6 nejlepších pluginů pro členství na webu WordPress k vytvoření prosperující komunity

Plánujete na svém webu WordPress vytvořit prémiový obsah a zpřístupnit jej pouze registrovaným členům? Pokud ano, budete potřebovat plugin pro členství na webu, který vám umožní vytvářet členství a omezit váš exkluzivní obsah pouze na vaše členy. V tomto článku se s vámi podělím o šest nejlepších pluginů pro členství na webu WordPress.


Výběr správného pluginu pro členské stránky je jedním z nejdůležitějších aspektů při budování prosperující komunity pro vaši firmu, ať už prodáváte online kurz nebo vytváříte seznam svých odběratelů..

Jaké výhody můžete získat z webu členství?

Nejprve si povíme o tom, co je pro vás dobré, když vytvoříte členskou stránku.

 • Vytvořte seznam e-mailů s vysokou mírou zapojení. Můžete si vytvořit knihovnu svého obsahu a umožnit jí přístup pouze registrovaným uživatelům. Tímto způsobem budete moci vytvořit vysoce poutavý seznam odběratelů.
 • Budujte svou autoritu. Když pro své členy vytvoříte hodnotný obsah, poskytne vám to příležitost vybudovat si autoritu ve svém výklenku. Také vám umožní vybudovat základ pro vaši věrnou zákaznickou základnu.
 • Vydělávejte opakující se příjem. Pokud jste schopni vyzvat své členy, aby zaplatili za své předplatné, pak jsou možnosti výdělku nekonečné.

Co hledat v zásuvném modulu pro členské stránky?

Dovolte mi, abych se s vámi podělil o několik pozoruhodných funkcí, o kterých musíte opravdu přemýšlet při výběru správného členského pluginu pro váš web.

Snadnost použití

Pokud nejste technický člověk a nechcete si najmout vývojáře, aby nastavil váš členský web, vyberte si snadno použitelný plugin. Můžete si koupit odlehčený plugin, který má všechny základní funkce, které potřebujete, a pokud potřebujete více pokročilých funkcí, můžete jít na plně vybavený plugin nebo nainstalovat doplňky..

Kompatibilita

Vyzkoušejte plugin nejprve v místní instalaci WordPress před jeho instalací na produkční web. To pomáhá zajistit, aby byl váš plugin kompatibilní s vaším tématem a dalšími aktuálně nainstalovanými doplňky.

Design a funkce

Můžete se také podívat na jeho specifické funkce, jako jsou funkce správy předplatného, ​​funkce odkapávání obsahu a podpora platebních bran. Existuje mnoho pluginů pro členství, ale mají různé funkce a ne všechny mají specifické funkce, které byste potřebovali pro svůj členský web..

Nyní se tedy podívejme na naše hlavní pluginy webu WordPress.

1. MemberPress

MemberPress je jedním z nejpopulárnějších členských pluginů pro weby WordPress. Je to pravděpodobně jeden z nejkompletnějších členských doplňků se všemi jeho funkcemi, které byste potřebovali pro výkonný, plně vybavený web pro členy.

Jaké jsou hlavní výhody MemberPress?

 • Nastavení je velmi snadné a přímé. Můžete automaticky nastavit přihlašovací stránky, ceny, účet a děkuji svým členům.
 • Má výkonné řízení přístupu, kde můžete omezit přístup k vašim příspěvkům, stránkám, kategoriím, značkám a dokumentům a mediálním souborům.
 • Pokud prodáváte online kurzy, můžete nakrmit svůj obsah, což znamená, že je mohou vaši členové po určité době zobrazit.
 • Snadno se integruje s různými e-mailovými marketingovými službami, jako jsou MailChimp, AWeber, GetResponse a MadMimi. Pokud se účastníte podcastingu, MemberPress se také integruje s webovými službami BluBrry a Amazon.
 • Má také vestavěnou podporu pro Stripe, PayPal a Authorize.net.
 • Nabízí také vytváření dynamických cenových stránek s předem připravenými šablonami.
 • Také vám umožňuje kontrolovat datum vypršení platnosti kupónu a produkty, na které se vztahují. Můžete si také vybrat procentuální slevu nebo pevnou částku.

Mezi jeho omezení je však to, že je omezeno pouze na podporu tří nejpopulárnějších platebních bran. Takže pokud jste v zemi bez těchto platebních bran, měli byste zvážit další plugin pro členství. Rovněž potřebuje další integraci s dalšími populárními službami. Můžete však najmout vývojáře, který integruje služby třetích stran.

MemberPress začíná na 258 USD ročně za běžnou cenu.

Navštivte MemberPress

2. Členství ve WooCommerce

Členství ve WooCommerce vám umožňuje vytvořit systém členství, který je integrován do vašeho online obchodu. Můžete omezit obsah a odkapávat jej svým členům.

Jednu věc, kterou musíte mít na paměti, je, že se jedná o doplněk WooCommerce, což znamená, že musíte nejprve nainstalovat plugin WooCommerce, než budete moci používat členství WooCommerce. Navíc, pokud plánujete přijímat opakující se platby, budete také potřebovat zásuvný modul WooCommerce Subscriptions.

Co mohou členství ve WooCommerce udělat pro vaše podnikání?

 • Hlavní výhodou tohoto pluginu je, že můžete nastavit, aby byly vaše produkty přístupné pouze vašim členům, a poskytovat jim slevy na celém webu.
 • Můžete naplánovat, kdy bude váš obsah viditelný pro vaše členy.
 • Tento plugin umožňuje nastavit bezplatné možnosti dopravy pro vaše členy a kupóny pro nečleny.
 • Vaši členové mohou snadno přejít na panel svých členů.
 • Můžete importovat nebo exportovat členy do souboru CSV.
 • Má oblast Poznámky k členství, která sleduje informace o zákaznících a reference pro snadnou komunikaci s vašimi členy.

Jedna věc, která se mi na tomto pluginu nelíbí, je, že platby nejsou zabudovány. Takže musíte také nainstalovat platební brány WooCommerce za další cenu..

Členství ve společnosti WooCommerce začíná na 149 USD ročně pro jeden web.

Navštivte členství ve WooCommerce

3. Omezit obsah Pro

Omezit obsah Pro je další členský plugin, který byste měli zvážit, protože vám umožňuje snadno vytvořit plně vybavený web pro členy. Je to silný soutěžící v oblasti členského pluginu, protože je vytvořen stejným týmem, který vytvořil plugin AffiliateWP a Easy Digital Downloads..

Pojďme se podívat, co to může udělat pro váš web WordPress.

 • Snadno se integruje s vaším webem WordPress.
 • Má vestavěné integrace s různými platebními branami, jako jsou PayPal, Braintree, 2Checkout, Stripe a Authorize.net..
 • Můžete si vytvořit libovolné kódy slev a nabídnout pevnou částku nebo procento slev.
 • Další dobrá věc s tímto pluginem je, že díky jeho funkcím reportování budete moci sledovat výkon vašeho členství.
 • Data můžete také exportovat do souboru CSV.
 • Novým členům můžete také automaticky zasílat uvítací e-maily, potvrzení platby e-mailem a připomenutí vypršení platnosti účtu.

Ve srovnání s jinými zásuvnými moduly pro členství uvidíte, že má méně integrací s dalšími službami třetích stran, jako je poskytovatel e-mailových služeb. Myslím, že je to něco, co je třeba zlepšit.

Ceny za omezení obsahu Pro začínají na $ 99 za rok a mohou se pohybovat až 499 $ za rok, v závislosti na počtu zahrnutých doplňků a počtu webů, které je možné nainstalovat..

Navštivte Omezit obsah Pro

4. Placené členství Pro

Placené členství Pro je vhodné pro web, který poskytuje prémiový obsah, asociace, informační bulletiny, produkty předplatného a mnoho dalšího. Nejlepší na tom je, že jej můžete používat zdarma.

Pojďme se podívat, co můžete dělat s placeným členstvím Pro.

 • Můžete pojmenovat a řídit přístup svých členů k vašemu obsahu. Můžete například kategorizovat své členy jako zlaté, stříbrné nebo bronzové.
 • Integruje se s nejlepšími platebními branami, jako jsou Stripe, PayPal, Authorize.net, Braintree, CyberSource a 2Checkout. Váš web potřebuje certifikát SSL, aby byl proces platby bezpečný a bezpečný.
 • Pro každou úroveň členství můžete nastavit jedinečné informace o cenách.
 • Můžete řídit přístup k obsahu pro každou úroveň členství.
 • Můžete generovat podrobné zprávy o výkonu vašeho členství.
 • Vyhledávacím modulům můžete povolit indexování prémiového obsahu, aby váš web mohl stále hledat klíčová slova.
 • Můžete přizpůsobit e-mailová oznámení.
 • Placené členství Pro je skvělé pro jednoduchý web. Pokud však máte komplikovaný web, musíte zvážit zobrazení dostupných doplňků, pokud vyhovují potřebám vašeho webu.

I když ji můžete používat zdarma, nedostanete prémiovou podporu a aktualizace a další doplňky, které byste mohli potřebovat. Podívejte se tedy na jejich ceny, které začínají 297 $ ročně.

Navštivte Placené Membership Pro

5. S2Member

S2Member je další bezplatný členský plugin WordPress, který můžete použít pro svůj web. Dodává se s mnoha out-of-the-box funkce, takže je jedním z nejkomplexnějších pluginů.

Podívejme se, jaké jsou hlavní funkce tohoto pluginu.

 • Je to zdarma a můžete si to vyzkoušet, pokud je pro váš web nejlepší. Přestože funkce jsou omezené, je to dobrý začátek pro váš členský web.
 • Můžete naplánovat vydání svého obsahu svým členům.
 • Podporuje PayPal s jeho bezplatnou verzí a Stripe a Authorize.net s jeho prémiovou verzí.
 • Dobře se integruje s komunitními pluginy, jako jsou BuddyPress a bbPress.

Protože však nabízí mnoho funkcí, může nastat strmá křivka učení v tom, že je budete muset zjistit, zejména pokud právě začínáte.

Protože bezplatná verze má omezené funkce, možná budete chtít další funkce její prémiové verze, která začíná jednorázovým poplatkem 89 $.

Navštivte S2Member

6. aMember Pro

aMember Pro je další flexibilní a uživatelsky přívětivý členský plugin. Dovolte mi však hned říci, že se nejedná o nativní plugin WordPress. Je to software postavený na PHP, který lze integrovat s WordPress.

Zde jsou některé z věcí, které může udělat pro váš web členství:

 • To vám umožní vytvářet neomezené úrovně členství a položky.
 • Umožňuje vám doručovat obsah postupně.
 • Je integrován s různými platebními branami, jako jsou PayPal, 1ShoppingCart, ClickBank, WorldPay, 2Checkout, Zombaio a mnoho dalších.
 • Můžete snadno spravovat své zákazníky a jejich předplatné.
 • Můžete vytvářet podrobné zprávy o svých zákaznících a výkonu členství.
 • K dispozici jsou jazykové překlady pro španělštinu, francouzštinu, němčinu, ruštinu, čínštinu a řečtinu.

Jednou z věcí, s níž se s tímto pluginem můžete setkat, jsou problémy s kompatibilitou s dalšími pluginy WordPress na vašem webu. Takže buďte velmi opatrní.

Tento plugin můžete získat za jednorázovou platbu ve výši 179,95 $ běžná cena.

Navštivte aMember Pro

Závěr

Pokud pro svůj web potřebujete jednodušší a lehčí členský plugin, podívejte se na Omezit obsah Pro. Ale pokud potřebujete komplexnější, zkuste použít MemberPress.

Pamatujte, že nejlepší je vyzkoušet si nejprve v místním WordPressu nebo v pracovním prostředí, abyste se ujistili, že svým členům poskytujete ty nejlepší služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map