Geriausias dedikuotas hostingas

žiniatinklio prieglobos serverio vaizdasSpecialus priegloba skirta žmonėms, kuriems rūpi našumas ir saugumas. Bendrai naudojamas priegloba jos neišpjaustys, kai bandysite paleisti naują verslo svetainę ar susidoroti su agresyviu srauto augimu.


Nepaisant to, ką jums sako daugybė bendrojo prieglobos kompanijų, bendras priegloba negali patikimai efektyviai naudoti didelių srautų. Bendri prieglobos planai, kuriuose galima atlikti 100 000 apsilankymų per mėnesį? ��

Persikėlimas į specialųjį prieglobą suteikia visą serverį, skirtą jūsų svetainės ir būdo laikymui greitesnis krovimo laikas, daugiau serverio išteklių ir saugos. Yra daug atsidavusių hostingo kompanijų, bet kaip jūs žinote, kad jos nėra tik perpardavėjai maskuojantis už nuomojamo VPS serveriai?

Šiame vadove mes rekomenduosime kelis mūsų labiausiai atsidavusius šeimininkus, kuriuos buvome priėmę savo verslui ar klientams. Į šį sąrašą neįtraukėme perpardavinėtojų ir išbandėme visas paslaugas.

Įsigilinkime į tai.

Ko mes laukėme geriausiai atsidavusiame šeimininke

Gerai, kad vaikinai čia yra sąrašas dalykų, kurių aš ieškau, kai kalbama apie dedikuotą prieglobą. Visos mūsų apžvelgiamos paslaugos turi šias savybes.

Čia jie nėra bet kokia tvarka:

 1. Šaltiniai Šaltiniai ir daugiau šaltinių – kuo daugiau jūs gausite, tuo geriau veiks jūsų serveris. Paprasta ir paprasta. ��
 2. Saugumas – DNS apsauga, kenkėjiškų programų nuskaitymas ir pagrindinio kompiuterio monitoriai yra aukštos kokybės paslaugos požymiai ��
 3. Automatinės atsarginės kopijos – Turėdami specialų prieglobą, būtinai turėkite savo svetainės atsargines atsargines kopijas kelis kartus per dieną, naudodami debesies atsarginę kopiją
 4. Palaikymas – 24/7 gimtosios anglų kalbos palaikymas jūsų serveriuose yra puikus, kai pridedate funkcijų ar ieškote daugiau informacijos ✅
 5. Nemokami atnaujinimai – Mes ieškome nemokamo SSL, „Cloudflare“, saugos atnaujinimo ir nemokamos migracijos ✅
 6. Kainodara – mes žinome, kiek kainuoja specialus priegloba, ir nenorime už tai mokėti už ranką ir koją ��
 7. Duomenų centrai –  Mes mėgstame diegti kliento vietose. Ar serveriai naudoja AWS ar „Google Cloud“? ��️

Turėdami omenyje, pereikime prie geriausių mūsų pasirinkimų. Jei norite pamatyti bet kurį iš šių rengėjų tiesioginį pasirodymą, peržiūrėkite mūsų pagrindinį puslapį geriausios interneto prieglobos apžvalga arba patikrinkite mūsų 24/7 tiesiogiai šeimininko sekimas čia.

Populiariausios specialiojo serverio pasirinkimo priemonės

Išsamiai apžvelgę ​​dešimtis pagrindinių kompiuterių, pateikėme šį keturių geriausių atskirtų internetinių kompiuterių sąrašą. Tiesa, tai atrankinis sąrašas, tačiau mes manome, kad kiekvienas jų vertas jūsų dėmesio.

1. „Kinsta“ – „Premium Service“ („Google“ debesies serveriai)

Pagrindiniai bruožai
 • „Google Cloud“ platforma
 • Nemokama svetainės migracija
 • Klientų palaikymas visą parą
 • Galingas prietaisų skydelis
 • Automatizuotos svetainių atsarginės kopijos
 • Sustojimo svetainė
 • Nemokamas SSL


Vaizdas

Įkrovimo laikas: 320Ms

Uptime: 99,9%

Kaina: 60,00 USD / mėn

Palaikymas: Gyvas pokalbis

Apsilankykite Kinsta.com

„Kinsta“ yra mūsų geriausias pasirinkimas, skirtas specializuotam interneto prieglobai. Tai ypač rekomenduojama rimtiems verslininkams, siekiantiems užtikrinti, kad jų interneto svetainė veiktų kuo arčiau 100 procentų.

Nors „Kinsta“ paprastai yra brangesnė nei kitų mūsų sąraše esančių interneto prieglobų, mes tvirtai tikime, kad šios paslaugos kaina yra pateisinama. Kinsta tikrai tokia gera.

Geriausiai veikia su „Wordpress“

Žinoma, tai padeda žinoti, kad „Kinsta“ yra visiškai orientuota „WordPress“ talpinimas. Atsižvelgiant į tai, kad šiais laikais tiek daug svetainių yra sukurtos „WordPress“, tai iš tikrųjų nėra didelis trūkumas.

Tiksliau sakant, „Kinsta“ yra visiškai valdoma prieglobos platforma „WordPress“ svetainėse. Tai reiškia, kad jūs neturite jokių išsamių techninių žinių, kad galėtumėte naudotis „Kinsta“, nes jie turi visa tai, kas jums.

Kinsta veikia „Google Cloud Platform“, kuri plačiai laikoma viena geriausių svetainių infrastruktūrų pasaulyje. Jūs netgi galite pasirinkti savo duomenų centrą, kad būtų garantuojami mažiausi latencijos skaičiai.

Jei jau turite svetainę, kurią norite perkelti į naują pagrindinį kompiuterį, jums sekasi su Kinsta. Ši paslauga suteikia nemokamą svetainių perkėlimą, kurį reikia greitai naudoti. Tai reiškia, kad jūsų svetainė veiks ir veiks greitai, naudodama minimalias prastovas arba visai jų nenaudodama.

Pagrindinis „Kinsta“ paketas apima tokius dalykus kaip penki GB SSD atminties ir 50 GB serverio pralaidumo. Jums leidžiama neribota lankytojų ir puslapio peržiūra, o „Kinsta“ kiekvieną dieną tikrina 1440 veiksnumo tikrinimus kiekvienoje svetainėje. „Kinsta“ klientai taip pat gauna įvairių rūšių su saugumu susijusius įrankius, tokius kaip SSL sertifikatas, „Force HTTPS“ ir „Clear Site Cache“.

Automatinės kasdieninės atsarginės kopijos

Vartotojai mėgsta sustojimo svetainę, kuri leidžia jiems eksperimentuoti su pakeitimais prieš pradedant gyventi su jais. Siekdama užtikrinti jūsų duomenų saugumą, „Kinsta“ netgi turi automatizuotą kasdienį atsarginių kopijų kūrimą. Lygiai taip pat naudinga, jų klientų aptarnavimo sistema yra greita, reaguojanti ir tikrai naudinga.

Dėl visų šių savybių „Kinsta“ sunku suklysti. Natūralu, kad pats paprasčiausias jų paketas kainuoja 30 USD per mėnesį, o kai kam tai gali būti per daug. Verslo klientai įvertins platų siūlomų paketų, kurių kaina svyruoja nuo 100 USD iki 1500 USD per mėnesį vartotojams, turintiems kelias svetaines, asortimentą. 100 USD pakuotė tikriausiai yra per maža daugumai įmonių, tai reiškia, kad greičiausiai mokėsite 200 USD per mėnesį ar daugiau.

Perskaitykite visą mūsų „Kinsta“ apžvalga čia.

2. „HostGator“ – puikus greitis / palaikymas / papildomos funkcijos

Pagrindiniai bruožai
 • Nepaprastai greitas
 • Tonų nemokamų naujinimų
 • Priimančiosios kelios svetainės
 • 24/7/365 palaikymas
 • Nemokamas SSL


Vaizdas

Įkrovimo laikas: 417Ms

Uptime: 99,99%

Kaina: 119,00 USD / mėn

Palaikymas: Gyvas pokalbis

Apsilankykite svetainėje Hostgator.com

Jei jums patinka „Kinsta“ idėja, bet žinote, kad kaina neatitinka jūsų biudžeto, tuomet galbūt norėsite pasirinkti „HostGator“.

„HostGator“ yra vienas iš žinomiausių interneto prieglobos pavadinimų. Jie teikia įvairias paslaugas, tokias kaip svetainių kūrėjas, bendras priegloba, „WordPress“ skirtas priegloba ir specialus priegloba. Jų kainos yra prieinamos, tačiau tai nereiškia, kad jie nesiūlo puikių paslaugų.

hostgatorius

Kiekvienas prieglobos planas siūlo daugybę funkcijų, ir net naujiems žiniatinklio valdytojams nebus sunku naršyti „HostGator“ sąsajoje. Veiksnumas su šiuo kompiuteriu yra puikus, be to, jis teikia tikrai patikimą klientų palaikymą.

Paskirto hostingo paketai prasideda tik nuo 119 USD per mėnesį. Už šią kainą paslauga gali būti pritaikoma naudojant vieną TB SSD atminties ir 32 GB RAM. Mėnesio duomenų perdavimas neribojamas, o tai reiškia, kad pakankamas pralaidumas niekada nebus problema.

„HostGator“ klientai gali užsiregistruoti „Mojo Marketplace“, kad galėtų naudotis įvairiomis rinkodaros priemonėmis, tokiomis kaip „DaDa Mail“. Turėdami puikų darbo laiką ir aukštos kokybės klientų aptarnavimą, sunku suklysti su „HostGator“, ypač jei turite biudžetą. Galite susisiekti su klientų aptarnavimu telefonu ištisą parą arba naudotis patogiais internetiniais interneto pokalbiais.

Perskaitykite visą mūsų „HostGator“ peržiūra čia.

3. A2 priegloba – geriausias biudžeto pasirinkimas

Pagrindiniai bruožai
 • Platus elektroninės komercijos įrankių pasirinkimas
 • Pinigų gražinimo garantija
 • Nemokamas SSL ir SSD
 • 24/7/365 palaikymas
 • Geriausiai tinka „WordPress“


Vaizdas

Įkrovimo laikas: 470Ms

Uptime: 99,99%

Kaina: 99,59 USD / mėn

Palaikymas: Gyvas pokalbis

Apsilankykite A2Hosting.com

A2 priegloba yra dar vienas puikus įrašas dedikuoto serverio srityje. Jie ypač gerai pritaikyti tvarkyti „WordPress“ svetainėse, tačiau tai nėra išskirtinis jų dėmesys. Tiesą sakant, A2 taip pat turi bendrojo prieglobos, VPS ir perpardavėjų prieglobos paketus.

„A2“ skirtame prieglobos variante yra pagrindiniai serveriai, kurie klientams suteikia valdomą serverį ir prieigą prie šaknies arba valdomus serverius be šakninės prieigos. Galiausiai tam skirtose pasirinktyse taip pat yra nevaldomų serverių klientams, norintiems išties praktiškai naudotis savo svetaine.

Šių dedikuotų serverių paketų kainos yra gana įvairios. Įvairių pagrindinių serverių paketai svyruoja nuo 140 USD iki 290 USD per mėnesį, o valdomų serverių kainos yra panašios. Nevaldomi serverių paketai yra labiausiai prieinami – nuo 100 USD iki 250 USD per mėnesį.

Daugelis šių paketų turi ne mažiau kaip aštuonis GB RAM ir 10 TB mėnesinį duomenų perdavimą. Be to, klientai gauna prieigą prie mažiausiai dviejų 500 GB kietųjų diskų ir dviejų procesoriaus branduolių.

„Linux“ pagrindu sukurti paketai

Visi šie paketai yra pagrįsti „Linux“, todėl „Windows“ iš esmės neveikia. Tai, ko gero, yra didžiausias „A2 Hosting“ naudojimo trūkumas. Priešingu atveju, 99,9 proc. Darbo laikas yra žavus, o 24/7/365 klientų palaikymas yra didelis pranašumas..

Verslui, svarstančiam naudoti „A2 Hosting“ gaminiams parduoti, bus daugybė el. Prekybos įrankių, iš kurių galėsite pasirinkti. Atstovaujami „OpenCart“, „AbanteCart“ ir „PrestaShop“ kaip ir kiti. Be to, gerai žinomą elektroninės komercijos programą „Magento“ galima įsigyti per A2.

Jei veiksite internetinėje parduotuvėje, turėsite imtis priemonių, kad užtikrintumėte operacijų saugumą. Tai reiškia, kad reikia pridėti SSL sertifikatą šifruoti duomenis. „A2“ jums parduos SSL už vos 50 USD per metus, užtikrinantį 256 bitų šifravimą. Tiesiog nepamirškite, kad SSL sertifikatą į paketą įtraukė kiti šio sąrašo teikėjai.

Perskaitykite visą mūsų A2 prieglobos peržiūra čia.

4. „SiteGround“ – nebrangus už kokybę

Pagrindiniai bruožai
 • Fantastiškas veikimo laikas
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Nemokamas SSL
 • 24/7/365 palaikymas
 • Kelios serverio vietos


Vaizdas

Įkrovimo laikas: 475Ms

Uptime: 99,99%

Kaina: 269,00 USD / mėn

Palaikymas: Gyvas pokalbis

Apsilankykite „SiteGround.com“

„SiteGround“ labai daug gali pasiūlyti žmonėms, tačiau ji turi ir gana rimtų trūkumų. Nepaisant to, ji vis dar gali pasigirti puikus veikimo laikas, patikimas klientų aptarnavimas ir nemokamas SSL sertifikatas su visais paketais. Kalbant apie neigiamas puses, „SiteGround“ yra gana brangus. Turbūt norėsite apsilankyti šiame žiniatinklio priegloboje tik tuo atveju, jei būsite tikri dėl savo svetainės sėkmės.

Galimi trys skirti serverio paketai. Turėdami „Entry Server“ paketą, klientai moka 269 USD per mėnesį už keturis procesoriaus branduolius, aštuonių MB procesoriaus talpyklą ir 16 GB RAM. Didesnis „Power Server“ paketas kainuoja 349 USD per mėnesį ir suteikia patobulintą CPU laikrodžio greitį, dvigubai didesnę RAM ir 960 GB SSD. „Super Power Server“ yra didžiausias paketas, kurio kaina – 729 USD per mėnesį. Šis ypač didelis pasiūlymas yra pritaikytas didžiausioms organizacijoms.

Visi serveriai yra pagrįsti „Linux“, o saugyklų paskirstymas yra apgailėtinai mažas. Vis dėlto „SiteGround“ siūlo gerus el. Prekybos įrankius ir patikimas saugos funkcijas, taip pat naudingą klientų aptarnavimą.

Perskaitykite visą mūsų „SiteGround“ apžvalga čia.

Kas yra specialus tinklo kompiuteris?

Žiniatinklio priegloba iš esmės yra įmonė, teikianti jums technologijas, kurių jums reikia norint savo svetainę pateikti internete. Svetainės „priegloba“ taip pat gali būti vadinama jos saugojimu. Iš esmės pagrindinis kompiuteris saugo jūsų svetainę specializuotame kompiuteryje, kuris vadinamas serveriu.

Kai asmuo įveda jūsų adresą ar domeną, jo kompiuteris ieško ir prisijungia prie žiniatinklio prieglobos serverio. Tada jūsų svetainė vartotojui pristatoma per jo naršyklę.

Atitinkamai, jūsų žiniatinklio priegloba iš esmės yra jūsų buvimo internete centre. Tai reiškia, kad jums reikia greito, patikimo pagrindinio kompiuterio, kuris neleis jums naudotis, kai jūsų svetainei reikalingas maksimalus veikimo laikas.

Labiausiai gerbiami žiniatinklio prieglobos teikia daug tų pačių funkcijų. Jie greičiausiai jums reikės domenas, kurį galite įsigyti iš trečiosios šalies. Arba jūsų žiniatinklio priegloba gali jums padėti atlikti šį procesą. Pasirinkę domeną ir pagrindinį kompiuterį, turėtumėte galėti nustatyti el. Pašto abonementus. Žiniatinklio prieglobos taip pat suteikia jums prieigą prie FTP, kad galėtumėte lengvai įkelti failus iš kompiuterio į savo interneto serverį. Kadangi „WordPress“ yra taip plačiai naudojamas, daugelis internetinių kompiuterių papildomai teikia specifinę „WordPress“ paramą.

Be to, galite tikėtis, kad žiniatinklio prieglobos darbuotojai turės vidaus technikų, kurių užduotis yra užtikrinti, kad visi serveriai veiktų ir veikia kiekvieną valandą kiekvieną dieną. Žiniatinklio prieglobos paprastai siūlo visišką klientų aptarnavimą, kad iškilus problemoms turėtumėte galimybę greitai ir lengvai gauti reikiamą pagalbą..

Dedikuoto prieglobos pranašumai

Kai reikia pasirinkti žiniatinklio prieglobą, vienas iš svarbiausių svarstymų yra pasirinkti bendrą ar dedikuotą prieglobą. Pirmiausia turite suprasti esminius skirtumus tarp dviejų rūšių paslaugų.

Bendras priegloba yra būtent tai, kas atrodo. Jūsų svetainė saugoma serveryje su daugeliu kitų svetainių. Teoriškai gali būti šimtai svetainių, kurios dalijasi erdve su jumis. Tai reiškia, kad jums yra paskirta tik tam tikra pralaidumo ir vietos diske suma. Viršykite bet kurią iš šių ribų, ir jūs turėsite sumokėti papildomai.

Dedikuotas priegloba skiriasi. Jūsų svetainė yra vienintelė, kuri užima tą serverį. Tai reiškia, kad visas pralaidumas ir disko vieta, susijusi su tuo serveriu, priklauso tik jūsų svetainei.

Abu prieglobos tipai turi savo privalumų ir trūkumų. Keli veiksniai padės jums nuspręsti, kuris tipas tinka jūsų svetainei.

Bendras priegloba pigesnė

Bendras priegloba paprastai yra labiau prieinamas pasirinkimas. Tai taip pat daug paprasčiau ir suprantamiau nei skirtas priegloba. Taip yra todėl, kad žiniatinklio prieglobos darbuotojai rūpinasi administraciniais ir saugumo reikalais, kad jums to nereikėtų. Žmonės ir organizacijos, kurie naudojasi bendrojo kompiuterio paslaugomis, išlaiko prieigą prie valdymo skydelio, tačiau jie nėra atsakingi už daugelio labiau techninių sumetimų pašalinimą.

Tai atrodo gana gerai. Tačiau, norint dalytis serveriu, yra daugybė trūkumų. Jūs neturėsite nieko panašaus, kokio lankstumo galėtumėte turėti, jei eitumėte su tam skirtu šeimininku. Taip yra todėl, kad pagrindinis kompiuteris valdys išteklius ir visą programinės įrangos diegimą.

Saugumo rizika pasidalijamąjį prieglobą

Dalijimasis serverio erdve taip pat gali reikšti saugumo rizikos pasidalinimą. Jei viena serverio svetainė yra pažeista, visos kitos yra staiga pažeidžiamos. Be to, kai kurios interneto svetainės, užimančios tą patį serverį, gali neturėti etinio tikslo. Dėl to jūsų IP gali būti įtrauktas į juodąjį sąrašą, net jei jūsų svetainė nieko blogo nepadarė.

Bendrame serveryje esančioms svetainėms taip pat gali kilti problemų dėl lėto veikimo dėl pralaidumo ir vietos diske apribojimų.

Tai nereiškia, kad bendras hostingas būtinai yra blogas dalykas. Daugelis naujų svetainių gana gerai naudojasi bendrai naudojamu serveriu. Žmonės, kuriantys asmeninę svetainę, kurią greičiausiai lankys tik draugai ir šeimos nariai, gali pastebėti, kad bendras hostingas yra idealus sprendimas.

Jei dar nesate prisijungę prie bendrojo prieglobos ar apskritai svetainių kūrimo, rekomenduočiau pradėti žaisti su nemokama svetainių kūrėja pirma arba panaudojant vieną iš daugelio nemokamos žiniatinklio prieglobos.

Dedikuotas priegloba leidžia sau naudoti visą erdvę

Kitaip nei pasidalijamasis priegloba, skirtas kompiuteris nereikalauja padalinti pralaidumo ir vietos diske su daugeliu kitų vartotojų. Tai reiškia, kad visa atmintis yra jūsų ir kad jūsų svetainė gali valdyti daug daugiau srauto.paaiškinta skirta priegloba

Kitas pagrindinis dedikuoto prieglobos pranašumas yra tas, kad tai leidžia jūsų buvimą internete atskirti nuo visų kitų. Tai reiškia, kad mažiau tikėtina, kad jūsų IP neteisėtai pateks į juodąjį sąrašą, be to, jums gali patikti didesnis saugumas nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų..

Daugelis organizacijų vertina tai, kad turi tam skirtą serverį, nes jis suteikia galimybę įdiegti bet kokią programinę įrangą, kurios reikia norint patenkinti svetainės poreikius. Be to, jiems patinka, kai jie gali tiksliai ir tiksliai valdyti daugiau nei vieną svetainę ir kelis domenus.

Patikimesnis atlikimas

Įkėlimo greitis yra pastovesnis, greitesnis ir patikimesnis, jei naudojamas tam skirtas kompiuteris, nei naudojant bendrą kompiuterį. Tai yra kritinė metrika, nes jie užtikrina geresnę ir malonesnę patirtį jūsų svetainės lankytojams. Jie tikriausiai liks jūsų svetainėje ilgiau ir, tikėdami, kad jūsų svetainė veikia ir veikia, bus didesnė tikimybė, kad pirks..

Jei yra tam skirtų prieglobų trūkumų, gali būti, kad tai gali būti palyginti brangu. Tai kelia didžiulį susirūpinimą naujoms organizacijoms, kurios galbūt neturi daug pinigų investuoti. Patartina pradėti nuo bendro prieglobos paslaugų teikėjo, o vėliau, kai pagerės grynųjų srautai, pereiti prie paskirto pagrindinio kompiuterio.

Kitas galimas dedikuoto prieglobos trūkumas yra tas, kad jis paprastai reikalauja daugiau techninių žinių, nei tai daro bendras hostingas. Kai kurios organizacijos palieka šiuos rūpesčius savo IT komandai, bet kas nutiks, jei neturite IT komandos? Galite būti priversti patys susitvarkyti su specialiuoju priegloba.

Arba galite ieškoti valdomos prieglobos paslaugos, galinčios sutvarkyti daugelį techninių aspektų, kad jums to nereikėtų. Rezultatas yra tas, kad jūs gaunate naudos iš atsidavusio kompiuterio, neįsigiję visų techninių žinių.

Dedikuoti priegloba

Kuo skiriasi Shared Hosting ir Dedicated Hosting?

Bendri priegloba yra ekonomiškas metodas, kai jūsų svetainė priglobiama tame pačiame serveryje kaip ir daugelis kitų. Tai yra visiškai priimtina platforma daugeliui svetainių, ypač toms, kurios nėra ypač didelės ir kurios nesitiki didelio srauto. Tačiau gali būti, kad kyla problemų dėl saugumo, susijusio su bendru priegloba, o didesnės svetainės, turinčios daug srauto, netrukus gali viršyti mėnesines paskyras.

Dedikuotasis priegloba suteikia išskirtinį serverį tik vienai svetainei. Tai paprastai užtikrina geresnį patikimumą, greitį ir saugumą. Nors tai yra brangesnė alternatyva, daugeliui užimtų, besiplečiančių svetainių reikia išteklių, kuriuos jie gali gauti tik iš tam skirto serverio.

Vienas klausimas, kurį dažnai gauname, yra apie pigi interneto priegloba. Jei ieškote pagrindinio kompiuterio su nuolaida, bet norite dedikuoto serverio, ieškote netinkamoje vietoje.

Kas turėtų pasirinkti specialųjį prieglobą?

Naudoti dedikuotą serverį rekomenduojama patyrusiems žiniatinklio valdytojams, kuriems patogu patiems atlikti didžiąją dalį priežiūros. Be to, įmonės ir kitos organizacijos linkusios geriau leisti sau šias paslaugas, ir daugeliu atvejų joms reikia paslaugų, kurias teikia specialus serveris, kokybės. Tvarkytas priegloba gali leisti mažiau techninių žinių turintiems žmonėms ir toliau naudotis tam skirtu priegloba.

Jei turite didelio srauto svetainę arba naudojate el. Prekybos programas, tada gali reikėti patobulinti dedikuoto kompiuterio saugumą, galimybes ir patikimumą..

Kokie yra dedikuoto prieglobos pranašumai?

Jei jūsų svetainė yra didelė ir joje yra daug srauto, pamatysite specialiojo prieglobos pranašumus. Didesnis saugumas yra vienas iš pagrindinių privalumų. Jūsų duomenims nebus keliama rizika dar viena svetainė įsilaužta.

Tinklalapiai, kurie yra priglobti tam skirtuose serveriuose, paprastai naudojasi daugiau veikimo laiko. Atitinkamai, jūsų lankytojai gali patikėti, kad jūsų svetainė bus ten, kur jie jos ieškos.

Vienas pagrindinių dedikuoto serverio pranašumų yra tas, kad jūsų svetainę galima pritaikyti taip, kad ji patenkintų jūsų unikalius poreikius. Jūs visada esate tikri dėl optimalaus funkcionalumo.

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map