Огляд CRM електронної комерції CRM

Автоматизація електронного маркетингу перетворилася на незамінний інструмент для автоматичних електронних кампаній, які є викликані діями будь-якого користувача. Крапель як інструмент автоматизації електронної пошти має цей потенціал для розширення вашого бізнесу, автоматизуючи складні завдання створення гіперрелевантних та своєчасних повідомлень для ваших клієнтів..


Давайте ознайомимося більше з Drip та визначимо, чи цей маркетинговий інструмент є найкращим інструментом автоматизації маркетингу для вашого електронного комерційного бізнесу.

Що таке крапельне?

Крапельний Це один з нових інструментів автоматизації маркетингу, який з’явився в минулому 2003 році і був придбаний власниками LeadPages. Із часом Drip ставав все більш популярним і легко перетворюється на вершину інструментів автоматизації маркетингу для різних видів електронної комерції.

Однією з найкращих речей у Drip є те, що він може легко інтегруватися із сторонніми інструментами для доступу до даних клієнтів до дії. Ви можете швидко перетворити свою думку в реальність за допомогою Drip. Наприклад, у поєднанні з WooCommerce ви можете надсилати відповідні дані або файли у свій обліковий запис Drip. Ми також перерахували інші рішення щодо збільшення ваших маркетингових кампаній електронною поштою, не забудьте перевірити це.

Що робить крапельку унікальною?

Drip також має таку ж концепцію з іншими інструментами маркетингу електронної пошти, такими як налаштування маркетингових електронних листів, які автоматично надсилатимуться за графіком. Можливо, один електронний лист вийде, як тільки хтось підпишеться, інший вийде через три дні, а ще один вийде на наступні вихідні.

Або електронну пошту можна змінювати на основі тригерів або дій, які людина виконала, наприклад, підписавшись на вашу послугу або здійснивши покупку, тому їх також іноді називають поведінковими електронними листами.

Але те, що робить Drip унікальним?

Drip допомагає зрозуміти та оцінити діяльність вашого потенційного клієнта, збираючи всі дані користувача з вашого веб-сайту. Як тільки ви дізнаєтесь, які переважні варіанти ваших потенційних клієнтів, тепер ви можете отримати свою інформацію та легко перетворити її в реальність, надсилаючи персоналізовані електронні листи з почуттям взаємодії, які повинні відчувати ваші клієнти..

Особливості

1. Відстеження подій

Замість того, щоб мати теги, у Drip можна використовувати відстеження подій. Він відстежує активність абонента та передає інформацію. Після того як дані будуть зібрані, ви можете переглянути їх і відстежити, який підхід ви хочете надіслати електронним повідомленням своїм клієнтам. Пам’ятайте, стислий та персоналізований електронний лист може привернути увагу вашого читача.

Замість того, щоб мати теги, як звичайні сервіси маркетингу електронної пошти, тепер ви можете використовувати відстеження подій на Drip, оскільки це може здатися більш персоналізованим, щоб ваші клієнти відчували себе надзвичайно цінними.

2. Візуальні робочі процеси

Завдяки візуальним робочим потокам Drip ви можете легко розробити розширений електронний лист та надіслати його своїм клієнтам. Замість надсилання простої текстової кампанії електронною поштою візуальна кампанія дозволяє встановлювати правила та тригери на основі діяльності ваших глядачів та клієнтів.

Візуальні робочі процеси можуть легко відстежувати діяльність ваших глядачів. Збір даних, що надаються, може допомогти вам створити більш вдосконалені електронні листи, які можуть відповідати вашим стандартам та доставляти вашим підписникам привабливий електронний лист..

3. Спеціальні поля

Однією з унікальних особливостей Drip є його власні поля. Ви можете додати стільки спеціальних полів, скільки ви хочете адресувати своїм клієнтам. На відміну від звичайних електронних маркетингових послуг, з єдиним іменем та другим іменем клієнтів. Drip може додати місцеположення, тип компанії або будь-яку іншу інформацію, зібрану з даних, відстежуваних крапельним шляхом.

Оскільки Drip дозволяє використовувати власні поля як активізуючі правила автоматизації, то це ваш шанс створити унікальну кампанію електронної пошти для свого клієнта.

Ціноутворення та підтримка

Drip пропонує три плани, виходячи з ваших потреб та кількості абонента.

 • Основний план – починається з 49 доларів на місяць, до 2500 людей і може надсилати необмежену кількість електронних листів.
 • Pro Plan – починається від 122 доларів на місяць для 5000 абонентів, які також можуть надсилати необмежену кількість електронних листів.
 • План підприємства – ціна на місяць може залежати від того, наскільки великі ваші списки електронної пошти. Він може нести до 5000 абонентів. Для ціноутворення вони надають онлайн-калькулятор, де ви можете перевірити щомісячні платежі за таким типом плану.

Ви можете вибрати три запропоновані плани виходячи з ваших потреб. Якщо у вас все ще є невеликий список електронних листів, просто використовуйте основний план, і по мірі того, як список ваших електронних листів буде зростати, ви можете оновити свої плани, якщо потрібно. Вони також пропонують 2-тижневу пробну версію безкоштовно.

Як ви можете знати, Drip є одним з найдорожчих інструментів автоматизації маркетингу електронної пошти, але якщо ви підписалися на один із їхніх планів, ви можете отримати доступ до всіх потужних функцій Drip. Коли ви вирішили підписатися на Drip, вони ніколи не зможуть надавати вам підтримку цілодобово, коли вам потрібно, незалежно від того, на що ви підписані..

Ви також можете отримати доступ до спеціальної підтримки Drip, як і у сертифікованих консультантів Drip. Вони допоможуть вам здійснити свої уявлення та цілі для вашого бізнесу та переконатися, що кожен цент, який ви заплатите за допомогою Drip, дійсно того вартий.

Якщо ви використовуєте крапельний?

Якщо ви починаєте справу, добре ще не використовувати Drip. Оскільки існує багато інструментів маркетингу електронної пошти, які надішлють вам електронну пошту для менших пакетів та списку. Ви можете захотіти розглянути SendinBlue як альтернативу. Але з часом, і ви вже розширили свій ринок, саме час змінити свій дешевий інструмент маркетингу електронної пошти на Drip.

Хоча Drip для деяких може бути дорогим, він пропонує корисні функції, які допоможуть вашому бізнесу бути відомим. Drip також пропонує 2-тижневу безкоштовну пробну версію, яку ви можете використовувати і не стягуватиме з вас плату. Цикл виставлення рахунків розпочнеться після того, як буде проведено 2-тижневу пробну версію. Ця пробна версія допоможе вам ознайомитись із Drip безкоштовно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map