Shopify – król eCommerce

Jeśli w ogóle wiesz o eCommerce, to wiesz, że Shopify jest jednym z najlepszych rozwiązań dla uruchomienia sklepu. Co, moim zdaniem, jest ważnym aspektem eCommerce w ogóle.


Jaki jest sens sprzedawania rzeczy osobiście? Jeśli muszę mieć kontakt z człowiekiem, aby coś kupić, może nie być tego warte. Świat zewnętrzny jest przerażający.

Prawie 94% całej sprzedaży detalicznej nadal ma miejsce w sklepach z cegłą. Może to być zaskoczeniem, ale cały ten wzrost sprzyja zakupom internetowym, wyprzedzając sprzedaż detaliczną w pewnym momencie w niezbyt odległej przyszłości.

W tym miejscu wkracza Shopify. Jako faktyczny lider platformy eCommerce zapewnia Ci wsparcie w zakresie budowania i rozwijania nowo powstającego imperium eCommerce.

Nasze szybkie podejście

Gdyby każda osoba na świecie, która chciała sklepu internetowego, zapytała mnie, z której platformy eCommerce powinni skorzystać, powiedziałbym 95% z nich, aby korzystały z Shopify.

Ma najlepsze możliwości, funkcjonalność, funkcje i aplikacje w porównaniu do łatwości użycia. Tak, możesz mieć coś o większej funkcjonalności i tak, możesz mieć coś łatwiejszego w użyciu. Nie możesz’łączyć oba, chyba że używasz Shopify.

Pozostałe 5% to ludzie, którzy cenią sobie prostotę ponad wszystko inne, ludzie, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, ludzie, którzy cenią SEO ponad wszystko inne, i ludzie, którzy mają szalone pieniądze, aby rzucić okiem na programistów stron internetowych.

Dodatkowo, jeśli chcesz sprzedawać na Amazon, Etsy lub innych platformach zewnętrznych, możesz to zrobić za pomocą Shopify.Jest to prawdopodobnie największy punkt sprzedaży ich oprogramowania.

Jeśli należysz do którejkolwiek z tych kategorii, istnieją lepsze opcje. Bardzo rzadko ktoś spełnia te kryteria. Większość z was powinna po prostu skorzystać z Shopify.

Jak to działa

OK, powiedzmy, że zdecydowałeś się skorzystać z Shopify. Co teraz?

Świetne pytanie. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się.

Wskakiwanie do zaplecza Shopify może być nieco przytłaczające dla osób bez doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Na szczęście – nie jest to trudne po spędzeniu tam trochę czasu.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda deska rozdzielcza. Jak widać, istnieje wiele miejsc, w których można skupić wzrok. Podzielmy się tym, co się tutaj dzieje.

shopify dashborad

Lewa strona ekranu to miejsce, w którym wydarzy się wiele magii, więc zostawmy to jeszcze bardziej.

Po prawej stronie pulpitu możesz przełączać się między różnymi kanałami sprzedaży. Obok kanałów sprzedaży masz możliwość zmiany okresu sprzedaży. Poniżej pokazuje także całkowitą sprzedaż według kanałów.

Na środku ekranu Shopify pokaże dokładnie, co się dzieje w dniu, w którym to sprawdzasz. Poniżej pojawi się kilka różnych pomocnych rzeczy. Po pierwsze, wszystko, co wymaga uwagi, otrzyma ostrzeżenie na żółto.

Shopify pokazuje także inne przydatne rzeczy – takie jak najczęściej oglądane produkty.

W tym obszarze będą również aktualizowane różne statystyki dotyczące Twojej witryny. Wyświetlanych może być ponad 20 różnych rodzajów statystyk. Jeden przykład jest poniżej.

Po lewej stronie ekranu na desce rozdzielczej masz wszystko inne. Dokładniejszy widok sklepu z większą liczbą kanałów sprzedaży znajduje się poniżej.

Tutaj sprawdzisz wszystko w swoim sklepie. Każda sekcja jest względnie oczywista. Kliknięcie sekcji sklepu internetowego pozwala edytować rzeczywisty sklep. Sposób edycji witryny sklepowej zostanie szczegółowo opisany w sekcji motywów poniżej.

Ikona koła zębatego ustawień otwiera także duży obszar, w którym można znaleźć każde małe ustawienie, o którym można pomyśleć.

Funkcje Shopify wyjaśnione

Wszystkie funkcje Shopify zostały stworzone z myślą o eCommerce. Przyjrzymy się każdej części i porównamy funkcje, gratisy i narzędzia, które otrzymasz z każdym pakietem.

Zarządzanie zapasami

Oczywiste jest, że zarządzanie zapasami jest jednym z najważniejszych aspektów platformy eCommerce. Dodając produkt do Shopify, możesz organizować je w kolekcje, co ułatwia śledzenie wszystkiego.

obraz sklepu z aplikacjami shopify

Oto różne aspekty tworzenia produktu w Shopify krok po kroku:

 1. Tytuł i opis – Jest to względnie oczywiste, ale pole opisu oferuje sporo funkcjonalności. Filmy i zdjęcia można dodać do opisu. Tutaj możesz dodać coś, co ma związek z Twoim produktem, ale nie tylko pokazuje Twój produkt.
 2. Dostępność produktu – Jeśli masz wiele kanałów sprzedaży, tutaj możesz zdecydować, czy produkt jest dostępny w określonym. Możesz również zaplanować, kiedy te produkty zostaną opublikowane. Ułatwia to przesłuchanie wydania produktu i automatyzację jego publikacji.
 3. Obrazy – Możesz przeciągnąć obrazy do obszaru obrazu, użyć adresu URL lub ręcznie dodać obrazy ze swoich plików.
 4. Organizacja – Jak wspomniano wcześniej, kolekcje odgrywają ważną rolę w zarządzaniu zapasami. W tym miejscu określasz typ produktu, do której kolekcji należy i dodajesz niezbędne tagi. Innym aspektem tej sekcji jest to, że jeśli masz różnych dostawców, możesz tutaj określić, od którego dostawcy pochodzi produkt.
 5. Inwentarz – Jeden z najważniejszych aspektów organizacji katalogu produktów. W tym miejscu należy dodać kod SKU, kod kreskowy, protokół śledzenia i ilość. Istnieje również opcja umożliwienia klientom zakupu produktu, gdy nie ma go w magazynie.
 6. Wysyłka  – Shopify ma pewne funkcje wysyłkowe, aby określić wagę twojego produktu i kraj pochodzenia. Większość ustawień wysyłki zostanie wprowadzonych gdzie indziej na platformie. Jeśli masz produkty spełniane przez stronę trzecią, zostanie to określone tutaj.
 7. Warianty – Dodaj warianty, jeśli produkt występuje w wielu wersjach. Tutaj możesz dodać rozmiary i kolory, jeśli masz sklep z odzieżą.
 8. Podgląd listy wyszukiwarek – SEO jest bardzo ważne dla sklepu eCommerce. Większość właścicieli sklepów po prostu wyrzuca produkt na swojej stronie i ma nadzieję, że ludzie go zobaczą. Podgląd SEO oferowany przez Shopify pokaże dokładnie, jak Twój produkt wygląda w Google i innych wyszukiwarkach.

Raporty

Raporty oferowane na stronie głównej pulpitu zaplecza są fajne. Możesz jednak wejść głębiej!

Istnieje sekcja raportów, w której można zmieniać różne zmienne, takie jak sprzedaż, współczynniki konwersji, wizyty, wartość zamówienia, wskaźnik powtarzania klienta i zamówienia w ogóle. Wszystko to może być zmieniane w różnych przedziałach czasowych.

Dzięki temu dowiesz się, skąd ludzie odwiedzają Twoją witrynę. Jest to nieocenione z punktu widzenia marketingu.

Wiele kanałów (najlepsza część)

48% ludzi zaczyna szukać produktu na rynku. Oznacza to, że połowa ludzi szuka produktów w Amazon, eBay lub Etsy.

Świetna rzecz w Shopify, mimo że jest to platforma internetowa eCommerce, pomaga także sprzedawać w Amazon, eBay, Etsy i innych miejscach. Sprzedaż w mediach społecznościowych staje się znacznie łatwiejsza, gdy można zintegrować ją ze sklepem.

Optymalizacja mobilna

Jest prawdopodobne, że siedmiu na dziesięciu klientów będzie oglądać Twój sklep e-commerce za pomocą urządzenia mobilnego.

Oto dwie zabawne statystyki witryny eCommerce:

 • Sam zły projekt mobilny wystarczy, aby 57% internautów nie polecało Twojej firmy swoim rówieśnikom.
 • Prawie 80% konsumentów przestanie wchodzić w interakcje z Twoją witryną, jeśli witryna mobilna wyświetla się niewygodnie.

Wszystkie motywy w Shopify są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Oznacza to, że nie musisz tworzyć dwóch wersji swojej witryny, aby pozostać zaawansowanym technologicznie.

Shopify App Store

Shopify App StoreShopify naprawdę stara się naprawić każdy problem e-commerce, który się pojawia. Niestety posiadanie zbyt wielu funkcji w dowolnym oprogramowaniu pogarsza jego użyteczność i sprawia, że ​​interfejs użytkownika jest wrakiem. Wspaniałą rzeczą jest – mają sklep z aplikacjami.

Żadne rozwiązanie eCommerce Shopify nie’nie chcę sobie z tym poradzić’O tym, jak sobie poradzić, można zwykle znaleźć w sklepie z aplikacjami – za darmo lub za opłatą.

Istnieją aplikacje, które pozwalają osiągnąć prawie wszystko – niektóre lepsze niż inne. Jeśli potrzebujesz pomocy w mediach społecznościowych, są do tego odpowiednie aplikacje. Jeśli chcesz dropship, są do tego aplikacje. Jeśli chcesz stworzyć ogromne menu, które przeraża odwiedzających Twoją witrynę, istnieją do tego aplikacje. Jeśli chcesz ulepszyć grę obsługi klienta, są do tego odpowiednie aplikacje.

Przejrzenie listy aplikacji to świetna zabawa – ciekawe jest to, że ludzie napotkali problemy wymagające rozwiązania. Wiele z nich ma miesięczne opłaty cykliczne, więc jest to kolejna opcja, która może być lepsza, gdy dokonasz kilku sprzedaży.

skalowanie

Co się stanie, gdy Twój sklep naprawdę dobrze sobie radzi? Co się stanie, gdy będzie naprawdę dobrze? Mam nadzieję, że dzieje się wiele rzeczy. Jedną rzecz, którą don’chcesz, aby twój rozwój został zahamowany przez platformę eCommerce, którą wybrałeś.

Moim skromnym zdaniem, Wagi Shopify lepiej niż jakakolwiek inna opcja na rynku. Shopify może rosnąć wraz z tobą. Dzięki wyższym warstwowym cenom otrzymujesz pomoc, do której w przeszłości miały dostęp tylko firmy na poziomie przedsiębiorstwa.

Motywy Shopify (w / 100 darmowych motywów)

Shopify działa stosunkowo podobnie do sposobu WordPress działa pod względem faktycznego budowania witryny.

Proces jest prosty – wystarczy wybrać motyw. Każdy motyw będzie miał interfejs przeciągania i upuszczania, który pozwoli ci dostosować estetykę. Przesyłanie zdjęć i innych multimediów jest również proste. Można to zrobić bezpośrednio w interfejsie przeciągania i upuszczania.

Shopify oferuje darmowe i płatne motywy. Możesz także kupić motyw od zewnętrznego programisty, jeśli któryś z motywów Shopify nie jest dostępny’co ty’szukam.

Darmowe są minimalistyczne i proste. Naszym ulubionym darmowym jest Brooklyn, ponieważ wydaje się pasować do każdego rodzaju sklepu, ale jest sprzedawany jako motyw średniej wielkości sklepu z odzieżą. Mówi się, że każdy motyw specjalizuje się w konkretnym typie sklepu, ale każdy jest tak minimalny, że tak’d pracować dla każdego rodzaju sklepu.

bklyn

Ponieważ darmowe motywy są stosunkowo proste i nie’t oferuje wiele możliwości personalizacji – to nie jest’zły pomysł na zakup. Oczywiście Shopify już kosztuje sporo zmian. Racjonalizacja wydawania większej ilości pieniędzy na temat może być trudna. Dobrym pomysłem jest zacząć od darmowego motywu. Po dokonaniu garści sprzedaży możesz wziąć część zysków i ponownie zainwestować w motyw premium.

Oprócz dużej liczby motywów dostępnych do kupienia w Shopify, istnieje cała grupa zewnętrznych programistów, którzy tworzą motywy.

Ci programiści tworzą motywy dla usług hostingowych takich jak Shopify, WordPress i BigCommerce. Najlepsze z nich posiadają świetne bazy wiedzy i same duże społeczności, które pomogą Ci w twoich projektach.

Shopify Obsługa klienta

Najlepsza część wsparcia w Shopify to ta sama rzecz, z której znany jest WordPress – i nie ma to nic wspólnego z firmą.

Społeczność jest ogromna w Shopify i fora są zawsze aktywne. Jeśli masz jakieś pytanie, odpowiedź jest zwykle szybkie wyszukiwanie. Jeśli tak nie jest’t – wszystko, co musisz zrobić, to opublikować coś na forach. W tym momencie trudno byłoby mieć pytanie, które nie zostało zadane’jeszcze nie otrzymano odpowiedzi.

jednak!

Jeśli tak, a ty nie’mam czas, aby opublikować coś na forum, Shopify’Obsługa klienta jest fantastyczna. Shopify oferuje wsparcie telefoniczne – które jest zmieniaczem gier, gdy potrzebujesz szybkiej pomocy. Podobnie jak wychodzenie na zewnątrz, rozmawianie z ludźmi jest przerażające.

Na szczęście Shopify też ma wsparcie czatu i e-mail. Tamtejsi agenci są tak samo pomocni jak agenci przez telefon.

Shopify ma bazę wiedzy pełną przydatnych informacji w formie tekstowej. Są też filmy wideo obejmujące wszystko, co nauczy Cię wszystkiego, co chcesz wiedzieć o Shopify. Organizują również seminaria internetowe, jeśli chcesz zadać jakieś pytania.

Shopify Ceny wyjaśnione

Shopify jest wprawdzie odrobinę drogie. Czy kiedykolwiek słyszałeś stare zdanie, musisz wydawać pieniądze, aby zarabiać pieniądze?

Wydawanie 30 dolców miesięcznie na utworzenie w pełni utworzonego sklepu e-commerce wydaje mi się warte, jeśli naprawdę chcesz zbudować prawdziwy biznes. Jeśli Twój sklep eCommerce jest raczej hobby, warto poszukać tańszej opcji.

Jednym z najlepszych aspektów Shopify jest to, że skaluje się z Tobą, możesz zarabiać ponad milion dolarów przychodów i nadal płacić 29 USD miesięcznie. Nie zalecamy tego, ponieważ wyższe ceny warstwowe oferują wiele korzyści dla dużej firmy.

Każda warstwa cenowa obejmuje nieograniczoną liczbę produktów, wsparcie 24/7, możliwość sprzedaży w innych kanałach sprzedaży, ręczne tworzenie zamówień, kody rabatowe, certyfikat SSL, odzyskiwanie porzuconych koszyków, płatności Shopify z analizą oszustw, aplikację POS, sprzęt fizyczny i solidny wybór aplikacji.

Ceny ShopifyPodstawowe ShopifyShopifyZaawansowane Shopify
Cena za miesiac29 USD79 USD299 USD
funkcjeDwa konta pracownicze i zniżka na wysyłkęPięć kont pracowników, lepiej zdyskontowana wysyłka, karty upominkowe, profesjonalne raporty, sześcienna cena USPS Priority Mail i niższe opłaty za płatnościPiętnaście kont pracowników, lepiej zdyskontowana wysyłka, karty upominkowe, profesjonalne raporty, zaawansowane narzędzie do tworzenia raportów, obliczone stawki za wysyłkę innych firm, ceny priorytetowe USPS Cubic i niższe opłaty za płatności

FAQ

Która platforma eCommerce jest najlepsza dla małych firm?

Shopify to najlepsza platforma dla eCommerce. To’jest przeznaczony dla właścicieli firm, którzy chcą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki dzięki dobrze prosperującej społeczności internetowej. Jeśli szukasz więcej na rozpoczęcie, sprawdź nasze najlepszy hosting dla małych firm artykuł.

Czy Shopify lub BigCommerce Better?

Kupuj lepiej w większości kategorii. BigCommerce jest przydatny w kilku sytuacjach, ale ogólnie Shopify jest lepszy.

Jakie ramy są najlepsze dla witryn eCommerce?

Najlepsze ramy to Shopify. Oprogramowanie ma wszystko, co pozwala Ci rozwinąć witrynę eCommerce do najwyższych możliwych poziomów, a także po prostu uruchomić mały sklep butikowy.

Nie polecałbym używania darmowy kreator stron internetowych jeśli poważnie myślisz o swoim nowym przedsięwzięciu.

Który jest najlepszym narzędziem do tworzenia witryn eCommerce?

Najłatwiejszym narzędziem do budowania witryny eCommerce jest Squarespace. Jednak z tą początkową łatwością przychodzą długoterminowe poświęcenia dzięki funkcji eCommerce. Najlepszym połączeniem łatwości i funkcjonalności jest Shopify.

Bloguje na Shopify Any Good?

Blogowanie na Shopify jest proste, ale działa równie dobrze, jak inne platformy do tworzenia stron internetowych. Jedynym ogromnym krokiem byłoby hostowanie sklepu eCommerce na WordPress. Aby dowiedzieć się więcej o WP, przeczytaj nasz przewodnik po najlepsi gospodarze WordPress.

Ile kosztuje sprzedaż w Shopify?

Plany na Shopify zaczynają się od 29 USD miesięcznie.

Kupuj w pigułce

Shopify został zbudowany, aby obsługiwać klientów eCommerce. Założyciele próbowali stworzyć sklep internetowy już w ciągu dnia i odkryli, że było to bardzo trudne.

Szybko do przodu i łatwo zauważyć, że ich wizja stworzenia łatwej w użyciu platformy eCommerce, która faktycznie oferuje wszystko, czego może chcieć przedsiębiorca, jest w pełni zrealizowana.

Zdecydowanie warto sprawdzić inne opcje w przestrzeni eCommerce, aby sprawdzić, czy któraś z nich mówi do Ciebie. Jeśli potrzebujesz sprawdzonej metody budowy i rozwoju sklepu internetowego, skorzystaj z Shopify.

Jeśli nadal szukasz więcej rozwiązań hostingowych, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym najlepszego australijskiego hostingu. Dzięki chłopaki!

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map