Parim e-posti turundusteenus 2020

e-posti turundusSee’Fakt: meiliturundus on parim viis vaatajaskonnani jõudmiseks ja tema toote või teenusega kursis hoidmiseks. Samuti juhtub, et see on üks kõige kulutõhusamaid viise paljude inimesteni jõudmiseks’seda on lihtne üles seada. Seal on palju e-posti turundusteenuseid, kuid meie’olete ümardanud viis parimat, et saaksite jälitada ja otsustada, milline neist teile sobib, ilma palju ebavajalikku teavet läbi sõelumata.


Liikluse suurendamine oma veebisaidile võib olla keeruline. Enne arvustustega tutvumist soovisime teile teada anda neljast asjast, mida tuleks oma vajadustele sobiva e-posti turundusteenuse valimisel arvestada:

 • Kui palju peate meili turundusele kulutama? Igaüks’eelarve on erinev. See’Enamiku plaanidega alustamiseks läheb see teile maksma umbes 20 dollarit kuus.
 • Kas teil on aega õppida uue tarkvara kasutamist? Igaüks’aeg on piiratud. Võib-olla saab keegi teie e-posti turunduskampaaniate eest vastutada.
 • Milliseid funktsioone te vajate / soovite? Peate saama e-kirju, värskendusi ja oma kontakte korraldada. A / B testimine on optimaalne.

Kas on olemas tugimeeskonnad, et teid ummistusest välja viia? Sina’Ma soovin, et saaksite kellegagi vestelda, kui teil on mõni küsimus. Telefonitugi on optimaalne.

Tõsi, kõik selles loendis olevad e-turundusteenused on fantastilised, kuid tahame teile näidata, mis teeb need nii suurepäraseks, ja võib-olla mõned asjad, mida peaksite enne e-turundusteenusele pühendumist teadma.

Plussid
 • Palju funktsioone
 • 60-päevane tasuta prooviperiood
 • Oma ettevõttele taskukohane ja skaleeritav
 • Parim jae- ja e-kaubanduse ettevõtetele
Miinused
 • Võib-olla ei sobi kõigile tööstusharudele
 • Tal on natuke õppimiskõverat
 • Teil pole A / B-testimist, nii et te ei näe, millised kampaaniad tegid paremini kui teised

  2. Runner Up – Mailchimp.com

  mailchimp logo

  Mis selles suurepärast on MailChimp on see, et see pakub tasuta versiooni, nii et te ei pea muretsema selle pärast, et tasuta prooviversioon aegub ja siis jäädakse arvele teenuse eest, mis teile ei pruugi meeldida. Sel põhjusel meeldib paljudele inimestele Mailchimp. Veebis on palju ressursse, mis aitavad inimestel MailChimpiga tutvuda, ja sellega arvestatakse üks kättesaadavamaid teenuseid, mida kasutada.

  Suurepärane kogenematutele kasutajatele ��

  Tasuta plaan pakub kuni 12 000 e-kirja kuus, mis tuleb välja saata.  Teeme kiire ülevaate, kas see on hea asi: kui teil oleks 2000 tellijat (mis on tasuta paketi maksimaalne summa), võite saata neile igal nädalal meilisõnumi, ületamata teie maksimaalset summat. See on meiliturunduse valdkonnas üsna standard, nii et see on suurepärane võimalus algajatele ja inimestele, kes seda soovivad e-turunduse abil saavad jalad märjaks ilma raha kulutamata.

  e-posti toimetaja

  Ka nende tasulised paketid on päris suured, kuid hind sõltub teie abonentide arvust. Mailchimpil on paar puudust, sealhulgas asjaolu, et tasuta valik ei võimalda meilidele automaatne vastamine, mis võib teie tootmisaega arvestada. Veel üks funktsioon, mis vabal valikul puudub, on segmenteerimine, mis on oluline võtmeklientide sihtimiseks.

  Neil on oma tellijatele vestluse ja e-posti tugi, kuid nad ei paku kõnetuge. Muidu on Mailchimp üsna tasuta isegi tasuta valiku korral ja arvame, et teile meeldib, kui lihtne seda kasutada on.

  Plussid
  • Tasuta prooviperioodi asemel tasuta versioon
  • Kuni 2000 tellijat
  • Saatke kuni 12 000 e-kirja kuus!
  • Lihtne kasutada
  • Suurepärane armatuurlaud
  Miinused
  • Ilma segmentita segmenteerimist
  • Ühtegi tasuta plaaniga automaatvastajat pole
  • Puudub kõnetugi

  3. Aweber.com

  Hea väärtus / madalam funktsionaalsus

  aweberi logo

  Esimese kuu saate tasuta, kui registreerute Aweber.com. Neil on a täisteenindusega klienditoe programm telefonitoega seitse päeva nädalas määratud kellaaegadel ning nad pakuvad vestlust ja e-posti tuge nendele kiireloomulistele päringutele. Veebis on mõned ressursid, mis aitavad Aweberit paremini tundma õppida, ja nende hinnad on umbes samad, mis ConstantContact.com.

  aweber e-posti ehitaja

  Maksate kuni 500 tellija eest umbes 19 dollarit kuus ja maksate rohkem, kui saate rohkem tellijaid. Üks asi, mis meile ei meeldi, on vaja saada hinnakujunduse pakkumist, kui teil on üle 25 000 tellija. See võib võtta aega ja paljud inimesed ei taha oodata ettevõtete vastust. Aweber sobib aga suurematele ettevõtetele ja võib olla hõlpsam kui mõned muud meiliturundusteenused.

  Saate tundlikke malle ��

  Sellel on A / B-testimine, mis aitab teid määrake oma kampaania efektiivsus, ja see pakub reageerivad e-posti mallid, et teie tellijad saaksid neid oma mobiilseadmetes vaadata. Sellel on hõlpsasti kasutatav armatuurlaud, kuid kui tunnete oma e-posti turunduskampaaniate seadistamist üleolevalt, on selle välja mõtlemiseks palju teavet ja ettevõtte korraldatavate tellijate toetuseks korraldavad sageli veebiseminarid, mida ettevõte korraldab..

  Selle toote ainus langus on see, et see maksab rohkem kui mõned muud e-posti turundusteenused ja eeldab, et peate suurema vaatajaskonna jaoks nendega ühendust võtma. Üldiselt meeldib meile, et sellel on palju funktsioone, mis võivad teie ettevõttega koos areneda ja ressursid on väga kasulikud.

  Plussid
  • Üks kuu tasuta prooviperioodi
  • Omab A / B-testimist kampaaniate tõhususe määramiseks
  • Põhjalik klienditugi seitse päeva nädalas
  • Alustamiseks palju Interneti-ressursse
  Miinused
  • Enam kui 25 000 tellija jaoks hinnapakkumise saamine on aeganõudev
  • Maksab rohkem kui mõned muud e-posti turundusteenused

  4. GetResponse.com

  saada vastuse logo

  Saate tasuta prooviversiooni GetResponse.com sama mis Aweber.com, kuid GetResponse.com hinnapunkt on pisut parem kui Aweber.com. 1000 tellija jaoks maksab see umbes 15 dollarit kuus ja hind tõuseb vastavalt teie tellitud tellijate arvule aja jooksul.

  Ettevõte pakub kõikehõlmavat Klienditugi e-posti, vestluse ja telefonitoe kaudu. GetResponse.com on tuntud kui üks lihtsamaid e-posti turundusteenuseid veebis, ja kui te pole kindel, kuidas edasi tegutseda, on veebis mõned õpetused ja ressursid, mis aitavad teil e-turundusega alustada.

  saada vastuse e-posti aadressi koostaja

  Võimaldab teil teada saada parim aeg e-kirja saatmiseks ⏲️

  GetResponse.com-i üks parimatest omadustest on see Sellel on ajafunktsioon, mis annab teile teada, millal on parim kellaaeg oma meilide saatmiseks, mis säästab palju kaotatud tööaega ja vaeva, mis on suunatud inimestele valel ajal. Samuti on olemas A / B testimisfunktsioonid, mis võimaldavad teil enne ühele pühendumist testida kuni 5 kampaania iteratsiooni. Meile see funktsioon meeldib, kuna see annab kohese tagasiside ettevõtte omanikule, kes üritab müüki ja kaasatust suurendada.

  GetResponse.com-i ainsateks puudusteks on see, et sellel pole sündmuste haldamise tööriistu, seega vajate selle tüki jaoks eraldi tarkvara. Muidu on see suurepärane tööriistakomplekt mis tahes tööstusharu jaoks ja sellel on hõlpsasti loetav juhtpaneel, mis ei hirmuta uut kasutajat.

  Plussid
  • Kuu tasuta prooviversioon
  • A / B testimine kampaania efektiivsuse tagamiseks
  • Põhjalik klienditugi
  • Trosside õppimiseks aitab võrgus palju olulisi ressursse
  • Taimeri funktsioon abonentide seotuse suurendamiseks
  Miinused
  • Ürituste haldamise tööriistad puuduvad
  • Võib hakata rohkem maksma, kui teie ettevõte kasvab

  5. ActiveCampaign.com

  aktiivse kampaania logo

  ActiveCampaign.com on üks lühemaid tasuta prooviperioode, mis peaks meie arvates olema pikem. Tasuta prooviperiood on vaid 14 päeva, mis ei tundu olevat piisavalt aeg hõivatud ettevõtete omanikele, kes ei pruugi vähemalt nädala jooksul istuda ja armatuurlauaga mängida.

  Suur üks-ühele tugi ☎️

  Mida me selle kohta teeme e-posti turundusteenus on nii, nagu tundub väga kohandatud inimestele, kes otsivad ükshaaval tuge ja nõuandeid oma ettevõtte laiendamiseks. Nad ei paku telefonitugi, kuid kui soovite vestelda e-posti turunduse eksperdiga, võite maksta umbes 65 dollarit, et saada 30-minutine seanss ühe Active Campaign’i turunduseksperdi juures ja kõikidele küsimustele vastamine. Kui olete valinud kõrgema hinnaga tellimispaketid, loobutakse sellest 65-dollarilisest tasust.

  Me teeme niimoodi teenus tuleb sisse mõistliku hinnaga: umbes 9 dollarit kuus 500 tellija jaoks. Hind tõuseb iga uue tellija taseme korral. Aktiivkampaania kohandatud toega tundub see enamikule algajatele sobiv koht.

  Chicago piirkonnas saate isegi pidada oma ekspertidega isiklikku kohtumist. Sellel pole küsitlustööriista, kuid selle saab sellega integreerida Küsitluse ahv. Peate siiski maksma rohkem kui 250 e-posti tellija eest, nii et pidage seda meeles. Kena funktsioon, mis aktiivsel kampaanial on, on see, et saate saata kuupäevapõhiseid e-kirju, et saaksite välja saata müügiteatisi või soovite oma klientidele õnne sünnipäevaks.

  Plussid
  • Madala hinnaga punkt
  • Hea teenindus
  • Võimalus kohtuda või vestelda e-turunduse ekspertidega isiklikult või telefoni teel
  • Kuupäevapõhised kampaaniad
  • A / B testimine
  Miinused
  • Lühike tasuta prooviperiood
  • Uuringutarkvara puudub
  • Nende küsitlemiseks tuleb maksta enam kui 250 e-posti tellija eest

  Meie viimased mõtted e-posti turundusplaanide kohta

  E-posti turundamine on aastate jooksul kaasa tulnud ja iga ettevõte on tavaline, et e-posti turundust mingil moel kasutatakse. Mõned inimesed koguvad lihtsalt müügiteabe edastamiseks e-kirju ja teised kasutavad neid kogu oma ettevõtte juhtimiseks 365 päeva aastas

  Tõenäoliselt olete ühe päeva jooksul saanud ühest kastipoest rohkem kui ühe e-kirja – seda seetõttu, et suured poisid teavad, kui sageli inimesed kontrollivad oma telefone ja e-kirju. Nii saabki jõuda oma publikuni neil päevil. Muidugi, nende kampaaniate seadistamine võtab aega, kuid need on nii köitvad, et nad on pingutust ja aega vajavad.

  Olgem ausad: meiliturundus on üsna taskukohane. Selle nimekirja kõige kallim stardipakett on 20 dollarit kuus. Iga äri saavad seda endale lubada ja peaksid oma eelarves selleks ruumi andma. Leiate, et üks müük kuus maksab teie e-posti turunduskampaaniate kulud hõlpsalt.

  Teie ettevõtte jaoks parima e-turundussüsteemi väljaselgitamiseks kasutage ära nende teenuste pakutavaid tasuta prooviperioode. Lugege ressursse ja tehke kodutöö. Kui te ei saa aru, kuidas tarkvara lühikese aja jooksul kasutada, liikuge edasi. Seal on kättesaadavamaid teenuseid.

  Oleme kokku pannud plusse ja miinuseid kõigi selles loendis sisalduvate viie e-posti turundusteenuse kohta, kuid mõelge, kuidas need plussid ja miinused teie ettevõttele mõjuvad. See, mis meie arvates on con, võib olla just see, mida teie ettevõte vajab või ei vaja, nii et teie edu ei mõjuta.

  Kõige tähtsam on see, et ärge lükake kiiremini tööle seda, mida e-posti turundus teie ettevõttele võib anda, ja ärge alustage e-posti turunduskampaania alustamist. Saate ükskõik millise neist e-posti turundusteenustest juba täna üles seada ja mõne tunni jooksul hakata e-kirju koguma. Nii et ärge viivitage.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map