Nejlepší e-mailové marketingové služby 2020

emailový marketingTo’je skutečnost: e-mailový marketing je nejlepším způsobem, jak oslovit publikum a udržet ho v interakci s vaším produktem nebo službou. Stává se to také jeden z nákladově nejefektivnějších způsobů, jak oslovit širokou škálu lidí, a to’s snadné nastavení. Existuje mnoho služeb e-mailového marketingu, ale my’Zaokrouhlili jsme pět nejlepších, abyste mohli vystřihnout pronásledování a rozhodnout, který z nich je pro vás ten pravý, aniž byste museli prosít mnoho zbytečných informací.


Řízení provozu na vašem webu může být obtížné. Než jsme se dostali do recenzí, chtěli jsme vás informovat o čtyřech věcech, které byste měli zvážit při výběru správné e-mailové marketingové služby pro vaše potřeby:

 • Kolik musíte utratit za e-mailový marketing? Každý’Rozpočet je jiný. To’Bude vás to stát asi 20 $ měsíčně, abyste mohli začít s většinou plánů.
 • Máte čas se naučit, jak používat nový softwarový program? Každý’s čas je omezen. Možná někdo může mít na starosti vaše e-mailové marketingové kampaně.
 • Jaké funkce potřebujete / chcete? Musíte být schopni odesílat e-maily, aktualizace a organizovat své kontakty. Testování A / B je optimální.

Je k dispozici tým podpory, který vás dostane z jam? Vy’Pokud budete mít otázku, chci se s někým bavit. Telefonická podpora je optimální.

Po pravdě řečeno, všechny e-mailové marketingové služby v tomto seznamu jsou úžasné, ale chceme vám ukázat, co je dělá tak skvělými, a možná pár věcí, které byste si měli být vědomi, než se pustíte do jakékoli e-mailové marketingové služby..

Klady
 • Spousta funkcí
 • 60denní bezplatná zkušební verze
 • Cenově dostupné a škálovatelné s vaší firmou
 • Nejlepší pro maloobchod a elektronický obchod
Nevýhody
 • Nemusí být vhodný pro všechna průmyslová odvětví
 • Má trochu křivku učení
 • Nemá testování A / B, takže nevidíte, které kampaně vedly lépe než ostatní

  2. Runner Up – Mailchimp.com

  logo mailchimp

  O čem je vynikající MailChimp je to, že nabízí bezplatnou verzi, takže se nemusíte starat o vypršení bezplatné zkušební doby a poté se zaseknete s účtem za službu, která se vám nemusí líbit. Mnoho lidí má rád Mailchimp z tohoto důvodu. Existuje mnoho zdrojů online, které lidem pomáhají seznámit se s MailChimpem jedna z dostupnějších služeb k použití.

  Skvělé pro nezkušené uživatele ��

  Plán zdarma nabízí měsíčně až 12 000 e-mailů.  Udělejme nějakou rychlou matematiku, abychom zjistili, zda je to dobrý obchod: Pokud jste měli 2000 odběratelů (což je maximální částka pro bezplatný tarif), mohli byste jim každý týden poslat e-mail, aniž byste překročili maximální částku. To je docela běžné v odvětví e-mailového marketingu, takže je to skvělá volba pro nováčky a lidi, kteří hledají s e-mailový marketing bez utrácení peněz.

  editor e-mailu

  Jejich placené balíčky jsou také skvělé, ale cena závisí na počtu odběratelů, které máte. Mailchimp má několik nevýhod, včetně skutečnosti, že bezplatná možnost neumožňuje automatickou reakci na e-maily, které se mohou sníst do vaší produkční doby. Další funkcí, která chybí ve svobodném výběru, je segmentace, která je nezbytná pro cílení na klíčové zákazníky.

  Mají pro své předplatitele chat a e-mailovou podporu, ale nenabízejí telefonickou podporu. Jinak je Mailchimp docela robustní, a to i s volnou možností a myslíme si, že se vám bude líbit, jak snadné je používat.

  Klady
  • Bezplatná verze namísto bezplatné zkušební verze
  • Až 2000 odběratelů
  • Posílejte až 12 000 e-mailů měsíčně!
  • Snadné použití
  • Skvělý dashboard
  Nevýhody
  • Žádná segmentace s plánem zdarma
  • Žádný autoresponder s plánem zdarma
  • Žádná podpora hovoru

  3. Aweber.com

  Dobrá hodnota / nižší funkčnost

  aweber logo

  Když se zaregistrujete, získáte první měsíc zdarma Aweber.com. Mají program kompletní podpory zákazníků s telefonickou podporou sedm dní v týdnu během určených hodin a pro tyto neodkladné dotazy nabízejí chat a e-mailovou podporu. Na webu je několik zdrojů, které vám pomohou lépe poznat Aweber, a jejich ceny jsou stejné jako u ConstantContact.com..

  aweber email builder

  Budete platit asi 19 $ měsíčně až pro 500 odběratelů a budete platit více, když získáte více odběratelů. Jedna věc, která se nám nelíbí, je potřeba získat cenovou nabídku, pokud máte více než 25 000 odběratelů. To může chvíli trvat a mnoho lidí nechce čekat na odpověď od společností. Aweber je však vhodný pro větší společnosti a může se škálovat snadněji než u jiných e-mailových marketingových služeb.

  Získáte responzivní šablony ��

  To má A / B testování, které vám pomohou určete účinnost své kampaně, a to nabízí responzivní e-mailové šablony, aby si je vaši odběratelé mohli prohlížet na svých mobilních zařízeních. Má snadno použitelný ovládací panel, ale pokud se cítíte ohromeni nastavením vašich e-mailových marketingových kampaní, je zde mnoho informací, které vám pomohou přijít na to, a společnost často provozuje webináře na podporu svých předplatitelů..

  Jediným pádem tohoto produktu je to, že stojí více než některé jiné e-mailové marketingové služby a vyžaduje, abyste je kontaktovali pro větší publikum. Celkově se nám líbí, že má spoustu funkcí, které mohou růst s vaší společností, a zdroje jsou velmi užitečné.

  Klady
  • Měsíční zkušební verze zdarma
  • Má testování A / B k určení účinnosti kampaní
  • Komplexní zákaznická podpora sedm dní v týdnu
  • Spousta internetových zdrojů, které vám pomohou začít
  Nevýhody
  • To, že musíte získat nabídku pro více než 25 000 předplatitelů, je časově náročné
  • Stojí více než některé jiné e-mailové marketingové služby

  4. GetResponse.com

  získat logo odezvy

  Získáte bezplatnou zkušební verzi GetResponse.com stejně jako Aweber.com, ale cena GetResponse.com je o něco lepší než Aweber.com. To stojí asi 15 $ měsíčně pro 1 000 předplatitelů a cena stoupá na základě počtu předplatitelů, kteří máte v průběhu času.

  Společnost nabízí komplexní zákaznická podpora prostřednictvím e-mailu, chatu a telefonické podpory. GetResponse.com je známý jako jedna z jednodušších e-mailových marketingových služeb na webu, a pokud si nejste jisti, jak postupovat, existují online návody a zdroje, které vám pomohou začít s e-mailovým marketingem.

  získat odpověď tvůrce e-mailu

  Umožňuje znát nejlepší čas k odeslání e-mailu ⏲️

  Jednou z nejlepších funkcí serveru GetResponse.com je to má to funkce načasování, která vám řekne, kdy je nejlepší čas pro zasílání e-mailů, což vám ušetří spoustu ztracené pracovní doby a úsilí zaměřeného na lidi ve špatný čas. K dispozici je také funkce testování A / B, která vám umožní vyzkoušet až 5 iterací kampaně před jejím zavázáním. Líbí se nám tato funkce, protože poskytuje okamžitou zpětnou vazbu vlastníkovi firmy, který se snaží zvýšit prodej a zapojení.

  Jednou z nevýhod serveru GetResponse.com je to, že nemá nástroje pro správu událostí, takže pro tento kus budete potřebovat samostatný software. Jinak je to vynikající sada nástrojů pro jakékoli odvětví a je vybaven snadno čitelným řídicím panelem, který nového uživatele nezastrašuje.

  Klady
  • Zdarma měsíční zkušební období
  • A / B testování účinnosti kampaně
  • Komplexní podpora zákazníků
  • Spousta významných zdrojů online, které vám pomohou naučit se lana
  • Funkce časovače pro zvýšení zapojení odběratelů
  Nevýhody
  • Žádné nástroje pro správu událostí
  • S růstem vaší firmy může začít stát více

  5. ActiveCampaign.com

  aktivní logo kampaně

  ActiveCampaign.com má jedno z kratších zkušebních období zdarma, které by podle nás mělo být delší. Bezplatná zkušební doba je pouze 14 dní, což se nezdá být dost času pro rušné majitele firem, kteří by se nemuseli posadit a hrát si s přístrojovou deskou po dobu nejméně jednoho týdne.

  Skvělá podpora One-on-One ☎️

  Co se nám na tom líbí e-mailový marketing je to tak velmi šité na míru lidem, kteří hledají individuální podporu a rady ohledně rozvoje jejich podnikání. Nenabízejí telefonickou podporu, ale pokud chcete hovořit s odborníkem na e-mailový marketing, můžete zaplatit přibližně 65 USD za 30minutovou relaci s jedním z marketingových odborníků aktivní kampaně a nechat si odpovědět na všechny vaše otázky. Pokud jste se rozhodli pro předplatné balíčků s vyšším koncem, je tento poplatek ve výši 65 $ zproštěn.

  To se nám líbí služba přichází za rozumnou cenu: asi 9 $ měsíčně pro 500 odběratelů. Cena stoupá s každou novou úrovní odběratelů zákazníků, kterou získáte. Díky přizpůsobené podpoře z aktivní kampaně se zdá, že většina začátečníků je tím pravým místem.

  Pokud se nacházíte v oblasti Chicaga, můžete se osobně setkat se svými odborníky. Nemá nástroj pro průzkum, ale lze jej integrovat Průzkum opice. Budete však muset zaplatit za více než 250 odběratelů e-mailů, proto mějte na paměti. Úhlednou funkcí, kterou má aktivní kampaň, je to, že můžete odesílat e-maily založené na datech, takže můžete odesílat oznámení o prodeji, nebo můžete svým zákazníkům popřát všechno nejlepší k narozeninám.

  Klady
  • Nízká cena bodu
  • Dobrá služba
  • Schopnost setkat se nebo mluvit s odborníky na e-mailový marketing osobně nebo telefonicky
  • Kampaně založené na datech
  • Testování A / B
  Nevýhody
  • Krátká zkušební doba zdarma
  • Žádný průzkumový software
  • Musíte zaplatit za více než 250 odběratelů e-mailu, abyste je mohli prozkoumat

  Naše konečné úvahy o plánech e-mailového marketingu

  E-mailový marketing se v průběhu let postupně rozrůstal a je běžné, že každý podnik e-mailový marketing nějakým způsobem využívá. Někteří lidé jednoduše shromažďují e-maily, aby rozesílali informace o prodeji, a jiní je používají k řízení celé své firmy 365 dní v roce

  Pravděpodobně jste dostali více než jeden e-mail z velkoobchodu za jeden den – je to proto, že velcí chlapci vědí, jak často lidé kontrolují své telefony a e-maily. Tak jsi ty oslovit své publikum tyto dny. Nastavení těchto kampaní si jistě vyžaduje čas, ale jsou tak přesvědčivé, že stojí za námahu a čas.

  Buďme upřímní: e-mailový marketing je docela cenově dostupný. Nejdražší startovací balíček na tomto seznamu je 20 $ měsíčně. Každé podnikání si to mohou dovolit a měli by za to vytvořit prostor ve svém rozpočtu. Zjistíte, že jeden prodej měsíčně zaplatí náklady na e-mailové marketingové kampaně snadno.

  Chcete-li určit nejlepší systém e-mailového marketingu pro vaši firmu, využijte bezplatná zkušební období, která jsou s těmito službami nabízena. Přečtěte si zdroje a udělejte si domácí úkoly. Pokud nedokážete přijít na to, jak používat software během krátké doby, pokračujte dál. Tam jsou více přístupné služby tam.

  Dali jsme dohromady seznam výhod a nevýhod pro každou z pěti služeb e-mailového marketingu na tomto seznamu, ale zvažte, jak tyto výhody a nevýhody váží vaše podnikání. Myslíme si, že je to podvod, možná to, co vaše firma potřebuje nebo nepotřebuje, takže to nemá žádný vliv na váš úspěch..

  Nejdůležitější je, že se nemusíte připravovat na to, co může e-mailový marketing pro vaši firmu udělat, a neodkládat zahájení e-mailové marketingové kampaně. Můžete nastavit kteroukoli z těchto e-mailových marketingových služeb ještě dnes a začít sbírat e-maily během několika hodin. Takže nezdržujte se.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map