En İyi E-ticaret Platformu

E-Ticaret-Platformlar-PazarGünlük eziyetten sıkıldınız mı? Belki sonunda gizli tutkunuzu bir kariyere dönüştürmeyi hayal ediyorsunuz.


Bir zamanlar heyecan verici ve korkutucu bir beklentidir, ancak potansiyel ödüller buna değer. Ayrıca, İnternet ile bir iş kurmak hayal ettiğinizden daha kolay ve daha uygun fiyatlı olabilir.

Bu, çevrimiçi bir iş kurmanın zor olmadığı veya her türlü korkutucu zorluğu gerektirmediği anlamına gelmez. Öyle, ama bu yüzden başarılı bir girişim yaratmak inanılmaz derecede tatmin edici.

Eşsiz ürünlerinizi çevrimiçi satmak hayalinizse, fantastik, dikkat çekici bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Ayrıca bir güvenilir ev sahibi hangi web sitesini saklayacağınızı ve karşılayabileceğiniz en iyi e-ticaret platformunu kullanmak isteyeceksiniz..

Bir “e-ticaret platformu” nun ne olduğundan emin değilseniz, doğru yere geldiniz. Sadece e-ticaret platformlarını tanımlamakla kalmayacağız, aynı zamanda en iyi ve en güvenilir hizmetler için seçimlerimizi de ortaya çıkaracağız.

E-ticaret Platformu Nedir??

Temel olarak, bir e-ticaret platformu, web sitenizin müşterilere ürün satabilmesi için ihtiyaç duyduğu yazılımdır. Bunu, eşyalara göz atma, bir alışveriş sepetine yerleştirme ve ödeme yapma yeteneklerini içeren bir mağaza olarak düşünün. Tüm bunlar geniş bir işlevsellik seçimi gerektirir ve tüm işlemin baştan sona güvenli olması gerekir.

Bir e-ticaret platformu, bir web yöneticisini tüm bu bileşenleri tek başına bir araya getirmek zorunda bırakmak yerine bir paket anlaşması sağlar. Bu, süreci büyük ölçüde basitleştirir ve gerçekten iyi bir platform, web sitenize fantastik bir marka kimliği oluşturabilmeniz için bol miktarda özelleştirmeye izin verir..

İstediğiniz bir platform bir e-ticaret sunucusu değil. İkincisi istediğiniz şeyse, incelememizi okuyun. en iyi e-ticaret sunucuları.

Nasıl Karar Verdik

Aşağıdaki beş e-ticaret platformu listesi kapsamlı bir araştırmanın sonucudur. Her birini iyice test ettiğimiz için okuyucularımıza güvenle önerebiliriz.

Kapsamlı incelememizde düzinelerce e-ticaret platformuna baktık. Bunların çoğu sadece meydan okumaya kadar değildi. Bir platforma karar verirken en önemli faktör, üçüncü taraf yazılımının sağlamlığıdır.

3. Taraf Ne? ��

App Store’u veya Android’i bu kadar iyi yapan nedir??

Yalnızca bu hizmet için oluşturulmuş milyonlarca uygulama ve hizmet. Onsuz, opsiyonelliğe yakın hiçbir yerde olmazdık. Aynı şey e-ticaret platformları için de geçerlidir. Bazı platformlar, üçüncü taraf geliştiricileri hem perakende hem de müşteriler için çok daha iyi bir deneyim yaratan harika eklemeler yapmaya teşvik ediyor.

Tüm seçenekleri gözden geçirdikten sonra, her biri okuyucularımıza tavsiye etmekten emin olduğumuz beş finalist bulduk.

Fiyatlandırma Konuları ��

İncelememiz, her e-ticaret platformunu çeşitli metrikler temelinde test etti. Fiyatlandırma planlarına ve ödeme yöntemlerine baktık, çünkü bir çevrimiçi işletmeyi yönetmenin maliyetlerinin önemli olduğunu biliyoruz. Fiyat her zaman büyük bir dikkate alınacaktır, ancak bu, diğer tüm hususlara hükmetmesi gerektiği anlamına gelmez..

Mobil = Zorunlu ��

Başka bir kritik ölçüt, e-ticaret platformunun entegre mobil özellikler. Giderek daha fazla tüketici alışverişlerini bir cep telefonu, tablet veya diğer mobil cihazlardan yapıyor. Bu, bir e-ticaret web sitesinin bu biçimlerde görüntülenmek üzere optimize edilmesinin kritik olduğu anlamına gelir. Bu optimizasyonun sağlanamaması, potansiyel müşterilerinizin rekabetinize katlanması anlamına gelebilir.

Güvenlik Endişeleri ��

Güvenlik, gözden geçirme boyunca büyük bir endişe oldu. Sonuçta, tüketiciler giderek daha anlayışlı hale geliyor ve kredi kartı numaralarını herhangi bir web sitesine vermek istemiyorlar. Buna göre, güvenli ödeme yetenekleri sağlamak için tüm popüler seçimlerimiz HTTPS ve SSL sertifikalarını desteklemeliydi. Ayrıca, seçtiğimiz platformların Payment Card Industry ile uyumlu olduğunu doğruladık.

İncelememizi gerçekleştirdiğimiz için SEO yeteneklerini ihmal etmedik. Bu, bir web sitesinin Arama Motoru Sonuçları Sayfalarında belirgin bir şekilde anlaması için en iyi metrik olmaya devam etmektedir, bu nedenle hiçbir e-ticaret sitesi SEO’yu görmezden gelemez. En iyi seçimlerimiz, web sitenize blog ekleme yeteneği gibi harika SEO özelliklerine sahiptir, kendi alan adınızı kullanın ve müşterilerin yorum bırakma kapasitesi.

Profesyonel İpucuBir e-ticaret çözümü seçmek çapraz platform satışına izin veren akıllı hareket. Shopify gibi platformlar, Amazon, Etsy ve diğer pazarlarda satış yapabilmenizi sağlar..

E-ticaret Platformları için En Çok Tıklananlar

1. Shopify – Her Yerde En İyisi

Ana Özellikler
 • 100’den fazla tema
 • Tam blog platformu
 • Mobil ticarete hazır
 • Kendi alan adınız
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • 70 ödeme geçidi
Artıları
 • Basit organizasyon ve düzenleme
 • Acemi kullanıcılar için harika
 • Uygulama uyumluluğu
Eksileri
 • Biraz daha pahalı

Şüphesiz, Shopify bugün mevcut olan en iyi e-ticaret platformudur. Şirket bu durumu bir şeye odaklanarak ve iyi yaparak başarmıştır. Bu başarı, o sırada mevcut olan e-ticaret platformlarından memnun olmayan üç yenilikçiden oluşan bir grup içeren Shopify’ın kökenlerinden geliyor..

Sizin İçin İşleri Basitleştirir

Shopify bunu tavsiye edecek birçok güce sahiptir. Bunlardan en önemlileri arasında envanter sistemi bulunmaktadır. Gerçekten örgütlenme sürecini basitleştirir ve web sitenizdeki ürünleri düzenleme. Yeni bir ürün eklemeniz veya durdurulan bir öğeyi silmeniz gerekiyorsa, bu sistemle bunu yaparken sorun yaşamayacaksınız.

Envanter sistemi, birden fazla yerine getirme merkezine sahip olma sürecini bile kolaylaştırır. Ürünleri gruplara göre düzenleyerek, siz ve müşterileriniz için sezgisel kategoriler oluşturmayı gerçekten kolay hale getirebilirsiniz.

Shopify hakkında gerçekten takdir ettiğimiz diğer şeylerden biri, birden fazla kanal üzerinden satış yapmanıza izin vermesidir. Bu çok büyük bir avantaj çünkü tüketicilerin çoğunluğu bir ürün aramaya başladığında Amazon veya Etsy gibi pazarları ziyaret ediyor. Shopify ile pazarlardaki varlığınızı web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Kullanımı kolay

Shopify’ın kullanımı inanılmaz derecede kolaydır daha önce hiç bir e-ticaret web sitesini yönetmemiş olanlar için bile. Esasen, Shopify kullanıcılara bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için kapsamlı bir çerçeve sunar. Ürünleriniz için mükemmel bir vitrin olan bitmiş bir ürüne ulaşmak için her türlü özelleştirmeyi yapabilirsiniz..

Özelleştirme yolunda fazla bir şey yapmak istemiyorsanız birkaç çekici şablon mevcuttur. Her şablon mobil cihazlarda görüntülemek üzere optimize edilmiştir, böylece müşterileriniz her zaman ve her yerde alışveriş yapabilir. Ancak, bu mobil seçeneklerin sonu değildir. Shopify, bir mobil cihaz aracılığıyla e-ticaret web sitenizde her türlü değişikliği yapabilmeniz için kurulmuştur. Hareket halindeki yaşam tarzınızla, daha azına razı olmanız için hiçbir neden yok.

Bir tema için ödeme yapmak istemeyen insanlar şanslıdır. Shopify teklifleri neredeyse bir düzine ücretsiz temas hepsi belirli ürün veya hizmetleri satmaya yöneliktir. Daha lüks veya kişiselleştirilmiş bir tema arayan girişimciler diğer birçok ücretli şablon arasından seçim yapabilir.

Çevrimiçi mağazanızı oluştururken biraz yardım isterseniz, Shopify mağazanızı sizin için kullanılabilir hale getirir. Mükemmel hale getirmek için web sitenize son değişiklikleri yapabilen Shopify onaylı bir geliştiriciden yardım isteyin.

Birçok Uygulama ile Uyumlu

Shopify’ı rakiplerinden ayıran şeylerden biri, uyumlu olduğu uygulamaların sayısıdır. Şu anda var 2.000’den fazla uygulama seçim için. Bunlar gerçekten web sitenizin işlevselliğini artıracak ve müşterilerinize daha da iyi hizmet sunabilmenizi sağlayacaktır..

Tabii ki, e-ticaret platformunuzdan mükemmel hizmet almanız da çok önemlidir ve Shopify tam olarak bunu sağlar. 7/24 destek mevcuttur telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla. Ek olarak, size daha da fazla çözüm sunmak için yüksek katılımlı bir topluluğa güvenebilirsiniz.

Shopify, temel paketini aylık 29 dolarlık bir maliyetle sunuyor. Oradan, fiyatlar daha fazla personel hesabı, indirimli nakliye, hediye kartları, azaltılmış ödeme ücretleri ve daha fazlasını içeren her ardışık katman ile ayda 79 $ ve 299 $ ‘a yükseliyor. Ücretli temalar, eklentiler ve eklentiler kullanımınıza bağlı olarak aylık maliyetleriniz artabilir.

Genel olarak, Shopify tarafından sunulan işlevsellik, hizmet ve destekten herkesin memnun olacağından eminiz.

Tam yazımızı okuyun Shopify incelemesi buraya.

2. WooCommerce -% 100 Ücretsiz

Ana Özellikler
 • Modern ve temiz arayüz
 • WordPress İçerik Entegrasyonu
 • Önceden yüklenmiş ödeme ağ geçitleri
 • Ödeme sürecinin tam kontrolü
 • Varsayılan Para Birimini Ayarla
 • Coğrafi Konum Desteği
 • Destek / Barındırma
Artıları
 • Geliştiriciler buna bayılıyor
 • Bedava
 • WordPress entegrasyonu
Eksileri
 • Geliştirici yardımına ihtiyacınız olabilir

WooCommerce tam özelleştirme sunar, ancak kodlamaya veya WordPress’e daha yeniyseniz, oldukça kuruşa mal olabilecek bir geliştirici tutmanız gerekir.

Bu e-ticaret platformu Shopify kadar tavsiye edilmez, ancak bu insanların hizmetlerinden memnun olmayacakları anlamına gelmez. Belki de WooCommerce’ı kullanmanın en büyük dezavantajı, WordPress ile kullanılması amaçlanmış olmasıdır. Buna göre, bu CMS adanmışsanız, muhtemelen WooCommerce’in ihtiyacınız olan ve istediğiniz her şeyi verdiğini göreceksiniz. Eğer WordPress senin bir şey değil, başka bir yere bakmalısın.

Geliştiricilerin Seçimi

Gerçek şu ki birçok geliştirici WooCommerce tarafından yemin ediyor. Yaşamak için web sitesi tasarlayan profesyoneller bu ürünün yanında durabilirse, bu da sizin için.

WooCommerce’nin cazibesine ek olarak ücretsizdir. Buna inanmak zor, ama bu platformu gerçekten ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bir işe başlayan ve çok fazla sermayesi olmayanlarınız için bu çok büyük bir teşvik olabilir. Tabii ki, sizi WordPress’i kullanmaya kilitliyor, ancak birçok insan bu popüler CMS’yi kullanmaktan mutluluk duyuyor.

WooCommerce, birçok çevrimiçi işletmenin blog olarak başladığını kabul ediyor. Buna göre, bunu yaparlar satışları bir blog ile entegre etmek kolay bu satışların iştirakler yoluyla mı yoksa doğrudan blogun kendisinden mi satışlar.

Kusursuz WordPress Entegrasyonu

WooCommerce’in ana avantajlarından biri, WordPress ile mükemmel entegre. Zaten bir WordPress blogunuz varsa ve satmaya başlamak istiyorsanız, karışıma WooCommerce eklemek inanılmaz derecede kolay olacaktır. WordPress’in nasıl çalıştığını zaten biliyorsunuz ve WooCommerce aynı prensipler boyunca çalışıyor. Bu, koşarak yere vurabileceğiniz anlamına gelir.

Ne yazık ki WooCommerce mükemmel değil. Öğrenme eğrisi gerçekten dik olabilir, özellikle de WordPress’te yeniyseniz. WordPress’e aşina olanlar daha kolay bir zaman geçirecekler, ancak sadece bir avuç ürün sunmaktan daha sofistike bir şey yapmak istiyorlarsa, daha fazla kod öğrenmek için dalmak zorunda kalabilirler.

Bu, WooCommerce’in diğer eksikliklerinden birini getiriyor: Zaman alıcı. WooCommerce, bu listedeki diğer herhangi bir platformdan en kişiselleştirilmiş, son derece özelleştirilmiş vitrinler oluşturabilir. Ancak, bu özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için büyük bir zaman yatırımı yapacaksınız..

Aslında, mağazanızı inşa ederken bir geliştiricinin yardımına ihtiyacınız olduğunu bile görebilirsiniz. Bu pahalı hale gelebilir ve bu, hızlanana kadar periyodik bakıma yardımcı olması için başka birine ihtiyacınız olacağı anlamına gelebilir..

Geniş Tema Seçimi

Tema söz konusu olduğunda, WordPress gerçekten olağanüstü seçeneklere sahiptir. Bunlardan bazıları WooCommerce ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Çok sayıda ücretsiz tema mevcuttur, ancak biraz para ödemeye hazırsanız, binlerce kişiye erişim sağlayabilirsiniz. Hemen hemen her WordPress teması kodla geliştirilebilir, ancak seçtiğiniz temanın kullanıma hazır işlevlerinden memnunsanız bu gerekli değildir..

Bu temalardan bazıları, mağazanızı tasarlamayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için sürükle ve bırak özelliklerine sahiptir. Diğerleri daha yoğun ve uygulamalı çalışma gerektirecektir. Bu işlemin ne kadar kolay veya zor olduğu, çevrimiçi mağazanız için nihai vizyonunuza bağlıdır.

WooCommerce, tüm WordPress’in 50.000’den fazla eklentisini ve uygulamasını kullanıma sunarak rakiplerinden ayrılıyor. Envanteri izlemeniz veya pazarlamanızı geliştirmeniz gerekip gerekmediğini, işi halletmek için bir uygulama bulacaksınız.

WooCommerce ücretsiz bir yazılımdır ve bunun için destek vurulabilir. Destek ekibine bir istek gönderir ve bir cevap beklersiniz. Alternatif olarak, WordPress destek ekibine sorabilirsiniz. Her iki durumda da, desteğe başvurmak için çok fazla seçeneğiniz yok.

Daha önce de belirtildiği gibi, WooCommerce’in büyük artılarından biri ücretsiz olmasıdır. Şirket eklentilerin satışından gelir elde eder, bu nedenle maliyet birincil faktörlerinizden biri ise, bu yol olabilir.

3. Kare – Ecom için en iyisi

Ana Özellikler
 • Yüksek kaliteli, sektöre özgü şablonlar
 • Fütüristik tasarım
 • Izgara düzenleri ve 3B kaydırma
 • 100’den fazla ücretsiz ve premium tasarım
 • Hosting dahil
 • RSS özet akışları ve yorum bölümleri
Artıları
 • Şablon seçimi
 • Kullanımı kolay
Eksileri
 • Özelleştirme arıyorsanız en iyi seçim değil

Bu, yalnızca birkaç ürünü satacak yeni bir çevrimiçi işletme için harika bir platform olacaktır. Kurulum oldukça hızlı ve basittir. Kesinlikle harika görünen bir site oluşturmak için web sitesi oluşturma konusunda derin bir teknik anlayışa sahip olmanız gerekmez..

Kareler ile doludur sayısız çekici şablon. Bu aslında bir web sitesi oluşturucusu olduğundan, toplam bir aceminin bile kullanımı kolay bulabileceği bir sürükle ve bırak editörü elde edersiniz. Bununla birlikte, büyük olasılıkla web sitenizin ne kadar parlak ve profesyonel göründüğünden memnun kalacaksınız.

Özelleştirme için En İyisi Değil

Squarespace’in çok fazla özelleştirme arayan insanlar için en iyisi olduğunu unutmayın. Bu gerçekten basit, anlaşılır platform bu, kendi kopyanızı ve resimlerinizi kullanmanın ötesinde kişiselleştirmeye borç vermez. Aslında, Squarespace fotoğrafçılar için mükemmel bir seçimdir. Yazılımları sergilemede mükemmeldir yüksek kaliteli görüntüler.

Ne yazık ki, Squarespace en sağlam ve zengin özellikli e-ticaret platformu değil. İlk ve en önemlisi, web sitesi oluşturma sunuyoruz. E-ticaret özellikleri, sınırlı işlevselliğe sahip bir eklentidir. Web sitenizin katlanarak büyümesini beklerseniz, Squarespace sizinle ölçeklendirmekte zorlanır.

Squarespace lehine, kullanımı inanılmaz derecede kolay. Şablonlar sezgisel ve duyarlı. Böyle basit bir işlemle müşteri desteğine ihtiyaç duyulması nadirdir. Ancak, bu telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla kullanılabilir.

Squarespace’in iş paketleri sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelir. SSL güvenliği. Aylık fiyatlar 18 ila 40 $ arasında değişiyor, hepsi uygun. Tabii ki, bu düşük maliyet çıplak kemikler e-ticaret özellikleri ile geliyor.

Tam yazımızı okuyun Kare inceleme buraya.

4. Wix – En İyi Site Oluşturucu

Ana Özellikler
 • Kişiselleştirilmiş resim galerileri
 • Video ve görüntü bağlantıları
 • Güncel şablonlar
 • Güçlü web oluşturma araçları
 • 100’den fazla tasarım
Artıları
 • Başlangıç ​​için uygun
 • Yapay Tasarım Zekası
 • Rekabetçi fiyatlandırma
Eksileri
 • E-Ticaret düşünülerek oluşturulmaz

Squarespace gibi, Wix de Web Sitesi Oluşturucu bir e-ticaret platformu yerine. Aslında, web sitesi oluşturucularının gittikçe, Wix aslında daha sağlam bir alternatif. Ancak, e-ticaret özellikleri Squarespace ile eşit düzeyde. Bu, mağazanızın yalnızca birkaç ürün satmasını bekliyorsanız, bunu yalnızca e-ticaret platformunuz olarak kullanmak isteyeceğiniz anlamına gelir.

Wix bir çok fazla teknik bilgiye sahip olmayan yeni başlayanlar için harika bir seçenek. Sürükle ve bırak editörü harika ve her şablon son derece özelleştirilebilecek kadar esnektir.

E-ticaret Wix’in birincil odak noktası olmasa da, olağanüstü bir mağaza inşa etmek için yeterli araçlara sahipler. Sanatçılar ve fotoğrafçılar özellikle bu platforma çekiliyor. Wix zengin özelliklere sahiptir. Estetik bir özelliğe veya işlevselliğe ihtiyacınız varsa, onu burada bulabilirsiniz.

Yapay Tasarım Zekası

Wix’in en ilginç özelliklerinden biri Yapay Tasarım Zekası. Size uygun olanı bulmak için tüm temaları incelemek istemiyorsanız, yazılımı sizin için yapsın. Yazılımın tasarladığı şeyin üstüne istediğiniz zaman öğeler ekleyebilirsiniz.

Wix kullanmanın dezavantajı, en sağlam e-ticaret özelliklerine sahip olmamasıdır. Shopify ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca, bazı insanlar Wix’in neredeyse çok fazla seçeneğine sahip olduğunu düşünüyor. Şablonları ve eklentileri seçmeye çalışırken bunalırlar. Bununla birlikte, mevcut eklenti sayısı özellikle fazla değildir.

Wix olağanüstü müşteri desteği sunar ve fiyatları rekabetçidir. Aylık fiyatlar aylık 20-35 dolar arasında değişiyor. Maliyet cazip olsa da, e-ticaret işlevlerinin derinliğini alamayacağınızı unutmayın. Bu gerçekten sadece bir veya iki ürün satan işletmeler için tasarlanmıştır.

Tam yazımızı okuyun Wix incelemesi buraya.

5. BigCommerce

Ana Özellikler
 • Sınırsız ürün, depolama ve bant genişliği
 • Sınırsız personel hesabı
 • eBay ve Amazon bağlı
 • Sosyal kanal entegrasyonu
 • Yerleşik blog
 • Mobil cüzdan (Amazon Pay ve Apple Pay)
 • Duyarlı web siteleri
 • Ücretsiz site genelinde HTTPS ve özel SSL
Artıları
 • İnanılmaz yönetim araçları
Eksileri
 • Shopify kadar iyi değil

Birçok açıdan, BigCommerce Shopify gibidir. Ancak, neredeyse çok özelliği yoktur. BigCommerce, ürünlere ve siparişlere ek olarak analiz ve raporlarla başa çıkmanıza yardımcı olan mükemmel yönetim araçları sağlayarak Shopify ile rekabet edebilirliğini korur.

BigCommerce ayrıca pazarlama araçlarına göre iyi performans gösterir. Eğer kupon kullanmak veya SEO kadar sığır eti istiyorsanız, bulacaksınız eklentiler ve eklentiler yardım etmek. Kullanıcılar BigCommerce’ın ölçeklenebilirliğini daha da takdir ediyor. İşletmeniz büyüdükçe, web sitenizi trafiğinizi ve satışlarınızı karşılayacak şekilde büyütmekte sorun yaşamayacaksınız.

Shopify kadar basit değil

Yine de, BigCommerce mükemmel değil. Shopify kadar kolay bir yere sahip değil. Web sitenizi oluştururken sizinle birlikte çalışan bir geliştiriciye ihtiyacınız olduğu gibi birkaç kez hissedebilirsiniz. Üstelik mobil uygulama yok. Masanızda çok fazla zaman harcamıyorsanız, bu büyük bir dezavantaj olabilir.

BigCommerce kullanmanın bir diğer dezavantajı, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca yedi ücretsiz şablonunuzun olmasıdır. Tabii ki, sadece birine ihtiyacınız var, ancak web sitenizin gerçekten kalabalığın arasından sıyrılmasını istiyorsanız, zorluklarınız olacak.

Bu ücretsiz şablonların her biri diğerlerine benzer. Bir şablon satın alabilirsiniz, ancak bunlar nispeten pahalı ve 150 ila 250 dolar arasında çalışıyor. Aylık ücretler de pahalı olabilir. Sadece 29.95 $ ‘dan başlıyorlar, ancak hızlı bir şekilde 249.95 $’ a yükseliyorlar. BigCommerce’in fiyatlandırma şemaları satışlarınızın miktarına bağlıdır. Satışlarınız yılda 150.000 dolardan az olduğu sürece maliyetlerinizi düşük tutabilirsiniz, ancak daha az destek alabilirsiniz.

E-ticaret Platformları Hakkında SSS

Küçük İşletmem İçin Hangi E-Ticaret Platformunu Kullanmalıyım??

En iyi çok yönlü e-ticaret platformu Shopify. Kullanımı kolaydır, sağlam özelliklere sahiptir ve büyüme için ölçeklenebilir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, en iyi küçük işletme sahiplerine yönelik kılavuzumu okuyun.

Ücretsiz Online Mağaza Oluşturmak Mümkün mü??

Wix, herhangi bir maliyet ödemeden iyi bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin veren tek platform hakkındadır. Bir avuç ürün satmak için çekici bir tema ve yeterli işlevsellik elde edersiniz. Wix özellikle ölçeklenebilir olmadığından işletmeniz genişliyorsa platformlar arasında geçiş yapmanız gerekebilir.

Eğer ücretsiz rota gitmek istiyorsanız o zaman belki ucuz web hosting içine bakmak için bir şeydir.

WordPress için Hangi E-Ticaret Platformu En İyisi?

Bir WordPress web siteniz varsa, WooCommerce mağazanızın platformu için doğal seçimdir. WooCommerce, WordPress’in yetenekleriyle tamamen entegredir ve aynı şekilde çalışır ve kolay bir geçiş sağlar.

Diğer kullanışlı seçenekler için, en iyi 10 web Avustralya web barındırma ana kılavuzuna göz atın.

Hangi E-Ticaret Platformu En İyi SEO Sunar?

WooCommerce, WordPress üzerinde çalıştığı için SEO için en iyi şekilde optimize edilmiş platformdur. Shopify ve BigCommerce gibi alternatifler SEO konusunda yardımcı olacak çok sayıda eklenti içerir.

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map