Najlepszy hosting dla reselerów

obraz przedstawiający działanie hostingu dla sprzedawcówJako sprzedawca hostingu masz możliwość założenia firmy, w której sprzedajesz inne miejsca w Internecie. Ty decydujesz o cenie. Jesteś tym, który sprzedaje i sprzedaje klientom. To Ty jesteś odpowiedzialny za utrzymywanie relacji z klientami.


Jednak firma, od której kupujesz usługę hostingową, jest odpowiedzialna za problemy sprzętowe, problemy z oprogramowaniem i wszelkie problemy techniczne. Zasadniczo wynajmujesz przestrzeń serwera. Płacisz cenę hurtową, więc możesz odsprzedać ją za cenę detaliczną i osiągnąć zysk.

Mając to na uwadze, wybór wysokiej jakości programu dla sprzedawców zapewni, że Twoi klienci pozostaną z Tobą przez 2-3 lata.

W tym przewodniku omówimy kilka programów dla sprzedawców i pomożemy lepiej zrozumieć każdy z nich.

Czy istnieje rynek usług hostingowych?

Tak. Pomyślcie, w 2016 roku istniało około miliarda stron internetowych na żywo. W 2020 roku, zaledwie trzy lata później, mamy blisko dwa miliardy witryn na żywo. Każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe. Odsprzedając hosting, możesz zarabiać na tym rosnącym trendzie. Aby odnieść sukces w tym biznesie, musisz dobrze zrozumieć innych graczy w terenie. Musisz wiedzieć, od kogo powinieneś wynająć swoje serwery, a także od firm, których powinieneś unikać. Powinieneś znać kryteria, które chce większość osób chcących założyć nową stronę internetową, oraz powinieneś znać specyfikacje, które powinny mieć twoje serwery aby móc zapewnić swoim klientom przyzwoitą obsługę.

Większość firm hostingowych osiąga zyski w drugim lub trzecim roku hostingu, zyski w pierwszym roku są zazwyczaj pochłaniane przez działania marketingowe. Jakość usług hostingowych gwarantuje, że osiągniesz rentowność przez dwa lata.

Czego szukamy u sprzedawców

Przyjrzymy się kilku obszarom, które uważamy za ważne przy wyborze hostingu dla sprzedawców.

Należy pamiętać, że większość sprzedawców oferuje bardzo podobny pakiet, urządzenie często zawiera szczegóły. Będziesz chciał dokładnie wiedzieć, co oferują za darmo, abyś mógł wycenić swoją ofertę hostingu i zwiększyć skalę swojej działalności.

Tu jest kilka. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych rekomendacji na bardziej technicznych stronach internetowych (powiedzmy aplikacjach internetowych), proszę wyślij mi e-mail ([email protected]) po więcej informacji. Dzięki!

Czas działania i niezawodność

obraz prędkości witrynyKolejnym obszarem, na który patrzyliśmy, był czas sprawności i niezawodność. Nie chcesz cokolwiek mniej niż 99,9 procent gwarancji bezawaryjności. Coś mniejszego oznacza, że ​​Twoi klienci mogą patrzeć na godzinę przestoju każdego miesiąca. Ta godzina może wystarczyć, aby różnica między sukcesem firmy klienta a porażką.

Coś, czego Twoi klienci będą chcieli od ciebie, a więc powinieneś tego wymagać od firmy, w której kupujesz usługę hostingową, jest pamięć masowa SSD i serwery HTTP / 2. Jak zobaczysz, firmy, które omówimy w dalszej części tego przewodnika, zapewniają dobrą szybkość i dobry czas pracy. Niektórzy oferują nawet gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ich czas pracy spadnie poniżej progu 99,9 procent.

Możesz zobaczyć nasze śledzenie hostingu na żywo aby zobaczyć, którzy hosty mają dobrą / niską wydajność.

Pomoc techniczna

Nawet w idealnym świecie z najlepszymi serwerami wszystko pójdzie nie tak. pomoc technicznaKiedy to zrobią, klienci, którym sprzedałeś usługę, będą szukać pomocy. Ty z kolei spojrzysz na firmę hostingową. Właśnie dlatego chcesz firma hostingowa, której używasz, aby udzielać aktualnych odpowiedzi i mieć ekspertów technicznych. Wszelkie opóźnienia ze strony firmy hostingowej w udzielaniu odpowiedzi lub rozwiązywaniu problemów oznaczają opóźnienie w ponownym uruchomieniu witryny przez klientów.

Wsparcie 24/7 jest absolutną koniecznością, aby rozwiązać wszelkie problemy techniczne. Nawet nie rozważ hostingu dla sprzedawców korzystającego z systemu biletów. ��‍♂️

Cena £

Ostatnim czynnikiem, który weźmiemy pod uwagę, jest cena. Jak wspomnieliśmy, to jest biznes. Firmy chcą zarabiać pieniądze. świnka skarbonkaIm tańszy, za który możesz kupić hosting hurtowy, tym większy zysk możesz osiągnąć, sprzedając usługę. Wszystkie firmy, które będziemy oceniać, mają cenę, która jest na tyle niska, że ​​możesz zarobić kilka dolarów i mieć trochę miejsca na wzrost.

Teraz, gdy nie ma już wstępnych przygotowań, rzućmy okiem i omówmy nasze typy najlepszych firm hostingowych zajmujących się sprzedażą. Wymieniliśmy je w kolejności naszych preferencji.

Najlepsi sprzedawcy hostingu

HostGator – najlepszy plan wydajności

Kluczowe cechy
 • Nieograniczone domeny
 • Darmowe SSL
 • Darmowe oprogramowanie do zarządzania / rozliczania klientów WHMCS
 • Wsparcie 24/7/365
 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności

Plusy

 • Hosting białej marki
 • Pełna kontrola zasobów
 • Konto ResellerClub bez dodatkowych kosztów

Cons

 • Brakuje miejsca na dysku SSD

HostGator oferuje to, co czujemy jedne z najbardziej kompletnych planów sprzedawców na rynku. Oferowane przez nich plany ułatwiają sprzedawcom zapewnienie potrzebnych funkcji swoim klientom i zarządzanie nimi. Pozwoli ci to jako odsprzedawcy udostępnić klientom nowe funkcje, gdy będą online, a klienci będą mieli dostęp do obsługi klienta. Wszystko to odbywa się w stosunkowo niedrogiej cenie.

Zniżka przy rejestracji ��

Wszystkie wyżej wymienione plany zapewniają bezpłatne konto ResellerClub. Oznacza to, że jesteś w stanie sprzedać 70 plus gTLD i ccTLD swoim klientom. Tam jest 80 procent zniżki na koszty rejestracji. Jesteś w stanie sprzedawać nazwy domen swoim klientom. Możesz pomóc im w migracji ich witryny z bieżącego serwera na twój. Ponieważ kupujesz wszystkie usługi po kosztach, możesz zarabiać pieniądze, odsprzedając je.

HostGator ma wiele unikalnych narzędzi, które umożliwiają brandowanie Twojej firmy. Na przykład, HostGator ma unikalnie zaprojektowany cPanel które możesz zaoferować swoim klientom. Wspaniałe jest to, że możesz dodać własne logo i własną markę.

HostGator stworzył wiele filmów i samouczków. Możesz używać ich z klientami i oznaczać ich marką, aby wyglądało na to, że wszystkie te informacje pochodzą od Twojej firmy.

Masz 100-procentową kontrolę nad przepustowością, pamięcią, pamięcią RAM itp. Możesz kontrolować sposób przydzielania zasobów. HostGator daje możliwość uaktualnienia do innego poziomu w połowie miesiąca, jeśli czujesz, że jesteś na wyczerpaniu zasobów. W ten sposób nie tracisz potencjalnych klientów.

Niezwykle niezawodny & # x1f600;

Wybraliśmy HostGator jako numer jeden ze względu na ich niezawodność. Oni mają Gwarancja dostępności przez 99,9 procent czasu. Widzisz tego rodzaju gwarancję w wielu firmach hostingowych. W HostGator podoba nam się to, że faktycznie realizują swoją gwarancję. Jeśli ich serwery nie osiągną tego progu w ciągu miesiąca, HostGator zrekompensuje ci za cały miesiąc.

Jak wspomnieliśmy, Twoi klienci będą mogli używać cPanel z Twoją marką. Będziesz mógł także korzystać z cPanel. HostGator wykonał niezłą robotę, przeprojektowując cPanel, aby był łatwy w użyciu. Ma za sobą wiele mocy. Ty i Twoi klienci będziecie mieć wszystkie opcje, których można oczekiwać od cPanel z unikalnym przeprojektowaniem, którego nie można pokonać.

Kiedy czytasz recenzje HostGator, jasne jest, dlaczego są obecnie jednym z najlepszych dostawców. Oni mają doskonałe prędkości, niesamowity czas pracy i łatwy w obsłudze cPanel. HostGator uderza w każdy ważny punkt, którego można oczekiwać od firmy hostingowej w tym przedziale cenowym.

Jest wystarczająco łatwy w użyciu, aby całkowicie początkujący mogli go szybko opanować. Ma jednak moc i funkcje, które pozwalają zaawansowanym użytkownikom wykonać to, czego chcą. Dostępnych jest wiele funkcji bezpieczeństwa. Niektóre z nich są uwzględnione, a inne kosztują dodatkowo. Dlaczego nie spróbować? HostGator oferuje obecnie 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Hosting A2 – Hosting dla dystrybutorów premium

Kluczowe cechy
 • Darmowe konto sprzedawcy eNom
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Darmowe SSL i SSD
 • Wsparcie 24/7/365
 • 1000 GB Transfer
 • 20X szybciej Opcja Turbo

Plusy

 • Integracja z cPanel
 • Wybierz pomiędzy serwerami Linux lub Windows
 • Dwa bezpłatne oprogramowanie do fakturowania do wyboru

Cons

 • Niewiele miejsca do przechowywania

Na drugim miejscu wybraliśmy A2 Hosting, ponieważ podobnie jak HostGator, są w stanie zapewnić swoim klientom prawie wszystko, czego potrzebują. Ich plany sprzedaży są jednymi z najlepszych na rynku. Zawierają:

 • Integracja z cPanel
 • Pamięć SSD
 • WHMCS lub Blesta do zarządzania kontami

Kompleksowy zestaw funkcji & # x1f4c3;

Prawie wszystkie plany hostingowe dla sprzedawców, niezależnie od firmy, mają jakiś rodzaj oprogramowania rozliczeniowego. Hosting A2 różni się tym, że masz dwie opcje. Jeśli kupisz konto „Silver”, możesz wybrać między WHMCS a Blesta. WHMCS zyskał uznanie wśród wielu osób jako narzędzie do rozwiązywania problemów. Blesta jest preferowana, ponieważ jest open source, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą ją dostosować do swoich potrzeb.

Możesz wybrać serwer Linux lub Windows. Wybrany system operacyjny określi dostępne opcje oprogramowania. Ten wybór jest dokonywany na podstawie usług, które chcesz zaoferować swoim klientom. Na przykład Linux używa cPanel i PHP. Windows użyje rdzeni Plesk i .NET.

Niezależnie od wybranego planu, otrzymasz przyzwoitą ilość zasobów. Najniższy poziom oferowany przez A2 Hosting obsługuje do 40 kont. Możesz dalej rosnąć stamtąd. W miarę rozwoju firmy możesz wybierać konta wyższego poziomu, które oferują więcej przestrzeni dyskowej.

Jeden z najszybszych hostów internetowych & # x1f686;

Byliśmy pod wrażeniem szybkości hostingu A2. Są wśród najszybsi hosty, które przetestowaliśmy. Ich podstawowa prędkość jest szybka, ale poprawia to tylko dzięki pamięci SSD. Na całym świecie istnieje wiele centrów danych, które dostarczają treści. Masz opcję uzyskania serwera „turbo”. Ten serwer oferuje prędkości 20 razy szybsze niż normalnie.

A2 Hosting oferuje niesamowite wsparcie. Możesz się z nimi komunikować poprzez:

 • E-mail
 • Czat na żywo
 • Wsparcie telefoniczne

Ponadto możesz skorzystać z dobrze obsługiwanej bazy wiedzy. Istnieje wiele poradników, których możesz użyć, aby pomóc swoim klientom odpowiedzieć na podstawowe pytania i rozpocząć hosting witryny.

A2 Hosting oferuje stałą obsługę od ponad 15 lat. Pomogło im to zbudować markę jakości w świecie hostingu. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z ich usług, oferują gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

Hosting A2 to firma, która koncentruje się na dostosowywaniu rzeczy do swoich potrzeb. Zrozumienie sposobu, w jaki konfigurują, może trochę potrwać, ale kiedy już się na tym poczujesz, będziesz mieć niedrogi i szybki hosting z imponującą gamą funkcji. Przeczytaj naszą pełną recenzję A2 Hosting.

InMotion – doskonała wydajność bez funkcji

Kluczowe cechy
 • 100G + przestrzeń dyskowa
 • Bezpłatne dedykowane IP
 • Nieograniczone cPanele
 • Wsparcie 24/7/365
 • Kopia zapasowa witryny

Plusy

 • Pamięć SSD
 • Hosting białej marki
 • Doskonałe bezpieczeństwo strony

Cons

 • Sporadyczne przestoje

Gdy spojrzysz na wszystkie produkty oferowane przez InMotion, zobaczysz, że niektóre z nich są bardzo ładne, a inne wydają się pozbawione funkcji. Na szczęście ich plany sprzedawców to jedne z lepszych funkcji, jakie oferują. InMotion daje możliwość wyboru pomiędzy sześcioma różnymi konfiguracjami. Oferują wiele funkcji, w tym funkcje pomocne w rozliczeniach i kopiach zapasowych.

Przejrzysta usługa ��

Dla nas, najważniejszą zaletą InMotion jest jego przejrzystość. Jako produkt z białą etykietą, kiedy korzystasz z ich zasobów, twoja marka lub nazwa są tym, co widzą inni. InMotion działa w tle. W ten sposób nie ma zamieszania między Twoją firmą a jej. Zwiększa to twoją wiarygodność.

Oferowane zasoby są imponujące. Serwery sprzedawców są wyposażone w pamięć SSD oraz ochronę danych RAID – 6. To daje ci najszybsze dostępne prędkości przesyłania danych. Jednocześnie możesz zachować nadmiarowość.

Istnieje kilka innych korzyści, które otrzymasz od nich jako odsprzedawcę. Na przykład otrzymasz bezpłatne konto w Enom. Umożliwi to zaoferowanie klientom rejestracji SSL i nazw domen. Otrzymasz oprogramowanie rozliczeniowe WHMCS. To oprogramowanie jest popularne, ponieważ ułatwia automatyczne fakturowanie, zbieranie płatności i śledzenie klientów.

Świetny zespół wsparcia & # x1f4de;

InMotion oferuje swoim klientom szereg innych korzyści. Jednym z nich jest zespół wsparcia. To jest jeden z najlepszych, z którymi mieliśmy do czynienia. Ich personel jest podzielony na dwa różne działy. Ułatwia to znalezienie odpowiedzi na dokładne pytanie, które możesz mieć Ty lub Twoi klienci. Wielu ich pracowników jest przeszkolonych. Być może rozmawiasz ze sprzedawcą, ale będzie on również w stanie zapewnić wsparcie techniczne.

InMotion oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa. Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem Patchmana oznacza, że ​​Twój serwer jest ciągle przeszukiwany pod kątem złośliwego oprogramowania. Wszystko, co zostanie zakwestionowane, zostanie poddane kwarantannie i usunięte. Ochrona Corero DDoS ma na celu ochronę twojego serwera przed atakami siłowymi.

InMotion oferuje swoim klientom prawie wszystko, czego potrzebują. Dodatkowe oprogramowanie może być dołączone za darmo lub będzie dostępne do zakupu. Nie możemy przeoczyć naszego wrażenia z dostępnych funkcji.

Ich obsługa WordPress jest świetna. Mają elastyczny zespół wsparcia i oferują szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa. InMotion oferuje swoim klientom 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować ich bez ryzyka.

SiteGround – świetny hosting dla sprzedawców w chmurze

Kluczowe cechy
 • Niski jak 42 USD rocznie
 • Najlepsze wsparcie Hands Down
 • Darmowe SSL
 • Wsparcie 24/7/365
 • Wiele lokalizacji serwerów

Plusy

 • Pamięć SSD
 • Niedroga cena
 • Fenomenalna obsługa klienta

Cons

 • Możesz kupić tylko roczny hosting

Często rozmawialiśmy o tym, co lubimy w SiteGround. Jest to jedna z lepszych opcji hostingu dla WordPress. Wszystkie powody, o których wspomnieliśmy, i wiele innych powodów, dla których dodaliśmy je do tej listy. SiteGround to szybka opcja hostingu z niską ceną. Oni oferują fenomenalne wsparcie.

Zapewnia kredyty

SiteGround ma plan hostingu dla sprzedawców, który różni się od tego, co otrzymujesz w przypadku większości innych hostów. W przypadku większości innych hostów zakupisz abonament miesięczny lub abonament roczny, który możesz odsprzedać. SiteGround daje kredyty. Każdy kredyt daje Ci roczną obsługę odsprzedawcy. Możesz kupić tyle kredytów, ile chcesz w danym momencie. Wspaniałe jest to, że nie wygasają. Oznacza to, że możesz odnowić konto klienta lub otworzyć nowe konto, kiedy tylko chcesz.

Dla wielu ten sposób interakcji działa lepiej niż plany ograniczające dostęp do zasobów, w zależności od poziomu zakupionego planu. Z SiteGround, każde konto jest przeznaczone dla jednej strony internetowej. Możesz więc zaoferować swoim klientom kompleksowy plan. Jeden klient może chcieć, aby jedna strona była hostowana przez trzy lata. Więc kupujesz trzy kredyty. Lub inny klient może chcieć, aby siedem witryn było hostowanych przez rok, więc kupujesz i dajesz im siedem punktów.

Dla sprzedawców, którzy są przyzwyczajeni do kontaktów z innymi firmami hostingowymi, ten sposób interakcji może wydawać się nieco dziwny. Jednak wielu szybko docenia elastyczność, jaką oferuje ten rodzaj planu. Zamiast posiadania uniwersalnego konta, każdy plan może zostać dostosowany do potrzeb klienta, który go otrzyma.

Darmowe codzienne kopie zapasowe & # x1f193;

Oprócz wyjątkowego podejścia do hostingu dla sprzedawców, SiteGround ma wiele do zaoferowania. SiteGround oferuje hosting białej marki. Oznacza to, że wszystkie ich marki zostały usunięte, a Ty możesz umieścić swoją markę na swoim miejscu.

Twoi klienci otrzymują szereg atrakcyjnych funkcji. Kopie zapasowe każdej z ich witryn można codziennie wykonywać bezpłatnie. Trzydzieści poprzednich kopii zapasowych jest przechowywanych w pliku. Twoi klienci otrzymają bezpłatny CDN Cloudflare. To nie tylko poprawi prędkość, ale pomoże twoim klientom zwalczyć ataki DDoS.

Każdy serwer obsługuje HTTP / 2. Wszystkie z nich są wyposażone w pamięć SSD. Twoi klienci mają pewność, że otrzymują najnowszą technologię.

W naszej opinii, SiteGround jest jedną z najlepszych opcji odsprzedaży. Mają kompleksowe plany. Ich pracownicy zapewniają niesamowite wsparcie. Oferują stałe prędkości. Ten host jest bardzo atrakcyjny. Możesz spróbować samemu dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Związane z: Jak wykonać kopię zapasową witryny

Ostatnie słowa

Bycie sprzedawcą hostingu to firma o nieograniczonym potencjale. Rozwój firmy i szczęście klientów zależy od hosta, z którego wynajmujesz swoje usługi. Po przeprowadzeniu własnych badań prawdopodobnie zauważyłeś, że nie ma wielu dostawców, którzy poświęcają miejsce na swoich serwerach, aby inni mogli je odsprzedawać. Wielu z tych, którzy wspierają sprzedawców, nie oferuje najlepszych narzędzi ani usług. Właśnie dlatego opracowaliśmy ten przewodnik, aby uwzględnić to, co uważaliśmy za najlepszych dostawców.

Należy również pamiętać, że niektóre tanie firmy hostingowe oferują również plany sprzedawców za ułamek ceny.

Czy współpracowałeś z innymi sprzedawcami? Jakie są zalety i wady bycia w tym biznesie? Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych innych recenzji, przeczytaj nasz najlepszy przewodnik dotyczący hostingu. Dziękujemy jak zawsze za poświęcenie czasu na przeczytanie naszych przewodników.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector