10 najlepších služieb a softvéru pre e-mailový marketing za rok 2019

Môžete rozptýliť čokoľvek, čo k tomu majú povedať majitelia e-mailového marketingu. Nie menej ako Business.com odhalil že „za každých 1 EUR vynaložených na e-mailový marketing v Spojených štátoch je priemerná návratnosť 44 dolárov.“ Ak to pre vás nie je pozoruhodná NI, musíte vymyslieť viac kreatívnych spôsobov, ako vytvárať e-maily na komunikáciu a zdieľanie správ so svojimi zákazníkmi. Nepopiera sa, že je stále jednou z najúčinnejších marketingových stratégií všetkých čias.


Ak chcete, aby vaši zákazníci cítili, že sú hodní a ubezpečili sa, že dostávajú informatívny obsah, možno budete potrebovať najlepší marketingový softvér, ktorý pomôže vašej firme stať sa serióznou.

Ako si vybrať najlepšiu e-mailovú marketingovú službu

Dovoľte nám, aby sme vás oboznámili s faktormi, ktoré musíte zvážiť pri výbere správnej e-mailovej marketingovej služby.

1. Cena

Je to samozrejme horná časť zoznamu. Keď si uvedomíte, že cena je najdôležitejšou záležitosťou, nezabudnite sa prihlásiť na odber plánu, ktorý si zaslúži ich služby a pohodlie..

Pokúste sa vyhodnotiť svoj obchodný stánok, ak podnik dokáže udržať predplatenie tejto marketingovej služby a či bude prospešné pre rast firmy..

Investovanie do tohto druhu služieb nie je nič zlé, ale je nevyhnutné hľadať ten správny, ktorý vám skutočne pomôže.

2. Jednoduché použitie

Mnoho vlastníkov webových stránok nie je príliš informovaných o technických problémoch. Takže pri výbere správnej marketingovej služby sa vždy uistite, že je jednoduchá a ľahko použiteľná. Pozrite sa na tieto doplnky pre e-mailový marketing ktoré vás môžu v kampaniach elektronického obchodu posunúť na ďalšiu úroveň.

3. Realizácia

Doručiteľnosť znamená schopnosť marketingovej služby doručovať e-maily v plánovanom čase. Prioritou je zvoliť službu, ktorá zaručuje maximálnu mieru doručenia.

4. Nástroje na testovanie rozdelenia A / B

Testovanie A / B vypočíta vaše správanie zákazníkov. Používa sa na určenie, ktorá variácia má pre daný cieľ konverzie lepšiu výkonnosť.

Mať tento druh nástroja je skvelý spôsob, ako určiť, ktorá stratégia funguje a ktorá nefunguje. To by mohlo byť dobré spolu s rôznymi úrovňami, ako napríklad:

 • Testovanie nadpisu správy A / B
 • A / B Testovanie kópie zachytávania pošty
 • A / B Testovanie rýchlosti otvorenia pošty

5. Analytika a podávanie správ

Analýzy a prehľady vám pomôžu určiť pohyb vašich zákazníkov a efektívnosť vašej e-mailovej marketingovej stratégie prostredníctvom miery otvorenia a kliknutia a miery konverzie..

6. Nástroje automatizácie

Nástroje automatizácie nie sú nevyhnutnosťou pre všetkých obchodníkov s e-mailom, ale mohli by byť spôsobom, ako mať pasívny príjem pre vaše podnikanie..

Ak práve začínate, mali by ste nájsť e-mailovú marketingovú službu, ktorá ponúka segmentáciu, aby vám pomohla doručiť relevantnejší obsah svojim odberateľom.

7. Tvorca formulárov

Je vhodné, ak si vyberiete marketingový softvér, ktorý poskytuje skvelého tvorcu formulárov. Tvorca formulárov robí vašu stratégiu chytľavejšou pomocou registračných formulárov v závislosti od vašich ponúk. Uviedli sme najlepšie doplnky vo formáte WP aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá vám najviac vyhovuje.

8. Integrácia

Ak vaša firma používa aplikácie ako WordPress, Shopify, WooCommerce a ďalšie, uistite sa, že softvér marketingových služieb s nimi môže vyjsť. Ak používate konkrétny softvér na e-mailový marketing, nezabúdajte ani na všetky dôležité nástroje, ktoré používate.

Najlepšie e-mailové marketingové služby

Teraz prejdime na najlepší softvér na e-mailový marketing, ktorý môžete použiť pre svoju firmu.

1. ConvertKit

ConvertKit je poskytovateľ e-mailových služieb, ktorý je užitočný, najmä pre blogerov, podcasterov a ďalšie spoločnosti, ktoré vytvárajú publikum..

ConvertKit má tiež funkciu vizuálnej automatizácie, ktorá vám umožní vytvoriť dizajn akýmkoľvek spôsobom. S programom ConvertKit sa všetko deje vo vnútri samotného editora automatizácie. Kliknutím na krok v e-maile teda budete môcť vložený text upraviť.

Na rozdiel od iných poskytovateľov e-mailových služieb sa spoločnosť ConverKit zameriava hlavne na e-maily s textom, ktoré sú dôvernejšie pri komunikácii s vašimi odberateľmi.

Program ConvertKit začína 14dennou bezplatnou skúšobnou verziou a 29 USD mesačne.

Navštívte ConvertKit

2. Aweber

Aweber je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov služieb e-mailového marketingu. Podnikanie fungovalo od 90. rokov, čo z neho robí dôveryhodnú marketingovú službu.

Aweber je najlepšie použiť v šablónach registrácie. Je to užívateľsky prívetivé najmä pre používateľov bez technickej podpory, pretože je ľahké ho použiť na prispôsobenie prihlasovacích formulárov. Aweber má na formulároch, ktoré boli odoslané vašim príjemcom, funkciu testovania A / B, takže môžete ľahko skontrolovať, či vaša stratégia funguje alebo nie..

Ďalšou známou vlastnosťou spoločnosti Aweber sú ich mobilné aplikácie Aweber, pomocou ktorých môžete pohodlne odosielať e-maily pomocou mobilných telefónov..

Spoločnosť Aweber ponúka 30-dňovú skúšobnú verziu a je možné ju kúpiť za 19 dolárov mesačne.

Navštívte Aweber

3. Stály kontakt

Spoločnosť Constant Contact má v priebehu svojich rokov veľa inovácií. Jeho e-mailová marketingová aplikácia umožňuje firmám importovať údaje o zákazníkoch z tabuliek alebo e-mailových klientov, ako sú Gmail a Microsoft Outlook.

Jednou z jeho najnovších aktualizácií je aj to, že sa teraz môžete pripojiť na stránky Facebook a umiestniť svoje reklamy.

Nepretržitý kontakt je jednoduchý na používanie, pretože má drag-and-drop e-mailový tvorca, kde si môžete navrhnúť a prispôsobiť svoje e-mailové stratégie od nuly. Má tiež túto fantastickú funkciu, ktorá automaticky odošle e-mail príjemcom, ktorí nevideli prvý e-mail, aby bol viditeľnejší..

Ďalšie funkcie aplikácie Constant Contact, na ktoré sa môžete tešiť:

 • Segmentácia e-mailov
 • Kontaktujte vedenie
 • Nástroje marketingu udalostí
 • Integrácia elektronického obchodu

Spoločnosť Constant Contact ponúka 30-dňovú skúšobnú verziu a môžete si ju kúpiť za 20 dolárov mesačne.

Navštívte stály kontakt

4. ActiveCampaign

ActiveCampaign vám umožňuje byť kreatívnejší v e-mailovom marketingu. Má drag-and-drop nástroj, ktorý uľahčuje navrhovanie požadovaných e-mailov. Ak nie ste príliš zdatní, môžete tiež použiť predpripravené šablóny a pridať svoj vlastný dotyk. Svoje jednoduché textové e-maily môžete transformovať na videá alebo grafiku, aby ste svojim kontaktom mohli viac vyjadrovať a komunikovať.

ActiveCampaign začína na $ 15 / month s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Navštívte ActiveCampaign

5. MailChimp

Najnovšou aktualizáciou MailChimp je jej automatizačná funkcia. To umožňuje používateľovi vytvárať a odosielať automatizované e-maily, keď sú vyvolané aktivitou predplatiteľa.

MailChimp ponúka bezplatný prémiový účet, ktorý je obľúbenou voľbou pre majiteľov firiem s nízkym alebo žiadnym rozpočtom. Aj keď sa jedná o bezplatné predplatné, nemôžete podceňovať jeho ponuky, pretože určite pomôžu s obchodnými potrebami.

MailChimp môžete získať zadarmo alebo si môžete kúpiť iba počiatočnú cenu 10 dolárov mesačne.

Navštívte MailChimp

6. GetResponse

GetResponse je veľmi produktívny poskytovateľ marketingových služieb. Takmer všetky funkcie sú súčasťou tejto služby, nielen e-mailový marketing, ale poskytuje aj vstupné stránky a webové semináre.

Niektoré z vynikajúcich funkcií programu GetResponse sú:

 • Má funkciu drag-and-drop
 • Používa autoresponders
 • Vytvára pracovné postupy automatizácie
 • Funkcia testovania A / B pre informačné letáky a vstupné stránky

GetResponse má 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a začína sa $ 15 / mesiac.

Navštívte GetResponse

7. SendinBlue

SendinBlue je tiež populárny, najmä v elektronickom priemysle. Ponúka tri služby, napríklad e-mail, SMS a vyhradenú IP.

To môže byť veľmi vhodné, ak máte internetový obchod. Ponúka tiež SMS, transakčné správy, ktoré sledujú pohyb vášho zákazníka.

Zákazníkovi sa napríklad po dokončení nákupu produktu pošle potvrdzujúci text.

SendinBlue ako softvér pre e-mailový marketing má nástroj drag-and-drop, ktorý pomáha jeho používateľom ľahko vytvárať svoje e-maily. Môžu použiť aj vopred pripravené šablóny, ktoré sú k dispozícii. Ak chcete skontrolovať stav SendinBlue bez blokovania, pokračujte ďalej naše posledné hodnotenie SendinBlue.

Predbežná automatizácia je k dispozícii aj na serveri SendinBlue, ktorý je pripravený na prispôsobenie. Tri uvedené ponúkané služby SendinBlue majú svoju vlastnú cenu.

Môžete mať SendinBlue od 25 dolárov zadarmo mesačne.

Navštívte SendinBlue

8. MailerLite

MailerLite je jedným z najnovších v odbore. Aj keď sú nové, má túto jedinečnú funkciu na odosielanie e-mailového marketingu svojim odberateľom.

Jeho prispôsobená funkcia vám umožňuje skryť alebo zobraziť nevyhnutnú časť e-mailu vašim konkrétnym odberateľom. Ďalšia vec je, že môžete pridať osobné informácie predplatiteľa (ktoré dobrovoľne poskytli), aby ste k nim mali prístup osobnejším spôsobom..

MailerLite je vynikajúci pre hromadné e-maily. Pomáha vám posielať e-maily do rastúceho zoznamu kontaktov bez problémov.

Môžete mať program MailerLite zadarmo alebo 10 dolárov mesačne.

Navštívte MailerLite

9. Referenčný e-mail

Referenčný e-mail je vynikajúci pre malé a začínajúce podniky, ktoré vyžadujú vytváranie úspešných kampaní v oblasti e-mailového marketingu.

Umožňuje vám vytvárať kreatívne a priame profesionálne e-mailové kampane s ich ľahko použiteľnými nástrojmi, ako je e-mailový editor drag-and-drop, automatizačné nástroje..

Benchmark Email má veľmi ľahko použiteľné nástroje, od editora e-mailov s drag-and-drop po nástroje automatizácie.

Ďalšie funkcie, ktoré ponúka služba Benchmark Email:

 • Testovanie rozdelenia A / B
 • Mobilná aplikácia, ktorá uľahčuje prezeranie e-mailov prostredníctvom mobilných telefónov
 • Integrácia, ktorú fungujú hladko s 300 plus ďalšími aplikáciami
 • Zoznam staviteľov

Môžete sa prihlásiť na odber e-mailov s referenčnými hodnotami od bezplatného plánu až po 13,9 $ mesačne.

Navštívte referenčný e-mail

10. Odkvapkávanie

Odkvapkávanie je jedným z najlepších softvérov pre e-mailový marketing vlastníkom internetového obchodu a odporúča sa, najmä ak ste používateľom služby Shopify.

Odkvapkávanie má túto ľahko použiteľnú a vopred pripravenú funkciu, ktorá vyžaduje iba niekoľko zmien, a ste pripravení ísť. Majú tiež tento program Visual Builder, vďaka ktorému je vaša e-mailová kampaň viditeľnejšia.

Všetko, čo sa deje vo vašom obchode Shopify, keď ho integrujete do aplikácie Drip, automaticky odošle e-mailový marketing vašim predplatiteľom propagujúcim vaše podnikanie..

Napríklad ponúkate produkt, ktorý bude v určitom období v predaji, toto upozornenie pošle priamo vašim váženým kontaktom propagujúcim predaj produktu. Chcete viac kvapiek na kvapkanie? Mohli by ste ísť ďalej našu podrobnú kontrolu aplikácie Drip CRM tu.

Môžete vyskúšať aplikáciu Drip na 14 dní zadarmo a prihlásiť sa na odber za 49 dolárov mesačne.

Navštívte Drip

Časté otázky o e-mailovom marketingu

1. Potrebujem e-mailový marketing, aj keď nepredávam produkt?

Rozhodne! Ak ste bloger, vytvorením zoznamu e-mailov a odoslaním svojim odberateľom, že máte nový príspevok alebo nový príspevok, vám pomôže.

2. Ako získam viac odberateľov?

Používanie olovených magnetov je skvelý spôsob, ako zarobiť odberateľov. Olovený magnet je pre vašich odberateľov bezplatnou odmenou alebo produktom výmenou za ich e-mailové adresy. Zhromaždenie ich e-mailových adries vám umožňuje vytvoriť zoznam e-mailov, ktorý vám pomôže zarobiť viac odberateľov.

3. Ako často by som mal posielať e-mailové kampane?

Závisí to od odvetvia, v ktorom sa práve nachádzate. Posielanie najmenej štyroch e-mailov týždenne postačuje na upozornenie vašich odberateľov..

záver

Používanie e-mailovej kampane môže byť veľkou úlohou, ale skvelou stratégiou byť jedným zo známych podnikov vo vašom odbore.

Vždy pamätajte na faktory, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere poskytovateľa služieb e-mailového marketingu, aby ste predišli nárazom a problémom s budúcnosťou a rastom vášho podnikania..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map