Najlepšia platforma elektronického obchodu

E-Commerce-platformy-MarketUž vás nebaví každodenné brúsenie? Možno snívate o tom, že konečne dokážete zmeniť svoju tajnú vášeň na kariéru.


Je to zároveň vzrušujúca a hrozivá vyhliadka, ale potenciálne výhody sa oplatia. Navyše, s internetom môže byť začatie podnikania jednoduchšie a dostupnejšie, ako si predstavujete.

To neznamená, že založenie online obchodu nie je ťažké alebo že to so sebou nesie najrôznejšie výzvy. Je to tak, ale preto je vytvorenie úspešného podniku tak neuveriteľne uspokojivé.

Ak je vaším snom predávať svoje jedinečné výrobky online, budete potrebovať fantastickú webovú stránku, ktorá zaujme pozornosť. Budete tiež potrebovať spoľahlivý hostiteľ s ktorými chcete daný web uložiť, a budete chcieť využiť najlepšiu platformu elektronického obchodu, akú si môžete dovoliť.

Ak si nie ste istí, čo je „platforma elektronického obchodu“, ste na správnom mieste. Definujeme nielen platformy elektronického obchodu, ale odhalíme aj naše tipy na najlepšie a najspoľahlivejšie služby.

Čo je platforma elektronického obchodu?

Platforma elektronického obchodu je v zásade softvér, ktorý vaša webová stránka musí byť schopná predávať produkty zákazníkom. Pomysli na to ako na priečelie, ktoré zahŕňa možnosti prehliadania tovaru, ich umiestňovanie do nákupného košíka a uskutočňovanie platby. To všetko si vyžaduje široký výber funkcií a celá transakcia musí byť zabezpečená od začiatku do konca.

Namiesto toho, aby webmaster musel zostaviť všetky tieto jednotlivé komponenty sám, platforma elektronického obchodu poskytuje balík služieb. Toto do značnej miery zjednodušuje tento proces a skutočne dobrá platforma stále umožňuje veľké množstvo prispôsobení, takže si môžete do svojich webových stránok zabudovať fantastickú identitu značky..

To, čo chcete, je platforma, ktorá nie je hostiteľom elektronického obchodu. Ak to druhé chcete, prečítajte si našu recenziu najlepší hostitelia elektronického obchodu.

Ako sme sa rozhodli

Nasledujúci zoznam piatich platforiem elektronického obchodu je výsledkom dôkladného výskumu. Pretože sme každý dôkladne testovali, môžeme ich s dôverou odporučiť našim čitateľom.

V našom komplexnom preskúmaní sme sa zamerali na desiatky platforiem elektronického obchodu. Mnohé z nich jednoducho nevyhovujú tejto výzve. Najdôležitejším faktorom pri rozhodovaní o platforme je robustnosť softvéru tretej strany.

Čo tretia strana? ��

Čo robí App Store alebo Android tak dobrým?

Práve milióny aplikácií a služieb boli vyvinuté práve pre túto službu. Bez nej by sme nemali nikde blízko možnosti. To isté platí pre platformy elektronického obchodu. Niektoré platformy motivujú vývojárov tretích strán, aby pridali skvelé doplnky, ktoré vytvoria omnoho lepšiu skúsenosť pre maloobchodníkov aj zákazníkov.

Keď sme prešli všetkými možnosťami, prišli sme s piatimi finalistami, z ktorých každá je presvedčená o odporúčaní našim čitateľom..

Úvahy o cenách ��

Náš prehľad testoval každú platformu elektronického obchodu na základe niekoľkých metrík. Pozreli sme sa na cenové plány a spôsoby platby, pretože vieme, že na nákladoch pri prevádzkovaní online obchodu záleží. Cena bude vždy veľkým problémom, ale to neznamená, že musí dominovať všetkým ostatným dôvodom.

Mobil = musí byť ��

Ďalším kritickým ukazovateľom je, či má alebo nemá platforma elektronického obchodu integrované mobilné funkcie. Stále viac zákazníkov nakupuje na mobilnom telefóne, tablete alebo inom mobilnom zariadení. To znamená, že je dôležité, aby bola webová stránka elektronického obchodu optimalizovaná na prezeranie v týchto formátoch. Ak nezabezpečíte túto optimalizáciu, môže to znamenať, že vaši potenciálni zákazníci skončia s konkurenciou.

Bezpečnostné obavy ��

Bezpečnosť bola počas nášho preskúmania hlavným problémom. Koniec koncov, spotrebitelia sú čoraz dôvtipnejší a nechcú dať číslo svojej kreditnej karty iba žiadnej webovej stránke. V súlade s tým museli všetky naše najlepšie ponuky podporovať certifikáty HTTPS a SSL, aby sa zaistili bezpečné možnosti platby. Overili sme tiež, že platformy, ktoré sme vybrali, boli v súlade s odvetvím platobných kariet.

Počas našej kontroly sme nezanedbávali možnosti SEO. To zostáva najvyššou metrikou pre získanie webovej stránky, ktorá sa bude výrazne zobrazovať na stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja, takže si žiadna webová stránka elektronického obchodu nemôže dovoliť ignorovať SEO. Naše najobľúbenejšie tipy majú skvelé funkcie SEO, napríklad možnosť pridať blog na svoj web, použite svoj vlastný názov domény a schopnosť zákazníkov zanechať recenzie.

Tip pre profesionálovVyzdvihnutie riešení elektronického obchodu, ktoré umožňuje cross-platformový predaj je šikovný ťah. Platformy ako Shopify vám umožňujú predávať na Amazone, Etsy a ďalších trhoch, ktoré výrazne zvyšujú vašu schopnosť generovať predaj.

Najlepšie výbery pre platformy elektronického obchodu

1. Shopify – najlepšie všade okolo

Kľúčové vlastnosti
 • 100+ tém
 • Plná platforma pre blogovanie
 • Mobilný obchod pripravený
 • Názov vašej vlastnej domény
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 70 platobných brán
Pros
 • Jednoduchá organizácia a úpravy
 • Skvelé pre začínajúcich používateľov
 • Kompatibilita aplikácií
Zápory
 • Trochu drahšie

Shopify je bezpochyby najlepšou dostupnou elektronickou obchodnou platformou v súčasnosti. Spoločnosť dosiahla tento štatút zameraním sa na jednu vec a dobrým konaním. Tento úspech vychádza zo vzniku Shopify, ktorý zahŕňa skupinu troch inovátorov, ktorí boli nespokojní s platbami elektronického obchodu, ktoré boli v tom čase k dispozícii..

Zjednodušuje vám to

Služba Shopify má veľa silných stránok, aby ju mohla odporučiť. Medzi najdôležitejšie z nich patrí inventarizačný systém. Je to naozaj tak zjednodušuje proces organizácie a úpravy produktov na vašom webe. Ak potrebujete pridať nový produkt alebo odstrániť ukončenú položku, nebudete mať problém s jej dokončením v tomto systéme.

Systém zásob dokonca zefektívňuje proces vytvárania viacerých plniacich centier. Produkty môžete usporiadať do skupín, takže je veľmi ľahké vytvárať kategórie, ktoré sú intuitívne pre vás a vašich zákazníkov.

Jednou z ďalších vecí, ktoré na Shopify skutočne oceňujeme, je to, že vám umožňuje predávať prostredníctvom viacerých kanálov. Toto je obrovská výhoda, pretože väčšina spotrebiteľov navštívi trhy, ako sú Amazon alebo Etsy, keď začnú hľadať produkt. So službou Shopify môžete ľahko integrovať svoju prítomnosť na trhoch s webom.

Jednoduché použitie

Používajte aj Shopify dokonca aj pre ľudí, ktorí nikdy predtým nez Spravovali webovú stránku elektronického obchodu. Shopify v podstate poskytuje používateľom komplexný rámec na vytvorenie internetového obchodu. Získate najrôznejšie úpravy, aby ste dosiahli hotový produkt, ktorý je perfektnou ukážkou vašich výrobkov.

Ak nechcete robiť veľa v prispôsobovaní, je k dispozícii niekoľko atraktívnych šablón. Každá šablóna je optimalizovaná na zobrazovanie na mobilných zariadeniach, takže vaši zákazníci budú môcť nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek. To však nie je koniec možností pre mobilné zariadenia. Služba Shopify je nastavená tak, aby ste prostredníctvom mobilného zariadenia mohli na svojom webe elektronického obchodu vykonávať najrôznejšie úpravy. Vďaka vášmu životnému štýlu nie je dôvod uspokojiť sa s ničím menším.

Ľudia, ktorí nechcú platiť za tému, majú šťastie. Nakupujte ponuky takmer tucet bezplatných téms ktoré sú zamerané na predaj určitých výrobkov alebo služieb. Podnikatelia, ktorí hľadajú luxusnejšiu alebo individualizovanejšiu tému, si môžu vybrať z mnohých ďalších platených šablón.

Ak by ste chceli pomôcť s nastavením svojho internetového obchodu, služba Shopify vám ju sprístupní. Požiadajte o pomoc vývojára schváleného v službe Shopify, ktorý môže vylepšiť váš web, aby bol dokonalý.

Kompatibilné s množstvom aplikácií

Jednou z vecí, ktoré skutočne odlišujú Shopify od konkurencie, je počet aplikácií, s ktorými je kompatibilný. V súčasnej dobe existuje viac ako 2 000 aplikácií z čoho vyberať. Tým sa skutočne vytáča funkčnosť vašich webových stránok a umožní sa vám ponúkať svojim zákazníkom ešte lepšie služby.

Samozrejme je tiež dôležité, aby ste dostali vynikajúce služby z platformy elektronického obchodu, a to je presne to, čo poskytuje služba Shopify. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého rozhovoru. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na vysoko zapojenú komunitu, ktorá vám poskytne ešte viac riešení.

Shopify ponúka svoj základný balík za prijateľnú cenu 29 dolárov mesačne. Odtiaľ ceny stúpajú na 79 dolárov a 299 dolárov mesačne, pričom každá ďalšia úroveň zahŕňa viac účtov pre zamestnancov, zľavnené poštovné, darčekové karty, znížené platobné poplatky a ďalšie. Vaše mesačné náklady sa môžu zvýšiť v závislosti od použitia platených tém, doplnkov a doplnkov.

Celkovo sme presvedčení, že niekto bude potešený funkčnosťou, službami a podporou, ktorú ponúka Shopify.

Prečítajte si celý náš text Kontrola obchodu tu.

2. WooCommerce – 100% zadarmo

Kľúčové vlastnosti
 • Moderné a čisté rozhranie
 • Integrácia obsahu WordPress
 • Predinštalované platobné brány
 • Úplná kontrola nad procesom platby
 • Nastaviť predvolenú menu
 • Podpora geografického umiestnenia
 • Support / Hosting
Pros
 • Vývojári to milujú
 • Je to zadarmo
 • Integrácia WordPress
Zápory
 • Možno budete potrebovať pomoc vývojára

WooCommerce ponúka kompletné prispôsobenie, avšak ak ste v programovaní novší alebo WordPress, musíte si najať vývojára, ktorý môže stáť dosť cent.

Táto platforma elektronického obchodu nie je taká odporúčaná ako služba Shopify, ale to neznamená, že ľudia nebudú mať z ich služieb radosť. Možno najväčšou nevýhodou pri používaní WooCommerce je to, že je skutočne určené na použitie s WordPress. Preto, ak ste oddaným tohto CMS, pravdepodobne zistíte, že spoločnosť WooCommerce vám poskytne všetko, čo potrebujete a čo chcete. ak WordPress nie je vaša vec, budete sa musieť pozrieť inde.

Výber pre vývojárov

Pravda je taká mnoho vývojárov prisahá na WooCommerce. Ak profesionáli, ktorí navrhujú webové stránky pre bývanie, dokážu obstáť pri tomto produkte, je to tiež hračka.

K atrakcii spoločnosti WooCommerce sa pridáva aj to Je to zadarmo. To je ťažké uveriť, ale túto platformu môžete skutočne používať bez nákladov. Pre tých z vás, ktorí začínajú podnikať a nemajú veľa kapitálu, môže to byť veľká motivácia. Samozrejme vás to zamkne v používaní WordPress, ale mnoho ľudí je rád, že tento populárny CMS napriek tomu používa.

Zdá sa, že WooCommerce uznáva, že mnoho online firiem začína ako blogy. Podľa toho to dokážu ľahko integrovať predaj s blogom či ide o predaj prostredníctvom pridružených spoločností alebo predaj priamo na blogu samotnom.

Bezchybná integrácia WordPress

Jednou z hlavných výhod WooCommerce je to tak dokonale integrovaná s WordPress. Ak už máte blog WordPress a chcete začať predávať, pridanie WooCommerce do mixu bude neuveriteľne ľahké. Už chápete, ako funguje WordPress a WooCommerce funguje na rovnakých princípoch. To znamená, že môžete zasiahnuť zem.

Bohužiaľ, WooCommerce nie je dokonalý. Krivka učenia môže byť skutočne strmá, najmä ak ste tiež novým používateľom WordPress. Tí, ktorí sú oboznámení s WordPress, budú mať ľahší čas, ale ak chcú robiť čosi sofistikovanejšie, než ponúknuť len hŕstku produktov, možno sa budú musieť učiť viac kódu..

To spôsobuje jeden z ďalších nedostatkov spoločnosti WooCommerce: Je to časovo náročné. WooCommerce dokáže vytvoriť naj individualizovanejšie, vysoko prispôsobené predajne z akejkoľvek inej platformy na tomto zozname. Aby ste však čo najviac využili tieto možnosti, urobíte veľkú investíciu času.

V skutočnosti môžete dokonca zistiť, že pri zostavovaní výkladnej skrinky potrebujete pomoc vývojára. Môže to byť drahé a môže to znamenať, že budete potrebovať niekoho iného, ​​kto vám pomôže s pravidelnou údržbou, kým sa nedostanete na maximum.

Veľký výber tém

Pokiaľ ide o témy, WordPress má niekoľko skutočne vynikajúcich možností. Niektoré z nich sú určené na použitie s WooCommerce. K dispozícii je veľa bezplatných tém, ale môžete získať prístup k tisíckam ďalších, ak ste ochotní zaplatiť trochu peňazí. Takmer ľubovoľná téma WordPress sa dá vylepšiť pomocou kódu, ale to nie je potrebné, ak ste spokojní s funkčnosťou témy, ktorú ste si vybrali, hneď po vybalení..

Niektoré z týchto tém sú vybavené funkciami drag-and-drop, ktoré uľahčujú navrhovanie výkladu. Iní si budú vyžadovať intenzívnejšiu praktickú prácu. Nakoľko je tento proces ľahký alebo ťažký, záleží na vašej konečnej vízii pre váš online obchod.

WooCommerce sa odlišuje od konkurencie tým, že sprístupňuje viac ako 50 000 doplnkov a aplikácií WordPress. Či už potrebujete sledovať inventár alebo vylepšiť svoj marketing, nájdete aplikáciu na dokončenie práce.

WooCommerce je bezplatný softvér a jeho podpora môže byť zasiahnutá. Odošlete žiadosť tímu podpory a čakáte na odpoveď. Môžete sa tiež opýtať tímu podpory WordPress. V oboch prípadoch nemáte veľa možností, ako kontaktovať podporu.

Ako už bolo spomenuté, jedným z veľkých prínosov WooCommerce je to, že je to zadarmo. Spoločnosť zarába príjmy z predaja doplnkov, takže ak je cena jedným z vašich hlavných dôvodov, môže to byť spôsob, ako ísť.

3. Štvorcový priestor – najlepšie pre Ecom

Kľúčové vlastnosti
 • Kvalitné šablóny špecifické pre dané odvetvie
 • Futuristický dizajn
 • Mriežky a 3D posúvanie
 • 100+ bezplatných a prémiových návrhov
 • Vrátane hostingu
 • RSS kanály a sekcie komentárov
Pros
 • Výber šablóny
 • Jednoduché použitie
Zápory
 • Nie je najlepšou voľbou, ak hľadáte prispôsobenie

Bola by to skvelá platforma pre nové online podnikanie, ktoré má na predaj iba niekoľko produktov. Nastavenie je pozoruhodne rýchle a jednoduché. Na vytvorenie stránky, ktorá vyzerá skvelo, určite nemusíte mať hlboké technické znalosti o vytváraní webových stránok.

Štvorcový priestor je plný početné atraktívne šablóny. Pretože toto je v podstate tvorca webových stránok, dostanete editor drag-and-drop, ktorý aj pre úplného začiatočníka bude ľahké používať. Pravdepodobne vás však poteší, ako váš web vyzerá vyladený a profesionálny.

Nie je to najlepšie na prispôsobenie

Majte na pamäti, že program Squarespace je najlepší pre ľudí, ktorí nehľadajú veľa prispôsobenia. To je naozaj jednoduchá, priama platforma to sa nemusí nevyhnutne dať k individualizácii, okrem použitia vašej vlastnej kópie a obrázkov. V skutočnosti je Squarespace skvelou voľbou pre fotografov. Ich softvér vyniká zobrazovaním vysoko kvalitné obrázky.

Bohužiaľ, Squarespace nie je najrobustnejšou platformou elektronického obchodu bohatou na funkcie. V prvom rade ponúkajú vytváranie webových stránok. Ich funkcie elektronického obchodu sú skôr doplnkom s obmedzenou funkčnosťou. Ak očakávate, že vaše webové stránky budú exponenciálne rásť, Squarespace bude mať s vami ťažké škálovať.

V prospech Squarespace, použitie je neuveriteľne ľahké. Šablóny sú intuitívne a citlivé. Pri takejto priamej obsluhe je zriedka potrebné podporovať zákaznícku podporu. Je to však možné prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého rozhovoru.

Obchodné balíčky spoločnosti Squarespace prichádzajú s neobmedzeným úložným priestorom a šírkou pásma Zabezpečenie SSL. Mesačné ceny sa pohybujú od 18 do 40 dolárov, z ktorých všetky sú prijateľné. Táto nízka cena samozrejme prichádza s funkciami elektronického obchodovania s holými kosťami.

Prečítajte si celý náš text Preskúmanie štvorca tu.

4. Wix – najlepší tvorca stránok

Kľúčové vlastnosti
 • Prispôsobené galérie obrázkov
 • Odkazy na video a obrázky
 • Aktuálne šablóny
 • Výkonné nástroje na vytváranie webových stránok
 • Viac ako 100 návrhov
Pros
 • Začiatočník-friendly
 • Inteligencia umelého dizajnu
 • Konkurenčné ceny
Zápory
 • Nie je postavený s ohľadom na elektronický obchod

Rovnako ako Squarespace, Wix je predovšetkým tvorca webových stránok a nie platforma elektronického obchodu. Pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, v skutočnosti je Wix robustnejšou alternatívou. Jeho funkcie elektronického obchodu sú však na rovnakej úrovni ako Squarespace. To znamená, že to pravdepodobne budete chcieť používať ako svoju platformu elektronického obchodu iba vtedy, ak očakávate, že váš obchod predá iba niekoľko produktov..

Wix je skvelá voľba pre začiatočníkov, ktorí nemajú veľa technických znalostí. Editor drag-and-drop je fantastický a každá šablóna je dostatočne flexibilná, aby sa dala vysoko prispôsobiť.

Elektronický obchod nie je hlavným zameraním spoločnosti Wix, majú dostatok nástrojov na vybudovanie vynikajúcej predajne. Na túto platformu sú zvlášť priťahovaní umelci a fotografi. Wix je bohatý na funkcie. Ak potrebujete estetickú funkciu alebo funkčnosť, nájdete ju tu.

Inteligencia umelého dizajnu

Jednou z najzaujímavejších funkcií spoločnosti Wix je inteligencia umelého dizajnu. Ak nechcete preskúmať všetky témy, aby ste našli tú, ktorá vám vyhovuje, nechajte softvér urobiť to za vás. Okrem toho, čo softvér navrhuje, môžete vždy pridať prvky.

Nevýhodou pri používaní Wix je, že nemá najrobustnejšie funkcie elektronického obchodu. S Shopify môžete urobiť oveľa viac. Navyše, niektorí ľudia majú pocit, že Wix má takmer príliš veľa možností. Pri výbere šablón a doplnkov sú ohromení. Počet dostupných doplnkov však nie je príliš veľký.

Wix ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu a ich ceny sú konkurencieschopné. Mesačné ceny sa pohybujú od 20 do 35 dolárov mesačne. Aj keď sú náklady atraktívne, nezabúdajte na to, že vám nebude poskytnutá veľká hĺbka funkčnosti elektronického obchodu. Toto je skutočne určené iba pre podniky, ktoré predávajú jeden alebo dva výrobky.

Prečítajte si celý náš text Wix kontrola tu.

5. BigCommerce

Kľúčové vlastnosti
 • Neobmedzené produkty, úložisko a šírka pásma
 • Neobmedzené účty zamestnancov
 • eBay a Amazon sú pripojené
 • Integrácia sociálnych kanálov
 • Vstavaný blog
 • Mobilná peňaženka (Amazon Pay a Apple Pay)
 • Responzívne webové stránky
 • Zadarmo HTTPS na celom webe a vyhradený protokol SSL
Pros
 • Úžasné nástroje riadenia
Zápory
 • Nie také dobré ako Shopify

V mnohých ohľadoch je BigCommerce ako Shopify. Nemá však takmer toľko funkcií. BigCommerce zostáva v konkurenčnom vzťahu so službou Shopify tým, že poskytuje vynikajúce nástroje na správu, ktoré vám okrem produktov a objednávok pomáhajú riešiť analytiku a správy..

BigCommerce tiež dobre funguje, pokiaľ ide o marketingové nástroje. Ak chcete použiť kupóny alebo zvýšiť svoje SEO, nájdete doplnky a doplnky pomôcť. Užívatelia ďalej oceňujú škálovateľnosť spoločnosti BigCommerce. S rastom vašej firmy nebudete mať žiadny problém zostavovať svoje webové stránky tak, aby zodpovedali vašej návštevnosti a predaju.

Nie tak priamočiare ako Shopify

BigCommerce však stále nie je dokonalý. Nie je ani zďaleka tak jednoduché použitie ako Shopify. Pri vytváraní webových stránok sa môžete cítiť niekoľkokrát, ako by ste potrebovali vývojára, ktorý s vami spolupracuje. Okrem toho neexistuje žiadna mobilná aplikácia. Ak nebudete tráviť veľa času pri stole, môže to byť veľká nevýhoda.

Ďalšou nevýhodou používania nástroja BigCommerce je to, že máte iba sedem šablón, z ktorých si môžete vybrať. Potrebujete samozrejme iba jeden, ale ak skutočne chcete, aby vaše webové stránky vynikali z davu, budete mať problémy.

Každá z týchto bezplatných šablón vyzerá podobne ako ostatné. Môžete si kúpiť šablónu, sú však relatívne nákladné a pohybujú sa medzi 150 a 250 USD. Mesačné poplatky môžu byť tiež drahé. Začínajú na iba 29,95 dolárov, ale rýchlo stúpnu na 249,95 dolárov. Cenové programy spoločnosti BigCommerce sú založené na výške vášho predaja. Pokiaľ sú vaše tržby nižšie ako 150 000 dolárov ročne, môžete udržať svoje náklady nižšie, ale získate aj štíhlejšiu podporu.

Časté otázky o platformách elektronického obchodu

Ktorú platformu elektronického obchodu by som mal použiť pre svoje malé podniky?

Najlepšia všestranná platforma elektronického obchodu je Shopify. Je ľahko použiteľný, má robustné funkcie a je škálovateľný pre rast. Ak chcete získať ďalšie informácie, prečítajte si môj sprievodca po najlepších hostiteľoch malých firiem.

Je možné vytvoriť internetový obchod zadarmo?

Wix je o jedinej platforme, ktorá vám umožňuje vytvoriť slušný internetový obchod bez akýchkoľvek nákladov. Získate atraktívnu tému a dostatočnú funkčnosť na predaj niekoľkých produktov. Ak sa vaša firma rozširuje, pretože Wix nie je príliš škálovateľný, môže byť potrebné prepnúť platformy.

Ak hľadáte bezplatnú trasu, potom možno lacný webhosting treba preskúmať.

Ktorá platforma elektronického obchodu je pre WordPress najlepšia?

Ak máte webovú stránku WordPress, potom je WooCommerce prirodzenou voľbou pre platformu vášho obchodu. WooCommerce je plne integrovaný s funkciami WordPress a funguje takmer rovnako, čo uľahčuje prechod.

Ak hľadáte ďalšie užitočné možnosti, pozrite sa na hlavného sprievodcu po 10 najlepších austrálskych webových hostiteľov.

Ktorá platforma elektronického obchodu ponúka najlepšie SEO?

WooCommerce je platforma, ktorá je pre SEO najoptimálnejšie optimalizovaná, pretože beží na WordPress. Alternatívy ako Shopify a BigCommerce obsahujú množstvo doplnkov na pomoc so SEO.

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map