Labākais speciālais hostings

tīmekļa mitināšanas servera attēlsDedicated hostings ir paredzēts cilvēkiem, kuriem rūp veiktspēja un drošība. Koplietojamais hostings to vienkārši nesamazinās, mēģinot iesākt jaunu biznesa vietni vai rīkoties ar agresīvu trafika pieaugumu.


Neatkarīgi no tā, ko jums saka daudz koplietojamo mitināšanas uzņēmumu, koplietots resursdators nevar efektīvi uzticēt lielu trafika daudzumu. Kopīgi hostinga plāni, kas mēnesī var veikt 100 000 apmeklējumu? ��

Pāreja uz speciālu mitināšanu nodrošina visu serveri, kas paredzēts vietnes un veida izvietošanai ātrāki iekraušanas laiki, vairāk servera resursu un drošības. Ir daudz veltītu hostinga uzņēmumiem, bet kā jūs zināt, ka tie nav tikai tālākpārdevēji maskēšanās aiz īrētas VPS serveri?

Šajā ceļvedī mēs ieteiksim dažus no mūsu izcilākajiem resursiem, kurus mēs esam izmantojuši, lai mitinātu mūsu pašu uzņēmumus vai klientus. Šajā sarakstā nav iekļauts neviens tālākpārdevējs un esam izmēģinājuši visus pakalpojumus.

Iesim tajā.

Ko mēs gaidījām labākajā veltītajā saimniekdatorā

Labi, puiši, šeit ir saraksts ar lietām, kuras es meklēju, kad runa ir par speciālu mitināšanu. Visiem mūsu pārskatītajiem pakalpojumiem ir šīs funkcijas.

Šeit viņi nav nekādā secībā:

 1. Resursi Resursi un citi resursi – jo vairāk iegūsit, jo labāk darbosies jūsu serveris. Vienkāršs un vienkāršs. ��
 2. Drošība – DNS aizsardzība, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un resursdatora monitori ir visi kvalitatīva pakalpojuma raksturlielumi marks
 3. Automātiskās dublēšanas – Jūsu vietnes automātiska dublēšana vairākas reizes dienā, izmantojot mākoņa dublējumu, ir jāveic ar speciālu mitināšanu ✅
 4. Atbalsts – Vietējo angļu valodas diennakts atbalsts jūsu serveriem ir lielisks, pievienojot funkcijas vai meklējot vairāk informācijas ✅
 5. Bezmaksas jauninājumi – Mēs meklējam bezmaksas SSL, Cloudflare, drošības jauninājumus un bezmaksas migrācijas ✅
 6. Cenu noteikšana – mēs zinām, kas izmaksā speciāla mitināšana un nevēlamies par to samaksāt rokas un kāju ��
 7. Datu centri –  Mēs vēlamies izvietot klientūru tuvumā. Vai serveri izmanto AWS vai Google Cloud? ��️

Paturot to prātā, iesim mūsu populārākajās izlasēs. Ja vēlaties redzēt kādu no šiem viesiem tiešraidē, lūdzu, apskatiet mūsu galveno labākais tīmekļa mitināšanas pārskats vai pārbaudiet mūsu 24/7 tiešraidi saimnieka izsekošana šeit.

Populārākās vietnes īpašiem hostinga veidiem

Mūsu visaptverošais pārskats par desmitiem saimnieku radīja šādu četru labāko veltīto tīmekļa mitinātāju sarakstu. Jāatzīst, ka tas ir selektīvs saraksts, taču mēs domājam, ka katrs no tiem ir jūsu uzmanības cienīgs.

1. Kinsta – premium serviss (Google mākoņa serveri)

Galvenās iezīmes
 • Google Cloud platforma
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Jaudīgs informācijas panelis
 • Automatizētas vietņu dublējumkopijas
 • Pakāpju vieta
 • Bezmaksas SSL


Attēls

Ielādes laiks: 320Ms

Laiks: 99,9%

Izmaksas: 60,00 USD / mēn

Atbalsts: Tiešraides Čats

Apmeklējiet vietni Kinsta.com

Kinsta ir mūsu galvenā izvēle īpašai tīmekļa mitināšanai. Tas ir īpaši ieteicams nopietniem uzņēmējiem, kuri vēlas pārliecināties, ka viņu tīmekļa vietnes darbspēja ir iespējami tuvu 100 procentiem.

Lai gan Kinsta parasti ir dārgāka nekā citi mūsu sarakstā iekļautie tīmekļa mitinātāji, mēs stingri uzskatām, ka šī pakalpojuma izmaksas ir pamatotas. Kinsta tiešām ir tik laba.

Vislabāk darbojas ar WordPress

Protams, tas palīdz zināt, ka Kinsta ir pilnībā vērsta uz to WordPress mitināšana. Ņemot vērā to, ka mūsdienās tik daudz vietņu ir veidotas uz WordPress, tas faktiski nav liels trūkums.

Precīzāk, Kinsta ir pilnībā pārvaldīta mitināšanas platforma WordPress vietnes. Tas nozīmē, ka, lai izmantotu Kinsta, jums nav jābūt detalizētām tehniskām zināšanām, jo ​​viņi to visu sedz jums.

Kinsta darbojas Google Cloud Platform, kas tiek plaši uzskatīta par vienu no labākajām vietņu infrastruktūrām pasaulē. Jūs pat varat izvēlēties savu datu centru, lai garantētu zemāko latentuma skaitli.

Ja jums jau ir vietne, kuru vēlaties pārvietot pie jauna resursdatora, jums veicas ar Kinsta. Pakalpojums nodrošina bezmaksas vietņu migrāciju, kas ir īslaicīgi lietojama. Tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks izveidota un darbojas ātri, ar minimālu dīkstāvi vai bez tās.

Kinsta pamatpakete ietver tādas lietas kā pieci GB SSD atmiņas un 50 GB servera joslas platums. Jums ir atļauts neierobežots apmeklētāju skaits un lapu skatījumi, un Kinsta katru dienu katrā vietnē veic 1440 pārbaudes reizes. Kinsta klienti arī saņem visa veida ar drošību saistītus rīkus, piemēram, SSL sertifikātu, Force HTTPS un Notīrīt vietnes kešatmiņu..

Automatizētas ikdienas rezerves kopijas

Lietotājiem patīk pieturvietu vietne, kas ļauj viņiem eksperimentēt ar izmaiņām, pirms viņi sāk dzīvot ar tām. Lai nodrošinātu jūsu datu drošību, Kinsta pat ir automatizējusi ikdienas dublēšanu. Tikpat noderīga ir viņu klientu atbalsta sistēma, kas ir ātra, atsaucīga un patiesi noderīga.

Visas šīs funkcijas apgrūtina Kinsta kļūmi. Piešķirts, ka viņu visvienkāršākā pakete maksā 30 USD mēnesī, kas dažiem varbūt ir par daudz. Biznesa klienti novērtēs plašo pieejamo pakešu klāstu, sākot no 100 USD līdz 1500 USD mēnesī lietotājiem ar vairākām vietnēm. 100 ASV dolāru pakete lielākajai daļai uzņēmumu, iespējams, ir par mazu, kas nozīmē, ka jūs, visticamāk, maksāsiet 200 ASV dolārus mēnesī vai vairāk.

Lasiet visu mūsu Kinsta pārskats šeit.

2. HostGator – liels ātrums / atbalsts / papildu iespējas

Galvenās iezīmes
 • Ļoti ātri
 • Tonnas bezmaksas jauninājumu
 • Hostēt vairākas vietnes
 • 24/7/365 atbalsts
 • Bezmaksas SSL


Attēls

Ielādes laiks: 417Ms

Laiks: 99,99%

Izmaksas: 119,00 USD / mēn

Atbalsts: Tiešraides Čats

Apmeklējiet vietni Hostgator.com

Ja jums patīk ideja par Kinsta, bet zināt, ka cena neatbilst jūsu budžetam, iespējams, vēlēsities izvēlēties HostGator.

HostGator ir viens no tīmekļa pārziņā vispazīstamākajiem nosaukumiem. Tie nodrošina dažādus pakalpojumus, piemēram, vietņu veidotāju, dalītu mitināšanu, WordPress specifisko mitināšanu un speciālu mitināšanu. Viņu cenas ir pieejamas, taču tas nenozīmē, ka viņi nepiedāvā izcilus pakalpojumus.

hostgators

Katrs hostinga plāns piedāvā daudz iespēju, un pat jaunajiem tīmekļa pārziņiem nebūs grūti orientēties HostGator interfeisā. Šīs saimniekdatora darbspējas laiks ir izcils, un tam ir arī kāds patiešām uzticams klientu atbalsts.

Paredzētas hostinga paketes sākas ar tikai USD 119 mēnesī. Par šo cenu pakalpojums ir pielāgojams, izmantojot pat vienu TB SSD krātuvi un 32 GB RAM. Mēneša datu pārsūtīšana nav ierobežota, kas nozīmē, ka pietiekams joslas platums nekad nebūs problēma.

HostGator klienti var reģistrēties Mojo Marketplace, lai piekļūtu dažādiem mārketinga rīkiem, piemēram, DaDa Mail. Ar izcilu darbības laiku un augstas kvalitātes klientu apkalpošanu ir grūti kļūdīties, izmantojot HostGator, it īpaši, ja jums ir budžets. Jūs varat piekļūt klientu atbalstam pa tālruni 24 stundas diennaktī vai izmantot ērtu tiešsaistes tīmekļa tērzēšanu.

Lasiet visu mūsu HostGator pārskats šeit.

3. A2 mitināšana – labākā budžeta iespēja

Galvenās iezīmes
 • Plašs e-komercijas rīku klāsts
 • Naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas SSL un SSD
 • 24/7/365 atbalsts
 • Vislabāk piemērots WordPress


Attēls

Ielādes laiks: 470Ms

Laiks: 99,99%

Izmaksas: USD 99,59 mēnesī

Atbalsts: Tiešraides Čats

Apmeklējiet vietni A2Hosting.com

A2 mitināšana ir vēl viens lielisks ieraksts veltītā servera laukā. Tie ir īpaši labi piemēroti apstrādei WordPress vietnes, taču tas nav viņu ekskluzīvais fokuss. Faktiski A2 ir arī koplietotās hostinga, VPS mitināšanas un tālākpārdevēju mitināšanas paketes.

A2 īpašajās mitināšanas opcijās ietilpst galvenie serveri, kas klientiem nodrošina pārvaldītu serveri un piekļuvi saknei vai pārvaldītus serverus bez saknes piekļuves. Visbeidzot, īpašajās opcijās ietilpst arī nepārvaldīti serveri klientiem, kuri savā tīmekļa vietnē vēlas izmantot patiešām praktisku pieeju.

Cenas šīm speciālajām serveru paketēm ir diezgan dažādas. Dažādu galveno serveru paketes svārstās no 140 līdz 290 USD mēnesī, kamēr pārvaldītajiem serveriem ir līdzīgas cenas. Nepārvaldītās serveru paketes ir vislētākās, sākot no 100 USD līdz 250 USD mēnesī.

Lielākajai daļai šo pakešu ir vismaz astoņu GB operatīvā atmiņa un 10 TB ikmēneša datu pārsūtīšana. Turklāt klienti var piekļūt vismaz diviem 500 GB cietajiem diskiem un diviem CPU kodoliem.

Uz Linux balstītas paketes

Visas šīs paketes ir balstītas uz Linux, kas galvenokārt Windows atstāj aukstumā. Tas, iespējams, ir lielākais trūkums, izmantojot A2 hostingu. Pretējā gadījumā 99,9 procentu uptime ir apbrīnojams, un 24/7/365 klientu atbalsts ir būtiska priekšrocība.

Uzņēmumiem, kas apsver iespēju izmantot A2 Hosting produktu pārdošanai, būs pieejams virkne e-komercijas rīku. OpenCart, AbanteCart un PrestaShop ir pārstāvēti visi kā arī citi. Turklāt plaši pazīstamā e-komercijas lietotne Magento ir pieejama caur A2.

Ja vadīsit tiešsaistes veikalu, jums būs jāveic darbības, lai nodrošinātu darījumu drošību. Tas nozīmē, ka jāpievieno SSL sertifikāts datu šifrēšanai. A2 jums pārdos SSL tikai par USD 50 gadā, kas nodrošina 256 bitu šifrēšanu. Tikai atceraties, ka SSL sertifikātu iesaiņojumā iekļauj citi šī saraksta pakalpojumu sniedzēji.

Lasiet visu mūsu A2 mitināšanas pārskats šeit.

4. SiteGround – lēta kvalitāte

Galvenās iezīmes
 • Fantastisks darbspējas laiks
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Bezmaksas SSL
 • 24/7/365 atbalsts
 • Vairāku serveru atrašanās vietas


Attēls

Ielādes laiks: 475Ms

Laiks: 99,99%

Izmaksas: 269,00 USD / mēn

Atbalsts: Tiešraides Čats

Apmeklējiet vietni SiteGround.com

Vietnei SiteGround ir daudz ko piedāvāt cilvēkiem, taču tai ir arī daži diezgan nopietni trūkumi. Neskatoties uz to, tas joprojām lepojas lielisks darbspējas laiks, stabils klientu atbalsts un bezmaksas SSL sertifikāts ar visām pakām. Negatīvā puse ir tāda, ka SiteGround ir diezgan dārga. Jūs, iespējams, vēlēsities izmantot šo tīmekļa mitinātāju tikai tad, ja esat pārliecināts par savas vietnes panākumiem.

Ir pieejamas trīs speciālas servera paketes. Izmantojot Entry Server paketi, klienti maksā 269 USD mēnesī par četriem CPU kodoliem, astoņiem MB CPU kešatmiņu un 16 GB RAM. Lielāka Power Server pakete mēnesī maksā 349 USD un nodrošina uzlabotu CPU pulksteņa ātrumu, divreiz lielāku operatīvo atmiņu un 960 GB SSD. Super Power Server ir vislielākā pakete ar cenu 729 USD mēnesī. Šis īpaši lielais piedāvājums ir paredzēts lielākajām organizācijām.

Visi serveri ir balstīti uz Linux, un krātuves ir pievilcīgi mazas. Vietne joprojām piedāvā labus e-komercijas rīkus un uzticamus drošības līdzekļus, kā arī noderīgu klientu apkalpošanu.

Lasiet visu mūsu Vietnes zemes pārskats šeit.

Kas ir speciāla tīmekļa mitinātāja?

Tīmekļa resursdators būtībā ir uzņēmums, kas nodrošina jūs ar tehnoloģijām, kas jums vajadzīgas, lai jūsu vietne būtu tiešsaistē. Vietnes “mitināšanu” var dēvēt arī par tās “glabāšanu”. Būtībā resursdators jūsu vietni glabā specializētā datorā, ko sauc par serveri.

Kad persona ievada jūsu adresi vai domēnu, viņas dators meklē un izveido savienojumu ar tīmekļa mitinātāja serveri. Pēc tam jūsu vietne tiek piegādāta lietotājam, izmantojot viņa pārlūku.

Attiecīgi jūsu tiešsaistes resursdators galvenokārt ir jūsu tiešsaistes klātbūtnes centrā. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams ātrs, uzticams resursdators, kas neļaus jums aizmirst, kad jūsu vietnei ir nepieciešams maksimālais darbspējas laiks.

Cienījamākie tīmekļa mitinātāji nodrošina daudzas no tām pašām funkcijām. Viņi, iespējams, prasīs, lai jums būtu domēns, kuru jūs varat iegādāties no trešās puses. Alternatīvi, jūsu tīmekļa mitinātājs var jums palīdzēt šajā procesā. Kad esat izvēlējies domēnu un resursdatoru, jums vajadzētu būt iespējai iestatīt e-pasta kontus. Tīmekļa mitinātāji arī dod jums piekļuvi FTP, lai jūs varētu viegli augšupielādēt failus no datora uz savu Web serveri. Tā kā WordPress ir tik plaši izmantots, daudzi tīmekļa mitinātāji papildus nodrošina arī īpašu WordPress atbalstu.

Turklāt jūs varat sagaidīt, ka tīmekļa mitinātājā būs iekšēji tehniķi, kuru uzdevums ir nodrošināt, lai visi serveri darbotos katru stundu katru dienu. Tīmekļa mitinātāji parasti piedāvā pilnu klientu atbalstu, tāpēc, ja kādreiz rodas kāda problēma, jums vajadzētu būt iespējai ātri un ērti saņemt nepieciešamo palīdzību.

Dedicated Hosting priekšrocības

Runājot par tīmekļa mitinātāja izvēli, viens no galvenajiem apsvērumiem ir izvēlēties dalītu vai speciālu mitināšanu. Pirmkārt, jums ir jāsaprot būtiskās atšķirības starp diviem pakalpojumu veidiem.

Virtuālais hostings ir tieši tāds, kā izklausās. Jūsu vietne tiek glabāta serverī ar daudzām citām vietnēm. Teorētiski varētu būt simtiem vietņu, kas koplieto vietu ar savu. Tas nozīmē, ka jums tiek piešķirts tikai noteikts joslas platuma un diska vietas apjoms. Pārsniedziet kādu no šiem ierobežojumiem, un jums būs jāmaksā papildus.

Dedicated hostings ir atšķirīgs. Jūsu vietne ir vienīgā, kas aizņem šo konkrēto serveri. Tas nozīmē, ka viss joslas platums un diska vieta, kas saistīta ar šo serveri, pieder tikai jūsu vietnei.

Abiem hostinga veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Vairāki faktori palīdzēs jums izlemt, kurš tips ir piemērots jūsu vietnei.

Dalīts hostings ir lētāks

Dalīta mitināšana parasti ir lētāka iespēja. Tas ir arī daudz vienkāršāks un saprotamāks nekā veltīta mitināšana. Tas notiek tāpēc, ka tīmekļa mitinātāja personāls rūpējas par administratīvajiem un drošības jautājumiem, lai jums tas nebūtu jādara. Cilvēki un organizācijas, kas izmanto koplietojamu resursdatora pakalpojumu, saglabā piekļuvi vadības panelim, taču viņi nav atbildīgi par daudzu tehniskāku apsvērumu risināšanu.

Tas izklausās pēc diezgan laba darījuma. Tomēr servera koplietošanai ir daudz trūkumu. Jums nebūs nekā tāda elastīguma, kāds jums būtu, ja jūs dotos kopā ar īpašu saimnieku. Tas ir tāpēc, ka resursdators pārvaldīs resursus un visu programmatūras instalēšanu.

Drošības riski ar koplietojamo mitināšanu

Kopīga servera telpas izmantošana var nozīmēt arī drošības risku dalīšanu. Ja tiek apdraudēta viena servera vietne, pēkšņi visas pārējās ir neaizsargātas. Turklāt dažām vietnēm, kas izmanto vienu un to pašu serveri, var nebūt ētiska mērķa. Tas var izraisīt jūsu IP iekļaušanu melnajā sarakstā, kaut arī jūsu vietne nav izdarījusi neko nepareizu.

Vietnēm, kuras ir izvietotas koplietotā serverī, arī joslas platuma un diska vietas ierobežojumu dēļ var rasties problēmas ar lēnu veiktspēju.

Tas nenozīmē, ka dalīta mitināšana obligāti ir slikta lieta. Daudzas jaunas vietnes diezgan labi izmanto, izmantojot koplietojamu serveri. Cilvēki, veidojot personīgu vietni, kuru, visticamāk, apmeklēs tikai draugi un ģimene, var secināt, ka kopīgs mitināšana ir ideāls risinājums.

Ja esat iesācējs dalītajā mitināšanā vai tikai vietņu veidošanā vispār, es ieteiktu sākt spēlēt ar bezmaksas vietņu veidotājs vispirms vai izmantojot vienu no daudzajiem bezmaksas tīmekļa mitinātāji.

Dedicated Hosting ļauj visu vietu izmantot pats

Atšķirībā no dalītā mitināšanas, šim resursam nav nepieciešams sadalīt joslas platumu un diska vietu ar daudziem citiem lietotājiem. Tas nozīmē, ka visa atmiņa ir jūsu rīcībā un ka jūsu vietne var apstrādāt daudz vairāk trafika.paskaidrots speciālais hostings

Vēl viens īpašs hostinga ieguvums ir tāds, ka tas uztur jūsu tiešsaistes klātbūtni atsevišķi no visiem pārējiem. Tas nozīmē, ka jūsu IP ir mazāk ticams, ka tie negodīgi iekļūst melnajā sarakstā, un jūs, iespējams, baudīsit arī lielāku drošību no hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras.

Daudzas organizācijas atzinīgi vērtē to, ka ir paredzēts īpašs serveris, jo tas dod iespēju instalēt visu programmatūru, kas nepieciešama vietnes vajadzībām. Turklāt viņiem patīk, ka viņi ar precīzu precizitāti pārvalda vairāk nekā vienu vietni un vairākus domēnus.

Uzticamāka veiktspēja

Slodzes ātrumi parasti ir vienmērīgāki, ātrāki un uzticamāki ar īpašu resursdatoru, nekā tas ir ar kopīgu resursdatoru. Šī ir kritiska metrika, jo tā jūsu vietnes apmeklētājiem nodrošina labāku un patīkamāku pieredzi. Viņi, iespējams, paliks jūsu vietnē ilgāk un, visticamāk, veiks pirkumu, ja ticēs, ka jūsu vietne ir izveidota un darbojas visu laiku.

Ja veltītajai mitināšanai ir negatīvs raksturs, iespējams, ka tā var būt salīdzinoši dārga. Tas rada lielas bažas jaunām organizācijām, kurām, iespējams, nav daudz naudas, lai ieguldītu. Var būt ieteicams sākt ar kopīgu resursdatora nodrošinātāju un pēc tam pāriet pie īpaša resursdatora, kad ir uzlabojusies naudas plūsma.

Cits potenciālais atvēlētā hostinga trūkums ir tas, ka tam parasti ir vajadzīgas vairāk tehnisko zināšanu nekā dalītajai mitināšanai. Dažas organizācijas atstāj šīs rūpes savas IT komandas ziņā, bet kas notiek, ja jums nav IT komandas? Jūs, iespējams, būsit spiests pats rīkoties ar speciālu mitināšanu.

Alternatīvi, jūs varat meklēt pārvaldītu mitināšanas pakalpojumu, kas var rīkoties ar daudziem tehniskiem aspektiem, lai jums tas nebūtu jādara. Rezultāts ir tāds, ka jūs saņemat labumu no īpašas saimnieces, neiegūstot visas tehniskās zināšanas.

Dedicated Hosting FAQ

Kāda ir atšķirība starp koplietojamo un speciālo hostingu?

Koplietojamais mitināšana ir ekonomiska pieeja, kurā jūsu vietne tiek mitināta tajā pašā serverī kā daudzi citi. Šī ir pilnīgi pieņemama platforma daudzām vietnēm, it īpaši tām, kuras nav īpaši lielas un kurās nav gaidāms liels trafika daudzums. Tomēr ar dalītu mitināšanu var būt saistītas problēmas ar drošību, un lielākas vietnes ar lielu trafiku drīz var pārsniegt mēneša piešķīrumus.

Dedicated hosting nodrošina ekskluzīvu serveri tikai vienai vietnei. Tas parasti nodrošina labāku uzticamību, ātrumu un drošību. Lai gan tā ir dārgāka alternatīva, daudzām aizņemtām, paplašinošām vietnēm ir nepieciešami resursi, kurus viņi var iegūt tikai no īpaša servera.

Viens jautājums, kuru mēs diezgan bieži saņemam, ir par lēta tīmekļa mitināšana. Ja jūs meklējat resursdatorus ar atlaidēm, bet vēlaties atsevišķu serveri, jūs meklējat nepareizā vietā.

Kam vajadzētu izvēlēties specializēto mitināšanu?

Īpašu serveru lietošana ir ieteicama pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem, kuriem ir patīkami pašiem veikt lielu daļu apkopes. Turklāt uzņēmumiem un citām organizācijām ir tendence labāk atļauties šos pakalpojumus, un daudzos gadījumos tām ir nepieciešama to pakalpojumu kvalitāte, kurus nodrošina īpašs serveris. Pārvaldīta mitināšana var ļaut cilvēkiem ar mazākām tehniskām zināšanām joprojām izmantot īpašā mitināšanas priekšrocības.

Ja jums ir vietne ar intensīvu trafiku vai jūs izmantojat e-komercijas lietojumprogrammas, tad, iespējams, būs obligāti nepieciešama pastiprināta īpaša resursdatora drošība, iespējas un uzticamība.

Kādas ir īpašā hostinga priekšrocības?

Ja jūsu vietne ir liela un tajā ir daudz trafika, tad jūs redzēsit veltīta hostinga priekšrocības. Ciešāka drošība ir viens no galvenajiem ieguvumiem. Jūsu dati netiks pakļauti riskam, jo tiek uzlauzta cita vietne.

Vietnes, kuras tiek mitinātas īpašos serveros, parasti izmanto vairāk laika. Attiecīgi jūsu apmeklētāji var uzticēties, ka jūsu vietne atradīsies tur, kad viņi to meklēs.

Viena no galvenā servera priekšrocībām ir tā, ka jūsu vietni var pielāgot, lai tā kalpotu jūsu unikālajām vajadzībām. Jūs vienmēr esat pārliecināts par optimālu funkcionalitāti.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map