15 parimat domeeninimede generaatorit

domeeninime leidKui olete domeeninime valimise katsetanud, teate, et see on kõike muud kui lihtne.


Sina’otsite domeeninime, mis inimestele meelde jääks, midagi, millel oleks tähendus ja mis kirjeldaks täpselt, mida teie bränd endast kujutab.

Isegi kui otsite veebimajutus leiate domeeninime, mis kontrollib kõiki neid ruute, võite avastada, et domeeninimi on juba võetud. Või soovitud domeeninimega .com on juba võetud. Nii et olete tagasi nullis. Rohkem planeerimist, rohkem märkmeid ja rohkem peavalu.

Kas teadsite, et on olemas tööriistad, mis aitavad teil õige domeeninime leida? Selles artiklis vaatame üle 15 domeeninimede generaatori, lootustega leida teile sobiv.

Mõni inimene jätab selle tööriista tähelepanuta, kuna arvab, et see on ette nähtud ainult ärinimede loomiseks.

Tõde on see, et Shopify ärinimede generaator teeb ka suurepärast tööd domeeninime ideede edastamisel.

Alustage protsessi, sisestades märksõna, millel soovite oma domeeninime.

Sealt teile antakse sadu ettepanekuid. Sait julgustab teid looma Shopify pood kasutades nende pakutavat domeeninime.

Võite siiski võtta nende pakutavad domeeninimed ja minna aadressi ostma mujale. Soovitame teil kasutada .com laiendit.

Lisateavet leiate Shopify kohta meie parimatest e-poe platvormi kirjutamine.

2. Õppige domeeniotsingut

Selle tööriista abil saab kogu oma otsing algab ainult ühe märksõna abil. Sealt saate otsida domeenivalikuid. Ärge imestage, kui teie otsingutulemid tagavad sadu või isegi tuhandeid domeeninimeideid.

Kõik tagastatud tulemused on .com domeenid. Selle tööriista mõned funktsioonid hõlmavad võimalust otsida, kas teie enda domeeninime ideed on saadaval, jälgida otsinguajalugu, salvestada teile meeldivad domeeninimed ja palju muud.

Kui teil on domeeninime kohta ebamäärane idee, kuid vajate märksõnade osas abi, on see suurepärane tööriist.

3. NameStall

NameStall aitab teil domeeninimesid otsida. See tööriist võimaldab teil saadaolevaid domeeninimesid otsida märksõnade ja muude filtrite, näiteks:

 • Inglise keele põhisõnad
 • Kõne osad
 • Populaarsed märksõnad
 • Tööstusharu kategooriad

Samuti saate määrata, kuhu soovite märksõnad paigutada, oma domeeni algusesse või lõppu.

Saate kindlaks teha, kas soovite oma veebiaadressi sidekriipsutada, ja ka oma aadressi laienduse. Teile pakutakse domeeninimede valikuid, sealhulgas nii juba kasutatud kui ka olemasolevaid. Klõpsates lihtsalt “Registreeri,” saate valida soovitud domeeninime.

NameStallil on kohene domeeniotsingu tööriist ja tööriist domeeninimede ettepanekute pakkumiseks. Nad pakuvad nii domeeninimede kui ka tasuliste märksõnade kaubamärki, mida võite kasutada oma tööstusega ühendatud.

4. Nimeta Mesh

Nimi Mesh töötab suurepäraselt, kui teil on meeles mitu märksõna. Valige kaks või kolm märksõna ja pange need siis otsingukasti. Sealt genereerib see tööriist teie nimekirja. Tööriist annab teile ideid, kasutades järgmisi kategooriaid:

 • SEO
 • Uus
 • Üldine
 • Lühike

Kui olete märksõnad otsinud, saate tulemusi filtreerida, kasutades domeeni laiendusi, domeeni pikkust või registreerimata domeene. Nimi Mesh soovitab ka teisi märksõnu, mida võiksite otsida.

5. Panabee

Panabee on tööriist, mis võimaldab teil alustada kahe märksõnaga. Sealt edasi hakkavad ilmuma domeeninime soovitused. Panabee võimaldab teil luua domeeninime, otsida ärinime ja otsida domeeninime.

Kui domeeninimi, mida soovite kasutada, on võetud, võite GoDaddy-d külastada, et näha, kas sama domeeninimega on ka teisi laiendusi.

Kui te seda ei tee’Nagu ükski teile antud valik, lubab Panabee teil näha seotud termineid, millest saate otsida. Panabee ei tee’t ainult ei näita teile, kas teie valitud domeeninime kasutatakse, näitab see ka seda, kas seda kasutatakse’kasutatakse sotsiaalmeedias kasutajanimena.

6. Võimatus!

Võimatus! on mõnevõrra teistsuguste tööriistadega võrreldes domeeninimede genereerimisega’ve juba mainitud.

Alustuseks peate välja pakkuma märksõna. Siis, valite tegusõnu, nimisõnu ja omadussõnu mida saab lisada märksõna algusesse või lõppu.

Sina’anti võimalus valida nelja, viie ja kuue tähe vahel. Või võite otsustada midagi märksõnaga segada.

Teid üllatavad lõbusad ideed, millest jalutate minema. Kui teile mõni idee meeldib, külastage domeeni nime ostmiseks GoDaddy-d.

7. Ma tahan oma nime

Ma tahan oma nime töötab kõige paremini, kui teil on juba domeeninimi meeles mida soovite kasutada.

Sisestage soovitud aadress ja ma tahan, et mu nimi teataks teile, kas see on saadaval.

Kui ei, näitavad nad teile alternatiivseid võimalusi ja kui palju need võivad maksta. Kasutage filtreerimistööriista, et blokeerida kättesaamatud domeenid.

8. Lahedad nimeideed

See tööriist on ärinimede generaator, mis annab teile teada, kas teie domeeninimi on saadaval.

Selle tööriista lahe funktsioon on see, et see võimaldab teil filtreerida oma valikud selliste asjade põhjal nagu teie kliendibaas ja teie ettevõtte suurus, kõik eesmärgiga aidata teil leida oma ettevõttele sobiv nimi.

Mõned lisafunktsioonid võimaldavad teil valida märksõna pikkuse ja teie valitud märksõna asukoha’olete valinud.

Sina’saate vaadata, kas domeeninimi on saadaval ja kas keegi kasutab Twitteri käepidet.

9. Punkt-o-materjal

Dot-o-Mater sobib teile ideaalselt, kui teate, et soovite domeeninime, kuid ei tea, kust alustada. See teenus võimaldab teil seda teha valige mitu kategooriat kasutada oma domeeninime alguses ja lõpus.

Saate kena nimekirja juhuslikest valikutest. Isegi kui teil on mõtteid, võite isegi valida teatud sõnad. Kasutage oma lemmikideede jälgimiseks kriimustuskasti.

Web 2.0 nimegeneraator pakub teile mõned juhuslikud äriideed või nimevalikud, isegi kui te seda ei tee’Teil pole märksõna ideid.

10. Kiire domeeniotsing

Instant Domain Search on suurepärane tööriist, kui teate juba soovitud domeeninime.

Alustad oma idee sisestamisest ja tööriist ütleb teile, kas see on saadaval või mitte. Seejärel otsib ta alternatiive, kui soovitud domeeninimi pole saadaval.

Samuti annab see teile teada, millised oksjonid on ette nähtud, ja võimaldab teil neid GoDaddylt osta.

Vastupidi, teil on võimalus saidi omaniku leidmiseks ja proovige selle domeeni jaoks pakkumist teha.

11. Nimejaam

Alustage nimega Station, luues tasuta konto, kasutades oma e-posti või sotsiaalmeediat. Sealt pääseb juurde:

 • Avaliku nime konkurss
 • Märksõnasoovitused
 • Vahetu saadavuse kabe
 • Domeeninimede generaatorid

Võite kasutada selliseid filtreid nagu nime pikkus, laiend ja muud. Isegi kui te seda ei tee’Teil pole märksõnaideid, võite ideid leida, otsides oma tööstuse põhjal.

12. Domeenid Bot

Domeenide robot on tööriist, mida saate kasutada saadaolevate domeenide otsimiseks ja domeenide soovituste vastuvõtmiseks.

Sisestage märksõna ja teie ise’Näete mitmeid märksõnal põhinevaid ideesid.

Sina’Samuti näete kombineeritud märksõnavalikuid või sarnaseid märksõnu.

13. Domeeni mõistatus

Domain Puzzler on lihtne ja arusaadav tööriist. See võimaldab teil valida oma ideaalsed märksõnad, valida sobiva domeenilaiendi ja seejärel alustada ideede otsimist.

Mis selle tööriista juures on suurepärane, on see see võimaldab teil lisada mitmeid märksõnu mitte ainult üks või kaks koos mõne muu tööriistaga selles loendis. See tööriist ühendab märksõnad mitmeks variatsiooniks.

Kui olete endale meelepärased domeeninimed leidnud, looge lemmikute loend. Saate isegi võrrelda ja võrrelda erinevate domeeninimevalikute lehejärku.

14. Nimipoiss

Nimilaps võimaldab teil leida teie kasutatavate märksõnade põhjal saadaolevaid domeeninimesid’olete valitud.

Nameboy annab teile nimekirja soovitatud domeeninimedest. Nende pakutavate diagrammide abil on teil hõlpsasti näha nii olemasolevaid kui ka olemasolevaid laiendusi.

Sina’Ma näen millised domeeninimed on müügis, samuti, millised sidekriipsuga ettepanekud või riimisõnad on saadaval.

See on suurepärane tööriist, kui teil pole aimugi, milliseid märksõnu soovite kasutada, ja olete avatud mitmesugustele soovitustele.

15. Rinnale nimi

Bust a Name pakub mitmesuguseid tööriistu, mis aitavad teil mitte ainult leida domeeninime, vaid leida ka teie konkreetsetele vajadustele vastava. Võite otsida märksõnu ja seejärel kasuta filtreid “algab” koos või “lõpeb” koos märksõnale sordi lisamiseks.

Sina’olete võimeline määrama, kui loomulik soovite oma domeeninime välja näha, samuti tähemärkide arvu, mida soovite sellel omada. Teil on võimalik filtreerida laiendusi, näiteks .net, .com ja .org. Võite isegi kasutada “Tehke juhuslik domeen” tööriist oma kujutlusvõime sütitamiseks.

Neid 15 domeeninimegeneraatorit parimal viisil ära kasutades peaksite saama luua domeeni nime, mis kirjeldaks teie ettevõtet ja vastaks teie vajadustele.

Bust a Name pakub mitmesuguseid tööriistu, mis aitavad teil mitte ainult leida domeeninime, vaid leida ka teie konkreetsetele vajadustele vastava. Võite otsida märksõnu ja seejärel kasutada filtreid “algab” koos või “lõpeb” koos märksõnaga sordi lisamiseks.

Sina’olete võimeline määrama, kui loomulik soovite oma domeeninime välja näha, samuti tähemärkide arvu, mida soovite sellel omada. Teil on võimalik filtreerida laiendusi, näiteks .net, .com ja .org. Võite isegi kasutada “Tehke juhuslik domeen” tööriist oma kujutlusvõime sütitamiseks.

Neid 15 domeeninimegeneraatorit parimal viisil ära kasutades peaksite saama luua domeeni nime, mis kirjeldaks teie ettevõtet ja vastaks teie vajadustele. Kas teil on veel mõnda domeeninimede generaatorit, mille arvate, et peaksime oma loendisse lisama? Andke meile allpool kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map