En Ucuz Hosting

bir indirim veri merkezinin görüntüsüGeri ilk web siteme başladığımda standart paylaşılan barındırma için neredeyse 40 $ ödeme hatırlıyorum. Hosting sektörü o zamandan beri çok yol kat etti.


Ev sahipliği hakkında konuştuğumuzda gerçekten bahsettiğimiz şey veri merkezleridir. Bir veri merkezinin gerçekte ne düşündüğünden emin değilseniz, bilgisayar sıralarında en sevdiğiniz Sci-Fi filmini düşünün. Sağdaki bu resim gibi.

Amazon gibi şirketler, küresel bulut bilişim pazarına hakim olan Amazon Web Services’i başlattı. Sonuç, artık ödeme yaptıklarının bir kısmı için sunucu alanı kiralayabilen barındırma şirketleri için büyük ölçek ekonomileri.

Modern ucuz web hosting hız, performans ve pahalı eski hosting planları fiyat bir kısmını sunmak için kullanılan özellikleri sağlar.

Ucuz barındırma söz konusu olduğunda, kural daha fazla sunucu kaynağı planınız daha ucuz olacaktır. Bu nedenle, yerel şirketler üzerindeki büyük ev sahipleriyle gitmek için para biriktirmek istiyorsanız,.

Profesyonel İpucuAylık 20-40 $ ödemiş olabileceğiniz bu eski barındırma planı bir dolardan daha az bir fiyata satın alınabilir. Yerel bir Avustralya hosting şirketinden satın alıyorsanız neredeyse kesinlikle fazla ödeme yapıyorsunuz.

Bu derlemede sadece üç şirket öneriyoruz. İlk seçim çok daha ucuz ve aynı zamanda mükemmel çalışma süresi, performans ve ek özellikleri koruyor.

Diğer ikisi, biraz daha fazla esneklik ve performans arayanlar için premium seçenekler.

Çalışma süresini nasıl test ettiğimizi merak ediyorsanız, lütfen canlı site takibimiz burada.

Ana Özellikler
 • En Ucuz Ev Sahibi Eller Aşağı
 • Harika hız
 • Kullanımı Kolay Arayüz
 • 7/24/365 Destek
 • 30 Günlük İade Politikası
Artıları
 • Hızlı yükleme süreleri
 • En yüksek çalışma sürelerinden biri
 • Uzun promosyon sözleşmeleri
Eksileri
 • En düşük katmanda ücretsiz alan adı ve SSL yok

Pekala, ucuz hosting arıyoruz. Onu buldun. Muhtemelen iki dolardan daha ucuz bir barındırma hizmeti kullanmak için bir grup vazgeçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. İşte yanıldığın yer burası.

Biz ilk Hostinger tökezlediğinde biz biraz şüpheci. O zamanlar fiyatı 0.80 dolardı. Onları başka bir alt dolar barındırma hizmeti olarak yazmak kolaydı. Sonra onları test ettik. Gönderdikleri hızlar neredeyse tüm diğer hizmetleri sudan çıkardı ve çalışma süreleri% 100’e yakın süper.

Bu nasıl mümkün oldu ?! Bazı özelliklerine bakalım.

Hız ve Çalışma Zamanları

Bazı metriklere bakalım.

2000Ms altındaki herhangi bir şey iyi bir yükleme süresidir. Bu, bir web sayfasının yüklenmesi iki saniye süreceği anlamına gelir.

Hostinger bir yayınladı 389Ms yükleme süresi. Bu onların web sayfalarının oldukça hızlı yükle. Hostinger sunucu hızlarına çoğundan daha fazla öncelik verir ve gerçekten gösterir.

Hostinger’ın çalışma zamanları da aynı derecede gülünç derecede iyidir. % 98’in üzerinde çalışma süresi iyi kabul edilir. Hostinger% 99,90 ile sektördeki en yüksek artış sürelerinden birine sahip.

Fiyatlandırma

Ucuz web fiyatlandırma uygulamaları barındırma dürüst bir sorundur. Onlar süper ucuz bir promosyon fiyat ile cazibesine ve sonra onlarla promosyon stint bitti zaman onlar çift veya üçlü fiyat.

Dürüst olmak gerekirse, Hostinger farklı değil. Ancak, promosyon fiyatını dört yıl boyunca kilitleyebilirsiniz. Evet, dört yıl. Bu, bazı insanlar için olumsuz olarak görülebilir, ancak sizi tanıyan diğerleri için’ll bu uzun bir için ucuz ve güvenilir hosting var bir artı.

En düşük kademede sorunlar var. Sen yapma’ücretsiz bir alan adı almazsanız’t Ücretsiz bir SSL alma. Ayda biraz daha pahalı bir plana yükseltebilirsiniz (tam olarak pahalı değil) ve alan adı, SSL ve ücretsiz günlük yedeklemeler alabilirsiniz..

Alıcı dikkat, Hostinger için promosyon fiyatlandırma sonra işaretleme diğer yerlerde çok daha dik. Dört yıl boyunca ayda 1,45 dolar kilitleyebilirsiniz, ancak bundan sonra ayda 7,99 dolara bakacaksınız. Aylık 2,95 ABD doları planı aylık 11,95 ABD dolarına, aylık 3,95 ABD doları planı ise 15,95 ABD dolarına ulaşacaktır. Hostinger değil’t bu fiyatlarla oynamak.

Bu fiyat aralığındaki diğer tüm barındırma hizmetleri gibi, Hostinger sizi düşük başlatmayı ve fiyatı yükseltmeyi sever. Verirler süper uzun promosyon sözleşmeleri yani bu uygulama müşteri tarafından kullanılabilir (yani siz).

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu – Zyro

Hostinger’s web sitesi oluşturucu Zyro denir ve son zamanlarda tamamen elden geçirildi. Aldığı çok sayıda yeni özellik sayesinde, şimdi en iyi web sitesi üreticileriyle baş başa çıkıyor.

hostinger özelleştirmek

Zyro kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü ve alan adınızı doğrulamak için Ücretsiz SSL sertifikası, sınırsız SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği gibi oldukça fazla özellik ile birlikte gelir

Oldukça kullanışlı bulduğumuz bir özellik daha, web sitenizi uygun gördüğünüz şekilde tasarlamak için kullanabileceğiniz muazzam bir ücretsiz resim kitaplığıydı.

Logonuzu tasarlamaya veya geliştirmeye ihtiyacınız varsa, bunu burada da yapabilirsiniz. Zyro’s Logo Maker, markanızı halka daha erişilebilir hale getirir. Logonuzu hiç kimse olmadan hemen tasarlayabilirsiniz’yardım.

Hem inşaatçı hem de logo yapımcısı için büyük bir bonus, herhangi bir tasarım veya kodlama deneyimine sahip olmanın gerekli olmamasıdır.

teminatlar

Biz burada Best Web Hosting Avustralya’da garantileri seviyorum. Bize bir şirketin tekliflerine güvendiğini gösteriyorlar. Hostinger 30 günlük para iade garantisi ve% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Çalışma süresi bunun altına düşerse, biraz para geri alma şansınız olur.

Dezavantaj

Biz fiyat bölümünde olumsuz bazı birkaç dokundu. Hiçbir ücretsiz SSL bir serseri değildir. Ancak, bunun etrafında çalışabilirsiniz. Ücretsiz bir SSL kullanmak, özellikle WordPress kullanırken gerçekten kolay olabilir. En düşük Hostinger katmanını kullanırken iki SSL seçeneği.

 1. Şifreleyelim – Tüm cPanels üzerinden kullanılabilir. Herhangi bir web sitesi için ücretsiz bir SSL sertifikasıdır. Yaşasın!
 2. Gerçekten Basit SSL – Bu, sitenize SSL’yi zorlayan harika bir eklentidir. Ayrıca özelleştirmek için bir ton özellik ile birlikte gelir.

Başka bir dezavantajı telefon desteği yok, ancak çoğu barındırma hizmeti zaten sunmuyor. CPanel arayüzüne bağlıysanız, Hostinger’ın kendi panelini kullandığını da öğreneceksiniz. Kullanımı sezgiseldir, ancak web sitesi gazileri alışık oldukları şeyi kaçırdıklarını bulacaklardır.

Hostinger incelememizin tamamını buradan okuyun.

2. HostGator – En İyi Premium Seçim

Ana Özellikler
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Harika performans
 • % 99,9 Çalışma Süresi
 • 7/24/365 Destek
 • 45 Günlük Para İade Garantisi
Artıları
 • Tutarlı çalışma süreleri
 • 7/24 müşteri desteği
 • Kolay fiyatlandırma
Eksileri
 • Hostinger’dan daha pahalı

HostGator ile ilgili en sevdiğim şey Instagram reklamları. Bazı nedenlerden dolayı, üzerlerindeki resim maskotlarının süper yakından bir fotoğrafı. Bu biraz korkutucu.

seni görüyorum!

Tamam, reklamlarının biraz fazla yakın olmasının yanı sıra, HostGator birinci sınıf bir barındırma hizmetidir. Onlar yıldız bir üne sahiptir ve daha ucuz paylaşılan hosting için harika bir seçim.

Hız ve Çalışma Zamanları

HostGator hakkında en iyi şey’s hız ve uptimes tutarlılık onları. Onlar değil’t en hızlı ve onlar’en iyi çalışma süresine sahip olmakla birlikte, bu kategorilerin her ikisinin de en üst kademesinde olacaklardır..

% 98’in üzerindeki her şey iyi bir çalışma süresi olarak kabul edilir ve HostGator her zaman bu işaretin üzerine dik olarak oturur.

2000 yaşın altındayken Bayan isn’t Kimseyi suyun dışına üflemek,’t Dünyada hızın nerede test edildiğine bakılmaksızın bu sayıdan çok fazla değişiklik görülmedi. HostGator’a hitap ediyor’s sunucu sayısı ve tutarlılık taahhüdü.

Fiyatlandırma

HostGator’un fiyatlandırma düzeni basittir. Aylık 2.75 $, aylık 2.95 $ ve aylık 5.95 $ promosyon fiyatlandırması var. Bu promosyon fiyatlarının her biri, dönemler dolduğunda temel olarak iki katına çıkar, ancak bu fiyatları üç yıl boyunca kilitleyebilirsiniz.

Gördüğün gibi yükseltmeler temel olarak daha fazla alana sahip olmanıza ve birkaç aracın daha kilidini açmanıza olanak tanır. HostGator ile ilgili en güzel şey, kuluçka planlarıyla tüm temel bilgilere erişebilmeniz..

Özellikleri

Belirtilmesi gereken bir şey, HostGator’un telefon desteğine sahip olmasıdır. Onlar ayrıca sahip 7/24 müşteri desteği Genel olarak.

Ölçülmemiş bant genişliği ve disk alanı, ücretsiz SSL’leri ile birlikte gitmek için HostGator’s çıplak özellikleri öne çıkıyor. Her barındırma hizmeti ücretsiz bir SSL sunmalı ve HostGator bu konuda adım atarak itibarını artırıyor.

HostGator planlarıyla bir başka harika eklenti de Google AdWords için 100 ABD doları kredi teklif etmeleridir. Hosting planınızla bir şey satmayı planlıyorsanız veya blogunuza daha fazla trafik gönderilmesini istiyorsanız, bu ücretsiz olarak başlamak için harika bir yoldur.

Downsides

HostGator kullanmanın en büyük dezavantajı, Hostinger kadar ucuz olmaması ve SiteGround ile aynı tarafı sunmamasıdır. Gerçi en iyi orta yol.

HostGator incelememizin tamamını buradan okuyun.

3. SiteGround – En İyi 2ndPremium Seçimi

Ana Özellikler
 • Hızlı Aydınlatma
 • Birçok Ücretsiz Yükseltme
 • Birden Çok Siteyi Barındırın
 • 7/24/365 Destek
 • Ücretsiz SSL
Artıları
 • Birinci sınıf müşteri desteği
 • Harika çalışma süresi
 • Ücretsiz CDN
Eksileri
 • İlk plandan sonra fiyat biraz daha yükseliyor

Barındırma açısından, barındırma üst kademelerine atlamadığınız sürece SiteGround’u yenemezsiniz, bu da size oldukça kuruşa mal olacaktır. SiteGround’un sunucularında çalışan bir ton müşteri sitemiz var ve gelecekte bu sayının arttığını göreceğiz. Siteground en iyi müşteri hizmetini, mükemmel çalışma süresini, hızlı yükleme hızlarını ve ek özellikleri sunar.

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL, herhangi bir web barındırma hizmeti ile standart olmalıdır. Çevrimiçi olarak dijital veya fiziksel ürün satan herhangi bir sitenin SSL sertifikasına ihtiyacı vardır. Google aramalarında görünmesini istiyorsanız, SEO merkezli herhangi bir web sitesine de ihtiyacınız vardır. Bir barındırma hizmeti ücretsiz SSL sunmuyorsa, başka bir şekilde yürüyün.

Harika Müşteri Desteği

Hostinger ve HostGator oldukça harika müşteri desteğine sahiptir. Çoğu barındırma hizmetleri müşteri desteği vegemite kaplı gerçek çöp olduğunu. Bazılarınız bunun kulağa hoş geleceğini düşünüyor olabilir. Ayrıca her yerinde kuş kakası var – üzgünüm.

SiteGround var en iyi müşteri desteği. O’mesajlara ne kadar hızlı yanıt verdiklerini.

SiteGround’daki müşteri destek temsilcilerinin hepsi bilgilidir ve herhangi bir sorunun çözülmesine yardımcı olmaya hazırdır. Buna teknik sorunlar ve genel sorun giderme de dahildir. Dediğim gibi, SiteGround bu listede en iyi müşteri desteğine sahiptir -’Sanki yardım etmek istedikleri şeyleri sizin için düzeltmesi için başka bir çalışanı işe almak gibi.

Tek dezavantajı, müşteri desteğinin sohbet tabanlı olmasıdır. Telefonla destek sunulmaz ancak sohbet sistemi 7/24 mevcuttur. 24 saat içinde gelen yanıtlarla bir bilet sistemi de mevcuttur.

Harika Çalışma Süresi

Yüksek etkili bir ziyaretçinin web sitenize gittiğini hayal edin ve kazandığını bulun’t Yük size soğuk terler vermelidir. Sen’SiteGround ile nadiren inen bir web sitesi olur. % 99,9’un üzerinde çalışma süresi çok az kesinti ile. % 98’in üzerindeki her şey iyi kabul edilir. Açıkçası,% 100’e yakın olmak,’uptimes üst kademesinde yeniden.

Ücretsiz CDN

SiteGround’da bulunan en iyi özelliklerden biri ücretsiz CDN. Bulut Dağıtım Ağları (CDN’ler) web sitesi dosyalarınızı küresel olarak farklı konumlara dağıtır, bu nedenle bir sunucudan uzak olmak bir web sitesi ziyaretçisi için sorun değildir.

Bu, SiteGround’da bir kullanıcı içeriğinize nereden erişiyor olursa olsun, dünyanın her yerinden birine benzer hızlar alacağı anlamına gelir. Evet, Avustralya’da bile.

Ücretsiz Web Sitesi Transferi

Çeşitli nedenlerle başka bir barındırma hizmetine aktarılmasını istediğiniz bir web siteniz zaten olabilir. Web sitenizi manuel olarak aktarmak zorunda olmak göğsün ağdalı gibi – acı verici.

SiteGround’daki iyi arkadaşlarımız sizin için bununla ilgilenir. İki gün içinde bile yapıyorlar. Sanki onlardan hoşlanmanı istiyorlar gibi bir şey.

SiteGround’un Dezavantajı

Tıpkı bu dünyadaki her şeyde olduğu gibi, SiteGround’un dezavantajı var. SiteGround’un ilk olmamasının ana nedeni, planlarının maliyetli olabilmesidir..

Onlar ayda 3,95 $ size getirmek ama ilk plan kadar sonra onlar daha fazla para ücret. Kendinizi 3 yıllık bir plana kilitlemek her zaman ideal değildir, ancak düşük fiyatlardan yararlanabileceğiniz en uzun süredir..

SiteGround incelememizin tamamını buradan okuyun.

Neden Ücretsiz Sunucuları Sevmiyoruz

İzin Vermek’s neden ayda çoğu yarım dolar ana emmek.

Var ucuz web barındırma bu tür önlemek için birkaç neden bir doların altında.

 1. Bu seçenekler genellikle saldırıya uğraması son derece kolay olan ve başka şekilde tehlikeye girme olasılığı yüksek olan paylaşılan IP kullanır.
 2. Web siteniz, Google’ın genel olarak aşağıya baktığı birçok spam bloguyla aynı sunucularda barındırılacak.
 3. Bunlar ucuz olsa da, uzun duruş süreleri ve zayıf müşteri desteği ile yavaş olacaktır.

Ucuz web barındırma bir sürü korkunç çalışma süresi ve iğrenç kesinti olacak – genellikle bir seferde birkaç dakika hatta saatlerce komisyon dışında olmak. Güvenilirlik, kalite ve çalışma süresi, işiniz veya kişisel blogunuz için önemli olan şeyler ise (spoiler: onlar) o zaman kesinlikle ultra ucuz web barındırma her türlü uzak kalmak için teşvik ediyorum.

İzin Vermek’web yayıncılığının farklı türlerine ve ne sunduklarına bir göz atın.

Farklı Değer Barındırma Türleri

Ucuz web barındırma söz konusu olduğunda hiç bir boy tüm yaklaşıma uyar. Kişisel bir blog veya proje için ucuz web yayını arıyorsanız, küçük bir işletme için yayın yaparken ucuzdan farklı ölçütler arıyorsanız.

Paylaşılan Evsahipliği

Bir çok farklı insanla bir apartmanda yaşamak gibi paylaşılan barındırma düşünün. Daire ile, aslında İnternet Protokolü anlamına gelen IP demek. Paylaşılan bir ana bilgisayar paylaşılan bir IP adresi kullanıyor. Bu, birçok farklı web sitesinin aynı IP’de yayınlandığı anlamına gelir. Paylaşılan web barındırma arkasındaki mantık, hiçbir küçük işletme, özellikle oldukça iddiasız bir CMS kullanıyorsanız, kendileri tarafından tüm bir sunucunun kaynaklarını gerektirmesidir. WordPress web sitesi.

Ortak bir kaynak grubu kullanarak, birden fazla işletme trafik ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir IP veya sunucu paylaşabilir. Ancak, çözüm önemli bir sorun yaratıyor.

Söz konusu IP’de barındırılan diğer sitelere erişiminiz yok. Paylaşılan barındırma kesinlikle hosting en ucuz şeklidir ve çevrimiçi işletmelerin çoğunluğu aslında paylaşılan barındırma kullanır.

Paylaşılan ana bilgisayarlar hizmet kalitesinde ve daha da önemlisi – fiyatlandırmalarında farklılık gösterir. Bir dolar altında son derece ucuz paylaşılan barındırma bulmak mümkün olsa da bu yaygın SEO barındırma olarak adlandırılır.

SEO hosting SEO ve bağlantı kurma amacıyla birden fazla spam web sitesi barındırmak ve korumak için inşa edilmiştir. Bu hizmetler genellikle bu ana makinelerin gelir elde etmesini ve ardından müşterilerini terk etmesini sağlayan bir dönüş ve yakma prensibiyle çalışır.

Adanmış

adanmış barındırmaÖzel barındırma paylaşılan barındırma tersidir. Özel bir ana bilgisayarda, web sitenize atanan bir IP.

Adanmış bir ana bilgisayar aslında bir veri merkezinde bulunan bir sunucuda fiziksel alan kiralamakla aynıdır.

Dedicated hosting kesinlikle en pahalı seçenek ve çoğu web sitesi için ucuz bir seçim değil. Ben sadece küçük işletmeler veya her zaman son derece güvenilir hosting isteyen herkes için özel hosting tavsiye ederim.

Dedicated hosting kesinlikle en pahalı seçenek ve çoğu web sitesi için ucuz bir seçim değil. Ben sadece küçük işletmeler veya her zaman son derece güvenilir hosting isteyen herkes için özel hosting tavsiye ederim.

VPS Barındırma

vps hostingVPS hosting veya Sanal Özel Sunucu barındırma adanmış barındırma ve paylaşılan barındırma arasında bir karışımıdır. Bir VPS’de onların sunucusunun bir kısmını kiralıyorsun veya bulut üzerinde özel bir sunucu çalıştırmanıza olanak tanıyan IP.

Bu, çok daha sağlam özelliklere ve çok daha fazla bant genişliğine olanak tanır. VPS sunucuları, bir bulut bilgisayarda tekil IP oluşturmak için damlacıklar kullanır.

VPS sunucuları, web araçlarını veya diğer JavaScript tabanlı programları web sitelerinde barındırmak isteyen herkes için harika seçeneklerdir.

Bir CDN veya İçerik Dağıtım Ağı, web sitelerinizin IP’sini kendi benzersiz IP’lerine ileterek çalışır ve bu da binlerce farklı web sitesi tarafından kullanılır. Bu IP birçok site tarafından kullanıldığı için’Google tarafından güveniliyor.

CDN ayrıca, içeriğinizi İnternet’in her yerine dağıtmanıza ve sunucu tarafında bilgi için birden fazla istekte bulunmaktan kaçınmanıza olanak tanır. CDN’s ücretsiz ve kurulumu kolaydır.

Eğer sen’CDN kullanmak isteyen, önce basit bir paylaşılan barındırma planı alıp üzerine bulut yetenek ekleyerek öneririz. Bu, daha yüksek güvenlik hızı ve anonimlik sağlar.

VPS sunucuları, web araçlarını veya diğer JavaScript tabanlı programları web sitelerinde barındırmak isteyen herkes için harika seçeneklerdir.

Bir CDN veya İçerik Dağıtım Ağı, web sitelerinizin IP’sini kendi benzersiz IP’lerine ileterek çalışır ve bu da binlerce farklı web sitesi tarafından kullanılır. Bu IP çok fazla site tarafından kullanıldığı için Google tarafından güveniliyor.

CDN ayrıca, içeriğinizi İnternet’in her yerine dağıtmanıza ve sunucu tarafında bilgi için birden fazla istekte bulunmaktan kaçınmanıza olanak tanır. CDN’ler ücretsizdir ve kurulumu kolaydır.

Bir CDN kullanmak istiyorsanız, önce basit bir paylaşılan barındırma planı almanızı ve ardından üzerine bulut yetenekleri eklemenizi öneririm. Bu, daha yüksek güvenlik hızı ve anonimlik sağlar.

Ucuz Hosting Satın Alma Rehberi

ağ sağlayıcısıEğer sen’blogcu ol kendi basit web sitesi kurmak isteyen sonra paylaşılan barındırma öneriyoruz. Paylaşılan barındırma, blogunuz trafik ve satışlarda arttıkça paradan tasarruf etmenizi ve ölçeklendirmenizi sağlar. Paylaşılan bir ana bilgisayardaki kaynaklar yeterli olmadığında daha pahalı bir sunucuya bağlanmaya gerek yoktur.

Küçük işletmeler de blogcularla aynı gereksinimlere sahiptir. Küçük işletmelerin çoğunluğu’t Çok sayıda web ziyaretçisi almazsınız. Bu web siteleri daha fazla referans ve özel kullanıcıları için oluşturulmuştur.

Bu nedenlerden dolayı, paylaşılan planlar her küçük işletme için fazlasıyla yeterlidir. Eğer sen’küçük bir işletme yeniden kontrol etmek için çekinmeyin bizim hosting için küçük işletme rehberi.

Siteniz ayda 3.000 ila 4.000’den az ziyaretçi alıyorsa, herhangi bir kaliteli paylaşılan barındırma planı ihtiyaçlarınıza uyacaktır. Siteniz trafik ve satışlarda arttıkça, paylaşılan bir plandan özel bir plana geçmelisiniz..

Dikkat etmeniz gereken bir şey, bazı ana bilgisayarların siteleri taşımak için sizden ücret alacağı veya SSL veya yedeklemeler gibi özellikler için bir kol ve bir bacak ücret alacağıdır. Doğru ev sahibini seçmek gelecekte size çok para kazandırabilir. En yaygın hatalardan biri, mutlak en ucuz ana bilgisayarı seçmektir.

Ne olur, başlangıçta para kazanırsınız, ancak gelecekte, sitenize farklı özellikler eklemeye veya sitenizi başka bir ana bilgisayara taşımaya çalıştığınızda, aynı servis sağlayıcıları size birden fazla hizmet ücreti alır ve ekstra ücretli özellikler ekler.

Zamana kadar’tüm bunlar için ödeme yeniden yapılır aslında orijinal kalite paylaşılan barındırma planı fiyatının 3 ila 4 kat harcama sona erecek.

Hikayenin ahlakı don’t web hosting ucuz ve en düşük fiyatlı planı için gitmeye çalışın. Ayda birkaç dolardan fazla harcıyorsanız’bir şey alacaksın’kalitesi çok daha yüksek.

E-Ticaret için Önerilen Ucuz Hosting

Eğer sen’yeni bir web sitesi başlatmak, paylaşılan barındırma uzak kalmak ve özel bir plan tercih isteyen bir e-ticaret sitesi yeniden. e-Ticaret siteleri grafik, medya, video ve diğer etkileşimli özelliklerde ağırdır.

Bunlar, paylaşılan planların sağlayabileceğinden daha fazla kaynak ve çalışma süresi gerektirir. Barındırma işleminde ayda birkaç dolar tasarruf etmenize rağmen,’kesinlikle potansiyel satış ve gelir bundan çok daha fazla kaybedersiniz. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, okuyun e-Ticaret kılavuzumuz.

İnsanlar şımarık. 12 saniyeden uzun yükleme süreleri, insanların sitenizi neredeyse hemen terk etmesine neden olur. SSL’nin Önemi

SSL’nin Önemi

E-Ticaret için dikkate alınması gereken bir diğer önemli özellik SSL korumasıdır. SSL veya Güvenli Soket Katmanı koruması kullanıcınızdan şifreli bir tünel oluşturur’bilgisayarını web sunucularına. Bu, bilgilerini bilgisayar korsanlarından ve diğer kötü niyetli güçlerden korur.

Çevrimiçi herhangi bir finansal işlemin yanı sıra kullanmaya değer herhangi bir ödeme işlemcisi için bir gereklilik haline gelmiştir. Bu işlemciler,’SSL yok. Ucuz gönderilerle ilgili sorun, yıllık olarak SSL yüklemek için genellikle 60 ABD dolarından yukarı doğru ücret almalarıdır.

Temel planları sadece bir ila iki dolar olabilir.’sadece SSL’niz için 50-60 dolar kadar harcayacaksınız.

Bu noktada, mesaj açıktır. Evet, ucuz web hosting alabilirsiniz. Ancak, hosting ile çok ucuz almaya çalışırsanız, gelecekte daha fazla para harcama sona erecek. Bir web sitesi başlatmakla ilgili şey,’nereye gideceğini ve nasıl büyüyeceğini bilmiyor.

İndirim Barındırma Hakkında SSS

En İyi Ücretsiz Web Sitesi Barındırma Nedir?

Yok ücretsiz web sitesi barındırma hizmetleri kullanmaya değer. Wix, WordPress.com ve Weebly’de teknik olarak ücretsiz olarak ev sahipliği yapabilirsiniz. Ancak, bir alan adı.

Web Sitemi Ücretsiz Sunabilir miyim?

Evet, ancak barındırma için ayda birkaç dolar ödemenizden çok daha kötü hizmet alacaksınız.

GoDaddy İyi Bir Web Sitesi Oluşturucu mu?

GoDaddy’s web sitesi oluşturucu çok iyi değil. Gibi diğer web sitesi oluşturucuları WordPress, Wix, ve Squarespace daha iyi.

WordPress İyi Bir Web Sitesi Oluşturucu mu?

WordPress en iyi web sitesi oluşturucusudur, ancak büyük bir öğrenme eğrisine sahiptir ve barındırma için ödeme yapmanız gerekir.

En İyi Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu Nedir?

Web sitenizi üçüncü taraf barındırmada barındırırken WordPress kullanmak, bir web sitesi oluşturmanın en iyi yoludur. Yapabilirsin ücretsiz bir web sitesi oluşturun Wix’te ancak alan adınız olmayacak.

Sarmalamak

Her şeyin söylendiği gibi, burada özetlenen üç seçenekten hiçbiriyle yanlış gidemezsiniz. Hostinger ayda 0,80 ABD doları saçma değer sunar ve gerçekten para biriktirmeye çalışıyorsanız en iyi seçenektir.

Hostgator ve SiteGround da fantastik bir değer sunuyor ancak kendinizi biraz daha fazla para ödeyerek bulacaksınız.

İşte bu.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz utangaç değilse ve bir tanesini aşağıda bırakmazsanız, olabildiğince hızlı cevap vereceğiz.

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector