15 geriausių domenų vardų generatorių

domeno vardo radimasJei jau išbandėte domeno vardo procesą, žinote, kad tai yra viskas, bet lengva.


Tu’vėl ieškote domeno vardo, kurį žmonės atsimins, to, kas turi prasmę, ir to, kas tiksliai apibūdintų jūsų prekės ženklo prasmę.

Net jei ieškote interneto priegloba radę domeno vardą, pažymintį visus šiuos laukelius, galite pastebėti, kad domeno vardas jau paimtas. Arba .com, kurio norite su tuo domeno vardu, jau paimtas. Taigi jūs grįšite į nulį. Daugiau planavimo, daugiau pastabų ir daugiau galvos skausmo.

Ar žinojai, kad yra įrankių, kurie padės rasti tinkamą domeno vardą? Šiame straipsnyje apžvelgsime 15 domenų vardų generatorių, tikėdamiesi rasti jums tinkamą.

Kai kurie žmonės pamiršta šį įrankį, nes mano, kad jis skirtas tik verslo pavadinimams generuoti.

Tiesa ta, kad „Shopify“ verslo vardų generatorius taip pat labai stengiasi pristatyti domenų vardų idėjas.

Pradėkite procesą įvesdami raktinį žodį, kurį norite turėti savo domeno vardą.

Iš ten jums bus duota šimtai pasiūlymų. Svetainė paskatins jus sukurti „Shopify“ parduotuvė naudojant jų teikiamą domeno vardą.

Tačiau galite pasiimti jų pateiktą domeno vardą ir apsilankyti kitur, norėdami nusipirkti adresą. Mes siūlome naudoti .com plėtinį.

Skaitykite daugiau apie mūsų „Shopify“ elektroninės komercijos platformos įrašymas.

2. Sužinokite apie domenų paiešką

Naudodamiesi šiuo įrankiu, visa jūsų paieška pradedama naudojant tik vieną raktinį žodį. Iš čia galite ieškoti domeno parinkčių. Nenustebkite, jei jūsų paieškos rezultatai pateikia šimtus ar net tūkstančius domenų vardų idėjų.

Visi grąžinti rezultatai yra .com domenai. Kai kurios šio įrankio funkcijos apima galimybę ieškoti, norint išsiaiškinti, ar yra jūsų domenų vardų idėjos, sekti paieškos istoriją, išsaugoti jums patinkančius domenų vardus ir dar daug kitų..

Jei turite neaiškių idėjų apie domeno vardą, bet jums reikia pagalbos su raktiniais žodžiais, tai yra puikus įrankis, kurį galite naudoti.

3. „NameStall“

„NameStall“ gali padėti ieškoti domenų vardų. Šis įrankis leis jums ieškoti galimų domenų vardų pagal naudojant raktinius žodžius ir kitus filtrus, pvz:

 • Pagrindiniai angliški žodžiai
 • Kalbos dalys
 • Populiarūs raktiniai žodžiai
 • Pramonės kategorijos

Jūs taip pat galite nustatyti, kur norite dėti raktinius žodžius, savo domeno pradžioje ar pabaigoje.

Galite nustatyti, ar norite, kad jūsų interneto adresas būtų brūkšnelis, ir taip pat galite nustatyti savo adreso plėtinį. Jums bus pateiktos domenų vardų parinktys, įskaitant pasirinktus ir galimus. Tiesiog spustelėdami “Registruotis,” galėsite pasirinkti norimą domeno vardą.

„NameStall“ turi momentinės domenų paieškos įrankį ir įrankį, teikiantį domeno vardo pasiūlymus. Jie siūlo firminį domenų vardų sąrašą ir brangiai apmokamus raktinius žodžius, kuriuos galite naudoti prisijungę prie savo pramonės.

4. Vardas Mesh

Vardas Mesh veikia puikiai, jei turite omenyje keletą raktinių žodžių. Pasirinkite du ar tris raktinius žodžius ir įdėkite juos į paieškos laukelį. Vėliau šis įrankis sugeneruos jūsų sąrašą. Įrankis pateiks idėjų naudodamas tokias kategorijas kaip:

 • SEO
 • Nauja
 • Dažnas
 • Trumpas

Kai ieškosite raktinių žodžių, galėsite filtruoti rezultatus naudodami domeno plėtinius, domeno ilgį arba neregistruotus domenus. Vardas Meshas taip pat pasiūlys kitų raktinių žodžių, kurių galbūt norėsite ieškoti.

5. Panabee

„Panabee“ yra įrankis, kuris leis jums pradėti nuo dviejų raktinių žodžių. Nuo tada pradedami teikti domeno vardo pasiūlymai. „Panabee“ suteikia galimybę generuoti domeno vardą, ieškoti verslo pavadinimo ir domeno vardo.

Jei buvo paimtas norimas naudoti domeno vardas, galite apsilankyti „GoDaddy“ ir sužinoti, ar yra kitų plėtinių, pasiekiamų tuo pačiu domeno pavadinimu.

Jei ne’„Panabee“ leis jums pamatyti susijusius terminus, kurių galite ieškoti, kaip bet kurią jums suteiktą parinktį. „Panabee“ to nedaro’Tai ne tik parodys, ar naudojamas jūsų pasirinktas domeno vardas, bet taip pat parodo, ar jis naudojamas’yra naudojamas kaip vartotojo vardas socialinėje žiniasklaidoje.

6. Neįmanomumas!

Neįmanoma! priešingai nei kai kurios kitos priemonės, mūsų domenų vardų generavimas yra šiek tiek kitoks’jau minėta.

Pirmiausia sugalvojate raktinį žodį. Tada, pasirenkate veiksmažodžius, daiktavardžius ir būdvardžius kuriuos galima pridėti prie raktinio žodžio pradžios ar pabaigos.

Tu’vėl suteikta galimybė pasirinkti keturių, penkių ar šešių raidžių pasirinkimą. Arba galite nuspręsti sumaišyti bet ką su savo raktiniu žodžiu.

Jus nustebins smagios idėjos, su kuriomis jūs einate. Jei jums patinka kai kurios idėjos, apsilankykite „GoDaddy“ ir įsigykite domeno vardą.

7. Aš noriu savo vardo

Aš noriu savo vardo geriausiai veikia, jei jau turite omenyje domeno vardą kad norite naudoti.

Įveskite norimą adresą ir noriu, kad mano vardas jums pasakytų, jei toks yra.

Jei ne, jie parodys jums alternatyvius variantus ir tai, kiek jie gali kainuoti. Norėdami blokuoti neprieinamus domenus, naudokite filtro įrankį.

8. Šaunios vardo idėjos

Šis įrankis yra verslo vardų generatorius, kuris leidžia sužinoti, ar jūsų domeno vardas yra.

Puiki šio įrankio savybė yra tai, kad jis leidžia filtruoti parinktis pagal tokius dalykus kaip jūsų klientų bazę ir jūsų verslo dydį, visa tai siekiama padėti rasti jūsų verslą atitinkantį pavadinimą.

Kai kurios patobulintos funkcijos leidžia jums pasirinkti raktinio žodžio ilgį ir jo vietą’pasirinkote.

Tu’galėsite sužinoti, ar domeno vardas yra ir ar kažkas naudoja „Twitter“ tvarkyklę.

9. Taškas-o-Mater

„Dot-o-Mater“ yra puikus pasirinkimas, jei žinote, kad norite domeno vardo, bet nežinote, nuo ko pradėti. Ši paslauga leidžia jums: pasirinkite kategorijų skaičių naudoti kaip domeno vardo pradžią ir pabaigą.

Gausite gražų atsitiktinių variantų sąrašą. Jūs netgi turite galimybę pasirinkti tam tikrus žodžius, jei turite omenyje keletą idėjų. Norėdami sekti mėgstamas idėjas, naudokite įbrėžimų dėžutę.

„Web 2.0“ vardų generatorius pasiūlys keletą atsitiktinių verslo idėjų ar vardo variantų, net jei to nepadarysite’t neturi raktinių žodžių idėjų.

10. Momentinė domenų paieška

Momentinė domenų paieška yra puikus įrankis, jei jau žinote norimą domeno vardą.

Pirmiausia įdėkite savo idėją ir įrankis jums paaiškina, ar ji yra prieinama, ar ne. Tada bus ieškoma alternatyvų, jei norimas domeno vardas negalimas.

Tai taip pat praneš jums, kurie yra aukcione, ir leis jums juos įsigyti iš „GoDaddy“.

Priešingai, jūs turite galimybė susirasti svetainės savininką ir pabandykite pateikti pasiūlymą tam domenui.

11. Vardo stotis

Galite pradėti nuo „Name Station“ sukūrę nemokamą sąskaitą naudodami savo el. Pašto adresą ar socialinę terpę. Iš ten galėsite pasiekti:

 • Viešo vardo konkursas
 • Raktinių žodžių pasiūlymai
 • Greito prieinamumo šaškės
 • Domenų vardų generatoriai

Galite naudoti filtrus, tokius kaip vardo ilgis, plėtinys ir kiti. Net jei tu ne’Neturite raktinių žodžių idėjų, idėjų galite rasti ieškodami pagal savo pramonės šaką.

12. Domenai Bot

„Domains Bot“ yra įrankis, kurį galite naudoti norimų domenų paieškai ir priimti domenų pasiūlymus.

Pradėkite įvesdami raktinį žodį ir jūs’Pamatysite daugybę idėjų, pagrįstų raktiniu žodžiu.

Tu’Taip pat matysite kombinuotas raktinių žodžių parinktis ar panašius raktinius žodžius.

13. Domeno mįslė

„Domain Puzzler“ yra paprastas ir aiškus įrankis. Tai leidžia jums pasirinkti idealius raktinius žodžius, pasirinkti tinkamą domeno plėtinį ir tada pradėti ieškoti idėjų.

Tai, kas yra nuostabu, yra tai tai leidžia įtraukti kelis raktinius žodžius o ne tik vienas ar du su kai kuriomis kitomis šio sąrašo priemonėmis. Šis įrankis sujungia raktinius žodžius į daugybę variantų.

Suradę jums patinkančius domenų vardus, sukurkite parankinių sąrašą. Jūs netgi galite palyginti ir palyginti skirtingų domenų pavadinimų parinkčių puslapio reitingą.

14. Vardas berniukas

„Nameboy“ suteikia jums galimybę rasti galimus domenų pavadinimus pagal jūsų raktinius žodžius’pasirinkote.

„Nameboy“ pateiks jums siūlomų domenų vardų sąrašą. Pateikiamos diagramos leidžia lengvai pamatyti pasirinktus ir galimus plėtinius.

Tu’galėsi pamatyti kokie domenų vardai parduodami, taip pat kokie yra brūkšnelių pasiūlymai ar rimas žodžiai.

Tai puikus įrankis, jei net neįsivaizduojate, kokius raktinius žodžius norite naudoti, ir esate atviras įvairiems pasiūlymams.

15. Bust a name

„Bust a name“ siūlo daugybę įrankių, kurie padės ne tik rasti domeno vardą, bet ir rasti jūsų poreikiams tinkamą. Galite ieškoti raktinių žodžių ir tada naudoti filtrus “prasideda” su arba “baigiasi” su norėdami pridėti savo raktinių žodžių įvairovę.

Tu’galite nustatyti, kaip natūraliai norite atrodyti domeno vardo, taip pat kiek simbolių norite turėti. Galėsite filtruoti naudodami plėtinius, tokius kaip .net, .com ir .org. Jūs netgi galite naudoti “Padaryti atsitiktinį domeną” įrankis savo fantazijai sužadinti.

Geriausiai išnaudodami šiuos 15 domenų vardų generatorių, turėtumėte sugebėti sukurti domeno vardą, kuris apibūdintų jūsų verslą ir atitiktų jūsų poreikius.

„Bust a name“ siūlo daugybę įrankių, kurie padės ne tik rasti domeno vardą, bet ir rasti jūsų poreikiams tinkamą. Galite ieškoti raktinių žodžių, tada naudoti filtrus “prasideda” su arba “baigiasi” su, jei norite pridėti savo raktinio žodžio įvairovę.

Tu’galite nustatyti, kaip natūraliai norite atrodyti domeno vardo, taip pat kiek simbolių norite turėti. Galėsite filtruoti naudodami plėtinius, tokius kaip .net, .com ir .org. Jūs netgi galite naudoti “Padaryti atsitiktinį domeną” įrankis savo fantazijai sužadinti.

Geriausiai išnaudodami šiuos 15 domenų vardų generatorių, turėtumėte sugebėti sukurti domeno vardą, apibūdinantį jūsų verslą ir atitinkantį jūsų poreikius. Ar turite kitų domenų vardų generatorių, kuriuos, jūsų manymu, turėtume įtraukti į savo sąrašą? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector