Najlepšie WordPress Hosting

WordPress ovláda 27% internetu, ako ho poznáme dnes. Nechajte toto číslo klesnúť. Viac ako štvrtina spoločností na internete bola vytvorená pomocou WordPress. Stránky ako NY Times a TechCrunch používajú WordPress. Musia robiť niečo správne.


Každý, kto miluje internet (z väčšej časti) a WordPress umožnili existenciu veľkého množstva zábavných vecí na internete.

Ako nám WordPress umožňuje používať internet? Najprv musia užívatelia WordPressu nájsť hostiteľskú službu na hosťovanie softvéru WordPress.

Hosting servera WordPress v Austrálii by malo byť jednoduchšie ako v skutočnosti používať WordPress. V tejto recenzii sa pozrieme na niekoľko možností hostenia WordPressu na základe druhu stránky, ktorú chcete vytvoriť.

Začnime.

Contents

Prehľad najlepšieho hostenia WordPress (AU)

Môžeš’s niektorou z možností v tomto zozname nevyhovuje. Jediné, čo musíte urobiť, je dôkladne sa pozrieť na to, čo každá z nich ponúka a zistiť, ktorá z nich pre vás funguje.

Pokiaľ si myslíme, je to najlepšia voľba pre vaše peniaze. Kým SiteGround nie je’super lacná možnosť, nie je’Ani v blízkosti najdrahšej možnosti hosťovania v Austrálii.

Začať s SiteGround je rovnako jednoduché ako pri inštalácii WordPress jedným kliknutím. Ponúkané funkcie sú špičkové a škálovanie nie’nepredstavuje problém.

Z drahého konca je Kinsta tou najlepšou voľbou a ponúka niekoľko vecí, ktoré SiteGround nemá. Na najlacnejšie konci odporúčame Hostinger pretože ponúka skvelé služby a je absurdne lacná.

1. HostPapa – najlepší výber okolo

Kľúčové vlastnosti
 • Veľká vedomostná základňa
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Bezplatné prevody domén a migrácia webových stránok
 • Úložisko SSD
 • CloudLinux


obraz

Cena: 3,95 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,99%
Priemerná doba načítania: 355 ms

Navštívte HostPapa.com

Malé podniky často pracujú s malými rozpočtami, a preto je váš výber hostenia webových stránok rozhodujúci pre váš úspech, bezpečnosť a ziskovosť. Chcete spoločnosť, ktorá je spoľahlivá, bezpečná a nákladovo efektívna.

Domnievame sa, že hostPapa to všetko ponúka.

Poskytuje ľahko použiteľné nástroje a servery, ktoré sú skonštruované pre rýchlosť a môžete mať celú vec v prevádzke v priebehu niekoľkých minút.

Čo ešte robí HostPapa ideálnym pre web hosting malých firiem? Pozrite sa na tieto funkcie a plány.

Čo HostPapa ponúka webové stránky pre malé podniky

V Austrálii sú desiatky hostingových služieb, každý deň sa objavuje viac. Preto je dôležité nájsť tú, ktorá ponúka najlepšiu kombináciu funkcií a ceny.

HostPapa sa pokúsil poskytnúť všetky vaše služby na jednom mieste a poskytuje vám akúkoľvek úroveň kontroly, ktorú potrebujete, aby ste mohli slúžiť svojim zákazníkom. Máte podnik s elektronickým obchodom s vysokým prevádzkovým tokom a interný technický tím? Vyskúšajte svoj podnikateľský plán, ktorý vás zavedie na miesto vodiča. Po spustení nájde webový tvorca, lacná registrácia domény a spravované plány užitočné a cenovo dostupné. Nájdete dokonca vyhradený hosting WordPress a bezplatné prevody domén.

Ceny a plány ��

HostPapa ponúka niekoľko úrovní služieb a možností cien. Najprv získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí skôr, ako sa budete musieť zaviazať k čomukoľvek. Starter plán robí jeden lepší ako väčšina spoločností tým, že vám dva webové stránky a nemeranú šírku pásma. Plán začína na 3,95 dolárov mesačne na jeden rok, obnoviteľný po 12 mesiacoch na 7,99 dolárov. Majú tiež plán Business Pro pre rastúce podniky, ktorý začína na 12,95 dolárov mesačne, 19,99 dolárov na obnovenie.

Ich najlepším riešením je však štandardný obchodný hostingový plán. Dodáva sa s 36-mesačným záväzkom, ale dostanete ho iba za 2,95 dolárov mesačne. Sadzby obnovenia tohto plánu sú 12,99 $. Za túto cenu získate všetko, čo je zahrnuté v základnom pláne a množstvo pokročilých funkcií.

Úspech a životaschopnosť vášho webu alebo podnikania v oblasti elektronického obchodu závisí od spoľahlivosti vašich hostingových služieb. HostPapa ponúka veľké množstvo funkcií za správnu cenu a robia to bez toho, aby ohrozili vašich návštevníkov alebo údaje. Môže to mať viac ako 500 000 zákazníkov’nemýlim sa.

2. SiteGround – najlepšia podpora zákazníkov

Kľúčové vlastnosti
 • Inštalácie jedným kliknutím pre Joomla a Drupal
 • Drag-and-drop
 • SSL zadarmo
 • Denné zálohy


obraz

Cena: 3,95 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,95%
Priemerná doba načítania: 375 ms

Navštívte lokalitu SiteGround.com

SiteGround je v tomto zozname na druhom mieste z jedného základného dôvodu. Používame to.

Je to tiež najlepšie miesto v našom sprievodcovi po najlepší webhosting.

Dôvod, prečo je SiteGround jedným z našich obľúbených webových hostiteľov, je z rôznych dôvodov.

Fantastická podpora zákazníkov ☎️

Aby sme to zhrnuli rýchlo, SiteGround skontroluje všetky políčka na zozname všetkého, čo by ste mohli chcieť, aby webhosting urobil, ceny nie sú nezmyselne drahé a SiteGround’s podpora je niektoré z najlepších zákazníckej podpory, s ktorou sme sa kedy stretli.

Ak máte technický problém, zákaznícka podpora SiteGround je v podstate ako kontaktovanie zamestnanca. oni’Zahodím všetko, aby som ti pomohol a choď nad a ďalej, aby si sa ubezpečil’znovu ti pomáham.

Medzi ďalšie aspekty, ktoré stojí za zmienku, patria rýchlosť prevádzkyschopnosti a rýchlosť načítania. Ako vidíte z vyššie uvedených čísel, webové stránky sa načítajú za menej ako pol sekundy a servery takmer vždy dosahujú par.

S dátovými centrami po celom svete a inštaláciou WordPress jedným kliknutím je SiteGround naším hosťom pre hosťovanie WordPress..

Pozrite sa na naše plné Preskúmanie stránok ak by ste chceli vedieť viac.

3. Hostinger – najlepší lacný výber

Kľúčové vlastnosti
 • Najlacnejšie hostiteľské ruky
 • Veľká rýchlosť
 • Ľahko použiteľné rozhranie
 • Podpora 24/7/365
 • Pravidlá 30-dňového návratu


obraz

Cena: 0,80 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,91%

Priemerná doba načítania: 389 ms

Navštívte Hostinger.com

Vo svete austrálskeho hostenia je množstvo propagačných cien. Toto môže byť vnímané ako pozitívne a negatívne pre hostovanie používateľov. Na jednej strane môžete využiť niektoré skutočne úžasné ceny. Na druhej strane potom, keď vyprší propagačné obdobie, dostanete sa do toho s oveľa vyššou cenou.

V skokoch Hostinger. ➡️

Ponúkajú propagačné ceny po celú dobu. Cena sa pohybuje tam a späť medzi 0,80 dolárov za mesiac a 1,45 dolárov za mesiac. Šialené na tom je, že túto cenu môžete uzamknúť na tri roky.

Ešte bláznivejšie na tom je, že Hostinger je vlastne skvelý hosting s vlastným webovým tvorcom – Zyrom. Od vás sa nevyžaduje, aby ste boli majstrom v oblasti kódovania alebo dizajnu. Jeho použitie je ľahké’s pomoc.

Dodáva sa s klasickými funkciami, ktoré väčšina staviteľov robí, a tiež s niekoľkými novými. Ako knižnica plná bezplatných obrázkov, ktorá rozjasní náladu vašej webovej stránky a celkom inovatívna knižnica s názvom Logo Maker; DIY ktorý vám umožní ľahko objaviť vaše logo.

Ak ty’Keď sa snažím ušetriť peniaze a mať stále všetky zvončeky a píšťalky, Hostinger je fantastická možnosť

Prečítajte si celý náš text Recenzia hostingerov tu.

4. Hostgator – ďalšia skvelá voľba

Kľúčové vlastnosti
 • Neobmedzené domény
 • SSL zadarmo
 • Bezplatný softvér na správu a fakturáciu WHMCS klientov
 • Podpora 24/7/365
 • Záruka 99,9% dostupnosti


obraz

Cena: 2,99 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,4%

Priemerná doba načítania: 657 ms

Navštívte stránku Hostgator.com

Každý vie o hostgátore. oni’jedna z najpredávanejších hostingových služieb, ktorú vlastní jedna z najväčších hostingových spoločností.

Toto je najlepšia voľba, ak chcete záruku rozsiahlej a dlhoročnej spoločnosti. Hostgator ponúka všetko, čo by hostovaná webová stránka WordPress potrebovala za lacnú úvodnú sadzbu vysoké doby prevádzky a vysoké časy načítania.

Prečítajte si naše Recenzia hostgátora tu.

5. Hosting A2 – skvelý servis za cenu

Kľúčové vlastnosti
 • Turbo možnosť pri plánoch vyššej úrovne
 • Garancia vrátenia peňazí
 • SSL a SSD zadarmo
 • Podpora 24/7/365
 • Prenos 1 000 GB


obraz

Cena: 3,92 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,1%
Priemerná doba načítania: 601 ms

Navštívte stránku A2hosting.com

A2 Hosting je naša obľúbená alternatíva k SiteGround. Úprimne povedané, my’Nikdy som nemal zlé skúsenosti s hostingom A2, takže ak áno’keď sa pozriete na možnosti hostenia za menej ako 10 dolárov mesačne a funkcia SiteGround vás z nejakého dôvodu iracionálne rozrušila, A2 by mala byť vašou ďalšou voľbou.

Jedna úžasná vec, ktorá sa týka hostenia A2, je to, že ak si vyberiete svoj najvyšší stupeň plánu, dostanete rýchlosti Turbo. v podstate, majú rýchlejší prémiové servery. Šialené na tom je, že ich základné servery sú už rovnako rýchle ako ostatní poskytovatelia hostingu v Austrálii.

A2 ponúka všetko, čo by ste mohli chcieť v hostiteľskej službe so zárukou vrátenia peňazí a inštalácie WordPress jedným kliknutím.

Prečítajte si celý náš text Hodnotenie hostingu A2.

6. Cloudways Managed WordPress Hosting

Kľúčové vlastnosti
 • Nasadenie Git
 • Brány firewall na úrovni platformy
 • Monitorovanie v reálnom čase
 • Oprava zabezpečenia
 • Hosting založené na SSD
 • Prístup SSH a SFTP
 • Podpora živého chatu 24/7 365 dní


obraz

Cena: 10 dolárov mesačne

Navštívte Cloudways.com

Ak hľadáte spravovaný hosting WordPress, je ťažké robiť lepšie ako Cloudways. Táto spoločnosť má za úlohu zjednodušiť proces hostovania WP pre vás a dodali ju, pokiaľ vieme. Ich platforma je nastaviť tak, aby ste mohli byť v prevádzke behom niekoľkých minút. Je tiež nabitý všetkými funkciami a výhodami, ktoré by ste radi našli v spravovaných hostingových službách.

Plány začínajú na pouhých 10 $ mesačne a ak nechcete urobiť dlhodobý záväzok, môžete platiť podľa vášho výberu. Hľadáte viac úložného priestoru, šírky pásma a výkonu? Najvyššia úroveň ich pravidelných balíkov vás bude stáť 80 dolárov mesačne za osemnásobok pamäte RAM ich základného plánu, ďalšie štyri terabajty šírky pásma a 160 GB úložného priestoru.

Čo získate za svoje peniaze?

Každý plán obsahuje veľa funkcií a funkcií, ako sú bezplatné migrácie a certifikáty SSl, neobmedzené aplikácie, podpora 24/7 prostredníctvom živého chatu, vyhradené brány firewall, servery pripravené na PHP7 a mnoho ďalších..

Spoľahlivé a rýchle ⏩

To všetko je zamerané na rýchlosť a spoľahlivosť. Budete mať prístup k 62 dátovým centrám v 33 mestách roztrúsených v 15 krajinách po celej Európe, Ázii a Severnej Amerike, ako aj k umiestneniu v Brazílii a Austrálii. Cloudway tiež kladie dôraz na bezpečnosť s overením 2F, pravidelnými bezpečnostnými záplatami a bielym zoznamom IP, čo umožňuje bezpečnú spoluprácu s inými sieťami a neobmedzený SSH a SFTP.

Najpopulárnejší balík bude stáť 42 dolárov mesačne a 0,0583 dolárov za hodinu. To vám poskytne:

 • 4 GB RAM
 • Dvojjadrový procesor
 • 80 GB úložného priestoru
 • 4TB šírky pásma

Cloudways má tiež podnikové riešenie pre rýchlo rastúce spoločnosti, ktoré potrebujú luxusné služby za konkurencieschopné ceny. Táto možnosť zahŕňa vyhradenú palubnú dosku, prioritnú podporu a škálovateľnú platformu s vyrovnávaním záťaže pre spoločnosti v pohybe.

Ako vyzerá riadený hosting v službe Cloudways? Vyzerá to ako sloboda.

Snažia sa poskytovať vysokú úroveň všestrannosti a Prispôsobenie WordPress, a potom za vás vybavia všetky kontroly a upgrady. Všetko, čo budete musieť robiť, je budovať svoju značku.

Niektoré z nových inovácií v oblasti spravovania hostingu Cloudways zahŕňajú oznámenia Chatbot, doplnky podpory Cloudways a webroot Change Application. Aj keď spravujú všetky technické a údržbárske podrobnosti, budete mať slobodu ovládať parametre a konfiguráciu servera, meniť nastavenia aplikácií, konfigurovať rozšírené / vlastné nastavenia laku tak, aby vykonávali požadované kroky..

Prostredníctvom jedného účtu si užijete kanály CloudwaysBot a API. Ale to nie je všetko. Doplnky oplývajú e-mailom, aktualizáciou aplikácií, službou DNS Made Easy a doplnkami SMTP.

Cítime, že množstvo funkčnosti a odhodlanie starať sa o každý detail kladie Cloudways nad väčšinu hostingových platforiem WordPress. Dokonca vás nechajú vyskúšať zadarmo. Každá z úrovní služieb prichádza s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

7. WP Engine – najlepší prémiový výber

Kľúčové vlastnosti
 • Rámec bezplatnej genézy
 • Viac ako 35 tém StudioPress
 • Podpora nepretržitého chatu
 • 2 prevody webových stránok
 • Prístup k globálnemu CDN
 • Bezplatný certifikát SSL


obraz

Cena: 35 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,5%
Priemerná doba načítania: 601 ms

Navštívte stránku WPEngine.com

Naša najdrahšia možnosť na zozname a tá najrelevantnejšia. WP Engine bol vytvorený špeciálne pre hosting WordPress.

Nebudete mať negatívnu skúsenosť s hostingom WordPress na WP Engine. Budete však míňať veľa peňazí.

WP Engine obsahuje skvelé témy tak ste vyhrali’Nemusíte sa starať o to, ako navrhnúť svoje webové stránky. Poskytuje tiež doslova všetko, čo by mohol chcieť hosť pre hosting všeobecne. WP Engine s touto cenovkou lepší.

8. Kinsta – najlepší obchodný hostiteľ WordPress

Kľúčové vlastnosti
 • Platforma Google Cloud
 • Bezplatná migrácia stránok
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Výkonný prístrojový panel
 • Automatické zálohy webových stránok
 • Miesto predstavenia
 • SSL zadarmo


obraz

Cena: 30 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,9%
Priemerná doba načítania: 520 ms

Navštívte stránku Kinsta.com

Prechod na špičkovú úroveň hostingu môže byť obohacujúcou, ale drahou skúsenosťou. Kinsta sa nelíši.

Poskytovateľ hostingu vám určite naúčtuje prémiu, ale nedostanete nič menej ako prémiové služby. Prečítajte si celý náš text Recenzia spoločnosti Kinsta tu.

Spoločnosť Kinsta je posadnutá vytvorením najlepšej architektúry hostingu pre svojich zákazníkov. Ich infraštruktúra využíva platformu Google Cloud Platform a poháňa jej 19 dátových centier po celom svete.

S ďalšou úrovňou náklady prídu zabezpečenie ďalšej úrovne. Každé dve minúty kontrolujú stav každého jedného zo svojich webových stránok. To znamená, že váš web bude skontrolovaný 720-krát každý deň, aby ste sa uistili, že neexistujú žiadne problémy.

Kinsta sme vybrali ako našu najlepšiu voľbu v našej najlepšie špecializovaný hosting sprievodca.

9. WPX Hosting – Veľký, ale predražený

Kľúčové vlastnosti
 • Neobmedzená migrácia webových stránok
 • Neobmedzené bezplatné certifikáty SSL
 • Manuálne zálohovanie a 28-dňové automatické zálohovanie
 • Záruka 99,95% dostupnosti
 • Vysokorýchlostné vlastné CDN
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí


obraz

Cena: 20,83 dolárov mesačne
Priemerná doba prevádzky: 99,5%
Priemerná doba načítania: 601 ms

Navštívte stránku WPXHosting.com

Webhosting WPX je stále vynikajúcou službou a je špičkovou službou, ktorá je o niečo lacnejšia ako Kinsta..

Keď dostanete prémiového hostiteľa, získate úplnú myseľ. Iste, lacnejší hostitelia môžu ponúkať vysoké rýchlosti a prestoje, ale keď platíte túto vysokú cenu, viete, že budete mať vždy rýchle časy načítania a skvelé prestoje..

Ďalším aspektom použitia hostenia WPX je základný plán môžete mať až päť webových stránok. Ak plánujete hosťovať niekoľko webových stránok priamo z brány, hostenie WPX je skvelá voľba.


Hosting WordPress: Čo hľadať

V ďalšej časti vás oboznámim s množstvom rôznych vecí, na ktoré sa pozeráme pri hľadaní najlepšieho hostiteľa wordpress v Austrálii..

Môžete tiež vidieť naše živé sledovanie na tejto stránke aby sme lepšie porozumeli prestojom a prestojom niektorých našich kontrolovaných služieb.

Pri každom druhu nakupovania musíte zvážiť rôzne aspekty jedného produktu oproti inému produktu.

Recenzie sú vždy dobrým spôsobom, ako zistiť, ktorý produkt chcete kúpiť. Musíte však poznať rôzne aspekty produktu, na ktorý sa vopred pozeráte..

Kľúčové aspekty hostiteľských služieb, ktoré je potrebné brať do úvahy, sú prevádzková doba, doba načítania, prítomnosť certifikátu SSL, migrácia stránok, bezplatné zálohy, počet serverov a dátových centier, podpora zákazníkov, bezpečnosť a inštalácia WordPress..

doby používania

obraz živého sledovania dostupnosti a výpadkov webových stránokČo vlastne znamená uptime?

To je dobrá otázka, pretože prevádzka je jedným z najdôležitejších aspektov, ktoré treba vyhodnotiť z hľadiska poskytovateľov webhostingu.

Prevádzková doba je percentuálna hodnota, ktorá označuje celkový čas, počas ktorého je poskytovateľ hostingu online a normálne funguje.

Ak má poskytovateľ hostingu 100% dostupnosť, je vždy funkčný. Ak má poskytovateľ hostingu výpadok 90%, čo znamená, že 1 z každých 10 minút, servery nefungujú alebo nefungujú normálne.

Zlomok percentuálneho bodu môže významne zmeniť v dostupnosti vašich webových stránok.

Metriky dostupnosti nad 98% považujeme za silné. Všetko, čo sa pohybuje okolo 100%, je vaša najlepšia stávka. Žiadna spoločnosť nemôže byť dokonalá, ale spoločnosti, ktoré sú skutočne veľké, majú časy nad 99%. V čase, keď majú problémy, servery zvyčajne nie sú mimo prevádzky, majú len nejaký malý problém.

Načítanie časov v porovnaní

obrázok rýchlosti webových stránokAko ste možno zistili, časy načítania sú rovnako dôležité ako časy prerušenia. Zaškrtnite prvé políčko, pretože potrebujete, aby bol váš web skutočne funkčný. Časy načítania sú ďalším aspektom, na ktorý sa treba zamerať, pretože pomalá webová stránka spôsobuje nešťastným používateľom webových stránok.

Čas načítania je skutočné meranie rýchlosti hostiteľskej služby. Merná jednotka je v milisekundách a zobrazuje dĺžku úplnej žiadosti a odpovede na webový server.

Používatelia webových stránok budú mať vždy rôzne časy odozvy, pretože pri hre je toľko premenných. To zahŕňa skutočné rýchlosti internetu, ktoré používatelia webových stránok dostanú doma.

Dobré časy načítania sú niečo pod 2 000 milisekúnd. To sú celé dve sekundy. Dve sekundy sa môžu javiť ako dlhá doba, pokiaľ ide o čakanie na načítanie webovej stránky v tento deň a vek. Skutočne elitní austrálski poskytovatelia webhostingu sa pohybujú okolo 500 milisekúnd alebo pol sekundy.

Viac informácií o dostupnosti nájdete v našom hlavnom sprievodcovi najlepší hosting v Austrálii.

Migrácia stránok

Veci sa stávajú – možno budete musieť vziať svoj web a presunúť ho na iného hostiteľa. Niekedy dokonca potrebujete zostať na rovnakom hostiteľovi, ale prejsť na inú doménu.

Ak vaša hostingová služba nenabízí automatickú migráciu stránok (robia to za vás), je to bolesť v tom, čo viete.

Musíte na svojom webe komprimovať všetko a potom ich preniesť na nové miesto. Ak nie ste technicky zdatní, môže to byť proces.

Ak ste technicky dôvtipní, je to nepríjemnosť.

Môžete tiež zvoliť hostiteľskú službu, ktorá ponúka migráciu stránok. Je ich toľko, že je hlúpe používať to, čo nie.

V hostingových službách, ktoré hľadáte, je schopnosť migrovať web bez toho, aby ste museli platiť viac peňazí. Dobré hostingové služby inzerujú niekde na svojich webových stránkach, že vám to pomôžu urobiť a urobiť to zadarmo.

V našom zozname najlepších hostingov WordPress pre Austrálčanov je niekoľko hostingových služieb, ktoré vám idú nad rámec toho, čo vám môže pomôcť. Niektorí to jednoducho robia za vás a iní budú mať čas, aby vás pracovník zákazníckej podpory prešiel krok za krokom, ako splniť úlohu.

Zálohovanie zadarmo

Je pravda, že ak’Re hostingové služby nie’neponúkajte zálohu zadarmo – nie je’t koniec sveta.

WordPress ponúka množstvo rôznych riešení aplikácií a doplnkov, ktoré budú zálohovať vaše webové stránky kedykoľvek počas dňa.

V tejto kategórii je však vždy zbytočné. Vaša webhostingová služba by určite mala byť zálohovanie vašich webových stránok najmenej raz týždenne. To by tiež nemalo stáť navyše cent.

Ak z nejakého dôvodu vaše webové stránky zmiznú z ničoho nič, nemali by ste’neboj sa. Mali by ste byť schopní prejsť priamo na službu zálohovania doplnku WordPress a mať svoj web za pár minút. Čo sa stane, ak to zlyhá?

Normálne ste’d zaskrutkovať. Ak ste išli s hostingovou službou, ktorá ponúka zálohy pravidelne zadarmo, vaše webové stránky budú mať uložené a ľahko dostupné pre vás. to’je lepšie byť zbytočný a bez obáv.

súvisiace: Ako zálohovať web

Servery a dátové centrá

Nie’Ani to znie ako skutočná vec – ale vzdialenosť od dátových centier ovplyvňuje vaše webové stránky.

Váš hostingový servis uloží všetky vaše webové stránky’informácie o serveri v dátovom centre. Toto dátové centrum sa môže nachádzať v Muncie, Indiane alebo v Bangkoku v Thajsku.

Latencia je čas potrebný na presun údajov z dátového centra alebo servera do cieľového miesta. Ak ste ďalej od dátového centra, existuje viac príležitostí na oneskorenie alebo odklonenie údajov. To by spôsobilo na vašich webových stránkach pomalšie rýchlosti.

Ak máte možnosť zvoliť si hostiteľa, ktorý má servery bližšie k vám, mali by ste ho zobrať. Je zrejmé, že existuje veľa ďalších faktorov pre rýchlosť webových stránok. Toto je jedna premenná, pomocou ktorej môžete ovládať a zvyšovať rýchlosť webových stránok. Môžete to tiež zobrať.

Zvýšená bezpečnosť

zabezpečenie súboru htaccessBezpečnostné hrozby sú skutočné. Vaše webové stránky môžu byť kedykoľvek napadnuté hackermi alebo môžu byť predmetom akéhokoľvek kybernetického útoku. Existuje mnoho základných prostriedkov na zastavenie týchto typov škodlivých zásahov na WordPress. Od doplnkov po osvedčené postupy sa môžete chrániť.

Hostingové služby vyššej triedy ponúkajú ďalší krok v oblasti bezpečnosti a ponúkajú špičkové bezpečnostné postupy. Niektoré zo služieb uvedených vyššie idú nad rámec toho. Denne (alebo viac) prehľadávajú váš web, aby diagnostikovali akékoľvek bezpečnostné riziko. Ak takúto službu nájdu, upozorní vás hostiteľská služba a bude jej úlohou vyriešiť túto situáciu.

Hostiteľské služby nižšej kategórie to neponúkajú. Zaplatenie tejto vysokej ceny vám umožňuje prijímať služby pomocou zdrojov, ktoré umožňujú neustále skenovanie a nápravu. Ak si neželáte zvyšovať túto sumu hotovosti, na WordPress sa dá veľa urobiť, aby ste zastavili narušiteľov..

Vykonáva sa stále viac a viac nariadení, ktoré povzbudzujú veľké a malé spoločnosti, aby brali vážne údaje o zákazníkoch a súkromie. Za zlé bezpečnostné postupy a porušenia údajov sú teraz spojené veľké pokuty.

Jednoduchá inštalácia WordPress

Ak vaša hostiteľská služba neposkytuje inštaláciu WordPress jedným kliknutím – takto to urobíte.

 1. Stiahnite si WordPress
 2. Odovzdajte WordPress na hostingový účet
 3. Vytvorte MySQL databázu a…

Nevadí, to už je príliš veľa krokov. Dokonca som sa ani nedostal k úpravám súborov a zmene kódu.

Inštalácia WordPress by nemala byť náročná, pretože celý rad webhostingových služieb vám umožňuje nainštalovať WordPress jedným kliknutím.

Inštalácia WordPress by sa nemala ani premýšľať. Skutočnosť, že o tom píšem, je len hlúpa. Každá hostingová služba by mala zabezpečiť inštaláciu WordPress jedným kliknutím. Ak tak neurobíte, vyhoďte ich z sporu ako svoju hostingovú službu.

Bezplatná ochrana SSL

SSL certifikáty sú niečo, čo mnohí hovoria, že máte pre svoju webhostingovú službu. Sú to tiež niečo, čomu veľa ľudí nerozumie.

Podstatou certifikátov SSL je, že zabezpečujú vaše webové stránky. Ak sa vo webovom prehľadávači pozriete na webovú adresu, certifikát SSL predstavuje tú malú malú ikonu zámku. Zvyčajne sa používa certifikát SSL, takže transakcie kreditných kariet, prihlasovacie údaje a prenosy údajov sú vo všeobecnosti zabezpečené. Vyhľadávacie nástroje tiež penalizujú webové stránky, ktoré nemajú certifikát SSL.

Ako certifikát SSL skutočne zabezpečuje vaše webové stránky?

SSL je malý dátový súbor, ktorý digitálne viaže kryptografický kľúč na webový server. Používa protokol https, čo znamená, že šifruje všetky údaje smerujúce z webového servera az neho. Vďaka tomu je všetko oveľa bezpečnejšie.

Postupom času budú certifikáty SSL všetky povinné, ak chcete, aby vyhľadávacie nástroje našli váš web. Google bude chcieť zabezpečiť, aby všetky webové stránky, na ktoré nasmerujú ľudí, boli bezpečné a bezpečné.

Ak sa spoločnosť pokúsi prinútiť vás zaplatiť za certifikát, mali by ste sa pustiť do kopcov. Aj tie najlepšie lacné hostingové spoločnosti ponúkajú bezplatnú ochranu SSL.

Za certifikát SSL nikdy nemusíte platiť a každá spoločnosť, ktorá predstiera inak, ukradne vaše peniaze. Všetky dobré spoločnosti poskytujúce webhostingové služby ponúknu bezplatnú inštaláciu protokolu SSL pomocou služby s názvom Poďme zašifrovať.

Časté otázky týkajúce sa hostenia WordPress

Ktorý hosting je pre WordPress najlepší? Linux alebo Windows?

Linux hosting alebo Windows hosting len znamená, ktorý operačný systém beží na serveroch spoločnosť používa. Linux je na serveroch najobľúbenejší, takže má viac funkcií a väčšina webových dizajnérov preto preferuje webový hosting založený na Linuxe. Systém Windows by mal zmysel iba vtedy, ak existujú konkrétne aplikácie systému Windows, ktoré je potrebné používať.

S týmito informáciami je hosting Linux zvyčajne voľbou – ale na tom skutočne nezáleží.

Potrebujete web hosting pre WordPress?

Áno, ak chcete používať WordPress, musíte si kúpiť hosting od hostiteľskej služby tretej strany. V tomto okamihu môžete nainštalovať WordPress na svoju hostiteľskú platformu.

Ktorá služba hostenia webových stránok je najlepšia?

Pokiaľ ide o náklady, spolu so všetkým, čo je v cene, SiteGround je naša voľba pre najlepšiu webhostingovú službu. Iné drahšie hostiteľské služby môžu priniesť lepšie výsledky, ale SiteGround je najlepšia možnosť všade okolo.

Ak hľadáte lepší výkon, odporúčame vám prečítať si nášho sprievodcu k najlepším dedikovaným hostiteľom alebo pre technicky zameranejších hostí, pozrite si nášho sprievodcu hostingom VPS..

Môžem hostiť web WordPress kdekoľvek?

Môžete hostovať WordPress na väčšine hostingových služieb. Všetky bežné a známe hostingové služby vám umožnia hostiť webovú stránku WordPress.

Podporuje Windows Hosting WordPress?

Áno, na serveroch Windows môžete hostiť WordPress. Je to rovnako jednoduché ako používanie WordPress na hostovaní Linuxu.

Aký je rozdiel medzi webhostingom a hostingom WordPress?

Rozdiel medzi hostingovým plánom WordPress a štandardným webhostingovým plánom je minimálny. Špecializované plány, ktoré sú špeciálne pre WordPress, poznajú iba softvér, ktorý bude bežať na serveri. To umožňuje hostiteľskej spoločnosti správne nakonfigurovať server a prideliť konkrétne zdroje potrebné na spustenie programu WordPress.

Hostuje váš web WordPress?

Existuje skôr verzia WordPress na WordPress.com ako WordPress.org, ktorá vám umožňuje hostiť svoje vlastné webové stránky. Odporúčame vám hosťovať vaše webové stránky na iných hostingových službách.

Záverečné myšlienky

Hosting môže byť ohromujúci pre mnoho ľudí bez predchádzajúcich vedomostí o tom, ako webové stránky fungujú. Použitie WordPress môže pridať k tomuto ohromujúci.

Aj keď sa učia všetky tieto zábavné veci, pomáha mať skutočne skvelého poskytovateľa webhostingu. Služba by mala byť na ceste pomoc – nie prekážkou.

To je dôvod, prečo sme vybrali SiteGround ako našu voľbu číslo jedna. Cena má zmysel a oni iba začiarknu všetky políčka. Skvelá vec je, že idú ďalej, pretože ich tím podpory zákazníkov sa cíti ako ďalší zamestnanec.

Ak chcete ešte viac pridaných funkcií, ako je extrémne zvýšená bezpečnosť, má zmysel ísť s drahšou možnosťou, ako je Kinsta. Len sa uistite, že ste v pohode so začiatkom v tomto cenovom bode.

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector