Najlepszy hosting dedykowany

obraz serwera hostingowegoHosting dedykowany jest dla osób, którym zależy na wydajności i bezpieczeństwie. Hosting współdzielony po prostu go nie zmniejszy, gdy będziesz chciał uruchomić nową witrynę firmy lub poradzić sobie z agresywnym wzrostem ruchu.


Niezależnie od tego, co mówi wiele firm udostępniających hosting współdzielony, host współdzielony nie może skutecznie niezawodnie dużych ilości ruchu. Udostępniane plany hostingowe, które mogą obsłużyć 100 000 odwiedzin miesięcznie? ��

Przejście na hosting dedykowany daje cały serwer do przechowywania witryny i sposobu krótszy czas ładowania, więcej zasobów serwera i bezpieczeństwo. Istnieje wiele firm zajmujących się hostingiem, ale skąd wiesz, że one nie są po prostu sprzedawcy zamaskowany za wynajętym Serwery VPS?

W tym przewodniku będziemy polecać kilku naszych najlepszych dedykowanych hostów, których używaliśmy do hostowania własnych firm lub klientów. Na tej liście nie znaleźliśmy żadnych sprzedawców i wypróbowaliśmy wszystkie usługi.

Przejdźmy do tego.

Czego szukaliśmy w najlepszym hostie dedykowanym

Dobra, tutaj jest lista rzeczy, których szukam, jeśli chodzi o hosting dedykowany. Wszystkie sprawdzone przez nas usługi mają te funkcje.

Tutaj nie mają one żadnej kolejności:

 1. Zasoby Zasoby i więcej zasobów – im więcej dostaniesz, tym lepszy będzie twój serwer. Prosty i prosty. ��
 2. Bezpieczeństwo – Ochrona DNS, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i monitory po stronie hosta są cechami wysokiej jakości usługi ��
 3. Automatyczne kopie zapasowe – automatyczne tworzenie kopii zapasowych witryny kilka razy dziennie za pomocą kopii zapasowej w chmurze jest koniecznością w przypadku dedykowanego hostingu ✅
 4. Wsparcie – Obsługa serwerów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w języku angielskim jest świetna, gdy dodajesz funkcje lub szukasz więcej informacji ✅
 5. Darmowe aktualizacje – Darmowe SSL, Cloudflare, uaktualnienia zabezpieczeń i bezpłatne migracje są tym, czego szukamy ✅
 6. cennik – wiemy, ile kosztuje dedykowany hosting i nie chcemy za to płacić za ramię i nogę ��
 7. Centra danych –  Lubimy wdrażać w pobliżu lokalizacji klientów. Czy serwery wykorzystują AWS lub Google Cloud? ��️

Mając to na uwadze, przejdźmy do naszych najlepszych ofert. Jeśli chcesz zobaczyć którykolwiek z tych hostów na żywo, zapoznaj się z naszym głównym najlepszy przegląd hostingu lub sprawdź nasze 24/7 na żywo śledzenie hosta tutaj.

Najlepsze oferty na dedykowany hosting

Nasza wyczerpująca recenzja kilkudziesięciu hostów zaowocowała poniższą listą czterech najlepszych dedykowanych hostów internetowych. Wprawdzie jest to lista selektywna, ale uważamy, że każda z nich jest warta rozważenia.

1. Kinsta – usługa premium (Google Cloud Servers)

Kluczowe cechy
 • Platforma Google Cloud
 • Darmowa migracja strony
 • Obsługa klienta 24/7
 • Potężny pulpit nawigacyjny
 • Zautomatyzowane kopie zapasowe strony internetowej
 • Miejsce postoju
 • Darmowe SSL


Wizerunek

Czas ładowania: 320 mln

Czas działania: 99,9%

Koszt: 60,00 USD / mies

Wsparcie: Czat na żywo

Odwiedź Kinsta.com

Kinsta to praktyczny wybór numer jeden na dedykowany hosting. Jest to szczególnie zalecane dla poważnych przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić, że ich strona internetowa ma maksymalnie 100-procentowy czas bezawaryjnej pracy.

Chociaż Kinsta jest ogólnie droższa niż inne hosty internetowe na naszej liście, jesteśmy przekonani, że koszt tej usługi jest uzasadniony. Kinsta naprawdę jest taki dobry.

Działa najlepiej z WordPress

Oczywiście pomaga wiedzieć, że Kinsta jest całkowicie nastawiona na Hosting WordPress. Biorąc pod uwagę, że obecnie tak wiele stron internetowych opiera się na WordPress, nie jest to tak naprawdę niekorzystne.

Mówiąc dokładniej, Kinsta jest w pełni zarządzaną platformą hostingową Witryny WordPress. Oznacza to, że nie musisz mieć szczegółowej wiedzy technicznej, aby korzystać z Kinsta, ponieważ mają wszystko dla Ciebie.

Kinsta działa na platformie Google Cloud, który jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych infrastruktur internetowych na świecie. Możesz nawet wybrać swoje centrum danych, aby zagwarantować najniższe opóźnienia.

Jeśli masz już witrynę internetową, którą chcesz przenieść do nowego hosta, masz szczęście z Kinsta. Usługa zapewnia bezpłatną migrację witryny, która jest bardzo prosta w użyciu. Oznacza to, że twoja strona będzie szybko działać z minimalnym czasem przestoju lub bez niego.

Podstawowy pakiet w Kinsta obejmuje takie rzeczy jak pięć GB miejsca na dysku SSD i 50 GB przepustowości serwera. Masz nieograniczoną liczbę odwiedzających i wyświetleń strony, a Kinsta codziennie sprawdza 1440 dostępności. Klienci Kinsta otrzymują również wszelkiego rodzaju narzędzia związane z bezpieczeństwem, takie jak certyfikat SSL, Force HTTPS i Clear Site Cache.

Automatyczne codzienne kopie zapasowe

Użytkownicy uwielbiają stronę pośrednią, która pozwala im eksperymentować ze zmianami, zanim zaczną z nimi żyć. Kinsta ma nawet automatyczne codzienne tworzenie kopii zapasowych, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Równie pomocny jest ich system obsługi klienta, szybki, elastyczny i naprawdę pomocny.

Wszystkie te funkcje sprawiają, że trudno się pomylić z Kinstą. To prawda, że ​​ich najbardziej podstawowy pakiet kosztuje 30 USD miesięcznie, co może być dla niektórych za duże. Klienci biznesowi docenią szeroką gamę dostępnych pakietów w cenie od 100 do 1500 USD miesięcznie dla użytkowników z wieloma stronami internetowymi. Pakiet 100 USD jest prawdopodobnie zbyt mały dla większości firm, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zapłacisz 200 USD miesięcznie lub więcej.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja Kinsta tutaj.

2. HostGator – Świetna prędkość / Wsparcie / Dodatkowe funkcje

Kluczowe cechy
 • Ekstremalnie szybko
 • Mnóstwo bezpłatnych aktualizacji
 • Hostuj wiele witryn
 • Wsparcie 24/7/365
 • Darmowe SSL


Wizerunek

Czas ładowania: 417 mln

Czas działania: 99,99%

Koszt: 119,00 $ / mies

Wsparcie: Czat na żywo

Odwiedź Hostgator.com

Jeśli podoba Ci się pomysł Kinsta, ale wiesz, że cena nie odpowiada Twojemu budżetowi, możesz zamiast tego wybrać HostGator.

HostGator to jedna z najbardziej znanych nazw w hostingu. Zapewniają różnorodne usługi, takie jak kreator stron internetowych, hosting dzielony, hosting specyficzny dla WordPress i hosting dedykowany. Ich ceny są przystępne, ale to nie znaczy, że nie oferują znakomitych usług.

hostgator

Każdy plan hostingowy oferuje wiele funkcji, a nawet nowi webmasterzy nie będą mieli problemów z nawigacją w interfejsie HostGator. Czas pracy z tym hostem jest znakomity, a także ma naprawdę niezawodną obsługę klienta.

Pakiety dedykowanego hostingu zaczynają się już od 119 USD miesięcznie. W tej cenie usługę można dostosować za pomocą jednej TB pamięci SSD i 32 GB pamięci RAM. Miesięczne transfery danych są nieograniczone, co oznacza, że ​​wystarczająca przepustowość nigdy nie będzie problemem.

Klienci HostGator mogą zarejestrować się w Mojo Marketplace, aby uzyskać dostęp do różnych narzędzi marketingowych, takich jak DaDa Mail. Dzięki doskonałej dyspozycyjności i wysokiej jakości obsłudze klienta trudno jest pomylić się z HostGator, szczególnie jeśli masz ograniczony budżet. Możesz uzyskać dostęp do obsługi klienta przez telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu lub skorzystać z wygodnego czatu internetowego.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja HostGator tutaj.

3. Hosting A2 – najlepsza opcja budżetu

Kluczowe cechy
 • Szeroki wachlarz narzędzi e-commerce
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Darmowe SSL i SSD
 • Wsparcie 24/7/365
 • Najlepiej nadaje się do WordPress


Wizerunek

Czas ładowania: 470Ms

Czas działania: 99,99%

Koszt: 99,59 USD / mies

Wsparcie: Czat na żywo

Odwiedź A2Hosting.com

A2 Hosting to kolejna doskonała pozycja w dziedzinie serwerów dedykowanych. Są szczególnie dobrze przystosowane do obsługi Witryny WordPress, ale to nie jest ich wyłączna uwaga. W rzeczywistości A2 ma również pakiety do hostingu współdzielonego, hostingu VPS i hostingu dla sprzedawców.

Dedykowane opcje hostingu A2 obejmują serwery podstawowe, które zapewniają klientom serwer zarządzany i dostęp root lub serwery zarządzane bez dostępu root. Wreszcie, dedykowane opcje obejmują również niezarządzane serwery dla klientów, którzy chcą naprawdę praktycznego podejścia do swojej witryny.

Ceny tych pakietów serwerów dedykowanych są dość zróżnicowane. Różne pakiety serwerów podstawowych wahają się od 140 do 290 USD miesięcznie, podczas gdy serwery zarządzane mają podobne ceny. Niezarządzane pakiety serwerów są najtańsze i wynoszą od 100 do 250 USD miesięcznie.

Większość tych pakietów ma co najmniej osiem GB pamięci RAM i 10 TB miesięcznych transferów danych. Ponadto klienci uzyskują dostęp do co najmniej dwóch dysków twardych 500 GB i dwóch rdzeni procesora.

Pakiety oparte na systemie Linux

Wszystkie te pakiety są oparte na systemie Linux, co powoduje, że system Windows pozostaje zimny. Jest to prawdopodobnie największa wada korzystania z hostingu A2. W przeciwnym razie, 99,9 procent czasu sprawności jest godna podziwu, a obsługa klienta 24/7/365 jest znaczącą zaletą.

Firmy, które rozważają wykorzystanie A2 Hosting do sprzedaży produktów, będą miały do ​​wyboru szereg narzędzi e-commerce. Reprezentowane są OpenCart, AbanteCart i PrestaShop jak i inni. Ponadto dobrze znana aplikacja e-commerce Magento jest dostępna przez A2.

Jeśli będziesz prowadzić sklep internetowy, musisz podjąć kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji. Oznacza to dodanie certyfikatu SSL do szyfrowania danych. A2 sprzedaje Ci SSL za jedyne 50 USD rocznie, który zapewnia 256-bitowe szyfrowanie. Pamiętaj tylko, że certyfikat SSL jest zawarty w pakiecie przez innych dostawców z tej listy.

Przeczytaj nasz pełny Przegląd A2 Hostingu tutaj.

4. SiteGround – drogi dla jakości

Kluczowe cechy
 • Fantastyczny czas pracy
 • Świetna obsługa klienta
 • Darmowe SSL
 • Wsparcie 24/7/365
 • Wiele lokalizacji serwerów


Wizerunek

Czas ładowania: 475Ms

Czas działania: 99,99%

Koszt: 269,00 $ / mc

Wsparcie: Czat na żywo

Odwiedź SiteGround.com

SiteGround ma wiele do zaoferowania ludziom, ale ma też dość poważne wady. Niemniej jednak wciąż się szczyci świetny czas pracy, solidna obsługa klienta i bezpłatny certyfikat SSL ze wszystkimi pakietami. Wadą jest to, że SiteGround jest dość drogi. Prawdopodobnie będziesz chciał korzystać z tego hosta tylko wtedy, gdy masz pewność sukcesu swojej witryny.

Dostępne są trzy dedykowane pakiety serwerów. Dzięki pakietowi Entry Server klienci płacą 269 USD miesięcznie za cztery rdzenie procesora, 8 MB pamięci podręcznej procesora i 16 GB pamięci RAM. Większy pakiet Power Server kosztuje 349 USD miesięcznie i zapewnia ulepszone taktowanie procesora, dwukrotnie większą pamięć RAM i 960 GB SSD. Super Power Server to największy pakiet za 729 USD miesięcznie. Ta bardzo duża oferta jest przeznaczona dla największych organizacji.

Wszystkie serwery są oparte na systemie Linux, a przydziały pamięci są rozczarowująco małe. Mimo to SiteGround oferuje dobre narzędzia handlu elektronicznego i niezawodne funkcje bezpieczeństwa, a także pomocną obsługę klienta.

Przeczytaj nasz pełny Przegląd SiteGround tutaj.

Co to jest dedykowany host internetowy?

Host to przede wszystkim firma, która zapewnia technologię potrzebną do przejścia do trybu online. „Hosting” strony internetowej może być również określany jako „przechowywanie”. Zasadniczo host przechowuje Twoją witrynę na wyspecjalizowanym komputerze zwanym serwerem.

Gdy dana osoba wpisuje adres lub domenę, jej komputer szuka i łączy się z serwerem hosta. Twoja witryna jest następnie dostarczana do użytkownika za pośrednictwem przeglądarki.

W związku z tym Twój hosting znajduje się w centrum Twojej obecności online. Oznacza to, że potrzebujesz hosta, który jest szybki, niezawodny i nie zawiedzie Cię, gdy Twoja witryna potrzebuje maksymalnego czasu pracy.

Większość renomowanych hostów internetowych oferuje wiele takich samych funkcji. Prawdopodobnie będą wymagać posiadania domena, które możesz kupić od strony trzeciej. Alternatywnie, twój hosting może pomóc ci w tym procesie. Po wybraniu domeny i hosta powinno być możliwe skonfigurowanie kont e-mail. Hosty zapewniają również dostęp do FTP, dzięki czemu można łatwo przesyłać pliki z komputera na serwer WWW. Ponieważ WordPress jest tak szeroko stosowany, wiele hostów dodatkowo zapewnia określoną obsługę WordPress.

Co więcej, możesz oczekiwać, że host będzie miał wewnętrznych techników, których zadaniem jest zapewnienie, że wszystkie serwery będą działać co godzinę każdego dnia. Hosty zazwyczaj oferują pełną obsługę klienta, więc jeśli kiedykolwiek napotkasz problem, powinieneś być w stanie szybko i łatwo uzyskać potrzebną pomoc.

Korzyści z dedykowanego hostingu

Jeśli chodzi o wybór hosta internetowego, jednym z głównych czynników jest wybór hostingu dzielonego lub dedykowanego. Po pierwsze, musisz zrozumieć podstawowe różnice między tymi dwoma rodzajami usług.

Hosting współdzielony jest dokładnie tak, jak to brzmi. Twoja witryna jest przechowywana na serwerze z wieloma innymi stronami internetowymi. Teoretycznie mogą istnieć setki stron internetowych udostępniających przestrzeń twoją. Oznacza to, że przydzielono ci tylko określoną przepustowość i miejsce na dysku. Przekrocz jeden z tych limitów, a będziesz musiał dodatkowo zapłacić.

Hosting dedykowany jest inny. Twoja witryna jest jedyną, która zajmuje ten konkretny serwer. Oznacza to, że cała przepustowość i miejsce na dysku związane z tym serwerem należą wyłącznie do Twojej witryny.

Oba rodzaje hostingu mają swoje zalety i wady. Kilka czynników pomoże Ci zdecydować, który typ jest odpowiedni dla Twojej witryny.

Hosting dzielony mniej kosztowny

Hosting dzielony jest zazwyczaj tańszą opcją. Jest to również znacznie prostsze i prostsze niż hosting dedykowany. Wynika to z tego, że personel hosta zajmuje się sprawami administracyjnymi i bezpieczeństwa, abyś nie musiał. Osoby i organizacje korzystające ze wspólnej usługi hosta zachowują dostęp do panelu sterowania, ale nie są odpowiedzialne za postępowanie z wieloma bardziej technicznymi kwestiami.

Brzmi nieźle. Współdzielenie serwera ma jednak wiele wad. Nie będziesz mieć takiej elastyczności, jaką miałbyś, gdybyś wybrał dedykowanego hosta. Jest tak, ponieważ host będzie zarządzał zasobami i instalacją całego oprogramowania.

Zagrożenia bezpieczeństwa ze współdzielonym hostingiem

Udostępnianie przestrzeni serwerowej może również oznaczać dzielenie się zagrożeniami bezpieczeństwa. Jeśli jedna strona na serwerze zostanie przejęta, wszystkie pozostałe są nagle podatne na atak. Ponadto niektóre witryny internetowe zajmujące ten sam serwer mogą nie mieć celu etycznego. Może to spowodować umieszczenie Twojej IP na czarnej liście, nawet jeśli twoja strona nie zrobiła nic złego.

Strony internetowe przechowywane na wspólnym serwerze również mogą mieć problemy z niską wydajnością z powodu ograniczeń przepustowości i miejsca na dysku.

Nie oznacza to, że dzielony hosting jest złą rzeczą. Wiele nowo powstałych stron internetowych całkiem dobrze radzi sobie z udostępnianiem serwera. Osoby budujące osobistą stronę internetową, którą mogą odwiedzać tylko przyjaciele i rodzina, mogą uznać, że udostępnianie hostingu jest idealnym rozwiązaniem.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać ze wspólnego hostingu lub po prostu budujesz strony internetowe, radzę zacząć od zabawy darmowy kreator stron internetowych po pierwsze lub wykorzystując jeden z wielu darmowe hosty internetowe.

Dedykowany hosting pozwala samemu wykorzystać całą przestrzeń

W przeciwieństwie do hostingu współdzielonego, dedykowany host nie wymaga dzielenia przepustowości i miejsca na dysku z wieloma innymi użytkownikami. Oznacza to, że cała pamięć należy do Ciebie i że witryna może obsłużyć znacznie większy ruch.wyjaśnienie dedykowanego hostingu

Inną podstawową zaletą dedykowanego hostingu jest to, że utrzymuje on swoją obecność w Internecie osobno od wszystkich innych. Oznacza to, że Twoje IP prawdopodobnie nie zostanie niesprawiedliwie umieszczone na czarnej liście, a Ty możesz cieszyć się większym bezpieczeństwem hakerów i złośliwego oprogramowania.

Wiele organizacji docenia posiadanie dedykowanego serwera, ponieważ zapewnia on swobodę instalacji dowolnego oprogramowania potrzebnego do zaspokojenia potrzeb witryny. Ponadto lubią być w stanie precyzyjnie zarządzać więcej niż jedną stroną internetową i kilkoma domenami.

Bardziej niezawodna wydajność

Prędkości ładowania są zwykle bardziej stabilne, szybsze i bardziej niezawodne z hostem dedykowanym niż z hostem współdzielonym. Są to kluczowe parametry, ponieważ zapewniają lepsze, przyjemniejsze wrażenia dla odwiedzających witrynę. Prawdopodobnie pozostaną na Twojej stronie dłużej i będą bardziej skłonni do zakupu, gdy będą mieć pewność, że Twoja witryna działa i działa przez cały czas.

Jeśli hosting dedykowany ma wadę, być może jest on stosunkowo drogi. Jest to ogromny problem dla nowych organizacji, które mogą nie mieć dużo pieniędzy na inwestycje. Wskazane może być rozpoczęcie od dostawcy hosta współdzielonego, a następnie przejście do hosta dedykowanego później, gdy poprawi się przepływ gotówki.

Inną potencjalną wadą hostingu dedykowanego jest to, że wymaga on większej wiedzy technicznej niż hosting dzielony. Niektóre organizacje pozostawiają te obawy zespołowi IT, ale co się stanie, jeśli nie będziesz mieć zespołu IT? Być może będziesz zmuszony zająć się hostingiem dedykowanym.

Alternatywnie, możesz szukać zarządzanej usługi hostingowej, która może obsługiwać wiele aspektów technicznych, więc nie musisz. W wyniku tego zyskujesz dedykowanego hosta bez konieczności zdobywania całej wiedzy technicznej.

Często zadawane pytania dotyczące hostingu

Jaka jest różnica między hostingiem dzielonym a hostingiem dedykowanym?

Hosting współdzielony to ekonomiczne podejście, w którym witryna jest hostowana na tym samym serwerze, co wiele innych. Jest to całkowicie akceptowalna platforma dla wielu stron internetowych, szczególnie tych, które nie są szczególnie duże i nie oczekują dużego ruchu. Mogą jednak wystąpić obawy związane z bezpieczeństwem związane z udostępnianiem hostingu, a większe witryny z dużym ruchem mogą wkrótce przekroczyć swoje miesięczne przydziały.

Dedykowany hosting zapewnia ekskluzywny serwer tylko dla jednej strony internetowej. Zapewnia to lepszą niezawodność, szybkość i bezpieczeństwo. Chociaż jest to droższa alternatywa, wiele zajętych, rozwijających się stron internetowych wymaga zasobów, które mogą uzyskać tylko z serwera dedykowanego.

Często zadawane jest jedno pytanie tani hosting. Jeśli szukasz hosta ze zniżkami, ale chcesz serwera dedykowanego, szukasz niewłaściwego miejsca.

Kto powinien wybrać hosting dedykowany?

Korzystanie z serwera dedykowanego jest zalecane dla wyrafinowanych webmasterów, którzy są w stanie samodzielnie wykonać większość czynności konserwacyjnych. Co więcej, firmy i inne organizacje są zazwyczaj w stanie lepiej sobie pozwolić na te usługi, aw wielu przypadkach wymagają jakości usług świadczonych przez dedykowany serwer. Hosting zarządzany może umożliwić osobom o mniejszej wiedzy technicznej korzystanie z hostingu dedykowanego.

Jeśli masz witrynę o dużym natężeniu ruchu lub korzystasz z aplikacji e-commerce, zwiększone bezpieczeństwo, możliwości i niezawodność dedykowanego hosta mogą być niezbędne.

Jakie są zalety hostingu dedykowanego?

Jeśli Twoja witryna jest duża i ma duży ruch, zobaczysz zalety dedykowanego hostingu. Zwiększone bezpieczeństwo to jedna z podstawowych korzyści. Twoje dane nie będą zagrożone, ponieważ inna strona zostaje zhakowana.

Strony internetowe hostowane na dedykowanych serwerach zazwyczaj cieszą się większą dyspozycyjnością. W związku z tym odwiedzający mogą zaufać, że Twoja witryna będzie tam za każdym razem, gdy jej szukają.

Jedną z głównych zalet dedykowanego serwera jest to, że można dostosować witrynę do własnych potrzeb. Przez cały czas masz pewność optymalnej funkcjonalności.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector