2019’un En İyi Ücretsiz Elementor Temalarından 6 tanesi

Daha önce bu yolda ilerledik ve size sunduk sayfa oluşturucularındaki düşüş. Bu, web sayfanızı gözyaşı olmadan tasarlama açısından hayatınızı kolaylaştırmak için çok sayıda sayfa oluşturucu önerisidir. Biz de öğrettik WordPress sitenizi nasıl barındırabilirsiniz? sıfırdan ve tanımlanmış WP sitenizi oluştururken en sık yapılan hatalar. Ve şimdi tekrar Elementor eklentisinin popülerliğine vurgu yaparak sayfa oluşturuculara geri dönüyoruz. Elementor’un hangi ücretsiz temanın tamamlanacağını bilmek düzgün olmaz mıydı?


Elementor, orada en iyi sayfa oluşturuculardan biridir. Ve bu aracı kullanmaya karar verirseniz, onunla iyi giden bir tema da istersiniz.

İşte, kesinlikle kontrol etmeniz gereken en iyi altı ücretsiz Elementor temasının listesi.

1. Astra

Astra, mükemmel hız ve basitliğe sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. WordPress özelleştiricisinde gerçek zamanlı önizlemeler sağlar, böylece kullanıcı değişiklikleri yaparken kendinden emin olur. Unutmadan önce, burada ayrıntılı bir Astra tema incelemesi.

Astra’nın Temel Özellikleri:

 • JQueries’i ortadan kaldırdığı için performansı güvenilir.
 • Elementor için optimize edilmiş önceden oluşturulmuş siteler var.
 • Mizanpajlar, yazı tipleri, başlıklar ve daha pek çok özelleştirme ayarı içerir.

Astra’nın bir başka en iyi özelliği, erişime açık olan büyük bir demo kütüphanesi sunmasıdır. Esnekliği, öne çıkan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmanın anahtarıdır.

Astra’yı ziyaret edin

2. GeneratePress

Generate Press, premium bir uzantı paketi ile genişletilmesi harika olan hafif bir temadır. Kodlama ve erişilebilirlik konusunda yüksek standartlara sahip olduğu iyi bilinmektedir. Web sitenizi güvende tutar ve neredeyse herkesin sitenize erişmesini sağlar.

GeneratePress’in Temel Özellikleri:

 • SEO düşünülerek tasarlanmıştır.
 • Dolgu, kenar boşlukları, kenar çubukları ve web sitenizin diğer öğelerini özelleştirme konusunda düzen kontrolleri sağlar.
 • 10’dan fazla Elementor için optimize edilmiş demoya erişim sağlar.

Duyarlı bir web sitesi oluşturma işlemini basitleştirmek için GeneratePress’in düzen kontrollerini Elementor ile birleştirebilirsiniz.

GeneratePress’i ziyaret edin

3. OceanWP

OceanWP, diğerlerine kıyasla daha yenilikçi özelliklerle geniş seçenekler ve çeşitli temalar sağladığı için en cömert ücretsiz paket tema sağlayıcısı olarak bilinir. Bir dalış yapın ve dalın 2019 OceanWP incelememizi burada bulabilirsiniz.

Ayrıca, sayfa oluşturucunuzun işlevselliğini artırmak ve web sitenizi oluşturma hızını artırmak için benzersiz Elementor eklentileri sağlar.

OceanWP’nin Temel Özellikleri:

 • Hızlı sayfa yükleme süreleri ve yerleşik SEO sunar
 • RTL Desteği Var
 • Çok çeşitli ücretsiz şablonlar
 • Çevrimiçi satıcılar için kolay WooCommerce entegrasyonu içerir.

OceanWP’nin desteği, kullanıcılarının sorunları ile tamamen uyumlu.

OceanWP’yi ziyaret edin

4. Sayfa Oluşturucu Çerçevesi

Sayfa Oluşturucu Çerçevesi, Elementor gibi sayfa oluşturucularla çalışmak için özel olarak oluşturulan son derece özelleştirilebilir bir eklentidir. Odak noktası, web sitesi geliştiricilerini memnun eden esneklik ve hızdır..

Sayfa Oluşturucu Çerçevesinin Temel Özellikleri:

Elementor’a entegre edilmiş Sayfa Oluşturucu Çerçevesi ile bir başka iyi şey de, özelleştirme üzerinde tam kontrol ve keşfedilecek birçok özellik ile bir sayfa oluşturmanın en kolay yolunu sunmasıdır..

Sayfa Oluşturucu Çerçevesini Ziyaret Edin

5. Merhaba Tema

Merhaba Tema işte yeni, ancak hafif ve hızlı bir WordPress teması sunuyor. Hello Theme, sayfalarınızı sorunsuz bir şekilde tasarlamanızı sağlayan Elementor ile% 100 uyumluluk sunar.

Hello Temasının Temel Özellikleri:

Merhaba Temasının sonsuza kadar ücretsiz olduğunu unutmayın, bu da abonelik ücreti konusunda endişelenmeden web sitelerini tasarlamaya ve özelleştirmeye odaklanabilecekleri için kullanıcıları mutlu eder.

Merhaba Temasını Ziyaret Edin

6. Yaratılış

Genesis Framework, kendi başınıza tasarlayabileceğiniz ve karar verebileceğiniz performans için optimize edilmiş bir temel sağlamak içindir. Geliştiricilerin tasarım için yeniden kullanılabilir şablonlara erişmelerini ve sayfalarında kullanılacak temalarını tamamen özelleştirmek için fikirleriyle birleştirmelerini sağlar..

Genesis Çerçevesinin Temel Özellikleri:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tema seçeneği sunar.
 • Tasarımları kontrol etmek ve gözden geçirmek ve gerektiğinde düzenlemek için gerçek zamanlı bir önizleme seçeneği vardır.
 • Metin tabanlı logolar ekleyebileceğiniz veya kendi logonuzu yükleyebileceğiniz özelleştirilebilir bir başlığı vardır.
 • Mobil uyumludur.

Genesis Tema ayrıca, web sayfalarının benzersizliği için seçebileceğiniz çok çeşitli yeni düzen ve şablonlar sunar.

Genesis Framework’ü ziyaret edin

Sonuç

Kendi web sitenizi kurmak biraz stresli olabilir, ancak sayfa oluşturucuların ve ilgili temaların yardımıyla hayatınızı daha iyi hale getirebilirler.

Bir tema seçmenin seçtiğiniz sayfa oluşturucuyla eşleşmesi gerektiğini ve canlı web sitenizdeki hatalardan kaçınmanın güvenilir ve hızlı olması gerektiğini unutmayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map