Nejlepší platforma elektronického obchodu

Trh elektronických obchodůUž vás nebaví každodenní grind? Možná sníte o tom, že konečně dokážete proměnit svoji tajnou vášeň v kariéru.


Je to zároveň vzrušující a děsivá vyhlídka, ale potenciální odměny za to stojí. Navíc s internetem může být zahájení podnikání jednodušší a dostupnější, než si myslíte.

To neznamená, že zahájení online podnikání není těžké nebo že to nepředstavuje nejrůznější skličující výzvy. Je tomu tak, ale proto je vytvoření úspěšného podniku tak neuvěřitelně uspokojivé.

Pokud je vaším snem prodávat své jedinečné výrobky online, budete potřebovat fantastický web, který zaujme pozornost. Budete také potřebovat spolehlivý hostitel s kterým chcete web uložit, a budete chtít využít nejlepší platformu elektronického obchodování, kterou si můžete dovolit.

Pokud si ani nejste jisti, co je „platforma elektronického obchodování“, jste na správném místě. Budeme definovat nejen platformy elektronického obchodu, ale také odhalíme naše tipy na nejlepší a nejspolehlivější služby tam.

Co je platforma elektronického obchodování?

Platforma elektronického obchodování je v zásadě software, který váš web potřebuje, aby mohl prodávat produkty zákazníkům. Přemýšlejte o tom jako o výkladní skříň, která zahrnuje funkce pro procházení zboží, jejich umístění do nákupního košíku a provedení platby. To vše vyžaduje široký výběr funkcí a celá transakce musí být bezpečná od začátku do konce.

Spíše než aby webmaster musel sestavovat všechny tyto jednotlivé komponenty sami, platforma elektronického obchodu poskytuje balíček řešení. To do značné míry zjednodušuje proces a opravdu dobrá platforma stále umožňuje mnoho přizpůsobení, takže si můžete do svého webu zabudovat fantastickou identitu značky..

To, co chcete, je platforma, nikoli hostitel elektronického obchodu. Pokud je to, co chcete, přečtěte si naši recenzi nejlepší hostitelé elektronického obchodu.

Jak jsme se rozhodli

Následující seznam pěti platforem elektronického obchodování je výsledkem vyčerpávajícího výzkumu. Protože jsme každý důkladně testovali, můžeme je s důvěrou doporučit našim čtenářům.

V naší komplexní recenzi jsme se podívali na desítky platforem elektronického obchodování. Mnoho z nich prostě nevyhovovalo této výzvě. Nejdůležitějším faktorem při rozhodování na platformě je robustnost softwaru třetí strany.

3. strana Co? ��

Co dělá App Store nebo Android tak dobrým?

Právě pro tuto službu byly vytvořeny miliony aplikací a služeb. Bez něj bychom neměli nikde blízko možnosti. Totéž platí pro platformy elektronického obchodu. Některé platformy podněcují vývojáře třetích stran, aby přidali skvělé doplňky, které vytvářejí MUCH lepší zážitek pro maloobchody i zákazníky.

Po prosazení všech možností jsme přišli s pěti finalisty, z nichž každá máme jistotu, že doporučíme svým čtenářům.

Úvahy o cenách ��

Naše recenze testovala každou platformu elektronického obchodování na základě několika metrik. Zkoumali jsme cenové plány a způsoby platby, protože víme, že na nákladech na provozování online obchodu záleží. Cena bude vždy velkým hlediskem, ale to neznamená, že musí ovládat všechny ostatní úvahy.

Mobilní = Musí ��

Další kritickou metrikou je, zda má platforma elektronického obchodování integrované mobilní funkce. Stále více zákazníků nakupuje na mobilním telefonu, tabletu nebo jiném mobilním zařízení. To znamená, že je důležité, aby byl web elektronického obchodu optimalizován pro prohlížení v těchto formátech. Pokud nezajistíte tuto optimalizaci, může to znamenat, že vaši potenciální zákazníci skončí s konkurencí.

Bezpečnostní obavy ��

Během naší kontroly byla bezpečnost hlavním problémem. Koneckonců, spotřebitelé jsou stále důvtipnější a nechtějí dát své číslo kreditní karty jen na jakýkoli web. V souladu s tím musely všechny naše nejlepší tipy podporovat certifikáty HTTPS a SSL, aby byly zajištěny bezpečné funkce pokladny. Ověřili jsme také, že platformy, které jsme vybrali, byly kompatibilní s odvětvím platebních karet.

Při provádění naší kontroly jsme nezanedbávali možnosti SEO. To zůstává nejvyšší metrikou, jak získat web, aby se na stránkách s výsledky vyhledávače prominentně postavil, takže žádný web elektronického obchodu si nemůže dovolit ignorovat SEO. Naše nejlepší tipy mají skvělé funkce SEO, jako je možnost přidat blog na váš web, použijte vlastní název domény a schopnost zákazníků zanechat recenze.

Profesionální tipSbíráme řešení elektronického obchodu, která umožňuje cross-platformový prodej je chytrý tah. Platformy jako Shopify vám umožňují prodávat na Amazonu, Etsy a dalších trzích, které výrazně zvyšují vaši schopnost generovat prodej.

Nejlepší výběr pro platformy elektronického obchodování

1. Shopify – nejlepší všude kolem

Klíčové vlastnosti
 • 100+ témat
 • Plná platforma pro blogování
 • Mobilní obchod připraven
 • Název vaší vlastní domény
 • Certifikát SSL zdarma
 • 70 platebních bran
Klady
 • Jednoduchá organizace a úpravy
 • Skvělé pro začínající uživatele
 • Kompatibilita aplikací
Nevýhody
 • Trochu dražší

Shopify je bezpochyby nejlepší dostupná platforma elektronického obchodování dnes. Společnost dosáhla tohoto stavu zaměřením na jednu věc a dobrým výkonem. Tento úspěch pochází z počátků Shopify, která zahrnuje skupinu tří inovátorů, kteří byli nespokojeni s platbami elektronického obchodu, které byly v té době k dispozici.

Zjednodušuje vám to

Shopify má mnoho silných stránek, aby to doporučila. Mezi nejdůležitější z nich patří inventární systém. Opravdu zjednodušuje proces organizování a úpravy produktů na vašem webu. Pokud potřebujete přidat nový produkt nebo odstranit ukončenou položku, nebudete mít problém s jejím dokončením v tomto systému.

Systém inventarizace dokonce zefektivňuje proces vytváření více center plnění. Můžete organizovat produkty podle skupin, takže je velmi snadné vytvářet kategorie, které jsou intuitivní pro vás a vaše zákazníky.

Jednou z dalších věcí, které na Shopify opravdu oceňujeme, je to, že vám umožňuje prodávat prostřednictvím několika kanálů. To je obrovská výhoda, protože většina spotřebitelů navštěvuje tržiště jako Amazon nebo Etsy, když začnou hledat produkt. Se službou Shopify můžete snadno integrovat svou přítomnost na trzích s vaším webem.

Snadné použití

Použití Shopify je také neuvěřitelně snadné dokonce i pro lidi, kteří nikdy dříve nezřídili web elektronického obchodu. Shopify v podstatě poskytuje uživatelům komplexní rámec pro budování internetového obchodu. Získáte nejrůznější úpravy, abyste dosáhli hotového produktu, který je perfektní ukázkou vašich produktů.

Pokud nechcete dělat mnoho v přizpůsobení, je k dispozici několik atraktivních šablon. Každá šablona je optimalizována pro zobrazení na mobilních zařízeních, takže vaši zákazníci budou moci nakupovat kdykoli a kdekoli. To však není konec možností pro mobilní zařízení. Služba Shopify je nastavena tak, abyste pomocí mobilního zařízení mohli provádět různé úpravy svého webu elektronického obchodování. Díky vašemu životnímu stylu není důvod se spokojit s čímkoli méně.

Lidé, kteří nechtějí platit za téma, mají štěstí. Nakupujte nabídky Téměř tucet volných témats to vše je zaměřeno na prodej určitých produktů nebo služeb. Podnikatelé, kteří hledají luxusnější nebo individualizovanější téma, si mohou vybrat z mnoha dalších placených šablon.

Pokud byste chtěli trochu pomoci s nastavením vašeho internetového obchodu, Shopify vám ji zpřístupní. Požádejte o pomoc vývojáře schváleného systémem Shopify, kteří mohou vylepšit vaše webové stránky tak, aby byly dokonalé.

Kompatibilní se spoustou aplikací

Jedna z věcí, která ve skutečnosti Shopify odlišuje od konkurence, je počet aplikací, se kterými je kompatibilní. V současné době existují více než 2 000 aplikací z čeho si vybrat. To opravdu vytočí funkčnost vašeho webu a umožní vám nabízet ještě lepší služby svým zákazníkům.

Samozřejmě je také důležité, abyste získali vynikající služby z vaší platformy elektronického obchodování, a to je přesně to, co služba Shopify poskytuje. Podpora je k dispozici 24/7 prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu. Navíc se můžete spolehnout na vysoce zapojenou komunitu, která vám poskytne ještě více řešení.

Shopify nabízí svůj základní balíček za dostupnou cenu 29 $ měsíčně. Odtud ceny stoupají na 79 $ a 299 $ měsíčně, přičemž každá další úroveň zahrnuje více účtů zaměstnanců, slevu na dopravu, dárkové karty, snížené platební poplatky a další. Vaše měsíční náklady se mohou zvýšit v závislosti na použití placených témat, doplňků a doplňků.

Celkově jsme přesvědčeni, že každý bude potěšen funkčností, službami a podporou, kterou nabízí Shopify.

Přečtěte si náš plný Nakupujte recenzi tady.

2. WooCommerce – 100% zdarma

Klíčové vlastnosti
 • Moderní a čisté rozhraní
 • Integrace obsahu WordPress
 • Předinstalované platební brány
 • Úplná kontrola procesu placení
 • Nastavit výchozí měnu
 • Podpora geografického umístění
 • Podpora / Hosting
Klady
 • Vývojáři to milují
 • Je to zdarma
 • Integrace WordPress
Nevýhody
 • Možná budete potřebovat pomoc vývojáře

WooCommerce nabízí kompletní přizpůsobení, ale pokud jste novější v kódování nebo WordPress, pak budete muset najmout vývojáře, který může stát docela penny.

Tato platforma elektronického obchodování není tak doporučována jako Shopify, ale to neznamená, že lidé nebudou s jejich službami spokojeni. Možná největší nevýhodou používání WooCommerce je to, že je to opravdu určeno pro použití s ​​WordPress. Proto, pokud jste oddaným tohoto CMS, pravděpodobně zjistíte, že WooCommerce vám poskytne vše, co potřebujete a chcete. Li WordPress není vaše věc, budete se muset podívat jinde.

Výběr vývojářů

Faktem je, že mnoho vývojářů přísahá na WooCommerce. Pokud profesionálové, kteří navrhnou webové stránky pro bydlení, dokážou obstát v tomto produktu, je to také cinch.

Přidání k přitažlivosti WooCommerce je to je to zdarma. Těžko tomu uvěřit, ale tuto platformu můžete opravdu používat bez nákladů. Pro ty z vás, kteří začínají podnikat a nemají mnoho kapitálu, může to být obrovská pobídka. Samozřejmě vás to zamkne v používání WordPress, ale mnoho lidí je rád, že tento populární CMS přesto použije.

Zdá se, že WooCommerce uznává, že mnoho online obchodů začíná jako blogy. Podle toho to dokážou snadno integrovat prodej s blogem zda se jedná o prodej prostřednictvím poboček nebo o prodej přímo na blogu samotném.

Bezchybná integrace WordPress

Jednou z hlavních výhod WooCommerce je, že je to tak dokonale integrován s WordPress. Pokud již máte blog WordPress a chcete začít prodávat, bude přidání WooCommerce do mixu neuvěřitelně snadné. Už chápete, jak WordPress funguje, a WooCommerce funguje na stejných principech. To znamená, že můžete zasáhnout zemi.

Bohužel WooCommerce není dokonalý. Křivka učení může být opravdu strmá, zejména pokud jste také novým WordPressem. Ti, kteří jsou obeznámeni s WordPress, budou mít snadnější čas, ale pokud chtějí udělat něco složitějšího, než jen nabídnout hrstku produktů, možná se budou muset ponořit do učení více kódu.

To přináší jeden z dalších nedostatků WooCommerce: Je to časově náročné. WooCommerce je schopen vytvářet nej individualizovanější, vysoce přizpůsobené prodejny z jakékoli jiné platformy na tomto seznamu. Chcete-li však tyto možnosti využít co nejlépe, vyděláte obrovskou investici času.

Ve skutečnosti dokonce zjistíte, že při vytváření výkladní skříně potřebujete pomoc vývojáře. To může být drahé a může to znamenat, že budete potřebovat někoho jiného, ​​kdo pomůže s pravidelnou údržbou, dokud se nedostanete na rychlost.

Velký výběr témat

Pokud jde o témata, WordPress má některé opravdu vynikající možnosti. Některé z nich jsou určeny pro použití s ​​WooCommerce. K dispozici je mnoho bezplatných témat, ale můžete získat přístup k tisícům dalších, pokud jste ochotni zaplatit trochu peněz. Téměř libovolné téma WordPress lze vylepšit pomocí kódu, ale není to nutné, pokud jste spokojeni s funkcemi out-of-the-box zvoleného motivu.

Některá z těchto témat mají funkce drag-and-drop, které usnadňují navrhování výkladu. Jiní budou vyžadovat intenzivnější a praktičtější práci. Jak je tento proces snadný nebo obtížný, záleží na vaší konečné vizi pro váš internetový obchod.

WooCommerce se odlišuje od konkurence tím, že zpřístupňuje více než 50 000 pluginů a aplikací WordPress. Ať už potřebujete sledovat zásoby nebo vylepšit svůj marketing, najdete aplikaci, která vám umožní dokončit práci.

WooCommerce je bezplatný software a jeho podpora může být hit-and-miss. Zašlete požadavek týmu podpory a čekáte na odpověď. Můžete také požádat tým podpory WordPress. V obou případech nemáte mnoho možností, jak kontaktovat podporu.

Jak již bylo zmíněno, jedním z velkých plusů WooCommerce je to, že je to zdarma. Společnost vydělává příjmy z prodeje pluginů, takže pokud je cena jedním z vašich hlavních hledisek, může to být způsob, jak jít.

3. Squarespace – nejlepší pro Ecom

Klíčové vlastnosti
 • Vysoce kvalitní šablony pro konkrétní odvětví
 • Futuristický design
 • Rozvržení mřížky a 3D rolování
 • 100+ bezplatných a prémiových vzorů
 • Včetně hostingu
 • Kanály RSS a sekce komentářů
Klady
 • Výběr šablony
 • Jednoduché použití
Nevýhody
 • Není to nejlepší volba, pokud hledáte přizpůsobení

To by byla skvělá platforma pro nové online podnikání, které má k prodeji pouze několik produktů. Nastavení je pozoruhodně rychlé a jednoduché. Rozhodně nemusíte mít hluboké technické znalosti o vytváření webových stránek, abyste mohli vytvořit web, který vypadá skvěle.

Náměstí je plné četné atraktivní šablony. Protože se jedná v zásadě o tvůrce webových stránek, dostanete editor přetahování, který bude snadno použitelný i pro úplného nováčka. Pravděpodobně budete potěšeni tím, jak váš web vypadá leštěný a profesionální.

Není to nejlepší pro přizpůsobení

Mějte na paměti, že Squarespace je nejlepší pro lidi, kteří nehledají mnoho přizpůsobení. To je opravdu jednoduchá, přímá platforma to nemusí nutně umožňovat individualizaci, kromě použití vlastní kopie a obrázků. Ve skutečnosti je Squarespace skvělou volbou pro fotografy. Jejich software vyniká zobrazováním vysoce kvalitní obrázky.

Squarespace bohužel není nejrobustnější platformou elektronického obchodování bohatou na funkce. V první řadě nabízejí vytváření webových stránek. Jejich funkce elektronického obchodování jsou spíše doplňkem s omezenou funkčností. Pokud očekáváte, že vaše webové stránky porostou exponenciálně, Squarespace bude mít s vámi těžké měřítko.

Ve prospěch Squarespace, použití je neuvěřitelně snadné. Šablony jsou intuitivní a citlivé. U takového přímého provozu je vzácné vyžadovat zákaznickou podporu. To je však k dispozici prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu.

Obchodní balíčky společnosti Squarespace přicházejí s neomezeným úložištěm a šířkou pásma Zabezpečení SSL. Měsíční ceny se pohybují od 18 do 40 $, z nichž všechny jsou cenově dostupné. Tato nízká cena samozřejmě zahrnuje funkce elektronického obchodování s holými kostmi.

Přečtěte si náš plný Přezkum čtvercového prostoru tady.

4. Wix – nejlepší tvůrce stránek

Klíčové vlastnosti
 • Personalizované galerie obrázků
 • Odkazy na video a obrázky
 • Aktuální šablony
 • Výkonné nástroje pro vytváření webových stránek
 • Více než 100 návrhů
Klady
 • Přátelský pro začátečníky
 • Inteligence umělého designu
 • Konkurenční ceny
Nevýhody
 • Není postaven s ohledem na eCommerce

Stejně jako Squarespace je Wix primárně a tvůrce webových stránek spíše než platforma elektronického obchodování. Ve skutečnosti, pokud jde o tvůrce webových stránek, je Wix skutečně robustnější alternativou. Jeho funkce elektronického obchodování jsou však na stejné úrovni jako v programu Squarespace. To znamená, že to budete pravděpodobně chtít použít jako platformu elektronického obchodování, pokud očekáváte, že váš obchod prodá pouze několik produktů.

Wix je skvělá volba pro začátečníky, kteří nemají mnoho technických znalostí. Editor přetahování je fantastický a každá šablona je dostatečně flexibilní, aby se dala vysoce přizpůsobit.

Elektronický obchod sice není primárním zaměřením společnosti Wix, oni mají dost nástrojů stavět vynikající obchod. Na tuto platformu jsou zvláště přitahováni umělci a fotografové. Wix je bohatý na funkce. Potřebujete-li estetickou funkci nebo funkci, najdete ji zde.

Inteligence umělého designu

Jednou z nejzajímavějších funkcí společnosti Wix je inteligence umělého designu. Pokud nechcete prozkoumat všechna témata a najít to, které vám vyhovuje, nechte software, aby to pro vás udělal. Kromě toho, co software navrhuje, můžete vždy přidat prvky.

Nevýhodou používání Wix je, že nemá nejrobustnější funkce elektronického obchodování. S Shopify můžete udělat mnohem víc. Navíc, někteří lidé mají pocit, že Wix má téměř příliš mnoho možností. Při výběru šablon a doplňků jsou ohromeni. Počet dostupných pluginů však není nijak zvlášť rozsáhlý.

Wix nabízí vynikající zákaznickou podporu a jejich ceny jsou konkurenceschopné. Měsíční ceny se pohybují mezi 20 a 35 $ za měsíc. I když jsou náklady atraktivní, mějte na paměti, že nedostanete velkou hloubku funkčnosti elektronického obchodování. To je opravdu určeno pouze pro podniky prodávající jeden nebo dva produkty.

Přečtěte si náš plný Wix recenze tady.

5. BigCommerce

Klíčové vlastnosti
 • Neomezené množství produktů, úložiště a šířky pásma
 • Neomezené účty zaměstnanců
 • eBay a Amazon jsou připojeny
 • Integrace sociálních kanálů
 • Vestavěný blog
 • Mobilní peněženka (Amazon Pay a Apple Pay)
 • Citlivé weby
 • Zdarma HTTPS na celém webu a vyhrazený SSL
Klady
 • Úžasné nástroje pro správu
Nevýhody
 • Ne tak dobré jako Shopify

V mnoha ohledech je BigCommerce jako Shopify. Nemá však téměř tolik funkcí. BigCommerce zůstává konkurenceschopný s Shopify poskytováním vynikajících nástrojů pro správu, které vám kromě produktů a objednávek pomohou řešit i analytiku a zprávy..

BigCommerce také funguje dobře s ohledem na marketingové nástroje. Pokud chcete použít kupóny nebo posílit svůj SEO, najdete pluginy a doplňky pomoci. Uživatelé dále oceňují škálovatelnost BigCommerce. Jak vaše firma roste, nebudete mít žádný problém s nastavením svého webu tak, aby vyhovoval vašemu provozu a prodejům.

Ne tak přímočaré jako Shopify

Přesto BigCommerce není dokonalý. Není nikde tak snadno použitelný jako Shopify. Při vytváření webu se můžete cítit několikrát, jako byste potřebovali vývojáře, který s vámi spolupracuje. Navíc neexistuje žádná mobilní aplikace. Pokud na svém stole nestrávíte mnoho času, může to být hlavní nevýhoda.

Další nevýhodou používání BigCommerce je to, že máte pouze sedm volných šablon, z nichž si můžete vybrat. Samozřejmě potřebujete pouze jeden, ale pokud opravdu chcete, aby váš web vynikal z davu, budete mít potíže.

Každá z těchto bezplatných šablon vypadá podobně jako ostatní. Můžete si koupit šablonu, ale ty jsou relativně nákladné a pohybují se mezi 150 a 250 $. Měsíční poplatky mohou být také drahé. Začíná na pouhých 29,95 $, ale rychle se zvýší na 249,95 $. Cenové programy společnosti BigCommerce jsou založeny na objemu vašeho prodeje. Dokud budou vaše prodeje nižší než 150 000 $ ročně, můžete snížit své náklady, ale získáte také štíhlejší podporu.

Nejčastější dotazy týkající se platforem elektronického obchodu

Kterou platformu elektronického obchodování bych měl použít pro své malé firmy?

Nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování je Shopify. Snadno se používá, má robustní funkce a je škálovatelný pro růst. Pro více informací o tomto přečtěte můj průvodce po nejlepších hostitelích malých podniků.

Je možné vytvořit internetový obchod zdarma?

Wix je o jediné platformě, která vám umožní vytvořit slušný internetový obchod bez jakýchkoli nákladů. Získáte atraktivní téma a dostatečnou funkčnost pro prodej hrstky produktů. Pokud se vaše firma rozšiřuje, protože Wix není příliš škálovatelný, může být nutné přepnout platformy.

Pokud hledáte bezplatnou trasu, pak je třeba se podívat do levného webhostingu.

Která platforma elektronického obchodování je pro WordPress nejlepší??

Pokud máte web WordPress, pak je WooCommerce přirozenou volbou pro platformu vašeho obchodu. WooCommerce je plně integrován s funkcemi WordPress a pracuje téměř stejným způsobem, což usnadňuje přechod.

Další užitečné možnosti najdete v hlavní příručce k 10 největším webovým australským webovým hostitelům.

Která platforma elektronického obchodování nabízí nejlepší SEO?

WooCommerce je platforma, která je zřetelně optimalizována pro SEO, protože běží na WordPress. Alternativy, jako jsou Shopify a BigCommerce, obsahují četné pluginy, které pomáhají se SEO.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map