Affiliate Marketing 101 – WordPress Témy a doplnky na dosiahnutie vášho úspechu

Pri snahe dosiahnuť zisk z affiliate marketingu sa očakáva, že budete propagovať produkty alebo služby zarábaním provízií. Obchodný model je jednoduchý: keď získajú predaj z vášho pridruženého odkazu; dostanete províziu. Preto je takmer nevyhnutné vytvoriť si webovú stránku so všetkými najlepšími nástrojmi pridruženého marketingu, aby ste prilákali viac zákazníkov.


VUT v Brne, prečo affiliate marketing? Existuje veľa výhod, ktoré môžete získať pri začatí podnikania v pridruženom marketingu. Na začiatku nemusíte vytvárať svoje vlastné produkty a obsah. Jednoducho odporúča vášmu existujúcemu obsahu produkt niekoho iného. A môžete byť členom ľubovoľného počtu pridružených programov.

Ak plánujete alebo práve začínate s pridruženým marketingom. Tu je niekoľko tipov:

 1. Rozhodnite sa, kto je vaše cieľové publikum. Vyjasnite si svoj cieľový trh a jeho potreby, aby ste pre nich mohli propagovať správne produkty a služby.
 2. Starostlivo si vyberte, ku ktorým pridruženým programom sa chcete pripojiť. Prečítajte si ich podmienky. A výskum o tom, čo hovoria ostatní členovia o týchto programoch.
 3. Nainštalujte na svoj web nástroje, ktoré sú zamerané na affiliate marketing.
 4. Vytvorte veľmi pútavý obsah.

Aké sú najlepšie motívy pre affiliate marketing?

Teraz, keď hovoríme o správnych nástrojoch, tu sú najlepšie témy, ktoré sú navrhnuté a vyvinuté s ohľadom na podnikanie v pridruženom marketingu. Než sa pohnete vpred, máme tiež menej rozsiahlu verziu najlepších doplnkových marketingových doplnkov WP tu.

1. Astra

Keď začujete slovo Astra, pomyslite na to ako na rýchlu, ľahkú a veľmi prispôsobiteľnú tému WordPress. A skutočne to tak je. Nemôžeme povedať nič iné ako dobré slová: náš čestný prehľad motívov Astra.

Je navrhnutý na základe modulárneho prístupu, pri ktorom je systém rozdelený na menšie časti alebo moduly, ktoré vám umožňujú aktivovať iba funkcie, o ktorých si myslíte, že budú prospešné pre vaše webové stránky..

Je tiež kompatibilný s tvorcami stránok vrátane spoločností Elementor, Beaver Builder, Brizy, Gutenberg a oveľa viac. Web môžete dokonca rýchlo vytvoriť pomocou štartovacích serverov Astra.

Téma Astra je bezplatná. Ak však na webe potrebujete ďalšie vylepšenia, možno budete chcieť prejsť na jej profesionálnu verziu. Jeho cena začína na 59 dolárov. Môžete ho nainštalovať s ľubovoľným počtom stránok.

Navštívte Astra

2. Genesis Framework

Genesis Framework bol vyvinutý spoločnosťou StudioPress, softvérovou spoločnosťou vytvorenou a spravovanou spoločnosťou CopyBlogger Media. Je to prémiová téma tematického rámca, ktorá funguje dobre s WordPress.

Je to tiež jedna z najpopulárnejších tém WordPress, ale väčšinou funguje ako rámec. V laickom období je to ďalšia téma, ktorá potrebuje detskú tému. Jedným z hlavných dôvodov, prečo program Genesis potrebuje menšiu tému, je zvyčajne flexibilné prispôsobenie, napríklad vykonanie zmien v oblasti ponuky, pozadia, štýlu písma, farby atď..

Genesis Framework sa veľmi ľahko používa. Pokiaľ ide o výkon, je to spoľahlivé, pretože sa jedná o ľahkú tému. Ponúka tiež vstavané nástroje SEO. Genesis je tak ľahký, že nemusíte inštalácia ďalších doplnkov SEO.

Pokiaľ ide o bezpečnosť a podporu, môžete s Genesis očakávať to najlepšie. Keď sa stanete celoživotným členom, získate tiež celoživotné aktualizácie ich softvéru a zabezpečenia.

Genesis je jednorazová platba, ktorá sa začína na 60 USD za rámec a okolo 20 až 45 USD za každú podriadenú tému, kde môžete byť na celý život.

Navštívte Genesis Framework

3. KUPON

Kupon je téma WordPress, ktorá je najlepšia pre každodenné ponuky a kupóny. Je to perfektný poskytovateľ tém pre väčšinu pridružených obchodníkov a majiteľov elektronického obchodu. Kupon má veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie, pretože používa drag-and-drop Builder, kde si môžete vytvoriť dobrú šablónu bez kódovania.

S Kuponom nebudete potrebovať žiadny platený doplnok na vytváranie stránok kupónov, denných obchodov alebo nákupov v skupinách.

V porovnaní s Genesis nepotrebuje detskú tému. Navyše to môžete ľahko integrovať do iných tém, ako je WooCommerce, a teraz ponúka automatizáciu marketingu Live Chat na Facebooku.

Motív si môžete kúpiť iba za 39 dolárov, čo zahŕňa podporu pre vývojárov na 6 mesiacov. Táto cena vyzerá veľmi rozumne, najmä pre začiatočníkov vzhľadom na funkcie dostupné v tejto téme.

Navštívte Kupon

4. Simpli Pro

Téma Simpli Pro WP je určená špeciálne pre ženy podnikateľky. Je integrovaný s programom King Composer drag and drop Builder a doplnkom WP FluentForm pre tvorbu formulárov, ktorý vám umožní prevziať úplnú kontrolu nad ich webovými stránkami bez kódovania dokonca ani jedného riadku..

Túto tému môže použiť každá podnikateľka, online obchodnice, mentorka, trénerka zdravia alebo bloggerka, pretože ide o veľmi citlivú tému elektronického obchodu WordPress s kompletným balíkom..

Okrem svojich skvelých motívov Simpli Pro neustále rozširuje svoju funkčnosť a snaží sa čo najlepšie ponúknuť svojim používateľom pohodlné použitie. Táto téma je tiež bez závad, pretože bola testovaná na rôznych zariadeniach pred jej uverejnením, aby sa zabezpečil jej výkon.

Môžete získať Simpli Pro za 49 dolárov za jednu licenciu a 79 dolárov za neobmedzenú licenciu.

Navštívte Simpli Pro

5. Themify Ultra

Themify je jedným z najúčinnejších a najflexibilnejších motívov WordPress, ktoré sú dodávané s množstvom dizajnovej kože a vstavanými demonštračnými webmi, z ktorých si môžete vybrať. Je veľmi ľahko použiteľný a prispôsobiteľný od záhlavia k päte, pretože používa nástroj na vytváranie a presúvanie myšou..

Vzhľad Themify sa používa nielen pri dizajne stránok, ale môže byť užitočné nastaviť skutočnú vzorovú stránku iba niekoľkými kliknutiami. Môžete tiež importovať ukážkové nastavenie, ktoré obsahuje nastavenia témy, obsah, ponuky, widgety atď.

Pomocou Themify môžete tiež chytiť skvelých funkcií, ako je posúvanie paralaxy, animácie, pulty, posúvač, mapy Google a mnoho ďalších..

Náklady Themify Ultra Theme za 59 dolárov v štandardnom cenovom pláne, ktorý zahŕňa aj všetkých 12 doplnkov Builderu.

Navštívte Themify Ultra

6. Spolu

Total Theme je viacúčelová téma, pretože môžete vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok, napríklad blogy, obchodné weby, online portfólio a obchody elektronického obchodu. Je to jedna z najobľúbenejších tém v programe WordPress, hlavne kvôli jeho univerzálnosti a balíkom s nástrojmi a ukážkovými webmi.

Existuje veľa funkcií, s ktorými by sme spolu mali radi Total. Je plne prispôsobiteľný a má užívateľsky prívetivé rozhranie. Má tiež 41+ ukážok na pomoc a 80+ výberov blokov nástroja na tvorbu stránok. Ak chcete začať s online obchodom, spolu s programom Total môžete ľahko integrovať WooCommerce so svojím webom a začať online predaj..

Celkové náklady na tému začínajúce 59 dolárov, čo zahŕňa šesťmesačnú podporu a celoživotný prístup k aktualizáciám tém.

Celkový počet návštev

7. MagPlus

MagPlus WP Theme bol vyvinutý spoločnosťou „Theme Bubble“, ktorá sa veľmi zaujíma o každý detail, aby sa ubezpečilo, že ich používatelia vytvárajú skvelé webové stránky. MagPlus je moderná, dynamická a GDPR kompatibilná téma časopisu WordPress, ktorá dokáže vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok.

O jeho výkone sa nemusíte obávať ani preto, že má zabudovaný mechanizmus vyrovnávacej pamäte, ktorý pomáha zrýchliť rýchlosť vášho webu takmer 2,4-krát. Ponúka tiež viac ako 40 zabudovaných vlastných šablón, 25+ rozložení článkov navrhnutých na mieru, prispôsobiteľné a jedinečné vzory hlavičiek a ľahkú navigáciu jazdcov a viac ako 20 vytvorených vlastných widgetov, všetko v prospech ich používateľov..

MagPlus stojí 59 dolárov s podporou 6 mesiacov zadarmo.

Navštívte MagPlus

8. Marketing Pro

Marketing Pro bol vyvinutý vývojárom tretej strany s názvom Restored 316 Designs a je podporovaný StudioPress. Je to jedna z konkrétnych tém, ktoré sú dostupné na trhu a ktorá sa zameriava na online predaj.

Táto téma používa HTML5, aby bola neustále aktualizovaná o moderné funkcie a pomáha vývojárom držať krok s moderným vývojom webových stránok. Na jednu domovskú stránku sa zmestí 9 rôznych widgetov.

Na vytváranie webových stránok sa používa nástroj na tvorbu vizuálnych skladateľov. Má tiež doplnok Slider Revolution a podporuje štýly písma WPML (WordPress Multilingual) a Google.

Ak ste pridruženým marketingovým pracovníkom, ktorý má záujem stavať rôzne špecializované webové stránky, môžete získať marketingový program za 59 dolárov.

Navštívte Marketing Pro

9. SteadyIncome

SteadyIncome je navrhnutý špeciálne pre affiliate marketingu, pretože jeho funkcie vám určite môžu pomôcť pri zarábaní peňazí online prostredníctvom affiliate marketingu. Môžete sa tiež spoľahnúť na rýchly výkon témy, ktorý zvyšuje konverziu a zlepšuje hodnotenie vašich webových stránok vo vyhľadávačoch.

Je 100% citlivý a vybavený výkonnými funkciami, ako sú napríklad optimalizácia reklám, nástroje na odber, prominentné ikony na sociálnych sieťach a sekcia s odporúčanými produktmi. Prostredníctvom systému podrobných nastavení môžete tiež navrhnúť rozloženie domovskej stránky na základe vašich preferencií alebo potrieb vašej firmy.

Motív SteadyIncome si môžete kúpiť iba za 59 dolárov.

Navštívte SteadyIncome

10. Inteligentný pasívny príjem (téma Genesis Child)

Téma Smart Passive Income Pro bola odvodená z troch kľúčových prvkov úspešného online obchodu spoločnosti Pat Flynn: dizajn, obsah a stratégia. Ide o detskú tému Genesis, ktorá vám pomôže vytvoriť efektívny web s pridruženým marketingom.

Téma je veľmi prispôsobiteľná pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Môžete vyladiť nastavenia, farby pozadia, obrázky a obsah. Ak plánujete zriadiť internetový obchod, je prednastavený pre WooCommerce, takže sa nemusíte veľmi starať o jeho vybudovanie. Je tiež citlivý na mobil a optimalizovaný pre každý prehliadač.

Svoju webovú stránku môžete uviesť do prevádzky pomocou témy Smart Passive Income Pro Theme a Genesis Framework za 99,95 dolárov.

Navštívte program Smart Passive Income Pro

Aké sú najlepšie doplnky a ďalšie nástroje pre affiliate marketing?

Takže ste si vybrali, ktorú tému použijete pre svoj web. Ktoré doplnky by ste teraz mali získať, aby ste mohli vyhrať túto hru s províziami z príjmu?

1. Prosperujúci architekt

Pokiaľ ide o tvorbu stránok, Thrive Architect je lepšou voľbou pre pridružených obchodníkov. Je zameraný na marketing a má veľký výber prvkov, ako sú tabuľky, hodnotenia hviezdičkami a podpora inline úprav.

Má tiež komplexnú knižnicu šablón. Môžete dokonca uložiť a znova použiť každú časť pre iný obsah na svojej webovej stránke.

Stručne povedané, keďže Thrive Architect sa zameriava na konverziu, môže vám skutočne pomôcť zrýchliť hru v affiliate marketingu..

Môžete ho získať za prospešného architekta za 67 dolárov za jednu licenciu alebo 97 dolárov za 5 licencií.

Navštívte prospešného architekta

2. AzonPress

Ak ste spoločníkom Amazonky alebo plánujete byť jedným z nich, potom je váš najlepší kamarát AzonPress. Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu spravuje vaše pridružené podnikanie hladko a efektívne.

S programom AzonPress získate automatické aktualizácie produktov, responzívne tabuľky produktov, automatizované porovnávacie tabuľky, presné sledovanie pridružených spoločností, prispôsobiteľné rozloženia, geografické zacielenie a ďalšie.

Azonpress môžete získať za 39 dolárov za jednu webovú stránku, 79 dolárov za 20 webových stránok a 199 dolárov za neobmedzené webové stránky.

Navštívte AzonPress

3. Pekné odkazy

Ak ste vlastníkom webových stránok blogu a chcete zarábať provízne provízie, môžete k svojmu obsahu jednoducho pridať pridružené odkazy. A aby vaše odkazy vyzerali čisto, mali by ste ich skrátiť. Vtedy prichádza na obrázok doplnok Pretty Links.

Na rozdiel od iných skracovateľov odkazov, ako sú tinyurl.com a bit.ly, Pretty Odkazy skracujú odkazy pomocou vlastného názvu domény. Navyše sleduje každé kliknutie na vašu adresu URL a či pochádza z prehliadača, OS a hostiteľa.

Pretty Links je zadarmo, ale má aj profesionálnu verziu, kde môžete získať prístup k viacerým nástrojom a typom presmerovania. Normálne je cena 118 dolárov za rok, ale často na propagácii za 59 dolárov ročne pre jednu webovú stránku WordPress.

Navštívte Pretty Links

4. Gramaticky

Ak pravidelne publikujete obsah, potom je gramatika veľmi užitočným nástrojom na kontrolu pravopisu a gramatiky. Ak sa vyskytne preklep alebo gramatická chyba, Gramatika vás o tom upovedomí a predloží návrhy, čo je správne pravopis alebo gramatika. Môžete jednoducho kliknúť na opravu a automaticky nahradí chybu.

Je to bezplatné rozšírenie prehliadača Chrome a funguje dobre takmer kdekoľvek, či už v WordPress, e-mailoch, posloch, sociálnych médiách a projektových aplikáciách..

Navštívte gramatiku

5. Google Analytics

Google Analytics je najkomplexnejší nástroj na meranie NI a porozumenie zákazníkom. Ak ste s affiliate marketingom seriózni, musíte vedieť, koľko návštevníkov prichádza na vaše webové stránky a na ktoré produkty sa pozerajú.

Pomocou nástroja Google Analytics môžete sledovať svoje odkazy a konverzie, analyzovať správanie spotrebiteľov a vykonávať rozdelené testovanie. Podrobná analýza, ktorú poskytuje Google Analytics, vám pomôže naplánovať a implementovať rôzne stratégie, ktoré pomôžu vášmu podnikania v oblasti pridruženého marketingu uspieť.

Navštívte Google Analytics

6. SEMrush

Aby mohli návštevníci navštíviť vaše webové stránky, musia byť viditeľné, však? A so správnymi kľúčovými slovami a stratégiami SEO umiestnenými na vašom webe pravdepodobne získate viac konverzií. Potrebujete teda nástroj ako SEMrush, ktorý vám umožní vykonávať vyhľadávanie pomocou kľúčových slov, analýzu konkurentov, analýzu obsahu, audit stránok a opravy chýb SEO.

Dokonca aj veľké podniky, ako sú PayPal, Forbes a Philips, používajú SEMrush na riadenie svojej viditeľnosti na webe. Jeho databáza obsahuje viac ako 120 miliónov kľúčových slov a 46 miliónov domén, vďaka čomu je dôveryhodným marketingovým nástrojom typu všetko v jednom.

Môžete vyskúšať SEMrush zadarmo. Ak však chcete upgradovať na verziu Pro, môžete ju získať za 99,95 dolárov mesačne a v závislosti od vašich obchodných potrieb môžete dosiahnuť až 399,95 dolárov mesačne..

Navštívte spoločnosť SEMrush

7. Ahrefs

Ahrefs je ďalší nástroj, ktorý nechcete nechať ujsť pre rast návštevnosti z vyhľadávania, sledovanie výklenku a analýzu stratégií vašich konkurentov. Tento nástroj vám pomôže porozumieť svojim konkurentom a navrhuje spôsoby, ako mať vyššie hodnotenie ako oni.

Pomocou Ahrefov môžete nájsť presné kľúčové slová, ktoré hodnotia vaši konkurenti, a objem prenosu nasmerovaný z týchto kľúčových slov. Môžete tiež vidieť, ktoré stránky sa navštevujú najviac. Nájdete tu aj spätné odkazy a ďalšie užitočné metriky SEO, aby ste mohli analyzovať svojich konkurentov a porovnať ich s vašimi.

Týmto spôsobom budete môcť strategizovať svoj marketing. Ahrefs vám pomáha mať webové stránky priateľské k SEO najrýchlejším a najefektívnejším možným spôsobom, vďaka čomu môžete zvýšiť počet návštev a konverzií na webe.

Môžete to skúsiť za 7 dolárov na 7 dní a potom začať s mesačným predplatným 99 dolárov.

Navštívte Ahrefs

8. Váš SEO

S viac ako 5 miliónmi aktívnych inštalácií je váš SEO ideálnym nástrojom väčšiny používateľov WordPress, vrátane pridružených marketingových pracovníkov, pokiaľ ide o optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Má veľkú sadu nástrojov, ktorej cieľom je pomôcť vášmu webu, aby sa vo výsledkoch stránky vyhľadávania nachádzal na prvej alebo dokonca na prvej priečke.

Váš SEO má najpokročilejšie funkcie pre súbory XML Sitemap a analýzu obsahu a SEO na písanie obsahu priateľského k SEO. Dokonca môžete mať úplnú kontrolu nad strúhankou vašich stránok jednoduchým pridaním malej časti kódu. Môžete uviesť názov a meta popisy šablón pre konzistentnosť a budovanie značky.

Váš SEO je bezplatný doplnok, ale ak chcete využiť ďalšie pokročilé funkcie a funkcie, získajte prémiovú verziu od 89 dolárov za jeden web.

Navštívte stránku SEO

9. Redakčný kalendár

V závislosti na vybranom výklenku a frekvencii vytvárania obsahu môžete použiť doplnok Editorial Calendar na plánovanie príspevkov, ktoré budú včas pre konkrétnu udalosť relevantnú pre váš cieľový trh..

Redakčný kalendár umožňuje zobraziť všetky príspevky a keď sú naplánované, aby boli uverejnené, môžete ich presunúť myšou, zmeniť dátumy, rýchlo upravovať názov, obsah a čas, spravovať príspevky napísané viacerými autormi, ako aj spravovať koncepty pomocou nových zásuvka na koncepty.

Majte na pamäti, že ku všetkým funkciám tohto doplnku má prístup iba administrátor a editor. Ak máte na svojich webových stránkach prispievateľov, môžu ukladať príspevky iba v režime konceptu a presúvať svoje vlastné príspevky. Odberatelia môžu vidieť iba kalendár a nemôžu v ňom robiť žiadne zmeny.

Navštívte redakčný kalendár

10. MailChimp

E-mailový marketing je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako získať viac zákazníkov pre vaše podnikanie v pridruženom marketingu. MailChimp je jedným z najúčinnejších nástrojov, ktoré by ste potrebovali na odosielanie e-mailov s cieľom osloviť cieľové publikum, propagovať vaše produkty a prevádzať ich do predaja..

Nielenže sa môžete spojiť s publikom prostredníctvom e-mailu, ale MailChimp vám tiež pomôže vytvoriť správne správy a zverejniť ich prostredníctvom vstupných stránok, sociálnych médií, pohľadníc, digitálnych reklám a registračných formulárov..

Môžete vytvárať informačné bulletiny s dotykom vašej značky, naplánovať kampane, sledovať otvorené sadzby, spravovať profily svojich odberateľov, vykonávať analýzy a generovať prehľady, aby ste lepšie porozumeli správaniu svojich odberateľov. Môžete dokonca vykonať rozdelené testovanie a segmentáciu zoznamov adries.

MailChimp je zadarmo pre maximálny počet 2 000 kontaktov, 10 000 mesačných odoslaní a 2 000 denných odoslaní. Je to ideálne, ak práve začínate rozširovať svoje publikum. Môžete však upgradovať na svoj platený plán už od 9,99 dolárov mesačne.

Navštívte MailChimp

záver

Affiliate marketing je bezpochyby vysoko ziskový online obchod. Jeho úspech však stále závisí od rôznych aspektov, napríklad od vašej stratégie pri preniknutí na váš cieľový trh a účinnosti pri používaní nástrojov pridruženého marketingu..

Ak sa naučíte využívať témy a nástroje, ktoré som spomenul vyššie, budete môcť začať a rozvíjať svoju vlastnú affiliate marketingovú ríšu. Robiť chyby je vzdelávací zážitok, ale vyzbrojený najlepšími témami a nástrojmi, ktoré odborníci používajú, ste na ceste hore s lietajúcimi farbami!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map