HostGatori ülevaade

Siin me siis käime, veel üks voor Austraalia veebikujutiste asjatundlikke, hästi informeeritud, hästi kirjutatud ja lõbusalt naljakaid ülevaateid, mille meeskond on teile siin Aussie Hostingi armsalt toonud.


Esiteks üles, HostGator.

Lähme kõigepealt ühe asja eest ära: HostGator has tõesti rumal nimi.

Ma mõtlen kindlasti, et alligaatorid on Austraalia elanikud. Täispunktid natsionalismi eest. Kuid mitte ühtegi tech-firmat ei kutsuta enam sellisteks asjadeks nagu “HostGator”. Ja mis selle tobeda sinise ja kollase maskotiga on? Alligaatorid peaksid olema raevukad, mitte kaisukad. Miks ta niimoodi püsti tõuseb? Miks ta sinine on??

See on minu jaoks natuke liiga armas. Mulle meeldib, et mu tehnoloogiaettevõtted kannavad sellist nime nagu “Optima” ja kasutavad ainult maitsvaid kreemivarju. HostGatori bränding näib olevat 2005. aastal ummikus ja arvavad, et AskJeeves on päris lahe.

Nende rumal kaubamärgistamine kõrvale, Host Gator on tegelikult väga hea veebi. Nad on kiired, usaldusväärsed ja oma hinnakujundus on superkonkurentsivõimeline, vähemalt Austraalia turu jaoks. Mis kõige parem, nad ei kasuta Austraalia eelarvega veebimajutajate tavalist trikki: võtate teilt lisatasu asjade (nagu SSL) eest, mis peaks 2017. aastal tasuta olema.

Mida me vaatame

Nagu kõik meie arvustused, põhineb ka käesolev enamasti numbritel. Võib-olla kõlab see igavalt, kuid luban teile, et andmete vaatamine on parim viis veebihostide hindamiseks.

Lõppude lõpuks, kui ma selle ülevaate aluseks oleksin lihtsalt HostGatori logol ei hakka need eriti hästi välja tulema. ��

Siin on see, mida ma selles ülevaates teen:

 • Tutvuge HostGatori tööaja, kiiruse ja töökindlusega. Neile teist, kes lihtsalt ei jõua ära oodata mahlakate numbrite ilmumist, on selle jaotise järeldus: HostGator on tegelikult päris hea.
 • Siis teeme veel mõned numbrid, kuid seekord vaatame HostGatori hinnakujundust. Spolier: see on praegu üks Austraalia paremaid.
 • Lõpuks võrdlen HostGatorit veebihostidega, mida me siin Aussie Hostingis kasutame (peamiselt SiteGround), ja uurin, kas see annab hinde.

Aga esmalt …

Kuidas me oma andmeid kogusime

 • Ee, noh … me teame palju veebimajutusest. Siin Aussie majutamine, oleme töötanud veebihostide juures ja kogunud nende kohta andmeid juba peaaegu kümme aastat.

  Selle aja jooksul oleme üles ehitanud selle, mis meile kõige paremini meeldib (see on kindlasti suurim) Austraalia veebimajutajate andmebaas. Võite arvata, et selle üle on imelik uhke olla (minu andmebaas on suurem kui sinu oma!), aga oleme.

  Klõpsake siin vaadake meie HostGatori 24-tunnist reaalajas jälgimistToimivuse paremaks mõistmiseks jälgime mitme veebisaidi töö- ja seisakuid. 


 • veebisaidi töö- ja seisakuaja reaalajas jälgimise pilt


Selle ülevaate jaoks pidin vaid andmebaasi vaatama. Kõigi arvustuste aluseks on need andmed, kuna leiame, et see on parim viis toimivuse ja lubaduste mõistmiseks.

Numbrid

Nüüd põhirooga. Annan need teile lihtsalt, nii et need, kes teavad, mida need tähendavad, saavad ise oma mõtte välja mõelda.


 • Sydney
  • Uptime – 98,6% 
  • Keskmine tööaeg – 1,912 mln 
 • Melbourne
  • Uptime – 98,9% 
  • Keskmine tööaeg – 2,012 Ms 
 • Canberra
  • Uptime – 97,5% (jah!) 
  • Keskmine tööaeg – 2,182 Ms 
 • Adelaide
  • Uptime – 98,09% 
  • Keskmine tööaeg – 1,658 Ms 

Need numbrid on päris kenad. Canberra on muidugi pisut madal, kuid siis on Canberra kõiges kõigest pisut maha jäänud. 

Canberrat ei solvata. ��

Mida need numbrid tähendavad?

Jah, ma peaksin seda ilmselt selgitama neile, kes ei veeda terve päeva veebimajutuse statistikat vaadates.

Uptime

pilt veebisaidi kiirusest“Uptime” on iseenesest mõistetav. See on protsent ajast, mille jooksul veebi “üleval” on. Nagu ka nende serverite sisselülitamise, töötamise ja klientidele veebisaitide pakkumise aeg. Nagu aja jooksul, mil teie sait on saadaval. Sain aru?

hea veebimajutusteenuse pakkuja tööaeg on üle 98%Halb pakub vähem kui 97%. Veebimajutuse osas võib isegi .1 erinevus põhjustada tohutu muutuse teie veebisaidi kaudu genereeritavas müügimahus. Inimesed vihkavad, et saidid ei tööta ja kui teie sait on võrguühenduseta esmakordsel proovimisel ja külastamisel, ei tule nad enam tagasi.

Eespool on näha, et HostGatori tulemus on selles osas üsna hea. Need on tegelikult ühed parimad tööaegne statistika, millega olen viimasel ajal kokku puutunud, ja need näitavad, et HostGator on nende serverite hooldamisel kokku saanud..

Kiirus

Ka kiirus peaks olema üsna hõlpsasti mõistetav. Kuid jällegi, kui võrrelda veebihoste, siis väikesed kiiruse erinevused on tõesti olulised. Uuringud näitavad, et isegi 1-sekundiline viivitus lehe laadimisel tähendab seda, et paljud potentsiaalsed kliendid klikivad teie saidilt eemale.

HostGator on jällegi Austraalia parimate veebihostide hulgas, kui rääkida kiirusest. Kui teie veebisait on suur ja soovite lisada kõikjal väljamõeldud hi-res pilte, on HostGator suurepärane valik.

Näete, et numbrid on tegelikult lõbusad, kui olete neist aru saanud!

Hinnakujundus

Kui palju maksab see tobe alligaator tema suurepäraste hostimisteenuste eest?

Noh, mitte nii palju. Arvan, et alligaatoritel pole nagunii palju kõva valuutat vaja. Siin on jaotus HostGatori hinnakujundus

hostgaatori hinnakujundus Austraalias

Uhh. Näete, et nende veebisait kasutab samu jubedaid värve kui alligaator?

Kuid igal juhul vaadake pilkupüüdvast kujundusest mööda ja näete, et HostGator on tõesti üsna konkurentsitihe. Kindlasti ei kuulu põhiplaan SSL-iga, kuid nende äriplaani eest kuus dollarit on tõesti hea.

Üks asi, mida ma tähele panen, on see, et ma ei usu, et tasub HostGatoriga põhiplaani minna. See on ok ja saate ikkagi usaldusväärse ja kiire teenuse, kuid muudesse plaanidesse lisatud lisafunktsioonide arv – vaid mõne dollari võrra rohkem – muudab need palju paremaks.

Tegelikult, kui vaatame beebi- ja äriplaane, on HostGator oma väärtuse poolest ainult SiteGroundist teisel kohal. Hästi tehtud.

Lisad

Võib-olla on HostGatori kõige parem asi siiski see, et need sisaldavad kõigis oma plaanides standardset lisad. Nende kõigi siin loetlemine võtaks igavesti, kuid minge edasi http://www.hostgator.com/shared-compare ja vaatame.

Niisugused tabelid:

hostgator Austraalia plaanid

On suurepärane märk. Te ei pruugi teada, mis Perl on (ehkki minu sisemine geek soovitab teil seda teada saada), kuid võtke see nende seast meie seast, kes teame: nii palju keeli toetav veebimajutaja on haruldane. See tähendab ka seda, et HostGator võtavad end tõsiselt ja pakuvad tõsistele inimestele tõsist veebimajutust.

Seda peaksite otsima.

SSL

pilt SSL-iga kaitstud veebisaidist

Kui olete lugenud mõnda meie arvustust (sa peaksid tõesti, nad on toredad), siis märkate, et tegeleme SSL-iga palju. Selle põhjuseks on asjaolu, et Austraalias on SSL-i puhul tõeline probleem – mõned nimetavad seda ka vastuseisuks.

Skeem töötab nii. Veebimajutaja pakub üsna odavat keskmise hinnaga hostimist ja meelitab ligi aastaseid lepinguid sõlmima palju kliente. Kuid plaanid on nii minimaalsed, et need samad kliendid maksavad standardvarustuses olevate funktsioonide saamiseks aastas sadu dollareid täiendavalt. Ja SSL-sertifikaadid on kõige halvemad.

Mul on siiski hea meel öelda, et HostGatoriga selliseid probleeme pole. Kõik nende plaanid, välja arvatud kõige elementaarsemad, on standardina varustatud SSL-iga. See on hea, sest see tähendab, et ma ei pea sellel teemal oma tavapärast kõnet pidama.

Hostgatori alligaatori toega rääkimine

pilt host host gator vestluse tugi
Mõned teised inimesed vestlevad

Viimane punkt. HostGatori klienditeenindus on tegelikult väga hea. Ma arvan, et see on sellepärast, et neil pole palju teha.

Ma ei kutsu neid laisaks, kaugel sellest. Kuid see näib olevat muster: hea tööajaga hostidel on head klienditeeninduse osakonnad, kuna neile ei järgne iga paari päeva tagant kõnesid, kuna server on maas.

Kui teate, kuidas servereid hooldada, lähevad need väiksema tõenäosusega alla ja teil on rohkem aega inimestele reageerida. Tundub, et nii on Host Gatoris.

Mulle meeldib ette kujutada, et kõik nende kõnekeskuses on sinise ja kollase alligaatori riietatud. Kuid pärast põhjalikke uurimisi võin ainuisikuliselt kinnitada, et enamasti nad seda pole.

pilt host host gator vestluse tugi
Mõned teised inimesed vestlevad

Viimane punkt. HostGatori klienditeenindus on tegelikult väga hea. Ma arvan, et see on sellepärast, et neil pole palju teha.

Ma ei kutsu neid laisaks, kaugel sellest. Kuid see näib olevat muster: hea tööajaga hostidel on head klienditeeninduse osakonnad, kuna neile ei järgne iga paari päeva tagant kõnesid, kuna server on maas.

Kui teate, kuidas servereid hooldada, lähevad need väiksema tõenäosusega alla ja teil on rohkem aega inimestele reageerida. Tundub, et nii on Host Gatoris.

Mulle meeldib ette kujutada, et kõik nende kõnekeskuses on sinise ja kollase alligaatori riietatud. Kuid pärast põhjalikke uurimisi võin ainuisikuliselt kinnitada, et enamasti nad seda pole.

Alternatiivid

On kurb tõsiasi, et arvustuse selle jaotise järgi on enamikul juhtudel lugejad meeleheitel, et teada saada, milliseid jubedaid veebimajutajaid ma üle vaatan. Ma ei usu, et olen eriti küüniline, tegelikult imendub enamus Austraalia veebimajutajaid.

Õnneks HostGator seda ei tee. On mõned alternatiivsed veebihostid, mis on sama head (ja võib-olla natuke paremad) kui HostGator, kuid kui otsite kiiret, odavat ja usaldusväärset veebimajutust, on tee alligaator.

Ja kui pärast kõike, mida ma olen öelnud, mõtlete vahetada omaenda veebimajutaja vastu, siis on nüüd õige aeg seda teha. Ma ei taha asja kallal vaeva näha, kuid hea veebimajutaja saamine võib teie müügimäära, kasumimarginaali, õnne ja seksuaalset potentsi (viitamine vajalik) tõesti parandada..

See annab teile ka järgmised asjad:

Kuid peale selle nägime märkimisväärset paranemist ka nende muus statistikas:

 1. Kliendi saidil sirvimise aja suurenemine (inimestele meeldivad kiired veebisaidid)
 2. Parem Google’i asetus (Google’ile meeldivad ka kiired veebisaidid)
 3. Parem Uptime ja
 4. Kiiremad laadimisajad

Ja isegi kui teil on takerdunud aasta pikkune leping ühe toreda hostiga, peaksite igal juhul kaaluma oma saidi teisaldamist. Veebimajutus on Austraalias viimastel aastatel kaugele jõudnud ja kui olete mõni aasta tagasi oma veebi hostiks registreerunud, võite tänapäeval tõenäoliselt oma raha eest palju rohkem saada..

HostGator on üsna head, kuid vaatame igaks juhuks ka mõnda alternatiivi tõesti ei saa seda värvilahendust iga kord näha, kui logite sisse oma tagaotsa.

HostGator on tõepoolest nii hea, et tegelikult on ainult üks alternatiiv ja see on see, mida me kasutame:

Noh, kust alustada? SiteGround esindab Austraalia veebimajutuse tulevikku ja teistel ettevõtetel on veel pikk tee minna, enne kui järele jõuavad.

Numbritest huvitatutele pakub SiteGround riigi mis tahes veebimajutaja parimat statistikat. Nad ei ole seda palju parem kui HostGators, kuid nad on lähedal.

Ja nagu HostGator, on ka SiteGround pakuvad tasuta SSL-i, ja terve hulk lisafunktsioone, mis on kasulikud ebatavalise saidi kasutamisel.

Ainus SiteGroundi puudus on see, et nad on a vähe kallim kui HostGator. Erinevus kahe ettevõtte vahel on aga umbes 1 dollar kuus ja kui olete mures selle pärast, et teie ettevõte võib vajada drastilisemaid muudatusi kui lihtsalt oma veebi värskendamine.

Lühidalt öeldes on HostGator suurepärane, kaasaegne veebi rumala, vananenud maskotiga.

Kui otsite usaldusväärset, kiiret ja tõeliselt head klienditugi pakkuvat veebi, kui harva juhtub midagi valesti minema, saate teha palju hullemat kui HostGatoriga minna.

Lisaks saate ette kujutada oma serverite insenere, kes on riietatud alligaatoriteks, mis muudab päeva lihtsalt mööda.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map