Affiliate Marketing 101 – Motywy i wtyczki WordPress do wspierania Twojego sukcesu

Jeśli chcesz zarobić na marketingu afiliacyjnym, musisz promować produkty lub usługi, zarabiając prowizje. Model biznesowy jest prosty: kiedy otrzymają sprzedaż z twojego linku; dostaniesz prowizję. Właśnie dlatego zbudowanie witryny przy użyciu najlepszych narzędzi marketingu afiliacyjnego jest prawie niezbędne, aby przyciągnąć więcej klientów.


ALE, dlaczego marketing afiliacyjny? Cóż, istnieje wiele korzyści, które można uzyskać, rozpoczynając działalność w marketingu afiliacyjnym. Na początku nie musisz tworzyć własnych produktów i treści. To po prostu polecanie komuś produktu na podstawie istniejących treści. I możesz być członkiem dowolnej liczby programów partnerskich.

Jeśli planujesz lub dopiero zaczynasz działalność z marketingiem afiliacyjnym. Oto kilka porad:

 1. Zdecyduj, kto jest twoją grupą docelową. Jasno określ swój rynek docelowy i jego potrzeby, abyś mógł promować dla nich odpowiednie produkty i usługi.
 2. Ostrożnie wybierz programy partnerskie, do których chcesz dołączyć. Przejrzyj ich warunki. I zbadaj, co mówią inni członkowie o tych programach.
 3. Zainstaluj na swojej stronie narzędzia, które koncentrują się na marketingu afiliacyjnym.
 4. Twórz angażujące treści.

Jakie są najlepsze tematy marketingu afiliacyjnego?

Teraz, mówiąc o odpowiednich narzędziach, oto najlepsze motywy, które zostały zaprojektowane i opracowane z myślą o marketingu afiliacyjnym. Zanim przejdziesz dalej, my również mniej rozbudowana wersja najlepszych wtyczek WP do marketingu afiliacyjnego tutaj.

1. Astra

Kiedy słyszysz słowo Astra, pomyśl o nim jako o szybkim, lekkim i bardzo konfigurowalnym motywie WordPress. I rzeczywiście tak jest. Mamy tylko dobre słowa do powiedzenia: nasz uczciwy przegląd tematyczny Astry.

Został zaprojektowany w oparciu o podejście modułowe, w którym system jest podzielony na mniejsze części lub moduły, dzięki czemu można aktywować tylko funkcje, które Twoim zdaniem będą korzystne dla Twojej witryny.

Ponadto jest kompatybilny z programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor, Beaver Builder, Brizy, Gutenberg i wiele innych. Możesz nawet szybko zbudować witrynę za pomocą Astra Starter Sites.

Motyw Astra jest darmowy, ale możesz chcieć uaktualnić go do wersji pro, jeśli potrzebujesz więcej ulepszeń na swojej stronie. Ceny zaczynają się od 59 USD. Możesz zainstalować go z dowolną liczbą witryn.

Odwiedź Astra

2. Genesis Framework

Genesis Framework został opracowany przez StudioPress, firmę tworzącą oprogramowanie i zarządzaną przez CopyBlogger Media. Jest to ramka motywów najwyższej jakości, która dobrze współpracuje z WordPress.

Jest to również jeden z najpopularniejszych motywów WordPress, ale działa głównie jako framework. W kategoriach laika jest to kolejny motyw, który potrzebuje motywu potomnego. Jednym z głównych powodów, dla których Genesis potrzebuje mniejszego motywu, jest zazwyczaj elastyczne dostosowywanie, takie jak wprowadzanie zmian w obszarze menu, tle, stylu czcionki, koloru itp..

Genesis Framework jest bardzo łatwy w użyciu. Jest niezawodny, jeśli chodzi o wydajność, ponieważ jest to lekki motyw. Oferuje również wbudowane narzędzia SEO. Genesis jest tak lekki, że nie musisz zainstaluj dodatkowe wtyczki SEO.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wsparcie, możesz także oczekiwać najlepszych z Genesis. Gdy zostaniesz dożywotnim członkiem, otrzymasz także dożywotnie aktualizacje ich oprogramowania i zabezpieczeń.

Genesis to jednorazowa płatność, która zaczyna się od 60 USD za ramy i około 20 do 45 USD za każdy motyw podrzędny, w którym możesz przez całe życie.

Odwiedź Genesis Framework

3. KUPON

Kupon to motyw WordPress, który najlepiej nadaje się do codziennych okazji i kuponów. Jest to idealny dostawca motywów dla większości sprzedawców stowarzyszonych i właścicieli eCommerce. Kupon ma bardzo przyjazny interfejs, ponieważ korzysta z konstruktora przeciągania i upuszczania, w którym można utworzyć dobry szablon bez kodowania.

Dzięki Kupon nie potrzebujesz płatnej wtyczki do tworzenia witryny z kuponami, codziennego rynku ofert lub sklepu z zakupami grupowymi.

Nie potrzebuje motywu potomnego w porównaniu z Genesis. Ponadto możesz łatwo zintegrować to z innymi tematami, takimi jak WooCommerce, a teraz oferuje on automatyzację marketingu na czacie na żywo na Facebooku.

Możesz kupić motyw za jedyne 39 USD, który obejmuje wsparcie dla programistów przez 6 miesięcy. Ta cena wygląda bardzo rozsądnie, szczególnie dla początkujących, biorąc pod uwagę funkcje dostępne w tym temacie.

Odwiedź Kupon

4. Simpli Pro

Temat Simpli Pro WP jest dedykowany szczególnie kobietom-przedsiębiorcom. Jest zintegrowany z konstruktorem przeciągnij i upuść King Composer oraz wtyczką konstruktora formularzy WP FluentForm, które umożliwiają pełną kontrolę nad ich witryną bez kodowania nawet jednej linii.

Ten motyw może być używany przez każdą kobietę-przedsiębiorcę, sprzedawcę internetowego, mentora życia, trenera zdrowia lub blogera, ponieważ jest to bardzo responsywny motyw e-commerce WordPress z kompletnym pakietem.

Oprócz świetnych projektów motywów, Simpli Pro stale rozszerza swoją funkcjonalność i stara się oferować użytkownikom wygodne użytkowanie. Ten motyw jest również bezproblemowy, ponieważ został przetestowany na różnych urządzeniach przed opublikowaniem, aby zapewnić jego działanie.

Możesz uzyskać Simpli Pro za 49 USD za pojedynczą licencję i 79 USD za licencję nieograniczoną.

Odwiedź Simpli Pro

5. Themify Ultra

Themify to jeden z najbardziej wydajnych i elastycznych motywów WordPress, który oferuje wiele skórek do projektowania i wbudowanych stron demonstracyjnych do wyboru. Jest bardzo łatwy w użyciu i dostosowywany od nagłówka do stopki, ponieważ używa konstruktora przeciągnij i upuść.

Skórki Themify są używane nie tylko w projektach witryny, ale pomocne może być utworzenie prawdziwej przykładowej witryny za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Możesz także zaimportować ustawienia demonstracyjne, które obejmują ustawienia motywu, zawartość, menu, widżety itp.

Dzięki Themify możesz także pobrać ciekawe funkcje, takie jak przewijanie paralaksy, animacje, liczniki, suwak, mapy Google i wiele innych.

Koszt Themify Ultra Theme za 59 USD w standardowym planie cenowym, który obejmuje również wszystkie 12 dodatków Builder.

Odwiedź Themify Ultra

6. Ogółem

Total Theme to motyw uniwersalny, ponieważ możesz tworzyć wszelkiego rodzaju strony internetowe, takie jak blogi, witryny biznesowe, portfolio online i sklepy eCommerce. Jest to jeden z najpopularniejszych motywów w WordPress, głównie ze względu na jego wszechstronność oraz pakiety z narzędziami i stronami demonstracyjnymi.

W Total jest wiele funkcji, które powinniśmy pokochać. Jest w pełni konfigurowalny i ma przyjazny interfejs użytkownika. Ma również ponad 41 demonstracji do pomocy i ponad 80 wyborów bloków kreatora stron. Jeśli chcesz rozpocząć działalność online, dzięki Total możesz łatwo zintegrować WooCommerce ze swoją stroną internetową, aby rozpocząć sprzedaż online.

Całkowity koszt motywu zaczyna się od 59 USD, co obejmuje sześć miesięcy wsparcia i dożywotni dostęp do aktualizacji motywu.

Odwiedź Total

7. MagPlus

Motyw MagPlus WP został opracowany przez „Theme Bubble”, który bardzo zależy na każdym szczególe, aby upewnić się, że jego użytkownicy zbudują świetną stronę internetową. MagPlus to nowoczesny, dynamiczny i zgodny z RODO motyw magazynu WordPress, który może tworzyć wszelkiego rodzaju strony internetowe.

Nie ma się też czym martwić o jego wydajność, ponieważ ma wbudowany niestandardowy mechanizm pamięci podręcznej, który pomaga przyspieszyć prędkość witryny prawie 2,4 razy. Oferuje również ponad 40 wbudowanych szablonów niestandardowych, ponad 25 niestandardowych układów artykułów, konfigurowalne i unikalne projekty nagłówków oraz łatwą nawigację suwaków, a także ponad 20 specjalnie zaprojektowanych niestandardowych widżetów – z korzyścią dla ich użytkowników.

MagPlus kosztuje 59 USD z bezpłatnym 6-miesięcznym wsparciem.

Odwiedź MagPlus

8. Marketing Pro

Marketing Pro został opracowany przez zewnętrznego programistę o nazwie Restored 316 Designs i jest obsługiwany przez StudioPress. Jest to jeden ze specyficznych tematów dostępnych na rynku, który koncentruje się na sprzedaży online.

Ten motyw wykorzystuje HTML5, aby być na bieżąco z nowoczesnymi funkcjami i pomagać programistom w utrzymaniu nowoczesnego rozwoju stron internetowych. Może pomieścić 9 różnych widżetów na jednej stronie głównej.

Wykorzystuje narzędzie do tworzenia stron Visual Composer do łatwego tworzenia stron internetowych. Posiada również wtyczkę Slider Revolution i obsługuje style czcionek WPML (WordPress Multilingual) i Google.

Jeśli jesteś marketingowcem stowarzyszonym, który jest zainteresowany budowaniem różnych niszowych witryn, możesz uzyskać Marketing Pro za 59 USD.

Odwiedź Marketing Pro

9. SteadyIncome

SteadyIncome został opracowany specjalnie z myślą o marketerach stowarzyszonych, ponieważ przedstawione tu funkcje zdecydowanie mogą pomóc w zarabianiu pieniędzy online poprzez marketing partnerski. Ponadto możesz polegać na szybkiej wydajności motywu, która zwiększa konwersję i poprawia pozycję Twojej witryny w wyszukiwarkach.

Jest w 100% responsywny i zawiera wiele zaawansowanych funkcji, takich jak optymalizacja reklam, narzędzia subskrypcji, widoczne ikony w mediach społecznościowych i polecana sekcja produktów. Ponadto, dzięki szczegółowemu systemowi ustawień, możesz zaprojektować układ strony głównej w zależności od preferencji lub potrzeb Twojej firmy.

Możesz kupić SteadyIncome Theme za jedyne 59 USD.

Odwiedź SteadyIncome

10. Smart Passive Income Pro (Genesis Child Theme)

Motyw Smart Passive Income Pro wywodzi się z trzech kluczowych elementów udanego biznesu online Pat Flynna: projektu, treści i strategii. Jest to motyw potomny Genesis, który pomaga zbudować skuteczną stronę internetową dotyczącą marketingu afiliacyjnego.

Temat można bardzo dostosować za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Możesz dostosować ustawienia, kolory tła, obrazy i zawartość. Jeśli planujesz założyć sklep internetowy, jest on wstępnie zaprojektowany dla WooCommerce, więc nie musisz się martwić o jego budowę. Jest również responsywny i zoptymalizowany dla każdej przeglądarki.

Możesz uruchomić swoją stronę dzięki motywowi Smart Passive Income Pro wraz z Genesis Framework za 99,95 USD.

Odwiedź Smart Passive Income Pro

Jakie są najlepsze wtyczki i inne narzędzia do marketingu afiliacyjnego?

Więc dokonałeś wyboru motywu, który będzie używany w Twojej witrynie. Teraz, które wtyczki powinieneś wygrać w tej grze o prowizje od dochodów?

1. Rozwijaj się architekt

Jeśli chodzi o narzędzie do tworzenia stron, Thrive Architect jest lepszą opcją dla partnerów marketingowych. Skupia się na marketingu i ma duży wybór elementów, takich jak tabele, oceny w gwiazdkach i obsługa edycji bezpośredniej.

Posiada również obszerną bibliotekę szablonów. Możesz nawet zapisać i ponownie wykorzystać każdą sekcję dla innych treści w swojej witrynie.

Krótko mówiąc, ponieważ Thrive Architect koncentruje się na konwersji, może naprawdę pomóc w przyspieszeniu w grze marketingowej dla partnerów.

Możesz go kupić Thrive Architect za 67 USD za jedną licencję lub 97 USD za 5 licencji.

Odwiedź Thrive Architect

2. AzonPress

Jeśli jesteś współpracownikiem Amazon lub zamierzasz nim zostać, AzonPress jest twoim najlepszym kumplem. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi płynnie i skutecznie zarządza firmą stowarzyszoną.

Dzięki AzonPress otrzymasz automatyczne aktualizacje produktów, responsywne tabele produktów, automatyczne tabele porównawcze, dokładne śledzenie podmiotów stowarzyszonych, konfigurowalne układy, kierowanie geograficzne i więcej.

Możesz uzyskać Azonpress za 39 USD za jedną stronę internetową, 79 USD za 20 stron internetowych i 199 USD za nieograniczoną liczbę stron internetowych.

Odwiedź AzonPress

3. Ładne linki

Jeśli jesteś właścicielem witryny blogu i chcesz zarabiać prowizje partnerskie, możesz po prostu dodać linki partnerskie do swoich treści. Aby Twoje linki wyglądały na czyste, możesz je skrócić. Wtedy pojawia się wtyczka Pretty Links.

W przeciwieństwie do innych skracaczy linków, takich jak tinyurl.com i bit.ly, Pretty Links skracają linki przy użyciu własnej nazwy domeny. Ponadto śledzi każde kliknięcie adresu URL i to, czy pochodzi ono z przeglądarki, systemu operacyjnego i hosta.

Pretty Links jest darmowy, ale ma również wersję pro, w której możesz uzyskać dostęp do większej liczby narzędzi i typów przekierowań. Zwykle kosztuje to 118 USD rocznie, ale często jest to promocja za 59 USD rocznie na jedną stronę WordPress.

Odwiedź Pretty Links

4. Gramatycznie

Jeśli regularnie publikujesz treści, Gramatyka jest bardzo pomocnym narzędziem do sprawdzania pisowni i gramatyki. Jeśli występuje literówka lub błąd gramatyczny, Gramatyka powiadamia o tym i sugeruje prawidłową pisownię lub gramatykę. Możesz po prostu kliknąć korektę, która automatycznie zastąpi błąd.

Jest to bezpłatne rozszerzenie przeglądarki Chrome i działa dobrze z niemal dowolnym miejscem, czy to w WordPress, e-mailach, komunikatorach, mediach społecznościowych i aplikacjach projektowych.

Odwiedź Gramatyka

5. Google Analytics

Google Analytics to najbardziej kompleksowe narzędzie do pomiaru ROI i zrozumienia Twoich klientów. Jeśli poważnie podchodzisz do marketingu afiliacyjnego, musisz wiedzieć, ilu odwiedzających odwiedza Twoją witrynę i jakich produktów poszukują.

Dzięki Google Analytics możesz śledzić swoje linki i konwersje, analizować zachowania konsumentów i przeprowadzać testy podziału. Szczegółowa analiza dostarczona przez Google Analytics pomoże Ci zaplanować i wdrożyć różne strategie, które pomogą Twojemu marketingowi afiliacyjnemu odnieść sukces.

Odwiedź Google Analytics

6. SEMrush

Aby odwiedzający mogli odwiedzić Twoją witrynę, musi być widoczna, prawda? A dzięki odpowiednim słowom kluczowym i strategiom SEO umieszczonym w witrynie, prawdopodobnie uzyskasz więcej konwersji. Potrzebujesz więc narzędzia takiego jak SEMrush, które pozwala na wyszukiwanie słów kluczowych, analizę konkurencji, analizę treści, audyt witryny i naprawianie błędów SEO.

Nawet duże firmy, takie jak PayPal, Forbes i Philips, używają SEMrush do zarządzania swoją widocznością w sieci. Baza danych zawiera ponad 120 milionów słów kluczowych i 46 milionów domen, dzięki czemu jest zaufanym wszechstronnym zestawem narzędzi marketingowych.

Możesz wypróbować SEMrush za darmo. Ale jeśli chcesz uaktualnić do wersji Pro, możesz uzyskać go za 99,95 USD miesięcznie i może wzrosnąć do ponad 399,95 USD miesięcznie, w zależności od potrzeb biznesowych.

Odwiedź SEMrush

7. Ahrefs

Ahrefs to kolejne narzędzie, którego nie możesz przegapić za zwiększenie ruchu związanego z wyszukiwaniem, monitorowanie swojej niszy i analizowanie strategii konkurencji. To narzędzie pomaga zrozumieć konkurentów i sugeruje sposoby uzyskania wyższego rankingu.

Dzięki Ahrefs możesz znaleźć dokładne słowa kluczowe, które twoi konkurenci są w rankingu, i wielkość ruchu kierowanego przez te słowa kluczowe. Możesz także zobaczyć, które strony są najczęściej odwiedzane. Znajdziesz również linki zwrotne i inne przydatne dane SEO, dzięki którym będziesz mógł analizować konkurencję i porównywać ją z twoimi.

W ten sposób będziesz w stanie strategować swój marketing. Ahrefs pomaga ci stworzyć stronę przyjazną SEO w najszybszy i najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu zwiększasz liczbę odwiedzin i konwersji.

Możesz wypróbować za 7 USD przez 7 dni, a następnie zacząć od miesięcznej subskrypcji 99 USD.

Odwiedź Ahrefs

8. Yoast SEO

Dzięki ponad 5 milionom aktywnych instalacji, Yoast SEO jest narzędziem większości użytkowników WordPress, w tym marketingowców stowarzyszonych, jeśli chodzi o optymalizację wyszukiwarek. Ma duży zestaw narzędzi, który ma pomóc Twojej witrynie znaleźć się na pierwszej, a nawet na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania.

Yoast SEO ma najbardziej zaawansowaną funkcjonalność dla map witryn XML, a także analizę treści i SEO do pisania treści przyjaznych SEO. Możesz nawet mieć pełną kontrolę nad bułką tartą witryny, po prostu dodając niewielki fragment kodu. Możesz szablonować opisy tytułów i meta dla spójności i marki.

Yoast SEO to darmowa wtyczka, ale jeśli chcesz skorzystać z innych zaawansowanych funkcji i funkcjonalności, zdobądź wersję premium od 89 USD za jedną stronę.

Odwiedź Yoast SEO

9. Kalendarz redakcyjny

W zależności od wybranej niszy i częstotliwości tworzenia treści możesz użyć wtyczki Kalendarz redakcyjny do planowania postów, które zdążą na konkretne wydarzenie odpowiednie dla Twojego rynku docelowego.

Dzięki Kalendarzowi redakcyjnemu możesz przeglądać wszystkie posty, a kiedy są zaplanowane publikowanie, przeciągać i upuszczać je, aby zmieniać daty, szybko edytować tytuł, treść i czas, zarządzać postami napisanymi przez wielu autorów, a także zarządzać wersjami roboczymi przy użyciu nowego szuflada przeciągów.

Pamiętaj, że wszystkie funkcje tej wtyczki mogą być dostępne tylko dla administratora i edytora. Jeśli masz współpracowników na swojej stronie, mogą oni zapisywać posty tylko w trybie roboczym i przenosić własne posty. Subskrybenci widzą tylko kalendarz i nie mogą w nim dokonywać zmian.

Odwiedź Kalendarz redakcyjny

10. MailChimp

E-mail marketing to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskanie większej liczby klientów dla Twojej firmy marketingowej. MailChimp jest jednym z najpotężniejszych narzędzi, których potrzebujesz do wysyłania wiadomości e-mail, aby dotrzeć do docelowych odbiorców, promować swoje produkty i przekształcać je w sprzedaż.

Nie tylko możesz łączyć się z odbiorcami za pośrednictwem poczty elektronicznej, ale MailChimp pomaga również tworzyć właściwe wiadomości i publikować je za pośrednictwem stron docelowych, mediów społecznościowych, pocztówek, reklam cyfrowych i formularzy rejestracji.

Możesz tworzyć biuletyny z odrobiną brandingu, planować kampanie, śledzić otwarte stawki, zarządzać profilami subskrybentów, przeprowadzać analizy i generować raporty, aby lepiej zrozumieć zachowanie subskrybentów. Możesz nawet przeprowadzić test podziału i segmentację listy mailingowej.

MailChimp jest bezpłatny dla maksymalnej liczby 2000 kontaktów, 10 000 wysyłek miesięcznych i 2000 wysyłek dziennie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli dopiero zaczynasz powiększać swoją publiczność. Możesz jednak przejść do płatnego planu już od 9,99 USD miesięcznie.

Odwiedź MailChimp

Wniosek

Bez wątpienia marketing afiliacyjny jest rzeczywiście bardzo dochodowym biznesem online. Jego sukces zależy jednak nadal od różnych aspektów, takich jak strategia infiltracji rynku docelowego i skuteczność korzystania z narzędzi marketingu afiliacyjnego.

Jeśli nauczysz się wykorzystywać motywy i narzędzia, o których wspomniałem powyżej, będziesz mógł założyć i rozwijać własne imperium marketingu afiliacyjnego. Popełnianie błędów to nauka, ale uzbrojona w najlepsze motywy i narzędzia, których używają eksperci, jesteś na najlepszej drodze do latania kolorami!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map