Najlepšie e-mailové marketingové služby do roku 2020

e-mailový marketingto’je skutočnosť: e-mailový marketing je najlepším spôsobom, ako osloviť publikum a udržať ho v kontakte s vaším produktom alebo službou. Je to tiež jeden z najúspornejších spôsobov, ako osloviť široké spektrum ľudí, a to’s ľahké nastavenie. Existuje mnoho služieb e-mailového marketingu, ale my’Zaokrúhlilo sa päť najlepších, takže si môžete nakrájať na naháňačku a rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vás ten pravý, bez toho, aby ste prešli množstvom nepotrebných informácií..


Návštevnosť vašich webových stránok môže byť náročná. Predtým, ako sme sa dostali do recenzií, sme vás chceli informovať o štyroch veciach, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere správnej e-mailovej marketingovej služby pre vaše potreby:

 • Koľko musíte minúť za e-mailový marketing? Všetci’Rozpočet je iný. to’Bude to stáť asi 20 dolárov mesačne, aby ste mohli začať s väčšinou plánov.
 • Máte čas sa naučiť, ako používať nový softvérový program? Všetci’s čas je obmedzený. Možno niekto môže mať na starosti vaše e-mailové marketingové kampane.
 • Aké funkcie potrebujete / potrebujete? Musíte byť schopní odosielať e-maily, aktualizácie a organizovať svoje kontakty. Testovanie A / B je optimálne.

Existuje podporný tím, ktorý vás dostane z jamu? vy’Ak budete mať otázku, chcem sa s niekým porozprávať. Telefonická podpora je optimálna.

Po pravde povedané, všetky e-mailové marketingové služby v tomto zozname sú úžasné, ale chceme vám ukázať, čo ich robí tak úžasnými, a možno aj pár vecí, o ktorých by ste si mali byť vedomí skôr, ako sa pustíte do akejkoľvek e-mailovej marketingovej služby..

Pros
 • Veľa funkcií
 • 60-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • Cenovo dostupné a prispôsobiteľné pre vaše podnikanie
 • Najlepšie pre maloobchod a elektronický obchod
Zápory
 • Nemusí byť vhodný pre všetky priemyselné odvetvia
 • Má trochu krivky učenia
 • Nemá testovanie A / B, takže nemôžete vidieť, ktoré kampane viedli lepšie ako iné

  2. Runner Up – Mailchimp.com

  logo mailchimp

  O čom je vynikajúce MailChimp je to, že ponúka bezplatnú verziu, takže si nemusíte robiť starosti s vypršaním platnosti bezplatnej skúšobnej verzie a následným zaseknutím faktúry za službu, ktorá sa vám nemusí páčiť. Mnoho ľudí má z tohto dôvodu radi Mailchimp. Existuje veľa zdrojov online, ktoré ľuďom pomôžu zoznámiť sa s programom MailChimp jedna z dostupnejších služieb.

  Skvelé pre neskúsených používateľov ��

  Plán zadarmo ponúka mesačne na odoslanie až 12 000 e-mailov.  Urobme nejakú rýchlu matematiku, aby sme zistili, či je to dobrá vec: Ak ste mali 2000 odberateľov (čo je maximálna suma bezplatného plánu), mohli by ste im každý týždeň poslať e-mail bez prekročenia maximálnej sumy. Je to celkom štandard v odvetví e-mailového marketingu, takže je to vynikajúca voľba pre začiatočníkov a ľudí, ktorí to hľadajú zvlhčite si nohy e-mailovým marketingom bez utrácania peňazí.

  editor e-mailov

  Ich platené balíky sú tiež skvelé, ale cena závisí od počtu účastníkov, ktorých máte. Mailchimp má niekoľko nevýhod vrátane skutočnosti, že bezplatná možnosť neumožňuje automatické odpovedanie na e-maily, ktoré sa môžu zjesť do vášho výrobného času. Ďalšou vlastnosťou, ktorá chýba z slobodného výberu, je segmentácia, ktorá je nevyhnutná na zacielenie na kľúčových zákazníkov.

  Majú pre svojich predplatiteľov podporu pre čet a e-mail, ale neposkytujú telefonickú podporu. V opačnom prípade je služba Mailchimp dosť robustná, a to aj s voľnou možnosťou a myslíme si, že sa vám bude páčiť, aké ľahké je používanie.

  Pros
  • Bezplatná verzia namiesto bezplatnej skúšobnej verzie
  • Až 2 000 odberateľov
  • Posielajte až 12 000 e-mailov mesačne!
  • Jednoduché použitie
  • Skvelý prístrojový panel
  Zápory
  • Žiadna segmentácia s plánom zadarmo
  • Žiadna automatická odpoveď s plánom zadarmo
  • Zákaz telefonickej podpory

  3. Aweber.com

  Dobrá hodnota / nižšia funkčnosť

  aweber logo

  Keď sa zaregistrujete, získate prvý mesiac zadarmo Aweber.com. Majú a kompletný program podpory zákazníkov s telefonickou podporou sedem dní v týždni počas určených hodín a pre tieto neodkladné otázky ponúkajú chat a e-mailovú podporu. Na webe nájdete niekoľko zdrojov, ktoré vám pomôžu lepšie spoznať Awebera a ich cena je rovnaká ako cena na webe ConstantContact.com..

  aweber email builder

  Platíte približne 19 dolárov mesačne až pre 500 predplatiteľov a zaplatíte viac, keď získate viac predplatiteľov. Jedna vec, ktorá sa nám nepáči, je potreba získať cenovú ponuku, ak máte viac ako 25 000 odberateľov. To si môže vyžadovať čas a mnoho ľudí nechce čakať na odpoveď od spoločností. Aweber je však vhodný pre väčšie spoločnosti a môže byť ľahší ako iné služby e-mailového marketingu.

  Získate responzívne šablóny ��

  To má A / B testovanie, ktoré vám pomôžu určte účinnosť svojej kampane, a ponúka responzívne e-mailové šablóny, aby si ich odberatelia mohli prezerať na svojich mobilných zariadeniach. Má ľahko použiteľný informačný panel, ale ak sa cítite ohromení nastavením vašich e-mailových marketingových kampaní, existuje množstvo informácií, ktoré vám pomôžu zistiť, a spoločnosť často hosťuje webináre na podporu svojich predplatiteľov..

  Jediným pádom tohto produktu je, že stojí viac ako niektoré iné služby e-mailového marketingu a vyžaduje si, aby ste ich kontaktovali pre väčšie publikum. Celkovo sa nám páči, že má veľa funkcií, ktoré môžu rásť s vašou spoločnosťou, a zdroje sú veľmi užitočné.

  Pros
  • Mesačná bezplatná skúšobná verzia
  • Má testovanie A / B na určenie efektívnosti kampaní
  • Komplexná podpora zákazníkov sedem dní v týždni
  • Veľa internetových zdrojov, ktoré vám pomôžu začať
  Zápory
  • Časovo náročné je získať cenovú ponuku pre viac ako 25 000 predplatiteľov
  • Stojí viac ako niektoré iné služby e-mailového marketingu

  4. GetResponse.com

  získať logo odpovede

  Dostanete bezplatnú skúšobnú verziu GetResponse.com rovnako ako Aweber.com, ale cena GetResponse.com je o niečo lepšia ako Aweber.com. To stojí asi 15 dolárov mesačne pre 1 000 predplatiteľov a cena stúpa na základe počtu predplatiteľov, ktorých máte v priebehu času.

  Spoločnosť ponúka komplexné zákaznícka podpora prostredníctvom e-mailu, chatu a telefonickej podpory. GetResponse.com je známy ako jedna z najjednoduchších služieb e-mailového marketingu na webe, a ak si nie ste istí, ako postupovať, existuje niekoľko návodov a zdrojov online, ktoré vám pomôžu začať s e-mailovým marketingom.

  získať odpoveď e-mail Builder

  Umožní vám nájsť najlepší čas na odoslanie e-mailu ⏲️

  Jednou z najlepších funkcií servera GetResponse.com je to má a funkcia načasovania, ktorá vám oznámi, kedy je najlepší čas na odoslanie e-mailov, čo vám ušetrí veľa stratenej pracovnej doby a úsilia zameraného na ľudí v nesprávnom čase. K dispozícii sú tiež funkcie testovania A / B, ktoré vám umožňujú vyskúšať až 5 iterácií kampane pred tým, ako sa pustíte do jednej. Túto funkciu sa nám páči, pretože poskytuje okamžitú spätnú väzbu vlastníkovi firmy, ktorý sa snaží zvýšiť predaj a zapojenie.

  Jednou z nevýhod stránky GetResponse.com je to, že nemá nástroje na správu udalostí, takže pre tento kus budete potrebovať samostatný softvér. V opačnom prípade je to vynikajúce sada nástrojov pre všetky odvetvia priemyslu a je vybavený ľahko čitateľným informačným panelom, ktorý nie je pre nového používateľa zastrašujúci.

  Pros
  • Bezplatná mesačná skúšobná verzia
  • Testovanie účinnosti A / B
  • Komplexná podpora zákazníkov
  • Veľa významných zdrojov online, ktoré vám pomôžu naučiť sa laná
  • Funkcia časovača na zvýšenie zapojenia účastníkov
  Zápory
  • Žiadne nástroje na správu udalostí
  • Keď rastie vaše podnikanie, môžu začať stáť viac

  5. ActiveCampaign.com

  aktívne logo kampane

  ActiveCampaign.com má jedno z kratších skúšobných období, ktoré by podľa nás mali byť dlhšie. Bezplatná skúšobná verzia je iba 14 dní, čo sa nejaví ako dosť času pre rušných majiteľov firiem, ktorí sa nemusia aspoň týždeň posadiť a hrať si s prístrojovou doskou..

  Skvelá podpora jeden na jedného ☎️

  Čo sa nám na tom páči e-mailový marketingový servis je to tak veľmi šité na mieru ľuďom, ktorí hľadajú individuálnu podporu a rady týkajúce sa rozvoja ich podnikania. Neponúkajú telefonickú podporu, ale ak sa chcete porozprávať s odborníkom na e-mailový marketing, môžete zaplatiť približne 65 USD, aby ste sa zúčastnili 30-minútovej relácie s jedným z odborníkov na marketing v aktívnej kampani a dostali všetky odpovede na všetky vaše otázky. Ak ste sa rozhodli pre predplatné balíkov vyššej kategórie, poplatok 65 dolárov sa ruší.

  To sa nám páči služba prichádza za primeranú cenu: približne 9 dolárov mesačne pre 500 odberateľov. Cena sa zvyšuje s každou novou úrovňou odberateľov, ktorú získate. Vďaka prispôsobenej podpore z aktívnej kampane sa zdá, že väčšina začiatočníkov je tým správnym miestom.

  Ak sa nachádzate v oblasti Chicaga, môžete sa osobne stretnúť so svojimi odborníkmi. Nemá nástroj na zisťovanie, ale je možné ho integrovať Prieskum Opice. Budete však musieť zaplatiť za viac ako 250 odberateľov e-mailov. Nezabudnite na to. Úhľadnou funkciou, ktorú má aktívna kampaň, je to, že môžete posielať e-maily založené na dátumoch, aby ste mohli posielať oznámenia o predaji alebo želajú svojim zákazníkom všetko najlepšie k narodeninám.

  Pros
  • Nízka cena bodu
  • Dobrý servis
  • Schopnosť stretnúť sa alebo hovoriť s odborníkmi na e-mailový marketing osobne alebo telefonicky
  • Kampane založené na dátume
  • Testovanie A / B
  Zápory
  • Krátke bezplatné skúšobné obdobie
  • Žiadny prieskumový softvér
  • Za prieskum je potrebné zaplatiť viac ako 250 účastníkov

  Naše posledné úvahy o plánoch e-mailového marketingu

  E-mailový marketing prešiel v priebehu rokov obdobím a je bežné, že každé podnikanie používa e-mailový marketing nejakým spôsobom. Niektorí ľudia jednoducho zhromažďujú e-maily na rozposielanie informácií o predaji a iní ich používajú na riadenie celej svojej firmy 365 dní v roku

  Pravdepodobne ste dostali viac ako jeden e-mail z veľkého skladu v jednom dni – je to preto, že veľkí chlapci vedia, ako často ľudia kontrolujú svoje telefóny a e-maily. Takto si ty osloviť publikum v týchto dňoch. Nastavenie týchto kampaní si vyžaduje istý čas, ale sú také presvedčivé, že si zaslúžia vynaložiť úsilie a čas.

  Buďme úprimní: e-mailový marketing je celkom cenovo dostupný. Najdrahší štartovací balík v tomto zozname je 20 dolárov mesačne. Každé podnikanie si to môžu dovoliť a mali by si za to vytvoriť priestor vo svojom rozpočte. Zistíte, že jeden predaj mesačne ľahko zaplatí náklady na vaše e-mailové marketingové kampane.

  Ak chcete určiť najlepší systém e-mailového marketingu pre svoju firmu, využite bezplatné skúšobné obdobia, ktoré sa ponúkajú s týmito službami. Prečítajte si zdroje a urobte si domáce úlohy. Ak neviete zistiť, ako používať softvér v krátkom čase, pokračujte ďalej. Existuje viac prístupných služieb.

  Zostavili sme sa zoznam výhod a nevýhod pre každú z piatich služieb e-mailového marketingu v tomto zozname, ale zvážte, ako tieto výhody a nevýhody vplývajú na vaše podnikanie. Myslíme si, že je to podvod, možno to, čo vaša firma potrebuje alebo nepotrebuje, takže to nemá žiadny vplyv na váš úspech..

  Najdôležitejšie je, aby ste sa nezaoberali tým, čo môže e-mailový marketing pre vašu firmu urobiť, a neodkladajte začatie e-mailovej marketingovej kampane. Ktorúkoľvek z týchto e-mailových marketingových služieb môžete nastaviť až dnes a za pár hodín môžete začať zhromažďovať e-maily. Takže neodkladajte.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map