Spravovaná recenze hostitele WordPress: Váš praktický průvodce výběrem toho nejlepšího

Většina společností s webovými stránkami si je vědoma dopadu prvotřídního hostitele při nakládání s digitálními aktivy. Nespolehlivý by mohl vyvolat bariéru chaosu v sociálních médiích. I když výpadek nebo narušení bezpečnosti není vinou společnosti, podnikání nezůstane nezraněno z hněvu svých zúčastněných stran..


Proto by měla být hlavní prioritou stálý výkon a spolehlivost na vysoké úrovni. Aby se zajistilo, že technický odborník nakládá s jejich digitálními aktivy, majitelé webových stránek se rozhodnou používat spravovaný hosting WordPress, namísto toho, aby jej sami spravovali nebo najali interní osobu, aby za ně nakládala. Pro netechnickým, kteří mají zájem, zde je seznam nejčastějších problémů s WordPress a řešení těchto problémů.

Při výběru poskytovatele webhostingu pro váš web WordPress byste se neměli spoléhat pouze na to, který z nich je nejlevnější nebo má lepší šířku pásma. Je třeba zvážit mnohem více faktorů, včetně:

 • Náklady
 • Typy hostovacího plánu
 • Umístění serveru
 • Kontrolní panel
 • Vlastní doména
 • Šířka pásma a velikost úložiště
 • Uptime
 • SSL a Firewall
 • Zdarma CDN
 • Zálohování a údržba
 • Migrace webových stránek
 • Zákaznická podpora

Co je Managed WordPress Hosting?

Vzhledem k tomu, že WordPress ovládá více než 30% webových stránek přes internet, mnoho poskytovatelů webhostingu se rozhodlo nabídnout spravovaný hosting WordPress. To znamená, že hostitel spravuje všechny technické aspekty související se spuštěním a údržbou vašeho webu WordPress.

Vy, jako vlastník webu, se nemusíte bát udržování bezpečnosti, rychlosti, výkonu, uptime, záloh a aktualizací, protože poskytovatel webhostingu tyto úkoly již vzal z vašich rukou.

Co to pro vás znamená? Můžete se soustředit na chod a budování svého podnikání. Další dobrou věcí na spravovaném hostingu je to, že získáte prémiovou podporu.

Nyní však existují některé nevýhody pomocí řízeného hostingu. Ve srovnání se sdílenými hostingovými plány je to dražší. Navíc vás omezuje při instalaci některých pluginů WordPress, zejména těch, které mohou zpomalit váš web. V zásadě je omezením volná ochrana vašeho webu. Také budete mít menší kontrolu nad technickými aspekty. Pokud jste netechník, nebyl by to problém.

Nejlepší Managed WordPress Hosting

1. SiteGround

SiteGround je nezávislá webhostingová společnost, která nabízí vysoce kvalitní řešení hostování na globálním trhu. Je velmi spolehlivý, pokud jde o rychlost a výkon. Je také oficiálně doporučeno WordPress.org.

TTFB nebo Time To First Byte je jedním z faktorů, které je třeba vzít v úvahu při testování rychlosti vašeho webu. Je to doba, po kterou webový prohlížeč uživatele obdrží první bajt dat odeslaných serverem. A SiteGround předává tento faktor, protože má stabilní dobu odezvy serveru.

Datová centra SiteGround se nacházejí v Chicagu, Londýně, Amsterdamu a Singapuru. Umístění datových center pro webhosting záleží na fyzické vzdálenosti, kterou musí vaše soubory přenášet.

Má také funkce bezpečnostní sítě, které zahrnují každodenní zálohování vašeho webu. Takže i když vaše osobní záloha selže, můžete stále obnovit soubory ze zálohy SiteGround.

Poskytuje také bezplatné SSL certifikáty, které jsou v dnešní době také nezbytné pro každý web. Zákaznická podpora je také velmi pohotová, když potřebujete pomoc s řešením problémů na svém webu.

SiteGround poskytuje tři různé plány pro svůj Managed WordPress Hosting:

 • Start-up plán – začíná od 3,95 dolaru za měsíc, který může podporovat 1 web s 10 GB webového prostoru.
 • Grow Big Plan – začíná na 5,95 $ za měsíc, který může podporovat neomezené weby s 20 GB webového prostoru.
 • Plán GoGeek – začíná na 11,95 $ za měsíc, který může podporovat neomezené weby s 30 GB webového prostoru.

Navštivte SiteGround

2. A2 Hosting

A2 Hosting je známý tím, že je vysoce výkonný a snadno použitelný poskytovatel webhostingu. Je to vize je vytvořit a udržovat tak dobrý web hosting společnost, že zaměstnanci chtějí používat sami.

Funkce hostingu A2 se zaměřují hlavně na poskytování bleskově rychlých časů načítání, 99,9% dostupnosti a poskytování nejlepších vývojářských nástrojů a podpůrného týmu sestávajícího z guru, který vám pomůže 24/7 kdykoli budete potřebovat pomoc na svém webu.

Mezi skvělé funkce A2 Hosting patří neomezená šířka pásma / přenos a ukládání dat, neomezený počet e-mailových účtů, bezplatné zálohování zpětného převíjení serveru (pro větší bezpečnost), bezriziková záruka vrácení peněz, bezplatná podpora prostřednictvím telefonu, live chat a e-mail – 24/7/365 a mnoho dalších.

Na rozdíl od jiných poskytovatelů webhostingů však musíte zakoupit vlastní certifikát SSL, abyste na svůj web zvýšili zabezpečení.

Jeho spravované plány hostování WordPress začínají u 11,99 $ měsíčně pro jeden web, 18,99 $ měsíčně pro 3 weby a 36,98 $ měsíčně pro neomezené weby.

Navštivte A2 Hosting

3. InMotion Hosting

InMotion Hosting je jedním z největších nezávislých poskytovatelů hostingu, který nevlastní Endurance International – holdingová společnost pro mnoho známých značek hostingu.

Podívejme se na některé neuvěřitelné funkce hostování InMotion:

 • Kvalitní zákaznický servis – mají technickou podporu v USA prostřednictvím telefonu, chatu, e-mailu nebo systému vstupenek.
 • Výkon – InMotion Hosting trvale skóroval nad průměrem rychlostí TTFB, což znamená, že poskytují hostům vysokorychlostní výkon.
 • Zálohování dat zdarma – pravidelné zálohování je nutností každého webu. V hostování InMotion budete moci denně zálohovat webové stránky zdarma.
 • Úložiště disků SSD – Jednotky SSD jsou mnohem rychlejší než staré disky, díky nimž se váš web načítá ještě rychleji.
 • Certifikát SSL zdarma

InMotion nabízí Managed WordPress Hosting, který začíná na 7,65 $ měsíčně, v závislosti na potřebách vašeho webu. WordPress je předinstalovaný a připravený k použití také s bezplatnou doménou nebo zdarma převod v případě, že již máte existující doménu,

Navštivte InMotion Hosting

4. Kinsta WP Hosting

Kinsta WP Hosting se zaměřuje na Managed WordPress Hosting. Díky více než 10 letům zkušeností s WordPress vám zaručuje nejlepší řešení.

Zaměřuje se na budování all-in-one řešení pro klienty, které pomáhají, aby jejich správa webu téměř bez námahy. Kinsta také běží pomocí Google Cloud Platform, což z něj činí uživatelsky přívětivého webového hostitele. Faktory, jako je nepřetržitá podpora zákazníků, spolehlivost a dostupnost, jsou uspokojivými součástmi jejich slibu.

Mezi další funkce patří:

 • Pomocí nejmodernějších technologií zajistěte, aby se váš web načítal tak rychle, jako mrknutí oka
 • Využití aktivních a pasivních metod prevence útoků
 • Zdarma migrace stránek bez prostojů
 • Zdarma SSL a CDN

Jeho cena začíná u jednoho webu 30 USD měsíčně. Pokud jste větší firmou, může cena v závislosti na potřebách vašeho webu dosáhnout až 1 500 $ měsíčně nebo vyšší.

Navštivte Kinsta

5. WP Engine

WP Engine Hosting je jedním z průkopníků v tomto odvětví. Kromě toho, že je prvním poskytovatelem hostingu, pokračuje ve zlepšování důvěryhodnosti a služeb pro své uživatele. Amazon Web Services a Google Cloud platforma patří mezi její partnery, kteří nabízejí nejvyšší dostupnost, rychlost, škálovatelnost a zabezpečení na vašem webu.

Její datová centra jsou umístěna v USA (Iowa, Jižní Karolína, Oregon), Belgii, Tchaj-wanu, Tokiu, Londýně, Frankfurtu, Sydney, Irsku, Montrealu. Můžete se přihlásit k odběru kdekoli nejblíže vaší poloze.

Máte-li předplacené plány Růst, Měřítko, Prémium a Podnik, máte přístup k jeho nepřetržité podpoře.

Všechny funkce jsou uvedeny na ovládacím panelu a jakmile se přihlásíte k odběru, budou provádět orientaci, abyste se s nimi seznámili..

Služba Managed Hosting společnosti WP Engine klade důraz na výkon a její cena je založena na objemu provozu, který na své stránky přitahujete. Pokud jste nováček, můžete získat plán spuštění, jehož cena je 35 USD měsíčně. Pokud jste podnik ve velkém měřítku, měli byste mít vyšší nebo vlastní plán.

Navštivte WP Engine

6. Hosting setrvačníku

Posláním Flywheel Hosting je usnadnit webovým návrhářům a webovým vývojářům po celém světě vytváření jejich webových stránek na platformě WordPress. Ve spolupráci s Google Cloud má za cíl vytvořit vlastní hostitelskou platformu, která je rychlá, škálovatelná a bezpečná.

Některé z vlastností Flywheel:

 • Zdarma migrace stránek
 • Noční zálohy
 • Rychlé weby – má funkci stagingu jedním kliknutím pro přenos a čtení všech požadovaných informací.
 • Vyčistěte bezplatný malware
 • Nástroje pro spolupráci
 • Vestavěná mezipaměť – navržena tak, aby byl hosting co nejrychlejší.
 • Zákaznická podpora 24/7

Navštivte Flywheel Hosting

Flywheel je navíc postaven na solidní síťové infrastruktuře, která provádí pravidelnou údržbu a zálohování, což zaručuje vývojářům a majitelům webových stránek, že je bezpečné s nimi hostovat webové stránky..

Jeho datová centra jsou umístěna v USA (New York, Atlanta, Dallas, San Francisco), Singapuru, Tokiu, Japonsku, Torontu, Kanadě, Amsterdamu, Nizozemsku, Frankfurtu, Německu a Londýně, Velké Británii..

Jeho cena začíná na 23 USD za měsíc a může se zvýšit až na 266 USD za měsíc nebo vyšší, pokud váš web má masivní měsíční návštěvy a potřebuje odpovídající šířku pásma.

Závěr

Protože existuje mnoho up-to-standard poskytovatelů hostingu, musíte si vybrat, který z nich si myslíte, že je způsobilý zvládnout web, který máte na mysli. Je lepší procházet online recenze u každého poskytovatele hostingu, abyste se ujistili, že si zakoupíte hostingový balíček, který kontroluje všechny pole technických potřeb vašeho podnikání..

Stejně tak cena je nejvyšší úvaha, aby se ujistil, že je hoden vaší investice.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map