15 najlepších generátorov doménových mien

nájsť názov doményAk ste prešli procesom výberu doménového mena, viete, že je to čokoľvek iné než ľahké.


vy’hľadáte názov domény, ktorú si ľudia budú pamätať, niečo, čo má zmysel, a niečo, čo presne popisuje, o čom je vaša značka.

Aj keď hľadáte web hosting nájdete názov domény, ktorý začiarkava všetky tieto políčka, možno zistíte, že názov domény je už zadaný. Alebo .com, ktorý chcete s týmto názvom domény, je už zadaný. Takže ste späť na nule. Viac plánovania, viac pozornosti a viac bolesti hlavy.

Vedeli ste, že existujú nástroje, ktoré vám pomôžu nájsť správny názov domény? V tomto článku preskúmame 15 generátorov názvov domén s nádejou, že nájdeme ten, ktorý je pre vás ten pravý.

Niektorí ľudia prehliadajú tento nástroj, pretože si myslia, že je určený iba na generovanie obchodných mien.

Pravda je, že generátor obchodného mena Shopify tiež robí skvelú prácu pri poskytovaní nápadov na názvy domén.

Spustite proces zadaním kľúčového slova, ktoré má mať názov vašej domény.

Odtiaľ budete mať stovky návrhov. Táto stránka vás povzbudí k vytvoreniu Nakupujte obchod pomocou názvu domény, ktorý poskytujú.

Môžete si však vziať doménové meno, ktoré poskytujú, a môžete si ísť kúpiť inde. Odporúčame vám použiť rozšírenie .com.

Prečítajte si viac o službe Shopify v našich silách Zapisovanie do platformy elektronického obchodu.

2. Naučte sa vyhľadávanie domén

S týmto nástrojom, celý vyhľadávanie začína iba jedným kľúčovým slovom. Odtiaľ môžete vyhľadávať možnosti domény. Nebuďte prekvapení, ak výsledky vyhľadávania vrátia stovky alebo dokonca tisíce nápadov na názvy domén.

Všetky vrátené výsledky sú domény .com. Medzi funkcie tohto nástroja patrí možnosť vyhľadávať, či sú k dispozícii vlastné nápady na názvy domén, sledovať históriu vyhľadávania, ukladať názvy domén, ktoré sa vám páčia, a mnoho ďalších.

Ak máte nejasnú predstavu o názve domény, ale potrebujete pomoc s kľúčovými slovami, je to vynikajúci nástroj na použitie.

3. MenoStall

NameStall vám môže pomôcť pri hľadaní doménových mien. Tento nástroj vám umožní vyhľadať dostupné doménové mená podľa pomocou kľúčových slov a iných filtrov, ako napríklad:

 • Základné anglické slová
 • Časti reči
 • Populárne kľúčové slová
 • Kategórie priemyslu

Môžete tiež určiť, kam chcete kľúčové slová umiestniť, na začiatku svojej domény alebo na konci.

Môžete určiť, či chcete, aby sa rozdeľovala vaša webová adresa, a tiež určiť rozšírenie, ktoré chcete pre svoju adresu. Budú vám ponúknuté možnosti pre názvy domén, vrátane tých, ktoré boli odobraté, ako aj tých, ktoré sú k dispozícii. Jednoduchým kliknutím “Registrovať,” budete si môcť vybrať požadované doménové meno.

NameStall má nástroj na okamžité vyhľadávanie domén a nástroj na poskytovanie návrhov názvov domén. Ponúkajú značkový zoznam názvov domén, ako aj vysoko platiacich kľúčových slov, ktoré môžete použiť vo svojom odvetví.

4. Meno Mesh

Meno Mesh funguje skvele, ak máte na mysli niekoľko kľúčových slov. Vyberte dve alebo tri kľúčové slová a vložte ich do vyhľadávacieho poľa. Odtiaľ tento nástroj vygeneruje váš zoznam. Tento nástroj vám poskytne nápady pomocou kategórií, ako sú napríklad:

 • SEO
 • Nový
 • obyčajný
 • Krátky

Po vyhľadávaní kľúčových slov môžete výsledky filtrovať pomocou rozšírení domény, dĺžky domény alebo neregistrovaných domén. Meno Mesh tiež navrhne ďalšie kľúčové slová, ktoré by ste mohli hľadať.

5. Panabee

Panabee je nástroj, ktorý vám umožní začať dvoma kľúčovými slovami. Odtiaľ sa začínajú zavádzať návrhy doménových mien. Panabee vám umožňuje vygenerovať názov domény, vyhľadať obchodné meno a vyhľadať názov domény.

Ak ste zadali názov domény, ktorý chcete použiť, môžete navštíviť server GoDaddy a zistiť, či existujú ďalšie rozšírenia s rovnakým názvom domény..

Ak nie’Rovnako ako všetky dostupné možnosti, spoločnosť Panabee vám umožní zobraziť súvisiace výrazy, ktoré môžete vyhľadať. Panabee nie’• Ukážem vám iba to, či sa používa názov domény, ktorý ste si vybrali’Používa sa ako užívateľské meno v sociálnych médiách.

6. Nemožnosť!

Nemožnosť! má na rozdiel od niektorých ďalších nástrojov, ktoré používame, trochu odlišné generovanie názvov domén’už som sa zmienil.

Začnete tým, že prídete s kľúčovým slovom. potom, vyberiete slovesá, podstatné mená a prídavné mená ktoré možno pridať na začiatok alebo na koniec kľúčového slova.

vy’dostali možnosť voľby medzi štyrmi písmenami, piatimi alebo šiestimi písmenami. Alebo sa môžete rozhodnúť kombinovať čokoľvek s kľúčovým slovom.

Budete prekvapení zábavnými nápadmi, s ktorými odchádzate. Ak sa vám niektoré z nápadov páčia, navštívte doménu GoDaddy, aby ste si kúpili názov domény.

7. Chcem svoje meno

Chcem svoje meno funguje najlepšie, ak už máte názov domény ktoré chcete použiť.

Zadajte požadovanú adresu a zobrazí sa správa Chcem svoje meno, ak je k dispozícii.

Ak nie, ukážu vám alternatívne možnosti a koľko môžu stáť. Pomocou filtračného nástroja zablokujte nedostupné domény.

8. Super Meno Myšlienky

Tento nástroj je generátor obchodného názvu, ktorý vás informuje, či je k dispozícii názov vašej domény.

Vynikajúcou funkciou tohto nástroja je to, že vám umožňuje filtrovať možnosti na základe vecí, ako je vaša zákazníckej základne a veľkosti vášho podnikania, všetko s cieľom pomôcť vám nájsť názov, ktorý zodpovedá vašej firme.

Niektoré rozšírené funkcie vám umožňujú zvoliť dĺžku kľúčového slova a umiestnenie kľúčového slova, ktoré ste vy’vybral som si.

vy’aby ste zistili, či je k dispozícii názov domény a či niekto používa úchyt na Twitteri.

9. Dot-o-Mater

Dot-o-Mater je pre vás ideálny, ak viete, že chcete názov domény, ale neviete, kde začať. Táto služba vám umožňuje vyberte niekoľko kategórií použiť ako začiatok a koniec názvu domény.

Dostanete pekný zoznam náhodných možností. Máte dokonca na výber konkrétne slová, ak máte na mysli niektoré nápady. Ak chcete sledovať svoje obľúbené nápady, použite škrabku.

Web 2.0 Name Generator vám ponúkne niekoľko náhodných podnikateľských nápadov alebo možností mien, aj keď nie’Nemám nápady na kľúčové slová.

10. Okamžité vyhľadávanie domén

Okamžité vyhľadávanie domén je vynikajúci nástroj, ak už poznáte názov domény, ktorý chcete.

Začnete tým, že uvediete svoj nápad a nástroj vám oznámi, či je k dispozícii alebo nie. Potom bude hľadať alternatívy, ak požadovaný názov domény nie je k dispozícii.

Dozviete sa tiež, ktoré aukcie sú k dispozícii, a umožní vám ich kúpiť od GoDaddy.

Naopak, máte možnosť nájsť vlastníka stránok a skúste urobiť ponuku pre túto doménu.

11. Názov stanice

S Name Station môžete začať vytvorením bezplatného účtu pomocou e-mailu alebo sociálnych médií. Odtiaľ budete mať prístup:

 • Verejná súťaž mien
 • Návrhy kľúčových slov
 • Okamžitá kontrola dostupnosti
 • Generátory doménových mien

Môžete použiť filtre, ako je dĺžka názvu, rozšírenie a ďalšie. Aj keď nie’Ak nemáte žiadne nápady na kľúčové slová, môžete ich nájsť vyhľadávaním na základe vášho odvetvia.

12. Domény Bot

Domains Bot je nástroj, ktorý môžete použiť na vyhľadávanie dostupných domén a na prijímanie návrhov domén.

Začnite zadaním kľúčového slova a vy’Uvidíte niekoľko nápadov na základe kľúčového slova.

vy’Zobrazia sa aj kombinované možnosti kľúčových slov alebo podobné kľúčové slová.

13. Domain Puzzler

Domain Puzzler je jednoduchý a priamy nástroj. Umožňuje vám vybrať si ideálne kľúčové slová, vybrať vhodné rozšírenie domény a potom začať hľadať nápady.

Na tomto nástroji je skvelé to umožňuje vám zahrnúť niekoľko kľúčových slov na rozdiel od iba jedného alebo dvoch s niektorými ďalšími nástrojmi v tomto zozname. Tento nástroj kombinuje kľúčové slová do viacerých variácií.

Keď nájdete názvy domén, ktoré sa vám páčia, vytvorte zoznam obľúbených položiek. Môžete dokonca porovnávať a porovnávať hodnotenie stránok rôznych možností názvov domén.

14. Menoboy

Nameboy vám umožňuje nájsť doménové mená, ktoré sú k dispozícii na základe vašich kľúčových slov’Vybrali ste.

Nameboy vám poskytne zoznam navrhovaných doménových mien. Tabuľky, ktoré poskytujú, vám uľahčujú zobrazenie rozšírení, ktoré boli prijaté, ako aj rozšírení, ktoré sú k dispozícii.

vy’Budem môcť vidieť aké názvy domén sú na predaj, ako aj dostupné pomlčky alebo rýmujúce sa slová.

Je to vynikajúci nástroj, ak neviete, aké kľúčové slová chcete použiť a sú otvorené mnohým návrhom.

15. Busta mena

Busta názvu ponúka celý rad nástrojov, ktoré vám pomôžu nielen nájsť názov domény, ale tiež nájsť ten, ktorý je vhodný pre vaše konkrétne potreby. Môžete vyhľadať kľúčové slová a potom použiť filtre pre “začína” s alebo “konce” s pridať do svojho kľúčového slova rozmanitosť.

vy’dokážete určiť, ako prirodzene má vyzerať názov vašej domény, ako aj počet znakov, ktoré má mať. Budete môcť filtrovať prostredníctvom rozšírení, ako sú .net, .com a .org. Môžete dokonca použiť “Vytvorte náhodnú doménu” nástroj na vyvolanie vašej fantázie.

Aby ste čo najlepšie využili týchto 15 generátorov názvov domén, mali by ste byť schopní vytvoriť názov domény, ktorý popisuje vašu firmu a zodpovedá vašim potrebám..

Busta názvu ponúka celý rad nástrojov, ktoré vám pomôžu nielen nájsť názov domény, ale tiež nájsť ten, ktorý je vhodný pre vaše konkrétne potreby. Môžete vyhľadať kľúčové slová a potom použiť filtre “začína” s alebo “konce” pomocou môžete pridať do svojho kľúčového slova rozmanitosť.

vy’dokážete určiť, ako prirodzene má vyzerať názov vašej domény, ako aj počet znakov, ktoré má mať. Budete môcť filtrovať prostredníctvom rozšírení, ako sú .net, .com a .org. Môžete dokonca použiť “Vytvorte náhodnú doménu” nástroj na vyvolanie vašej fantázie.

Aby ste čo najlepšie využili týchto 15 generátorov názvov domén, mali by ste byť schopní vytvoriť názov domény, ktorý popisuje vašu firmu a vyhovuje vašim potrebám. Máte nejaké ďalšie generátory doménových mien, o ktorých si myslíte, že by sme mali pridať do nášho zoznamu? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map