HostGator İncelemesi

İşte burada, Avustralya’daki webhost’ların bir başka uzman, iyi bilgilendirilmiş, iyi yazılmış, komik komik yorumları turu, Aussie Hosting’deki ekip tarafından sevgiyle size getirildi..


İlk, HostGator.

İlk önce bir şey elde edelim: HostGator has gerçekten aptal bir isim.

Demek istediğim, timsahlar Avustralyalı. Milliyetçilik için tam puan. Ancak artık hiçbir teknoloji firmasına “HostGator” gibi şeyler denmiyor. Ve bu aptal mavi ve sarı maskotta ne var? Timsahlar sevimli değil, vahşi olmalılar. Neden böyle ayakta duruyor? Neden mavi?

Benim için her şey çok tatlı. Teknoloji şirketlerimin “Optima” gibi bir isme sahip olmasını ve sadece zevkli krem ​​tonlarını kullanmasını seviyorum. HostGator’un markası 2005 yılında sıkışmış gibi görünüyor ve AskJeeves’in oldukça havalı olduğunu düşünüyor.

Onların aptal markaları bir yana, Host Gator aslında gerçekten iyi bir web barındırıcısı. Hızlı, güvenilir ve fiyatlandırma süper rekabetçi, en azından Avustralya pazarı için. Hepsinden iyisi, Avustralya web barındırıcılarının normal hilelerini kullanmazlar: 2017’de ücretsiz olması gereken şeyler için (SSL gibi) ekstra ücretlendirme.

Neye Bakıyoruz

Tüm incelemelerimiz gibi, bu da çoğunlukla rakamlara dayanacaktır. Belki kulağa sıkıcı geliyor, ama veriye baktığımda web hostları değerlendirmenin en iyi yolu olduğuna söz veriyorum.

Sonuçta, ben bu inceleme dayalı sadece HostGator’un logosunda çok iyi çıkmayacaklar. ��

İşte bu incelemede ne yapacağım:

 • HostGator’un çalışma süresine, hızına ve güvenilirliğine bir göz atın. Sulu sayıların görünmesini bekleyemeyenler için, bu bölümün sonucu HostGator’un aslında oldukça iyi olmasıdır.
 • Sonra biraz daha rakam yapacağız, ancak bu sefer HostGator’un fiyatlandırmasına bakalım. Spolier: Şu anda Avustralya’nın en iyilerinden bazıları.
 • Sonunda, HostGator’u burada Aussie Hosting’de (çoğunlukla SiteGround) kullandığımız web ana bilgisayarlarıyla karşılaştıracağım ve notu oluşturup oluşturmadığını göreceğim.

Ama önce …

Verilerimizi Nasıl Topladık

 • Um, iyi… web hosting hakkında çok şey biliyoruz. Bunun sonucunda Aussie Barındırma, neredeyse 10 yıldır web sunucularıyla çalışıyor ve onlarla ilgili veri topluyoruz.

  O zaman, en iyi olduğunu düşündüğümüz şeyi oluşturduk (kesinlikle en büyüğü) Avustralya web barındırma veritabanı. Bununla gurur duymanın garip olduğunu düşünebilirsiniz (veritabanım sizinkinden daha büyük!), ama biz.

  Buraya TIKLAYINIZ HostGator’un 7/24 canlı izlememize bakınPerformansı daha iyi anlamak için birden fazla web sitesinde çalışma süresini ve kesinti süresini izliyoruz. 


 • web sitesi çalışma zamanı ve kesinti canlı izleme görüntüsü


Bu inceleme için tek yapmam gereken veritabanına bakmaktı. Performans ve vaatleri anlamanın en iyi yolunu bulduğumuzdan, tüm incelemelerimizi bu verilere dayandırıyoruz.

Sayılar

Şimdi ana yemek için. Onları size vereceğim, böylece ne demek istediklerini bilenler kendi zihinlerini oluşturabilirler.


 • Sidney
  • Çalışma zamanı – % 98.6 
  • Ortalama Yükleme Süresi – 1,912Ms 
 • Melbourne
  • Çalışma zamanı – % 98.9 
  • Ortalama Yükleme Süresi – 2,012Ms 
 • Canberra
  • Çalışma zamanı – % 97.5 (ah!) 
  • Ortalama Yükleme Süresi – 2,182Ms 
 • Adelaide
  • Çalışma zamanı – 98.09% 
  • Ortalama Yükleme Süresi – 1,658Ms 

Bu sayılar oldukça hoş. Canberra elbette biraz düşük, ama sonra Canberra her şeyde biraz geride. 

Hücum yok Canberra. ��

Bu Sayılar Ne Anlama Geliyor?

Oh yeh, muhtemelen bütün gün web hosting istatistikleri bakarak geçirmeyen olanlar için açıklamak gerekir.

uptime

website speed görüntü“Çalışma zamanı” açıklayıcıdır. Bu, bir web barındırma “yukarı” süresinin yüzdesidir. Olduğu gibi, sunucularının açılma, çalışma ve müşterilerinize web sayfaları sağlama süresi. Sitenizin kullanılabilir olduğu zaman diliminde olduğu gibi. Anladım?

bir iyi web barındırma sağlayıcısı fazla 98% uptime olacakKötü olan% 97’den daha azını sunacaktır. Web hosting söz konusu olduğunda, bir .1 fark bile web siteniz üzerinden satış satış miktarında büyük bir değişiklik yaratabilir. Kullanıcılar sitelerin kapanmasından nefret eder ve siteniz ilk ziyaret edip ziyaret ettiklerinde çevrimdışıysa geri gelmez.

Yukarıda HostGator’un bu konuda oldukça iyi bir puan aldığını görebilirsiniz. Bunlar aslında, son zamanlarda karşılaştığım en iyi çalışma zamanı istatistiklerinden bazıları ve HostGator’un sunucularını korumak söz konusu olduğunda bunu bir araya getirdiğini gösteriyorlar..

hız

“Hız” da anlaşılması oldukça kolay olmalıdır. Ama yine, web barındırma karşılaştırırken, hızda küçük farklılıklar gerçekten önemli. Araştırmalar, sayfa yüklemede 1 saniyelik bir gecikmenin bile, birçok potansiyel müşterinin sitenizi tıkladığı anlamına geleceğini gösteriyor.

HostGator yine Avustralya’da en iyi web sunucuları arasındadır. Web siteniz büyükse ve her yere süslü yüksek çözünürlüklü resimler eklemek istiyorsanız, HostGator mükemmel bir seçimdir.

Gördüğünüz gibi, rakamlar gerçekten eğlenceli, anladıktan sonra!

Fiyatlandırma

Bu aptal timsah mükemmel barındırma hizmetleri için ne kadar ücret alıyor?

Pek değil. Sanırım timsahların zaten sert paraya fazla ihtiyaçları yok. İşte bir dökümü HostGator’un fiyatı

Avustralya için hostgator fiyatlandırması

Ugh. Web sitelerinin timsahla aynı korkunç renkleri kullandığını görüyorsunuz?

Her neyse, göze çarpan tasarımın ötesine bakın ve HostGator’un gerçekten oldukça rekabetçi olduğunu göreceksiniz. Elbette temel plan SSL ile gelmiyor, ancak iş planları için ayda 6 dolar gerçekten iyi.

Dikkat edeceğim bir şey, HostGator ile temel plan için gitmeye değer olmadığını düşünüyorum. Sorun değil, yine de güvenilir ve hızlı bir hizmet alacaksınız, ancak diğer planlarda bulunan ekstra özelliklerin sayısı, sadece birkaç dolar daha fazla, onları daha iyi bir değer haline getiriyor.

Aslında, Bebek ve İş planlarına baktığımızda HostGator, değer bakımından sadece SiteGround için ikinci sırada. Aferin onları.

Ekstralar

Belki de HostGator ile ilgili en iyi şey, tüm planlarına standart olarak bir sürü ekstra dahil etmeleridir. Hepsini burada listelemek sonsuza dek sürer, ama http://www.hostgator.com/shared-compare ve bir göz at.

Bunun gibi tablolar:

hostgator avustralya planları

Harika bir işaret. Perl’in ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz (iç geekim sizi bulmaya çağırıyor olsa da), ancak bilenlerden al: pek çok dili destekleyen bir web barındırma nadirdir. Ayrıca HostGator kendilerini ciddiye alıyor ve ciddi insanlar için ciddi web hosting sunuyor demektir.

Araman gereken şey bu.

SSL

SSL korumalı web sitesinin görüntüsü

İncelemelerimizden birkaçını okuduysanız (gerçekten yapmalısın, harikalar), SSL hakkında çok şey yaptığımızı fark edeceksiniz. Bunun nedeni, Avustralya’da gerçek bir sorun olması – bazılarının buna con demesi – SSL söz konusu olduğunda.

Şema böyle çalışır. Bir web barındırma süper ucuz bir fiyata oldukça ortalama barındırma sunuyor ve yıl süren sözleşmeler için kayıt bir müşteri çekiyor. Bununla birlikte, planlar o kadar azdır ki, aynı müşteriler standart olarak gelmesi gereken özellikleri elde etmek için yılda yüzlerce dolar daha ödüyor. Ve SSL sertifikaları en kötüsüdür.

Bununla birlikte, HostGator’da böyle bir sorun olmadığını söylemekten mutluluk duyuyorum. En temel dışında tüm planları standart olarak SSL ile geliyor. Bu iyi, çünkü bu konu hakkında her zamanki sıralamama devam etmek zorunda olmadığım anlamına geliyor.

Hostgator Timsah Desteği ile Konuşmak

host gator chat support adlı kullanıcının görüntüsü
Bazı diğer insanlar sohbet ediyor

Son bir nokta. HostGator’daki müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi. Bence bunun yapacak fazla bir şeyleri yok.

Onlara tembel demiyorum, ondan çok uzak. Ancak bu bir model gibi görünüyor: iyi çalışma sürelerine sahip ana makinelerin iyi müşteri hizmetleri departmanları var, çünkü sunucu kapalı olduğu için birkaç günde bir çağrılarla su altında değiller.

Sunucuları nasıl koruyacağınızı biliyorsanız, aşağı inme olasılıkları daha düşüktür ve insanlara yanıt vermek için daha fazla zamanınız vardır. Host Gator’daki durum böyle görünüyor.

Çağrı merkezindeki herkesin mavi ve sarı timsah gibi giyinmiş olduğunu hayal etmeyi seviyorum. Ancak kapsamlı araştırmalardan sonra, çoğu zaman.

host gator chat support adlı kullanıcının görüntüsü
Bazı diğer insanlar sohbet ediyor

Son bir nokta. HostGator’daki müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi. Sanırım bunun nedeni, yapacak çok şeyleri yok.

Onlara tembel demiyorum, ondan çok uzak. Ancak bu bir model gibi görünüyor: iyi çalışma sürelerine sahip ana makinelerin iyi müşteri hizmetleri departmanları var, çünkü sunucu kapalı olduğu için birkaç günde bir çağrılarla su altında değiller.

Sunucuları nasıl koruyacağınızı biliyorsanız, aşağı inme olasılıkları daha düşüktür ve insanlara yanıt vermek için daha fazla zamanınız vardır. Host Gator’daki durum böyle görünüyor.

Çağrı merkezindeki herkesin mavi ve sarı timsah gibi giyinmiş olduğunu hayal etmeyi seviyorum. Ancak kapsamlı araştırmalardan sonra, çoğu zaman.

Alternatifler

Bu gözden geçirmenin bu bölümünde, çoğu zaman okuyucular hangi crappy web host incelemek için alternatifler neler olduğunu bilmek umutsuz bir gerçektir. Özellikle alaycı olduğumu düşünmüyorum, aslında, sadece Avustralya’daki çoğu web barındırma emiyor.

Ne mutlu ki, HostGator bunu yapmaz. HostGator kadar iyi (ve belki de biraz daha iyi) birkaç alternatif web barındırma vardır, ancak hızlı, ucuz, güvenilir web barındırma arıyorsanız, timsah gitmek için yoldur.

Ve söylediğim her şeyden sonra, kendi web sunucunuzdan takas yapmayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı. Bu noktada emek istemiyorum, ama iyi bir web barındırma almak gerçekten satış oranınızı, kar marjınızı, mutluluğunuzu ve cinsel gücünüzü (alıntı gerekli) artırabilir.

Ayrıca size şu şeyleri verecektir:

Ancak bunun dışında, diğer istatistiklerinde de belirgin bir iyileşme gördük:

 1. Müşterinin siteyi taramak için harcanan süresinde bir artış (hızlı web siteleri gibi insanlar)
 2. Daha iyi bir Google sıralaması (Google ayrıca hızlı web sitelerini de sever)
 3. Daha İyi Çalışma Süresi ve
 4. Daha hızlı yükleme süreleri

Ve bir sersem ev sahibi ile bir yıl süren sözleşmede takılı kalsanız bile, sitenizi yine de taşımayı düşünmelisiniz. Web hosting Avustralya’da son yıllarda uzun bir yol kat etti ve birkaç yıl önce web sunucunuza kaydolduysanız, muhtemelen bugünlerde paranız için çok daha fazlasını alabilirsiniz.

HostGator oldukça iyi, ancak bazı alternatiflere bir göz atalım. Gerçekten mi arka ucunuza her giriş yaptığınızda bu renk şemasını göremezsiniz.

Gerçekte, HostGator o kadar iyi ki, gerçekten sadece bir alternatif var ve kullandığımız şey:

Nereden başlamalı? SiteGround Avustralya web hosting geleceği temsil ve diğer şirketler onlar yakalamak önce gitmek için uzun bir yol var.

Rakamlarla ilgilenenler için SiteGround, ülkedeki herhangi bir web barındırma sahibinin en iyi istatistiklerini sunar. Onlar değil HostGators’tan çok daha iyi, ama yakınlar.

HostGator gibi, SiteGround da ücretsiz SSL sun, ve alışılmadık bir site çalıştırıyorsanız kullanışlı olan bir dizi ekstra özellik.

SiteGround’un tek dezavantajı, küçük HostGator’dan daha pahalı. İki şirket arasındaki fark, ancak, yaklaşık 1 $ bir aydır ve bu konuda endişeleniyorsanız, şirket sadece web barındırma güncelleme daha daha sert bir değişiklik gerekebilir.

Kısacası, HostGator aptal, modası geçmiş maskotu ile mükemmel, modern bir web barındırıcısıdır.

Güvenilir, hızlı ve bir şey ters gittiğinde nadiren iyi müşteri desteği sunan bir web barındırma arıyorsanız, HostGator ile gitmekten çok daha kötü yapabilirsiniz.

Ayrıca, sunucu mühendislerinizin timsahlar gibi giyinmesini hayal edersiniz, bu da günü uçurur.

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map