Shopify – e-kaubanduse kuningas

Kui teate e-kaubanduse kohta üldse midagi, siis teate, et Shopify on üks parimaid lahendusi oma poe üles ehitamiseks. Mis on minu arvates e-kaubanduse oluline aspekt üldiselt.


Mis mõte on isegi asju isiklikult müüa? Kui mul on vaja inimkontakte millegi ostmiseks, siis pole see võib-olla seda väärt. Välismaailm on hirmutav.

Peaaegu 94% kogu jaemüügist toimub endiselt telliste ja mördi kauplustes. See võib olla üllatus, kuid kogu kasv on seotud sellega, et online-ostlemine peksab jaemüügi mingil hetkel mitte nii kauges tulevikus.

Siit tuleb Shopify. Kuna e-kaubanduse platvormide tegelik juht on nad, siis on nad teid hõlmamas oma uue e-kaubanduse impeeriumi üles ehitamiseks ja kasvatamiseks..

Meie kiire võtmine

Kui iga üksik planeedi inimene, kes soovis veebipoodi, küsiks minult, millist e-poe platvormi nad peaksid kasutama, ütleksin, et 95% neist kasutab Shopify-d.

Sellel on parimad võimalused, funktsionaalsus, funktsioonid ja rakendused, mis on kaalutud selle kasutamise lihtsuse suhtes. Jah, teil võib olla midagi, millel on rohkem funktsioone, ja jah, teil võib olla midagi, mida on lihtsam kasutada. Ei, saate küll’t pole mõlemat kombineerinud, kui te ei kasuta Shopify-d.

Ülejäänud 5% oleks inimesed, kes hindavad lihtsust kõige muu suhtes, inimesed, kellel on palju veebisaitide arendamise kogemusi, inimesed, kes hindavad SEO kõike muud ja inimesed, kellel on hull raha, et visata veebiarendajate ette.

Lisaks, kui soovite müüa Amazoni, Etsy või muude kolmandate osapoolte turgudel, saate seda teha Shopify abil.See on tõenäoliselt nende tarkvara suurim müügipunkt.

Kui kuulute mõnda neist kategooriatest, on paremaid võimalusi. On üsna haruldane, kui keegi neile kriteeriumidele sobib. Enamik teist peaks lihtsalt Shopifyga minema.

Kuidas see töötab

Olgu, ütleme, et otsustasite kasutada Shopify’i. Mis nüüd?

Suurepärane küsimus. Esimene samm on sisselogimine.

Shopify taustaprogrammi hüppamine võib veebisaidi arendamise kogemuseta inimestele olla pisut üle jõu käiv. Õnneks – see pole keeruline, kui olete seal natuke aega veetnud.

Altpoolt näete, kuidas armatuurlaud välja näeb. Nagu näete, on palju kohti, kuhu teie silmad kinnituvad. Lõhkugem siin toimuvat.

poodlema dashborad

Ekraani vasakus servas toimub palju maagiat, nii et jätame selle kaugemale.

Armatuurlaua paremal küljel saate liikuda oma erinevate müügikanalite kaudu. Müügikanalite kõrval on teil võimalus muuta müügiperioodi. Altpoolt on näha ka kogukäive kanalite kaupa.

Ekraani keskel näitab Shopify teile täpselt seda, mis toimub päeval, kui seda kontrollite. Selle alla ilmub hunnik erinevaid kasulikke asju. Esiteks on teie kaupluses mis tahes tähelepanu vajaval hoiatusel kollane värv.

Shopify näitab ka muid kasulikke asju – näiteks teie enim vaadatud tooteid.

See ala värskendab teid ka teie veebisaidi statistika kohta. Näidatud võib olla üle 20 erinevat tüüpi statistika. Üks näide on allpool.

Armatuurlaua vasakus servas on teil kõik muu. Allpool on lähemalt vaade kauplusele, kus on rohkem müügikanalid.

Siin saate kontrollida kõike oma poodi. Iga jaotis on suhteliselt iseenesestmõistetav. Veebipoe jaotisel klõpsates saate redigeerida oma tegelikku poodi. Poe muutmise viisi kirjeldatakse üksikasjalikumalt teemaosas allpool.

Seadistamise hammasrattaikoon avab ka suure ala, kus leidub iga väike seade, millele võib mõelda.

Shopify funktsioonid on lahti seletatud

Kõik Shopify funktsioonid loodi e-kaubandust silmas pidades. Vaatame kõiki osi ja võrdleme iga paketiga kaasnevaid funktsioone, tasuta pakutavaid tööriistu ja tööriistu.

Varude juhtimine

On ütlematagi selge, et varude haldamine on e-poe platvormi üks olulisemaid aspekte. Toote lisamisel Shopify-s saate neid korraldada kogudes, mis hõlbustab kõigel silma peal hoidmist.

pilt shopify rakenduste poest

Siin on Shopify toote loomise samm-sammult loomise erinevad aspektid:

 1. Pealkiri ja kirjeldus – See on suhteliselt iseenesestmõistetav, kuid kirjeldusboks pakub siiski üsna vähe funktsionaalsust. Kirjeldusele saab lisada videoid ja pilte. Siin lisate midagi, mis on teie tootega seotud, kuid mis ei tähenda ainult teie toodet.
 2. Toote saadavus – Kui teil on mitu müügikanalit, saate siin otsustada, kas toode on konkreetses saadaval. Samuti saate ajastada, millal need tooted avaldatakse. See muudab toote väljalaske hõlpsaks muutmise ja toote avaldamise automatiseerimise lihtsaks.
 3. Pildid – Võite pilte lohistada pildialale, kasutada URL-i või lisada pilte failidest käsitsi.
 4. Organisatsioon – Nagu varem mainitud, mängivad kollektsioonid varude haldamisel olulist rolli. Siin saate määratleda tootetüübi, millisesse kollektsiooni see kuulub, ja lisada vajalikud sildid. Veel üks selle jaotise aspekt on see, et kui teil on mitu müüjat, saate siin täpsustada, millisest tarnijast toode pärineb.
 5. Inventuur – Üks olulisemaid aspekte oma tootekataloogi korraldamisel. Sellele kohale saate lisada SKU, vöötkoodi, jälgimisprotokolli ja koguse. Samuti on võimalus lubada klientidel osta toodet siis, kui see on laos.
 6. Kohaletoimetamine – Shopify omab teie toote kaalu ja päritoluriigi täpsustamiseks mõnda saatmisfunktsiooni. Enamik saatmisseadeid tehakse mujal platvormil. Kui teil on tooteid, mille on täitnud kolmas osapool, täpsustatakse see siin.
 7. Variandid – Lisage variandid, kui toodet on mitu versiooni. Siin lisate suurused ja värvid, kui teil on rõivapood.
 8. Otsimootorite loendi eelvaade – SEO on e-poe poe jaoks nii oluline. Enamik poeomanikke viskab toote lihtsalt oma veebisaidile üles ja loodab, et inimesed seda näevad. Shopify pakutav SEO eelvaade näitab teile täpselt, kuidas teie toode Google’is ja teistes otsingumootorites ilmub.

Aruanded

Teie taustateabe juhtpaneeli avalehel pakutavad aruanded on toredad. Võite siiski sügavamale minna!

Seal on aruannete jaotis, kus saate muuta mitmesuguseid muutujaid, näiteks müüki, konversioonimäärasid, külastusi, tellimuse väärtust, korrata kliendi määra ja tellimusi üldiselt. Kõike seda saab manipuleerida erinevate ajavahemike kaupa.

See annab teile ka teada, kust inimesed teie saiti külastavad. See on turunduse seisukohast hindamatu.

Mitu kanalit (parim osa)

48% inimestest hakkab toodet turgudelt otsima. See tähendab, et pooled sealsed inimesed pöörduvad toodete saamiseks Amazoni, eBay või Etsy poole.

Suurepärane on Shopify, kuigi see on e-poe veebisaidi platvorm, see aitab teil müüa ka Amazonis, eBay-s, Etsy-s ja muudes kohtades. Sotsiaalmeedias müümine muutub palju lihtsamaks, kui saate selle oma poodiga integreerida.

Mobiili optimeerimine

On tõenäoline, et seitse klienti 10-st külastavad teie e-poe poodi mobiilseadme abil.

Siin on teie jaoks kaks lõbusat e-kaubanduse veebisaidi statistikat:

 • Ainuüksi kehvast mobiilikujundusest piisab, kui 57% Interneti-kasutajatest ei soovita teie ettevõtet kaaslastele.
 • Peaaegu 80% tarbijatest lõpetab teie veebisaidiga suhtlemise, kui mobiilne veebisait kuvatakse ebamugavalt.

Shopify teemad on kõik optimeeritud mobiilile. See tähendab, et te ei pea oma tehnoloogilise arenduse püsimiseks looma oma veebisaidi kahte versiooni.

Shopify App Store

shopify rakenduste poodShopify püüab tõepoolest pakkuda lahendust igale end esitlevale e-kaubanduse probleemile. Kahjuks vähendab tarkvara tarkvara liiga palju funktsioone selle kasutatavust ja muudab kasutajaliidese vrakiks. Suurepärane asi on – neil on rakenduste pood.

Ükski e-kaubanduse lahendus Shopify seda ei tee’t ei taha tegeleda või ei taha’Sellega tegelemiseks leitakse tavaliselt rakenduste poest – kas tasuta või hinna eest.

On rakendusi, mis võimaldavad saavutada peaaegu kõike – mõned paremini kui teised. Kui vajate abi sotsiaalmeedias, on selle jaoks rakendusi. Kui soovite saada laeva, on selle jaoks rakendusi. Kui soovite teha massiivset menüüd, mis teie veebisaidi külastajaid hirmutab, on selle jaoks rakendusi. Kui soovite oma klienditoe mängu edendada, on selleks olemas rakendused.

Rakendusloendi lugemine on omamoodi lõbus – huvitav on lihtsalt näha probleeme, millesse inimesed on sattunud ja mis vajavad lahendust. Paljudel neist on igakuised korduvad tasud, nii et see on veel üks võimalus, mis võiks olla parem, kui teete paar müüki.

Skaleerimine

Mis juhtub, kui teie kauplusel läheb tegelikult hästi? Mis juhtub, kui see läheb hästi? Loodetavasti juhtub palju asju. Ainuke asi, mida te ei tee’Kui tahate, et teie majanduskasv jääks teie valitud e-poe platvormi poole, on teil vaja.

Minu tagasihoidlik arvamus, Shopify kaalud on paremad kui ükski teine ​​turul pakutav võimalus. Shopify võib koos teiega kasvada. Kõrgema astmelise hinnakujundusega saate abi, millele varem oli juurdepääs ainult ettevõtte tasemel ettevõtetel.

Shopify teemad (100 tasuta teemat)

Shopify töötab oma moodi suhteliselt sarnaselt WordPress töötab teie veebisaidi loomise mõttes.

Protsess on lihtne – peate vaid valima teema. Igal teemal on pukseerimisliides, mis võimaldab teil esteetikat kohandada. Piltide ja muude meediumite üleslaadimine on samuti lihtne. Seda saab teha otse lohistamisliideses.

Shopify pakub tasuta ja tasulisi teemasid. Teema saate osta ka mõne kolmanda osapoole teema arendajalt, kui mõni Shopify teemadest puudub’mida sa’otsite uuesti.

Vabad on minimalistlikud ja lihtsad. Meie lemmik tasuta kasutamiseks mõeldud seade on Brooklyn, kuna see tundub sobivat igat tüüpi kauplustele, kuid seda turustatakse keskmise suurusega rõivakaupluse teemana. Väidetavalt on iga teema spetsialiseerunud konkreetset tüüpi kauplustele, kuid iga teema on nii minimaalne, et neid oleks’d töötada igat tüüpi kauplustes.

bklyn

Kuna tasuta teemad on suhteliselt põhilised ja ei ole vajalikud’t ei paku palju kohandamist – see pole nii’t halb mõte seda osta. Ilmselt maksab Shopify juba tublisti muudatusi. Teema jaoks suurema raha kulutamise ratsionaliseerimine võib olla keeruline. Hea mõte on alustada tasuta teemaga. Kui käputäis müüki on tehtud, saate osa kasumist võtta ja reinvesteerida premium-teemasse.

Lisaks suurele hulgale teostele, mida Shopify kaudu saab osta, on ka terve hulk kolmanda osapoole arendajaid, kes loovad teemasid.

Need arendajad loovad hostimisteenuste teemasid nagu Shopify, WordPress ja BigCommerce. Parimad neist on suurepäraste teadmistebaaside ja suurte kogukondadega, kes aitavad teid oma kujunduse väljatöötamisel.

Shopify klienditugi

Parim osa Shopify tugiteenuste osas on sama asi, mida WordPress tuntakse – ja sel pole sellel ettevõttel midagi pistmist.

Seltskond on Shopify juures tohutu ja foorumid on alati aktiivsed. Kui teil on küsimusi, on vastus tavaliselt kiire otsingu kaugusel. Kui see pole nii’t – peate vaid midagi foorumitele postitama. Praegu oleks raske esitada küsimust, millel pole kiirust’t pole veel vastatud.

Kuid!

Kui on, ja te ei tea’pole aega midagi Foorumile postitada, Shopify’Klienditugi on fantastiline. Shopify pakub telefonitugi – mis on mängude vahetaja, kui vajate kiiret abi. Nii nagu väljas käimine, on ka inimestega rääkimine kohutav.

Õnneks on ka Shopify oma vestluste tugi ja e-posti tugi. Seal olevad agendid on sama abivalmid kui telefoni teel esindajad.

Shopify teadmistebaas on täis kasulikku teavet teksti kujul. Samuti on olemas videod, mis hõlmavad kõike, mis õpetab teile kõike, mida soovite Shopify kohta teada. Nad korraldavad ka veebiseminare, kui soovite seal küsimusi esitada.

Shopify hinnakujundus on selgitatud

Shopify on muidugi liiga kallis. Kas olete kunagi vana fraasi kuulnud, peate raha teenimiseks raha kulutama?

Kui kulutate 30 dollarit kuus täieliku e-kaubanduse poe loomiseks, näib see minu jaoks seda väärt, kui otsite reaalse ettevõtte loomist. Kui teie e-poe pood on rohkem hobi, on mõistlik otsida odavamat varianti.

Shopify üks parimaid aspekte on see, et kaalute teiega võite teenida üle miljoni dollari tulu ja maksta ikkagi 29 dollarit kuus. Me ei soovita seda teha, kuna kõrgem astmeline hinnakujundus pakub suurettevõttele terve hulga eeliseid.

Iga hinnakujundustasand sisaldab piiramatuid tooteid, ööpäevaringset tuge, võimalust müüa teistes müügikanalites, tellimuste käsitsi loomist, sooduskoode, SSL-sertifikaati, hüljatud ostukorvi taastamist, Shopify makseid pettuseanalüüsiga, POS-i rakendust, füüsilist riistvara ja tugevat rakenduse valik.

Shopify hinnakujundusPõhiline ShopifyShopifyAdvanced Shopify
Kuu hind29 dollarit79 dollarit299 dollarit
FunktsioonidKaks personali kontot ja soodushinnaga saatmineViis töötajate kontot, soodsamad saatmiskulud, kinkekaardid, professionaalsed aruanded, USPS Priority Mail Cubicu hinnakujundus ja madalamad tasudViisteist töötajakontot, soodsamad saatmiskulud, kinkekaardid, professionaalsed aruanded, edasijõudnutele aruannete koostajale, kolmanda osapoole arvutatud saatmiskulud, USPS Priority Mail Cubicu hinnakujundus ja madalamad maksmistasud

KKK

Milline e-poe platvorm on väikeettevõttele parim?

Shopify on parim e-kaubanduse platvorm. See’S on mõeldud ettevõtete omanikele, kes soovivad kõike, mis käeulatuses on ja millel on õitsev veebikogukond. Kui otsite oma alustamiseks rohkem, vaadake meie parim majutus väikeettevõttele artikkel.

Kas Shopify või BigCommerce on parem?

Poodige klassid enamikus kategooriates paremini välja. BigCommerce on kasulik mõnes olukorras, kuid üldiselt on Shopify parem.

Milline raamistik on e-kaubanduse veebisaitide jaoks parim?

Parim raamistik on Shopify. Tarkvaral on kõik, mis võimaldab teil laiendada e-kaubanduse veebisaiti võimalikult suurele kõrgusele ja juhtida vaid väikest butiikpoodi.

Ma ei soovitaks kasutada a tasuta veebisaidi ehitaja kui suhtute ka oma uude ettevõtmisse tõsiselt.

Milline on parim e-kaubanduse veebisaitide koostaja?

Lihtsaim e-kaubanduse veebisaidi koostaja, mille veebisaiti tegelikult üles ehitada, on Squarespace. Selle esialgse lihtsusega kaasnevad siiski pikaajalised ohvrid e-kaubanduse funktsionaalsusega. Parim segu lihtsusest ja funktsionaalsusest on Shopify.

Kas Blogimine on Shopify’is midagi head?

Blogimine Shopify veebipoes on põhiline, kuid töötab sama hästi kui muud veebisaidi loomise platvormid. Ainus tohutu samm oleks oma e-poe poe hostimine WordPressis. WP kohta lisateabe saamiseks lugege meie juhendit parimad WordPressi hostid.

Kui palju maksab Shopify müük?

Shopify plaanid algavad 29 dollarist kuus.

Poodlema lühidalt

Shopify ehitati e-kaubanduse lootusrikkuste teenimiseks. Asutajad üritasid veebikauplust luua juba päeva jooksul ja said teada, et seda on super keeruline teha.

Nüüd edasi ja on lihtne mõista, et nende visioon luua hõlpsasti kasutatav e-poe platvorm, mis pakub tegelikult kõike, mida ettevõtja võiks soovida, on täielikult teoks saanud..

Kindlasti tasub tutvuda e-kaubanduse ruumis pakutavate muude võimalustega, et näha, kas mõni neist räägib teiega. Kui soovite veebipoe loomiseks ja kasvatamiseks tõestatud meetodit, siis kasutage lihtsalt Shopify.

Kui otsite endiselt rohkem hostimislahendusi, lugege meie juhendit parima Austraalia veebimajutuse kohta. Aitäh, kutid!

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map