Shopify – kráľ elektronického obchodu

Ak vôbec viete niečo o elektronickom obchode, potom viete, že Shopify je jedným z najlepších riešení na zabezpečenie prevádzky a prevádzky vášho obchodu. Čo považujem za dôležitý aspekt elektronického obchodu vo všeobecnosti.


Aký má zmysel predávať veci osobne? Ak musím mať ľudský kontakt, aby som si niečo kúpil, možno to nestojí za to. Vonkajší svet je strašidelný.

Takmer 94% všetkých maloobchodných tržieb sa stále vyskytuje v kamenných obchodoch. To môže byť prekvapením, ale celý rast sa môže preniesť na online nakupovanie a prekonať maloobchodný predaj v určitom okamihu v nie príliš vzdialenej budúcnosti..

Tu prichádza Shopify. Ako de facto vodca v priestore platformy eCommerce ste sa ich venovali, pokiaľ ide o budovanie a rozširovanie vášho rodiaceho sa impéria elektronického obchodu..

Náš rýchly výber

Keby sa ma každá osoba na planéte, ktorá chcela internetový obchod, spýtala, ktorú platformu elektronického obchodu by mala použiť, povedal by som 95% z nich, aby použili Shopify.

Má najlepšie možnosti, funkcie, funkcie a aplikácie, ktoré sú porovnávané s ľahkosťou použitia. Áno, môžete mať niečo s väčšou funkčnosťou a áno, môžete mať niečo, čo sa ľahšie používa. Nie, môžete’• kombinujte ich, pokiaľ nepoužívate službu Shopify.

Ďalších 5% by boli ľudia, ktorí si cenia jednoduchosť nad všetkým ostatným, ľudia, ktorí majú veľa skúseností s vývojom webových stránok, ľudia, ktorí si cenia SEO nad všetkým ostatným, a ľudia, ktorí majú šialené peniaze na to, aby im prišli weboví vývojári čeliť..

Okrem toho, ak chcete predávať na trhoch Amazon, Etsy alebo iných tretích strán, môžete to urobiť pomocou služby Shopify.Toto je pravdepodobne najväčší predajný bod ich softvéru.

Ak spadáte do niektorej z týchto kategórií, existujú lepšie možnosti. Pre niekoho je takéto kritériá veľmi zriedkavé. Väčšina z vás by mala ísť iba so službou Shopify.

Ako to funguje

Dobre, povedzme, že ste sa rozhodli použiť službu Shopify. Teraz čo?

Skvelá otázka. Prvým krokom je prihlásenie.

Skočiť na backend Shopify môže byť trochu ohromujúci pre ľudí s nulovou skúsenosťami s vývojom webových stránok. Našťastie to nie je ťažké, keď ste tam strávili trochu času.

Nižšie vidíte, ako vyzerá informačný panel. Ako vidíte, existuje veľa miest, na ktoré sa vaše oči môžu upevniť. Pozrime sa, čo sa tu deje.

nakupovať dashborad

Na ľavej strane obrazovky sa odohráva veľa mágie, takže to nechajte ďalej.

Na pravej strane informačného panela môžete prechádzať rôznymi predajnými kanálmi. Vedľa predajných kanálov máte možnosť zmeniť časové obdobie predaja. Nižšie je tiež uvedený celkový predaj podľa kanálov.

V strede obrazovky vám služba Shopify zobrazí presne to, čo sa deje v deň, keď ju kontrolujete. Pod tým sa objaví veľa rôznych užitočných vecí. Po prvé, všetko vo vašom obchode, ktoré si vyžaduje pozornosť, bude mať výstrahu žltou farbou.

Služba Shopify tiež zobrazuje ďalšie užitočné veci – napríklad vaše najsledovanejšie produkty.

Táto oblasť vás tiež bude informovať o rôznych štatistikách o vašom webe. Môže sa zobraziť viac ako 20 rôznych typov štatistík. Jeden príklad je uvedený nižšie.

Na ľavej strane obrazovky v prístrojovej doske máte všetko ostatné. Bližší pohľad na obchod s väčším počtom predajných kanálov je uvedený nižšie.

Tu skontrolujete všetko vo vašom obchode. Každá sekcia je pomerne samozrejmá. Kliknutím na časť internetového obchodu môžete upraviť svoj skutočný obchod. Spôsob úpravy výkladu bude podrobnejšie opísaný v sekcii témy ďalej.

Ikona ozubeného kolieska nastavení tiež zobrazuje veľkú plochu, v ktorej sa nachádza každé malé nastavenie, na ktoré sa dá myslieť.

Vysvetlenie funkcií Shopify

Všetky funkcie v službe Shopify boli vytvorené s ohľadom na elektronický obchod. Pozrime sa na každú časť a porovnáme funkcie, zadarmo a nástroje, ktoré získate pri každom balíku.

Riadenie zásob

Je samozrejmé, že správa zásob je jedným z najdôležitejších aspektov platformy elektronického obchodu. Keď pridávate produkt do služby Shopify, môžete ich usporiadať do kolekcií, čo uľahčuje sledovanie všetkého.

obrázok obchodu s aplikáciami v obchode

Tu sú rôzne aspekty vytvárania produktu v službe Shopify krok za krokom:

 1. Názov a popis – Toto je pomerne samovysvetľujúce, ale popisné pole ponúka dosť funkčnosti. V popise je možné pridať videá a obrázky. Tu by ste pridali niečo, čo súvisí s vaším produktom, ale produkt sa nezobrazuje iba.
 2. Dostupnosť produktu – Ak máte viac predajných kanálov, môžete sa rozhodnúť, či je produkt k dispozícii v konkrétnom. Môžete tiež naplánovať, kedy budú tieto produkty zverejnené. To uľahčuje premýšľanie o vydaní produktu a automatizuje publikovanie produktu.
 3. snímky – Obrázky môžete presúvať do oblasti obrázkov, použiť adresu URL alebo obrázky pridávať ručne zo svojich súborov.
 4. Organizácia – Ako už bolo spomenuté, zbierky zohrávajú dôležitú úlohu pri správe zásob. Tu určíte typ produktu, do ktorej zbierky patrí, a pridáte potrebné značky. Ďalším aspektom tejto sekcie je, ak máte rôznych dodávateľov, z ktorých môžete určiť, z ktorých predajcov produkt pochádza.
 5. inventár – Jeden z najdôležitejších aspektov organizácie katalógu produktov. Tu by ste pridali kód SKU, čiarový kód, protokol sledovania a množstvo. Existuje tiež možnosť, aby zákazníci mohli produkt kúpiť, keď nie je na sklade.
 6. Doprava – Služba Shopify má určité prepravné funkcie na určenie hmotnosti vášho produktu a krajiny pôvodu. Väčšina nastavení prepravy sa vykoná inde na platforme. Ak máte výrobky splnené treťou stranou, bude to špecifikované tu.
 7. varianty – Ak je produkt dodávaný vo viacerých verziách, pridajte varianty. Tu by ste pridali veľkosti a farby, ak máte obchod s oblečením.
 8. Náhľad výpisu vyhľadávacieho nástroja – SEO je tak dôležité pre eCommerce obchod. Väčšina majiteľov obchodov jednoducho vyhodí výrobok na svoje webové stránky a dúfa, že ich ľudia uvidia. Náhľad SEO ponúkaný spoločnosťou Shopify vám ukáže presne, ako sa váš produkt zobrazuje v službách Google a ďalších vyhľadávacích nástrojoch.

správy

Prehľady ponúkané na domovskej stránke hlavného panela back-end sú pekné. Môžete však ísť hlbšie!

K dispozícii je sekcia prehľadov, v ktorej môžete meniť rôzne premenné, ako sú predaj, miera konverzie, návštevy, hodnota objednávky, miera opakovania zákazníka a objednávky všeobecne. To všetko môže byť ovplyvnené rôznymi časovými obdobiami.

Tým sa tiež dozviete, odkiaľ ľudia navštevujú vaše stránky. To je neoceniteľné z hľadiska marketingu.

Viac kanálov (najlepšia časť)

48% ľudí začína hľadať produkt na trhu. To znamená, že polovica ľudí sa obracia na produkty Amazon, eBay alebo Etsy.

Skvelá vec, ktorá sa týka systému Shopify, aj keď je to webová platforma elektronického obchodu, Pomáha vám tiež predávať na Amazone, eBay, Etsy a ďalších miestach. Predaj na sociálnych médiách bude oveľa jednoduchší, keď ho budete môcť integrovať do svojho obchodu.

Mobilná optimalizácia

Je pravdepodobné, že sedem z desiatich klientov navštívi váš elektronický obchod pomocou mobilného zariadenia.

Tu sú dve zábavné štatistické údaje o eCommerce pre vás:

 • Samotný zlý dizajn mobilu stačí na to, aby 57% používateľov internetu neodporučilo vaše podnikanie svojim kolegom.
 • Ak sa mobilná webová stránka zobrazuje nepohodlne, takmer s 80% spotrebiteľov prestane komunikovať.

Témy v službe Shopify sú optimalizované pre mobilné zariadenia. To znamená, že nebudete musieť vytvárať dve verzie svojho webu, aby ste zostali technologicky pokročilí.

Shopify App Store

nakupujte obchod s aplikáciamiSlužba Shopify sa skutočne snaží ponúknuť opravu každého problému s elektronickým obchodom, ktorý sa predstavuje. Je smutné, že príliš veľa funkcií na akomkoľvek softvéri zabraňuje ich použiteľnosti a robí z UI vrak. Skvelá vec je – majú obchod s aplikáciami.

Akékoľvek riešenie elektronického obchodu, ktoré nevyužíva Shopify’nechcem sa zaoberať alebo nemá’Nezaobídu sa s nimi zvyčajne nájdete v obchode s aplikáciami – buď zadarmo alebo za cenu.

Existujú aplikácie, ktoré dokážu dosiahnuť takmer čokoľvek – niektoré lepšie ako iné. Ak potrebujete pomoc so sociálnymi médiami, existujú aplikácie na tento účel. Ak chcete dropship, existujú aplikácie pre to. Ak chcete vytvoriť rozsiahle menu, ktoré desí návštevníkov vašich webových stránok, existujú aplikácie na to. Ak chcete vylepšiť svoju zákaznícku podporu, existujú aplikácie na tento účel.

Prezeranie zoznamom aplikácií je zábavné. Zaujímavé je len vidieť problémy, na ktoré ľudia narazili a ktoré si vyžadujú riešenie. Mnoho z nich má mesačné opakujúce sa poplatky, čo je ďalšia možnosť, ktorá by mohla byť lepšia, keď uskutočníte niekoľko predajov.

škálovanie

Čo sa stane, keď sa váš obchod skutočne darí? Čo sa stane, keď sa to naozaj darí? Dúfajme, že sa stane veľa vecí. Jedna vec, ktorú nemáš’Nechcem sa stať, aby bol váš rast obmedzený platformou eCommerce, ktorú ste sa rozhodli používať.

Podľa môjho skromného názoru, Váhy nakupujte lepšie ako ktorákoľvek iná možnosť na trhu. Shopify môže rásť s vami. S vyšším stupňom tvorby cien získate pomoc, ku ktorej mali v minulosti prístup iba podniky na úrovni podniku.

Shopify Themes (w / 100 Free Themes)

Shopify práce relatívne podobné spôsobu WordPress funguje, pokiaľ ide o skutočné budovanie vašich webových stránok.

Tento postup je jednoduchý – stačí vybrať tému. Každá téma bude mať rozhranie drag-and-drop, ktoré vám umožní prispôsobiť estetiku. Nahrávanie obrázkov a iných médií je tiež jednoduché. Dá sa to urobiť priamo v rozhraní drag-and-drop.

Shopify ponúka bezplatné a platené témy. Tému si môžete kúpiť aj od vývojára témy tretej strany, ak sa vyskytne niektorá z tém Shopify’t čo ty’hľadám.

Slobodné sú minimalistické a jednoduché. Našou obľúbenou bezplatnou aplikáciou je Brooklyn, pretože sa zdá, že sa hodí do akéhokoľvek typu obchodu, ale predáva sa ako téma stredne veľkých odevov. O každej téme sa hovorí, že sa špecializuje na konkrétny typ obchodu, ale každá z nich je taká minimálna, že sú’d pracovať pre akýkoľvek typ obchodu.

Bklyn

Vzhľadom k tomu, voľné témy sú relatívne základné a nie’Neponúkam veľa prispôsobení – nie je’t zlý nápad kúpiť jeden. Je zrejmé, že Shopify už stojí dobrý kus zmien. Racionalizácia vynakladania väčšieho množstva peňazí na tému môže byť náročná. Dobrým nápadom je začať s bezplatnou témou. Akonáhle sa uskutoční hrsť predaja, môžete si vziať časť zisku a znova investovať do prémiovej témy.

Okrem veľkého počtu tém, ktoré je možné zakúpiť na stránkach Shopify, existuje veľa vývojárov tretích strán, ktorí vytvárajú témy.

Títo vývojári vytvárajú témy pre hostingové služby, ako sú Shopify, WordPress a BigCommerce. Tí najlepší prichádzajú s veľkými znalostnými bázami a samotnými veľkými komunitami, ktoré vám pomôžu pri navrhovaní.

Nakupujte zákaznícku podporu

Najlepšia časť podpory spoločnosti Shopify je tá istá vec, o ktorej je WordPress známy – a so spoločnosťou nemá nič spoločné..

Komunita je v Shopify obrovská a fóra sú vždy aktívne. Ak máte akékoľvek otázky, odpoveďou je zvyčajne rýchle vyhľadávanie. Ak nie je’t – všetko, čo musíte urobiť, je uverejniť niečo na fórach. V tomto okamihu by bolo ťažké mať otázku, ktorá sa nezhodla’ešte som neodpovedal.

však!

Ak existuje, a vy nie’Nemám čas uverejniť niečo na fóre, Shopify’s zákaznícka podpora je fantastická. Služba Shopify ponúka telefonickú podporu – čo je zmena hry, keď potrebujete rýchlo pomôcť. Rovnako ako ísť von, hovoriť s ľuďmi je desivé.

Našťastie, Shopify tiež chatová podpora a e-mailová podpora. Agenti tam sú rovnako užitoční ako agenti po telefóne.

Shopify má vedomostnú základňu plnú užitočných informácií v textovej podobe. K dispozícii sú tiež videá, ktoré pokrývajú všetko, čo vás naučí, čo chcete vedieť o Shopify. Hostia tiež webináre, ak sa chcete na ne opýtať.

Vysvetlenie cien Shopify

Shopify je síce drahý. Už ste niekedy počuli tú starú frázu, musíte zarobiť peniaze, aby ste zarobili peniaze?

Výdavky 30 dolárov mesačne na to, aby sa plne vytvoril obchod s elektronickým obchodom, sa mi zdá hodné, ak sa skutočne snažíte vybudovať skutočný podnik. Ak je váš eCommerce obchod viac koníčkom, potom má zmysel hľadať lacnejšiu alternatívu.

Jedným z najlepších aspektov služby Shopify je to, že s vami sú váhy, môžete zarábať viac ako milión dolárov a stále platiť 29 dolárov mesačne. Neodporúčame vám to, pretože vyššie odstupňované ceny ponúkajú veľa výhod pre veľké podniky.

Každá úroveň cenotvorby zahŕňa neobmedzené produkty, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, schopnosť predávať na iných predajných kanáloch, manuálne vytváranie objednávok, kódy zliav, certifikát SSL, obnovenie opusteného košíka, nakupovať platby pomocou analýzy podvodov, POS aplikáciu, fyzický hardvér a robustný výber aplikácií.

Nakupujte cenyZákladné ShopifyShopifyRozšírené Shopify
Mesačná cena$ 29$ 79$ 299
VlastnostiDva personálne účty a zľavnené náklady na dopravuPäť účtov pre zamestnancov, lepšia zľava na prepravu, darčekové karty, profesionálne správy, stanovenie ceny USPS Priority Mail Cubic a nižšie platobné poplatkyPätnásť účtov pre zamestnancov, lepšie zľavy na poštovné, darčekové karty, profesionálne správy, pokročilý tvorca prehľadov, vypočítané prepravné sadzby od tretích strán, ceny USPS Priority Mail Cubic a nižšie platobné poplatky

FAQ

Ktorá platforma elektronického obchodu je najlepšia pre malé podniky?

Shopify je najlepšou platformou pre elektronický obchod. to’Je určený pre majiteľov firiem, ktorí chcú všetko na dosah ruky s prosperujúcou online komunitou. Ak hľadáte viac pre svoj štart, pozrite si našu stránku najlepší hosting pre malé podniky článok.

Je Shopify alebo BigCommerce lepší?

Lepšie nakupujte známky vo väčšine kategórií. BigCommerce je užitočný v niekoľkých situáciách, ale vo všeobecnosti je služba Shopify lepšia.

Aký rámec je pre webové stránky elektronického obchodu najlepší?

Najlepší rámec je Shopify. Tento softvér má všetko, čo vám umožňuje rozvíjať webovú stránku elektronického obchodu do najvyšších možných výšok, ako aj spustiť malý butikový obchod..

Neodporúčam používať bezplatný tvorca webových stránok ak máte vážne aj svoj nový podnik.

Ktorý je najlepší nástroj na tvorbu webových stránok v elektronickom obchode?

Najjednoduchším tvorcom webových stránok elektronického obchodu, na ktorom je skutočne možné vytvoriť webovú stránku, je Squarespace. S touto počiatočnou ľahkosťou však prichádzajú dlhodobé obete s funkciou elektronického obchodu. Najlepšia kombinácia ľahkosti a funkčnosti je Shopify.

Je blogovanie v službe Shopify Any Good?

Blogovanie v službe Shopify je základné, ale funguje rovnako dobre ako iné platformy na vytváranie webových stránok. Jediným veľkým zvýšením by bolo hosťovanie vášho elektronického obchodu na WordPress. Ak sa chcete dozvedieť viac o WP, prečítajte si nášho sprievodcu po internete najlepší hostitelia WordPress.

Koľko stojí predaj produktu Shopify?

Plány v službe Shopify začínajú na 29 USD mesačne.

Nakupujte v skratke

Shopify bol postavený tak, aby slúžil nádejným osobám v elektronickom obchode. Zakladatelia sa pokúsili vytvoriť internetový obchod späť v deň a zistili, že je super ťažké to urobiť.

Rýchly posun vpred a je ľahké vidieť, že ich vízia vytvorenia ľahko použiteľnej platformy elektronického obchodu, ktorá skutočne ponúka všetko, čo by podnikateľ mohol chcieť, je plne realizovaná..

Určite sa oplatí vyskúšať ďalšie možnosti v priestore elektronického obchodu, aby ste zistili, či s vami niekto z nich hovorí. Ak chcete osvedčenú metódu budovania a pestovania internetového obchodu, jednoducho použite službu Shopify.

Ak stále hľadáte ďalšie riešenia hostenia, pozrite si nášho sprievodcu najlepším austrálskym webhostingom. Ďakujem chlapci!

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector