Найкращий хостинг посередників

зображення, що показує, як працює хостинг реселлерівЯк торговий посередник хостингу, у вас є можливість створити бізнес, де ви продаєте інший простір в Інтернеті. Ви той, хто диктує ціну. Ви є тим, хто продає та продає клієнтам. Ви відповідаєте за підтримання стосунків зі своїми клієнтами.


Однак компанія, від якої ви купуєте хостинг-послугу, несе відповідальність за технічні проблеми, проблеми програмного забезпечення та вирішення будь-яких технічних проблем. Ви в основному орендуєте серверний простір. Ви платите за оптовою ціною, тому ви можете перепродати її за роздрібною ціною і отримати прибуток.

Зважаючи на це, вибір якісної програми для торговельних посередників забезпечить клієнтам залишатися з вами протягом 2-3 років.

У цьому посібнику ми розглянемо ряд програм реселерів та допоможемо вам краще зрозуміти кожну з них.

Чи є ринок хостингових послуг?

Так. Подумайте лише, у 2016 році було близько мільярда живих веб-сайтів. У 2020 році, лише через три роки, ми маємо близько двох мільярдів живих веб-сайтів. Кожен день нові веб-сайти з’являються в Інтернеті. Перепродаючи хостинг, ви зможете заробити гроші на цьому зростаючому тренді. Для того, щоб бути успішним у цій справі, ви повинні добре розуміти інших гравців у цій галузі. Вам потрібно знати, від кого слід орендувати ваші сервери, а також компанії, яких вам слід уникати. Ви повинні знати критерії, яких хоче більшість людей, які хочуть створити новий веб-сайт, і ви повинні знати технічні характеристики ваших серверів щоб можна було забезпечити вашим клієнтам гідне обслуговування.

Більшість компаній, що займаються хостингом, отримують прибуток на другому-третьому році хостингу, прибутки першого року, як правило, з’їдаються маркетинговими зусиллями. Якісні послуги хостингу гарантують, що ви зможете досягти прибутковості на два-три роки.

Що ми шукаємо у торгових посередниках

Ми розглянемо декілька областей, які ми вважаємо важливими при виборі хостингу реселерів.

Майте на увазі, що більшість торгових посередників пропонують дуже подібний пакет, пристрій часто в деталях. Ви хочете дізнатись, що саме вони пропонують безкоштовно, щоб ви могли знати, як цінувати пропозицію хостингу та розширити свій бізнес.

Ось кілька. Якщо вам потрібні більш конкретні рекомендації на більш технічних веб-сайтах (скажімо, веб-додатки), будь ласка, надішліть мені електронний лист ([email protected]) для отримання додаткової інформації. Дякую!

Своєчасність та надійність

зображення швидкості веб-сайтуЩе одна область, на яку ми дивилися, – це тривалість роботи та надійність. Ви не хочете що-небудь менше, ніж 99,9 відсотка гарантії тривалості роботи. Що менше, ніж це означає, що ваші клієнти можуть переглядати до однієї години простою щомісяця. Цієї години може бути достатньо, щоб змінити успіх бізнесу вашого клієнта або провал.

Що ваші клієнти хочуть від вас, і тому ви повинні вимагати цього від компанії, у якої ви купуєте хостинг-сервіс, це SSD-накопичувачі та сервери HTTP / 2. Як ви побачите, компанії, які ми розглянемо згодом у цьому посібнику, забезпечують хорошу швидкість та хороший режим роботи. Деякі навіть пропонують гарантію повернення грошей, якщо їх тривалість тривалості опускається нижче межі 99,9 відсотка.

Ви можете побачити наше відстеження хостингу наживо щоб побачити, які хости мають хорошу / погану продуктивність.

Технічна підтримка

Навіть у ідеальному світі з найкращими серверами все піде не так. технічна підтримкаКоли вони це роблять, клієнти, яким ви продали вашу послугу, збираються звернутися до вас за допомогою. Ви, в свою чергу, звернетесь до компанії, що займається веб-хостингом. Ось чому ви хочете компанія, що займається веб-хостингом, яку ви використовуєте для надання своєчасних відповідей та залучення експертів. Будь-яка затримка з боку хостинг-компанії в наданні вам відповідей або виправлення питань означає затримку, коли ваші клієнти знову запускають свій веб-сайт та працюють..

Підтримка 24/7 – це абсолютна необхідність вирішення будь-яких технічних проблем. Навіть не розглядайте хостинг-посередник, який використовує систему квитків. ��‍♂️

Ціна

Останній фактор, який ми розглянемо – ціна. Як ми згадували, це бізнес. Підприємства збираються заробляти гроші. скарбничкаЧим дешевше можна придбати оптовий хостинг, тим більший прибуток ви отримуєте при перепродажі послуги. Всі компанії, які ми збираємось переглянути, мають ціну, яка є досить низькою, щоб ви могли заробити кілька доларів і мати можливість трохи помахувати, щоб рости..

Тепер, коли у нас є попередні випуски, давайте зануримось і обговоримо наші вибори для кращих торгових посередницьких веб-компаній. Ми перерахували їх у порядку нашого уподобання.

Кращі посередники веб-хостингу

HostGator – найкращий план продуктивності

Ключові особливості
 • Необмежені домени
 • Безкоштовний SSL
 • Безкоштовне програмне забезпечення для управління клієнтами / виставлення рахунків WHMCS
 • 24/7/365 Підтримка
 • 99,9% гарантія часу

Плюси

 • Білий хостинг етикетки
 • Повний контроль над ресурсами
 • Рахунок ResellerClub без додаткових витрат

Мінуси

 • Не вистачає накопичувача SSD

HostGator пропонує те, що ми відчуваємо деякі найповніші плани реселерів на ринку. Плани, які вони пропонують, полегшують продавцям надавати необхідні функції своїм клієнтам та керувати своїми клієнтами. Це дозволить вам як торговий посередник зробити нові функції доступними для своїх клієнтів, коли вони приходять в Інтернет, а ваші клієнти мають доступ до служби підтримки клієнтів. Все це робиться за відносно недорогою ціною.

Знижка при реєстрації ��

Усі перераховані вище плани надають вам безкоштовний рахунок ResellerClub. Це означає, що ви можете продати своїм клієнтам 70 плюс gTLD та ccTLD. Є 80-відсоткова знижка на витрати на реєстрацію. Ви можете продавати доменні імена своїм клієнтам. Ви можете допомогти їм перенести свій веб-сайт із поточного сервера на ваш. Оскільки ви купуєте всі послуги за вартістю, ви можете заробляти гроші, перепродаючи їх.

HostGator має цілий ряд унікальних інструментів, завдяки яким ви можете брендувати свій бізнес. Наприклад, HostGator має унікальний cPanel що ви можете запропонувати своїм клієнтам. У цьому важливо те, що ви можете додати власний логотип та власний бренд.

HostGator створив безліч відео та навчальних посібників. Ви можете використовувати їх разом зі своїми клієнтами та брендувати їх, щоб виглядати, що вся ця інформація походить від вашого бізнесу.

Ви маєте 100-відсотковий контроль над пропускною здатністю, пам’яттю, оперативною пам’яттю тощо. Ви можете контролювати, як розподіляються ваші ресурси. HostGator дає вам можливість перейти на інший рівень на півдорозі, якщо ви відчуваєте, що на порозі не вистачає ресурсів. Таким чином, ви не втрачаєте потенційних клієнтів.

Надзвичайно надійний & # x1f600;

Ми вибрали HostGator як наш номер один через те, наскільки вони надійні. Вони мають 99,9 відсотка гарантії безперервного часу. Цей вид гарантії ви бачите з багатьма хостинг-компаніями. Що нам подобається в HostGator, це те, що вони насправді дотримуються своєї гарантії. Якщо їх сервери протягом місяця не дотримуються цього порогу, HostGator буде компенсувати вам весь місяць.

Як ми вже згадували, ваші клієнти зможуть використовувати cPanel разом з вашим брендингом. Ви також зможете використовувати cPanel. HostGator зробив чудову роботу з перепланування cPanel, щоб він був простим у використанні. Це має за собою велику силу. Ви та ваші клієнти матимете всі варіанти, яких ви очікуєте від cPanel, з унікальним переробленням, яке неможливо перемогти.

Коли ви читаєте огляди HostGator, зрозуміло, чому вони сьогодні є одним з найкращих постачальників. Вони мають відмінні швидкості, дивовижний час роботи та простий у використанні cPanel. HostGator вражає всі основні моменти, яких ви очікували від хостинг-компанії в цьому ціновому діапазоні.

Використовувати його досить просто, щоб повноцінні новачки могли швидко освоїти його. Однак він має потужність та функції, які дозволяють користувачам енергетики домогтися того, що їм потрібно зробити. Доступний ряд функцій безпеки. Деякі з них включені, а інші коштують додатково. Чому б не спробувати себе? В даний час HostGator пропонує гарантію повернення грошей на 45 днів.

Хостинг A2 – Хостинг преміум-реселерів

Ключові особливості
 • Безкоштовний рахунок eNom Reseller
 • Гарантія повернення грошей
 • Безкоштовні SSL та SSD
 • 24/7/365 Підтримка
 • 1000 ГБ Передача
 • 20X Швидше Варіант турбо

Плюси

 • інтеграція cPanel
 • Вибирайте між серверами Linux або серверами Windows
 • Дві безкоштовні програми для виставлення рахунків на вибір

Мінуси

 • Не багато місця для зберігання

Ми обрали A2 хостинг як наш номер два, оскільки, як і HostGator, вони можуть надати своїм клієнтам майже все, що їм потрібно. Плани їхніх торгових посередників – одні з найкращих на ринку. Вони включають:

 • інтеграція cPanel
 • Зберігання SSD
 • WHMCS або Blesta для управління обліковими записами

Комплексний набір функцій & # x1f4c3;

Приблизно у всіх планах хостингу реселерів, незалежно від компанії, є певний тип програмного забезпечення для виставлення рахунків. Хостинг A2 відрізняється тим, що вам надано два варіанти. Якщо ви купуєте рахунок “Silver”, ви можете вибрати між WHMCS та Blesta. WHMCS отримала визнання серед багатьох як інструмент вирішення проблем. Blesta надає перевагу тому, що він є відкритим кодом, тобто користувачі можуть налаштувати його під свої потреби.

Ви можете вибрати сервер Linux або сервер Windows. Вибрана операційна система визначатиме доступні для вас варіанти програмного забезпечення. Цей вибір робиться на основі послуг, які ви хочете запропонувати своїм клієнтам. Наприклад, Linux використовує cPanel і PHP. Windows буде використовувати ядра Plesk та.NET.

Незалежно від обраного вами плану, вам буде виділено пристойну кількість ресурсів. План найнижчого рівня, який пропонує A2 хостинг, підтримує до 40 облікових записів. Ви можете продовжувати рости звідти. З ростом вашого бізнесу ви можете вибирати облікові записи вищого рівня, які пропонують більше місця для зберігання.

Один з найшвидших веб-хостів & # x1f686;

Нас вразила швидкість хостингу A2. Вони є серед найшвидші веб-хости, які ми протестували. Їх базова швидкість швидка, але це покращується лише завдяки SSD-накопичувачу. По всьому світу існує ряд центрів обробки даних, які надають вміст. У вас є можливість отримати “турбо” сервер. Цей сервер пропонує швидкість, яка на 20 разів швидша за звичайну.

Хостинг A2 пропонує чудову підтримку. Ви можете спілкуватися з ними через:

 • Електронна пошта
 • Чат в прямому ефірі
 • Підтримка телефону

Крім того, ви можете використовувати добре підтримувану базу знань. Існує ряд посібників, якими ви можете скористатися, щоб допомогти своїм клієнтам відповісти на основні запитання та розпочати хостинг їх веб-сайту.

A2 хостинг пропонує постійний сервіс вже більше 15 років. Це допомогло їм створити ім’я для якості у світі веб-хостингу. Якщо ви не повністю задоволені їх послугою, вони пропонують гарантію повернення грошей у будь-який час.

A2 хостинг – це компанія, яка орієнтується на те, щоб зробити речі максимально налаштованими. Може знадобитися трохи зрозуміти спосіб їх налаштування, але як тільки ви відчуєте це, у вас з’явиться недорогий і швидкий веб-хостинг, який має вражаючий набір функцій. Прочитайте наш повний огляд хостингу A2.

InMotion – чудові показники менших можливостей

Ключові особливості
 • 100G + дисковий простір
 • Безкоштовний виділений IP
 • Безлімітний cPanels
 • 24/7/365 Підтримка
 • Резервне копіювання сайту

Плюси

 • Зберігання SSD
 • Білий хостинг етикетки
 • Відмінна безпека сайту

Мінуси

 • Випадкові простої

Переглядаючи всі продукти, які пропонує InMotion, ви бачите, що деякі з них дуже приємні, а інші, здається, не мають функцій. На щастя, їхні плани торговельних посередників – це деякі приємніші функції, які вони пропонують. InMotion надає можливість вибору між шістьма різними конфігураціями. Вони пропонують безліч функцій, включаючи функції, які допоможуть вам здійснити виставлення рахунків та резервного копіювання.

Прозора послуга ��

Для нас, перевагою номер один InMotion є його прозорість. Як білий етикетковий продукт, коли ви використовуєте їх ресурси, ваш брендинг або ваше ім’я – це те, що бачать інші. InMotion працює у фоновому режимі. Таким чином, між вашим бізнесом та їхнім бізнесом немає плутанини. Це додає вашій надійності.

Ресурси, які вам пропонують, вражають. Сервери-посередники оснащені SSD-накопичувачем, а також захистом даних RAID-6. Це дає вам можливість найбільші швидкості, доступні для передачі даних. У той же час ви здатні підтримувати надмірність.

Є кілька інших привілеїв, які ви отримаєте від них як продавця. Наприклад, ви отримаєте безкоштовний рахунок у Enom. Це дозволить вам запропонувати своїм клієнтам реєстрацію SSL та доменні імена. Ви отримаєте програмне забезпечення для виставлення рахунків WHMCS. Це програмне забезпечення користується популярністю, оскільки робить його автоматичним рахунками-фактурами, збором платежів та відстеженням клієнтів.

Відмінна команда підтримки & # x1f4de;

InMotion пропонує своїм клієнтам ряд інших смаколиків. Один – команда підтримки, яку вони мають. це є одне з найкращих, з якими ми спілкувались. Їх персонал розділений на два різних відділи. Це полегшує вам пошук відповіді на точне питання, яке у вас або ваших клієнтів може виникнути. Багато їх співробітників проходять повну підготовку. Тож ви можете поговорити з продавцем, але вони також зможуть надати технічну підтримку.

InMotion пропонує вам ряд функцій безпеки. Захист від зловмисного програмного забезпечення Patchman означає, що ваш сервер постійно шукає шкідливе програмне забезпечення. Все, що стане сумнівом, буде підданий карантину та видалено. Захист Corero DDoS є для захисту вашого сервера від жорстоких атак.

InMotion пропонує своїм клієнтам майже все, що їм потрібно. Додаткове програмне забезпечення може бути включено безкоштовно або буде доступне для придбання. Ми не можемо переконатися, наскільки ми вражені нашими функціями.

Їх підтримка WordPress чудова. Вони мають чуйну команду підтримки та пропонують широкий спектр функцій безпеки. InMotion пропонує своїм клієнтам гарантію повернення грошей на 90 днів, тому ви можете спробувати їх без ризику.

SiteGround – Хостинг хмарних торговельних посередників

Ключові особливості
 • Низький, як $ 42 / рік
 • Краща підтримка руки вниз
 • Безкоштовний SSL
 • 24/7/365 Підтримка
 • Кілька локацій сервера

Плюси

 • Зберігання SSD
 • Недорога ціна
 • Феноменальна підтримка клієнтів

Мінуси

 • Ви можете придбати лише щорічний хостинг

Ми часто обговорювали, що нам подобається в SiteGround. Це один з кращих варіантів хостингу для WordPress. Усі причини, про які ми згадували, та багато іншого – це те, що ми додали їх до цього списку. SiteGround – це швидкий варіант хостингу з низькою ціною. Вони пропонують феноменальна підтримка.

Надає вам кредити

SiteGround має план хостингу реселерів, який відрізняється від того, що ви отримуєте з більшістю інших хостів. У більшості інших хостів ви придбаєте щомісячний або річний план, який ви можете перепродати. SiteGround дає вам кредити. Кожен кредит дає вам рік реселлерської служби. Ви можете придбати скільки завгодно кредитів у будь-який момент. Що в них чудово – це те, що вони не закінчуються. Це означає, що ви можете поновити обліковий запис клієнта або відкрити новий акаунт, коли завгодно.

Для багатьох цей спосіб взаємодії працює краще, ніж плани, що обмежують ваш доступ до ресурсів, залежно від рівня плану, який ви купуєте. З SiteGround, кожен обліковий запис призначений для одного веб-сайту. Таким чином, ви можете запропонувати своїм клієнтам комплексний план. Один клієнт може захотіти розміщення одного веб-сайту протягом трьох років. Отже ви купуєте три кредити. Або інший клієнт може захотіти розмістити сім веб-сайтів протягом одного року, тому ви купуєте та надаєте їм сім кредитів.

Для торгових посередників, які звикли спілкуватися з іншими хостинг-компаніями, такий спосіб взаємодії може здатися трохи дивним. Однак багато хто швидко оцінює гнучкість, яку пропонує такий тип плану. Замість того, щоб мати універсальний рахунок, кожен план можна налаштувати для задоволення потреб замовника, який збирається його отримати.

Безкоштовні щоденні резервні копії & # x1f193;

На додаток до унікального способу наближення хостингу до торговельних посередників, SiteGround може запропонувати багато. SiteGround пропонує хостинг білої етикетки. Це означає, що все їх брендинг видалено, і ви зможете поставити свій бренд на його місце.

Ваші клієнти отримують ряд привабливих функцій. Кожен їх сайт можна щоденно безкоштовно створювати резервні копії. Тридцять попередніх резервних копій зберігаються у файлі. Ваші клієнти отримають безкоштовний Cloudflare CDN. Це не тільки покращить швидкість, але і допоможе вашим клієнтам боротися з DDoS-атаками.

Кожен сервер увімкнено HTTP / 2. Усі вони оснащені накопичувачем SSD. Ваші клієнти впевнені в тому, що вони знають, що вони отримують новітні технології.

На нашу думку, SiteGround є одним з найкращих варіантів перепродажу. У них є комплексні плани. Їх персонал надає дивовижну підтримку. Вони пропонують солідні швидкості. Про цього господаря багато що привабливо. Ви можете самі спробувати його завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Пов’язані: Як створити резервну копію вашого веб-сайту

Заключні слова

Бути реселлером веб-хостингу – це бізнес з необмеженим потенціалом. Зростання вашого бізнесу та щастя ваших клієнтів залежить від веб-хостингу, у якого ви орендуєте свою послугу. Коли ви робили власне дослідження, ви, напевно, бачили, що не так багато постачальників, які дають місце на своїх серверах, щоб інші могли перепродати. І багато хто з тих, хто підтримує торгових посередників, не пропонують найкращих інструментів чи послуг. Ось чому ми зробили цей посібник, щоб включити те, що ми вважаємо найкращими постачальниками.

Також слід зазначити, що деякі дешеві хостингові компанії також пропонують плани реселерів за частку ціни.

Чи працювали ви з іншими реселерами? Які плюси і мінуси бути у цьому бізнесі? Ми хотіли б почути від вас. Повідомте нас, що ви думаєте в розділі коментарів нижче.

Для отримання додаткової інформації про наші інші відгуки, будь ласка, прочитайте наш найкращий посібник з веб-хостингу. Дякуємо, як завжди, що знайшли час прочитати наші путівники.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector