15 labākie domēna vārdu ģeneratori

domēna vārda atrašanaJa esat mēģinājis izvēlēties domēna vārdu, jūs zināt, ka tas ir kaut kas vienkāršs.


Jūs’meklējat domēna vārdu, kuru cilvēki atcerēsies, kaut ko tādu, kam ir nozīme, un kaut ko tādu, kas precīzi apraksta jūsu zīmola būtību.

Pat ja jūs meklējat tīmekļa mitināšana ja atrodat domēna vārdu, kas atzīmē visas šīs rūtiņas, iespējams, ka domēna nosaukums jau ir ņemts. Vai arī .com, kuru vēlaties ar šo domēna vārdu, jau ir ņemts. Tātad jūs atkal esat uz nulles. Vairāk plānošanas, vairāk piezīmju un vairāk galvassāpju.

Vai zinājāt, ka ir pieejami rīki, kas palīdzēs atrast pareizo domēna vārdu? Šajā rakstā mēs apskatīsim 15 domēna vārdu ģeneratorus ar cerībām atrast jums piemērotāko.

Daži cilvēki ignorē šo rīku, jo viņi domā, ka tas ir paredzēts tikai uzņēmumu vārdu ģenerēšanai.

Patiesība ir tāda, ka Shopify biznesa vārdu ģenerators arī paveic lielisku darbu, piegādājot domēnu vārdu idejas.

Sāciet procesu, ievadot atslēgvārdu, kuru vēlaties iegūt sava domēna nosaukumā.

No turienes jums tiks dota simtiem ieteikumu. Vietne mudinās jūs izveidot Shopify veikals izmantojot domēna vārdu, kuru viņi nodrošina.

Tomēr jūs varat ņemt viņu sniegto domēna vārdu un doties citur, lai iegādātos adresi. Mēs iesakām izmantot paplašinājumu .com.

Lasiet vairāk par mūsu Shopify e-komercijas platformas uzrakstīšana.

2. Uzziniet domēna meklēšanu

Izmantojot šo rīku, viss jūsu meklēšana sākas, izmantojot tikai vienu atslēgvārdu. Turpmāk jūs varat meklēt domēna opcijas. Nebrīnieties, ja jūsu meklēšanas rezultāti atdod simtiem vai pat tūkstošiem domēnu vārdu ideju.

Visi atgrieztie rezultāti ir .com domēni. Dažas no šī rīka funkcijām ietver iespēju meklēt, lai redzētu, vai ir pieejamas jūsu domēna vārdu idejas, izsekot meklēšanas vēsturei, saglabāt iecienītos domēna vārdus un daudz ko citu..

Ja jums ir neskaidrs priekšstats par domēna vārdu, bet jums nepieciešama palīdzība ar atslēgvārdiem, tas ir lielisks rīks, ko izmantot.

3. NameStall

NameStall var palīdzēt meklēt domēna vārdus. Šis rīks ļaus jums meklēt pieejamos domēna vārdus pēc izmantojot atslēgvārdus un citus filtrus, piemēram,:

 • Pamata angļu valodas vārdi
 • Runas daļas
 • Populārie atslēgvārdi
 • Nozares kategorijas

Jūs varat arī noteikt, kur vēlaties ievietot atslēgvārdus, sava domēna sākumā vai beigās.

Varat noteikt, vai vēlaties, lai jūsu tīmekļa adrese tiktu definēta, un arī noteikt savas adreses paplašinājumu. Jums tiks parādītas domēnu vārdu iespējas, ieskaitot izvēlētos, kā arī pieejamos. Vienkārši noklikšķinot “Reģistrēties,” jūs varēsit izvēlēties vēlamo domēna vārdu.

NameStall ir tūlītējs domēna meklēšanas rīks un rīks domēna vārda ieteikumu sniegšanai. Tie piedāvā firmu sarakstu ar domēnu nosaukumiem, kā arī ar augsti apmaksātiem atslēgvārdiem, kurus, iespējams, izmantojat, lai pievienotu savai nozarei.

4. Vārds Mesh

Vārds Mesh darbojas lieliski, ja jums ir prātā vairāki atslēgvārdi. Izvēlieties divus vai trīs atslēgvārdus un pēc tam ievietojiet tos meklēšanas lodziņā. Turpmāk šis rīks ģenerēs jūsu sarakstu. Rīks sniegs idejas, izmantojot šādas kategorijas:

 • SEO
 • Jauns
 • Bieži
 • Īss

Kad esat meklējis atslēgvārdus, jūs varat filtrēt rezultātus, izmantojot domēna paplašinājumus, domēna garumu vai nereģistrētus domēnus. Vārds Mesh ieteiks arī citus atslēgvārdus, kurus jūs varētu vēlēties meklēt.

5. Panabee

Panabee ir līdzeklis, kas ļaus jums sākt ar diviem atslēgvārdiem. Turpmāk tiek sākti domēna vārda ieteikumi. Panabee ļauj jums ģenerēt domēna vārdu, meklēt uzņēmuma vārdu un meklēt domēna vārdu.

Ja izvēlēts domēna vārds, kuru varat izmantot, varat apmeklēt GoDaddy, lai uzzinātu, vai ir pieejami citi paplašinājumi ar to pašu domēna vārdu.

Ja jūs don’Tāpat kā jebkura no jums dotajām iespējām, Panabee ļaus jums redzēt saistītos vārdus, kurus varat meklēt. Panabee to nedara’t tikai parādīs, ja tiek izmantots jūsu izvēlētais domēna vārds, tas arī parāda, vai tas tiek izmantots’tiek izmantots kā lietotājvārds sociālajos medijos.

6. Neiespējamība!

Neiespējamība! atšķirībā no dažiem citiem rīkiem domēna vārdu ģenerēšana ir nedaudz atšķirīga’ve jau minēts.

Jums jāsāk ar atslēgvārdu. Tad, jūs izvēlaties darbības vārdus, lietvārdus un īpašības vārdus ko var pievienot jūsu atslēgvārda sākumam vai beigām.

Jūs’re ir dota iespēja izvēlēties starp četriem, pieciem vai sešiem burtiem. Vai arī jūs varat izlemt sajaukt jebko ar savu atslēgvārdu.

Jūs pārsteigs ar jautrām idejām, ar kurām jūs aiziet. Ja jums patīk dažas no idejām, apmeklējiet GoDaddy, lai iegādātos domēna vārdu.

7. Es gribu savu vārdu

Es gribu savu vārdu vislabāk darbojas, ja jums jau ir prātā domēna vārds kuru vēlaties izmantot.

Ievadiet vēlamo adresi, un es gribu, lai mans vārds jums pateiks, ja tāda ir pieejama.

Ja nē, viņi parādīs alternatīvas iespējas un to, cik daudz tās varētu maksāt. Izmantojiet filtrēšanas rīku, lai bloķētu nepieejamos domēnus.

8. Foršas vārda idejas

Šis rīks ir uzņēmuma nosaukumu ģenerators, kas ļauj uzzināt, vai jūsu domēna vārds ir pieejams.

Lieliska šī rīka īpašība ir tā, ka tas ļauj filtrēt opcijas, pamatojoties uz tādām lietām kā jūsu klientu bāze un jūsu uzņēmuma lielums, tas viss ar mērķi palīdzēt jums atrast vārdu, kas atbilst jūsu biznesam.

Dažas uzlabotās funkcijas ļauj jums izvēlēties atslēgvārda garumu un izvēlētā atslēgvārda atrašanās vietu’es izvēlējos.

Jūs’jūs varat redzēt, vai domēna vārds ir pieejams un vai kāds izmanto čivināt.

9. Dot-o-Mater

Dot-o-Mater ir ideāli piemērots jums, ja zināt, ka vēlaties domēna vārdu, bet nezināt, kur sākt. Šis pakalpojums ļauj jums: atlasiet kategoriju skaitu izmantot kā sava domēna vārda sākumu un beigas.

Jūs saņemsiet jauku izlases iespēju sarakstu. Jums pat ir iespēja izvēlēties noteiktus vārdus, ja jums ir prātā kādas idejas. Izmantojiet nulles rūtiņu, lai sekotu iecienītākajām idejām.

Web 2.0 vārdu ģenerators jums piedāvās dažas nejaušas biznesa idejas vai nosaukuma opcijas, pat ja jūs to nedarīsit’t nav atslēgvārdu ideju.

10. Tūlītēja domēna meklēšana

Tūlītēja domēna meklēšana ir lielisks rīks, ja jūs jau zināt vēlamo domēna vārdu.

Sākumā ieviešat savu ideju, un rīks jums pateiks, vai tā ir pieejama vai nav. Pēc tam tas meklēs alternatīvas, ja vēlamais domēna nosaukums nav pieejams.

Tas arī jums paziņos, kuri no tiem ir gaidāmi izsolē, un ļaus jums tos iegādāties no GoDaddy.

Un otrādi – jums ir iespēja atrast vietnes īpašnieku un mēģiniet izteikt piedāvājumu šim domēnam.

11. Vārda stacija

Varat sākt ar Name Station, izveidojot bezmaksas kontu, izmantojot savu e-pastu vai sociālos saziņas līdzekļus. Turpmāk jūs varēsit piekļūt:

 • Publiskā vārda konkurss
 • Atslēgvārdu ieteikumi
 • Tūlītējas pieejamības pārbaudītāji
 • Domēna vārdu ģeneratori

Varat izmantot tādus filtrus kā nosaukuma garums, paplašinājums un citi. Pat ja jūs don’t nav atslēgvārdu ideju, jūs varat atrast idejas, meklējot, pamatojoties uz jūsu nozari.

12. Domēni Boti

Domains Bot ir rīks, kuru varat izmantot pieejamo domēnu meklēšanai, kā arī domēnu ieteikumu saņemšanai.

Sākumā ievadiet atslēgvārdu un jūs’Jūs redzēsit vairākas idejas, kuru pamatā ir atslēgvārds.

Jūs’Jūs redzēsit arī kombinētās atslēgvārdu opcijas vai līdzīgus atslēgvārdus.

13. Domēna mīkla

Domain Puzzler ir vienkāršs un saprotams rīks. Tas ļauj jums izvēlēties ideālos atslēgvārdus, atlasīt atbilstošo domēna paplašinājumu un pēc tam sākt meklēt idejas.

Kas ir lieliski par šo rīku, ir tas tas ļauj iekļaut vairākus atslēgvārdus pretstatā tikai vienam vai diviem ar dažiem citiem rīkiem šajā sarakstā. Šis rīks apvieno atslēgvārdus vairākās variācijās.

Kad esat atradis domēnu nosaukumus, kas jums patīk, izveidojiet izlases sarakstu. Jūs pat varat salīdzināt un pretstatīt dažādu domēna nosaukuma opciju rangu.

14. Vārda zēns

Nameboy ļauj jums atrast pieejamos domēna vārdus, pamatojoties uz jūsu izmantotajiem atslēgvārdiem’esat izvēlējies.

Nameboy parādīs jums ieteikto domēna vārdu sarakstu. To piedāvātās diagrammas ļauj ērti apskatīt gan izvēlētos, gan pieejamos paplašinājumus.

Jūs’Varēšu redzēt kādi domēna vārdi tiek pārdoti, kā arī kādi defisi ir pieejami ar ieteikumiem vai rimizējošiem vārdiem.

Tas ir lielisks rīks, ja jums nav ne mazākās nojausmas, kādus atslēgvārdus vēlaties izmantot, un esat atvērts dažādiem ieteikumiem.

15. Krūtis vārdu

Bust a Name piedāvā dažādus rīkus, kas palīdzēs jums ne tikai atrast domēna vārdu, bet arī atrast tādu, kas ir piemērots jūsu īpašajām vajadzībām. Jūs varat meklēt atslēgvārdus un pēc tam izmantot filtrus “sākas” ar vai “beidzas” ar lai atslēgvārdam pievienotu daudzveidību.

Jūs’jūs varat noteikt, cik dabiski vēlaties, lai jūsu domēna vārds izskatās, kā arī rakstzīmju skaitu, cik vēlaties. Jūs varēsit filtrēt, izmantojot paplašinājumus, piemēram, .net, .com un .org. Jūs pat varat izmantot “Izveidojiet izlases domēnu” līdzeklis, lai rosinātu iztēli.

Pēc iespējas labāk izmantojot šos 15 domēna vārdu ģeneratorus, jums vajadzētu būt iespējai izveidot domēna vārdu, kas apraksta jūsu biznesu un atbilst jūsu vajadzībām.

Bust a Name piedāvā dažādus rīkus, kas palīdzēs jums ne tikai atrast domēna vārdu, bet arī atrast tādu, kas ir piemērots jūsu īpašajām vajadzībām. Jūs varat meklēt atslēgvārdus un pēc tam izmantot filtrus “sākas” ar vai “beidzas” ar, lai atslēgvārdam pievienotu daudzveidību.

Jūs’jūs varat noteikt, cik dabiski vēlaties, lai jūsu domēna vārds izskatās, kā arī rakstzīmju skaitu, cik vēlaties. Jūs varēsit filtrēt, izmantojot paplašinājumus, piemēram, .net, .com un .org. Jūs pat varat izmantot “Izveidojiet izlases domēnu” līdzeklis, lai rosinātu iztēli.

Pēc iespējas labāk izmantojot šos 15 domēna vārdu ģeneratorus, jums vajadzētu būt iespējai izveidot domēna vārdu, kas apraksta jūsu biznesu un atbilst jūsu vajadzībām. Vai jums ir vēl kādi domēna vārdu ģeneratori, kuri, jūsuprāt, mums būtu jāpievieno mūsu sarakstam? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map