Geriausia el. Prekybos platforma

E-komercija-platformos-rinkaAr esate pavargęs nuo kasdienio šlifavimo? Gal svajojate pagaliau sugebėti savo slaptą aistrą paversti karjera.


Tai iš karto jaudinanti ir bauginanti perspektyva, tačiau galimas atlygis to vertas. Be to, internetas gali pradėti verslą lengviau ir pigiau, nei jūs įsivaizduojate.

Tai nereiškia, kad pradėti internetinį verslą nėra sunku arba kad tai nereikalauja visų rūšių bauginančių iššūkių. Taip yra, tačiau būtent todėl sėkmingos įmonės kūrimas yra nepaprastai patenkintas.

Jei jūsų svajonė parduoti savo išskirtinius produktus internete, tada jums reikės fantastiškos, dėmesį patraukiančios svetainės. Jums taip pat reikės patikimas šeimininkas su kuria galite saugoti tą svetainę, ir norėsite pasinaudoti geriausia el. prekybos platforma, kurią galite sau leisti.

Jei net nesate tikri, kas yra „elektroninės komercijos platforma“, tada atėjote į reikiamą vietą. Mes ne tik apibrėžsime elektroninės komercijos platformas, bet ir atskleisime mūsų siūlomas geriausias ir patikimiausias paslaugas.

Kas yra elektroninės komercijos platforma?

Iš esmės el. Prekybos platforma yra programinė įranga, kurios reikia jūsų svetainei, kad ji galėtų parduoti produktus klientams. Pagalvokite apie tai kaip parduotuvę, kurioje yra galimybė naršyti gaminius, sudėti juos į pirkinių krepšelį ir atlikti mokėjimą. Visam tam reikia plataus funkcijų pasirinkimo, o visas sandoris turi būti saugus nuo pradžios iki pabaigos.

Užuot privertusi žiniatinklio valdytoją sutelkti visus šiuos atskirus komponentus patys, el. Prekybos platforma suteikia paketinį pasiūlymą. Tai iš esmės supaprastina procesą, o tikrai gera platforma vis dar leidžia daugybę pritaikymų, kad galėtumėte sukurti fantastišką prekės ženklo identitetą savo svetainėje.

Tai, ko norite, yra ne el. Prekybos pagrindinė platforma. Jei pastarasis yra tai, ko norite, perskaitykite mūsų apžvalgą geriausi el. prekybos šeimininkai.

Kaip mes nusprendėme

Šis penkių elektroninės komercijos platformų sąrašas yra išsamių tyrimų rezultatas. Kadangi mes kruopščiai išbandėme kiekvieną, mes galime juos drąsiai rekomenduoti savo skaitytojams.

Savo išsamioje apžvalgoje apžvelgėme dešimtis elektroninės komercijos platformų. Daugelis iš jų paprasčiausiai neatitiko iššūkio. Svarbiausias veiksnys, priimant sprendimus dėl platformos, yra jos trečiųjų šalių programinės įrangos tvirtumas.

Trečioji šalis Kas? ��

Kas daro „App Store“ ar „Android“ tokią gerą?

Tai milijonai programų ir paslaugų, sukurtų būtent tai paslaugai. Be jo neturėtume beveik nieko, kas būtų įmanoma. Tas pats pasakytina ir apie elektroninės komercijos platformas. Kai kurios platformos skatina trečiųjų šalių kūrėjus padaryti puikius priedus, kurie sukuria DAUG geresnės patirties tiek mažmeninės prekybos, tiek klientų.

Išsiaiškinę visus variantus, mes sugalvojome penkis finalininkus, iš kurių kiekvienas esame įsitikinę, kad rekomenduosime savo skaitytojams.

Kainodaros aspektai ��

Mūsų apžvalgoje kiekviena el. Prekybos platforma buvo patikrinta remiantis keletu rodiklių. Mes pažvelgėme į kainų nustatymo planus ir mokėjimo metodus, nes žinome, kad internetinio verslo valdymui svarbios išlaidos. Kaina visada bus didžiulis dėmesys, tačiau tai nereiškia, kad ji turi dominuoti visais kitais atvejais.

Mobilusis = turi ��

Kita kritinė metrika yra tai, ar turi elektroninės komercijos platforma integruotos mobiliojo ryšio galimybės. Vis daugiau vartotojų apsipirkinėja mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kituose mobiliuosiuose įrenginiuose. Tai reiškia, kad el. Prekybos svetainę yra būtina optimizuoti, kad būtų galima žiūrėti šiais formatais. Jei neužtikrinsite šio optimizavimo, jūsų potencialiems klientams teks susidurti su jūsų konkurencija.

Rūpesčiai dėl saugumo ��

Saugumas buvo pagrindinis rūpestis per visą mūsų apžvalgą. Galų gale, vartotojai tampa vis išmintingesni ir jie nenori savo kredito kortelės numerio nurodyti bet kuriai svetainei. Atitinkamai, visi mūsų populiariausi rinkiniai turėjo palaikyti HTTPS ir SSL sertifikatus, kad būtų užtikrintos saugios patikros galimybės. Taip pat įsitikinome, kad mūsų pasirinktos platformos atitiko mokėjimo kortelių pramonės reikalavimus.

Vykdydami apžvalgą, mes nepamiršome SEO galimybių. Tai išlieka pagrindine metrika norint gauti svetainę gerai matomoje vietoje paieškos sistemų rezultatų puslapiuose, todėl jokia elektroninės komercijos svetainė negali sau leisti ignoruoti SEO. Mūsų populiariausi rinkiniai pasižymi puikiomis SEO funkcijomis, tokiomis kaip galimybė pridėti tinklaraštį į savo svetainę, naudokite savo domeno vardą ir klientų galimybes palikti apžvalgas.

Pro patarimasPasirinkdami el. Prekybos sprendimus, kurie intelektualus žingsnis leidžia parduoti visas platformas. Tokios platformos kaip „Shopify“ leidžia parduoti „Amazon“, „Etsy“ ir kitose prekyvietėse, kurios žymiai padidina jūsų galimybes generuoti pardavimus.

Populiariausi el. Prekybos platformų rinkiniai

1. „Shopify“ – geriausias visame pasaulyje

Pagrindiniai bruožai
 • 100 ir daugiau temų
 • Visa tinklaraščių platforma
 • Paruošta mobilioji komercija
 • Savo domeno vardą
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • 70 mokėjimo šliuzų
Argumentai už
 • Paprastas organizavimas ir redagavimas
 • Puikiai tinka pradedantiesiems vartotojams
 • Programų suderinamumas
Minusai
 • Šiek tiek brangesnis

Be jokios abejonės, „Shopify“ yra geriausia šiandien prieinama elektroninės komercijos platforma. Kompanija šį statusą pasiekė sutelkusi dėmesį į vieną dalyką ir gerai tai darydama. Ši sėkmė kyla iš „Shopify“ ištakų, kurioje dalyvauja trijų novatorių grupė, nepatenkinti tuo metu prieinamomis elektroninės komercijos platformomis..

Supaprastina dalykus jums

„Shopify“ siūlo daug privalumų. Tarp gyvybiškai svarbiausių yra inventorizacijos sistema. Tai tikrai supaprastina organizavimo procesą ir redaguoti produktus savo svetainėje. Jei jums reikia pridėti naują produktą arba ištrinti neberegistruotą elementą, jums nebus problemų tai padaryti naudojant šią sistemą.

Inventorizacijos sistema netgi supaprastina kelių vykdymo centrų procesą. Galite suskirstyti produktus į grupes, todėl tikrai lengva sukurti jums ir jūsų klientams suprantamas kategorijas.

Vienas iš kitų dalykų, kuriuos mes tikrai vertiname apie „Shopify“, yra tai, kad jis leidžia parduoti per kelis kanalus. Tai yra didžiulis pranašumas, nes dauguma vartotojų apsilanko tokiose prekyvietėse kaip „Amazon“ ar „Etsy“, kai pradeda ieškoti produkto. Su „Shopify“ galite lengvai integruoti savo buvimą prekyvietėse su savo svetaine.

Paprasta naudoti

„Shopify“ taip pat yra nepaprastai lengva naudoti net žmonėms, kurie anksčiau niekada netvarkė elektroninės prekybos svetainės. Iš esmės „Shopify“ vartotojams pateikia išsamią internetinės parduotuvės kūrimo sistemą. Jūs turite atlikti įvairius pritaikymus, kad gautumėte gatavą produktą, kuris yra puikus jūsų produktų pavyzdys.

Yra keletas patrauklių šablonų, jei nenorite daug nuveikti pritaikydami. Kiekvienas šablonas yra optimizuotas rodyti mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl jūsų klientai galės apsipirkti bet kur ir bet kada. Tačiau tai dar nėra mobiliųjų parinkčių pabaiga. „Shopify“ yra sukonfigūruota taip, kad naudodamiesi mobiliuoju prietaisu galite atlikti įvairius el. Prekybos svetainės pakeitimus. Dėl savo gyvenimo būdo nėra jokios priežasties susitaikyti su kuo nors mažesniu.

Žmonėms, kurie nenori mokėti už temą, pasisekė. „Shopify“ pasiūlymai beveik tuzinas nemokamos temoss kurios visos yra skirtos tam tikrų produktų ar paslaugų pardavimui. Verslininkai, ieškantys prabangesnės ar individualizuotos temos, gali pasirinkti iš daugelio kitų mokamų šablonų.

Jei norėtumėte šiek tiek padėti kuriant internetinę parduotuvę, „Shopify“ suteikia ją jums. Kreipkitės pagalbos į „Shopify“ patvirtintą kūrėją, kuris gali atlikti paskutinius jūsų svetainės patobulinimus.

Suderinamas su daugybe programų

Vienas iš dalykų, iš tikrųjų išskiriančių „Shopify“ nuo konkurencijos, yra programų, su kuriomis ji suderinama, skaičius. Šiuo metu yra daugiau nei 2000 programų iš kurio pasirinkti. Tai tikrai suaktyvins jūsų svetainės funkcionalumą ir leis jums pasiūlyti dar geresnes paslaugas savo klientams.

Be abejo, labai svarbu, kad iš savo el. Prekybos platformos gautumėte puikų aptarnavimą – būtent tai ir suteikia „Shopify“. Parama teikiama visą parą telefonu, el. paštu ir tiesioginiais pokalbiais. Be to, galite pasikliauti aktyviai įsitraukusia bendruomene ir pasiūlyti dar daugiau sprendimų.

„Shopify“ siūlo savo pagrindinį paketą už prieinamą kainą – 29 USD per mėnesį. Nuo tada kainos pakyla iki 79 USD ir 299 USD per mėnesį, kiekvienoje iš eilės pakopose yra daugiau darbuotojų sąskaitų, pristatymas su nuolaida, dovanų kortelės, mažesni mokėjimo mokesčiai ir dar daugiau. Mėnesinės išlaidos gali padidėti priklausomai nuo mokamų temų, papildinių ir priedų naudojimo.

Apskritai esame įsitikinę, kad kas nors bus patenkintas „Shopify“ siūlomomis funkcijomis, aptarnavimu ir palaikymu.

Perskaitykite visą mūsų „Shopify“ apžvalga čia.

2. „WooCommerce“ – 100% nemokama

Pagrindiniai bruožai
 • Moderni ir švari sąsaja
 • „WordPress“ turinio integracija
 • Iš anksto įdiegti mokėjimo šliuzai
 • Visiška patikros proceso kontrolė
 • Nustatyti numatytąją valiutą
 • Geografinės vietos palaikymas
 • Palaikymas / Hostingas
Argumentai už
 • Kūrėjai tai myli
 • Tai nemokama
 • „WordPress“ integracija
Minusai
 • Jums gali prireikti kūrėjo pagalbos

„WooCommerce“ siūlo visišką pritaikymą, tačiau, jei esate naujesnis kodavimas ar „Wordpress“, tuomet turėsite samdyti kūrėją, kuris gali kainuoti nemažą centą.

Ši elektroninės komercijos platforma nėra tokia labai rekomenduojama kaip „Shopify“, tačiau tai nereiškia, kad žmonės nebus patenkinti jų teikiamomis paslaugomis. Ko gero, didžiausias „WooCommerce“ naudojimo trūkumas yra tas, kad jis tikrai skirtas naudoti su „WordPress“. Taigi, jei esate šios CMS atsidavęs asmuo, greičiausiai pastebėsite, kad „WooCommerce“ suteikia jums viską, ko jums reikia ir ko norite. Jei „WordPress“ nėra jūsų dalykas, turėsite ieškoti kitur.

Kūrėjų pasirinkimas

Faktas yra tas daugelis kūrėjų prisiekia „WooCommerce“. Jei profesionalai, kurie kuria internetines svetaines pragyvenimui, gali stovėti prie šio produkto, tai taip pat yra ir tavo pinigai.

Pridėjus „WooCommerce“ atrakciją, tai yra tai tai yra nemokama. Sunku patikėti, bet jūs tikrai galite naudotis šia platforma nemokamai. Tiems iš jūsų, kurie pradedate verslą ir neturite daug kapitalo, tai gali būti didžiulė paskata. Žinoma, tai priverčia jus naudoti „WordPress“, tačiau daugelis žmonių mielai naudojasi šia populiaria CMS.

Atrodo, kad „WooCommerce“ supranta, kad daugelis internetinių verslų prasideda kaip tinklaraščiai. Atitinkamai jie tai padaro lengva integruoti pardavimus į tinklaraštį ar tie pardavimai vyksta per dukterines įmones, ar pardavimai tiesiogiai pačiame tinklaraštyje.

Nepriekaištinga „WordPress“ integracija

Vienas iš pagrindinių „WooCommerce“ pranašumų yra tas, kad toks yra puikiai integruota su „WordPress“. Jei jau turite „WordPress“ tinklaraštį ir norite pradėti pardavinėti, tada „WooCommerce“ įtraukti į rinkinį bus nepaprastai lengva. Jūs jau suprantate, kaip veikia „WordPress“, o „WooCommerce“ veikia tais pačiais principais. Tai reiškia, kad galite atsitrenkti į bėgimą.

Deja, „WooCommerce“ nėra tobula. Mokymosi kreivė gali būti tikrai staigi, ypač jei jūs taip pat esate naujokas „WordPress“. Tie, kurie yra susipažinę su „WordPress“, turės lengvesnį laiką, tačiau jei jie nori padaryti ką nors sudėtingesnio, o ne tik pasiūlyti saujelę produktų, gali tekti pasinerti mokytis daugiau kodo.

Tai atneša vieną iš kitų „WooCommerce“ trūkumų: Tai užima daug laiko. „WooCommerce“ sugeba sukurti pačius individualiausius ir labiausiai pritaikytus parduotuvių vaizdus iš bet kurios kitos šiame sąraše esančios platformos. Tačiau norėdami išnaudoti visas šias galimybes, turėsite investuoti daug laiko.

Tiesą sakant, jums gali atrodyti, kad jums reikia kūrėjo pagalbos kuriant parduotuvę. Tai gali brangti, o tai gali reikšti, kad jums prireiks kažkieno kito, kuris padėtų periodiškai prižiūrėti, kol įsibėgėsite.

Didelis temų pasirinkimas

Kalbant apie temas, „WordPress“ turi keletą tikrai puikių variantų. Kai kurie iš jų yra sukurti pagal paskirtį naudoti „WooCommerce“. Galima įsigyti daugybę nemokamų temų, tačiau galite prisijungti prie tūkstančių kitų, jei norite mokėti šiek tiek pinigų. Beveik bet kokią „WordPress“ temą galima patobulinti kodu, tačiau tai nėra būtina, jei esate patenkintas pasirinktos temos funkcionalumu..

Kai kurios iš šių temų turi nuvilkimo galimybes, kad būtų lengviau nei bet kada anksčiau suprojektuoti savo vitriną. Kiti pareikalaus intensyvesnio, rankų darbo. Ar šis procesas tikrai lengvas ar sudėtingas, priklauso nuo jūsų internetinės parduotuvės vizijos.

„WooCommerce“ išsiskiria iš konkurencijos tuo, kad pateikia visus „WordPress“ daugiau nei 50 000 papildinių ir programų. Nesvarbu, ar jums reikia sekti atsargas, ar tobulinti rinkodarą, rasite programą, kuria galėsite atlikti darbą.

„WooCommerce“ yra nemokama programinė įranga, kurios palaikymo gali nepataikyti. Jūs išsiunčiate užklausą palaikymo komandai ir laukiate atsakymo. Arba jūs galite paprašyti „WordPress“ palaikymo komandos. Bet kokiu atveju jūs neturite daug galimybių susisiekti su palaikymo tarnyba.

Kaip jau minėta, vienas didžiausių „WooCommerce“ pliusų yra tas, kad jis yra nemokamas. Bendrovė uždirba pajamas iš papildinių pardavimo, taigi, jei kaina yra vienas iš pagrindinių jūsų svarstymų, tai gali būti kelias.

3. Erdvė – geriausia „Ecom“

Pagrindiniai bruožai
 • Aukštos kokybės, konkrečiai pramonei skirti šablonai
 • Futuristinis dizainas
 • Tinklelio išdėstymas ir 3D slinktis
 • 100 ir daugiau nemokamų ir aukščiausios kokybės dizainų
 • Priegloba įtraukta
 • RSS tiekimas ir komentarų skiltys
Argumentai už
 • Šablono pasirinkimas
 • Paprasta naudoti
Minusai
 • Ne geriausias pasirinkimas, jei siekiate pritaikymo

Tai būtų puiki platforma naujam internetiniam verslui, kuriame yra tik keli parduodami produktai. Nustatymas yra nepaprastai greitas ir paprastas. Norėdami sukurti puikiai atrodančią svetainę, jūs tikrai neturite turėti gilių techninių žinių apie svetainių kūrimą.

Plotas užpildytas daugybė patrauklių šablonų. Kadangi tai iš esmės yra interneto svetainių kūrėjas, gausite nuvilkimo redaktorių, kurį naudoti bus lengva net pradedantiesiems. Nepaisant to, greičiausiai būsite patenkinti tuo, kaip jūsų svetainė atrodo nepriekaištingai ir profesionaliai.

Ne geriausias pritaikymas

Atminkite, kad „Squarespace“ yra geriausia žmonėms, kurie nenori daug tinkinti. Tai yra tikrai paprasta, nesudėtinga platforma tai nebūtinai gali būti individualizuojama ne tik naudojant jūsų pačių kopiją ir vaizdus. Tiesą sakant, „Squarespace“ yra puikus pasirinkimas fotografams. Jų programinė įranga puikiai tinka demonstruoti aukštos kokybės vaizdai.

Deja, „Squarespace“ nėra pati tvirčiausia ir daugiausiai funkcijų turinti e-komercijos platforma. Visų pirma, jie siūlo interneto svetainių kūrimą. Jų el. Prekybos funkcijos yra labiau priedas su ribotomis funkcijomis. Jei tikitės, kad jūsų svetainė augs eksponentiškai, „Squarespace“ bus sudėtinga su jumis susidurti.

„Squarespace“ naudai, ja yra nepaprastai lengva naudotis. Šablonai yra intuityvūs ir jautrūs. Vykdant tokį paprastą darbą, retai reikia klientų palaikymo. Tačiau tai įmanoma telefonu, el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais.

„Squarespace“ verslo paketai papildomai aprūpinti neribota saugykla ir pralaidumu SSL saugumas. Mėnesio kainos svyruoja nuo 18 USD iki 40 USD, visos jos yra prieinamos. Be abejo, kad maža kaina, be elektroninių komercijos ypatumų.

Perskaitykite visą mūsų Ploto peržiūra čia.

4. „Wix“ – geriausias svetainių kūrėjas

Pagrindiniai bruožai
 • Suasmenintos vaizdų galerijos
 • Vaizdo ir vaizdo nuorodos
 • Naujausi šablonai
 • Galingi interneto kūrimo įrankiai
 • Daugiau nei 100 dizainų
Argumentai už
 • Pradedančiajam draugiška
 • Dirbtinis dizaino intelektas
 • Konkurencingos kainos
Minusai
 • Nesukurtas atsižvelgiant į el. Prekybą

Kaip ir „Squarespace“, „Wix“ pirmiausia yra a interneto svetainių kūrėjas o ne elektroninės komercijos platforma. Tiesą sakant, interneto svetainių kūrėjams „Wix“ iš tikrųjų yra tvirčiausia alternatyva. Tačiau elektroninės komercijos funkcijos yra panašios į „Squarespace“. Tai reiškia, kad greičiausiai norėsite tai naudoti kaip savo el. Prekybos platformą tik tuo atveju, jei tikitės, kad parduotuvė parduos tik keletą produktų.

Wix yra a puikus pasirinkimas pradedantiesiems, kurie neturi daug techninių žinių. Nuvilkimo redaktorius yra fantastiškas, o kiekvienas šablonas yra pakankamai lankstus, kad būtų labai pritaikytas.

Nors elektroninė komercija nėra pagrindinis „Wix“ dėmesys, jie turi pakankamai įrankių, kad galėtų pastatyti puikią parduotuvę. Menininkai ir fotografai yra ypač patrauklūs šioje platformoje. „Wix“ yra daug funkcijų. Jei jums reikia estetinės savybės ar funkcionalumo, juos galite rasti čia.

Dirbtinis dizaino intelektas

Viena iš įdomiausių „Wix“ savybių yra dirbtinis dizaino intelektas. Jei nenorite išnagrinėti visų temų, kad rastumėte jums tinkamiausią, leiskite programinei įrangai tai padaryti už jus. Visada galite pridėti elementų šalia to, ką kuria programinė įranga.

„Wix“ naudojimo neigiama pusė yra ta, kad joje nėra patikimiausių el. Prekybos funkcijų. „Shopify“ galite nuveikti daug daugiau. Be to, kai kuriems žmonėms atrodo, kad „Wix“ turi beveik per daug galimybių. Jie nustemba bandydami pasirinkti šablonus ir priedus. Nepaisant to, galimų įskiepių skaičius nėra ypač didelis.

„Wix“ siūlo išskirtinį klientų aptarnavimą, o jų kainos yra konkurencingos. Mėnesio kainos svyruoja nuo 20 USD iki 35 USD per mėnesį. Nors išlaidos yra patrauklios, atminkite, kad jūs ne taip gerai išmanote elektroninės komercijos funkcijas. Tai tikrai skirta tik įmonėms, parduodančioms vieną ar du produktus.

Perskaitykite visą mūsų „Wix“ apžvalga čia.

5. „BigCommerce“

Pagrindiniai bruožai
 • Neribotas produktų kiekis, saugykla ir pralaidumas
 • Neribotos darbuotojų sąskaitos
 • „eBay“ ir „Amazon“ prijungti
 • Socialinių kanalų integracija
 • Integruotas dienoraštis
 • Mobilioji piniginė („Amazon Pay“ ir „Apple Pay“)
 • Reaguojančios svetainės
 • Nemokamas HTTPS ir specialusis SSL visoje svetainėje
Argumentai už
 • Nuostabūs valdymo įrankiai
Minusai
 • Ne tokia gera kaip „Shopify“

Daugeliu atžvilgių „BigCommerce“ yra tarsi „Shopify“. Tačiau jis neturi beveik tiek funkcijų. „BigCommerce“ išlieka konkurencinga „Shopify“, teikdama puikius valdymo įrankius, kurie padeda ne tik produktus ir užsakymus, bet ir analitiką bei ataskaitas..

„BigCommerce“ taip pat gerai veikia rinkodaros priemonių atžvilgiu. Jei norite naudoti kuponus ar patobulinti savo SEO, rasite įskiepiai ir priedai padėti. Vartotojai dar labiau vertina „BigCommerce“ mastelį. Augant jūsų verslui, neturėsite problemų pritraukti savo svetainę į savo srautą ir pardavimus.

Ne toks tiesus kaip „Shopify“

Vis dėlto „BigCommerce“ nėra tobula. Tai niekur nėra taip paprasta naudoti kaip „Shopify“. Kurdami savo svetainę, keletą kartų galite jaustis taip, lyg jums reikia kūrėjo, dirbančio su jumis. Be to, nėra mobiliųjų programų. Jei praleidžiate ne daug laiko prie savo stalo, tai gali būti didelis trūkumas.

Kitas „BigCommerce“ naudojimo trūkumas yra tas, kad jūs turite tik septynis nemokamus šablonus, iš kurių galite pasirinkti. Žinoma, jums reikia tik vieno, tačiau jei tikrai norite, kad jūsų svetainė išsiskirtų iš minios, turėsite sunkumų.

Kiekvienas iš šių nemokamų šablonų atrodo panašus į kitus. Galite nusipirkti šabloną, tačiau jie kainuoja palyginti brangiai – nuo 150 USD iki 250 USD. Mėnesio mokesčiai taip pat gali būti brangūs. Jie prasideda vos nuo 29,95 USD, bet greitai pakyla iki 249,95 USD. „BigCommerce“ kainų nustatymo schemos yra pagrįstos jūsų pardavimų suma. Jei jūsų pardavimai nesiekia 150 000 USD per metus, galite sumažinti savo išlaidas, tačiau taip pat gausite ir mažesnę paramą.

El. Prekybos platformų DUK

Kokią elektroninės komercijos platformą turėčiau naudoti savo mažam verslui?

Geriausia visuotinės e-komercijos platforma yra „Shopify“. Tai lengva naudoti, turi tvirtas savybes ir yra pritaikomas augimui. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, skaitykite mano vadovą geriausiems smulkaus verslo šeimininkams.

Ar įmanoma nemokamai sukurti internetinę parduotuvę?

„Wix“ yra vienintelė platforma, leidžianti sukurti deramą internetinę parduotuvę nepatiriant jokių išlaidų. Jūs gausite patrauklią temą ir pakankamą funkcionalumą parduodant saują produktų. Gali tekti pakeisti platformas, jei jūsų verslas plečiasi, nes „Wix“ nėra ypač keičiamas.

Jei ieškote nemokamo maršruto, tuomet galbūt verta apsvarstyti pigią interneto prieglobą.

Kuri elektroninės komercijos platforma yra geriausia „WordPress“?

Jei turite „WordPress“ svetainę, tada „WooCommerce“ yra natūralus jūsų parduotuvės platformos pasirinkimas. „WooCommerce“ yra visiškai integruota su „WordPress“ galimybėmis ir veikia beveik taip pat, todėl palengvina perėjimą.

Peržiūrėkite pagrindinius 10 geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos pagrindinius vadovus.

Kuri elektroninės komercijos platforma siūlo geriausią SEO?

„WooCommerce“ yra platforma, kuri aiškiausiai yra optimizuota SEO, nes veikia „WordPress“. Tokiose alternatyvose kaip „Shopify“ ir „BigCommerce“ yra daugybė įskiepių, padedančių atlikti SEO.

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map