En İyi Web Hosting 2020

Contents

KARŞILAŞTIRMA VE YORUMLAR

30’dan fazla ana bilgisayar sağlayıcısını test ettik ve Avustralya’daki en iyi ana bilgisayarı bulmanıza yardımcı olmak için yüzlerce müşterilerimizin web sitelerini barındıran 10 yıllık veri ile çapraz test ettik.


görüntü

KARŞILAŞTIRMA VE YORUMLAR

30’dan fazla ana bilgisayar sağlayıcısını test ettik ve Avustralya’daki en iyi ana bilgisayarı bulmanıza yardımcı olmak için yüzlerce müşterilerimizin web sitelerini barındıran 10 yıllık veri ile çapraz test ettik.


görüntü


hosting vektörSon on altı ay boyunca tüm büyük hosting şirketlerini satın aldık ve denedik.

Bu, BlueHost, Hostgator ve diğer ev sahiplerinin bolluğu gibi büyük markaların çoğunu içerir.

Bu site, en iyi 10 ana bilgisayarın canlı testini de içeren birçok verilere dayanmaktadır (aşağıya bakınız). Fiyatlandırma, teknik özellikler, hız ve güvenlik gibi çeşitli faktörlere bakıyoruz.

Bu kılavuzun çevrimiçi yolculuğunuzda size yardımcı olmasını umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmeyin.

Herkese iyi şanslar! ��

WEB EVİFİYATYÜKLEME ZAMANIDEĞERLENDİRME
1. HostPapa $ 2.95 / mo475ms★★★★★
2. Hostinger$ 0.80 / mo389ms★★★★★
3. SiteGround3,95 $ / ay475ms★★★★★
4. HostGator$ 2.75 / mo657ms★★★★

Biz Kimiz?

Bu iğrenç yüzen kafanın sağda kim olduğunu merak etmeye başlamadan önce. Ekibi tanıtayım.

Tam hizmet pazarlama ajansı yürüten üç kişilik bir ekibiz.

Nathan son on beş yıldır tam hizmet veren bir web tasarım ajansı yürütüyor. İnternet başladığından beri etrafta olduğunu şaka yapıyoruz (bebeğin yüzünün seni kandırmasına izin verme). Herhangi bir kaliteli web geliştirme hizmeti genellikle müşterilerinin web sitelerini de yönetir.

Barındırma söz konusu olduğunda Nathan eşyalarını biliyor. O, 700’den fazla web sitesini barındırdı ve yönetti Avustralya ve ABD üzerinden. Barındırma sağlayıcılarının gelip gittiğini gördü.

Hakkımızda daha fazla bilgi için görev sayfamız. 

Araştırma ve Takip Sürecimiz

web sitesi çalışma zamanı ve kesinti canlı izleme görüntüsüOkuyucularımızın neyin işe yarayıp neyin yaramadığı hakkında bilgiye dayalı veri temelli bilgiler edinmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bunu yapmak için son birkaç yıldır birkaç farklı faktörü takip ettik.

Neyi Takip Ediyoruz:

 • Kesinti – web sitenizin erişilebilir olmadığı miktar & # x274c;
 • uptime – çalışma ve çalışma süresi & # x2705;
 • Yüklenme zamanı – sitenizi yüklemek için gereken hız & # x231b;

** Görmek canlı çalışma süresi takibimiz incelenen hosting çözümlerimizin 10’unu izleme **

Baktığımız Diğer Faktörler

 • Güvenlik – SSL, Güvenlik Açığı Testleri & # x1f46e;
 • Destek – 7/24? Faydalı? Arkadaş canlısı? & # X1f642;
 • Taşıma – mevcut siteleri taşımanıza yardımcı oluyorlar mı? & # X1f4bc;
 • Web Sitesi Oluşturucu – ücretsiz bir tane ile geliyor mu? & # X1f477;
 • Teknik Özellikler – veri merkezleri nelerdir & # x1f5a5; & # xfe0f;

Bu Kılavuz Nasıl Kullanılır

İşleri kolaylaştırmak ve yüzlerce seçenekle sizi bunaltmaktan kaçınmak için önerilen ana bilgisayarlarımızı sayısal sırayla düzenledik.

İlk inceleme bizim en çok tavsiye edilir. İlk 3’ü geçtikçe, testlerimize dayanarak bu ana bilgisayarları önermemiz gerekmez.. 

Best Hosting Australia – 2020 Değerlendirmeler

1. HostPapa ($ 2.95 / ay) En İyi Performans Gösteren Sunucu

HostPapa, Aussie Hosting Okuyucularına% 67 İndirim + Ücretsiz Alan Adı Kaydı Sunuyor

hostpapa logosu

Yükleme süresi: 475Ms
Çalışma Zamanı: % 99,95
Maliyet: $ 2.95 / ay (Aylık 13,99 ABD doları)
DestekCanlı sohbet

HostPapa İndirimi Alıngörüntü

İncelemelerimiz, iyi bir ev sahibi kılan üç S’ye odaklanıyor: güvenlik, ölçeklenebilirlik ve destek. Kullandığımız ölçütlerden bazıları birçok platformda barındırma platformları arasında önemsiz farklılıklar gösterse de, HostPapa’nın çeşitli şekillerde öne çıktığını düşünüyoruz. Başlangıç ​​olarak, başlangıç ​​paketleri diğer birçok barındırma hizmetinin erişim için prim talep ettiği tüm özellikleri içerir.

Onların sloganı “başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi elde edin,“ve sunmak için ellerinden geleni yaparlar. En temel hizmet düzeyinde, iki ücretsiz web sitesi ve alan adı kaydı alırsınız, ölçülmemiş güvenilir barındırma teknolojisinin mevcut altın standardı olan 100 gigabayt katı hal sürücü (SSD) depolama alanı. bant genişliği ve garantili çalışma süresi yüzde 99,9.

Ayrıca ücretsiz alan adı al temel paylaşılan barındırma planının kaydı ile. HostPapa, okuyucularımıza temel planları için% 67 ve diğer planları için% 50’nin üzerinde indirim sağlayacak kadar nazikti.. Tekliflerini buradan kontrol edin.

İletişim Bu linki kullanın hostpapa indirim bağlantısına işaret eden ok yeni hosting paketlerinde indirim talep etmek.

Çoğu web sitesinin rekabetçi kalması için gereken hız ve güvenilirliği sağlamak için yeterlidir, ancak elde edeceğiniz tek şey bu değildir.

Web sitesi-özelliklerBaşlangıç ​​planı aynı zamanda “tüm gerekli özellikleri” de içine alır. Bunlar arasında LetsEncrypt SSL, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ve mevcut web sitenizi platformlarına taşımak istiyorsanız ücretsiz transferler bulunmaktadır. Bu ayrıca, uyumluluk konusunda endişeleriniz olmadan sizin için en iyi olan yazılımı, PHP’yi ve işletim sistemlerini kullanma esnekliğine izin vermek için tasarlanmış geniş kapsamlı destek yeteneklerine sahip oldukları anlamına gelir..

Premium Business Pro planına geçmek, bir KOBİ’nin yararlanabilmesi için fiyatı çok fazla artırmaz ve size en büyük kurumsal ağa bile güç sağlamak için bir işlevsellik düzeyi sunar. Bu, sınırsız e-postalar ve SQL veritabanları gibi gelişmiş özellikleri, yüzde 300 performans artışı ve sınırsız web sayfası gibi performans geliştirmelerini ve SiteLock, WildCard SSL ve gelişmiş gizlilik gibi gelişmiş güvenlik çözümlerini içerir.

Genel HostPapa Sunuyor

Bizimki gibi profesyonel web sitelerinden gelen incelemelerde büyük bir üne ve yüksek puanlara ve gerçek kullanıcıların deneyimine ne dersiniz? HostPapa, güvenilirlik, fiyatlandırma ve özellikler gibi kategorilerde 10 yıldız üzerinden 9 ortalama memnuniyet puanına sahiptir. En yüksek puanı 10 üzerinden 9,2, destek kategorisindedir. Bu, sizi kaydeden ve sonra kaybolacak bir şirket değil. Diğer avantajların yanı sıra 7/24 yardım, video eğitimleri ve kapsamlı bir bilgi tabanı sunarlar.

HostPapa ayrıca yüzde 100 memnuniyet garantisi ve 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

2. Hostinger – En İyi İndirim Barındırma (0,99 $ / ay)

hostinger

Yükleme süresi: 841Ms
Çalışma zamanı: 99.3
Maliyet: 0,99 $ / aylık
DestekCanlı sohbet

Hostinger.com adresini ziyaret edin


hostgator

Neden Hostinger ucuz hosting için en iyi seçimdir? Başlangıç ​​olarak, faturalandırma değişiklikleri yapabileceğiniz, e-postalarınızı izleyebileceğiniz ve tüm alan adlarınızı yönetebileceğiniz kullanıcı dostu bir arayüze sahip üst düzey barındırma platformlarından alacağınız işlevsellik ve güvenlikten bazılarını sunar. Tüm bunlar bütçe dostu fiyatlandırma ile geliyor.

Hostinger’ı şu anda piyasadaki en ucuz barındırma hizmeti haline getiren şeylere daha derin bir dalış yapalım.

Hostinger İncelememizin tamamını okuyun

İtibar ve Güvenilirlik

Hostinger, müşterilerinin uzun vadede orada olmak için güvenebilecekleri güvenilir bir ağ olduklarını kanıtlamıştır. Herhangi bir ihtiyacı veya bütçeyi karşılamak için tasarlanmış esnek hosting paketleri sunarlar. Ortalama yüzde 99,88 çalışma süresi ile bu güvenilirlik havasını kendi ziyaretçilerinize güvenle iletebilirsiniz..

Fiyatlandırma

İşte burası, cesur kumluğa iniyoruz. Orada daha ucuz bir alternatif, ama biraz daha fazla teklif ücretsiz hosting planları vardır. Hostinger planları, tek bir alan adına sahip standart bir paylaşılan plan için ayda yalnızca 0,99 ABD dolarından başlar ve en iyi VPS barındırma çözümleri ayda yalnızca 4,95 ABD dolarından başlar. Diğer ucuz hizmetlerin aksine, gizli maliyetler veya ani fiyat artışları yoktur. Aslında, en az dört yıl boyunca hizmetlerine girene kadar ücretleriniz bile artmayacak.

Özellikleri

Bugünün kullanıcılarının beklediği hızdan vazgeçmeden istediğiniz özellikleri size sunan uygun fiyatlı bir seçeneği başka nerede bulabilirsiniz? Kullanılabilir özellikler maliyet değerinde, ancak Hostinger ayrıca temelin ötesinde katma değer sağlar. Hostinger ayrıca çoğu işletim sistemini, MySQL ve FTP dosyalarını destekler ve WordPress için optimize edilmiştir.

Her plana, kodlama veya tasarım becerilerine ihtiyaç duyulmayan Zyro adlı ücretsiz bir alan adı ve web sitesi oluşturucu dahildir. Alan adınızı, sınırsız SSD depolama alanını ve sınırsız bant genişliğini ve web sitemizi tasarlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz görüntüleri doğrulamak için ücretsiz bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. Bu, daha fazla ödeme yapmadan trafiğinize ve genişleme oranınıza göre ölçeklendirmenizi veya küçültmenizi sağlar. Temel paylaşılan planları bile 100MB bant genişliği ve 10 Gb depolama alanı içeriyor; bu da yeni başlayanlar için bol miktarda.

Son olarak, Zyro ile saniyeler içinde profesyonel bir logo oluşturabilirsiniz. Hostinger ile yaratıcılığınızı iyi kullanın’markanız için anında ve tasarımcıya ihtiyaç duymadan logolar oluşturmanıza olanak tanıyan yeni özelliği’s yardım. Ve o’rahatça denir Logo üreticisi. Yapabilirsin’kaçırmayın.

Güvenlik konusunda endişeli misiniz? Ardından Hostinger’ın veri bütünlüğünüzü ilk sıraya koyduğunu takdir edersiniz. VPS planlarıyla, sektördeki şifrelemenin tadını çıkaracaksınız ve tüm planlara günlük yedeklemeler dahildir.

Müşteri desteği

Ucuz olma konusunda karışıklık yapmazlar, ancak bu hizmetlerinin altı olduğu anlamına gelmez. Hostinger, bir şirketin hizmetinin sadece sadık müşterilerine sundukları destek kadar iyi olduğunu bilir. E-postalar yalnızca birkaç saat içinde yanıtlanır. Ayrıca, canlı çevrimiçi sohbet veya 7/24/365 entegre bir interkom aracılığıyla onlarla iletişim kurma seçeneğiniz de vardır. Ayrıca, web sitelerinden kapsamlı bir bilgi tabanına ve eğiticilere de erişebilirsiniz..

Bu şirketin 29.000.000 katip tarafından sevilmesinin bir nedeni var. Hostinger kelimeleri küçümsemez. Ne demek istediklerini söylerler ve ne dediklerini ifade ederler. Bu barındırma platformunu seçtiğinizde, güvenebileceğiniz güvenilir, ucuz barındırma elde edersiniz.

3. Site Alanı – En İyi Destek ve Geçiş (3,95 $ / AY)

Fiyat / Hız / Çalışma Süresi ve Rakipsiz Destek için En İyi Genel Hosting

Yükleme süresi: 475Ms
Çalışma Zamanı: 99.95
Maliyet: 3,95 $ / ay
DestekCanlı sohbet

SiteGround.com adresini ziyaret edin


SiteGround

Çok bizim favori. Neredeyse tüm kişisel web sitelerimiz ve yeni müşteri sitelerimiz Siteground kullanıyor. Bununla birlikte, diğer iki erkeğe göre biraz daha yüksek bir fiyat noktasında geliyor, ancak kalite karşılaştırılamaz.

Siteground incelememizin tamamını okuyun.

Rakipsiz Destek

Her türlü teknik soruyu cevaplayabilecek 7/24 destek. Siteground Desteği, son derece eğitimli personeli için ödül kazanmıştır. Böyle bir şey bulamazsın.

Yüksek Hız ve Çalışma Süresi

Siteground, dünyanın her yerinde bulunan veri merkezleri ile en yüksek hızlardan bazılarına sahiptir.

Tek Tıkla Yüklemeler ve Ücretsiz SSL

Yeni WordPress sitenizi tam anlamıyla tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz. Ayrıca, sitelerinde para alan herkes için mutlak bir zorunluluk olan ücretsiz SSL sunuyorlar.. Bu, diğer ev sahiplerine kıyasla yılda 150-200 $ tasarruf sağlayacaktır.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Seçim

Kendi sitenizi bloglamaya veya kurmaya yeniyseniz, site alanı kesinlikle yeni başlayanlar için en iyi seçimdir. Gezinmesi kolay bir arayüzle kullanımı kolaydır.

4. Hostgator Cloud Hosting – İkincilik (Sadece $ 2.99 / Aylık)

HostGator

Yükleme süresi: 657Ms
Çalışma Zamanı: 99.4
Maliyet: $ 2.99 / mo
DestekCanlı sohbet

HostGator.com adresini ziyaret edin


hostgator

Kapsar: Ücretsiz E-posta, Günlük Yedeklemeler, Ücretsiz SSL (çok değerli), Site Transferi, Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Hostgator uzun süredir güvenilir bir hosting çözümü. Işletme ve blogcular binlerce web her düzeyde iş için hosting sağlamak için hostgator güven.

HostGator İncelememizin tamamını okuyun

Büyük destek

Hostgator, kaliteli hizmet süresini mükemmel hizmetle birleştirir. Ayrıca çok uygun bir fiyatla fiyatlandırılır ve işiniz / trafiğiniz büyüdükçe esnek planlar sunar.

Rekabetçi Fiyatlar

Host Gator, yeni web siteleri için gerçekten indirimli fiyatlar ve tüm farklı ihtiyaçlar için esnek planlar sunuyor.

5. A2 Hosting – Yüksek Hız ve Yükleme Süreleri (3.92 $ / Ay)

HostGator
Yükleme süresi: 601Ms
Çalışma Zamanı: 99.1
Maliyet: $ 3.92 / mo
DestekCanlı sohbet

A2Hosting.com adresini ziyaret edin


a2 hosting

A2, iyi bir destek ve güvenilirlik ile gurur duyan bir başka kaliteli ana bilgisayardır. A2’yi hem Avustralyalı müşterilerimiz hem de Amerikalı / Kanadalı müşterilerimiz için birçok barındırma paketimizde kullandık. Tüm Avustralya şehirlerinden iyi çalışır.

A2Hosting İncelememizin tamamını okuyun

Diğer Erkekler – Başarısız Olan Konular hızuptime Veya Destek

Geriye kalan incelemeler, son birkaç aydır izlediğimiz diğer tüm kişiler. Bunlar hiçbir şekilde kötü olmasa da, ilk üçe girmezler. Testlerimiz için sahip olduğumuz ölçütlerimizi hatırlayın, aşağıdaki siteler bir şekilde en üst ölçütlerden en az birinde başarısız oldu.

İşte onlar sırayla ya da en az tavsiye.

6. Bluehost – www.bluehost.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99,74

Ortalama Yükleme Süresi: Ortalama süre 1.765Ms (Avustralya şehirlerinden test edilmiştir)

Bluehost.com’u ziyaret edin


a2 hosting

Bluehost’a geçecek kadar şanslıysanız, sofistike Facebook yeniden hedefleme sayesinde artık sonsuza kadar Bluehost reklamları tarafından perili olacağınızı bileceksiniz..  Bu reklamların çoğu, Bluehost’un çevrimiçi olarak en iyi barındırma çözümü olduğunu övünüyor.

İyi bir seçim olsa da, kesinlikle en iyisi değil.

Gerçek Bluehost eskiden önde gelen web ana bilgisayarlarından biri olmakla birlikte, yıllar içinde performanslarında sürekli olarak gecikti.  Sayfa hızları sürekli olarak azaldı ve verilerimizden, Bluehost tabanlı tüm sitelerimizde sayfa yükleme sürelerini artırma ve daha yavaş performans eğilimlerini görebiliriz.

Bir blog yazarıysanız ve kişisel bir site arıyorsanız, Bluehost’u tavsiye etmem, her kuruşunuzu senden sıkmaya çalışırlar. Eğer bir iş yapıyorsanız, kesinlikle Bluehost’u seçmeyin. En iyi seçimimize ve Siteground’a bağlı kalıyorum.

Bluehost İncelememizin tamamını okuyun

7. Arvixe – www.arvixe.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99,71
Ortalama Yükleme Süresi: 2.654Ms

Yani Arvixe, özellikle Aussie pazarı için sunucularının son derece yavaş olması dışında iyi bir ev sahibi. Çalışma süreleri diğer bazı adamlarla karşılaştırıldığında aslında oldukça düşük.

Ortalama bir hizmettir. Temsilcilerinden bazıları teknik olarak nitelikli değil ve komut dosyalarına dayalı soruları yanıtlıyor, bu yüzden gerçek bir insanla gerçekten konuşmadığınızı hissediyorsunuz.

Arvixe ile ilgili en büyük şey, kullanıcı deneyimini ve SEO’nuzu da etkileyebilecek yavaş sayfa yüklemeleridir.

8. iPage – www.ipage.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99.84
Ortalama Yükleme Süresi: 994Ms

iPage kesinlikle uygun maliyetli bir seçimdir. Onlarla gerçekten büyük bir şikayetim yok, ancak sayfa hızları, çalışma süreleri ve hizmetleri hakkında son derece etkileyici bir şey de yok.

iPage 7-11 hotdog almak gibidir. Evet, sizi dolduracak ve aç kalmayacaksınız. İş bitmiş. Ancak, kabaca aynı fiyata barındırma söz konusu olduğunda daha iyi seçenekler var.

Hizmet de vurmak ya da özledim. Gerçekten ajana bağlıdır. Görevlilerin oldukça yardımcı oldukları birkaç örnek ve bir gün önce işe yeni başlamış gibi görünen birkaç ajanım oldu.

9. Inmotion Hosting – www.inmotionhosting.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99.87
Ortalama Yükleme Süresi: 1020Ms


InMotion Hosting’i ziyaret edin

InMotion hosting, ABD merkezli birçok işletme için çok popüler bir seçimdir. Onlar iyi hizmet, fiyatlandırma ve destek var. En büyük sorun, diğer barındırma şirketlerine kıyasla sayfa yükleme sürelerinin gecikmesidir.

Müşterilerinin çoğunluğu ABD merkezli olmakla birlikte, veri merkezleri’t Avustralya şirketleri için iyi kurulum.

InMotion olsaydı listemizde kesinlikle daha yüksek olurdu’t Hafif gölgeli sayfa yükleme süreleri için.
İncelemelerde Inmotion hosting’i 7. sırada neden derecelendirdiğimizi okuyun

10. FatCow – www.fatcow.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi:  Ortalama olarak gördük 99.83
Ortalama Yükleme Süresi: Ortalama Yükleme süresi (önceki değeri) 1432Ms Sydney / Brisbane kombine.

InMotion hosting, ABD merkezli birçok işletme için çok popüler bir seçimdir. Onlar iyi hizmet, fiyatlandırma ve destek var. En büyük sorun, diğer barındırma şirketlerine kıyasla sayfa yükleme sürelerinin gecikmesidir.

Müşterilerinin çoğunluğu ABD merkezli olduğundan, veri merkezleri Avustralya şirketleri için iyi bir şekilde kurulmamıştır.

InMotion, biraz laggy sayfa yükleme süreleri olmasaydı listemizde kesinlikle daha yüksek olurdu.

11. Web Hosting Altlığı – www.webhostingpad.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: Kabaca gördük 96,63
Ortalama Yükleme Süresi: 1,821Ms Sydney, Brisbane ve Canberra’dan.

Bu ana bilgisayarı kullanmayın. Çalışma süreleri tavsiye edilemeyecek kadar düşük. Bekleyemeyen antika sunucular kullandıklarından şüpheliyim.

Bu tür yük hızı için düzenli fiyatlar ödemeniz gerekmiyor.

Müşteri desteği de iğrenç. Hatta yarı yarıya cevap vermiyorlar. Diğer satıcılar da kısıtlayıcı Hizmet Şartlarından bahsetti.

Web Hosting Pad bazı gerçekten düşük fiyatlar sunuyor, ama buna değmez.

12. Web Hosting Buzz – www.webhostingbuzz.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 96,73
Ortalama Yükleme Süresi: 1,734Ms

Yine, bu bizim en iyi seçimimiz değil. Destek aslında oldukça iyiydi ve oranları makulti, ancak yüklerini / kesinti sürelerini aşamıyoruz. Giderek artan sayfa hızları ile bu bizim için biraz fazla.

Tavsiye edilmez.

13. Ev Sahibi Canavar – www.hostmonster.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99.63
Ortalama Yükleme Süresi: 1,004Ms

Ortalama sayfa hızları, yükleme süreleri ve destek. Host Monster hakkında söylenecek çok büyük ya da çok korkunç bir şey yok. Ancak, Siteground veya aynı fiyata en iyi 3 seçimlerimizden biriyle daha iyi kalite elde edebileceğinizi düşünüyoruz.

Host Monster ayrıca Aussie pazarı için optimize edilmiş veri merkezlerine de sahip değil.

14. Ana Metro – www.hostmetro.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99.63
Ortalama Yükleme Süresi: 1,424Ms

Host Metro, agresif çevrimiçi reklamcılık ve potansiyel alıcılarının çoğunu dönüştürmeye yardımcı olan “fiyat kilidi” teklifiyle birçok yeni müşteri alıyor.

Önlerine koymaya çalıştıkları bu değere rağmen, yükleme süreleri sınırsız saçma olduğu için uygun bir sunucu almak için harcamış olmalılardı. Deneyimlediklerimiz gibi yükleme süreleriyle, yalnızca sitenizin ziyaretçilerini bekletmek zorunda kalmayacaksınız, aynı zamanda çevrimiçi pazarlama performansınızı ve hatta SEO’yu da etkileyecektir..

Tavsiye edilmez.

15. Barındırma 24 – www.hosting24.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99.78
Ortalama Yükleme Süresi: 1,655Ms

Bence kalıbı burada görebiliyorsun.

1-5 numaralı konumlardan herhangi bir yere kadar olan siteler, daha yavaş yükleme sürelerine sahip bu adamlardır. Yükleme süreleri söz konusu olduğunda barındırma 24 barın arkasındadır.

Neredeyse sunucuları sadece bir veri merkeziyle Sibirya’da.

Bir e-ticaret sitesi işletiyorsanız ve bu sağlayıcıyı kullanmayı düşünüyorsanız…. Çalıştırmak.

16. Sadece Sunucu – www.justhost.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 98.48
Ortalama Yükleme Süresi: 1.055Ms

Bu nedenle Just Host, çalışma zamanı ve sayfa yüklemesi söz konusu olduğunda o kadar da kötü değildi, ancak destekleri inanılmaz derecede kötü. Bu kadar zayıf eğitimli destek personelini kullanırken bir şirketin 2019’da nasıl çalışabileceğinden emin değilim.

Başka bir not, katmanlı bir fiyatlandırma sistemine sahiptir, yani istediğiniz hizmete göre ölçeklendirdiğinizde en üst düzey bir hizmetle aynı fiyatı ödersiniz..

17. Site5 – www.site5.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 98.11
Ortalama Yükleme Süresi: 1,155Ms

Site 5 hakkında söyleyecek çok kötü bir şeyim yok. Bazı yasal müşterilerimiz bir süredir kullanıyor ve hizmetin tadını çıkarıyor gibi görünüyor.

Site 5 ile ilgili her şeyin en iyi ihtimalle ortalama olduğunu söyleyebilirim. Sade bir jambon ve peynirli sandviç almak gibi. Seni dolduracak ama seni çok etkilemedi.

18. Ev Sahibi Dokuz – www.hostnine.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 99.11
Ortalama Yükleme Süresi: 851Ms

Nine Host, EIG adlı dev milyarder dolarlık şirketin küçük kardeşi. Oldukça ortalama sonuçlardan bu hosting sağlayıcısından çok daha iyi beklediğimiz söyleniyor.

Destek iyi oldu. Sayfa hızı ok ve uptime gayet iyi, ama onların hizmet finansal destek göz önüne alındığında biz onlardan biraz daha bekliyor olacağını düşündüm.

Belirttiğimiz bir diğer sorun, test sitelerimiz çöktüğünde destek personelinin bize hiç bildirimde bulunmamasıdır.

19. Ev Sahibi Roket – www.hostrocket.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 97.11
Ortalama Yükleme Süresi: 757Ms

Yine, tüm yönetim kurulu genelinde ortalama. Host Rocket’i oldukça yüksek kurulum maliyetleri olmasaydı listenin en üstüne çıkarırdık (sizden ücret alırlar).

Aynı değer için en iyi üç ana bilgisayarımızdan biriyle gidin.

20. Yeşil Geeks – www.greengeeks.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 98.11
Ortalama Yükleme Süresi: 1.240Ms


GreenGeeks’i ziyaret edin

Greek Geeks çevre dostu bir web sağlayıcısıdır ve oldukça harika bir desteğe, yükleme sürelerine ve çalışma süresine sahiptir – en azından ABD’de.

Ancak veri merkezleri’t Avustralya merkezli trafiği iyi ve’s 18 nolu yerde neden ortaya çıkıyor?.

ABD merkezli bir müşteri olsaydınız kesinlikle Green Geeks’i öneririm. Oranları iyi ve hatta ücretsiz bir alana atıyorlar.

21 Orta Aşama – www.midphase.com


görüntü

Ortalama Çalışma Süresi: 95.81
Ortalama Yükleme Süresi: 1,543Ms

Orta Aşama’yı kullanmayın. Korkunç her şey.

Bunu para iade politikasıyla birleştirin ve bilerek başarısız olmaya çalıştıklarını düşünmenizi sağlar?

Hosting Satın Alma Rehberi

Ayda 500.000’den fazla görüntüleme alan bir işletme değilseniz, aşağıda açıklanan hosting şirketlerinden herhangi biri mükemmel bir seçimdir.

Tüm hosting şirketlerinin trafiğiniz veya hizmet talepleriniz arttıkça ölçeklendirmenize izin verdiğini unutmayın.

Uptime / Güvenilirlik

bir web sunucusu yüksek kaliteli görüntü onun bilgi indirme

Bunu temel olarak web sitenizin ne sıklıkta azaldığını düşünün. Büyük bir işletme için bu felaket olabilir. Müşterilerini kaybedecek ve markanıza olan güveninizi kesinlikle kaybedeceksiniz.

Kaliteli ev sahipleri neredeyse hiç düşmezler ve yaptıklarında planlanır. Çoğu zaman planlı bir bakım düzeltmesi veya başka bir teknik sorun olacağını bildiren bir bildirim alırsınız. Kaliteli ev sahipleri bu beklenmedik durum etrafında planlar ve sadece uyurken.

Test ettiğimiz bazı siteler 1800’den fazla kapalı kalma süresine sahipti. ��

bir web sunucusu yüksek kaliteli görüntü onun bilgi indirme

Bunu temel olarak web sitenizin ne sıklıkta azaldığını düşünün. Büyük bir işletme için bu felaket olabilir. Müşterilerini kaybedecek ve markanıza olan güveninizi kesinlikle kaybedeceksiniz.

Kaliteli ev sahipleri neredeyse hiç düşmezler ve yaptıklarında planlanır. Çoğu zaman planlı bir bakım düzeltmesi veya başka bir teknik sorun olacağını bildiren bir bildirim alırsınız. Kaliteli ev sahipleri bu beklenmedik durum etrafında planlar ve sadece uyurken.

Test ettiğimiz bazı siteler 1800’den fazla kapalı kalma süresine sahipti. ��

Site Hızı

SİTE HIZI simgesi

Hepimiz hızlı bir web sitesi istiyoruz’t gecikme. Modern müşteri şımarık ve 5 saniyeden uzun bir şey çok uzun. Daha da önemli olan mobil hızlandırılmış sayfalarla.

Son on yıl içindeki geri dönüş ölçümlerimiz, Sidney, Brisbane, Adelaide dahil tüm büyük Avustralya şehirlerindeki ortalama yükleme sürelerini karşılaştırmamızı sağladı.

Bu sonuçları yükleme sürelerini izlemek için ortalama ABD hızlarıyla karşılaştırdık. Kaydedilmiş en yüksek yükleme sürelerimiz 226ms ve mutlak en kötüsü 2850 ms’nin üzerindeydi (kabaca 11.5X daha yavaş).

Müşteri desteği

komik müşteri desteği meme

Müşteri desteği büyük bir faktördür. Bazıları sorularınızın birkaç saniye içinde cevaplandığı harika bir hizmet sunarken, diğerleri tüm gün sizi bekletir. Canlı sohbet bile sağlamayan ve bunun yerine eski bir bilet sistemi kullanan bazı sağlayıcılarla çalıştık.

Kabul edelim. Sizin için orada olan bir barındırma sağlayıcısı 7/24 istiyorsunuz. ��

Kesinlikle barındırma desteği söz konusu olduğunda bizim ilk üç önerilen hosting şirketleri iyi olduğunu söyleyebiliriz. En iyi seçimimiz, inanılmaz derecede iyi müşteri hizmetleri için ödül kazandı.

Bir süredir müşteri hizmetlerini test etmemize gerek yoktu..


  Kalite Web Hosting Bulmada En Önemli Cümle

  Onun için hazır ol? “Ucuz web barındırmadan kaçının. ” 

  Bunu yeterince vurgulayamıyorum çünkü son birkaç yıldır mevcut barındırmalarını başka bir sağlayıcıya taşımak, yeni özellikler eklemek veya teknik sorunları gidermek isteyen yüzlerce işletme ele aldık.

  Web barındırma endüstrisinin dolandırıcılık ve yeni başlayanlardan büyük miktarlar yapmaya çalışan insanlarla dolu olduğunu fark etmek önemlidir (milyonlarca dolar konuşuyoruz). Bu ana bilgisayarlar, hem güvenlik ihlallerine karşı savunmasız olan hem de müşterileri hakkında kesinlikle saçmalamayan son derece düşük kaliteli sunucular kullanır..

  Kim olduğunu merak ediyorsanız? Bazı isimleri söyleyelim:

  • Godaddy sizden 5X düzenli fiyat talep etmeye hazır.
  • Ağ çözümleri. Kelimenin tam anlamıyla bu şirket hakkında söyleyecek kadar kötü şeyler bulamıyorum.

  Mesele şu ki, ucuz barındırma için ödeme yaparsanız, başka bir sağlayıcıya geçiş yapmak için bir zamanınız olacak ve daha ucuz bir sağlayıcı kullanma sürecinde, upcharges ve eklentiler için 3-4X ödeyeceksiniz..

  Başlangıçta birkaç dolar tasarruf eden yeni işletme sahipleri veya blogcular için çok önemlidir, ancak web barındırıcınızda ucuz değildir.

  Önemli sırayla ucuz sağlayıcılarla ilgili sorunlar:

  1. Ciddi Güvenlik İhlalleri (13 Milyon Çalıntı Parola Başlıca İndirim Sunucusundan)
  2. Her şeyde büyük artışlar. SSL için 70-80 $, 20-30 $ Gizlilik Koruması, 20-30 $ Alan Adı Kaydı =Ekstra 150-200 / yıl :( :(
  3. Kötü IP Komşulukları Sitenizi En İyi 1-5 Sıralaması ZorlaştırırIP mahallenizi kontrol edin)

  Avustralya Hosts = Kötü
  Singapur Hosting = İyi

  Evet sert Aussies öldüğünüz için biraz küfür. Avustralya hosting berbat. Her zaman emdi. Don’bana inanma burada’bazı veriler.

  Avustralya Internet hızını gösteren resim

  Evet, 46 numara. Tayland’dan üç nokta aşağı. ��

  Gerçekten var olan bu korkunç puanın nedeni’t Son birkaç yılda iyileşen iki kat.

  • Mesafe – Yapmıyorum’Bunu size açıklamaya gerek yok. Herhangi bir yere uçak almış olan herkes, dünyanın geri kalanından oldukça uzakta olduğumuzu bilir.
  • Companies️ Avustralyalı Şirketler İnovasyon Eksikliği – BEN’bir süredir sektörde çalışıyorum ve kişisel olarak en büyük İSS veya barındırma şirketi CEO’larıyla tanıştık. Avustralya barındırma ve fahiş oranların talep edilmesinin büyük bir yüzdesini kontrol ederek yenilik yapmayı ve oldukça rahat hissetmeyi reddediyorlar Ancak bir çözüm var……

  Indigo Denizaltı İnternet Kablosu.

  indigo sualtı kablosu görüntüsüBu tel SubPartners, Telstra, Indosat Ooredoo ve Singtel tarafından Avustralya’yı Singapur’a bağlayan bir girişimdi. Tel aslında saniyede 20 terabit için olağanüstü kapasiteye sahip iki set fiberoptiktir.

  Bu barındırma ile ilgisi olduğunu düşünebilirsiniz olsa da, öyle. Daha yüksek hızlar, Avustralya’nın içinden ve dışından gelen ziyaretçilerin bilgilere çok daha verimli bir şekilde erişmesini sağlar.

  Bu yüzden en çok tavsiye ettiğim ev sahibim Singapur merkezli devasa yeni bir veri merkezini kullanıyor….
  x


  Açıklanan Barındırma Türleri

  web barındırma türleriİlk hosting için mevcut farklı seçenekler hakkında okumaya başladığınızda biraz ezici olabilir. Her barındırma hizmeti onların kendi ihtiyaçlarınız için “en iyi” olduğunu vaat ile sonsuz seçenek var gibi görünüyor. Fiyat noktaları daha net değil.

  Bazı sağlayıcılar size ayda 1-2 dolar saçma ucuz fiyatlar gibi görünen insanca mevcut en ucuz fiyatı vermeyi amaçlamaktadır. Diğerleri bile ücretsiz hosting sunuyor. Bu yeni başlayanlara rağmen genellikle ihtiyaç duymadıkları aşırı güçlü hosting paketleri seçin.

  Uyduğumuz basit kural: basit bir barındırma çözümü edinin ve daha sonra üst uç paketlere dönüşün.

  Örneğin, SiteGround gibi sağlayıcılar, sitelerin trafiği arttıkça barındırmada ölçeklenmesine izin veren çok esnek planlar sunar.

  Hangisi Sizin İçin?

  Barındırma planlarının çoğu beş ana kategoriye ayrılabilir: Paylaşılan, VPS, Bulut, Özel ve Bayi. Her birine bakalım.

  Paylaşılan Evsahipliği

  Ne zaman hosting paylaşılan yeni siteler için en ucuz planları geliyor. Bunu büyük bir komplekste bir daire kiralamak olarak düşünün. Paylaşılan ev sahibi ne kadar iyi olursa dairenizde o kadar çok odanız olur ancak asla kendi mülkünüz olmaz.

  Daha ucuz paylaşılan ana bilgisayarlar sadece aynı binaya değil, aynı odaya bile çok sayıda insanı tıkıyor.

  Daire, web sitenizin IP adresi olacaktır. Paylaşılan barındırma arkasındaki fikir, çoğu web sitesinin çok fazla trafik almamasıdır, bu nedenle önemli sunucu kaynaklarına atanmaları için hiçbir neden yoktur. Bunun yerine, bu kaynakları diğer sitelerin büyük bir havuzuyla paylaşabilirler..

  Paylaşılan daha küçük işletmeler ve blogcular için en ucuz web hosting seçeneğidir. Paylaşımlı barındırma kullanırken, potansiyel web ziyaretçilerinize yakın bir veri merkezi seçtiğinizden emin olun.

  VPS

  VPS barındırmaPaylaşılan barındırma tarafından sunulan yetenekleri aştıktan sonra bir çok insan bir sanal özel sunucu veya VPS. Bu ağlar, size özel bir sunucu için ödeme yapmak zorunda kalmadan genişletilmiş güç sunar. Daha az kişi sunucunuzu ziyaret ettiğinden bir VPS’den daha fazla güç bekleyebilirsiniz.

  VPS kullanmanın bir başka artısı da sunucunun tam kontrolüne sahip olmanızdır. O’temelde kendi evine sahip olmak gibi. Başka kimseyle paylaşmanıza gerek yok.

  Bulut

  Cloud hosting son zamanlarda Cloudflare gibi hizmetlerin ABD genelinde kullanılmasıyla oldukça popüler hale geldi. VPS gibi çalışır, ancak ayrılmış fiziksel adres yoktur, bunun yerine sunucu yüzlerce bilgisayara dağıtılır. Bu, daha hızlı yükleme süresi sağlar ve çok ölçeklenebilir bir çözümdür.

  Bulut tabanlı hosting kullanmanın en iyi kısımlarından biri, hızınızı artırmak istediğiniz ikinci şeydir, tüm hosting şirketine hızlı bir istektir. Ayrıca CPU kullanımınızı ve disk alanınızı kolayca yükseltebilirsiniz.

  Çalışma süresi ve çok hızlı bir şekilde ölçekleme yeteneği ciddi bir bulut tabanlı hosting düşünmelisiniz işiniz için bir endişe ise. Tüm incelemelerimiz bulut tabanlı çözümler de sunuyor.

  Bulut barındırma ile farklı veri merkezlerini kullanmanıza ve bilgilerinizin gizli ve güvenli kalmasına izin veren birden fazla sunucuya erişebilirsiniz..

  Adanmış

  Satır seçeneğinin üst kısmında barındırma adanmıştır. Bu, temel olarak web sitenizin performansına kendini adamış bir sunucuya sahip olduğunuz anlamına gelir.

  Web sitenizde birden fazla finansal işlem gerçekleştiriyorsanız veya başaşağı endişe duyuyorsanız, bunlar harika. Ayrıca en üst düzeyde güvenlik sunar.

  Bayi Tabanlı Hosting

  bayi-barındırmaBayi beyaz etiket web hosting gibi hosting düşünün. Temelde A kişisi sunucuyu korurken B kişisi hosting sağlayıcısıymış gibi hosting satardı.

  Bayi barındırma, yukarıda belirtilen barındırma biçimlerinden birini kullanmanızı sağlar: özel, VPS, bulut ve paylaşılan.

  Bayiler genellikle ana bilgisayarlara veya yüksek kapasiteli sunuculara toplu olarak erişim satın alır ve bunun farklı bölümlerini farklı web sitelerine tahsis eder. Bu nitelikte barındırma ayrıca cPanel ve diğer barındırma yönleri hakkında daha fazla teknik bilgi gerektirir.

  Farklı Hosting CMS

  Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, kullanıcının web sitesinde yeni içerik eklemesine veya eski içeriği değiştirmesine olanak tanır. Temel olarak kullandığı arayüzdür. Farklı CMS’ler farklı barındırma planlarıyla çalışır ve bazıları farklı amaçlar için daha uygundur.

  WordPress Barındırma

  Çevrimiçi web sitelerinin% 76’sı WordPress kullanıyor ve açık ara en popüler CMS. 2003 yılında piyasaya sürüldü ve çoğu blogcu veya küçük işletme için en iyi seçenek haline geldi. WordPress, çok çeşitli özel özellik ve araçlara izin verir. Avustralya’daki en iyi wordpress sunucularıyla ilgili ayrıntılı makalemizi okuyun.

  Hızlı kurulum ve mükemmel güvenlik. WordPress kullanırken destek bulmak çok daha kolaydır. Daha önce bir web sitesi ayarlamadıysanız WordPress kullanmanızı şiddetle öneririm. Alışmak biraz zaman alacak ama çevrimiçi dünyanın ekmeği ve tereyağı.

  PHP Barındırma

  PHP hostingPHP, sunucu tarafı kodlama kodunu / dilini kullanan eski bir okul dilidir. PHP terimi başlangıçta “Kişisel Ana Sayfa”.

  WordPress, Joomla veya Drupal’ı her kullandığınızda’temelde komutlar ve eklemeler yapmak için PHP betiği kullanmak. WordPress CMS, kullanıcıya dostça bir UX ve çok yönlülük sunar. Sitenize yüklenmesini istediğiniz çok özel işlev ve uygulamalarınız varsa I’ bir PHP geliştiricisi edinmenizi öneririz.

  Java Tabanlı Web Siteleri

  Java temel olarak web uygulamaları için kullanılır. Süslü grafikleri ve görselleri olan herhangi bir web sitesi javascript’i bir şekilde kullanıyor.

  Yıllar boyunca blogcular ve küçük işletmeler için popülerliğini kaybetti. Yine de Ebay veya Amazon gibi büyük E-com siteleri için hepsi javascripttir. Javascript’ten daha üstün özelliklere sahipseniz, ihtiyacınız olan şey budur.

  Joomla

  Joomla, WordPress gibi başka bir CMS’dir. Muhtemelen en popüler ikinci CMS platformu. WordPress kadar kullanımı kesinlikle kolay değil. Şahsen Joomla’yı kullanmaktan hoşlanmıyorum ve tüm müşterilerimize daha SEO dostu bulduğum için WordPress’i kullanmalarını öneriyorum.

  Windows veya Linux Tabanlı Ana Bilgisayarlar

  Özel sunucular hakkında konuştuğumuzda daha önce hatırlayın?

  Her sunucu bir işletim sistemi (işletim sistemi) gerektirir. Bu, barındırma işleminizin daha kolay linux tabanlı veya windows tabanlı olduğu anlamına gelir. Farklılıklara bakalım.

  pencereler

  windows-logoWindows, Microsoft amiral gemisidir. Windows tabanlı bir ana bilgisayar seçmek, Window’u çalıştırmanıza izin verir’s veritabanları / uygulamalar ve ASP.Net gibi daha karmaşık programlama komut dosyaları. Windows, yalnızca standart komut dosyalarından daha fazla esneklik sunar, PHP ve hatta MySQL’i de sorunsuzca kullanabilirsiniz. Çoğu durumda, Windows tabanlı bir ana bilgisayarın maliyeti bir Linux ana bilgisayarından biraz daha fazladır. Windows sistem çökmeleri de biraz daha yaygın.

  Linux Ana Bilgisayarları

  Dünyadaki çoğu sunucu Linux üzerinde çalışır. Endüstri standardı ve bunun iyi bir nedeni var. Linux sunucuları güvenilirdir ve neredeyse tüm modern programlama komut dosyalarını ve dillerini işleyebilir. Çoğu uygulama Linux üzerinde sorunsuz çalışabilir. Linux sistemleri bazen LAMP olarak adlandırılır; Linux, Apache, My SQL ve PHP (web barındırma için tüm programlama komut dosyaları).

  Sınırsız Hosting ile Anlaşma Nedir??

  Birçok barındırma sağlayıcısının sınırsız planlardan bahsettiğini duyacaksınız. Bant genişliği, depolama alanı veya e-posta biçiminde. Ancak, ince baskıyı okumak önemlidir!

  Temel olarak, basitleştirilmiş bir açıklamada, kaynaklarınız için belirli sınırlar koymadıkları anlamına gelir. Hizmet Şartları’na (Hizmet Şartları) girerseniz bunların gerçekten ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Sınırsız teklif makul koşullar altında belirlenir. Ortalama paylaşılan barındırma hizmeti ayda 500 bin ziyaret almaz veya günde 10 bin e-posta göndermez.

  Sınırsız teklif genellikle her şeyden çok kapının önünde bir tekniktir. Bu yüzden sınırsız tekliften aşırı derecede etkilenmeyin, daha önemli olan yükleme hızıdır. Bir sunucu size sınırsız bant genişliği verebilir, ancak hangi hızda?

  İncelememiz bu kadar. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya bir yorum bırakın ve ortaya çıkan her şeyi cevaplamaktan memnuniyet duyarız. �������� 

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map