Parima edasimüüja majutamine

pilt, mis näitab, kuidas edasimüüja hostimine töötabHostimüüjana on teil võimalus luua ettevõte, kus müüte teistele Internetis ruumi. Sina oled see, kes dikteerib hinna. Sina oled see, kes turustab ja klientidele müüb. Sina oled see, kes vastutab suhete hoidmise eest, mis sul klientidega on.


Ettevõtte, kellelt hostimisteenust ostate, vastutab siiski riistvara, tarkvara probleemide ja kõigi tehniliste probleemide lahendamise eest. Põhiliselt rendite serveriruumi. Maksate hulgihinda, nii et saate selle jaemüügihinna eest edasi müüa ja teenida kasumit.

Seda silmas pidades tagab kvaliteetse edasimüüjaprogrammi valimine, et teie kliendid püsiksid teiega 2-3 aastat.

Selles juhendis käsitleme mitmeid edasimüüjate programme ja aitame teil neid paremini mõista.

Kas on olemas majutusteenuste turgu??

Jah. Mõelge vaid, 2016. aastal oli seal umbes miljard elavat veebisaiti. 2020. aastal, vaid kolm aastat hiljem, on meil ligi kaks miljardit veebisaiti. Iga päev on veebis uusi veebisaite. Hostimise edasimüügil saate selle kasvava suundumuse pealt raha teenida. Selles äris edu saavutamiseks peab teil olema hea arusaam teistest valdkonnas tegutsevatest mängijatest. Peate teadma, kellelt peate oma servereid rentima, samuti ettevõtted, mida peaksite vältima. Te peaksite teadma kriteeriume, mida enamus uut veebisaiti looma soovivaid inimesi soovib, ja peaksite teadma teie serverite spetsifikatsioone et saaksite oma klientidele pakkuda korralikku teenust.

Enamik hostiettevõtteid teenib kasumit teisel kuni kolmandal aastal, esimese aasta kasumid söövad tavaliselt ära turundustegevus. Kvaliteetsed hostimisteenused tagavad kahe-kolmeaastase kasumlikkuse saavutamise.

Mida otsime edasimüüjatelt

Vaatame paari valdkonda, mida peame edasimüüja hostimise valimisel oluliseks.

Pidage meeles, et enamik edasimüüjaid pakub väga sarnast paketti, seade on sageli üksikasjades. Soovite teada täpselt, mida nad tasuta pakuvad, et saaksite teada, kuidas oma hostingu pakkumist hinnaks muuta ja oma ettevõtet laiendada.

Siin on mõned. Kui vajate täpsemaid soovitusi tehnilisematel veebisaitidel (nt veebirakendused), saatke mulle palun meilisõnum ([email protected]) lisateavet. Aitäh!

Uptime ja töökindlus

pilt veebisaidi kiirusestTeine valdkond, mida vaatasime, oli tööaeg ja töökindlus. Sa ei taha kõike muud kui 99,9-protsendiline tööaegne garantii. Midagi muud tähendab see, et teie kliendid võivad igal kuul vaadata kuni tund seisakuid. Sellest tunnist võib piisata, et teha vahet, kas teie kliendi äri on edukas või ebaõnnestunud.

Midagi, mida teie kliendid teilt soovivad, ja seetõttu peaksite seda nõudma ettevõttelt, kellelt hostimisteenust ostate, on SSD-mäluseade ja HTTP / 2-serverid. Nagu näete, pakuvad ettevõtted, mida me selles juhendis hiljem üle vaatame, head kiirust ja head tööaega. Mõned pakuvad isegi raha tagasi garantii, kui nende tööaeg langeb alla 99,9 protsendi piiri.

Näete meie reaalajas hostimise jälgimine et näha, millistel võõrustajatel on head / kehvad tulemused.

Tehniline abi

Isegi täiuslikus maailmas, kus on parimad serverid, lähevad asjad valesti. tehniline abiKui nad seda teevad, hakkavad teie abi otsima kliendid, kellele olete oma teenuse müünud. Teie omakorda otsite veebimajutusettevõtte poole. See on põhjus, miks soovite veebimajutusettevõte, mida kasutate õigeaegsete vastuste andmiseks ja kellel on asjatundlikud tehnikud. Mis tahes viivitus hostiettevõtte poolt teile vastuste andmisel või probleemide parandamisel tähendab viivitust, et teie kliendid saavad oma veebisaidi uuesti üles ja käima saada.

Kõikide tehniliste probleemide lahendamiseks on vajalik ööpäevaringne tugi. Ärge isegi kaaluge edasimüüja hostimist, mis kasutab piletisüsteemi. ��‍♂️

Hind

Viimane tegur, mida me kaalume, on hind. Nagu me mainisime, on see äri. Ettevõtted soovivad raha teenida. rahakassaMida odavamalt saate hulgimüügi majutust osta, seda suuremat kasumit teenite teenuse edasimüügil. Kõigil ettevõtetel, mida vaatame, on hind, mis on piisavalt madal, et saaksite teenida paar dollarit ja omada natukene nokitsemisruumi, et kasvada.

Nüüd, kui meil pole ettevalmistusi tehtud, sukeldume ja arutame oma valikuid parimate edasimüüjate veebimajutusettevõtete jaoks. Oleme need loetlenud meie eelistuste järjekorras.

Parimad veebimajutus edasimüüjad

HostGator – parim jõudlusplaan

Põhijooned
 • Piiramatu domeenid
 • Tasuta SSL
 • Tasuta WHMCS kliendihaldus- / arveldustarkvara
 • 24/7/365 tugi
 • 99,9% tööaja garantii

Plussid

 • Valge sildi majutamine
 • Ressursside täielik kontroll
 • ResellerClubi konto lisatasuta

Miinused

 • Puudub SSD salvestusruum

HostGator pakub seda, mis meie arvates on mõned kõige täielikumad edasimüüjaplaanid turul. Nende pakutavad plaanid muudavad edasimüüjate jaoks lihtsamaks klientidele vajalike funktsioonide pakkumise ja klientide haldamise. See võimaldab teil edasimüüjana teha uusi funktsioone oma klientidele kättesaadavaks, kui nad on-line-sisenevad, ja teie klientidel on juurdepääs klienditoele. Kõik see on tehtud suhteliselt odava hinnaga.

Soodustus registreerimisel ��

Kõik ülaltoodud plaanid pakuvad teile tasuta ResellerClubi kontot. See tähendab, et saate oma klientidele müüa 70 pluss gTLD ja ccTLD. On olemas 80 protsenti allahindlust registreerimiskuludelt. Teil on võimalik oma klientidele domeeninimesid müüa. Saate aidata neil oma veebisaidi praegusest serverist teie omale üle viia. Kuna ostate kõiki teenuseid omahinnaga, saate nende edasimüügil teenida raha.

HostGatoril on mitmeid ainulaadseid tööriistu, mis võimaldavad teil oma äri brändida. Näiteks, HostGatoril on ainulaadselt kujundatud cPanel mida saate oma klientidele pakkuda. Suurepärane on see, et saate lisada oma logo ja oma kaubamärgi.

HostGator on loonud hulga videoid ja õpetusi. Saate neid oma klientidega kasutada ja neid brändida, nii et tundub, et kogu see teave pärineb teie ettevõttest.

Teil on 100-protsendiline kontroll ribalaiuse, salvestusruumi, muutmälu jms üle. Saate kontrollida, kuidas ressursse eraldatakse. HostGator annab teile võimaluse kuu keskel uuele tasemele üle minna, kui tunnete, et ressursid on otsa saanud. Nii ei kaota te potentsiaalseid kliente.

Äärmiselt usaldusväärne & # x1f600;

Valisime oma lemmikuks HostGatori, kuna nad on usaldusväärsed. Neil on a 99,9-protsendiline tööaegne garantii. Sellist garantiid näete paljude hostiettevõtete juures. Meile HostGatoris meeldib see, et nad järgivad neid garantiiga. Kui nende serverid kuu jooksul seda läve ei täida, hüvitab HostGator teile kogu kuu.

Nagu me mainisime, saavad teie kliendid kasutada cPaneli teie brändingu jaoks. Saate kasutada ka cPaneli. HostGator on teinud kena töö cPaneli ümberkujundamiseks, et seda oleks lihtne kasutada. Selle taga on palju jõudu. Teil ja teie klientidel on kõik võimalused, mida võite cPanelilt oodata, ainulaadse ümberkujundamisega, mida ei saa ületada.

HostGatori arvustusi lugedes on selge, miks nad on täna üks parimatest pakkujatest. Neil on suurepärased kiirused, hämmastav tööaeg ja hõlpsasti kasutatav cPanel. HostGator tabab selle hinnaklassi kõiki olulisemaid punkte, mida võisite hostiettevõttelt oodata.

Seda on piisavalt lihtne kasutada, nii et täielikud algajad suudavad selle kiiresti omandada. Sellel on aga võimsus ja funktsioonid, mis võimaldavad energiakasutajatel saada hakkama sellega, mida nad teha tahavad. Saadaval on mitmeid turvafunktsioone. Mõned neist on komplektis ja teised maksavad lisatasu. Miks mitte endale seda lasta? HostGator pakub praegu 45-päevast raha tagasi garantii.

A2-hostimine – esmaklassiline edasimüüjate hostimine

Põhijooned
 • ENomi edasimüüja konto on tasuta
 • Raha tagasi garantii
 • Tasuta SSL ja SSD
 • 24/7/365 tugi
 • 1000 GB Ülekanne
 • 20X kiirem Turbo variant

Plussid

 • cPaneli integreerimine
 • Valige Linuxi või Windowsi serverite vahel
 • Kaks tasuta arveldustarkvara, mille vahel valida

Miinused

 • Pole palju salvestusruumi

Valisime A2 Hostingi oma teiseks numbriks, kuna sarnaselt HostGatoriga suudavad nad pakkuda oma klientidele peaaegu kõike, mida nad vajaksid. Nende edasimüüjate plaanid on ühed parimad turul. Nad sisaldavad:

 • cPaneli integreerimine
 • SSD salvestusruum
 • WHMCS või Blesta kontode haldamiseks

Põhjalik funktsioonide komplekt & # x1f4c3;

Peaaegu kõigil edasimüüjate hostimiskavadel, olenemata ettevõttest, on olemas teatud tüüpi arveldustarkvara. A2-hostimine erineb selle poolest, et teile antakse kaks võimalust. Hõbedase konto ostmisel saate valida WHMCSi ja Blesta vahel. WHMCS on pälvinud paljude seas tunnustust probleemide lahendamise vahendina. Blesta on eelistatud, kuna see on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et kasutajad saavad seda kohandada vastavalt oma vajadustele.

Võite valida Linuxi või Windowsi serveri. Valitud operatsioonisüsteem määrab teile saadaolevad tarkvaravalikud. Selle valiku aluseks on teenused, mida soovite oma klientidele pakkuda. Näiteks Linux kasutab cPaneli ja PHP-d. Windows kasutab Pleski ja. NET südamikke.

Sõltumata valitud kavast eraldatakse teile korralik summa ressursse. Madalaim pakutav plaan, mida A2 Hosting pakub, toetab kuni 40 kontot. Sealt saate jätkata kasvu. Teie ettevõtte kasvades saate valida kõrgema astme kontosid, mis pakuvad rohkem salvestusruumi.

Üks kiireimaid veebimajutajaid & # x1f686;

Meile avaldas muljet A2 Hostingi kiirus. Nad on ühed kiireimad veebimajutajad, mida oleme testinud. Nende baaskiirus on kiire, kuid seda täiustatakse ainult tänu SSD-mäluseadmele. Sisu edastamiseks on terves maailmas mitmeid andmekeskusi. Teil on võimalus hankida turbo-server. See server pakub tavapärasest 20 korda kiiremat kiirust.

A2 Hosting pakub hämmastavat tuge. Saate nendega suhelda järgmistel viisidel:

 • E-post
 • Reaalajas vestlus
 • Telefonitugi

Lisaks saate kasutada hästi toetatud teadmistebaasi. On mitmeid juhendeid, mille abil saate oma klientidel vastata põhiküsimustele ja alustada nende veebisaidi majutamist.

A2 Hosting on pakkunud järjepidevat teenust enam kui 15 aastat. See on aidanud neil veebimajutuste maailmas kvaliteedinime üles ehitada. Kui te pole nende teenusega täiesti rahul, nad pakuvad igal ajal raha tagasi garantii.

A2-hostimine on ettevõte, mis keskendub asjade võimalikult kohandatavaks muutmisele. Asjade seadistamise mõistmiseks võib kuluda natuke, kuid kui tunnete selle üles, on teil odav ja kiire veebimajutaja, millel on muljetavaldav hulk funktsioone. Lugege meie täielikku A2 majutuse ülevaadet.

InMotion – suurepärane jõudlus vähem funktsioone

Põhijooned
 • 100G + kettaruum
 • Tasuta pühendatud IP
 • Piiramatu cPanels
 • 24/7/365 tugi
 • Saidi varundamine

Plussid

 • SSD salvestusruum
 • Valge sildi majutamine
 • Suurepärane saidi turvalisus

Miinused

 • Juhuslikud seisakuid

Kui vaatate kõiki tooteid, mida InMotion pakub, näete, et mõned neist on väga toredad ja teistel näib puuduvat funktsioone. Õnneks on nende edasimüüjate plaanid mõned nende pakutavatest toredamatest funktsioonidest. InMotion annab teile võimaluse valida kuue erineva konfiguratsiooni vahel. Nad pakuvad palju funktsioone, sealhulgas funktsioone, mis aitavad teil arveldada ja varundada.

Läbipaistev teenus ��

Meile, InMotioni eelis number üks on selle läbipaistvus. Valge sildiga tootena, kui kasutate nende ressursse, on teie bränd või teie nimi see, mida teised näevad. InMotion töötab taustal. Nii pole teie ettevõtte ja nende vahel segadust. See lisab teie usaldusväärsust.

Teile pakutavad ressursid on muljetavaldavad. Edasimüüja serverid on varustatud SSD-salvestuse ja RAID-6 andmekaitsega. See annab teile kiireimad andmeedastuseks saadaolevad kiirused. Samal ajal suudate säilitada koondamise.

Seal on veel paar perks, mille saate neilt edasimüüjana. Näiteks saate Enomis tasuta konto. See võimaldab teil pakkuda oma klientidele SSL-i registreerimist ja domeeninimesid. Saate WHMCS-i arveldustarkvara. See tarkvara on populaarne, kuna see muudab automaatsete arvete koostamise, maksete sissenõudmise ja teie klientide jälgimise lihtsaks.

Suurepärane tugimeeskond & # x1f4de;

InMotion pakub oma klientidele mitmeid muid maiustusi. Üks on tugimeeskond, mis neil on. see on üks parimatest, kellega oleme suhelnud. Nende personal on jagatud kahte erinevasse osakonda. Nii on teil lihtsam leida vastus täpsele küsimusele, mis teil või teie klientidel võib olla. Paljud nende töötajad on läbinud väljaõppe. Nii et võib-olla räägite müüjaga, kuid ka nemad saavad pakkuda tehnilist tuge.

InMotion pakub teile mitmeid turvafunktsioone. Patchmani pahavarakaitse tähendab, et teie serverit otsitakse pidevalt pahatahtliku tarkvara järele. Kõik, mis osutub küsitavaks, karantiinis ja eemaldatakse. Corero DDoS kaitse on teie serveri kaitseks julma jõu rünnakute eest.

InMotion pakub oma klientidele peaaegu kõike, mida nad vajavad. Täiendav tarkvara võib olla tasuta kaasa antud või saadaval ostmiseks. Me ei saa aru sellest, kui muljetavaldavad neile pakutavad funktsioonid.

Nende WordPressi tugi on suurepärane. Neil on reageeriv tugimeeskond ja nad pakuvad laia valikut turvafunktsioone. InMotion pakub oma klientidele 90-päevast raha tagasi garantii, nii et saate neid proovida riskivabalt.

SiteGround – suurepärane pilve edasimüüjate hostimine

Põhijooned
 • Madal kui 42 dollarit aastas
 • Parim tugi käed alla
 • Tasuta SSL
 • 24/7/365 tugi
 • Mitme serveri asukoht

Plussid

 • SSD salvestusruum
 • Odav hind
 • Fenomenaalne klienditugi

Miinused

 • Saate osta ainult aastast hostimist

Oleme sageli arutanud, mis meile SiteGroundis meeldib. See on üks WordPressi paremaid hostimisvõimalusi. Kõik need põhjused, mida me mainisime, ja muud, on see, miks me nad sellesse loendisse lisasime. SiteGround on madala hinnaga kiire hostimise võimalus. Nad pakuvad fenomenaalne tugi.

Pakub teile krediiti

SiteGroundil on edasimüüja hostimiskava, mis erineb sellest, mida saate enamiku teiste hostide korral. Enamiku teiste võõrustajate juures ostate kuuplaani või aastaplaani, mida saate edasi müüa. SiteGround annab teile krediiti. Iga krediit annab teile edasimüüja teenuse ühe aasta jooksul. Saate igal ajal osta nii palju krediite, kui soovite. Nende jaoks on tore, et nad ei aegu. See tähendab, et saate kliendi kontot igal ajal uuendada või uue konto avada.

Paljude jaoks toimib selline suhtlusviis paremini kui plaanid, mis piiravad teie juurdepääsu ressurssidele, sõltuvalt ostetud plaani astmest. Saidiga SiteGround, iga konto on ühe veebisaidi jaoks. Nii et saate oma klientidele pakkuda terviklikku plaani. Üks klient võib soovida, et ühte veebisaiti võõrustataks kolme aasta jooksul. Nii et ostate kolm krediiti. Või mõni teine ​​klient soovib, et seitse veebisaiti võõrustataks ühe aasta jooksul, nii et ostate ja annate neile seitse krediiti.

Edasimüüjatele, kes on harjunud suhtlema teiste hostiettevõtetega, võib selline suhtlusviis tunduda pisut imelik. Paljud hindavad aga kiiresti seda tüüpi plaanide pakutavat paindlikkust. Universaalse konto asemel saab iga plaani kohandada, et rahuldada selle kliendi vajadused, kes selle vastu võtab.

Igapäevased tasuta varukoopiad & # x1f193;

Lisaks ainulaadsele viisile, kuidas nad lähenevad edasimüüjate hostimisele, on SiteGroundil palju pakkuda. SiteGround pakub valge sildi hostimist. See tähendab, et kogu nende bränding on eemaldatud ja saate oma kaubamärgi oma kohale asetada.

Teie kliendid saavad mitmeid atraktiivseid funktsioone. Iga nende saiti saab iga päev tasuta varundada. Kolmkümmend eelmist varukoopiat hoitakse failis. Teie kliendid saavad tasuta Cloudflare CDN-i. See mitte ainult ei paranda kiirust, vaid aitab teie klientidel tõrjuda DDoS-i rünnakuid.

Igal serveril on HTTP / 2 lubatud. Kõik nad on varustatud SSD-mäluseadmega. Teie kliendid tunnevad enesekindlalt, et nad saavad uusimat tehnoloogiat.

Meie arvates, SiteGround on parimate edasimüügivõimaluste hulgas. Neil on põhjalikud plaanid. Nende töötajad pakuvad hämmastavat tuge. Nad pakuvad kindlat kiirust. Selles võõrustajas on palju, mis on atraktiivne. Saate seda ise proovida tänu nende 30-päevasele raha tagastamise garantiile.

Seotud: Kuidas oma veebisaiti varundada

Lõppsõnad

Veebimajutus edasimüüjana on piiramatu potentsiaaliga ettevõte. Teie ettevõtte kasv ja klientide õnn sõltub veebimajutajast, kellelt te oma teenust rendite. Kuna olete oma uurimistööd teinud, olete ilmselt näinud, et pole palju pakkujaid, kes loobuvad oma serverites ruumi teistele edasimüümiseks. Ja paljud neist, kes toetavad edasimüüjaid, ei paku parimaid tööriistu ega teenuseid. Seetõttu koostasime selle juhendi, et lisada ka meie parimad pakkujad.

Samuti peaksite märkima, et mõned odavad hosting firmad pakuvad ka edasimüüjaplaane murdosa hinnast.

Kas olete teiste edasimüüjatega koostööd teinud? Mis on selles äris olemise plussid ja miinused? Meile meeldiks teid kuulda. Andke meile allpool olevate kommentaaride osas teada, mida arvate.

Meie teiste arvustuste kohta lisateabe saamiseks lugege meie parimat veebimajutuse juhendit. Aitäh nagu alati, et leidsite aega meie juhendite lugemiseks.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map