HostGator pārskats

Tātad, šeit mēs dodamies uz vēl vienu ekspertu, labi informētu, labi uzrakstītu, smieklīgi smieklīgu pārskatu par tīmekļa krāpniekiem Austrālijā, ko ar mīlestību jums atnesa komanda šeit Aussie Hosting.


Pirmais augšā, HostGator.

Vispirms izdarīsim vienu lietu: HostGator has tiešām stulbs vārds.

Es domāju, protams, ka aligatori ir austrālieši. Pilni nacionālisma punkti. Bet nevienu tehnoloģiju uzņēmumu vairs nesauc par tādām lietām kā “HostGator”. Un kas ir ar šo muļķīgi zilo un dzelteno talismanu? Domājams, ka aligatori ir mežonīgi, nevis mīļi. Kāpēc viņš šādi pieceļas? Kāpēc viņš ir zils?

Man tas viss ir mazliet par jauku. Man patīk, ka maniem tehnoloģiju uzņēmumiem ir tāds nosaukums kā “Optima” un viņi izmanto tikai gaumīgus krējuma toņus. HostGator zīmols izskatās, ka viņi ir iestrēguši 2005. gadā, un domā, ka AskJeeves ir diezgan foršs.

Viņu muļķīgais zīmols malā, Host Gator faktiski ir patiešām labs tīmekļa resursdators. Viņi ir ātri, uzticami un lieliski cenas ir ļoti konkurētspējīgas, vismaz Austrālijas tirgum. Pats labākais, ka viņi neizmanto parasto Austrālijas tīmekļa mitinātāju viltību: iekasē papildu maksu par lietām (piemēram, SSL), kurām 2017. gadā jābūt bez maksas.

Ko mēs skatāmies

Tāpat kā visas mūsu atsauksmes, arī šī, galvenokārt, balstīsies uz skaitļiem. Varbūt tas izklausās garlaicīgi, bet es jums apsolu, ka datu apskatīšana ir labākais veids, kā novērtēt tīmekļa mitinātājus.

Galu galā, ja es balstītu šo pārskatu vienkārši uz HostGator logotipa, tie ne pārāk labi iznāks. ��

Tātad šeit ir tas, ko es darīšu šajā pārskatā:

 • Apskatiet HostGator darbības laiku, ātrumu un uzticamību. Tiem no jums, kuri vienkārši nevar gaidīt, kamēr parādīsies sulīgie cipari, šīs sadaļas secinājums ir tāds, ka HostGator patiesībā ir diezgan labs.
 • Tad mēs darīsim vēl dažus numurus, bet šoreiz, lai apskatītu HostGator cenas. Spolieris: šobrīd tas ir viens no labākajiem Austrālijā.
 • Beigās es salīdzināšu HostGator ar tīmekļa mitinātājiem, kurus mēs šeit izmantojam Aussie Hosting (galvenokārt SiteGround), un redzēsim, vai tas padara atzīmi.

Bet vispirms …

Kā mēs apkopojām savus datus

 • Hm, labi … mēs zinām daudz par tīmekļa mitināšanu. Šeit plkst Aussie hostings, mēs jau gandrīz 10 gadus strādājam ar tīmekļa mitinātājiem un vācam datus par tiem.

  Šajā laikā mēs esam izveidojuši to, kas, mūsuprāt, ir vislabākais (tas noteikti ir lielākais) datu bāze par tīmekļa mitinātājiem Austrālijā. Jūs varētu domāt, ka ir dīvaini lepoties ar to (mana datu bāze ir lielāka nekā jūsu!), bet mēs esam.

  Noklikšķiniet šeit, lai skatiet mūsu tiešraidi 24 stundas diennaktī, izmantojot HostGatorMēs uzraugām uptime un dīkstāves vairākās vietnēs, lai labāk izprastu veiktspēju. 


 • Tiešsaistes vietnes darbspējas un dīkstāves izsekošanas attēls


Lai veiktu šo pārskatu, viss, kas man bija jādara, bija apskatīt datu bāzi. Mēs visus savus pārskatus balstām uz šiem datiem, jo ​​mēs uzskatām, ka tas ir labākais veids, kā izprast sniegumu salīdzinājumā ar solījumiem.

Cipari

Tagad par pamatēdienu. Es tos vienkārši jums atdošu, lai tie, kas zina, ko viņi domā, var paši izdomāt.


 • Sidneja
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 98,6% 
  • Vidējais darba laiks – 1,912 miljoni 
 • Melburnā
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 98,9% 
  • Vidējais darba laiks – 2,012 miljoni 
 • Kanbera
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 97,5% (labi!) 
  • Vidējais darba laiks – 2,182 miljoni 
 • Adelaidē
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 98,09% 
  • Vidējais darba laiks – 1,658 miljoni 

Šie skaitļi ir diezgan jauki. Kanbera, protams, ir nedaudz zema, bet tad Kanbera ir mazliet atpalikusi no visa. 

Nav pārkāpuma Kanbera. ��

Ko šie skaitļi nozīmē?

Ak, jā, man droši vien vajadzētu to izskaidrot tiem no jums, kuri visu dienu netērējat, skatot tīmekļa mitināšanas statistiku.

Laiks

vietnes ātruma attēls“Uptime” ir pats par sevi saprotams. Tas ir laika procents, kurā tīmekļa resursdators ir ieslēgts. Tāpat kā laikā, laiks, kurā viņu serveri tiek ieslēgti, darbojas un nodrošina tīmekļa lapas saviem klientiem. Tāpat kā laika posmā jūsu vietne ir pieejama. Sapratu?

laba tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja darbspējas laiks būs lielāks par 98%Slikts piedāvā mazāk nekā 97%. Runājot par tīmekļa mitināšanu, pat .1 atšķirība var radīt milzīgas izmaiņas pārdošanas apjomos, ko ģenerējat, izmantojot savu vietni. Cilvēki ienīst vietņu darbību, un, ja jūsu vietne ir bezsaistē, pirmo reizi izmēģinot un apmeklējot, viņi neatgriežas.

Iepriekš varat redzēt, ka šajā ziņā HostGator rezultāts ir diezgan labs. Faktiski šī ir viena no labākajām uptime statistikām, ar kuru es nesen esmu saskārusies, un tās norāda, ka HostGator to ir apkopojis, kad ir jāuztur viņu serveri.

Ātrums

Arī “ātrumam” jābūt diezgan viegli uztveramam. Bet atkal, salīdzinot tīmekļa mitinātājus, mazām ātruma atšķirībām tiešām ir nozīme. Pētījumi liecina, ka pat 1 sekundes lappuses aizkavēšanās nozīmēs, ka daudzi potenciālie klienti noklikšķina prom no jūsu vietnes.

HostGator atkal ir vieni no labākajiem tīmekļa mitinātājiem Austrālijā, kad runa ir par ātrumu. Ja jūsu vietne ir liela un vēlaties visur iekļaut izdomātus hi-res attēlus, HostGator ir lieliska izvēle.

Jūs redzat, ka skaitļi patiesībā ir jautri, tiklīdz jūs tos saprotat!

Cenu noteikšana

Cik maksā tas muļķīgais aligators par viņa lieliskajiem hostinga pakalpojumiem?

Nu, ne tik daudz. Es domāju, ka aligatoriem tik un tā nav vajadzīga liela valūta. Šeit ir sadalījums HostGator cenu noteikšana

hostgator cenu noteikšana Austrālijai

Ugh. Jūs redzat, ka viņu vietne izmanto tās pašas briesmīgās krāsas kā aligators?

Bet jebkurā gadījumā skatieties garām spožajam dizainam, un jūs redzēsit, ka HostGator patiešām ir diezgan konkurētspējīgs. Protams, pamatplāns netiek piegādāts kopā ar SSL, bet 6 ASV dolāri mēnesī par viņu biznesa plānu ir patiešām labi.

Viena lieta, ko es gribētu atzīmēt, ir tāda, ka es nedomāju, ka ir vērts doties pie pamatplāna ar HostGator. Tas ir labi, un jūs joprojām saņemsiet uzticamu un ātru pakalpojumu, taču citos plānos iekļauto papildu funkciju skaits tikai par dažiem dolāriem vairāk padara tos daudz labākus.

Faktiski, apskatot mazuļu un biznesa plānus, HostGator vērtības ziņā ir tikai otrajā vietā vietnei SiteGround. Labi tos izdarīju.

Ekstras

Varbūt vislabākais HostGator ir tas, ka visos savos plānos standartaprīkojumā ietilpst vesela slodze ekstras. Viņu visu uzskaitīšana šeit ilgst mūžīgi, bet dodieties uz http://www.hostgator.com/shared-compare un paskatieties.

Šādas tabulas:

hostgator australia plāni

Ir lieliska zīme. Jūs, iespējams, nezināt, kas ir Perls (lai gan mans iekšējais geeks mudina jūs to uzzināt), bet ņemiet to no tiem, kas zina: tīmekļa mitinātājs, kas atbalsta tik daudzas valodas, ir reti sastopams. Tas arī nozīmē, ka HostGator uztver sevi nopietni un nopietniem cilvēkiem piedāvā nopietnu tīmekļa mitināšanu.

Tas ir tas, kas jums jāmeklē.

SSL

SSL aizsargātas vietnes attēls

Ja esat lasījis dažus no mūsu pārskatiem (jums tiešām vajadzētu, viņi ir lieliski), pamanīsit, ka mēs daudz strādājam pie SSL. Tas notiek tāpēc, ka Austrālijā pastāv reāla problēma – daži to sauc par pretdarbību -, kad runa ir par SSL.

Shēma darbojas šādi. Tīmekļa resursdators piedāvā diezgan vidēju mitināšanu par īpaši lētu cenu un piesaista daudz klientu parakstīt līgumus uz gadu. Tomēr plāni ir tik minimāli, ka šie paši klienti galu galā maksā simtiem dolāru gadā, lai iegūtu funkcijas, kurām vajadzētu būt standarta. Un vissliktākie ir SSL sertifikāti.

Es ar prieku varu teikt, ka ar HostGator šādām problēmām nav. Visi viņu plāni, izņemot visvienkāršākos, ietilpst standartaprīkojumā ar SSL. Tas ir labi, jo tas nozīmē, ka man nav jāturpina ierastā skudra par šo tēmu.

Runājot ar Hostgator aligatora atbalstu

Uzņēmēja Gator tērzēšanas atbalsta attēls
Daži citi cilvēki čatā

Pēdējais punkts. Klientu apkalpošana HostGator faktiski ir patiešām laba. Es domāju, ka tas ir tāpēc, ka viņiem nav daudz darāmā.

Es nesaucu viņus par slinkiem, tālu no tā. Bet šķiet, ka tas ir modelis: resursdatoriem ar labu darbības laiku ir labas klientu apkalpošanas nodaļas, jo viņi netiek pārpludināti ar zvaniem ik pēc dažām dienām, jo ​​serveris nedarbojas.

Ja jūs zināt, kā uzturēt serverus, tie, visticamāk, nedarbosies, un jums ir vairāk laika reaģēt uz cilvēkiem. Šķiet, ka tas ir gadījumā ar Host Gator.

Man patīk iedomāties, ka visi viņu zvanu centrā ir ģērbušies kā zilais un dzeltenais aligators. Bet pēc plašām izmeklēšanām es varu vienīgi apstiprināt, ka lielākoties to nav.

Uzņēmēja Gator tērzēšanas atbalsta attēls
Daži citi cilvēki čatā

Pēdējais punkts. Klientu apkalpošana HostGator faktiski ir patiešām laba. Es domāju, ka tas ir tāpēc, ka viņiem nav daudz darāmā.

Es nesaucu viņus par slinkiem, tālu no tā. Bet šķiet, ka tas ir modelis: resursdatoriem ar labu darbības laiku ir labas klientu apkalpošanas nodaļas, jo viņi netiek pārpludināti ar zvaniem ik pēc dažām dienām, jo ​​serveris nedarbojas.

Ja jūs zināt, kā uzturēt serverus, tie, visticamāk, nedarbosies, un jums ir vairāk laika reaģēt uz cilvēkiem. Šķiet, ka tas ir gadījumā ar Host Gator.

Man patīk iedomāties, ka visi viņu zvanu centrā ir ģērbušies kā zilais un dzeltenais aligators. Bet pēc plašām izmeklēšanām es varu vienīgi apstiprināt, ka lielākoties to nav.

Alternatīvas

Bēdīgi, ka šajā pārskata sadaļā lasītāji lielāko daļu laika izmisīgi vēlas uzzināt, kādas ir alternatīvas jebkuram satriecošajam tīmekļa mitinātājam, kuru es pārskatīju. Es nedomāju, ka esmu īpaši cinisks, patiesībā vienkārši tā, ka vairums Austrālijas tīmekļa mitinātāju zīst.

Par laimi HostGator to nedara. Ir dažas alternatīvas tīmekļa mitinātājas, kas ir tikpat labas (un varbūt nedaudz labākas) nekā HostGator, taču, ja jūs meklējat ātru, lētu, uzticamu tīmekļa mitināšanu, aligators ir veids, kā iet.

Un, ja pēc visa mana teiktā jūs domājat par maiņu no savas tīmekļa mitinātājas, tad tagad ir pienācis laiks to darīt. Es nevēlos pievērst uzmanību, bet laba tīmekļa mitinātāja iegūšana var patiešām uzlabot pārdošanas apjomus, peļņas normu, laimi un seksuālo potenci (nepieciešams citāts).

Tas jums arī piešķirs šādas lietas:

Bez tam mēs redzējām arī būtisku uzlabojumu dažos viņu citos statistos:

 1. Palielināts klienta pavadītais laiks vietnes pārlūkošanai (cilvēkiem patīk ātras vietnes)
 2. Labāks Google vērtējums (Google patīk arī ātras vietnes)
 3. Labāks Uptime un
 4. Ātrāks ielādes laiks

Un pat ja jūs esat iestrēdzis gadu ilgā līgumā ar veiksmīgu mitinātāju, jums jebkurā gadījumā ir jāapsver vietnes pārvietošana. Tīmekļa mitināšana Austrālijā pēdējos gados ir nogājusi garu ceļu, un, ja jūs pierakstījāties pie sava tīmekļa mitinātāja dažus gadus atpakaļ, mūsdienās, iespējams, varat iegūt daudz vairāk par savu naudu.

HostGator ir diezgan labas, taču apskatīsim dažas alternatīvas tikai gadījumam, ja jūs tiešām nevaru vēderā redzēt šo krāsu shēmu katru reizi, kad piesakāties aizmugurē.

Patiesībā HostGator ir tik labas, ka tiešām ir tikai viena alternatīva, un to mēs izmantojam:

Nu, kur sākt? SiteGround atspoguļo Austrālijas tīmekļa mitināšanas nākotni, un pārējiem uzņēmumiem ir vēl tāls ceļš ejams, pirms tie nokļūst vietnēs.

Tiem, kurus interesē skaitļi, vietne SiteGround piedāvā labāko statistiku par jebkuru tīmekļa mitinātāju valstī. Tie nav ka daudz labāk nekā HostGators, taču tie ir tuvu.

Un tāpat kā HostGator, arī SiteGround piedāvā bezmaksas SSL, un vesela virkne papildu funkciju, kas ir noderīgas, ja izmantojat neparastu vietni.

Vienīgais SiteGround trūkums ir tas, ka viņi ir a maz dārgāka nekā HostGator. Atšķirība starp abiem uzņēmumiem tomēr ir apmēram USD 1 mēnesī, un, ja jūs uztraucaties, ka jūsu uzņēmumam varētu būt vajadzīgas krasākas izmaiņas, nevis tikai tīmekļa mitinātāja atjaunināšana..

Īsāk sakot, HostGator ir lielisks, mūsdienīgs tīmekļa mitinātājs ar muļķīgu, novecojušu talismanu.

Ja jūs meklējat uzticamu, ātru tīmekļa mitinātāju un kas piedāvā patiešām labu klientu atbalstu retos gadījumos, kad kaut kas noiet greizi, jūs varat darīt daudz sliktāk, nekā iet ar HostGator.

Turklāt jūs varat iedomāties savus servera inženierus, kuri būtu ģērbušies kā aligatori, kas padarīs dienu vienkārši aizlidojamu.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector