15 najlepszych generatorów nazw domen

znajdź nazwę domenyJeśli przeszedłeś proces wyboru nazwy domeny, wiesz, że to nic trudnego.


ty’szukam nazwy domeny, którą ludzie zapamiętają, czegoś, co ma znaczenie i czegoś, co dokładnie opisuje, o co chodzi w Twojej marce.

Nawet jeśli szukasz hosting znajdziesz nazwę domeny, która sprawdza wszystkie te pola, może się okazać, że nazwa domeny jest już zajęta. Lub domena .com z tą nazwą domeny jest już zajęta. Wróciłeś do zera. Więcej planowania, więcej notatek i więcej problemów.

Czy wiesz, że dostępne są narzędzia, które pomogą Ci znaleźć właściwą nazwę domeny? W tym artykule przejrzymy 15 generatorów nazw domen z nadzieją na znalezienie takiego, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Niektóre osoby przeoczają to narzędzie, ponieważ uważają, że służy ono wyłącznie do generowania nazw firm.

Prawda jest taka, że ​​Shopify Business Name Generator świetnie sobie radzi z dostarczaniem pomysłów na nazwy domen.

Rozpocznij proces od wprowadzenia słowa kluczowego, które ma mieć twoja nazwa domeny.

Stamtąd otrzymasz setki sugestii. Witryna zachęci Cię do utworzenia Shopify shop za pomocą podanej nazwy domeny.

Możesz jednak wziąć podaną przez siebie nazwę domeny i udać się w inne miejsce, aby kupić adres. Sugerujemy skorzystanie z rozszerzenia .com.

Przeczytaj więcej o Shopify w naszych najlepszych Opis platformy e-commerce.

2. Dowiedz się wyszukiwania w domenie

Dzięki temu narzędziu Twoja cała wyszukiwanie rozpoczyna się od użycia tylko jednego słowa kluczowego. Stamtąd możesz wyszukiwać opcje domeny. Nie zdziw się, jeśli wyniki wyszukiwania zwrócą setki, a nawet tysiące pomysłów na nazwy domen.

Wszystkie zwracane wyniki są domenami .com. Niektóre funkcje tego narzędzia obejmują możliwość wyszukiwania, czy własne pomysły na nazwy domen są dostępne, śledzenia historii wyszukiwania, zapisywania nazw domen, które lubisz, i wiele innych.

Jeśli masz niejasne pojęcie o nazwie domeny, ale potrzebujesz pomocy ze słowami kluczowymi, jest to świetne narzędzie do użycia.

3. NameStall

NameStall może pomóc w wyszukiwaniu nazw domen. To narzędzie pozwoli ci wyszukać dostępne nazwy domen według za pomocą słów kluczowych i innych filtrów, takich jak:

 • Podstawowe angielskie słowa
 • Części mowy
 • Popularne słowa kluczowe
 • Kategorie branżowe

Możesz także określić, gdzie chcesz umieścić słowa kluczowe, na początku swojej domeny lub na końcu.

Możesz określić, czy chcesz, aby twój adres internetowy był dzielony, a także określić rozszerzenie, które chcesz dla swojego adresu. Zostaną wyświetlone opcje dotyczące nazw domen, w tym tych, które zostały podjęte, a także tych, które są dostępne. Po prostu klikając “Zarejestrować,” będziesz mógł wybrać nazwę domeny, którą chcesz.

NameStall ma narzędzie do natychmiastowego wyszukiwania domen oraz narzędzie do sugerowania nazw domen. Oferują one markową listę nazw domen, a także najlepiej płatnych słów kluczowych, których możesz użyć w połączeniu z branżą.

4. Nazwa siatki

Name Mesh działa świetnie, jeśli masz na myśli kilka słów kluczowych. Wybierz dwa lub trzy słowa kluczowe, a następnie umieść je w polu wyszukiwania. Stamtąd to narzędzie wygeneruje twoją listę. Narzędzie daje pomysły za pomocą kategorii takich jak:

 • SEO
 • Nowy
 • Wspólny
 • Krótki

Po wyszukaniu słów kluczowych możesz filtrować wyniki przy użyciu rozszerzeń domen, długości domeny lub niezarejestrowanych domen. Nazwa siatki zasugeruje również inne słowa kluczowe, które możesz wyszukać.

5. Panabee

Panabee to narzędzie, które pozwoli Ci zacząć od dwóch słów kluczowych. Stąd zaczynają pojawiać się sugestie dotyczące nazw domen. Panabee umożliwia generowanie nazwy domeny, wyszukiwanie nazwy firmy i wyszukiwanie nazwy domeny.

Jeśli nazwa domeny, której chcesz użyć, została już zajęta, możesz odwiedzić GoDaddy, aby sprawdzić, czy są dostępne inne rozszerzenia o tej samej nazwie domeny.

Jeśli nie’Podobnie jak w przypadku każdej z podanych opcji, Panabee pozwoli Ci zobaczyć powiązane terminy, które możesz wyszukać dla. Panabee nie robi’Po prostu pokaże, czy używana jest wybrana nazwa domeny, a także pokaże, czy tak’są używane jako nazwa użytkownika w mediach społecznościowych.

6. Niemożliwość!

Niemożliwość! ma nieco inne podejście do generowania nazw domen w przeciwieństwie do niektórych innych narzędzi, które my’już wspomniałem.

Zaczynasz od wymyślenia słowa kluczowego. Następnie, wybierasz czasowniki, rzeczowniki i przymiotniki które można dodać na początku lub na końcu słowa kluczowego.

ty’ponownie podano opcję wyboru między czteroliterową, pięcioliterową lub sześcioliterową opcją. Lub możesz zdecydować o pomieszaniu wszystkiego ze słowem kluczowym.

Będziesz zaskoczony zabawnymi pomysłami, które odejdziesz. Jeśli podoba Ci się kilka pomysłów, odwiedź GoDaddy, aby kupić nazwę domeny.

7. Chcę moje imię

Chcę moje imię działa najlepiej, jeśli masz już na myśli nazwę domeny z którego chcesz skorzystać.

Wpisz adres, który chcesz, a I Want My Name powie ci, czy jest dostępny.

Jeśli nie, pokażą Ci alternatywne opcje i ile mogą kosztować. Użyj narzędzia filtrowania, aby zablokować niedostępne domeny.

8. Fajne pomysły na nazwy

To narzędzie jest generatorem nazw firm, który informuje, czy nazwa domeny jest dostępna.

Fajną funkcją tego narzędzia jest to, że pozwala filtrować opcje na podstawie takich rzeczy jak twój baza klientów i wielkość Twojej firmy, a wszystko to w celu znalezienia nazwy pasującej do Twojej firmy.

Niektóre z zaawansowanych funkcji pozwalają wybrać długość słowa kluczowego i jego lokalizację’wybrałem.

ty’mogę sprawdzić, czy nazwa domeny jest dostępna i czy ktoś używa uchwytu Twittera.

9. Dot-o-Mater

Dot-o-Mater jest idealny dla Ciebie, jeśli wiesz, że chcesz nazwę domeny, ale nie wiesz od czego zacząć. Ta usługa pozwala wybierz kilka kategorii do użycia jako początku i końca nazwy domeny.

Otrzymasz ładną listę losowych opcji. Masz nawet możliwość wybrania określonych słów, jeśli masz jakieś pomysły. Użyj scratch box, aby śledzić swoje ulubione pomysły.

Generator nazw Web 2.0 oferuje losowe pomysły biznesowe lub opcje nazw, nawet jeśli nie’Mam pomysły na słowa kluczowe.

10. Natychmiastowe wyszukiwanie domen

Natychmiastowe wyszukiwanie domen jest doskonałym narzędziem, jeśli znasz już nazwę domeny, którą chcesz.

Zaczynasz od wprowadzenia swojego pomysłu, a narzędzie powie ci, czy jest dostępne, czy nie. Następnie wyszuka alternatywy, jeśli żądana nazwa domeny jest niedostępna.

Powiadomi Cię również, które z nich zostaną wystawione na aukcję, i umożliwi ci ich zakup w GoDaddy.

I odwrotnie możliwość znalezienia właściciela strony i spróbuj złożyć ofertę dla tej domeny.

11. Nazwa stacji

Możesz zacząć od Name Station, tworząc darmowe konto za pomocą e-maila lub mediów społecznościowych. Stamtąd będziesz mieć dostęp do:

 • Konkurs na imię publiczne
 • Propozycje słów kluczowych
 • Sprawdzanie dostępności natychmiastowej
 • Generatory nazw domen

Możesz użyć filtrów, takich jak długość nazwy, rozszerzenie i inne. Nawet jeśli nie’Jeśli masz jakieś propozycje słów kluczowych, możesz je znaleźć, wyszukując według branży.

12. Domeny Bot

Domains Bot to narzędzie, za pomocą którego możesz wyszukiwać dostępne domeny, a także otrzymywać sugestie dotyczące domen.

Zacznij od wprowadzenia słowa kluczowego i siebie’Zobaczę kilka pomysłów opartych na tym słowie kluczowym.

ty’Zobaczę także połączone opcje słów kluczowych lub podobne słowa kluczowe.

13. Domain Puzzler

Domain Puzzler to proste i zrozumiałe narzędzie. Pozwala wybrać idealne słowa kluczowe, wybrać odpowiednie rozszerzenie domeny, a następnie rozpocząć wyszukiwanie pomysłów.

Zaletą tego narzędzia jest to pozwala na dołączenie wielu słów kluczowych w przeciwieństwie do jednego lub dwóch z niektórymi innymi narzędziami z tej listy. To narzędzie łączy słowa kluczowe w wiele odmian.

Gdy znajdziesz nazwy domen, które lubisz, utwórz listę ulubionych. Możesz nawet porównać i porównać ranking stron różnych opcji nazw domen.

14. Nameboy

Nameboy umożliwia znalezienie nazw domen, które są dostępne na podstawie słów kluczowych’wybrałem.

Nameboy wyświetli listę sugerowanych nazw domen. Dostarczone przez nich wykresy ułatwiają przeglądanie zarówno rozszerzeń, jak i dostępnych.

ty’Będę mógł zobaczyć jakie nazwy domen są na sprzedaż, a także dostępne sugestie lub słowa rymowane.

To świetne narzędzie, jeśli nie masz pojęcia, jakich słów kluczowych chcesz użyć i jesteś otwarty na różne sugestie.

15. Zapisz nazwę

Bust a Name oferuje różnorodne narzędzia, które pomogą Ci nie tylko znaleźć nazwę domeny, ale także znaleźć taką, która jest odpowiednia dla twoich konkretnych potrzeb. Możesz wyszukać słowa kluczowe, a następnie użyj filtrów dla “zaczyna się” z lub “kończy się” z aby urozmaicić słowo kluczowe.

ty’jesteś w stanie określić, jak naturalnie chcesz wyglądać nazwa domeny, a także liczbę znaków, które chcesz mieć. Będziesz mógł filtrować według rozszerzeń, takich jak .net, .com i .org. Możesz nawet użyć “Utwórz losową domenę” narzędzie do pobudzenia wyobraźni.

Jak najlepiej wykorzystać te 15 generatorów nazw domen, powinieneś być w stanie stworzyć nazwę domeny, która opisuje Twoją firmę i odpowiada Twoim potrzebom.

Bust a Name oferuje różnorodne narzędzia, które pomogą Ci nie tylko znaleźć nazwę domeny, ale także znaleźć taką, która jest odpowiednia dla twoich konkretnych potrzeb. Możesz wyszukać słowa kluczowe, a następnie użyć filtrów dla “zaczyna się” z lub “kończy się” z, aby urozmaicić słowo kluczowe.

ty’jesteś w stanie określić, jak naturalnie chcesz wyglądać nazwa domeny, a także liczbę znaków, które chcesz mieć. Będziesz mógł filtrować według rozszerzeń, takich jak .net, .com i .org. Możesz nawet użyć “Utwórz losową domenę” narzędzie do pobudzenia wyobraźni.

Jak najlepiej wykorzystać te 15 generatorów nazw domen, powinieneś być w stanie stworzyć nazwę domeny, która opisuje Twoją firmę i odpowiada Twoim potrzebom. Czy masz jakieś inne generatory nazw domen, które Twoim zdaniem powinniśmy dodać do naszej listy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map