Shopify – e-Ticaretin Kralı

Eğer e-ticaret hakkında bir şey biliyorsanız o zaman Shopify mağazanızı çalıştırmak ve çalıştırmak için en iyi çözümlerden biri olduğunu biliyorsunuz. Hangi genel olarak e-ticaret önemli bir yönü olduğunu düşünüyorum.


Artık bir şeyleri bizzat satmanın anlamı nedir? Bir şeyi satın almak için insanla temas kurmam gerekirse buna değmeyebilir. Dış dünya korkutucu.

Perakende satışların neredeyse% 94’ü hala tuğla ve harç mağazalarında yapılmaktadır. Bu bir sürpriz olarak gelebilir, ancak tüm büyüme, çok uzak olmayan bir gelecekte perakende satışları yenerek çevrimiçi alışverişe borç veriyor.

İşte Shopify devreye giriyor. E-Ticaret platform alanında fiili lider olarak, yeni başlayan e-Ticaret imparatorluğunuzu oluşturmak ve büyütmek söz konusu olduğunda sizi ele alıyorlar..

Hızlı Alım

Gezegendeki bir çevrimiçi mağazayı isteyen her kişi bana hangi e-ticaret platformunu kullanmaları gerektiğini sorduysa,% 95’ine Shopify’ı kullanmasını söylerdim.

Kullanmanın ne kadar kolay olduğuna göre tartılan en iyi yeteneklere, işlevselliğe, özelliklere ve uygulamalara sahiptir. Evet, daha fazla işlevsellik içeren bir şeye sahip olabilirsiniz ve evet, kullanımı daha kolay bir şeye sahip olabilirsiniz. Hayır yapamazsın’Shopify kullanmadığınız sürece her ikisini birleştirmediniz.

Diğer% 5, her şeye göre sadeliğe değer veren insanlar, web sitesi geliştirme deneyimine sahip olanlar, SEO’ya değer veren insanlar ve bir web geliştiricilerine atmak için çılgın parası olan insanlar olacaktır..

Ayrıca Amazon, Etsy veya diğer üçüncü taraf pazarlarında satış yapmak istiyorsanız bunu Shopify ile yapabilirsiniz.Bu muhtemelen yazılımlarının en büyük satış noktası.

Bu kategorilerden birine girerseniz daha iyi seçenekler vardır. Birinin bu kriterlere uyması oldukça nadirdir. Çoğunuz Shopify ile gitmelisiniz.

Nasıl çalışır

Tamam, diyelim ki Shopify’ı kullanmaya karar verdiniz. Şimdi ne olacak?

Harika bir soru. İlk adım giriş yapmaktır.

Shopify’ın arka ucuna atlamak, sıfır web sitesi geliştirme deneyimine sahip insanlar için biraz ezici olabilir. Neyse ki – orada biraz zaman geçirdikten sonra zor değil.

Aşağıda gösterge tablosunun nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Gördüğünüz gibi gözlerinizin sabitleyebileceği birçok yer var. Burada olanları yıkalım.

shopify dashborad

Ekranın sol tarafı, bir sürü sihrin gerçekleşeceği yer, bu yüzden onu daha aşağıya bırakalım.

Gösterge tablosunun sağ tarafında, farklı satış kanallarınız arasında geçiş yapabilirsiniz. Satış kanallarının yanında, satışların gösterileceği süreyi değiştirme olanağınız vardır. Aşağıda, kanala göre toplam satışları da gösterir.

Ekranın ortasında, Shopify tam olarak kontrol ettiğiniz gün neler olduğunu size gösterecektir. Bunun altında, bir dizi farklı yararlı malzeme görünecektir. İlk olarak, mağazanızda dikkat edilmesi gereken her şey sarı bir uyarı alacaktır.

Shopify ayrıca en çok görüntülenen ürünleriniz gibi diğer yararlı şeyleri de gösterir.

Bu alan aynı zamanda web sitenizle ilgili çeşitli istatistikler hakkında sizi güncelleyecektir. Gösterilen 20’den fazla farklı türde istatistik olabilir. Bir örnek aşağıdadır.

Gösterge tablosundaki ekranın sol tarafında, diğer her şeye sahipsiniz. Daha fazla satış kanalına sahip bir mağazanın daha yakından görünümü aşağıdadır.

Burası mağazanızdaki her şeyi kontrol edeceğiniz yerdir. Her bölüm nispeten açıklayıcıdır. Çevrimiçi mağaza bölümüne tıklamak, gerçek mağazanızı düzenlemenizi sağlar. Mağazanızı düzenlemenin yolu aşağıdaki tema bölümünde ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

Ayarlar dişli çark simgesi ayrıca, düşünülebilecek her küçük ayarın bulunduğu geniş bir alan açar.

Shopify Özellikleri Açıklandı

Shopify’daki tüm özellikler e-Ticaret düşünülerek oluşturuldu. Her parçaya bir göz atacağız ve her paketle alacağınız özellikleri, freebies ve araçları karşılaştıracağız.

Envanter yönetimi

Envanter yönetiminin bir e-ticaret platformunun en önemli yönlerinden biri olduğunu söylemeye gerek yok. Shopify’a bir ürün eklerken, bunları koleksiyonlar içinde düzenleyebilir, böylece her şeyi takip etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

shopify uygulamasının görüntüsü

Shopify’da adım adım ürün oluşturmanın çeşitli yönleri:

 1. Başlık ve Açıklama – Bu nispeten açıklayıcıdır, ancak açıklama kutusu biraz işlevsellik sunmaktadır. Videolar ve resimler açıklamaya eklenebilir. Burası, ürününüzle ilgili bir şey eklemek istediğiniz, ancak yalnızca ürününüzü göstermeyen.
 2. Ürün erişilebilirliği – Birden fazla satış kanalınız varsa, ürünün belirli bir kanalda mevcut olup olmadığına karar verebileceğiniz yer burasıdır. Bu ürünlerin ne zaman yayınlanacağını da programlayabilirsiniz. Bu, bir ürün sürümünü hızlandırmayı ve ürünün yayınlanmasını otomatikleştirmeyi kolaylaştırır.
 3. Görüntüler – Görüntüleri resim alanına sürükleyebilir, bir URL kullanabilir veya dosyalarınızdan manuel olarak resim ekleyebilirsiniz.
 4. organizasyon – Daha önce de belirtildiği gibi, koleksiyonlar envanter yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır. Burası, ait olduğu koleksiyonun türünü belirttiğiniz ve gerekli etiketleri eklediğiniz yerdir. Bu bölümün başka bir yönü, çeşitli satıcılarınız varsa, bu ürünün hangi satıcıdan geldiğini belirtebileceğiniz yerdir..
 5. Envanter – Ürün kataloğunuzu düzenlemenin en önemli yönlerinden biri. Burada SKU, barkod, izleme protokolü ve miktar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, müşterilerin stokta kalmadığında ürünü satın almalarına izin verme seçeneği de vardır..
 6. Nakliye – Shopify, ürününüzün ve menşe ülkenizin ağırlığını belirtmek için bazı gönderim işlevlerine sahiptir. Gönderim ayarlarının çoğu platformun başka bir yerinde yapılır. Üçüncü bir tarafça yerine getirilen ürünleriniz varsa, burada belirtilecektir.
 7. Varyantlar – Ürün birden çok sürümde geliyorsa varyant ekleyin. Bir giyim mağazanız varsa, boyutlar ve renkler ekleyeceğiniz yer burasıdır..
 8. Arama Motoru Listeleme Önizlemesi – SEO, bir e-ticaret mağazası için çok önemlidir. Çoğu mağaza sahibi, web sitelerine bir ürün atıyor ve insanların onu görmesini umuyor. Shopify tarafından sunulan SEO önizlemesi, ürününüzün Google’da ve diğer arama motorlarında tam olarak nasıl göründüğünü gösterecektir.

Raporlar

Arka uç gösterge tablonuzun ana sayfasında sunulan raporlar iyi. Yine de daha derine inebilirsin!

Satışlar, dönüşüm oranları, ziyaretler, sipariş değeri, tekrar müşteri oranı ve genel olarak siparişler gibi çeşitli değişkenleri değiştirebileceğiniz bir raporlar bölümü vardır. Tüm bunlar farklı zaman dilimleriyle manipüle edilebilir.

Bu aynı zamanda kullanıcıların sitenizi nereden ziyaret ettiğini de gösterir. Bu, pazarlama açısından paha biçilmezdir.

Çoklu Kanallar (En İyi Bölüm)

İnsanların% 48’i pazarlarda bir ürün aramaya başlıyor. Bu, dışarıdaki insanların yarısının ürünler için Amazon, eBay veya Etsy’ye döndüğü anlamına gelir.

Bir e-ticaret web sitesi platformu olmasına rağmen Shopify ile ilgili en iyi şey, Amazon, eBay, Etsy ve diğer yerlerde de satış yapmanıza yardımcı olur. Mağazanıza entegre edebildiğinizde sosyal medyada satış yapmak çok daha kolay hale geliyor.

Mobil Optimizasyon

Muhtemelen 10 müşterinizden yedisi bir mobil cihaz kullanarak e-ticaret mağazanızı görüntüleyecek.

İşte sizin için iki eğlenceli e-ticaret web sitesi istatistikleri:

 • İnternet kullanıcılarının% 57’si işinizi akranlarına tavsiye etmemek için tek başına zayıf mobil tasarım yeterlidir.
 • Mobil web sitesi uygunsuz bir şekilde görüntüleniyorsa, tüketicilerin neredeyse% 80’i web sitenize katılmayı bırakacaktır.

Shopify’daki temaların tümü mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Bu, teknolojik açıdan gelişmiş kalmak için web sitenizin iki sürümünü oluşturmanız gerekmeyeceği anlamına gelir.

Shopify App Store

shopify uygulama mağazasıShopify gerçekten kendini gösteren her e-Ticaret sorunu için bir düzeltme sunmaya çalışır. Ne yazık ki, herhangi bir yazılımda çok fazla özelliğe sahip olmak, yazılımın kullanılabilirliğini azaltır ve kullanıcı arayüzünü bir enkaz haline getirir. Harika olan şey – bir uygulama mağazası var.

Shopify’ın yapamadığı herhangi bir e-Ticaret çözümü’uğraşmak istemiyorum’t ile uğraşmak için genellikle app mağazada bulunabilir – ücretsiz veya bir fiyat için.

Neredeyse her şeyi başarmak için uygulamalar var – bazıları diğerlerinden daha iyi. Sosyal medya konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bunun için uygulamalar var. Eğer dropship istiyorsanız, bunun için uygulamalar var. Web sitenizin ziyaretçilerini korkutan büyük bir menü yapmak istiyorsanız bunun için uygulamalar var. Müşteri destek oyununuzu hızlandırmak istiyorsanız, bunun için uygulamalar var.

Uygulama listesi üzerinden bakmak biraz eğlencelidir – sadece insanların bir çözümün gerektirdiği sorunları görmek ilginçtir. Birçoğunun aylık yinelenen ücretleri var, bu yüzden birkaç satış yaptıktan sonra daha iyi olabilecek başka bir seçenek.

ölçekleme

Mağazanız gerçekten başarılı olduğunda ne olur? Gerçekten iyi olduğunda ne olur? Umarım birçok şey olur. Yapmadığın tek şey’gerçekleşmesini istemeniz, büyümenizin, kullanmayı seçtiğiniz e-Ticaret platformu tarafından hamstilmesidir..

Benim düşünceme göre, Shopify, piyasadaki diğer tüm seçeneklerden daha iyi. Shopify sizinle birlikte büyüyebilir. Daha yüksek kademeli fiyatlandırma ile geçmişte yalnızca kurumsal düzeydeki işletmelerin erişebileceği yardımı alırsınız.

Shopify Temaları (100 Ücretsiz Tema ile)

Shopify, görece benzer şekilde çalışır WordPress aslında web sitenizi oluşturma açısından çalışır.

İşlem basittir – tek yapmanız gereken bir tema seçmek. Her temanın, estetiği özelleştirmenizi sağlayacak bir sürükle ve bırak arayüzü olacaktır. Resim ve diğer ortamları yüklemek de basittir. Doğrudan sürükle ve bırak arayüzünde yapılabilir.

Shopify ücretsiz ve ücretli temalar sunar. Shopify temalarından herhangi biri yoksa, bir üçüncü taraf tema geliştiricisinden de tema satın alabilirsiniz’ne sen’yeniden arıyorum.

Özgür olanlar minimalist ve basittir. Kullanmak için en sevdiğimiz ücretsiz olanı, her tür mağazaya sığdığı gibi Brooklyn’dir, ancak orta ölçekli bir giyim mağazası teması olarak pazarlanmaktadır. Her temanın belirli bir mağaza türü için uzmanlaştığı söyleniyor, ancak her biri çok az’her türlü mağaza için çalışır.

bklyn

Ücretsiz temalar nispeten temel ve don’t Bir sürü özelleştirme sunma – değil’t Bir tane satın almak kötü bir fikir. Açıkçası, Shopify zaten iyi bir değişim maliyeti. Bir temaya daha fazla para harcamanın rasyonelleştirilmesi zor olabilir. İyi bir fikir, ücretsiz bir tema ile başlamaktır. Bir avuç satış yapıldıktan sonra, kârın bir kısmını alıp premium bir temaya yeniden yatırım yapabilirsiniz.

Shopify’da satın alınabilecek çok sayıda temanın yanı sıra, temalar oluşturan bir sürü üçüncü taraf geliştirici var..

Bu geliştiriciler Shopify, WordPress ve BigCommerce gibi barındırma hizmetleri için temalar oluşturur. En iyi olanlar, tasarımlarınızda size yardımcı olmak için büyük bilgi tabanları ve büyük topluluklarla birlikte gelir.

Shopify Müşteri Desteği

Shopify’daki destekle ilgili en iyi bölüm, WordPress’in bildiği şeyle aynıdır ve şirketle hiçbir ilgisi yoktur..

Topluluk Shopify’da çok büyük ve forumlar her zaman etkindir. Herhangi bir sorunuz varsa, cevap genellikle hızlı bir aramadır. Eğer değilse’t – tek yapmanız gereken forumlara bir şeyler göndermek. Bu noktada, şu soruları cevaplamak zor olurdu:’henüz cevaplanmadı.

ancak!

Varsa ve yapmazsan’Bir foruma bir şeyler göndermek için zamanınız yok, Shopify’s müşteri desteği harika. Shopify, hızlı yardıma ihtiyacınız olduğunda bir oyun değiştirici olan telefon desteği sunuyor. Tıpkı dışarı çıkmak gibi, insanlarla konuşmak korkutucu.

Neyse ki, Shopify da var sohbet desteği ve e-posta desteği. Oradaki ajanlar, telefondaki ajanlar kadar faydalıdır.

Shopify, metin biçiminde yararlı bilgilerle dolu bir bilgi tabanına sahiptir. Shopify hakkında bilmek istediğiniz her şeyi size öğretecek her şeyi kapsayan videolar da vardır. Orada herhangi bir soru sormak istiyorsanız da web seminerleri barındırıyorlar.

Shopify Fiyatlandırması Açıklandı

Shopify kuşkusuz biraz pahalı. Hiç eski ifadeyi duydunuz mu, para kazanmak için para harcamanız gerekiyor?

Tamamen oluşturulmuş bir e-ticaret mağazasına sahip olmak için ayda 30 dolar harcamak, gerçek bir iş kurmak istiyorsanız bana değer. E-Ticaret mağazanız daha çok bir hobi ise, daha ucuz bir seçenek aramak mantıklıdır.

Shopify’ın en iyi yönlerinden biri, sizinle ölçeklendirilmesidir, bir milyon dolardan fazla gelir elde ediyor olabilirsiniz ve yine de ayda 29 dolar ödüyorsunuz. Daha yüksek kademeli fiyatlandırma, büyük bir işletme için bir sürü avantaj sunduğundan bunu yapmanızı önermiyoruz.

Her bir fiyatlandırma sınırı sınırsız ürünler, 7/24 destek, diğer satış kanallarında satış yapma olanağı, manuel sipariş oluşturma, indirim kodları, SSL sertifikası, terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma, Sahtekarlık analizi ile Shopify ödemeleri, POS uygulaması, fiziksel donanım ve sağlam uygulama seçimi.

Shopify FiyatlandırmasıTemel ShopifyShopifyGelişmiş Shopify
Aylık Fiyat29 $$ 79299 $
Özellikleriİki personel hesabı ve indirimli gönderimBeş personel hesabı, daha iyi indirimli nakliye, hediye kartları, profesyonel raporlar, USPS Öncelikli Posta Kübik fiyatlandırma ve daha düşük ödeme ücretleriOn beş personel hesabı, daha iyi indirimli nakliye, hediye kartları, profesyonel raporlar, gelişmiş rapor oluşturucu, üçüncü taraf hesaplanan gönderim ücretleri, USPS Öncelikli Posta Kübik fiyatlandırma ve düşük ödeme ücretleri

SSS

Küçük İşletmeler için Hangi e-Ticaret Platformu En İyisidir?

Shopify e-Ticaret için en iyi platformdur. O’başarılı bir çevrimiçi topluluk ile her şeyi parmaklarının ucunda isteyen işletme sahipleri için tasarlanmıştır. Başlangıç ​​için daha fazlasını arıyorsanız, küçük işletmeler için en iyi hosting makale.

Shopify veya BigCommerce Daha İyi mi?

Shopify notları çoğu kategoride daha iyi. BigCommerce birkaç durumda yararlıdır, ancak genel olarak Shopify daha iyidir.

E-Ticaret Web Siteleri İçin En Uygun Çerçeve?

En iyi çerçeve Shopify. Yazılım, bir e-Ticaret web sitesini mümkün olan en yüksek noktalara büyütmenizi ve sadece küçük bir butik dükkan işletmenizi sağlayan her şeye sahiptir..

Ben bir tavsiye etmem ücretsiz web sitesi oluşturucu yeni girişiminiz konusunda da ciddiyseniz.

En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucusu?

Aslında bir web sitesi oluşturmak için en kolay e-ticaret web sitesi oluşturucu Squarespace. Bununla birlikte, bu ilk kolaylık, e-ticaret işlevselliği ile uzun vadeli fedakarlıklarla birlikte gelir. Kolaylık ve işlevselliğin en iyi karışımı Shopify’dır.

Shopify Herhangi İyi Mal Bloglama?

Shopify’da blog yazmak basittir ancak diğer web sitesi oluşturma platformlarında olduğu gibi çalışır. Tek büyük adım, e-ticaret mağazanızı WordPress’te barındırmak olacaktır. WP hakkında daha fazla bilgi edinmek için, en iyi WordPress sunucuları.

Shopify’da Satış Yapmanın Maliyeti?

Shopify’daki planlar aylık 29 $ ‘dan başlıyor.

Özetle Shopify

Shopify, e-ticaret umutlarına hizmet etmek için inşa edildi. Kurucular gün içinde bir çevrimiçi mağaza oluşturmaya çalıştılar ve bunu yapmanın çok zor olduğunu öğrendiler.

Şimdiye kadar ilerleyin ve aslında bir girişimcinin isteyebileceği her şeyi sunan, kullanımı kolay bir e-ticaret platformu oluşturma vizyonlarının tamamen gerçekleştiğini görmek kolaydır..

Bunlardan herhangi birinin sizinle konuşup konuşmadığını görmek için e-Ticaret alanındaki diğer seçenekleri incelemeye kesinlikle değer. Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak ve büyütmek için kanıtlanmış bir yöntem istiyorsanız Shopify’ı kullanın..

Hala daha fazla barındırma çözümü arıyorsanız, en iyi Avustralya web barındırma için kılavuzumuza bakın. Teşekkürler beyler!

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map