Najlepšie špecializovaný hosting

obrázok webhostingového serveraDedikovaný hosting je určený pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o výkon a bezpečnosť. Zdieľaný hosting to jednoducho nezastaví, keď sa pokúsite zaviesť nový obchodný web alebo zvládnuť agresívny nárast návštevnosti.


Bez ohľadu na to, čo vám hovorí veľa zdieľaných hostingových spoločností, zdieľaný hostiteľ nedokáže spoľahlivo efektívne vyťažiť veľké množstvo prenosov. Zdieľané plány hostenia, ktoré zvládnu 100 000 návštev mesačne? ��

Prechod na vyhradený hosting vám poskytne celý server na umiestnenie vašich webových stránok a spôsobom rýchlejšie načítanie, viac serverových zdrojov a bezpečnosti. Existuje mnoho zasvätených hostingových spoločností, ale ako viete, že nie sú iba predajcovia maskovanie za prenajaté Servery VPS?

V tejto príručke vám odporúčame niekoľko našich špičkových hostiteľov, ktorých sme zvykli hostiť naše vlastné podniky alebo našich klientov. Nezahrali sme do tohto zoznamu žiadnych predajcov a vyskúšali sme všetky služby.

Poďme do toho.

Čo sme hľadali u najlepšieho špecializovaného hostiteľa

Dobre, chlapci, tu je zoznam vecí, ktoré hľadám, pokiaľ ide o špecializovaný hosting. Všetky služby, ktoré sme skontrolovali, majú tieto funkcie.

Tu nie sú vôbec v poriadku:

 1. Zdroje a ďalšie zdroje – čím viac získate, tým lepšie bude váš server fungovať. Prosté a jednoduche. ��
 2. zabezpečenia – Ochrana DNS, škálovanie škodlivého softvéru a monitory na strane hostiteľa sú charakteristické znaky kvalitnej služby ��
 3. Automatické zálohovanie – automatické zálohovanie vašich stránok niekoľkokrát denne prostredníctvom zálohovania v cloude je nevyhnutné s vyhradeným hostingom ✅
 4. podpora – Podpora nepretržitej angličtiny pre vaše servery je vynikajúca pri pridávaní funkcií alebo hľadaní ďalších informácií ✅
 5. Bezplatná aktualizácia – Hľadáme bezplatné SSL, cloudflare, bezpečnostné aktualizácie a bezplatné migrácie ✅
 6. stanovenie ceny – vieme, aké náklady na hosting sú vyhradené a nechceme za to platiť ruku a nohu ��
 7. Dátové centrá –  Radi by sme nasadili v blízkosti miest zákazníkov. Využívajú servery AWS alebo Google Cloud? ��️

S tými na mysli skočme do našich najlepších výberov. Ak chcete vidieť niektorého z týchto hostiteľov v priamom prenose, pozrite sa na našu hlavnú stránku Najlepšie webhostingové recenzie alebo skontrolujte naše 24/7 naživo sledovanie hostiteľa tu.

Najlepšie výbery pre vyhradený hosting

Dôkladná recenzia desiatok hostiteľov vyústila do nasledujúceho zoznamu štyroch najlepších špecializovaných webových hostiteľov. Je to síce selektívny zoznam, ale myslíme si, že každý z nich si zaslúži vašu pozornosť.

1. Kinsta – prémiová služba (servery Google Cloud)

Kľúčové vlastnosti
 • Platforma Google Cloud
 • Bezplatná migrácia stránok
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Výkonný prístrojový panel
 • Automatické zálohy webových stránok
 • Miesto predstavenia
 • SSL zadarmo


obraz

Čas načítania: 320Ms

uptime: 99,9%

náklady: $ Od 60,00 / mo

Podpora: Live chat

Navštívte stránku Kinsta.com

Kinsta je voľba číslo jedna pre špecializovaný webhosting. Odporúča sa najmä pre serióznych podnikateľov, ktorí sa snažia zabezpečiť, aby ich webová stránka bola čo najbližšie k 100% dostupnosti.

Aj keď je spoločnosť Kinsta vo všeobecnosti drahšia ako ostatní hostitelia na našom zozname, sme pevne presvedčení, že náklady na túto službu sú oprávnené. Kinsta je skutočne taká dobrá.

Najlepšie funguje s WordPressom

Samozrejme to pomáha vedieť, že Kinsta je úplne zameraná Hosting na WordPress. Vzhľadom na to, že v súčasnosti je na WordPress postavených toľko webových stránok, nie je to v skutočnosti veľká nevýhoda.

Konkrétnejšie, Kinsta je plne riadená platforma pre hosťovanie Webové stránky WordPress. To znamená, že na používanie Kinsta nemusíte mať žiadne podrobné technické znalosti, pretože pre vás sú pokryté všetky informácie.

KINŠTA funguje na platforme Google Cloud Platform, ktorý sa všeobecne považuje za jednu z najlepších webových infraštruktúr na svete. Môžete si dokonca zvoliť svoje dátové centrum, aby ste zaručili najnižšie čísla latencie.

Ak už máte webovú stránku, ktorú chcete presunúť na nového hostiteľa, máte šťastie s Kinsta. Táto služba poskytuje bezplatnú migráciu webových stránok, ktorú je potrebné použiť. To znamená, že váš web bude rýchlo funkčný a bude mať minimálny alebo žiadny prestoj.

Základný balík v Kinste zahŕňa veci ako päť GB úložného priestoru SSD a 50 GB šírky pásma servera. Máte povolený neobmedzený počet návštevníkov a zobrazení stránok a spoločnosť Kinsta každý deň vykonáva 1 440 kontrol prevádzkyschopnosti na všetkých webových stránkach. Zákazníci spoločnosti Kinsta tiež získavajú najrôznejšie bezpečnostné nástroje, ako napríklad certifikát SSL, platnosť protokolu HTTPS a vymazanie vyrovnávacej pamäte stránok..

Automatické denné zálohy

Používatelia milujú pracovnú stránku, ktorá im umožňuje experimentovať so zmenami skôr, ako s nimi začnú fungovať. Spoločnosť Kinsta má dokonca automatizované denné zálohovanie, aby zaistila bezpečnosť vašich údajov. Rovnako užitočný je ich systém podpory zákazníkov rýchly, pohotový a skutočne užitočný.

Všetky tieto funkcie sťažujú používanie Kinsta. Je pravda, že ich najzákladnejší balík stojí 30 dolárov mesačne, čo môže byť pre niektorých príliš. Firemní zákazníci ocenia širokú škálu balíkov, ktoré sú k dispozícii v rozmedzí od 100 dolárov do 1 500 dolárov mesačne pre používateľov s viacerými webovými stránkami. Balík 100 USD je pravdepodobne príliš malý pre väčšinu firiem, čo znamená, že budete pravdepodobne platiť 200 dolárov mesačne alebo vyššie.

Prečítajte si celý náš text Recenzia spoločnosti Kinsta tu.

2. HostGator – veľká rýchlosť / podpora / extra funkcie

Kľúčové vlastnosti
 • Mimoriadne rýchly
 • Tony bezplatných inovácií
 • Hosťujte viac stránok
 • Podpora 24/7/365
 • SSL zadarmo


obraz

Čas načítania: 417Ms

uptime: 99,99%

náklady: $ 119.00 / mo

Podpora: Live chat

Navštívte stránku Hostgator.com

Ak máte radi myšlienku spoločnosti Kinsta, ale viete, že cena nezodpovedá vášmu rozpočtu, môžete radšej zvoliť hostGator..

HostGator je jedným z najznámejších mien v webhostingu. Poskytujú rôzne služby, ako je tvorba webových stránok, zdieľaný hosting, hosting špecifický pre WordPress a vyhradený hosting. Ich ceny sú prijateľné, ale to neznamená, že neponúkajú vynikajúce služby.

hostgator

Každý hostingový plán ponúka množstvo funkcií a dokonca ani noví webmasteri nebudú mať problém s navigáciou v rozhraní HostGator. Prevádzková doba tohto hostiteľa je vynikajúca a má tiež skutočne spoľahlivú zákaznícku podporu.

Balíky pre špecializovaný hosting začínajú už na 119 dolárov mesačne. Za túto cenu je služba prispôsobiteľná až s jedným TB úložiska SSD a 32 GB pamäte RAM. Mesačné prenosy údajov sú neobmedzené, čo znamená, že nikdy nebude problémom dostatočná šírka pásma.

Zákazníci HostGator sa môžu zaregistrovať na Mojo Marketplace, aby získali prístup k rôznym marketingovým nástrojom, ako je DaDa Mail. Vďaka vynikajúcej dostupnosti a vysokokvalitnému zákazníckemu servisu je s HostGator ťažké pokaziť sa, najmä ak máte rozpočet. K zákazníckej podpore máte prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni alebo použite pohodlný online webový chat.

Prečítajte si celý náš text Recenzia hostgátora tu.

3. Hosting A2 – najlepší rozpočet

Kľúčové vlastnosti
 • Široký výber nástrojov elektronického obchodu
 • Garancia vrátenia peňazí
 • SSL a SSD zadarmo
 • Podpora 24/7/365
 • Najlepšie sa hodí pre WordPress


obraz

Čas načítania: 470Ms

uptime: 99,99%

náklady: $ 99,59 / mo

Podpora: Live chat

Navštívte stránku A2Hosting.com

A2 Hosting je ďalší všestranný vynikajúci vstup do oblasti vyhradených serverov. Sú zvlášť dobre prispôsobené na manipuláciu Webové stránky WordPress, ale to nie je ich výhradné zameranie. V skutočnosti má A2 balíčky pre zdieľaný hosting, hosting VPS a hosting distribútorov.

Medzi špecializované možnosti hostenia A2 patria základné servery, ktoré zákazníkom poskytujú riadený prístup na server a root alebo spravované servery bez prístupu root. Medzi špecializované možnosti nakoniec patria aj nespravované servery pre zákazníkov, ktorí chcú so svojimi webovými stránkami skutočne praktický prístup.

Ceny za tieto dedikované serverové balíčky sa veľmi líšia. Rôzne balíčky základných serverov sa pohybujú od 140 do 290 dolárov za mesiac, zatiaľ čo spravované servery majú podobné ceny. Nespravované serverové balíčky sú najdostupnejšie v rozmedzí od 100 do 250 dolárov mesačne.

Väčšina z týchto balíkov má najmenej osem GB RAM a 10 TB mesačných dátových prenosov. Navyše zákazníci získajú prístup k minimálne dvom 500 GB pevným diskom a dvom jadrám CPU.

Balíky založené na systéme Linux

Všetky tieto balíčky sú založené na Linuxe, ktorý Windows hlavne necháva v chlade. Toto je možno najväčšia nevýhoda používania A2 Hosting. Inak je 99,9-percentná dostupnosť bezchybná a podpora zákazníkov 24/7/365 je hlavnou výhodou.

Firmy, ktoré uvažujú o použití hostingu A2 na predaj produktov, budú mať k dispozícii množstvo nástrojov elektronického obchodu, z ktorých si môžu vybrať. Zastúpené sú OpenCart, AbanteCart a PrestaShop ako aj iní. Ďalej je známa aplikácia Magento pre elektronický obchod dostupná prostredníctvom A2.

Ak prevádzkujete internetový obchod, musíte zaistiť bezpečnosť transakcií. To znamená pridanie certifikátu SSL na šifrovanie údajov. A2 vám predá SSL za pouhých 50 dolárov ročne, ktoré poskytuje 256-bitové šifrovanie. Nezabudnite, že certifikát SSL je súčasťou balíka ďalších poskytovateľov v tomto zozname.

Prečítajte si celý náš text Hodnotenie hostingu A2 tu.

4. SiteGround – drahé na kvalitu

Kľúčové vlastnosti
 • Fantastická dostupnosť
 • Skvelá podpora zákazníkov
 • SSL zadarmo
 • Podpora 24/7/365
 • Viac umiestnení na serveri


obraz

Čas načítania: 475Ms

uptime: 99,99%

náklady: $ 269.00 / mo

Podpora: Live chat

Navštívte lokalitu SiteGround.com

SiteGround má čo ponúknuť ľuďom, ale má aj niektoré pomerne závažné nedostatky. Napriek tomu sa môže pochváliť skvelá dostupnosť, spoľahlivá podpora zákazníkov a bezplatný certifikát SSL so všetkými balíčkami. Nevýhodou je, že SiteGround je dosť drahý. S týmto webovým hostiteľom budete pravdepodobne chcieť ísť iba vtedy, ak ste si istí úspechom svojho webu.

K dispozícii sú tri špeciálne serverové balíčky. S balíkom Entry Server zákazníci platia mesačne 269 dolárov za štyri jadrá CPU, 8 MB CPU cache a 16 GB RAM. Väčší balík serverov Power Server beží mesačne 349 dolárov a poskytuje vylepšené rýchlosti hodín CPU, dvojnásobok pamäte RAM a 960 GB SSD. Super Power Server je najväčší balík za 729 dolárov mesačne. Táto mimoriadne veľká ponuka je určená pre najväčšie organizácie.

Všetky servery sú založené na Linuxe a pridelené úložné priestory sú neuspokojivo malé. SiteGround napriek tomu ponúka dobré nástroje elektronického obchodu a spoľahlivé bezpečnostné funkcie, ako aj užitočné služby zákazníkom.

Prečítajte si celý náš text Preskúmanie stránok tu.

Čo je vyhradený webhosting?

Webhosting je v podstate spoločnosť, ktorá vám poskytuje technológiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli uviesť svoj web online. „Hosting“ webovej stránky možno označiť aj ako „ukladanie“. Hostiteľ v podstate ukladá vaše webové stránky na špecializovanom počítači, ktorý sa nazýva server.

Keď osoba zadá vašu adresu alebo doménu, ich počítač vyhľadá a pripojí sa k serveru webového hostiteľa. Vaša webová stránka je potom doručená používateľovi prostredníctvom prehliadača.

Preto je váš webový hostiteľ v podstate v centre vašej online prítomnosti. To znamená, že potrebujete hostiteľa, ktorý je rýchly, spoľahlivý a nezklame vás, keď váš web potrebuje maximálnu dostupnosť.

Väčšina renomovaných webových hostiteľov poskytuje mnoho rovnakých funkcií. Pravdepodobne budú vyžadovať, aby ste mali doména, ktoré môžete kúpiť od tretej strany. V tomto procese vám môže pomôcť aj váš webový hostiteľ. Po výbere domény a hostiteľa by ste mali mať možnosť nastaviť e-mailové účty. Weboví hostitelia tiež poskytujú prístup k FTP, takže môžete ľahko nahrávať súbory z počítača na webový server. Pretože sa WordPress tak často používa, mnoho webových hostiteľov navyše poskytuje špecifickú podporu WordPress.

Ďalej môžete očakávať, že webový hostiteľ bude mať vlastných technikov, ktorých úlohou je zabezpečiť, aby všetky servery boli v prevádzke každú hodinu každý deň. Weboví hostitelia zvyčajne ponúkajú úplnú zákaznícku podporu, takže ak narazíte na problém, mali by ste byť schopní rýchlo a ľahko získať pomoc, ktorú potrebujete.

Výhody špecializovaného hostingu

Pokiaľ ide o výber webhostingu, jedným z vašich hlavných dôvodov je, či zvoliť zdieľaný alebo vyhradený hosting. Najprv musíte pochopiť základné rozdiely medzi týmito dvoma typmi služieb.

Zdieľaný hosting je presne to, čo znie. Vaša webová stránka je uložená na serveri s mnohými ďalšími webovými stránkami. Teoreticky by stovky webov mohli zdieľať priestor s vašimi. To znamená, že vám je pridelené iba určité množstvo šírky pásma a miesto na disku. Prekročte niektorý z týchto limitov a budete musieť zaplatiť navyše.

Vyhradený hosting je iný. Váš web je jediný, ktorý zaberá tento konkrétny server. To znamená, že celá šírka pásma a miesto na disku, ktoré sú spojené s daným serverom, patria výlučne k vašim webovým stránkam.

Oba typy hostingu majú svoje výhody a nevýhody. Niekoľko faktorov vám pomôže rozhodnúť sa, ktorý typ je pre váš web vhodný.

Zdieľaný hosting menej drahý

Zdieľaný hosting býva cenovo dostupnejšou možnosťou. Je to tiež oveľa jednoduchšie a jednoduchšie ako vyhradený hosting. Dôvodom je, že pracovníci webhostingu sa starajú o administratívne a bezpečnostné záležitosti, takže nemusíte. Ľudia a organizácie, ktoré používajú zdieľanú hostiteľskú službu, si zachovávajú prístup k ovládaciemu panelu, ale nie sú zodpovední za riešenie mnohých technických hľadísk.

Znie to ako celkom dobrý obchod. Zdieľanie servera má však veľa nevýhod. Ak by ste šli so špecializovaným hostiteľom, nebudete mať nič podobné flexibilite, akú by ste mali. Je to preto, že hostiteľ bude spravovať prostriedky a všetku inštaláciu softvéru.

Bezpečnostné riziká s zdieľaným hostingom

Zdieľanie priestoru na serveri môže tiež znamenať zdieľanie bezpečnostných rizík. Ak je jedna webová stránka na serveri ohrozená, všetky ostatné sú náhle zraniteľné. Niektoré webové stránky, ktoré zaberajú rovnaký server, navyše nemusia mať etický účel. Mohlo by to spôsobiť, že vaša IP bude zaradená na čiernu listinu, aj keď váš web neurobil nič zlé.

Webové stránky umiestnené na zdieľanom serveri tiež môžu mať problémy s pomalým výkonom z dôvodu obmedzení šírky pásma a miesta na disku.

To neznamená, že zdieľaný hosting je nevyhnutne zlá vec. Mnoho rodiacich sa webov používa zdieľaný server celkom dobre. Ľudia, ktorí si vytvárajú osobný web, ktorý pravdepodobne navštívia iba priatelia a rodina, môžu zistiť, že zdieľaný hosting je ideálnym riešením.

Ak ste novým používateľom zdieľaného hostingu alebo len vytváraním webových stránok vo všeobecnosti, odporúčam vám začať s hraním hry bezplatný tvorca webových stránok prvý alebo s využitím jedného z mnohých hostitelia zadarmo.

Dedikovaný hosting umožňuje využívať celý priestor sami

Na rozdiel od zdieľaného hostenia vyhradený hostiteľ nevyžaduje, aby ste rozdelili šírku pásma a miesto na disku s mnohými ďalšími používateľmi. To znamená, že celá pamäť je vaša a že váš web dokáže zvládnuť oveľa väčšiu návštevnosť.venovaný hosting vysvetlil

Ďalšou primárnou výhodou vyhradeného hostingu je to, že udržuje vašu online prítomnosť oddelenú od všetkých ostatných. To znamená, že je menej pravdepodobné, že sa vaša adresa IP dostane na čiernu listinu, a môžete sa tiež tešiť väčšej bezpečnosti pred hackermi a škodlivým softvérom..

Mnoho organizácií oceňuje existenciu vyhradeného servera, pretože poskytuje priestor na inštaláciu všetkého softvéru, ktorý je potrebný na splnenie potrieb webovej stránky. Okrem toho sa im páči možnosť spravovať viac ako jednu webovú stránku a niekoľko domén s presnou presnosťou.

Spoľahlivejší výkon

Rýchlosti zaťaženia bývajú stále pevnejšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie s vyhradeným hostiteľom ako s zdieľaným hostiteľom. Toto sú kritické metriky, pretože zabezpečujú lepší a príjemnejší zážitok pre návštevníkov vášho webu. Pravdepodobne zostanú na vašom webe dlhšie a s väčšou pravdepodobnosťou uskutočnia nákup, keď veria, že váš web je vždy funkčný a funkčný..

Ak existuje nevýhoda vyhradeného hostingu, môže to byť tak, že môže byť relatívne drahý. Toto je obrovský problém pre nové organizácie, ktoré nemusia mať veľa peňazí na investovanie. Môže byť vhodné začať s poskytovateľom zdieľaného hostiteľa a potom sa presunúť na vyhradeného hostiteľa neskôr, keď sa zlepšia peňažné toky.

Ďalšou potenciálnou nevýhodou vyhradeného hostingu je to, že má tendenciu vyžadovať viac technických znalostí ako zdieľaný hosting. Niektoré organizácie tieto obavy prenechávajú svojmu IT tímu, ale čo sa stane, ak nemáte IT tím? Možno budete nútení zaoberať sa vyhradeným hostingom sami.

Prípadne môžete vyhľadať spravovanú hostingovú službu, ktorá zvládne mnohé technické aspekty, takže nemusíte. Výsledkom je, že získate výhodu špecializovaného hostiteľa bez toho, aby ste museli získať všetky technické znalosti.

Dedikovaný hosting FAQ

Aký je rozdiel medzi zdieľaným hostingom a vyhradeným hostingom?

Zdieľaný hosting je ekonomický prístup, v ktorom je vaša webová stránka hostená na rovnakom serveri ako mnoho iných. Toto je úplne prijateľná platforma pre mnoho webových stránok, najmä pre tie, ktoré nie sú príliš veľké a ktoré neočakávajú veľkú návštevnosť. So zdieľaným hostingom však môžu existovať bezpečnostné obavy a väčšie webové stránky s vysokou návštevnosťou môžu čoskoro prekročiť ich mesačné pridelenia.

Dedikovaný hosting poskytuje exkluzívny server iba pre jednu webovú stránku. To má tendenciu zaistiť lepšiu spoľahlivosť, rýchlosť a bezpečnosť. Aj keď je to drahšia alternatíva, veľa vyťažených, rozširujúcich sa webových stránok vyžaduje zdroje, ktoré môžu získať iba z vyhradeného servera.

Jedna otázka, ktorú dostávame dosť často, je lacný webhosting. Ak hľadáte hostiteľa so zľavou, ale chcete vyhradený server, hľadáte na nesprávnom mieste.

Kto by si mal zvoliť vyhradený hosting?

Použitie dedikovaného servera sa odporúča pre sofistikovaných webmasterov, ktorí sú ochotní sami vykonávať väčšinu údržby. Podniky a iné organizácie majú navyše tendenciu lepšie si tieto služby dovoliť av mnohých prípadoch vyžadujú kvalitu služieb, ktoré poskytuje dedikovaný server. Spravovaný hosting môže ľuďom s menej technickými znalosťami umožniť využívať vyhradený hosting.

Ak máte webovú stránku s vysokou návštevnosťou alebo ak používate aplikácie elektronického obchodu, môže byť nevyhnutná zvýšená bezpečnosť, schopnosť a spoľahlivosť vyhradeného hostiteľa..

Aké sú výhody vyhradeného hostingu?

Ak je váš web veľký a má veľkú návštevnosť, uvidíte výhody špecializovaného hostingu. Zvýšená bezpečnosť je jednou z hlavných výhod. Vaše údaje nebudú ohrozené, pretože hackne sa iná webová stránka.

Webové stránky, ktoré sú hostené na vyhradených serveroch, majú tendenciu využívať viac prevádzkyschopnosti. Na základe toho môžu vaši návštevníci veriť, že váš web tam bude, kedykoľvek ho budú hľadať.

Jednou z hlavných výhod dedikovaného servera je to, že vaše webové stránky možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim jedinečným potrebám. Vždy máte istotu optimálnej funkčnosti.

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map