6 najlepších zásuvných modulov pre členstvo na stránkach WordPress na vybudovanie prosperujúcej komunity

Plánujete na svojom webe WordPress vytvoriť prémiový obsah a sprístupniť ho iba registrovaným členom? Ak je to tak, budete potrebovať doplnok o členstvo na stránkach, ktorý vám umožní vytvárať členstvá a obmedziť váš exkluzívny obsah iba na vašich členov. V tomto článku sa s vami podelím o šesť najlepších doplnkov pre členstvo na vašom webe WordPress.


Výber správneho doplnku pre členstvo na webe je jedným z najdôležitejších faktorov pri budovaní prosperujúcej komunity pre vaše podnikanie, či už predávate online kurz alebo zostavujete zoznam svojich odberateľov..

Aké výhody môžete získať z členskej stránky?

Najprv sa porozprávajte o tom, čo pre vás robí dobré, keď si vytvoríte členskú stránku.

 • Zostavte zoznam e-mailov s vysokou mierou zapojenia. Môžete si vytvoriť knižnicu svojho obsahu a povoliť jej prístup iba registrovaným používateľom. Týmto spôsobom budete môcť zostaviť vysoko pútavý zoznam odberateľov.
 • Budujte svoju autoritu. Keď pre svojich členov vytvárate hodnotný obsah, poskytuje vám to príležitosť vybudovať si autoritu vo svojom výklenku. Umožňuje vám tiež vybudovať základ pre vašu lojálnu zákaznícku základňu.
 • Zarábajte opakujúci sa príjem. Ak dokážete svojich členov naliehať, aby zaplatili za svoje predplatné, potom sú možnosti zárobkov nekonečné.

Čo hľadať v doplnku pre členstvo na stránkach?

Dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o niekoľko pozoruhodných funkcií, o ktorých musíte skutočne uvažovať pri výbere toho správneho člena pre svoj web.

Jednoduchosť použitia

Ak nie ste technický pracovník a nechcete si najať vývojára na nastavenie svojej členskej stránky, vyberte doplnok, ktorý sa ľahko používa. Môžete si kúpiť ľahký doplnok, ktorý obsahuje všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, a ak potrebujete pokročilejšie funkcie, môžete vyhľadať doplnok s úplnou funkciou alebo nainštalovať doplnky..

kompatibilita

Pred inštaláciou na svoju produkčnú webovú stránku vyskúšajte doplnok ako prvý v lokálnej inštalácii WordPress. Pomáha to zaistiť, aby bol váš doplnok kompatibilný s vašou témou a ďalšími nainštalovanými doplnkami.

Dizajn a funkcie

Môžete sa tiež pozrieť na jeho konkrétne funkcie, ako sú napríklad funkcie správy predplatného, ​​funkcia odkapávania obsahu a podpora platobných brán. Existuje veľa doplnkov pre členov, ale majú rôzne funkcie a nie všetky majú špecifické funkcie, ktoré by ste potrebovali pre svoju členskú stránku..

Takže teraz sa pozrime na naše najlepšie doplnky pre členstvo na stránkach WordPress.

1. MemberPress

MemberPress je jedným z najpopulárnejších členských doplnkov pre webové stránky WordPress. Je to pravdepodobne jeden z najkompletnejších členských doplnkov so všetkými jeho funkciami, ktoré by ste potrebovali pre výkonnú, plne funkčnú členskú stránku.

Aké sú hlavné výhody služby MemberPress?

 • Nastavenie je veľmi jednoduché a priame. Pre svojich členov môžete automaticky nastaviť prihlasovacie stránky, ceny, účet a poďakovanie.
 • Má výkonnú kontrolu prístupu, v ktorej môžete obmedziť prístup k svojim príspevkom, stránkam, kategóriám, značkám a dokumentom a mediálnym súborom.
 • Ak predávate online kurzy, môžete nakrmiť svoj obsah, čo znamená, že ich členovia môžu zobraziť po určitom čase.
 • Ľahko sa integruje s rôznymi službami e-mailového marketingu, ako sú MailChimp, AWeber, GetResponse a MadMimi. Ak ste podcastingom, MemberPress sa integruje aj do webových služieb BluBrry a Amazon.
 • Má tiež zabudovanú podporu pre Stripe, PayPal a Authorize.net.
 • Ponúka tiež vytváranie dynamických cenových stránok s vopred vytvorenými šablónami.
 • Umožňuje vám tiež kontrolovať dátumy vypršania platnosti kupónu a produkty, na ktoré sa vzťahujú. Môžete si tiež zvoliť percento zľavy alebo pevnú sumu.

Medzi jeho obmedzenia je však to, že je obmedzené iba na podporu troch najpopulárnejších platobných brán. Takže, ak ste v krajine bez týchto platobných brán, musíte zvážiť ďalší doplnok pre členstvo. Stále však potrebuje viac integrácie s inými populárnymi službami. Môžete však najať vývojára na integráciu služieb tretích strán.

MemberPress začína na 258 dolárov ročne za normálnu cenu.

Navštívte MemberPress

2. Členstvo vo WooCommerce

Členstvo vo WooCommerce vám umožňuje vybudovať systém členstva, ktorý je integrovaný do vášho online obchodu. Môžete obmedziť svoj obsah a odkapať ho na svojich členov.

Jedna vec, ktorú musíte mať na pamäti, je, že ide o doplnok WooCommerce, čo znamená, že pred použitím členstva v WooCommerce musíte najprv nainštalovať doplnok WooCommerce. Navyše, ak plánujete akceptovať opakujúce sa platby, budete tiež potrebovať doplnok WooCommerce Subscriptions.

Čo môžu členstvá spoločnosti WooCommerce urobiť pre vaše podnikanie?

 • Hlavnou výhodou tohto doplnku je to, že môžete nastaviť, aby boli vaše produkty prístupné iba vašim členom, a poskytnúť im zľavy na celom webe.
 • Môžete naplánovať, kedy bude váš obsah viditeľný pre vašich členov.
 • Tento doplnok vám umožňuje nastaviť bezplatné možnosti doručenia pre vašich členov a kupóny pre nečlenov.
 • Vaši členovia môžu ľahko prejsť na informačný panel svojich členov.
 • Môžete importovať alebo exportovať členov do súboru CSV.
 • Má oblasť Poznámky o členstve, ktorá sleduje informácie o zákazníkoch a referencie pre ľahkú komunikáciu s vašimi členmi.

Jedna vec, ktorá sa mi na tomto doplnku nepáči, je, že platby nie sú zabudované. Takže musíte tiež nainštalovať platobné brány WooCommerce za vyššiu cenu..

Členstvo vo WooCommerce sa začína na 149 dolárov ročne na jedno miesto.

Navštívte členstvo WooCommerce

3. Obmedziť obsah Pro

Obmedziť obsah je ďalší členský doplnok, ktorý je potrebné zvážiť, pretože vám umožňuje ľahko vytvoriť plne funkčnú členskú stránku. Je to silný uchádzač v oblasti doplnku pre členov, pretože ho vytvoril ten istý tím, ktorý vytvoril doplnok AffiliateWP a Easy Digital Downloads..

Pozrime sa, čo to môže urobiť pre vašu členskú stránku WordPress.

 • Ľahko sa integruje s vašou stránkou WordPress.
 • Má zabudovanú integráciu s rôznymi platobnými bránami, ako sú PayPal, Braintree, 2Checkout, Stripe a Authorize.net..
 • Môžete si vytvoriť ľubovoľný počet zľavových kódov a ponúkať pevnú sumu alebo percento zliav.
 • Ďalším dobrým prvkom v tomto doplnku je to, že vďaka funkcii prehľadov budete môcť sledovať výkonnosť svojho členstva.
 • Svoje údaje môžete tiež exportovať do súboru CSV.
 • Novým členom môžete automaticky posielať uvítacie e-maily, potvrdenie o platbe e-mailom a pripomenutie uplynutia platnosti účtu.

V porovnaní s ostatnými doplnkami o členstvo uvidíte, že má menej integrácie s inými službami tretích strán, ako je poskytovateľ e-mailových služieb. Myslím si, že je to niečo, čo treba zlepšiť.

Ceny za obmedzovanie obsahu Pro sa začínajú na $ 99 za rok a môžu sa pohybovať až do 499 $ za rok, v závislosti od počtu zahrnutých doplnkov a počtu stránok, ktoré je možné nainštalovať..

Navštívte Obmedziť obsah Pro

4. Platené členstvo Pro

Platené členstvo je vhodné pre webové stránky, ktoré poskytujú prémiový obsah, asociácie, informačné letáky, produkty predplatného a oveľa viac. Najlepšie na tom je, že ho môžete používať zadarmo.

Pozrime sa, čo môžete robiť s programom Platené členstvo.

 • Prístup svojich členov k svojmu obsahu môžete pomenovať a riadiť. Môžete napríklad kategorizovať svojich členov ako zlatých, strieborných alebo bronzových.
 • Integruje sa s najlepšími platobnými bránami ako Stripe, PayPal, Authorize.net, Braintree, CyberSource a 2Checkout. Vaša webová stránka potrebuje certifikát SSL, aby bol proces platby bezpečný a bezpečný.
 • Pre každú úroveň členstva môžete nastaviť jedinečné informácie o cenách.
 • Môžete riadiť prístup k obsahu pre každú úroveň členstva.
 • Môžete generovať podrobné správy o výkonnosti vášho členstva.
 • Vyhľadávacím nástrojom môžete povoliť indexovanie prémiového obsahu, aby vaše stránky mohli stále vyhľadávať podľa kľúčových slov.
 • Môžete prispôsobiť e-mailové upozornenia.
 • Platené členstvo je skvelé pre jednoduché webové stránky. Ak však máte komplikovanú webovú stránku, musíte zvážiť preskúmanie dostupných doplnkov, ak vyhovujú potrebám vašej webovej stránky.

Aj keď ho môžete používať zadarmo, nedostanete prémiovú podporu a aktualizácie a ďalšie doplnky, ktoré by ste mohli potrebovať. Takže, pozrite sa na ich ceny, ktoré začínajú 297 dolárov ročne.

Navštívte Platené členstvo Pro

5. S2Member

S2Member je ďalší bezplatný členský program WordPress, ktorý môžete použiť pre svoju webovú stránku. Dodáva sa s mnohými funkciami, ktoré z neho nie sú dostupné, čo z neho robí jeden z najkomplexnejších doplnkov.

Pozrime sa, aké sú hlavné funkcie tohto doplnku.

 • Je to zadarmo a môžete si ho vyskúšať, ak je pre váš web najlepší. Hoci sú funkcie obmedzené, je to dobrý začiatok pre vašu členskú stránku.
 • Môžete naplánovať vydanie svojho obsahu svojim členom.
 • Podporuje PayPal s jeho bezplatnou verziou a Stripe a Authorize.net s jeho prémiovou verziou.
 • Dobre sa integruje s komunitnými pluginmi, ako sú BuddyPress a bbPress.

Pretože však ponúka veľa funkcií, môže dôjsť k strmej krivke učenia, keď ich budete musieť zistiť, najmä ak práve začínate..

Keďže bezplatná verzia obsahuje obmedzené funkcie, možno budete chcieť využiť ďalšie funkcie jej prémiovej verzie, ktorá sa začína jednorazovým poplatkom 89 dolárov.

Navštívte S2Member

6. aMember Pro

aMember Pro je ďalší flexibilný a ľahko použiteľný členský doplnok. Dovoľte mi však hneď povedať, že nejde o natívny doplnok WordPress. Je to softvér založený na PHP, ktorý možno integrovať do WordPress.

Tu sú niektoré z vecí, ktoré môže urobiť pre vašu webovú stránku členstva:

 • Umožňuje vám vytvárať neobmedzené úrovne členstva a položky.
 • Umožňuje vám doručovať obsah postupne.
 • Je integrovaný s rôznymi platobnými bránami, ako sú PayPal, 1ShoppingCart, ClickBank, WorldPay, 2Checkout, Zombaio a mnoho ďalších..
 • Môžete ľahko spravovať svojich zákazníkov a ich odbery.
 • Môžete generovať podrobné správy o svojich zákazníkoch a výkonnosti členstva.
 • Dostupné sú preklady do španielčiny, francúzštiny, nemčiny, ruštiny, čínštiny a gréčtiny.

Jednou z vecí, s ktorou sa možno stretnete s týmto doplnkom, sú problémy s kompatibilitou s inými doplnkami WordPress na vašich webových stránkach. Preto buďte veľmi opatrní.

Tento doplnok môžete získať za jednorazovú platbu vo výške 179,95 $ bežnej ceny.

Navštívte aMember Pro

záver

Ak potrebujete jednoduchší a ľahší doplnok pre členstvo pre svoju webovú stránku, pozrite sa na Obmedziť obsah Pro. Ale ak potrebujete komplexnejšiu, skúste použiť MemberPress.

Pamätajte si, že je najlepšie vyskúšať si najprv v miestnom WordPress alebo v pracovnom prostredí, aby ste sa uistili, že svojim členom poskytujete najlepšie služby..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map