Labākie e-pasta mārketinga pakalpojumi 2020. gadā

e-pasta mārketingsTā’Fakts: e-pasta mārketings ir labākais veids, kā sasniegt auditoriju un uzturēt viņu interesi par jūsu produktu vai pakalpojumu. Tas arī notiek, un tas ir viens no rentablākajiem veidiem, kā sasniegt plašu cilvēku loku’to ir viegli uzstādīt. Ir daudz e-pasta mārketinga pakalpojumu, bet mēs’esat noapaļojis piecus labākos, lai jūs varētu griezties pie pakaļdzīšanās un izlemt, kurš no jums ir piemērots, neizskatot daudz nevajadzīgas informācijas.


Satiksmes palielināšana uz jūsu vietni var būt apgrūtināta. Pirms iepazīšanās ar atsauksmēm mēs vēlējāmies jūs informēt par četrām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties jūsu vajadzībām atbilstošu e-pasta mārketinga pakalpojumu:

 • Cik daudz jums ir jāpavada e-pasta mārketingā? Visi’Budžets ir atšķirīgs. Tā’Jums būs jāmaksā apmēram 20 USD mēnesī, lai sāktu darbu ar lielāko daļu plānu.
 • Vai jums ir laiks iemācīties izmantot jaunu programmatūras programmu? Visi’s laiks ir ierobežots. Varbūt kāds var būt atbildīgs par jūsu e-pasta mārketinga kampaņām.
 • Kādas funkcijas jums ir vajadzīgas / vēlaties? Jums jāspēj nosūtīt e-pastus, atjauninājumus un kārtot kontaktus. A / B pārbaude ir optimāla.

Vai ir pieejama atbalsta komanda, lai jūs atbrīvotu no strupceļa? Jūs’Ja jums ir kāds jautājums, jūs vēlaties tērzēt ar kādu citu. Atbalsts pa tālruni ir optimāls.

Patiesību sakot, visi šajā sarakstā iekļautie e-pasta mārketinga pakalpojumi ir satriecoši, taču mēs vēlamies parādīt, kas tos padara tik lieliskus, un varbūt dažas lietas, kas jums jāzina pirms apņemšanās izmantot jebkuru e-pasta mārketinga pakalpojumu.

Plusi
 • Daudz iespēju
 • 60 dienu bezmaksas izmēģinājums
 • Pieejams un pielāgojams jūsu biznesam
 • Vislabākais mazumtirdzniecības un e-komercijas uzņēmumiem
Mīnusi
 • Varbūt nav piemērots visām nozarēm
 • Ir mazliet mācīšanās līkne
 • Nav A / B testēšanas, tāpēc jūs nevarat redzēt, kuras kampaņas darbojās labāk nekā citas

  2. Runner Up – Mailchimp.com

  mailchimp logo

  Ar ko teicami MailChimp ir tas, ka tas piedāvā bezmaksas versiju, tāpēc jums nav jāuztraucas par bezmaksas izmēģinājuma termiņa beigām un pēc tam iestrēgšanu rēķinā par pakalpojumu, kas jums varētu nepatikt. Šī iemesla dēļ daudziem cilvēkiem patīk Mailchimp. Tiešsaistē ir daudz resursu, lai palīdzētu cilvēkiem iepazīties ar MailChimp, un tas tiek uzskatīts viens no pieejamākajiem pakalpojumiem, ko izmantot.

  Lieliski nepieredzējušiem lietotājiem ��

  Bezmaksas plāns piedāvā mēnesī jāizsūta līdz 12 000 e-pastu.  Veiksim nelielu matemātiku, lai noskaidrotu, vai tas ir izdevīgi: ja jums būtu 2000 abonentu (kas ir maksimālā bezmaksas pakalpojuma summa), jūs varētu viņiem katru nedēļu nosūtīt e-pastu, nepārsniedzot maksimālo summu. Tas ir diezgan standarts e-pasta mārketinga nozarē, tāpēc tā ir lieliska iespēja iesācējiem un cilvēkiem, kuri to vēlas e-pasta mārketinga rezultātā tās saslapinās netērējot naudu.

  e-pasta redaktors

  Arī viņu apmaksātās paketes ir diezgan lieliskas, taču cena ir atkarīga no jūsu abonentu skaita. Pastāv daži Mailchimp trūkumi, tostarp tas, ka bezmaksas opcija neļauj automātiski reaģēt uz e-pastiem, kas var aizņemt jūsu ražošanas laiku. Vēl viena īpašība, kurai trūkst brīvas izvēles, ir segmentēšana, kas ir būtiska, lai mērķētu uz galvenajiem klientiem.

  Viņiem abonentiem ir pieejams tērzēšanas un e-pasta atbalsts, taču viņi nepiedāvā zvanu atbalstu. Pretējā gadījumā Mailchimp ir diezgan izturīgs, pat ar bezmaksas iespēju, un mēs domājam, ka jums patiks, cik viegli to izmantot.

  Plusi
  • Bezmaksas versija bezmaksas izmēģinājuma vietā
  • Līdz 2000 abonentiem
  • Sūtiet līdz 12 000 e-pastu mēnesī!
  • Viegli izmantot
  • Lielisks informācijas panelis
  Mīnusi
  • Nav segmentēšanas ar brīvo plānu
  • Nav automātiskā atbildētāja ar bezmaksas plānu
  • Nav zvanu atbalsta

  3. Aweber.com

  Laba vērtība / zemāka funkcionalitāte

  aweber logotips

  Pirmo mēnesi jūs varēsit saņemt bez maksas, reģistrējoties Vietne Aweber.com. Viņiem ir pilna servisa klientu atbalsta programma ar tālruņa atbalstu septiņas dienas nedēļā noteiktajās stundās, un viņi piedāvā tērzēšanas un e-pasta atbalstu tiem jautājumiem, kas nav steidzami. Tīmeklī ir daži resursi, kas palīdzēs labāk iepazīt Aweber, un to cena ir aptuveni tāda pati kā ConstantContact.com.

  Aweber e-pasta celtnieks

  Jūs maksāsiet apmēram 19 USD mēnesī par līdz 500 abonentiem un maksāsiet vairāk, jo iegūsit vairāk abonentu. Viena lieta, kas mums nepatīk, ir nepieciešama cenu noteikšana, ja jums ir vairāk nekā 25 000 abonentu. Tas var aizņemt laiku, un daudzi cilvēki nevēlas gaidīt uzņēmumu atbildi. Tomēr Aweber ir piemērots lielākiem uzņēmumiem, un tas var būt vienkāršāks nekā daži citi e-pasta mārketinga pakalpojumi.

  Jūs saņemat atsaucīgas veidnes ��

  Tam ir A / B pārbaude, kas jums palīdzēs noteikt kampaņas efektivitāti, un tas tiešām piedāvā atsaucīgas e-pasta veidnes, lai jūsu abonenti tos varētu apskatīt savās mobilajās ierīcēs. Tam ir ērti lietojams informācijas panelis, bet, ja jūs sajūtat satraukumu, iestatot e-pasta mārketinga kampaņas, ir daudz informācijas, lai palīdzētu jums to izdomāt, un bieži vien uzņēmumā tiek organizēti tīmekļa semināri, kas atbalsta tā abonentus..

  Vienīgais šī produkta kritums ir tas, ka tas maksā vairāk nekā daži citi e-pasta mārketinga pakalpojumi un prasa, lai sazinātos ar viņiem lielākai auditorijai. Kopumā mums patīk, ka tam ir daudz funkciju, kuras var attīstīties kopā ar jūsu uzņēmumu, un resursi ir ļoti noderīgi.

  Plusi
  • Viena mēneša bezmaksas izmēģinājums
  • Ir A / B pārbaude, lai noteiktu kampaņu efektivitāti
  • Visaptverošs klientu atbalsts septiņas dienas nedēļā
  • Daudz interneta resursu, lai palīdzētu jums sākt
  Mīnusi
  • Tas, ka jāiegūst cenas vairāk nekā 25 000 abonentu, prasa daudz laika
  • Izmaksā vairāk nekā daži citi e-pasta mārketinga pakalpojumi

  4. GetResponse.com

  saņemt atbildes logotipu

  Jūs saņemsit bezmaksas izmēģinājuma versiju ar GetResponse.com tāds pats kā Aweber.com, bet GetResponse.com cenu punkts ir nedaudz labāks nekā Aweber.com. 1000 abonentiem tas maksā apmēram 15 USD mēnesī, un cena pieaug, ņemot vērā abonentu skaitu, kas jums ir laika gaitā.

  Uzņēmums piedāvā visaptverošu klientu atbalsts izmantojot e-pastu, tērzēšanu un atbalstu pa tālruni. GetResponse.com ir pazīstams kā viens no vienkāršākiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem tīmeklī, un ja neesat pārliecināts, kā rīkoties, tiešsaistē ir dažas apmācības un resursi, kas palīdzēs sākt darbu ar e-pasta mārketingu.

  saņemt atbildes e-pasta veidotāju

  Ļauj uzzināt labāko laiku e-pasta nosūtīšanai ⏲️

  Viena no labākajām GetResponse.com funkcijām ir tā tam ir a laika funkcija, kas jums pateiks, kad ir labākais dienas laiks, kad sūtīt e-pastus, kas ļauj ietaupīt daudz zaudētā darba laika un pūles, kas mērķētas uz cilvēkiem nepareizā laikā. Ir arī A / B testēšanas funkcijas, kas ļauj jums pārbaudīt līdz 5 kampaņas iterācijām pirms apņemšanās to izdarīt. Šī funkcija mums patīk, jo tā sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti uzņēmuma īpašniekam, kurš cenšas palielināt pārdošanas apjomus un iesaisti.

  Viens no vienīgajiem GetResponse.com trūkumiem ir tas, ka tajā nav notikumu pārvaldības rīku, tāpēc šim gabalam jums būs nepieciešama atsevišķa programmatūra. Citādi tas ir lieliski instrumentu komplekts jebkurai nozarei, un tajā ir viegli lasāms informācijas panelis, kas jauno lietotāju nebiedē.

  Plusi
  • Bezmaksas viena mēneša izmēģinājuma versija
  • A / B pārbaude kampaņas efektivitātei
  • Visaptverošs klientu atbalsts
  • Daudz nozīmīgu resursu tiešsaistē, lai palīdzētu jums apgūt virves
  • Taimera funkcija, lai palielinātu abonentu iesaisti
  Mīnusi
  • Nav notikumu pārvaldības rīku
  • Var sākt maksāt vairāk, pieaugot jūsu biznesam

  5. ActiveCampaign.com

  aktīvās kampaņas logotips

  ActiveCampaign.com ir viens no īsākiem bezmaksas izmēģinājuma periodiem, kuram, mūsuprāt, vajadzētu būt garākam. Bezmaksas izmēģinājuma laiks ir tikai 14 dienas, un tas nešķiet pietiekami ilgs laiks dažiem aizņemtiem uzņēmumu īpašniekiem, kuri, iespējams, vismaz nedēļu nespēs sēdēt un spēlēt ar informācijas paneli..

  Lielisks vienreizējs atbalsts ☎️

  Ko mēs šajā ziņā darām e-pasta mārketinga pakalpojums ir tā, ka šķiet ļoti pielāgota cilvēkiem, kuri meklē individuālu atbalstu un padomus sava biznesa attīstīšanai. Viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni, bet, ja vēlaties aprunāties ar e-pasta mārketinga ekspertu, varat samaksāt apmēram 65 USD, lai iegūtu 30 minūšu sesiju pie kāda no Active Campaign mārketinga ekspertiem un saņemtu atbildes uz visiem jūsu jautājumiem. Ja esat izvēlējies augstākas klases abonēšanas paketes, tiek atcelta maksa par USD 65.

  Mēs rīkojamies šādi pakalpojums tiek piegādāts par pieņemamu cenu: apmēram 9 USD mēnesī 500 abonentiem. Cena pieaug ar katru jaunu klientu abonentu līmeni. Izmantojot aktīvās kampaņas pielāgoto atbalstu, lielākajai daļai iesācēju tā šķiet īstā vieta, kur sākt.

  Jums pat ir klātienes tikšanās ar viņu ekspertiem, ja atrodaties Čikāgas apgabalā. Tam nav aptaujas rīka, taču to var integrēt ar Aptaujas mērkaķis. Tomēr jums būs jāmaksā par vairāk nekā 250 e-pasta abonentiem, tāpēc paturiet to prātā. Lieliska aktīvās kampaņas funkcija ir tā, ka varat sūtīt e-pasta ziņojumus, kas balstīti uz datumu, lai jūs varētu nosūtīt paziņojumus par pārdošanu vai arī novēlēt klientiem daudz laimes dzimšanas dienā.

  Plusi
  • Zemas cenas punkts
  • Labs serviss
  • Iespēja tikties ar vai sarunāties ar e-pasta mārketinga ekspertiem klātienē vai pa tālruni
  • Datumu kampaņas
  • A / B pārbaude
  Mīnusi
  • Īss bezmaksas izmēģinājuma periods
  • Nav aptaujas programmatūras
  • Lai aptaujātu viņus, ir jāmaksā par vairāk nekā 250 e-pasta abonentiem

  Mūsu pēdējās domas par e-pasta mārketinga plāniem

  E-pasta mārketings gadu gaitā ir gājis garām, un katram biznesam ir ierasts kaut kādā veidā izmantot e-pasta mārketingu. Daži cilvēki vienkārši vāc e-pastus, lai nosūtītu informāciju par pārdošanu, un citi tos izmanto, lai vadītu visu savu biznesu 365 dienas gadā

  Jūs, iespējams, vienā dienā esat saņēmis vairāk nekā vienu e-pastu no lielā kastes veikala – tas ir tāpēc, ka lielie puiši zina, cik bieži cilvēki pārbauda savus tālruņus un e-pastus. Tas ir kā jūs sasniedziet savu auditoriju šajās dienās. Protams, šo kampaņu iestatīšana prasa laiku, taču tās ir tik pārliecinošas, ka tās ir pūļu un laika vērts.

  Būsim godīgi: e-pasta mārketings ir diezgan pieņemams. Dārgākā sākuma pakete šajā sarakstā ir 20 USD mēnesī. Katrs bizness var to atļauties, un viņu budžetā tam vajadzētu atstāt vietu. Jūs redzēsit, ka par vienu pārdošanu mēnesī viegli samaksāsit par jūsu e-pasta mārketinga kampaņu izmaksām.

  Lai noteiktu jūsu uzņēmumam labāko e-pasta mārketinga sistēmu, izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma periodus, kas tiek piedāvāti ar šiem pakalpojumiem. Izlasiet resursus un izpildiet mājas darbus. Ja īsā laikā nevarat izdomāt, kā lietot programmatūru, pārejiet pie tā. Tur ir pieejami pieejamāki pakalpojumi.

  Mēs esam salikti kopā plusi un mīnusi katram no pieciem šajā sarakstā iekļautajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, taču apsveriet, kā šie plusi un mīnusi ietekmē jūsu biznesu. Tas, kas, mūsuprāt, ir pretruna, varētu būt tikai tas, kas vajadzīgs jūsu biznesam, vai tas nav vajadzīgs, tāpēc jūsu panākumi neietekmē.

  Vissvarīgākais ir tas, ka negaidiet steidzami to, ko e-pasta mārketings var dot jūsu biznesam, un neaizkavējiet e-pasta mārketinga kampaņas sākšanu. Jebkuru no šiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem varat iestatīt jau šodien, un dažu stundu laikā varat sākt vākt e-pastus. Tāpēc neaizkavējieties.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector