Shopify – מלך המסחר האלקטרוני

אם אתה יודע בכלל על מסחר אלקטרוני, אתה יודע ש- Shopify הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר להפעלת החנות שלך. מה שאני חושב שהוא היבט חשוב של מסחר אלקטרוני באופן כללי.


מה אפילו הטעם למכור דברים באופן אישי? אם אני צריך ליצור קשר אנושי כדי לקנות משהו זה יכול להיות פשוט לא שווה את זה. העולם שבחוץ מפחיד.

כמעט 94% מכלל המכירות הקמעונאיות עדיין מתרחשות בחנויות לבנים וטיט. זה עשוי להפתיע, אך כל הצמיחה מתאימה לקניות מקוונות להכות מכירות קמעונאיות בשלב כלשהו בעתיד הלא רחוק..

זה המקום בו Shopify נכנסת. כמובילה דה-פקטו במרחב פלטפורמת eCommerce, הם כיסית בכל מה שקשור לבניית וצמיחת האימפריה האלקטרונית החדשה שלך..

הטייק המהיר שלנו

אם כל אדם על הפלנטה שרצה חנות מקוונת היה שואל אותי באיזה פלטפורמת eCommerce הם צריכים להשתמש, הייתי אומר ל 95% מהם להשתמש ב- Shopify.

יש לו את היכולות הטובות ביותר, הפונקציונליות, התכונות והאפליקציות שקולות כקל להשתמש בהן. כן, אתה יכול לקבל משהו עם יותר פונקציונליות וכן, אתה יכול לקבל משהו שקל יותר להשתמש בו. לא אתה יכול’שניהם לא שילבו אלא אם כן אתה משתמש ב- Shopify.

5% האחרים היו אנשים שמעריכים פשטות על כל דבר אחר, אנשים שיש להם ניסיון רב בפיתוח אתרים, אנשים שמעריכים SEO על כל השאר ואנשים שיש להם כסף מטורף לזרוק למפתחי אתרים מתמודדים.

בנוסף, אם אתם מחפשים למכור באמזון, אטסי או בשוקי צד שלישי אחרים, תוכלו לעשות זאת באמצעות Shopify.זו ככל הנראה נקודת המכירה הגדולה ביותר של התוכנה שלהם.

אם אתה נופל באחת מהקטגוריות הללו יש אפשרויות טובות יותר. די נדיר שמישהו מתאים לקריטריונים האלה. רובכם פשוט צריכים ללכת עם Shopify.

איך זה עובד

אוקיי, נניח שהחלטת להשתמש ב- Shopify. עכשיו מה?

שאלה נהדרת. השלב הראשון הוא כניסה.

קפיצה לאחור של Shopify עשויה להיות קצת מכריע עבור אנשים עם ניסיון אפס בפיתוח אתרים. למזלנו – זה לא קשה אחרי שבילית שם קצת זמן.

למטה תוכלו לראות כיצד נראה לוח המחוונים. כפי שאתה יכול לראות ישנם המון מקומות שעיניהם יכולות לתקן. בואו נשבר את מה שקורה כאן.

קנה דשבורד

הצד השמאלי של המסך הוא המקום בו הרבה מהקסם הולך להתרחש אז בואו נשאיר את זה להמשך.

בצד ימין של לוח המחוונים, תוכל לעבור בין ערוצי המכירות השונים שלך. לצד ערוצי המכירה יש לך אפשרות לשנות את פרק הזמן בו מכירות מודגשות. מתחתיו מוצגת גם סך המכירות לפי ערוץ.

באמצע המסך, Shopify יראה לכם בדיוק מה קורה ביום בו אתם בודקים אותו. מתחת לזה, יופיעו חבורה של דברים מועילים שונים. ראשית, כל דבר בחנות שלך שזקוק לתשומת לב יקבל התראה בצהוב.

Shopify מציגה גם דברים שימושיים אחרים – כמו המוצרים הנצפים ביותר שלך.

אזור זה יעודכן אותך גם בסטטיסטיקות שונות אודות אתר האינטרנט שלך. יכולים להיות מעל 20 סוגים שונים של נתונים סטטיסטיים המוצגים. דוגמה אחת להלן.

בצד שמאל של המסך בלוח המחוונים, יש לך את כל השאר. להלן תצפית מקרוב על חנות עם יותר ערוצי מכירות.

כאן תבדוק את כל מה שיש בחנות שלך. כל קטע מסביר את עצמו יחסית. לחיצה על קטע החנות המקוונת מאפשרת לך לערוך את החנות שלך בפועל. הדרך לערוך את חזית החנות שלך תפורט בפרק הנושא בהמשך.

סמל גלגל השיניים של ההגדרות מציג גם פותח שטח גדול שבו כל הגדרה קטנה שניתן לחשוב עליה נמצאת.

הסביר את תכונות Shopify

כל התכונות ב- Shopify נוצרו מתוך מחשבה על מסחר אלקטרוני. אנו נבחן כל חלק ונשווה בין התכונות, ה- freebies והכלים שתקבלו בכל חבילה.

ניהול מלאי

למותר לציין שניהול מלאי הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של פלטפורמת eCommerce. כשאתה מוסיף מוצר ב- Shopify, אתה יכול לארגן אותם בתוך אוספים, מה שמקל על מעקב אחר הכל.

תמונה של חנות האפליקציות

להלן ההיבטים השונים של יצירת מוצר ב- Shopify צעד אחר צעד:

 1. כותרת ותיאור – זה יחסית מסביר את עצמו אבל תיבת התיאור אכן מציעה לא מעט פונקציונליות. ניתן להוסיף סרטונים ותמונות בתיאור. כאן תוסיף משהו שקשור למוצר שלך, אך איננו רק מראה את המוצר שלך.
 2. זמינות מוצר – אם יש לך ערוצי מכירה מרובים, זה המקום בו אתה יכול להחליט אם המוצר זמין בערך ספציפי. אתה יכול גם לתזמן מתי מוצרים אלה עומדים להתפרסם. זה מקל על העלאת המהדורה של המוצר ואוטומציה של פרסום המוצר.
 3. תמונות – אתה יכול לגרור תמונות לאזור התמונה, להשתמש בכתובת URL או להוסיף תמונות ידנית מהקבצים שלך.
 4. ארגון – כאמור, אוספים ממלאים תפקיד חשוב בניהול המלאי. כאן אתה מציין את סוג המוצר, לאוסף אליו הוא שייך ומוסיף את כל התגיות הדרושות. היבט נוסף של פרק זה הוא אם יש לכם ספקים שונים, מכאן תוכלו לציין מאיזה ספק המוצר.
 5. מלאי – אחד ההיבטים החשובים ביותר בארגון קטלוג המוצרים שלך. כאן תוסיף SKU, ברקוד, פרוטוקול מעקב וכמות. יש גם אפשרות לאפשר ללקוחות לרכוש את המוצר כשהוא אזל במלאי.
 6. משלוח – ל- Shopify פונקציות למשלוח מסוימות כדי לציין את משקל המוצר ואת ארץ המוצא שלך. רוב הגדרות המשלוח יבוצעו במקום אחר בפלטפורמה. אם יש לך מוצרים שמוגשים על ידי צד שלישי זה יפורט כאן.
 7. וריאנטים – הוסף גרסאות אם המוצר מגיע בגרסאות מרובות. כאן אתה יכול להוסיף גדלים וצבעים אם יש לך חנות בגדים.
 8. תצוגה מקדימה של רישום מנועי חיפוש – קידום אתרים כל כך חשוב עבור חנות מסחר אלקטרוני. רוב בעלי החנויות פשוט משליכים מוצר באתר שלהם ומקווים שאנשים רואים אותו. התצוגה המקדימה של SEO שמציעה Shopify תראה לך בדיוק כיצד המוצר שלך מופיע בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.

דיווחים

הדיווחים המוצעים בדף הבית של לוח המחוונים האחורי לקצה שלך נחמדים. אבל אתה יכול להעמיק!

יש קטע דוחות בו ניתן לשנות משתנים שונים כגון מכירות, שיעורי המרות, ביקורים, ערך הזמנה, שיעור לקוחות חוזר והזמנות באופן כללי. את כל זה ניתן לתמרן על ידי תקופות זמן שונות.

זה יגיד לך גם מאיפה אנשים מבקרים באתר שלך. זה לא יסולא בפז מבחינה שיווקית.

ערוצים מרובים (החלק הטוב ביותר)

48% מהאנשים מתחילים לחפש מוצר בשוק. זה אומר שמחצית האנשים שם בחוץ פונים לאמזון, eBay או Etsy למוצרים.

הדבר הנפלא עם Shopify, למרות שמדובר בפלטפורמת אתר מסחר אלקטרוני, זה גם עוזר לך למכור באמזון, eBay, Etsy ומקומות אחרים. המכירה במדיה החברתית הופכת להרבה יותר קלה ברגע שתוכלו לשלב אותה בחנות שלכם.

אופטימיזציה לנייד

סביר להניח ששבעה מתוך עשרה מלקוחותיך מתכוונים לצפות בחנות המסחר האלקטרוני שלך באמצעות מכשיר נייד.

להלן שתי נתונים סטטיסטיים מהירים של eCommerce עבורך:

 • די בעיצוב סלולרי לקוי לבד 57% ממשתמשי האינטרנט לא ימליצו על העסק שלך לעמיתיהם.
 • כמעט 80% מהצרכנים יפסיקו לעסוק באתר שלך אם האתר הנייד יציג בצורה לא נוחה.

הנושאים ב- Shopify מותאמים כולם לנייד. המשמעות היא שלא תצטרך ליצור שתי גרסאות של האתר שלך כדי להישאר מתקדמות טכנולוגית.

Shopify App Store

חנות אפליקציותשופיפי באמת מנסה להציע תיקון לכל בעיית מסחר אלקטרוני שמציגה את עצמה. למרבה הצער, יותר מדי תכונות בכל תוכנה מכביד את השימושיות של זה והופך את ממשק המשתמש לשביתה. הדבר הגדול הוא – יש להם חנות אפליקציות.

כל פיתרון מסחר אלקטרוני ש- Shopify לא עושה’אני לא רוצה להתמודד עם או לא’בדרך כלל ניתן למצוא בחנות האפליקציות – לא בחינם או במחיר.

יש אפליקציות להשגת כמעט כל דבר – חלקן טובות יותר מאחרות. אם אתה זקוק לעזרה במדיה חברתית, יש יישומים לכך. אם אתה רוצה להוריד את הספינה, יש אפליקציות לזה. אם אתה רוצה ליצור תפריט מסיבי שמפחיד את מבקרי האתר שלך, יש אפליקציות לכך. אם אתה רוצה להגביר את משחק התמיכה בלקוחות שלך, יש יישומים לכך.

לעיין ברשימת האפליקציות זה די מהנה – רק לראות את הנושאים שאנשים נתקלו בהם שדרשו פיתרון זה מעניין. להרבה מהם יש דמי חזרות חודשיים, כך שזו אפשרות נוספת שעשויה להיות טובה יותר לאחר שתבצע מספר מכירות.

קנה מידה

מה קורה כאשר החנות שלך אכן מצליחה? מה קורה כשהוא מסתדר ממש טוב? יש לקוות, הרבה דברים קורים. הדבר האחד שאתה לא’אני לא רוצה שיקרה שהצמיחה שלך תועבר על ידי פלטפורמת ה- eCommerce שבחרת להשתמש בה.

לעניות דעתי, מאזני Shopify טובים יותר מכל אופציה אחרת בשוק. Shopify יכולה לצמוח איתך. בעזרת התמחור הגבוה יותר, אתה מקבל את העזרה שרק לעסקים ברמת הארגון היו גישה אליהם בעבר.

ערכות נושא של Shopify (w / 100 ערכות נושא חינם)

Shopify עובד יחסית דומה לדרך וורדפרס עובד במונחים של בניית אתר האינטרנט שלך בפועל.

התהליך פשוט – כל שעליכם לעשות הוא לבחור נושא. לכל נושא יהיה ממשק גרירה ושחרור שיאפשר לך להתאים אישית את האסתטיקה. העלאת תמונות ומדיה אחרת היא גם פשוטה. ניתן לעשות זאת ממש בממשק הגרירה והשחרור.

Shopify אכן מציעה ערכות נושא בחינם ותשלום. אתה יכול גם לקנות נושא ממפתח ערכות נושא של צד שלישי אם אחד מהנושאים של Shopify אינו זמין’מה אתה’מחדש מחפש.

החופשיות מינימליסטיות ופשוטות. החינמית החביבה עלינו לשימוש היא ברוקלין שכן היא נראית מתאימה לכל סוג של חנות, אך היא משווקת כנושא ביגוד בינוני בגודל ביגוד. אומרים שכל נושא מתמחה בסוג מסוים של חנות, אך כל אחת מהן מינימלית עד שהן’עבודה עבור כל סוג של חנות.

בקלין

מכיוון שהנושאים החינמיים הם יחסית בסיסיים ולא’אני לא מציע הרבה התאמה אישית – זה לא’רעיון רע לקנות אחד. ברור ש Shopify כבר עולה נתח של שינוי טוב. רציונליזציה לבזבז יותר כסף על נושא יכולה להיות קשה. רעיון טוב הוא להתחיל עם נושא חופשי. לאחר שבוצעו קומץ מכירות תוכלו לקחת חלק מהרווחים ולהשקיע מחדש לנושא פרימיום.

מלבד המספר הגדול של ערכות הנושא שניתן לרכוש ב- Shopify, יש חבורה שלמה של מפתחים של צד שלישי שיוצרים ערכות נושא.

מפתחים אלה יוצרים נושאים לשירותי אירוח כמו Shopify, WordPress ו- BigCommerce. הטובים ביותר מגיעים עם בסיסי ידע גדולים וקהילות גדולות עצמן שיעזרו לכם להמשיך בעיצובים שלכם.

Shopify תמיכת לקוחות

החלק הטוב ביותר בתמיכה ב- Shopify הוא אותו דבר ש- WordPress ידועה בו – וזה לא קשור לחברה.

הקהילה ענקית ב- Shopify והפורומים תמיד פעילים. אם יש לך שאלה כלשהי, התשובה היא בדרך כלל חיפוש מהיר משם. אם זה לא’t – כל שעליכם לעשות זה לפרסם משהו בפורומים. בשלב זה, יהיה קשה לקבל שאלה שלא נשמעה’עדיין לא נענו.

למרות זאת!

אם יש, ואתה לא’לא יהיה לי זמן לפרסם משהו בפורום, Shopify’תמיכת הלקוחות היא פנטסטית. Shopify אכן מציעה תמיכה טלפונית – שהיא מחליף משחקים כשאתה זקוק לעזרה במהירות. בדיוק כמו לצאת החוצה, לדבר עם אנשים זה מפחיד.

למרבה המזל, יש גם לחנות Shopify תמיכה בצ’אט ותמיכה בדוא”ל. הסוכנים שם מועילים באותה מידה כמו סוכנים בטלפון.

ל- Shopify בסיס ידע מלא במידע מועיל בצורת טקסט. ישנם גם סרטונים המכסים את כל מה שילמד אותך כל מה שאתה רוצה לדעת על Shopify. הם גם מארחים סמינרים מקוונים אם ברצונך לשאול שם שאלות כלשהן.

תמחור של Shopify הוסבר

שופיפי היא אמנם יקרה למדי. האם שמעת פעם את הביטוי הישן, אתה צריך להוציא כסף כדי להרוויח כסף?

הוצאות של 30 דולר בחודש לבעלות על חנות מסחר אלקטרוני מלאה שהוקמה במלואה נראה לי שווה אם אתה באמת מחפש לבנות עסק אמיתי. אם חנות המסחר האלקטרוני שלך היא יותר תחביב אז הגיוני לחפש אפשרות זולה יותר.

אחד ההיבטים הטובים ביותר של Shopify הוא שקנה ​​המידה איתך, אתה יכול להרוויח הכנסות של יותר ממיליון דולר ועדיין לשלם 29 דולר לחודש. אנו לא ממליצים לעשות זאת, מכיוון שהתמחור הגבוה ביותר מכיל יתרונות רבים עבור עסק גדול.

כל שכבה של מחירים כוללת מוצרים ללא הגבלה, תמיכה 24/7, היכולת למכור בערוצי מכירות אחרים, יצירת הזמנה ידנית, קודי הנחה, תעודת SSL, שחזור עגלה נטושה, תשלומי Shopify באמצעות ניתוח הונאות, אפליקציית קופה, חומרה פיזית ואיתנה. בחירת אפליקציות.

תמחור Shopifyבסיסי ShopifyShopifyShopify מתקדמת
מחיר חודשי29 $79 דולר299 דולר
תכונותשני חשבונות צוות ומשלוח מוזלחמישה חשבונות צוות, משלוח מוזל יותר, כרטיסי מתנה, דוחות מקצועיים, תמחור מעוקב של USPS בדואר מעוקב, ודמי תשלום נמוכים יותר15 חשבונות צוות, משלוח מוזל יותר, כרטיסי מתנה, דוחות מקצועיים, בונה דוחות מתקדם, שיעורי משלוח מחושבים של צד שלישי, תמחור מעוקב של USPS Priority Mail ודמי תשלום נמוכים יותר

שאלות נפוצות

איזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני היא הטובה ביותר לעסקים קטנים?

Shopify היא הפלטפורמה הטובה ביותר עבור מסחר אלקטרוני. זה’זה מיועד לבעלי עסקים שרוצים הכל בהישג ידם עם קהילה מקוונת משגשגת. אם אתם מחפשים יותר עבור ההפעלה, בדקו את שלנו האירוח הטוב ביותר עבור עסקים קטנים מאמר.

האם Shopify או BigCommerce טובים יותר?

Shopify ציונים טוב יותר ברוב הקטגוריות. BigCommerce שימושי בכמה מצבים אך באופן כללי, Shopify טובה יותר.

מה המסגרת המתאימה ביותר לאתרי מסחר אלקטרוני?

המסגרת הטובה ביותר היא Shopify. התוכנה כוללת כל מה שמאפשר לך לגדל אתר מסחר אלקטרוני לגבהים הגדולים ביותר האפשרי, כמו גם פשוט להפעיל חנות בוטיק קטנה.

לא הייתי ממליץ להשתמש ב- בונה אתרים בחינם – – אם אתה רציני גם לגבי המיזם החדש שלך.

שהוא בונה האתרים המסחר האלקטרוני הטוב ביותר?

בונה האתר הקלים ביותר למסחר אלקטרוני לבנות אתר עליו הוא Squarespace. עם זאת, עם הקלות הראשונית הזו מגיעות הקרבנות לטווח הארוך עם פונקציונליות של מסחר אלקטרוני. התערובת הטובה ביותר של קלות ופונקציונליות היא Shopify.

עושה בלוגים ב- Shopify כל טוב?

בלוגים ב- Shopify הם בסיסיים אך זה עובד באותה מידה כמו בפלטפורמות אחרות לבניית אתרים. השלב העצום היחיד היה אירוח חנות המסחר האלקטרוני שלך בוורדפרס. למידע נוסף על WP קרא את המדריך שלנו ל מיטב מארחי וורדפרס.

כמה עולה למכור ב- Shopify?

התוכניות ב- Shopify מתחילות במחיר של 29 דולר לחודש.

קנו על קצה המזלג

Shopify נבנתה כדי לשרת תקוות מסחר אלקטרוני. המייסדים ניסו ליצור חנות מקוונת כבר באותו היום וגילו שזה היה סופר קשה לעשות זאת.

העבר במהירות לעבר קל וקל לראות שהחזון שלהם ליצור פלטפורמת eCommerce קלה לשימוש שמציע למעשה את כל מה שיזם יכול לרצות להתגשם במלואו.

בהחלט כדאי לבדוק אפשרויות אחרות בחלל המסחר האלקטרוני כדי לראות אם מישהו מהם מדבר אליך. אם אתה רוצה שיטה מוכחת לבנייה וגידול של חנות מקוונת, פשוט השתמש ב- Shopify.

אם אתה עדיין מחפש פתרונות אירוח נוספים, עיין במדריך שלנו לקבלת אירוח אתרים אוסטרלי הטוב ביותר. תודה חברה!

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map