Shopify – e-komercijas karalis

Ja jūs vispār zināt kaut ko par e-komerciju, tad jūs zināt, ka Shopify ir viens no labākajiem risinājumiem, lai jūsu veikals tiktu izveidots un darbotos. Kas, manuprāt, ir svarīgs e-komercijas aspekts kopumā.


Kāda jēga pat lietas pārdot klātienē? Ja man ir jābūt cilvēku kontaktiem, lai kaut ko nopirktu, tas, iespējams, nebūtu tā vērts. Ārpasaule ir biedējoša.

Gandrīz 94% no visiem mazumtirdzniecības apjomiem joprojām notiek ķieģeļu un javas veikalos. Tas var būt pārsteigums, bet visa izaugsme ir saistīta ar iepirkšanos tiešsaistē, kas kādā brīdī ne tik tālā nākotnē izsvītro mazumtirdzniecību..

Šajā vietā nonāk Shopify. Kā faktiskais e-komercijas platformas līderis, viņi ir jūs aptvēruši, kad jāveido un jāattīsta sava jaunā e-komercijas impērija..

Mūsu ātrais veikums

Ja katrs planētas cilvēks, kurš vēlējās tiešsaistes veikalu, man jautātu, kuru e-komercijas platformu viņiem vajadzētu izmantot, es 95% no viņiem teiktu, ka viņi izmanto Shopify.

Tam ir vislabākās iespējas, funkcionalitāte, funkcijas un lietotnes, salīdzinot ar to, cik viegli to izmantot. Jā, jums var būt kaut kas ar lielāku funkcionalitāti, un jā, jums var būt kaut kas vieglāk lietojams. Nē, jūs varat’t, ja jūs neizmantojat Shopify.

Pārējie 5% būtu cilvēki, kas novērtē vienkāršību pār visu pārējo, cilvēki, kuriem ir liela vietņu izstrādes pieredze, cilvēki, kuri SEO vērtē vairāk nekā viss pārējais, un cilvēki, kuriem ir traka nauda, ​​lai iemestu tīmekļa izstrādātājus..

Turklāt, ja vēlaties pārdot vietnē Amazon, Etsy vai citās trešo pušu tirdzniecības vietās, to varat izdarīt arī ar Shopify.Tas, iespējams, ir viņu programmatūras lielākais pārdošanas punkts.

Ja jūs ietilpst kādā no šīm kategorijām, ir labākas iespējas. Tas ir diezgan reti, ja kāds atbilst šiem kritērijiem. Lielākajai daļai no jums vajadzētu doties tikai ar Shopify.

Kā tas strādā

Labi, pieņemsim, ka jūs nolēmāt izmantot Shopify. Ko tagad?

Lielisks jautājums. Pirmais solis ir pieteikšanās.

Ienākšana Shopify aizmugurē var būt nedaudz apgrūtinoša cilvēkiem ar nulles vietņu izstrādes pieredzi. Par laimi – nav grūti pēc tam, kad esat tur pavadījis nedaudz laika.

Zemāk varat redzēt, kā izskatās informācijas panelis. Kā redzat, ir daudz vietu, kur var pieķerties jūsu acīm. Noārdīsimies šeit notiekošo.

veikals dashborad

Ekrāna kreisajā pusē notiek liela maģija, tāpēc atstājiet to tālāk.

Informācijas paneļa labajā pusē varat pārvietoties pa dažādiem pārdošanas kanāliem. Blakus pārdošanas kanāliem ir parādīta jūsu iespēja mainīt pārdošanas periodu. Zem tā redzams arī kopējais pārdošanas apjoms pa kanāliem.

Ekrāna vidū Shopify parādīs tieši to, kas notiek dienā, kad to pārbaudāt. Zem tā parādīsies daudz dažādu noderīgu lietu. Pirmkārt, jebkuram jūsu veikalam, kam jāpievērš uzmanība, dzeltenā krāsā būs brīdinājums.

Shopify parāda arī citas noderīgas lietas – piemēram, jūsu visvairāk skatītos produktus.

Šajā apgabalā jūs atradīsit arī dažāda statistika par jūsu vietni. Var parādīt vairāk nekā 20 dažādu veidu statistiku. Viens piemērs ir zemāk.

Informācijas panelī ekrāna kreisajā pusē ir viss pārējais. Tālāk ir redzams tuvāk skats uz veikalu, kurā ir vairāk tirdzniecības kanālu.

Šeit jūs pārbaudīsit visu, kas atrodas jūsu veikalā. Katra sadaļa ir samērā pašsaprotama. Noklikšķinot uz tiešsaistes veikala sadaļu, varat rediģēt faktisko veikalu. Veikala rediģēšanas veids tiks detalizēti aprakstīts zemāk esošajā tēmu sadaļā.

Iestatījumu zobrata ikona parāda arī lielu laukumu, kur atrodams katrs mazais iestatījums, par kuru var padomāt.

Shopify funkcijas izskaidrotas

Visas Shopify funkcijas tika izveidotas, paturot prātā e-komerciju. Mēs apskatīsim katru daļu un salīdzināsim funkcijas, bezmaksas krājumus un rīkus, ko iegūsit ar katru paketi.

Krājumu vadība

Pats par sevi saprotams, ka krājumu pārvaldība ir viens no vissvarīgākajiem e-komercijas platformas aspektiem. Pievienojot produktu Shopify, jūs varat tos sakārtot kolekcijās, padarot visu viegli izsekojamu.

appify lietotņu veikala attēls

Šeit ir norādīti dažādi aspekti, kā soli pa solim izveidot produktu Shopify:

 1. Nosaukums un apraksts – Tas ir samērā pašsaprotami, taču apraksta lodziņš piedāvā diezgan nelielu funkcionalitāti. Aprakstā var pievienot videoklipus un attēlus. Šeit jūs pievienojat kaut ko, kas saistīts ar jūsu produktu, bet ne tikai parāda jūsu produktu.
 2. Produktu pieejamība – Ja jums ir vairāki pārdošanas kanāli, šeit varat izlemt, vai produkts ir pieejams noteiktā kanālā. Varat arī plānot, kad šie produkti tiks publicēti. Tas ļauj viegli uzlabot produkta izlaišanu un automatizēt produkta publicēšanu.
 3. Attēli – Attēlus var vilkt attēlu apgabalā, izmantot URL vai arī pievienot failus manuāli no failiem.
 4. Organizācija – Kā jau minēts iepriekš, krājumiem ir liela nozīme krājumu pārvaldībā. Šeit jūs norādāt produkta tipu, kurai kolekcijai tas pieder, un pievienojiet visus nepieciešamos tagus. Vēl viens šīs sadaļas aspekts ir tas, ka, ja jums ir dažādi pārdevēji, šeit varat norādīt, no kura pārdevēja produkts ir ražots.
 5. Inventārs – Viens no vissvarīgākajiem aspektiem jūsu produktu kataloga organizēšanā. Šeit varat pievienot SKU, svītrkodu, izsekošanas protokolu un daudzumu. Ir arī iespēja ļaut klientiem iegādāties preci, kad tā nav noliktavā.
 6. Piegāde – Shopify tiešām ir dažas piegādes funkcijas, lai norādītu jūsu produkta svaru un izcelsmes valsti. Lielākā daļa nosūtīšanas iestatījumu tiks veikti citur platformā. Ja jums ir produkti, kurus izpildījusi trešā puse, tas tiks norādīts šeit.
 7. Varianti – Pievienojiet variantus, ja produktam ir vairākas versijas. Šeit varat pievienot izmērus un krāsas, ja jums ir apģērbu veikals.
 8. Meklētājprogrammu saraksta priekšskatījums – SEO ir tik svarīgs e-komercijas veikals. Lielākā daļa veikalu īpašnieku produktu iemet savā vietnē un cer, ka cilvēki to redzēs. Shopify piedāvātais SEO priekšskatījums parādīs, kā tieši jūsu produkts parādās Google un citās meklētājprogrammās.

Ziņojumi

Pārskati, kas tiek piedāvāti jūsu aizmugurējā paneļa mājas lapā, ir jauki. Tomēr jūs varat iedziļināties!

Ir pārskatu sadaļa, kurā varat mainīt dažādus mainīgos, piemēram, pārdošanas apjomus, reklāmguvumu līmeņus, apmeklējumus, pasūtījuma vērtību, atkārtotu klientu likmi un pasūtījumus kopumā. Ar to visu var manipulēt dažādos laika periodos.

Tas jums arī pateiks, no kurienes cilvēki apmeklē jūsu vietni. No mārketinga viedokļa tas ir nenovērtējams.

Vairāki kanāli (labākā daļa)

48% cilvēku produktu sāk meklēt tirgū. Tas nozīmē, ka puse cilvēku no turienes meklē produktus Amazon, eBay vai Etsy.

Lieliska lieta par Shopify, kaut arī tā ir e-komercijas vietņu platforma, tas arī palīdz pārdot vietnēs Amazon, eBay, Etsy un citās vietās. Pārdošana sociālajos medijos kļūst daudz vienkāršāka, ja varat to integrēt veikalā.

Mobilo ierīču optimizācija

Visticamāk, ka septiņi no 10 klientiem apmeklēs jūsu e-komercijas veikalu, izmantojot mobilo ierīci.

Šeit ir divi jautri e-komercijas vietņu statistikas dati par jums:

 • Ar sliktu mobilo dizainu vien ir pietiekami, lai 57% interneta lietotāju neiesaka jūsu biznesu vienaudžiem.
 • Gandrīz 80% patērētāju pārtrauks sazināties ar jūsu vietni, ja mobilā vietne parādīsies neērti.

Visas Shopify tēmas ir optimizētas mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka jums nevajadzēs izveidot divas savas vietnes versijas, lai paliktu tehnoloģiski progresīvas.

Shopify App Store

shopify lietotņu veikalsShopify patiešām cenšas piedāvāt risinājumu katrai e-komercijas problēmai. Diemžēl, ja jebkurai programmatūrai ir pārāk daudz funkciju, tas mazina tās lietojamību un padara UI par vraku. Lieliska lieta ir – viņiem ir lietotņu veikals.

Jebkurš e-komercijas risinājums Shopify to nedara’nevēlaties tikt galā ar vai nav’Lai veiktu darījumus, parasti var atrast lietotņu veikalā – vai nu par brīvu, vai par cenu.

Ir lietotnes, lai veiktu gandrīz jebko – dažas labāk nekā citas. Ja jums nepieciešama palīdzība ar sociālajiem medijiem, tam ir arī lietotnes. Ja vēlaties saņemt Dropship, ir tam paredzētas lietotnes. Ja vēlaties izveidot apjomīgu izvēlni, kas biedē jūsu vietnes apmeklētājus, tam ir izveidotas lietotnes. Ja vēlaties uzlabot savu klientu atbalsta spēli, tam ir izveidotas lietotnes.

Izlasīt lietotņu sarakstu ir sava veida izklaide – interesanti ir redzēt tikai problēmas, ar kurām cilvēki saskārušies un kurām vajadzīgs risinājums. Daudziem no viņiem ir ikmēneša maksa par atkārtotu maksu, tāpēc šī ir vēl viena iespēja, kas varētu būt labāka, ja veiksit dažus pārdošanas apjomus.

Mērogošana

Kas notiek, ja jūsu veikals patiesībā darbojas labi? Kas notiek, ja tas notiek patiešām labi? Cerams, ka daudz kas notiks. Viena lieta, ko jūs don’Vēlaties, lai tas notiktu, ja jūsu izaugsmi kavē e-komercijas platforma, kuru esat izvēlējies izmantot.

Manuprāt, pazemīgs, Shopify svari ir labāki nekā jebkura cita opcija tirgū. Shopify var augt kopā ar jums. Izmantojot augstāku līmeņu cenu, jūs saņemat palīdzību, kurai agrāk bija piekļuvi tikai uzņēmumu līmeņa uzņēmumiem.

Shopify motīvi (w / 100 bezmaksas motīvi)

Shopify darbojas salīdzinoši līdzīgi WordPress darbojas, lai faktiski izveidotu jūsu vietni.

Process ir vienkāršs – viss, kas jums jādara, ir izvēlēties motīvu. Katrai tēmai būs vilkšanas un nomešanas interfeiss, kas ļaus jums pielāgot estētiku. Attēlu un citu multivides failu augšupielāde ir arī vienkārša. To var izdarīt tieši vilkšanas un nomešanas saskarnē.

Shopify piedāvā bezmaksas un maksas tēmas. Motīvu var iegādāties arī no trešās puses motīvu izstrādātāja, ja kāda no Shopify tēmām nav izstrādāta’t ko tu’atkal meklē.

Bezmaksas ir minimālistiski un vienkārši. Mūsu iecienītākais bezmaksas lietošanā ir Bruklina, jo šķiet, ka tas der jebkura veida veikaliem, taču tas tiek reklamēts kā vidēja lieluma apģērbu veikala tēma. Mēdz teikt, ka katra tēma specializējas konkrēta veida veikalā, taču katra tēma ir tik minimāla, ka to ir maz’d strādāt jebkura veida veikalā.

bklyn

Tā kā bezmaksas tēmas ir samērā pamata un nederīgas’Mēs nepiedāvājam daudz pielāgošanu – tas tā nav’t nav laba ideja to iegādāties. Acīmredzot Shopify jau tagad maksā labu pārmaiņu daļu. Racionalizēt vairāk naudas tērēt tēmai var būt grūti. Laba ideja ir sākt ar bezmaksas tēmu. Kad ir veikti daži pārdošanas apjomi, jūs varat iegūt daļu peļņas un atkārtoti ieguldīt augstākās klases tēmā.

Papildus lielam skaitam tēmu, ko var iegādāties veikalā Shopify, ir arī vesela virkne trešo pušu izstrādātāju, kas rada motīvus.

Šie izstrādātāji izveido tādu hostinga pakalpojumu motīvus kā Shopify, WordPress un BigCommerce. Labākie no tiem ir ar lielisku zināšanu bāzi un pašām lielām kopienām, kas jums palīdzēs izstrādājot dizainu.

Shopify klientu atbalsts

Labākā daļa no Shopify atbalsta ir tā pati lieta, par kuru ir zināms WordPress, un tam nav nekā kopīga ar uzņēmumu.

Sabiedrība ir masīva Shopify un forumi vienmēr ir aktīvi. Ja jums ir kādi jautājumi, parasti atbildi meklē ātri. Ja tā nav’t – viss, kas jums jādara, ir kaut ko ievietot forumos. Šajā brīdī būtu grūti uzdot jautājumu, kam nav’t vēl nav atbildēts.

Tomēr!

Ja ir, un jūs don’Nav laika kaut ko ievietot forumā, Shopify’Klientu atbalsts ir fantastisks. Shopify piedāvā atbalstu pa tālruni – kas ir spēļu mainītājs, kad ātri nepieciešama palīdzība. Tāpat kā iet ārā, sarunāties ar cilvēkiem ir drausmīgi.

Par laimi, arī Shopify ir tērzēšanas un e-pasta atbalsts. Aģenti tur ir tikpat noderīgi kā aģenti pa tālruni.

Shopify ir zināšanu bāze, kas ir pilna ar noderīgu informāciju teksta formā. Ir arī videoklipi, kas aptver visu, kas iemācīs jums visu, ko vēlaties uzzināt par Shopify. Viņi arī rīko tīmekļa seminārus, ja vēlaties tur uzdot jautājumus.

Shopify cenu skaidrojums

Shopify, protams, ir pārāk dārga. Vai esat kādreiz dzirdējuši veco frāzi, jums ir jātērē nauda, ​​lai nopelnītu naudu?

Mēneša iztērēšana 30 dolāru apjomā, lai pilnībā izveidotu e-komercijas veikalu, man šķiet, ka tas ir tā vērts, ja jūs patiešām vēlaties izveidot reālu biznesu. Ja jūsu e-komercijas veikals ir vairāk hobijs, tad ir jēga meklēt lētāku variantu.

Viens no labākajiem Shopify aspektiem ir tas, ka jūs varat saņemt vairāk nekā miljonu dolāru ieņēmumus un joprojām maksāt USD 29 mēnesī. Mēs to neiesakām darīt, jo augstāka līmeņa cenu noteikšana lieliem uzņēmumiem piedāvā virkni priekšrocību.

Katrā cenu kategorijā ietilpst neierobežoti produkti, diennakts atbalsts, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, pasūtījumu manuāla izveidošana, atlaižu kodi, SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, Shopify maksājumi ar krāpšanas analīzi, POS lietotne, fiziskā aparatūra un stabila lietotņu atlase.

Shopify izcenojumiPamata ShopifyShopifyAdvanced Shopify
Mēneša cena29 USD79 USD299 USD
IespējasDivi personāla konti un nosūtīšana ar atlaidiPieci darbinieku konti, izdevīgāka piegāde, dāvanu kartes, profesionāli pārskati, USPS Priority Mail Cubic izcenojumi un zemākas maksājuma maksasPiecpadsmit darbinieku konti, izdevīgāka nosūtīšana, dāvanu kartes, profesionāli pārskati, uzlabots pārskatu veidotājs, trešo personu aprēķinātas nosūtīšanas likmes, USPS Priority Mail Cubic cenas un zemākas maksājuma maksas

BUJ

Kura e-komercijas platforma ir vispiemērotākā mazam biznesam?

Shopify ir labākā platforma e-komercijai. Tā’s ir paredzēts uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas visu, kas viņiem ir pa rokai, ar plaukstošu tiešsaistes kopienu. Ja meklējat vairāk sava sākuma, pārbaudiet mūsu labākais hostings maziem uzņēmumiem raksts.

Vai Shopify vai BigCommerce ir labāks?

Lielākajā daļā kategoriju labāk izdaliet veikalus. BigCommerce ir noderīgs dažās situācijās, taču kopumā Shopify ir labāks.

Kāds ietvars ir vislabākais e-komercijas vietnēm?

Labākais ietvars ir Shopify. Programmatūrai ir viss, kas ļauj jums izveidot e-komercijas vietni pēc iespējas lielākam augstumam, kā arī vienkārši vadīt nelielu veikaliņu.

Es neieteiktu lietot a bezmaksas vietņu veidotājs ja arī jūs nopietni domājat par jauno uzņēmējdarbību.

Kas ir labākais e-komercijas vietņu veidotājs?

Vienkāršākais e-komercijas vietņu veidotājs, kas faktiski izveido vietni, ir Squarespace. Tomēr ar šo sākotnējo vieglumu nāk e-komercijas funkcionalitātes ilgtermiņa upuri. Labākais viegluma un funkcionalitātes sajaukums ir Shopify.

Vai emuāri vietnē Shopify ir kaut kas labs?

Emuāru veidošana vietnē Shopify ir pamata, taču tā darbojas tikpat labi kā citas tīmekļa vietņu veidošanas platformas. Vienīgais milzīgais solis uz priekšu būtu jūsu e-komercijas veikala mitināšana WordPress. Lai uzzinātu vairāk par WP, izlasiet mūsu ceļvedi labākie WordPress saimnieki.

Cik maksā pārdošana veikalā Shopify?

Shopify plāni sākas ar USD 29 mēnesī.

Veikals īsumā

Shopify tika izveidots, lai kalpotu cerībām par e-komerciju. Dibinātāji dienā mēģināja izveidot tiešsaistes veikalu un uzzināja, ka to izdarīt bija ļoti grūti.

Uz priekšu tagad un ir viegli redzēt, ka viņu vīzija izveidot viegli lietojamu e-komercijas platformu, kas faktiski piedāvā visu, ko uzņēmējs varētu vēlēties, ir pilnībā realizēta..

Noteikti ir vērts apskatīt citas iespējas, kas pastāv e-komercijas telpā, lai redzētu, vai kāda no tām nerunā ar jums. Ja vēlaties pierādītu metodi tiešsaistes veikala veidošanai un audzēšanai, izmantojiet tikai Shopify.

Ja jūs joprojām meklējat citus mitināšanas risinājumus, skatiet mūsu ceļvedi par labāko Austrālijas tīmekļa mitināšanu. Paldies puiši!

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map