Parim veebimajutus väikeettevõtetele

väikeettevõtete veebimajutus 1Teie valitud väikeettevõtte veebimajutusteenus on palju rohkem, kui arvata võiks. See pole mitte ainult e-kaubanduse veebisaidi käivitamise platvorm, vaid ka teie hostivalik mõjutab veebisaidi toimivuse usaldusväärsust ja turvalisust.


Soovite veenduda, et see pakub teie liikluse ja sisutüübi jaoks piisavalt ressursse, et on olemas usaldusväärne tugi, millele on vajadusel juurde pääseda, ja see, et saate seda kasutada, on tasuv..

Kui teie ettevõte on alustav ettevõte või kui teil pole veebimajutusega palju kogemusi, võib juhtuda, et te ei tea.

Üks on püsi- ja seisakuid käsitlev küsimus. See on teie veebisaidi usaldusväärsuse jaoks oluline. Kui kliendid ei pääse teie sisule juurde siis, kui nad vajavad abi, teavet või tellimuse vormistamist, lahkuvad nad ja leiavad ettevõtte, kes annab neile vajaliku.

Uptime ei mõjuta mitte ainult teie põrgatusmäära, vaid võib mõjutada ka teie rahandust ja otsingumootori paremusjärjestust. Uuringud näitavad seda Seisakuid maksab keskmise ettevõtte veebisait umbes 7 908 dollarit minutis. Uptime / seisakuid väljendatakse tavaliselt protsentides.

Veebimajutusettevõtted, kes lubavad 99,8-protsendilist tööaega, ei ütle teile, et see tähendab keskmiselt 18 tundi aastas seisakuid.

Isegi väike protsent protsenti muudab seda võrrandit drastiliselt; Uptime 99,999 protsenti kuus – mida nimetatakse 5–9 sekundiks – vähendab seisakuid paremini juhitavaks 5 minutiks ja 15,6 sekundiks aastas.

Paremal lehel on ettevõtete omanikud, kes otsivad väikeettevõtluse jaoks usaldusväärset ja taskukohast veebimajutust. Siin on neli parimat ettevõtte hostimise teenust. Kuigi need kõik sobivad suurepäraselt ettevõtte majutamiseks, paistab igaüks silma mingil moel oma “parima” kategoorias.

Meie ülevaated hõlmavad hinda, tööaega, kasutusmugavust ja tuge. Samuti ütleme teile, mida majutusteenusest otsida ja võrrelge iga pakkuja põhifunktsioone.

Meie parimad valikud ettevõtte majutamiseks

pood äri

Nüüd jõuame oma ülevaate liha juurde, ettevõtted ise. Oleme paljusid põhjalikult testinud ja üle vaadanud, et anda teile parimatest parimatest parimad tooted neljas kategoorias: Parim kõik ümber, Parim tipptasemel pakkuja, Parim hallatud hostimine ja Parim eelarvevalik. See annab kõigile natuke kaaluda.

Märge: Kogu see teave oli selle kirjutamise ajal täpne ja kaks korda kontrollitud. Hinnakujunduse või tingimuste muutused on üksikute ettevõtete huvid. Vt seotudParimad Austraalia veebihostid ja Parim odav hostimine.

Teie ettevõte on ainulaadne, isegi teiste seas samas valdkonnas. Seetõttu kaasame põhjaliku arutelu selle üle, mis läheb teie ettevõtte tüübile sobiva pakkuja valimisel.

Ettevõtte hostimisteenuse valimisel tuleb arvestada mitmete küsimustega.

Tehniline oskus

Kui olete täielik algaja, vajate teenust, mis pakub rohkem tehnilist tuge kui teil on palju tehnilisi oskusi ja teadmisi. Kui teil on palju staatilist sisu või vähem liiklust, peaksite kaaluma hallatud hostimist või väga lihtsat teenust.

Milline on teie eelarve?

Professionaalne veebisait üksikettevõtjale või väiksemale alustajale, kus on vähe töötajaid, saab teha odavama plaani kui suurem ettevõte, kus on rohkem sisu ja suur liiklusmaht. Jagatud plaanid võivad pakkuda teile vajalikke ressursse ja tuge, aidates teil samal ajal oma eelarvest kinni pidada.

Suuremad ettevõtted vajavad tõenäoliselt spetsiaalset teenust või privaatserverit, mis on loodud ettevõtetele. Need võivad kõrgeima teenuse taseme korral maksta 1000 dollarit kuus.

Kui palju liiklust ootate?

Kui ootate suurt liiklusmahtu, võib hooajalise müügi ajal ilmneda järsk liikluse kasv või kiire kasv, vajate paremat hostimise teenust, kus on rohkem ressursse ja võime kiiresti üles või alla skaleerida.

Neile, kelle turundus on väga agressiivne ja kes loodavad juhtida pidevamat liiklust, tuleks kasu ka pühendatud või pilvemajutusteenuse suuremast turvalisusest ja olemasolevatest ressurssidest.

Paljud hostiettevõtted pakuvad tasuta prooviversiooni või tasulist teenust, nii et enne pikaajalise lepingu sõlmimist võite alati enne ostmist proovida ja vajadusel vahetada..

1. Kinsta – parim tipptasemel jõudlus

Põhijooned
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • MariaDB
 • Lase’s Krüpti SSL
 • Igapäevased varukoopiad
 • Pahavara eemaldamine
Plussid
 • Peatuskoha saadavus
 • Valige oma serveri asukoht
 • Ulatuslik teadmistebaas
 • Vaba ränne
Miinused
 • Juhtimisfunktsioonid armatuurlaual puuduvad
 • Kallimad võrreldes teiste hostimisteenustega
 • Toetab ainult WordPressi veebisaite
 • Tugi on saadaval ainult chatboti kaudu

Selle hostimisteenuse erinevus on see, et see on ainus täielikult hallatav WordPress-eksklusiivne hostimisplatvorm. See loodi koostöös Google Cloud Services’iga (GCS) ning ettevõttesisene tehnika- ja tugitiim on kõik kogenud WordPressi arendajad.

See tähendab, et teil on oma WP eCom-i veebisaidi jaoks ekspertide tuge ja erifunktsioone, ükskõik kui suur või keeruline.

Ülevaade

VeebiliiklusSeda peetakse kõrge hinnaga valikuks, kuna sellel on kõrge hind ja kvaliteetsed omadused. Idee oli luua WordPressi saidi imede jaoks spetsiaalne platvorm, millel oleks parim platvorm, funktsioonid ja tehniline meeskond.

Peamine põhjus, miks seda parimaks WP-i hostimisplatvormiks ei valitud, on asjaolu, et see on väiksematele ettevõtetele, kus hostimiseks kulub vähem raha, hinnasõbralik.

Kuid, kui teil on suur WP või WooCommerce veebisait, palju liiklust ja suur eelarve, see on väga hea hallatud hostimisvõimalus. Tegelikult kontrollivad nad igal veebisaidil kasutatavust 720 korda päevas, mis on peaaegu 100 protsenti.

Funktsioonid

See ettevõte pakub teile palju esmaklassilisi funktsioone ja mõnda uusimat tehnoloogiat nende püüdlustes pakkuda ülimat WP-hostimise kogemust.

Nende GC-serverid asuvad strateegiliselt 20 erinevas asukohas üle maailma ja neid jälgitakse ööpäevaringselt. Oma kõrgeima teenindustasandi korral on iga veebisait LXD-ga konteineriks, et isoleerida need ja need ning võimaldada liikluse järskude tõusude korral automaatset skaleerimist.

Milliseid funktsioone Kinsta pakub??

Lisaks ühe klõpsuga migreerimisele, installimisele ja lavastamisele on turvalisuse ja täiustatud jõudluse osas ka palju armastatud.

Toetus

Kinsta tugi on saadaval 24/7/365 ja seda kasutavad WordPressi eksperdid. Ettevõttega saate ühendust ainult veebipõhise vestlusboti kaudu.

Hinnakujundus ja plaanid

Ettevõte pakub nelja teenindustasandit koos mitme alammääraga neile, kes vajavad paremini kohandatud teenindustaset. Põhiplaanid hõlmavad vähemalt ühte installimist, OHO töötajaid, salvestusruumi ja suurt ribalaiust. Hinnakujundus ja standardfunktsioonid jagunevad järgmiselt:

Starter: Selle plaani algus on 30 dollarit kuus ja saate ühe WordPressi installimise, 20 000 külastust kuus, kaks PHP töötajat, 5 GB salvestusruumi ja 50 GB CDN ribalaiust.

Pro: Pro plaan algab 60 dollarist kuus. Saate ikkagi kaks PHP-töötajat, kuid muud põhifunktsioonid klapitavad kuni kaks installimist, 40 000 igakuist külastust, 10 GB salvestusruumi ja 100 GB CDN ribalaiust.

Äri: Esimese astme äriplaanide eest maksate 200 dollarit kuus, mis sobib ideaalselt PHP-raskete WooCommerce’i poodide jaoks. Selle summa eest saate 20 installi, neli PHP töötajat, 20 GB salvestusruumi, 300 GB CDN ribalaiust ja 250 000 külastust. Lugege meie täismahus Kinsta ülevaade siin.

Ettevõte: Kui olete oluline tegija paljudel veebisaitidel, mis meelitavad ligi palju liiklust ja tehinguid, võib ettevõtteplaan olla teile soodushind alghinnaga 1500 dollarit kuus. See annab teile 150 installi, kolm miljonit külastust kuus, 16 pühendatud PHP töötajat, 250 GB salvestusruumi ja 1000 GB CDN ribalaiust.

Muude WP-ruumis olevate võimaluste kontrollimiseks lugege meie juhendit parimad WordPressi hostid.

2. HostGator – parim kõikjal

Põhijooned
 • Valgustus kiire
 • Palju tasuta versiooniuuendusi
 • Mitme saidi hostimine
 • 24/7/365 tugi
 • Tasuta SSL
Plussid
 • Uptime 99,99%
 • Kvaliteetne hostimine
 • Palju funktsioone
Miinused
 • Liides on veidi dateeritud
 • Domeen on tasuta ainult esimesel aastal

HostGator on meie parim valik üldise parima hostingu pakkuja jaoks. Üldiselt peetakse seda parimateks meie arvustajate ja kasutajate jaoks mitmel põhjusel. Platvorm on tõesti kasutajasõbralik, eriti algajatele, paljude funktsioonidega, kõrge garanteeritud tööajaga ning ületamatu kiiruse ja jõudlusega.

Ülevaade

Meie soovitus HostGatorist kui parimatest hostimisteenustest üldiselt tuleneb selle tipptasemest võrdlevates uuringutes, mis hindasid seda üldiseks 92 protsendiks.

Sellel on soodne hind, kasutajasõbralik liides madala õppekõveraga, ja valikute valik. Kõigi selle platvormi jaoks – sealhulgas ka hämmastava klienditoe jaoks – on see ime, et HostGator on koduks enam kui kaheksale miljonile domeenile.

Funktsioonid

UptimeKaheksa nahkhiir, HostGator garanteerib 99,9-protsendise tööaja osana teie teenuse taseme lepingust. See tähendab, et peate hakkama saama vähem kui tunni pikkuste seisuaegadega.

See on selline töökindlus, mida ettevõtted peavad oma klientidele suurepärase teenuse pakkumiseks. Tegelikult kaasneb garantii isegi ühekuulise teenuse tagastamisega, kui nad selle lubaduse kunagi rikuvad. Mitte paljud platvormid ei kavatse oma lubadusi sel määral varundada.

Nüüd aga HostGatori kasutamise miinuseks. CPaneli liides näeb pisut välja möödunud sajandist, kuigi seda on lihtne õppida ja kasutada, kui olete rahvarohke armatuurlauaga harjunud..

Samuti ei anna ettevõte teile ühtegi tasuta domeeni, seega peate ostma ja registreerima nende või mõne muu registripidaja kaudu. WordPressi kasutajad ei pea aga cPanelile juurdepääsu pärast muretsema.

Secure Socket Layer (SSL) sertifikaat on 100 dollari väärtuses ja kaitseb teie veebisaidi kaudu liikuvaid andmeid. See on teie klientidele rahustav, eriti kui teil on veebisait, mis pakub finantsteenuseid või teeb palju finantstehinguid. Selle sertifikaadi omamine tekitab teie veebisaidi URL-ile rohelise tabaluku. öeldes külastajatele, et nad võivad teid usaldada.

Igas kavas on ka piiramatu arv e-kirju, mis pole hostimisteenuste puhul haruldane, ühe klõpsuga installimine WordPressi ja Drupali veebisaitidele ning mõõdetud ribalaius. Hinnakujundus on paketiga saadava hinnaga väga mõistlik ning suurtele ettevõtetele pakutakse täiustatud teenuseid ja spetsiaalsete tehnoloogiliste või turvanõuetega veebisaite..

Toetus

See teenus pakub väga tundlikku tuge, mis on saadaval 24/7/365 veebivestluse või tasuta helistamise kaudu. Nende abilehel on ka teadmistebaas, mis aitab teil leida vastuseid paljudele küsimustele.

Hinnakujundus ja plaanid

HostGatoriga registreerumisel on palju valida. Nad pakuvad kolme ühist plaani, mis on kasulikud väiksematele veebisaitidele, ainuharjutajatele ja algajatele.

Kolm jagatud paketti on:

Luukpära Alustatakse 2,75 dollarist kuus. See on algtaseme valik, mis pakub hinna ja kvaliteedi suhet.

Beebi Alustab 3,95 dollarit kuus ja pakub kasvava ettevõtte jaoks rohkem tuge.

Äri See algab 5,95 dollarist kuus ja pakub ressursse, mis on vajalikud veebisaidi toetamiseks, millel on suured kasvu- ja liikluseootused. Kui olete sellele tasemele tõusnud, avate järgmised funktsioonid:

 • SSL-sertifikaadid
 • Pühendatud IP-aadress
 • VoIP-telefoniteenus

Kui soovite alustada suurt või kui teie ettevõte ületab kolme jagatud põhiplaani, pakub HostGator VPS-i hostimine, WordPress ja spetsiaalsed hostimispaketid. Siin on jaotus sellest, mida saate.

Spetsiaalse serveri plaanid: See on hea võimalus keskmistele ja suurtele ettevõtetele, kes vajavad rohkem ressursse ja funktsioone. See algab 79 dollarist kuus ja saate kogu riistvara, mida vajate suurte liiklusmahtudega toimetulemiseks. Need kavad hõlmavad iganädalasi varukoopiaid, mis on suurepärane turvaelement, kuid peate riistvara, tarkvara ja versiooniuuendusi ise hooldama. Sobib neile, kel on tehnilisi teadmisi ja kellel on vaja oma platvormi üle rohkem kontrolli saada.

VPS plaanid: Hinnavahemik Snappy 2000 Plan on alates 19,95 dollarist kuus kuni Snappy 8000 kuni 29,95 dollarini kuus. Kui teie äri suureneb, saate rohkem ribalaiust, kettaruumi, protsessorit ja muutmälu. Kaks viimast funktsiooni on mõeldud teie veebisaidile suurema jõu ja kiiruse pakkumiseks, nii et need on suurepärased, kui teil on palju meediasisu.

Üldiselt leiame, et see on parim igat tüüpi ettevõtete veebisaitide hostimisteenus.

Lugege meie täismahus Hostgaatori ülevaade siin.

3. SiteGround – parim WordPressi majutamiseks / haldamiseks

Key omadused
 • Ühe klõpsuga installid Joomla ja Drupali jaoks
 • Tõmba ja lase lahti
 • Tasuta SSL
 • Igapäevased varukoopiad
Plussid
 • Uptime 99,98%
 • WordPressi parem hostimine
Miinused
 • Kallim kui muud teenused
 • VPS-i majutust pole saadaval

SiteGround ei pruugi olla kõige odavam variant, kuid sellel on palju positiivseid külgi, mis võivad muuta teie aega väärt. Sellel on mitmete sisuhaldussüsteemide (CMS) toiteks mitmekülgsus ja enamiku saate installida vaid ühe klõpsuga.

Samuti pakub ettevõte mitmeid e-posti aadresse ja igapäevaseid varukoopiaid. Need lisad annavad teie rahale pisut lisaväärtust ja muudavad selle ideaalseks võimaluseks hallata mitmete veebisaitide või ettevõtetega ettevõtete omanikke.

Ülevaade

Kunagi oli kolledži ühiselamute hostimisteenus kõikjal, siis nüüd uhkeldab SiteGround enam kui kahe miljoni veebisaidi klientide nimekiri. Ettevõtte peakontor asub Bulgaarias ja seda peetakse nüüd üheks parimaks hostimisteenuseks maailmas.

Heidame pilgu sellele, mida SiteGround pakub.

Funktsioonid

Veebisaidi ehitaja ümardatudSpetsiaalselt WordPressi hostimiseks on vaid kolm pakkujat. Kuna WordPress kasutab rohkem kui ühte kolmandikku kõigist Interneti-veebisaitidest, on see tohutu soovitus. See pole aga just suurepärane Wp-hostimise jaoks.

See võimaldab ühe klõpsuga installida ka muudesse sisuhaldussüsteemidesse, nagu Joomla ja Drupal, ning WordPressi e-kaubanduse saitidele on pühendatud spetsiaalne WooCommerce’i hostimine..

Neile, kes ehitavad nullist, SiteGroundil on tasuta veebisaitide koostaja, millel on pukseerimisfunktsioonid. Peate vaid ostma domeeni. Kõigil plaanidel on tasuta SSL-sertifikaat ja igapäevased varukoopiad ning need tagavad 99,98-protsendise tööaja. See tähendab vähem kui tunnist seisakuid terveks aastaks.

Kõike seda öeldes on see platvorm võrreldes teiste hostimisteenustega väga kallis, eriti pühendatud hostimise jaoks. See on kõige parem kokku hoida suurte ettevõtete ja valitsusasutuste jaoks, kus on suuremad eelarved ning rangemad ressursi- ja turvanõuded.

Siiski on mõned eelised ja soodukad. See on WordPressi hostimise jaoks tõesti odav ja see sobib suurepäraselt DIY veebisaidi ehitajatele. Üks näide on SiteGroundi ettevõtte hostimine. See võimaldab teil kohandatud disaini teha ja pakub individuaalsete funktsioonide ja funktsioonide jaoks eritellimusel hinnakujundust; hinnapakkumise saamiseks pöörduge SiteGroundi poole. Samuti saate 30-päevase raha tagasi garantii.

Toetus

SiteGround-tugi on saadaval otsevestluse, telefoni ja infopunkti pileti kaudu.

Hinnakujundus ja plaanid

Jagatud hostimine: Hinnad jäävad vahemikku 3,95–34,95 dollarit kuus

Pilvemajutus: Alates $ 80 kuni $ 240 kuus

Privaatserver: Alates 269 kuni 729 dollarini kuus

WordPressi majutamine: Hinnad jäävad vahemikku 3,95–34,95 dollarit kuus

Lugege meie täismahus SiteGround ülevaade siin.

4. Hostinger – parim eelarvevalik

Põhijooned
 • Igapäevased varukoopiad
 • OpenResty nginx + lua
 • Juurdepääsuhaldur
 • CloudLinux
 • Kohandatud hPanel
 • CloudFlare ja LetsEncrypt integratsioon
 • Automatiseeritud serveri juurutamine

Kui otsite eelarvesõbralikku valikut, mis ei vähenda jõudlust ega teenindust, kaaluge Hostingeri kasutamist.

See Euroopa hostimisteenus kasvas tundmatust tasuta teenusest täieõiguslikuks konkurendiks, kelle platvormil on veidi enam kui kümne aasta jooksul üle 29 miljoni veebisaidi. Isegi sellise kasvutaseme korral on nad suutnud hoida oma teenused tohutult taskukohastena.

Plussid
 • Mitmekeelne vestluse tugi
 • Tasuta veebisaidi koostaja ja domeeninimi
 • Alustamiseks vähem kui 1 dollar kuus
 • Hämmastavalt kiire ja usaldusväärne
Miinused
 • Mõned varjatud tasud
 • 80-sendine kuuhind on saadaval ainult nelja-aastase lepinguga
 • Pole cPaneli
 • Täiendavate domeenide eest peate maksma

Ülevaade

Lisaks eelarvesõbralikule alghinnale on Hostinger laiaulatuslik e-kaubanduse host toetab WordPress, Joomla, Drupal, PrestShop ja OpenCart.

Erinevalt paljudest praktiliselt tasuta hostimine platvormide korral, ei pea teil probleeme olema suure seisakute või kiiruse ja turvalisuse puudumisega. Tegelikult näitas meie testitud laadimisaeg keskmiselt 369ms. Ettevõttel on serverid Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas ning igaüks neist töötab 1000 Mbps ühendusega võrkude kaudu.

Hostinger’s Veebisaidi ehitaja: Zyro

veebisaidi koostajaZyro on veebisaitide koostaja, millel on palju klassikalisi funktsioone, aga ka paar uut. Tasuta SSL-sertifikaat, piiramatu SSD-salvestusruum ja ribalaius on vaid üks paljudest selle pakutavatest funktsioonidest.

Paar uut, millest me pidime rääkima, on tohutu tasuta piltide kogu, mida saate oma veebisaidile lisada. Ja veel üks julgem – Logo Maker – see funktsioon võimaldab teil oma logo hõlpsalt ümber kujundada. Pole vaja disainerit ja ka mitte kodeerimist. Tehke seda ise ühe silmapilguga.

Kõige huvitavam omadus on aga ilma igasuguse kahtluseta AI Writer. Zyro’s AI sisu generaator analüüsib iga tööstuse käsitsi valitud koopiat. Seejärel genereerib see koopia, mis järgib parimat veebikirjutamise ja SEO tava. See teeb raske töö, et saaksite keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele.

Toetus

Tugi on chatboti kaudu veebis kättesaadav ööpäevaringselt ja seda pakutakse mitmes keeles. Kahjuks peate live-vestluseks olema sisse logitud oma Hostingeri kontole.

Hinnakujundus ja plaanid

See ettevõte pakub nelja taset teenust, lepingutega alates igakuistest tasulistest teenustest kuni 48-kuuliste lepinguteni. Mida rohkem pühendute, seda parem on hind.

Kui teie esialgne leping lõppeb, on pikendamine igakuise maksma hakkamise määra juures. Kuutasu on 7,99 dollarit kuus, 90-päevased plaanid algavad 2,15 dollarist, üheaastased lepingud algavad 1,95 dollarist, kaheaastased lepingud algavad 1,45 dollarist ja nelja-aastaseks lepinguks on 0,80 dollarit. Nad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii.

Lugege meie täismahus Hostingeri ülevaade siin.

Mida saate Hostingeri plaanist?

Kõik plaanid annavad teile ühe osana ühe tasuta migratsiooni ja domeeni. Paketid sisaldavad:

Ühekordne jagatud hostimine:

 • Üks veebisait
 • 10 GB kettaruumi
 • 100 GB ribalaius
 • Üks MySQL andmebaas
 • Üks FTP kasutaja
 • Üks e-posti konto
 • Lihtne veebisaidi koostaja
 • Automaatne paigaldaja

Premium jagatud hostimine:

See annab teile kõik, mida ühtne jagatud plaan pakub, lisaks:

 • Piiramatu arv veebisaite
 • Piiramatu SSD kettaruum
 • Piiramatu ribalaius
 • Piiramatu MySQL andmebaaside arv
 • Piiramatu FTP kasutaja
 • Piiramatu e-posti konto
 • Lihtne veebisaidi koostaja
 • 3X WordPressi optimeeritud kiirus
 • Tasuta domeeninimi (aastaplaaniga)

Ettevõtte majutamine:

Sellega on kaasas kõik, mida saate teiste plaanidega, pluss:

 • Igapäevased varukoopiad
 • Deluxe live-tugi
 • Topelt töötlemise võimsus ja mälu
 • Tasuta SSL-sertifikaat

Korduma kippuvad küsimused väikeettevõtete veebimajutuse kohta

Blogimisplatvormide võrdlus on mõeldud selleks, et pakkuda teile ajaveebi parimate platvormide üksikasjalikku analüüsi. Nii saate teha teadliku otsuse. Neile, kes soovivad vaid mõnda lühikest vastust ajaveebiplatvormide üldistele küsimustele, leiate siit meie KKK-d.

Kui palju maksab väikeettevõttele mõeldud veebimajutus?

väikeettevõtete veebimajutus

Hostimine ulatub igakuistest tasulistest teenustest aastaste, kahe- ja kolmeaastaste lepinguteni. Paljud pakuvad a tasuta prooviversioon ja / või 30-päevane raha tagasi garantii.

Igakuise teenuse eelised on see, et te pole pikaajalisse lepingusse lukustatud. Väikeettevõtted kasutavad tavaliselt ühiseid plaane, mis on olenemata plaani tüübist kõige odavamad.

Paljudel on sooduspakkumised väga madalad ja uuendamisel kõrgemad. Enne lepingu sõlmimist uurige seda kindlasti.

Mis on väikeettevõtte funktsioonide jaoks kõige olulisem veebimajutus?

Singel kõige olulisem funktsioon on tagatud tööajaga. Lisaks soovite reageerivat klienditoe, klõpsuga installimise ja ühe turvafunktsiooni.

Muud kui funktsioonid ja erinevad plaanid, sõltuvalt teie veebisaidi suurusest ja tüübist ning eelarvest.

Mis vahe on jagatud, VPS, pilve ja pühendatud hostimise vahel?

pilve hostimine

Jagatud hostimine on see, kui jagate serverit ja ressursse teiste veebisaitidega. Spetsiaalsega on teil oma server ja rohkem kontrolli.

Virtuaalne privaatserver (VPS) on virtualiseeritud server, mis toimib samamoodi nagu spetsiaalne server. Kuid see pakub kena kesktee, kuna seda hostitakse ühises füüsilises serveris.

Pilvemajutus on virtuaalne server, mis eksisteerib ainult küberruumis. See pakub parimat mastaapsust ja praktiliselt piiramatuid ressursse.

Milline on odavaim viis ettevõtte veebisaidi majutamiseks?

Üldiselt on kaks makseviisi: kord kuus või igal aastal. Pikaajalise lepingu valimine tähendab kuu kokkuvõttes vähem maksmist, kuid paljud on selle eest madalama tariifiga ette arveldavad. Kui olete lepingu sõlminud, lukustatakse teid selle määraga.

Kuuarveldus on kallim, kuid te pole pühendunud rohkem kui 30 päeva korraga.

Lõplikud mõtted

Oluline on valida igaks tööks sobivad tööriistad. Lõpuks taandub see teie isiklikele eelistustele ja nõudmistele. Pidage lihtsalt meeles, et selleks teie veebiettevõte raha teenimiseks, vajate kvaliteetset hostit.

Oleme andnud teile palju mõtlemisainet ja loodetavasti edastanud teile juhised, mida peate teadliku otsuse tegemiseks. mõelge hoolikalt läbi teie veebisaiditüüp, eeldatav kasv ja liiklus ning kui palju tehnilist tuge vajate, et pakkuda oma klientidele sellist teenust, mida nad väärivad.

Üldiselt pakub HostGator kõige ulatuslikumat kõikehõlmavat paketti. Selle funktsioonid on ületamatud ja sellel, kui kasvate väikeettevõttest suureks impeeriumiks, peaks teie saidi haldamiseks olema palju ressursse..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map