Geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos 2020 m

el. pašto rinkodaraTai’Faktas: el. pašto rinkodara yra geriausias būdas pasiekti auditoriją ir išlaikyti jos susidomėjimą jūsų produktu ar paslauga. Tai taip pat yra vienas iš ekonomiškiausių būdų pasiekti platų žmonių ratą, ir jis’lengva nustatyti. Yra daug el. Pašto rinkodaros paslaugų, bet mes’suapvalinote penkis geriausius, kad galėtumėte nugrimzti į persekiojimą ir nuspręsti, kuris iš jų jums tinka, nesusiję su daugybe nereikalingos informacijos.


Gali būti sunku pritraukti srautą į jūsų svetainę. Prieš įsigilindami į apžvalgas, norėjome pranešti apie keturis dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis jūsų poreikiams tinkamą el. Pašto rinkodaros paslaugą:

 • Kiek jūs turite išleisti el. Pašto rinkodarai? Visi’Skirtingas biudžetas. Tai’jums kainuos apie 20 USD per mėnesį, kad galėtumėte pradėti įgyvendinti daugumą planų.
 • Ar turite laiko išmokti naudoti naują programinę įrangą? Visi’laikas ribotas. Gal kas nors gali būti atsakingas už jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijas.
 • Kokių funkcijų jums reikia / norite? Turite mokėti siųsti el. Laiškus, atnaujinimus ir tvarkyti savo kontaktus. A / B testavimas yra optimalus.

Ar yra palaikymo komanda, kuri padės jums išstrigti? Tu’Jei norite, turite galimybę pabendrauti su kuo nors. Palaikymas telefonu yra optimalus.

Tiesą sakant, visos šiame sąraše esančios el. Pašto rinkodaros paslaugos yra nuostabios, tačiau norime parodyti jums, kas jas daro tokias puikias, ir galbūt keletą dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami bet kurią el. Pašto rinkodaros paslaugą..

Argumentai už
 • Daug funkcijų
 • 60 dienų nemokamas bandymas
 • Įperkamos ir pritaikomos verslui
 • Geriausiai tinka mažmeninės prekybos ir elektroninės prekybos įmonėms
Minusai
 • Gali būti netinkamas visoms pramonės šakoms
 • Turi šiek tiek mokymosi kreivės
 • Neturi A / B testavimo, todėl nematote, kurios kampanijos buvo geresnės už kitas

  2. „Runner Up“ – „Mailchimp.com“

  „mailchimp“ logotipas

  Kas yra puiku „MailChimp“ yra tas, kad jame yra nemokama versija, todėl jums nereikės nerimauti, kad pasibaigs nemokamos bandomosios versijos galiojimo laikas ir tada įstrigsite sąskaitos už paslaugą, kuri jums gali nepatikti. Dėl šios priežasties daugeliui žmonių patinka „Mailchimp“. Internete yra daugybė šaltinių, padedančių žmonėms susipažinti su „MailChimp“, ir į tai atsižvelgiama viena iš labiau prieinamų paslaugų.

  Puiku nepatyrusiems vartotojams ��

  Nemokamas planas siūlo iki 12 000 el. laiškų per mėnesį turi būti išsiųsta.  Pabandykime greitai įvertinti, ar tai gerai: jei turėtumėte 2000 prenumeratorių (tai yra maksimali nemokamo plano suma), kiekvieną savaitę galėtumėte jiems nusiųsti el. Laišką, neviršydami didžiausios sumos. Tai gana standartas el. Pašto rinkodaros pramonėje, todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir norintiems žmonėms sušlapkite kojas naudodamiesi el. pašto rinkodara neišleisdamas pinigų.

  pašto redaktorius

  Jų mokamos pakuotės taip pat yra gana puikios, tačiau kaina priklauso nuo jūsų turimų abonentų skaičiaus. Yra keli „Mailchimp“ trūkumai, įskaitant tai, kad nemokama parinktis neleidžia automatiškai reaguoti į el. Laiškus, kurie gali sunaudoti jūsų gamybos laiką. Kita ypatybė, kurios trūksta laisvam pasirinkimui, yra segmentacija, kuri yra gyvybiškai svarbi tiksliniams klientams.

  Jie turi savo abonentų pokalbių ir el. Pašto palaikymą, tačiau nesiūlo skambučių palaikymo. Kitu atveju „Mailchimp“ yra gana tvirta, net ir turinti nemokamą parinktį, ir mes manome, kad jums patiks, kaip lengva ja naudotis.

  Argumentai už
  • Nemokama versija, o ne nemokama bandomoji versija
  • Iki 2000 prenumeratorių
  • Siųskite iki 12 000 el. Laiškų per mėnesį!
  • Paprasta naudoti
  • Puikus prietaisų skydelis
  Minusai
  • Jokio segmentavimo su nemokamu planu
  • Nėra automatinio atsakiklio su nemokamu planu
  • Nėra skambučių palaikymo

  3. Aweber.com

  Gera vertė / mažesnis funkcionalumas

  aweber logotipas

  Pirmą mėnesį nemokamai gausite užsiregistravę Aweber.com. Jie turi viso aptarnavimo klientų aptarnavimo programa palaikydami telefoną septynias dienas per savaitę nustatytomis valandomis, jie siūlo pokalbius ir palaikymą el. paštu tais neskubamais klausimais. Žiniatinklyje yra keletas šaltinių, kurie padės geriau pažinti „Aweber“, o jų kainos yra beveik tokios pačios kaip „ConstantContact.com“..

  „aweber“ el. pašto kūrėjas

  Jūs mokėsite apie 19 USD per mėnesį iki 500 abonentų, o daugiau gausite, kai gausite daugiau abonentų. Vienas dalykas, kuris mums nepatinka, yra tai, kad turime gauti kainų nustatymo kainą, jei turite daugiau nei 25 000 abonentų. Tai gali užtrukti, ir daugelis žmonių nenori laukti įmonių atsakymo. Vis dėlto „Aweber“ tinka didesnėms įmonėms ir gali būti lengvesnis nei kai kurios kitos el. Pašto rinkodaros paslaugos.

  Gaunate atsakomus šablonus ��

  Jis turi A / B testus, kurie jums padės nustatyti kampanijos efektyvumą, ir siūlo reaguojančio el. pašto šablonus, kad jūsų abonentai galėtų juos peržiūrėti savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Jame yra lengvai naudojamas prietaisų skydelis, tačiau jei jaučiatės priblokšti nustatydami savo el. Pašto rinkodaros kampanijas, yra daugybė informacijos, kuri padės jums tai išsiaiškinti, be to, dažnai įmonė rengia internetinius seminarus, skirtus palaikyti savo abonentus..

  Vienintelis šio produkto nuosmukis yra tas, kad jis kainuoja daugiau nei kai kurios kitos el. Pašto rinkodaros paslaugos ir reikalauja, kad susisiektumėte su jais didesnei auditorijai. Apskritai mums patinka, kad ji turi daug funkcijų, kurios gali augti kartu su jūsų įmone, o ištekliai yra labai naudingi.

  Argumentai už
  • Vieno mėnesio nemokama bandomoji versija
  • Turi A / B testus kampanijų efektyvumui nustatyti
  • Visapusiškas klientų aptarnavimas septynias dienas per savaitę
  • Daugybė interneto išteklių, padedančių pradėti
  Minusai
  • Norėdami gauti pasiūlymą daugiau nei 25 000 abonentų, reikia daug laiko
  • Kainuoja daugiau nei kai kurios kitos el. Pašto rinkodaros paslaugos

  4. „GetResponse.com“

  gauti atsakymo logotipą

  Jūs gausite nemokamą bandomąją versiją su „GetResponse.com“ tas pats kaip Aweber.com, tačiau „GetResponse.com“ kainos taškas yra šiek tiek geresnis nei „Aweber.com“. 1000 abonentų tai kainuoja apie 15 USD per mėnesį, o kaina didėja atsižvelgiant į jūsų turimų abonentų skaičių per tam tikrą laiką.

  Bendrovė siūlo visapusišką Pagalba klientams per el. paštą, pokalbius ir palaikymą telefonu. GetResponse.com yra žinomas kaip viena iš lengvesnių el. pašto rinkodaros paslaugų internete, ir jei nežinote, kaip elgtis toliau, internete yra keletas vadovėlių ir šaltinių, kurie padės pradėti dirbti su el. pašto rinkodara.

  gauti atsakymo el. pašto kūrėją

  Leidžia žinoti geriausią laiką siųsti el. Laišką Send️

  Viena geriausių „GetResponse.com“ funkcijų yra ta tai turi laiko funkcija, kuri nurodys, kada yra geriausias dienos laikas siųsti el. laiškus, tai sutaupo daug prarastų darbo valandų ir pastangų nukreipiant žmones netinkamu metu. Taip pat yra A / B testavimo funkcijos, leidžiančios išbandyti iki 5 kampanijos kartojimų prieš įsipareigojant vienai. Ši funkcija mums patinka, nes ji suteikia greitą grįžtamąjį ryšį verslo savininkui, bandančiam padidinti pardavimus ir įsitraukimą.

  Vienas iš vienintelių „GetResponse.com“ trūkumų yra tas, kad jame nėra įvykių valdymo įrankių, todėl tam kūriniui jums reikės atskiros programinės įrangos. Priešingu atveju tai yra puikus dalykas įrankių rinkinys bet kuriai pramonei, joje yra lengvai skaitomas prietaisų skydas, kuris naujojo vartotojo negąsdina.

  Argumentai už
  • Nemokamas vieno mėnesio bandymas
  • A / B kampanijos efektyvumo testai
  • Visapusiškas klientų aptarnavimas
  • Daugybė reikšmingų išteklių internete, padėsiančių išmokti virves
  • Laikmačio funkcija, skirta padidinti abonentų įsitraukimą
  Minusai
  • Nėra įvykių valdymo įrankių
  • Gali pradėti kainuoti brangiau, kai auga jūsų verslas

  5. „ActiveCampaign.com“

  aktyvus kampanijos logotipas

  „ActiveCampaign.com“ turi vieną iš trumpesnių nemokamų bandymų laikotarpių, kurie, mūsų manymu, turėtų būti ilgesni. Nemokamas bandomasis laikotarpis yra tik 14 dienų, o tai neatrodo pakankamai laiko užimtiems verslo savininkams, kurie gali nesėdėti ir žaisti su prietaisų skydeliu bent savaitę.

  Puiki viena priešais palaikymą ☎️

  Ką mes su tuo darome el. pašto rinkodaros paslauga ar taip atrodo labai pritaikyta žmonėms, ieškantiems palaikymo ir patarimo plėtojant savo verslą. Jie nesiūlo palaikymo telefonu, tačiau jei norite pasikalbėti su el. Pašto rinkodaros ekspertu, galite sumokėti apie 65 USD, kad gautumėte 30 minučių sesiją su vienu iš „Active Campaign“ rinkodaros ekspertų ir gautumėte atsakymus į visus jūsų klausimus. Jei pasirinkote aukštesnės klasės prenumeratos paketus, šis 65 USD mokestis netaikomas.

  Mes taip elgiamės paslauga gaunama už prieinamą kainą: apie 9 USD per mėnesį 500 abonentų. Kaina auga su kiekvienu nauju jūsų klientų abonentų lygiu. Turint pritaikytą „Active Campaign“ palaikymą, daugeliui pradedančiųjų ji atrodo tinkama vieta.

  Jūs netgi galite surengti asmeninį susitikimą su jų ekspertais, jei esate Čikagos rajone. Jis neturi apklausos įrankio, tačiau jį galima integruoti Apklausa beždžionė. Vis dėlto turėsite sumokėti už daugiau nei 250 el. Pašto abonentų, todėl atminkite. Puiki savybė, kurią turi „Active Campaign“, yra ta, kad galite siųsti datos pagrįstus el. Laiškus, kad galėtumėte išsiųsti pranešimus apie išpardavimą arba galite palinkėti savo klientams gimtadienio.

  Argumentai už
  • Maža kaina
  • Geras aptarnavimas
  • Galimybė asmeniškai arba telefonu susitikti ar pasikalbėti su el. Pašto rinkodaros specialistais
  • Datomis pagrįstos kampanijos
  • A / B testavimas
  Minusai
  • Trumpas nemokamas bandomasis laikotarpis
  • Nėra apklausos programinės įrangos
  • Norėdami apklausti juos, turite sumokėti daugiau nei 250 el. Pašto abonentų

  Mūsų paskutinės mintys apie el. Pašto rinkodaros planus

  El. Pašto rinkodara bėgant metams atėjo į kelią, ir kiekvienam verslui įprasta tam tikru būdu naudoti el. Pašto rinkodarą. Kai kurie žmonės tiesiog renka el. Laiškus, kad išsiųstų informaciją apie išpardavimus, o kiti juos naudoja, norėdami vairuoti visą savo verslą 365 dienas per metus

  Tikriausiai per vieną dieną gavote daugiau nei vieną el. Laišką iš didelės dėžutės parduotuvės – taip yra todėl, kad dideli vaikinai žino, kaip dažnai žmonės tikrina savo telefonus ir el. Laiškus. Štai kaip tu pasiekti auditoriją šiomis dienomis. Žinoma, šioms kampanijoms nustatyti reikia laiko, tačiau jos yra tokios patrauklios, kad yra vertos pastangų ir reikalauja laiko.

  Būkime sąžiningi: el. Pašto rinkodara yra gana prieinama. Brangiausias pradedančiųjų paketas šiame sąraše yra 20 USD per mėnesį. Kiekvienas verslas gali sau tai leisti ir turėtų skirti lėšų savo biudžete. Pamatysite, kad vienas išpardavimas per mėnesį lengvai atsipirks už jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijų išlaidas.

  Norėdami nustatyti geriausią jūsų verslo el. Pašto rinkodaros sistemą, pasinaudokite nemokamomis bandomosiomis dienomis, kurios siūlomos teikiant šias paslaugas. Perskaitykite išteklius ir atlikite namų darbus. Jei negalite suprasti, kaip naudoti programinę įrangą per trumpą laiką, pereikite toliau. Ten yra daugiau prieinamų paslaugų.

  Mes sudėjome privalumų ir trūkumų sąrašą kiekvienai iš penkių šiame sąraše esančių rinkodaros el. pašto paslaugų, tačiau pagalvokite, kaip šie privalumai ir trūkumai veikia jūsų verslą. Tai, kas, mūsų manymu, yra priešingybė, gali būti tik tai, ko reikia jūsų verslui, arba jo nereikia, todėl jūsų sėkmė neturi jokios įtakos.

  Svarbiausia, neskubėkite paskubėti, ką el. Pašto rinkodara gali padaryti jūsų verslui, ir atidėti el. Pašto rinkodaros kampanijos pradžią. Galite nustatyti bet kurią iš šių el. Pašto rinkodaros paslaugų šiandien ir pradėti rinkti el. Laiškus per kelias valandas. Taigi nedelskite.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map