Przegląd Drip eCommerce CRM

Automatyzacja e-mail marketingu przekształciła się w niezastąpione narzędzie do automatycznych kampanii e-mailowych jest wywoływane przez działania dowolnego użytkownika. Narzędzie Drip jako narzędzie do automatyzacji poczty e-mail ma potencjał, aby wzmocnić Twoją firmę, automatyzując żmudne zadania tworzenia bardzo trafnych i aktualnych wiadomości dla klientów.


Dowiedz się więcej o Drip i dowiedz się, czy to narzędzie marketingowe jest najlepszym narzędziem do automatyzacji marketingu w Twojej branży eCommerce.

Co to jest kroplówka?

Kapać jest jednym z nowszych narzędzi do automatyzacji marketingu, które pojawiły się w 2003 roku i zostało nabyte przez właścicieli LeadPages. Z biegiem czasu Drip stał się coraz bardziej popularny i łatwo zastępuje narzędzia do automatyzacji marketingu dla różnych rodzajów eCommerce.

Jedną z najlepszych rzeczy w Drip jest to, że można go łatwo zintegrować z narzędziami innych firm, aby uzyskać dostęp do danych klientów do działania. Możesz szybko zamienić swoje spostrzeżenia w rzeczywistość za pomocą Drip. Na przykład, w połączeniu z WooCommerce, możesz wysyłać odpowiednie dane lub pliki na swoje konto Drip. Mamy również wymienione inne rozwiązania wspomagające kampanie e-mail marketingowe, koniecznie sprawdź to.

Co sprawia, że ​​Drip jest wyjątkowy?

Drip ma tę samą koncepcję z innymi narzędziami e-mail marketingu, takimi jak konfigurowanie e-maili marketingowych, które będą wysyłane automatycznie zgodnie z harmonogramem. Być może jeden e-mail zostanie wysłany, gdy tylko ktoś się zarejestruje, inny wyjdzie trzy dni później, a kolejny wyleci w następny weekend.

Lub e-maile mogą się różnić w zależności od wyzwalaczy lub działań, które dana osoba wykonała, takich jak zapisanie się do usługi lub dokonanie zakupu, dlatego czasami są również nazywane e-mailami behawioralnymi.

Ale co czyni Drip wyjątkowym?

Drip pomaga zrozumieć i ocenić działania potencjalnego klienta, zbierając wszystkie dane użytkownika z Twojej witryny. Gdy już wiesz, jakie są preferowane opcje potencjalnych klientów, możesz teraz uzyskać wgląd i łatwo przekształcić je w rzeczywistość, wysyłając spersonalizowane wiadomości e-mail z poczuciem zaangażowania, które powinny odczuwać Twoi klienci.

funkcje

1. Śledzenie zdarzeń

Zamiast tagów można śledzić zdarzenia w Drip. Śledzi aktywność subskrybenta i przekazuje informacje. Po zebraniu danych możesz je przejrzeć i ustalić, jakie podejście chcesz wysłać e-mailem do klientów. Pamiętaj, że zwięzły i spersonalizowany e-mail może przyciągnąć uwagę czytelnika.

Zamiast mieć tagi podobne do zwykłych usług e-mail marketingu, możesz teraz korzystać ze śledzenia zdarzeń w Drip, ponieważ może wydawać się bardziej spersonalizowane, aby Twoi klienci poczuli się wyjątkowo cenni.

2. Wizualne przepływy pracy

Dzięki wizualnym przepływom pracy Drip możesz łatwo zaprojektować zaawansowaną wiadomość e-mail i wysłać ją do klientów. Zamiast wysyłania zwykłej wiadomości e-mail w kampanii, kampania wizualna pozwala ustawić reguły i wyzwalacze na podstawie działań twoich widzów i klientów.

Wizualne przepływy pracy mogą łatwo śledzić działania twoich widzów. Zebranie podanych danych może pomóc w stworzeniu bardziej wyrafinowanych wiadomości e-mail, które mogą spełniać Twoje standardy i dostarczyć przyciągającym uwagę e-maile do subskrybentów.

3. Pola niestandardowe

Jedną z unikalnych cech Drip są pola niestandardowe. Możesz dodać tyle niestandardowych pól, ile chcesz, aby dotrzeć do klientów. W przeciwieństwie do zwykłych usług e-mail marketingu, z jedynym imieniem i nazwiskiem klientów. Kroplówka może dodawać lokalizację, rodzaj działalności lub dowolne inne informacje zebrane z danych śledzonych przez kroplówkę.

Ponieważ Drip zezwala na niestandardowe pola jako wyzwalacze jako regułę automatyzacji, dlatego masz szansę na stworzenie unikalnej kampanii e-mail dla Twojego klienta.

Ceny i wsparcie

Drip oferuje trzy plany w zależności od potrzeb i liczby subskrybentów.

 • Plan podstawowy – zaczyna się od 49 USD miesięcznie, dla maksymalnie 2500 osób i może wysyłać nieograniczoną liczbę e-maili.
 • Pro Plan – zaczyna się od 122 USD miesięcznie dla 5000 subskrybentów, którzy mogą również wysyłać nieograniczoną liczbę e-maili.
 • Plan Enterprise – ceny za miesiąc mogą zależeć od tego, jak duże są twoje listy e-mail. Może przenosić do 5000 subskrybentów. Do wyceny udostępniają kalkulator online, w którym można sprawdzić swoje miesięczne opłaty za ten typ planu.

Możesz wybrać jeden z trzech oferowanych planów w zależności od potrzeb. Jeśli nadal masz niewielką listę adresów e-mail, skorzystaj z planu podstawowego, a gdy lista będzie się powiększać, możesz w razie potrzeby zaktualizować swoje plany. Oferują również 2-tygodniowy okres próbny za darmo.

Jak zapewne wiesz, Drip jest jednym z najdroższych narzędzi do automatyzacji e-mail marketingu, ale jeśli subskrybujesz jeden z jego planów, możesz uzyskać dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji Drip. Gdy zdecydujesz się na subskrypcję Drip, nigdy nie zawiedzie, oferując ci wsparcie 24/7, ilekroć potrzebujesz, niezależnie od tego, na co subskrybujesz.

Możesz również uzyskać dostęp ze specjalnym wsparciem Drip, podobnie jak z Certyfikowanymi Konsultantami Drip. Pomogą Ci osiągnąć spostrzeżenia i cele dla Twojej firmy oraz upewnić się, że każdy cent płacony za pomocą Drip jest naprawdę tego wart.

Należy użyć kroplówki?

Jeśli zaczynasz działalność, dobrze jest nie używać jeszcze Drip. Ponieważ istnieje wiele narzędzi marketingu e-mailowego, które prześlą pocztą elektroniczną pomoc w przypadku mniejszych pakietów i listy. Możesz chcieć rozważ SendinBlue jako alternatywę. Ale w miarę upływu czasu, a ty już rozszerzyłeś swój rynek, nadszedł czas, aby zmienić tanie narzędzie e-mail marketingu na Drip.

Chociaż Drip może być dla niektórych kosztowny, oferuje przydatne funkcje, które pomogą poznać Twoją firmę. Drip oferuje również 2-tygodniowy bezpłatny okres próbny, z którego możesz korzystać i nie pobierze opłat. Cykl rozliczeniowy rozpocznie się po zakończeniu 2-tygodniowego okresu próbnego. Ta próba pomoże Ci zapoznać się z Drip za darmo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map