סקירה של HostGator

אז הנה, עוד סיבוב של ביקורות מומחיות, מושכלות, כתובות היטב, מצחיקות עד מצחיק על מארחי אתרים באוסטרליה, שהובאו אליכם באהבה על ידי הצוות כאן ב- Aussie Hosting.


ראשית, HostGator.

בואו נצא דבר אחד מהדרך ראשונה: HostGator חהs שם ממש טיפשי.

אני מתכוון, בטוח, אליגטורים הם אוסטרלים. נקודות מלאות ללאומיות. אבל אף חברות טכנולוגיה לא נקראות יותר דברים כמו “HostGator”. ומה עם הקמע הכחול והצהוב המטופש הזה? התנינים אמורים להיות אכזריים, לא נרתעים. מדוע הוא קם ככה? למה הוא כחול?

הכל קצת חמוד מדי בשבילי. אני אוהב שלחברות הטכנולוגיה שלי יש שם כמו “אופטימה”, ולהשתמש בלעדית בגווני קרם טעימים. המיתוג של HostGator נראה כאילו הם תקועים בשנת 2005, וחושבים ש- AskJeeves די מגניב.

המיתוג המטופש שלהם הצידה, Host Gator הוא למעשה מארח אינטרנט טוב באמת. הם מהירים, אמינים ושלהם התמחור הוא סופר תחרותי, לפחות עבור השוק האוסטרלי. החשוב מכל, הם לא משתמשים בטריק הרגיל של מארחי אתרים אוסטרלים בתקציב: גובים מכם תשלום נוסף עבור דברים (כמו SSL) שאמורים להיות בחינם בשנת 2017.

מה אנו מסתכלים

כמו כל הביקורות שלנו, זו מתבססת בעיקר על מספרים. אולי זה נשמע משעמם, אבל אני מבטיח לכם שהסתכלות בנתונים היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר להעריך מארחי אתרים.

אחרי הכל, אם אני מבסס את הסקירה הזו סתם בלוגו של HostGator, הם לא יוצאים טוב במיוחד. ��

אז הנה מה אעשה בסקירה הזו:

 • בדוק את זמן הפעילות, המהירות והאמינות של HostGator. לאלו מכם שפשוט לא יכולים לחכות שהמספרים העסיסיים יופיעו, המסקנה של הקטע הזה היא ש- HostGator הם למעשה די טובים.
 • אז נעשה מספרים נוספים, אך הפעם לבחון את התמחור של HostGator. ספוליאר: זה מהטובים באוסטרליה כרגע.
 • בסופו של דבר, אני משווה את HostGator למארחי האינטרנט שבהם אנו משתמשים כאן ב- Aussie Hosting (SiteGround, בעיקר) ואבדוק אם זה הופך את הציון.

אבל קודם …

כיצד אספנו את הנתונים שלנו

 • אהמ, ובכן … אנחנו יודעים המון על אירוח אתרים. כאן ב אוסטרי אירוח, אנו עובדים עם מארחי אתרים ואוספים נתונים עליהם כבר כמעט 10 שנים.

  באותה תקופה בנינו את מה שאנחנו רוצים לחשוב שהוא הטוב ביותר (זה ללא ספק הגדול ביותר) בסיס נתונים על מארחי אתרים באוסטרליה. אתה עשוי לחשוב שזה מוזר להיות גאה בזה (בסיס הנתונים שלי גדול משלך!), אבל אנחנו.

  לחץ כאן כדי ראה את המעקב החי שלנו ב- HostGator 24/7אנו עוקבים אחר זמן השעות וההשבתה על פני אתרים מרובים בכדי לקבל הבנה טובה יותר של הביצועים. 


 • תמונה של מעקב חי אחר זמן הפעילות וההשבתה של האתר


לסקירה זו כל שנותר לי לעשות היה להסתכל על בסיס הנתונים. אנו מבססים את כל הביקורות שלנו על נתונים אלה מאחר ואנחנו מוצאים שזו הדרך הטובה ביותר להבין ביצועים לעומת הבטחה.

המספרים

עכשיו למנה העיקרית. אני רק אתן לך אותם, כך שאלו שיודעים למה הם מתכוונים להחליט את עצמם.


 • סידני
  • זמן עבודה – 98.6% 
  • זמן עומס ממוצע – 1,912 מיליון 
 • מלבורן
  • זמן עבודה – 98.9% 
  • זמן עומס ממוצע – 2,012 מיליון 
 • קנברה
  • זמן עבודה – 97.5% (ouch!) 
  • זמן עומס ממוצע – 2,182 מגה 
 • אדלייד
  • זמן עבודה – 98.09% 
  • זמן עומס ממוצע – 1,658 מגה 

המספרים האלה די נחמדים. קנברה קצת נמוכה, כמובן, אבל אז קנברה קצת מאחור בכל דבר. 

אין עבירה קנברה. ��

מה המשמעות של המספרים האלה?

אה כן, אני כנראה צריך להסביר את זה לאלו מכם שלא מבלים את כל היום בבחינת סטטיסטיקות אירוח אתרים.

זמן עבודה

תמונה של מהירות האתר“זמן פעולה” מובן מאליו. זהו אחוז הזמן בו מארח אתרים מעלה. כמו בתוך, משך הזמן בו השרתים שלהם מופעלים, פועלים ומספקים דפי אינטרנט ללקוחות שלך. כמו בפרק הזמן שהאתר שלך זמין. הבנת?

א ספק אירוח אתרים טוב יהיה זמן אורך של יותר מ- 98%רע יציע פחות מ- 97%. בכל הקשור לאירוח אתרים, אפילו הבדל של 0.1 יכול ליצור שינוי עצום בכמות המכירות שאתה מייצר באמצעות אתר האינטרנט שלך. אנשים שונאים אתרים נופלים, ואם האתר שלך במצב לא מקוון בפעם הראשונה שהם מנסים לבקר, הם לא יחזרו.

אתה יכול לראות למעלה ש- HostGator ציון די טוב בהקשר זה. אלה, למעשה, כמה מהסטטיסטיקות הטובות ביותר עבור שעות הפתיחה בהן נתקלתי לאחרונה, והן מצביעות על כך ש- HostGator חברו את זה ביחס לתחזוקת השרתים שלהם.

מהירות

“מהירות” צריכה להיות גם די קלה להבנה. אך שוב, כאשר משווים בין מארחי אתרים, הבדלים קטנים במהירות הם באמת חשובים. מחקרים מראים שאפילו עיכוב של שנייה בטעינת העמודים פירושו שהרבה לקוחות פוטנציאליים נלחצים מהאתר שלך.

שוב, HostGator הם מיטב מארחי האינטרנט באוסטרליה בכל מה שקשור למהירות. אם אתר האינטרנט שלך גדול, ואתה רוצה לכלול תמונות היי-רז מפוארות בכל מקום, HostGator הן בחירה מצוינת.

אתה מבין, המספרים הם ממש מהנים, ברגע שאתה מבין אותם!

תמחור

כמה גובה התנין המטופש הזה בגין שירותי האירוח המצוינים שלו?

ובכן, לא כל כך הרבה. אני מניח שלתניגטרים בכל מקרה אין צורך רב במטבע קשה. להלן פירוט של תמחור של HostGator

תמחור hostgator עבור אוסטרליה

איכס. אתה רואה שהאתר שלהם משתמש בצבעים נוראיים כמו התנין?

בכל מקרה, התבונן מעבר לעיצוב הבוהק ותראה ש- HostGator הם באמת די תחרותיים. בטוח שהתוכנית הבסיסית לא מגיעה עם SSL, אבל 6 דולר לחודש לתוכנית העסקית שלהם ממש טוב.

דבר אחד אציין הוא שאני לא חושב ששווה ללכת על התוכנית הבסיסית עם HostGator. זה בסדר, ועדיין תקבל שירות אמין ומהיר, אך מספר הפיצ’רים הנוספים הכלולים בתוכניות האחרות, תמורת כמה דולרים נוספים, הופך אותם לערך טוב בהרבה.

למעשה, כאשר אנו מסתכלים על התוכניות לתינוקות ועסקים, HostGator הן השנייה בלבד ל- SiteGround מבחינת ערך. כל הכבוד להם.

תוספות

אולם אולי הדבר הטוב ביותר ב- HostGator הוא שהם כוללים עומס שלם של תוספות כסטנדרט בכל התוכניות שלהם. לרשום את כולם כאן ייקח לנצח, אבל עבור אל http://www.hostgator.com/shared-compare ותסתכל.

טבלאות כאלה:

תוכניות Hostgator אוסטרליה

הם סימן נהדר. אולי אינך יודע מה זה פרל (אם כי החנון הפנימי שלי קורא לך לגלות זאת), אך קח זאת מאלו מאיתנו שיודעים: מארח אתרים התומך בשפות כה רבות נדיר. המשמעות היא גם ש- HostGator מתייחסים ברצינות ומציעים אירוח אתרים רציני לאנשים רציניים.

זה מה שאתה צריך לחפש.

SSL

תמונה של אתר מוגן SSL

אם קראת כמה מהביקורות שלנו (אתה באמת צריך, הם נהדרים), תבחינו שאנחנו ממשיכים הרבה על SSL. זאת מכיוון שיש בעיה אמיתית באוסטרליה – יש שיגידו זאת חוטא – כשמדובר ב- SSL.

התוכנית עובדת כך. מארח אתרים מציע אירוח די ממוצע במחיר זול במיוחד, ומושך אליו המון לקוחות להירשם לחוזים לכל השנה. עם זאת, התוכניות כה מינימליות עד כי אותם לקוחות בסופו של דבר משלמים מאות דולרים לשנה נוספת בכדי לקבל תכונות שצריכות להגיע כסטנדרט. ותעודות SSL הן הגרועות ביותר.

עם זאת אני שמחה לומר שאין בעיות כאלה עם HostGator. כל התוכניות שלהם, מלבד הבסיסיות ביותר, מגיעות עם SSL כסטנדרט. זה טוב, מכיוון שזה אומר שאני לא צריך להמשיך לטרוף הרגיל שלי בנושא זה.

מדבר עם תמיכה באליגטור של Hostgator

תמונה של תמיכה בצ'אט של המארח
כמה אנשים אחרים מפטפטים

נקודה אחרונה אחת. שירות הלקוחות ב- HostGator הוא ממש ממש טוב. אני חושב שזה בגלל שהם לא צריכים לעשות הרבה.

אני לא קורא להם עצלנים, רחוק מזה. אבל נראה שזה דפוס: למארחים עם זמן uptime טוב יש מחלקות שירות לקוחות טובות, מכיוון שהם לא מוצפים בשיחות כל כמה ימים מכיוון שהשרת במצב לא פעיל.

אם אתה יודע לתחזק שרתים, סביר להניח שהם יורדים ויש לך יותר זמן להגיב לאנשים. נראה שזה המצב ב- Host Gator.

אני רוצה לדמיין שכולם במוקד הטלפוני שלהם מחופשים לאותה תנין כחול וצהוב. אבל לאחר בירורים מקיפים אני יכול לאשר באופן בלעדי שרוב הזמן הם לא.

תמונה של תמיכה בצ'אט של המארח
כמה אנשים אחרים מפטפטים

נקודה אחרונה אחת. שירות הלקוחות ב- HostGator הוא ממש ממש טוב. אני חושב שזה בגלל שהם לא צריכים לעשות הרבה.

אני לא קורא להם עצלנים, רחוק מזה. אבל נראה שזה דפוס: למארחים עם זמן uptime טוב יש מחלקות שירות לקוחות טובות, מכיוון שהם לא מוצפים בשיחות כל כמה ימים מכיוון שהשרת במצב לא פעיל.

אם אתה יודע לתחזק שרתים, סביר להניח שהם יורדים ויש לך יותר זמן להגיב לאנשים. נראה שזה המצב ב- Host Gator.

אני רוצה לדמיין שכולם במוקד הטלפוני שלהם מחופשים לאותה תנין כחול וצהוב. אבל לאחר בירורים מקיפים אני יכול לאשר באופן בלעדי שרוב הזמן הם לא.

האלטרנטיבות

עובדה עצובה שעל ידי קטע זה של הביקורת, רוב הזמן הקוראים נואשים לדעת מה האלטרנטיבות לכל מארח האינטרנט המטורף שאני בודק. אני לא חושב שאני ציני במיוחד, למעשה, זה פשוט שרוב מארחי האינטרנט באוסטרליה יונקים.

לשמחתי, HostGator לא. ישנם כמה מארחי אינטרנט אלטרנטיביים שהם טובים באותה מידה (ואולי קצת יותר טובים) מ- HostGator, אך אם אתם מחפשים אירוח אתרים מהיר, זול ואמין, התנין הוא הדרך ללכת.

ואם אחרי כל מה שאמרתי אתה חושב להחליף ממארח ​​האינטרנט שלך, אז זה הזמן לעשות זאת. אני לא רוצה לעבוד על העניין, אבל קבלת מארח אינטרנט טוב יכול באמת לשפר את שיעור המכירות שלך, את מרווח הרווח שלך, את האושר ואת הכוח המיני שלך (יש צורך בציטוט).

זה גם ייתן לך את הדברים האלה:

אבל חוץ מזה, ראינו גם שיפור ניכר בכמה מהסטטיסטיקה האחרת שלהם:

 1. עלייה בזמן הקהל בגלישה באתר (אנשים אוהבים אתרים מהירים)
 2. דירוג טוב יותר בגוגל (גוגל גם אוהב אתרים מהירים)
 3. עדיף Uptime, ו
 4. זמני טעינה מהירים יותר

וגם אם אתה תקוע בחוזה בן שנה עם מארח מוצץ, כדאי לך בכל זאת לשקול להעביר את האתר שלך. אירוח אתרים באוסטרליה עשה דרך ארוכה בשנים האחרונות, ואם נרשמת למארח האינטרנט שלך לפני כמה שנים, כנראה שאתה יכול להשיג הרבה יותר עבור הכסף שלך בימינו..

HostGator הם די טובים, אבל בואו נסתכל על כמה אלטרנטיבות, למקרה שתהיו באמת אני לא יכול לראות בבטן את ערכת הצבעים הזו בכל פעם שאתה נכנס לקצה האחורי שלך.

למען האמת, HostGator כל כך טובים שיש באמת רק אלטרנטיבה אחת, והיא זו שאנו משתמשים בה:

ובכן, מאיפה להתחיל? SiteGround מייצג את עתידו של אירוח אתרים אוסטרלי, והחברות האחרות עברו דרך ארוכה לפני שהן יתפסו.

לאלו מכם שמעוניינים במספרים, SiteGround מציעים את הסטטיסטיקות הטובות ביותר של כל מארח אתרים במדינה. הם לא זה הרבה יותר טוב מ- HostGators, אבל הם קרובים.

וכמו HostGator, גם SiteGround הצע SSL בחינם, ועוד שלל תכונות נוספות שימושיות אם אתה מנהל אתר יוצא דופן.

החיסרון היחיד של SiteGround הוא שהם קטן יקר יותר מ- HostGator. ההבדל בין שתי החברות, לעומת זאת, הוא בערך $ 1 לחודש, ואם אתה חושש שהחברה שלך עשויה להזדקק לשינוי דרסטי יותר מאשר רק לעדכן את מארח האינטרנט שלך..

בקיצור, HostGator הם מארח אינטרנט מעולה ומודרני עם קמע מטופש ומיושן.

אם אתם מחפשים מארח אינטרנט שהוא אמין, מהיר, ומציע תמיכה טובה מאוד של לקוחות בהזדמנות נדירה כשמשהו משתבש, אתם יכולים לעשות הרבה יותר גרוע מאשר ללכת עם HostGator.

בנוסף אתה יכול לדמיין את מהנדסי השרת שלך לבושים כמו תנינים, מה שיגרום ליום פשוט לעוף.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map