Přehled aplikace CRM pro odkapávání eCommerce

Automatizace e-mailového marketingu se změnila na nezbytný nástroj pro automatické e-mailové kampaně je spouštěné akcemi jakéhokoli uživatele. Kapání jako nástroj pro automatizaci e-mailů má tento potenciál k posílení vašeho podnikání automatizací zdlouhavých úkolů vytváření hypertextových a včasných zpráv vašim zákazníkům..


Pojďme se dozvědět více o kapkách a zjistit, zda je tento marketingový nástroj nejlepším nástrojem pro automatizaci marketingu pro vaše podnikání v oblasti elektronického obchodování.

Co je kapání?

Odkapávat je jedním z novějších nástrojů pro automatizaci marketingu, který vyšel v roce 2003 a byl získán vlastníky LeadPages. Jak čas plyne, Drip stal se více populární a snadno jde na vrchol nástrojů marketingové automatizace pro různé druhy eCommerce obchodů.

Jednou z nejlepších věcí s technologií Drip je to, že se může snadno integrovat s nástroji třetích stran pro přístup k datům zákazníků k akci. Pomocí funkce Drip můžete rychle změnit své postřehy na skutečnost. Například v kombinaci s WooCommerce můžete odesílat relevantní data nebo soubory na svůj odkapávací účet. Také jsme uvedli další řešení pro posílení vašich e-mailových marketingových kampaní, nezapomeňte to zkontrolovat.

Co dělá kapání jedinečným?

Drip také má stejný koncept s jinými nástroji pro e-mailový marketing, jako je nastavení marketingových e-mailů, které budou automaticky rozesílány podle plánu. Možná, že jeden e-mail vyjde, jakmile se někdo zaregistruje, další vyjde o tři dny později, další jeden vyjde příští víkend.

Nebo se e-maily mohou měnit na základě spouštěčů nebo akcí, které osoba provedla, jako je registrace do vaší služby nebo nákup, což je také důvodem, proč se jim někdy říká e-maily týkající se chování.

Ale to, co dělá Drip jedinečným?

Drip vám pomůže pochopit a vyhodnotit činnosti vašeho potenciálního klienta shromažďováním všech uživatelských dat z vašeho webu. Jakmile se dozvíte, jaké jsou preferované možnosti vašich potenciálních klientů, můžete nyní získat své postřehy a snadno je proměnit ve skutečnost zasláním personalizovaných e-mailů se smyslem pro zapojení, které by měli cítit vaši klienti..

Funkce

1. Sledování událostí

Namísto značek lze v aplikaci Drip použít sledování událostí. Sleduje aktivitu předplatitele a přenáší informace. Jakmile budou data shromážděna, můžete je zkontrolovat a zjistit, jakým způsobem chcete svým zákazníkům poslat e-mail. Pamatujte, že čtenář může upoutat stručný a přizpůsobený e-mail.

Namísto toho, abyste měli značky stejně jako běžné e-mailové marketingové služby, nyní můžete pomocí funkce Drip sledovat sledování událostí, protože se to může zdát více přizpůsobené, aby se vaši zákazníci cítili zvlášť cenně.

2. Vizuální pracovní postupy

Pomocí vizuálních pracovních toků společnosti Drip můžete snadno navrhnout pokročilý e-mail a odeslat jej svým zákazníkům. Vizuální kampaň místo odesílání e-mailové kampaně ve formátu prostého textu umožňuje nastavit pravidla a spouštěče na základě aktivit vašich diváků a zákazníků..

Vizuální pracovní postupy mohou snadno sledovat aktivity vašich diváků. Shromažďování daných údajů vám může pomoci vytvořit rafinovanější e-maily, které splňují vaše standardy, a doručit upoutaný e-mail svým odběratelům.

3. Vlastní pole

Jednou z jedinečných vlastností Dripu jsou jeho vlastní pole. Můžete přidat tolik vlastních polí, kolik chcete oslovit své zákazníky. Na rozdíl od obvyklých e-mailových marketingových služeb s jediným a druhým jménem zákazníků. Kapání může přidat místo, typ firmy nebo jakékoli jiné informace shromážděné z dat sledovaných pomocí kapání.

Protože Drip umožňuje vlastní pole jako spouštěče jako pravidlo automatizace, je vaše šance na vytvoření jedinečné e-mailové kampaně pro vašeho zákazníka.

Ceny a podpora

Drip nabízí tři plány na základě vašich potřeb a počtu účastníků.

 • Základní plán – začíná na 49 $ měsíčně, až pro 2500 lidí a může odesílat neomezené e-maily.
 • Pro Plan – začíná u 122 odběratelů, kteří mohou také odesílat neomezené e-maily, na 122 $ měsíčně.
 • Enterprise Plan – cena za měsíc může záviset na tom, jak velké jsou vaše e-mailové seznamy. To může nést až 5000 předplatitelů. Pro stanovení cen poskytují online kalkulačku, kde si můžete zkontrolovat měsíční poplatky za tento typ plánu.

Na základě vašich potřeb si můžete vybrat ze tří nabízených plánů. Pokud stále máte malý seznam e-mailů, použijte pouze základní plán, a jak váš seznam e-mailů roste, můžete v případě potřeby své plány upgradovat. Nabízejí také 2týdenní zkušební verzi zdarma.

Jak možná víte, Drip je jedním z nejdražších nástrojů pro automatizaci e-mailového marketingu, ale pokud se přihlásíte k odběru jednoho ze svých plánů, získáte přístup ke všem výkonným funkcím Drip. Pokud jste se rozhodli přihlásit se k odběru služby Drip, nikdy vám nepřestanou poskytovat podporu 24/7, kdykoli to budete potřebovat, bez ohledu na to, na co jste přihlášeni.

Můžete také přistupovat se speciální podporou společnosti Drip, jako u certifikovaných poradců společnosti Drip. Pomohou vám splnit vaše postřehy a cíle pro vaši firmu a ujistit se, že každý cent, který platíte s Dripem, to opravdu stojí za to.

Pokud používáte kapání?

Pokud začínáte podnikat, je dobré ještě kapatinu nepoužívat. Protože existuje mnoho nástrojů pro e-mailový marketing, které vám pošlou e-mail s menšími balíčky a seznamem. Možná chceš považujte SendinBlue za alternativu. Ale jak čas plyne a vy jste již rozšířili svůj trh, je čas změnit svůj levný e-mailový marketingový nástroj na Drip.

Přestože může být kapka pro některé drahá, nabízí užitečné funkce, které pomohou vaší firmě znát se. Drip také nabízí 2týdenní bezplatnou zkušební verzi, kterou můžete použít a nebude vám účtovat poplatek. Fakturační cyklus se spustí, jakmile je dokončena vaše dvoutýdenní zkušební verze. Tato zkušební verze vám pomůže představit Drip zdarma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map