10 найкращих сервісів та програмного забезпечення електронного маркетингу на 2019 рік

Ви можете розвіяти все, що найменувачі маркетингу електронної пошти мають про це сказати. Не менше ніж Business.com виявив що “за кожні 1 долар, витрачений на маркетинг електронної пошти у США, середній прибуток становить 44 долари”. Якщо це не надзвичайна рентабельність інвестицій для вас, вам доведеться придумати більш креативні способи, ніж створення електронних листів для спілкування та обміну новинами зі своїми клієнтами. Не можна заперечувати, що це ПОСЛУГА одна з найефективніших маркетингових стратегій усіх часів.


Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти відчували, що вони гідні, і переконуєтесь, що вони отримують інформаційний контент, вам може знадобитися найкраще програмне забезпечення для маркетингу, яке допоможе зробити ваш бізнес авторитетним.

Як вибрати кращу послугу маркетингу електронною поштою

Дозвольте нам ознайомити вас із чинниками, які вам потрібно врахувати при виборі правильної послуги маркетингу електронної пошти.

1. Ціна

Звичайно, це верх у списку. Зрозумівши, що ціна є найважливішим питанням, слід підписатися на план, гідний їх обслуговування та зручності..

Спробуйте оцінити свій бізнес-стенд, чи може бізнес підтримувати підписку на цю маркетингову послугу і чи буде корисно для бізнесу рости.

Вкладати кошти в подібний вид послуг немає нічого поганого, але важливо дослідити правильну, яка справді допоможе вам.

2. Простота використання

Багато власників веб-сайтів не надто обізнані з технічними питаннями. Отже, вибираючи правильну маркетингову послугу, завжди переконайтесь, що вона проста та зручна у використанні. Погляньте на ці додатки для маркетингу електронної пошти що може перевести вас на наступний рівень у ваших кампаніях електронної комерції.

3. Вихідність

Доступність означає здатність служби маркетингу доставляти пошту в запланований час. Вибір сервісу є пріоритетним, що забезпечує максимальний рівень доставки.

4. Інструменти тестування A / B Split

Тестування A / B розраховує вашу поведінку клієнта. Застосовується для визначення того, яка з варіантів є кращою для даної мети конверсії.

Наявність такого інструменту – це прекрасний спосіб визначити, яка стратегія працює, а яка не працює. Це може бути добре разом із різними рівнями, такими як:

 • A / B Тестування заголовка пошти
 • A / B Тестування копії захоплення пошти
 • A / B Тестування відкритої пошти

5. Аналітика та звітність

Аналітика та звітність допомагають визначити рух ваших клієнтів та ефективність стратегії маркетингу електронної пошти за допомогою курсу відкритих та кліків, а також наскільки відсотковим є показник конверсії.

6. Інструменти автоматизації

Інструменти автоматизації не є обов’язковим для всіх маркетологів електронною поштою, але вони можуть стати способом отримати пасивний дохід для вашого бізнесу.

Якщо ви тільки починаєте, вам слід знайти службу маркетингу електронної пошти, яка пропонує сегментацію, щоб допомогти вам доставляти більш релевантний вміст своїм підписникам.

7. Формувальник форм

Це зручно, якщо ви вибираєте маркетингове програмне забезпечення, яке забезпечує чудовий конструктор форм. Формувальник форм робить вашу стратегію більш привабливою, використовуючи форми реєстрації залежно від ваших пропозицій. Ми перерахували найкращі плагіни форми WP щоб ви могли вирішити, який вам найбільше підходить.

8. Інтеграція

Якщо ваш бізнес використовує додатки, такі як WordPress, Shopify, WooCommerce та інші, переконайтеся, що ваше програмне забезпечення для маркетингових послуг може уживатися з ними. Також переконайтеся, що всі основні інструменти, якими ви користуєтесь, не збиваються під час використання певного програмного забезпечення електронного маркетингу.

Топ маркетингових послуг електронної пошти

Тепер переходимо до найкращого програмного забезпечення для маркетингу електронної пошти, яке буде використовуватись для вашого бізнесу.

1. ConvertKit

ConvertKit – це постачальник послуг електронної пошти, який корисний, особливо для блогерів, подкастів та інших компаній, що створюють аудиторії.

ConvertKit також має функцію візуальної автоматизації, яка дозволить вам створити дизайн будь-яким способом. З ConvertKit все робиться всередині самого редактора автоматизації. Отже, натиснувши на крок електронної пошти, ви зможете редагувати його в рядку.

На відміну від інших постачальників послуг електронної пошти, ConverKit в основному зосереджується на текстових електронних листах, що є більш інтимним для спілкування з вашими підписниками..

ConvertKit починається з 14-денної безкоштовної пробної версії та $ 29 на місяць.

Відвідайте ConvertKit

2. Aweber

Aweber – один з найвідоміших постачальників послуг електронного маркетингу. Бізнес працює з 90-х, що робить його надійним маркетинговим сервісом.

Aweber найкраще використовувати в шаблонах форми реєстрації. Це зручно для користувачів, особливо для користувачів, які не користуються технологіями, оскільки це легко використовувати для персоналізації ваших форм реєстрації. Aweber має функціональність A / B Testing для форм, надісланих вашим одержувачам, тож ви можете легко перевірити, чи працює ваша стратегія чи ні.

Ще одна відома особливість Aweber – це їхні мобільні додатки Aweber, на які ви можете зручно надсилати електронні листи за допомогою мобільних телефонів..

Aweber пропонує 30-денний пробний термін і його можна придбати за $ 19 / місяць.

Відвідайте Aweber

3. Постійний контакт

Постійний контакт протягом багатьох років в бізнесі багато покращився. Його електронний маркетинговий додаток дозволяє компаніям імпортувати дані клієнтів із електронних таблиць або клієнтів електронної пошти, таких як Gmail та Microsoft Outlook.

Крім того, одним з останніх оновлень є те, що тепер ви можете підключитися до сторінок Facebook, щоб розмістити свої оголошення.

Постійний контакт простий у використанні, оскільки він має конструктор електронної пошти з перетягуванням, де ви можете розробляти та персоналізувати стратегії електронної пошти починаючи з нуля. Він також має цю фантастичну функцію, яка автоматично надсилає електронний лист одержувачам, які не бачили перший електронний лист, щоб зробити його більш помітним.

Інші функції постійного контакту, які ви можете з нетерпінням чекати:

 • Сегментація електронної пошти
 • Управління контактами
 • Інструменти маркетингу подій
 • Інтеграції електронної комерції

Постійний контакт пропонує 30-денну пробну версію, і ви можете придбати його за 20 доларів на місяць.

Відвідайте постійний контакт

4. ActiveCampaign

ActiveCampaign дозволяє бути більш креативними у своєму електронному маркетингу. Він має інструмент перетягування та перетягування, який спрощує розробку бажаних електронних листів. Якщо ви не надто зухвалий, ви також можете використовувати їхні попередньо виготовлені шаблони та додати власний штрих. Ви можете перетворити ваші прості текстові електронні листи у відео чи графіку, щоб висловити та більше спілкуватися зі своїми контактами.

ActiveCampaign починається з 15 доларів на місяць з безкоштовної 30-денної пробної версії.

Відвідайте ActiveCampaign

5. MailChimp

Останнє оновлення MailChimp – це його функція автоматизації. Це дозволяє користувачеві створювати та надсилати автоматизовані електронні листи, коли їх ініціює діяльність абонента.

MailChimp пропонує безкоштовний обліковий запис преміум-класу, який є популярним вибором для власників бізнесу, які мають мало бюджету. Хоча це безкоштовна підписка, ви не можете недооцінювати її пропозиції, оскільки вони неодмінно допоможуть у справах бізнесу.

Ви можете отримати MailChimp безкоштовно або придбати початкову ціну 10 доларів на місяць.

Відвідайте MailChimp

6. GetResponse

GetResponse – дуже продуктивний постачальник маркетингових послуг. Майже всі функції є у ​​цьому сервісі, а не лише маркетингу електронною поштою, але він також пропонує цільові сторінки та вебінари.

Деякі чудові особливості GetResponse:

 • Має функцію перетягування
 • Використовує автовідповідачі
 • Створює робочі процеси автоматизації
 • Функція A / B тестування для інформаційних бюлетенів та цільових сторінок

GetResponse має 30-денну безкоштовну пробну версію і починається від $ 15 на місяць.

Відвідайте GetResponse

7. SendinBlue

SendinBlue також популярний, особливо в галузі електронної комерції. Він пропонує три послуги, такі як електронна пошта, SMS та спеціалізований IP.

Це може бути чудовим пристосуванням, якщо у вас є інтернет-магазин. Він також пропонує SMS, транзакційні повідомлення, які відстежують рух вашого клієнта.

Наприклад, текст підтвердження буде надіслано вашому клієнту, як тільки він придбає ваш товар.

SendinBlue як програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти має інструмент перетягування, який допомагає своїм користувачам легко створювати електронні листи. Вони також можуть використовувати готові шаблони, які є в наявності. Щоб переглядати SendinBlue без обмежень, перейдіть до наш останній огляд SendinBlue.

Попередньо виготовлена ​​автоматизація також доступна у SendinBlue, які готові до налаштування. У трьох згаданих пропонованих послугах SendinBlue є власна ціна.

Ви можете мати SendinBlue безкоштовно до $ 25 / місяць.

Відвідайте SendinBlue

8. MailerLite

MailerLite – одна з найновіших в галузі. Навіть якщо вони є новими, вона має цю унікальну функцію для надсилання електронного маркетингу своїм підписникам.

Його персоналізована функція дозволяє приховати або відображати неминучу частину електронної пошти вашим конкретним підписникам. Інша справа, що ви можете додати особисту інформацію абонента (яку вони надали добровільно), щоб ви могли звернутися до них більш особистим способом.

MailerLite відмінно підходить для масових листів. Це допомагає вам надсилати електронні листи до свого зростаючого списку контактів без клопоту.

Ви можете мати MailerLite за безкоштовний план або 10 доларів на місяць.

Відвідайте MailerLite

9. Електронна пошта для орієнтиру

Електронна пошта з бенчмарком відмінно підходить для малого та початкового бізнесу, який потребує створення успішних маркетингових кампаній електронної пошти.

Це дозволяє створювати креативні та прості професійні кампанії електронної пошти за допомогою їх простих у використанні інструментів, таких як редактор електронної пошти з перетягуванням та завантаження, до інструментів автоматизації.

Електронна пошта Benchmark має дуже прості у використанні інструменти, починаючи від редактора електронної пошти з перетягуванням і закінчуючи інструментами автоматизації.

Інші функції, які пропонує Benchmark Email:

 • Тестування A / B Split
 • Мобільний додаток, який спрощує перегляд електронних листів через мобільні телефони
 • Інтеграція, яку вони безперебійно працюють із 300 та іншими програмами
 • Список будівельників

Ви можете підписатися на електронну пошту Benchmark, починаючи з безкоштовного плану до $ 13,9 на місяць.

Відвідайте електронну пошту для порівняння

10. Крапельний

Drip – це одне з найкращих програмного забезпечення для маркетингу електронної пошти для власників інтернет-магазинів і рекомендується, особливо якщо ви користувач Shopify.

У Drip є ця проста у використанні та попередньо зроблена функція, яка потребує лише декількох змін, і ви готові до роботи. У них також є Visual Builder, який робить вашу електронну пошту більш помітною.

Все, що відбувається у вашому магазині Shopify, щойно ви інтегруєте його в Drip, автоматично надсилатиме маркетингу електронною поштою вашим підписникам, що просувають ваш бізнес..

Наприклад, ви пропонуєте товар, який буде продаватися протягом певного періоду, це повідомлення буде надіслано безпосередньо вашим цінним контактам, що сприяють продажу вашого товару. Хочете більше спринцювань на Drip? Ви можете рухатись до наш детальний огляд Drip CRM тут.

Ви можете спробувати Drip протягом 14 днів безкоштовно і підписатися на них за $ 49 / місяць.

Відвідайте Drip

Поширені запитання про маркетинг електронної пошти

1. Чи мені ще потрібен маркетинг електронною поштою, навіть якщо я не продаю товар?

Безумовно! Якщо ви блогер, створення списку електронних листів та надсилання його підписникам, що у вас є нова публікація чи майбутня публікація, допоможуть вам.

2. Як отримати більше абонентів?

Використання свинцевих магнітів – прекрасний спосіб заробити передплатників. Свинцевий магніт – це безкоштовна винагорода або товар для ваших підписників в обмін на їх електронні адреси. Збір їх електронних адрес дозволяє створити список електронних листів, який корисний для отримання більшої кількості підписників.

3. Як часто мені надсилати електронні кампанії?

Це залежить від галузі, в якій ви перебуваєте. Надсилання щонайменше чотирьох електронних листів на тиждень достатньо, щоб ваші підписники отримували сповіщення.

Висновок

Використання електронної пошти може бути великим завданням, але чудовою стратегією бути одним із відомих бізнесів у вашій галузі.

Завжди пам’ятайте про фактори, які слід враховувати щодо вибору постачальника послуг з маркетингу електронної пошти, щоб уникнути неполадок щодо майбутнього та зростання вашого бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map