Labākā e-komercijas platforma

E-komercija-platformas-tirgusVai jums ir apnicis ikdienas slīpums? Varbūt jūs sapņojat, ka beidzot varētu savu slepeno aizraušanos pārvērst karjerā.


Tas uzreiz ir aizraujošs un drausmīgs izredzes, taču potenciālais ieguvums ir tā vērts. Turklāt, izmantojot internetu, biznesa uzsākšana var būt vienkāršāka un pieejamāka, nekā jūs iedomājaties.

Tas nenozīmē, ka tiešsaistes biznesa uzsākšana nav grūta vai ka tas nav saistīts ar visa veida biedējošiem izaicinājumiem. Tā notiek, bet tāpēc veiksmīga riska radīšana ir tik neticami apmierinoša.

Ja jūsu sapnis ir pārdot savus vienreizējos produktus tiešsaistē, jums būs nepieciešama fantastiska vietne, kas uzmanību pievērš. Jums būs nepieciešama arī uzticama saimniece ar kuru var uzglabāt šo vietni, un jūs vēlēsities izmantot labāko e-komercijas platformu, kuru varat atļauties.

Ja pat neesat pārliecināts, kas ir “e-komercijas platforma”, tad esat nonācis pareizajā vietā. Mēs ne tikai definēsim e-komercijas platformas, bet arī atklāsim mūsu izvēli par labākajiem un uzticamākajiem pakalpojumiem, kas tur pieejami.

Kas ir e-komercijas platforma?

Būtībā e-komercijas platforma ir programmatūra, kas jūsu vietnei ir nepieciešama, lai varētu pārdot produktus klientiem. Padomājiet par to kā veikalu, kurā ir iespējas pārlūkot izstrādājumus, ievietot tos iepirkumu grozā un veikt maksājumu. Tas viss prasa plašu funkciju klāstu, un visam darījumam jābūt drošam no sākuma līdz beigām.

Tā vietā, lai tīmekļa pārzinim būtu jāapkopo visi šie atsevišķi komponenti, e-komercijas platforma nodrošina pakešu darījumu. Tas lielā mērā vienkāršo procesu, un patiešām laba platforma joprojām ļauj veikt daudz pielāgojumu, lai jūs savā vietnē varētu ievietot fantastisku zīmola identitāti..

Tas, ko vēlaties, ir platforma, nevis e-komercijas resursdators. Ja pēdējais ir tas, ko vēlaties, izlasiet mūsu pārskatu par labākie e-komercijas saimnieki.

Kā mēs izlēmām

Šis piecu e-komercijas platformu saraksts ir izsmeļošu pētījumu rezultāts. Tā kā mēs katru esam rūpīgi pārbaudījuši, mēs varam tos ar pārliecību ieteikt mūsu lasītājiem.

Savā visaptverošajā pārskatā mēs apskatījām desmitiem e-komercijas platformu. Daudzi no viņiem vienkārši netika galā ar izaicinājumu. Vissvarīgākais faktors, pieņemot lēmumu par platformu, ir tās trešās puses programmatūras izturība.

Trešā puse Ko? ��

Kas App Store vai Android padara tik labu?

Tas ir miljoniem lietotņu un pakalpojumu, kas izveidoti tieši šim pakalpojumam. Bez tā mums nekur pie izvēles iespējas nebūtu. Tas pats attiecas uz e-komercijas platformām. Dažas platformas mudina trešo pušu izstrādātājus veikt lieliskus papildinājumus, kas rada DAUDZ labāku pieredzi gan mazumtirdzniecībai, gan klientiem.

Pēc visu iespēju izsijāšanas mēs nonācām piecu finālistu skaitā, no kuriem mēs visi esam pārliecināti par ieteikšanu mūsu lasītājiem.

Cenu apsvērumi ��

Mūsu pārskatā tika pārbaudīta katra e-komercijas platforma, pamatojoties uz vairākiem rādītājiem. Mēs apskatījām cenu plānus un maksājuma metodes, jo mēs zinām, ka tiešsaistes biznesa vadīšanai ir lielas izmaksas. Cena vienmēr būs milzīgs apsvērums, bet tas nenozīmē, ka tai jābūt dominējošai visos citos apsvērumos.

Mobilais = obligāti ��

Vēl viens kritisks rādītājs ir tas, vai e-komercijas platformai ir vai nav integrētas mobilās iespējas. Arvien vairāk patērētāju iepērkas mobilajā tālrunī, planšetdatorā vai citās mobilajās ierīcēs. Tas nozīmē, ka ir ļoti svarīgi optimizēt e-komercijas vietni, lai skatītos šajos formātos. Šīs optimizācijas nenodrošināšana var nozīmēt, ka potenciālie klienti galu galā iziet jūsu konkurenci.

Bažas par drošību ��

Drošība bija galvenā problēma visā mūsu pārskatā. Galu galā patērētāji kļūst arvien gudrāki, un viņi nevēlas norādīt kredītkartes numuru tikai jebkurai vietnei. Attiecīgi visiem mūsu labākajiem lietotājiem bija jāatbalsta HTTPS un SSL sertifikāti, lai nodrošinātu drošas izrakstīšanās iespējas. Mēs arī pārbaudījām, vai mūsu izvēlētās platformas ir saderīgas ar maksājumu karšu industriju.

Veicot pārskatu, mēs nenolaidām uzmanību SEO iespējām. Tas joprojām ir svarīgākais rādītājs, lai vietne iegūtu pamanāmu vietu meklētājprogrammu rezultātu lapās, tāpēc neviena e-komercijas vietne nevar atļauties ignorēt SEO. Mūsu labākajiem ieteikumiem ir lieliskas SEO iespējas, piemēram, spēja pievienot emuāru savai vietnei, izmantojiet savu domēna vārdu un klientu iespējas atstāt atsauksmes.

Pro padomsIzvēloties e-komercijas risinājumus, kas ļauj pārdot platformas vairākos veidos. Tādas platformas kā Shopify ļauj pārdot Amazon, Etsy un citās tirgus vietās, kas ievērojami palielina jūsu spēju radīt pārdošanas apjomus.

Populārākās e-komercijas platformu izvēles

1. Shopify – labākais visapkārt

Galvenās iezīmes
 • 100+ motīvi
 • Pilna emuāru veidošanas platforma
 • Gatavs mobilajai tirdzniecībai
 • Jūsu domēna vārds
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 70 maksājumu vārti
Plusi
 • Vienkārša organizēšana un rediģēšana
 • Lieliski iesācēju lietotājiem
 • Lietotņu saderība
Mīnusi
 • Mazliet pricier

Bez šaubām, Shopify ir šodien labākā pieejamā e-komercijas platforma. Uzņēmums ir sasniedzis šo statusu, koncentrējoties uz vienu lietu un labi to darot. Šie panākumi nāk no Shopify pirmsākumiem, un tajā ir iesaistīta trīs novatoru grupa, kas bija neapmierināti ar tajā laikā pieejamajām e-komercijas platformām..

Vienkāršo lietas jums

Shopify ir daudz priekšrocību, lai to ieteiktu. Starp vissvarīgākajiem no tiem ir uzskaites sistēma. Tas patiesi vienkāršo organizēšanas procesu produktu rediģēšana jūsu vietnē. Ja jums jāpievieno jauns produkts vai jāizdzēš pārtraukts vienums, jums nebūs problēmu to izdarīt ar šo sistēmu.

Inventarizācijas sistēma pat pilnveido procesu, kurā ir vairāki izpildes centri. Jūs varat sakārtot produktus pa grupām, padarot patiešām viegli izveidot kategorijas, kas ir intuitīvas gan jums, gan klientiem.

Viena no citām lietām, ko mēs patiešām novērtējam par Shopify, ir tā, ka tā ļauj pārdot, izmantojot vairākus kanālus. Tā ir milzīga priekšrocība, jo vairums patērētāju apmeklē tirgus vietas, piemēram, Amazon vai Etsy, kad viņi sāk meklēt produktu. Izmantojot Shopify, jūs varat viegli integrēt savu klātbūtni tirdzniecības vietās ar savu vietni.

Viegli izmantot

Arī Shopify ir neticami ērti lietojams pat cilvēkiem, kuri nekad agrāk nav pārvaldījuši e-komercijas vietni. Būtībā Shopify lietotājiem nodrošina visaptverošu ietvaru tiešsaistes veikala izveidošanai. Jums jāveic visu veidu pielāgojumi, lai nonāktu pie galaprodukta, kas ir ideāls jūsu produktu paraugs.

Ir pieejamas vairākas pievilcīgas veidnes, ja nevēlaties daudz darīt pielāgošanas veidā. Katra veidne ir optimizēta attēlošanai mobilajās ierīcēs, tāpēc klienti varēs iepirkties jebkurā vietā un vietā. Tomēr ar to mobilās iespējas nebeidzas. Shopify ir iestatīts tā, lai ar mobilās ierīces palīdzību jūs varētu veikt visa veida modifikācijas savā e-komercijas vietnē. Ar savu dzīvesveida dzīvesveidu nav pamata samierināties ar kaut ko mazāk.

Cilvēkiem, kuri nevēlas maksāt par tēmu, ir veiksme. Shopify piedāvājumi gandrīz ducis bezmaksas tēmass kas visi ir vērsti uz noteiktu produktu vai pakalpojumu pārdošanu. Uzņēmēji, kuri meklē luksusa vai individualizētu tēmu, var izvēlēties no daudzām citām maksas veidnēm.

Ja vēlaties nedaudz palīdzēt, izveidojot savu tiešsaistes veikalu, Shopify padara to pieejamu jums. Lūdziet palīdzību Shopify apstiprinātam izstrādātājam, kurš var veikt pēdējus uzlabojumus jūsu vietnei, lai padarītu to nevainojamu.

Savietojams ar daudzām lietotnēm

Viena no lietām, kas patiešām atšķir Shopify no konkurences, ir to lietotņu skaits, ar kurām tas ir saderīgs. Pašlaik ir vairāk nekā 2000 lietotņu no kuriem izvēlēties. Tie patiešām iezvanīs jūsu vietnes funkcionalitāti un ļaus jums piedāvāt vēl labākus pakalpojumus saviem klientiem.

Protams, ir arī svarīgi, lai jūs no savas e-komercijas platformas iegūtu izcilu servisu, un tieši to nodrošina Shopify. Atbalsts ir pieejams visu diennakti pa tālruni, e-pastu un tiešraidē. Turklāt jūs varat paļauties uz ļoti iesaistītu kopienu, lai sniegtu jums vēl vairāk risinājumu.

Shopify piedāvā savu pamata paketi par pieņemamām cenām – 29 USD mēnesī. Turpmāk cenas palielinās līdz USD 79 un USD 299 mēnesī, un katrā secīgajā līmenī ietilpst vairāk darbinieku kontu, nosūtīšana ar atlaidi, dāvanu kartes, samazinātas maksājuma nodevas un daudz kas cits. Jūsu ikmēneša izmaksas var pieaugt atkarībā no tā, vai izmantojat maksas motīvus, spraudņus un papildinājumus.

Kopumā mēs esam pārliecināti, ka ikviens būs apmierināts ar Shopify piedāvāto funkcionalitāti, servisu un atbalstu.

Lasiet visu mūsu Shopify pārskats šeit.

2. WooCommerce – 100% bezmaksas

Galvenās iezīmes
 • Mūsdienīgs un tīrs interfeiss
 • WordPress satura integrācija
 • Iepriekš instalēti maksājumu vārti
 • Pilnīga izrakstīšanās procesa kontrole
 • Iestatīt noklusējuma valūtu
 • Ģeogrāfiskās atrašanās vietas atbalsts
 • Atbalsts / Hostings
Plusi
 • Izstrādātāji to mīl
 • Tas ir par brīvu
 • WordPress integrācija
Mīnusi
 • Jums var būt nepieciešama izstrādātāja palīdzība

WooCommerce piedāvā pilnīgu pielāgošanu, tomēr, ja esat jaunāks par kodēšanu vai WordPress, jums būs jāalgo izstrādātājs, kas var maksāt diezgan santīmu.

Šī e-komercijas platforma nav tik ļoti ieteicama kā Shopify, taču tas nenozīmē, ka cilvēki nebūs sajūsmā par savu pakalpojumu. Iespējams, ka lielākais WooCommerce izmantošanas trūkums ir tas, ka tas tiešām ir paredzēts lietošanai ar WordPress. Attiecīgi, ja jūs esat šīs CMS bhakta, jūs droši vien pamanīsit, ka WooCommerce sniedz jums visu, kas jums nepieciešams un ko vēlaties. Ja WordPress nav tava lieta, nāksies meklēt citur.

Izstrādātāju izvēle

Fakts ir tāds daudzi izstrādātāji zvēru WooCommerce. Ja profesionāļi, kas projektē iztikas vietnes, var atbalstīt šo produktu, tas ir tīrais nieks, ko varat arī jūs.

Papildinot WooCommerce pievilcību, tas ir tas tas ir bez maksas. Grūti noticēt, bet jūs patiešām varat izmantot šo platformu bez maksas. Tiem no jums, kuri sākat biznesu un kuriem nav daudz kapitāla, tas var būt milzīgs stimuls. Protams, tas neļauj jums izmantot WordPress, taču daudzi cilvēki ar prieku izmanto šo populāro CMS.

Liekas, ka WooCommerce atzīst, ka daudzi tiešsaistes uzņēmumi sāk darboties kā emuāri. Attiecīgi viņi to veido viegli integrēt pārdošanu emuārā neatkarīgi no tā, vai šie pārdošanas darījumi notiek ar filiāļu starpniecību vai arī tieši emuārā.

Nevainojama WordPress integrācija

Viena no WooCommerce galvenajām priekšrocībām ir tā, ka tā ir lieliski integrēta WordPress. Ja jums jau ir WordPress emuārs un vēlaties sākt pārdot, WooCommerce pievienošana sajaukumam būs neticami vienkārša. Jūs jau saprotat, kā darbojas WordPress, un WooCommerce darbojas pēc tiem pašiem principiem. Tas nozīmē, ka jūs varat sasniegt zemes skriešanu.

Diemžēl WooCommerce nav perfekta. Mācīšanās līkne var būt patiešām stāva, it īpaši, ja esat arī iesācējs WordPress. Tiem, kas pārzina WordPress, būs vieglāks laiks, bet, ja viņi vēlas darīt kaut ko sarežģītāku, nevis piedāvāt tikai nedaudzus produktus, iespējams, nāksies nākties iemācīties vairāk koda..

Tas rada vienu no citiem WooCommerce trūkumiem: Tas prasa daudz laika. WooCommerce spēj izveidot vis individualizētākos un vispiemērotākos veikalu skatus no jebkuras citas platformas šajā sarakstā. Tomēr, lai maksimāli izmantotu šīs iespējas, jūs ieguldīsit milzīgu laika ieguldījumu.

Faktiski, veidojot savu veikalu, jums pat var šķist, ka jums nepieciešama izstrādātāja palīdzība. Tas var kļūt dārgi, un tas var nozīmēt, ka jums būs nepieciešams kāds cits, kurš palīdzēs periodiskā tehniskajā apkopē, līdz jūs sasniegsit ātrumu.

Liela motīvu izvēle

Runājot par tēmām, WordPress ir dažas patiešām izcilas iespējas. Daži no tiem ir īpaši izstrādāti lietošanai ar WooCommerce. Ir pieejami daudzi bezmaksas motīvi, bet jūs varat piekļūt tūkstošiem citu, ja esat ar mieru maksāt mazliet naudas. Gandrīz jebkuru WordPress motīvu var uzlabot ar kodu, taču tas nav nepieciešams, ja esat apmierināts ar izvēlētās motīva funkcionalitāti, kas nav pieejama..

Dažām no šīm tēmām ir vilkšanas un nomešanas iespējas, lai jūsu veikala noformēšanu padarītu vieglāku nekā jebkad. Citiem būs nepieciešams intensīvāks, praktisks darbs. Cik viegli vai sarežģīti šis process patiesībā ir atkarīgs no jūsu galvenā redzējuma par jūsu tiešsaistes veikalu.

WooCommerce atšķir no konkurences, padarot pieejamus visus WordPress vairāk nekā 50 000 spraudņus un lietotnes. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāizseko krājumiem vai jāuzlabo mārketings, jūs atradīsit lietotni, lai paveiktu darbu.

WooCommerce ir bezmaksas programmatūra, un tās atbalsts var tikt izmantots. Jūs nosūtāt pieprasījumu atbalsta komandai un gaidāt atbildi. Alternatīvi, iespējams, jūs varat lūgt WordPress atbalsta komandu. Jebkurā gadījumā jums nav daudz iespēju sazināties ar atbalsta dienestu.

Kā jau minēts, viens no WooCommerce lielajiem plusiem ir tas, ka tas ir bezmaksas. Uzņēmums gūst ieņēmumus no spraudņu pārdošanas, tāpēc, ja izmaksas ir viens no jūsu primārajiem apsvērumiem, tas varētu būt šāds ceļš.

3. Kvadrāts – labākais Ecom

Galvenās iezīmes
 • Augstas kvalitātes, nozarei specifiskas veidnes
 • Futūristisks dizains
 • Režģa izkārtojumi un 3D ritināšana
 • 100 vai vairāk bezmaksas un premium dizainu
 • Hostings iekļauts cenā
 • RSS plūsmas un komentāru sadaļas
Plusi
 • Veidņu izvēle
 • Vienkārši lietojams
Mīnusi
 • Nav labākā izvēle, ja jūs meklējat pielāgošanu

Šī būtu lieliska platforma jaunam tiešsaistes biznesam, kam ir tikai daži produktu pārdošanas veidi. Iestatīšana ir ļoti ātra un vienkārša. Lai izveidotu vietni, kas izskatās lieliski, jums noteikti nav jābūt dziļai tehniskai izpratnei par vietņu veidošanu.

Kvadrāts ir pildīts ar neskaitāmas pievilcīgas veidnes. Tā kā tas būtībā ir vietņu veidotājs, jūs iegūstat vilkšanas un nomešanas redaktoru, kuru pat pavisam iesācējiem būs viegli izmantot. Neskatoties uz to, jūs, iespējams, iepriecināsit, cik izsmalcināta un profesionāla izskatās jūsu vietne.

Nav labākais pielāgošanai

Ņemiet vērā, ka laukums Squarespace ir vislabākais cilvēkiem, kuri nemeklē daudz pielāgojumu. Tas ir patiešām vienkārša, tieša platforma kas ne vienmēr nozīmē individualizāciju, tikai izmantojot jūsu kopiju un attēlus. Faktiski Squarespace ir lieliska izvēle fotogrāfiem. Viņu programmatūra izcili parāda augstas kvalitātes attēli.

Diemžēl Squarespace nav visizturīgākā un funkcijām bagātākā e-komercijas platforma. Pirmkārt, viņi piedāvā mājas lapu veidošanu. Viņu e-komercijas funkcijas ir vairāk kā papildinājums ar ierobežotu funkcionalitāti. Ja jūs domājat, ka jūsu vietne pieaugs eksponenciāli, Squarespace būs grūti pielīdzināt jūs.

Squarespace labā, tas ir neticami ērti lietojams. Veidnes ir intuitīvas un atsaucīgas. Ar šādu vienkāršu darbību reti ir nepieciešams klientu atbalsts. Tomēr tas ir pieejams pa tālruni, e-pastu un tiešraidē.

Squarespace biznesa pakotnēm papildus ir arī neierobežota krātuve un joslas platums SSL drošība. Mēneša cenas svārstās no 18 līdz 40 ASV dolāriem, un tie visi ir par pieņemamu cenu. Protams, ka zemās izmaksas ir saistītas ar vienkārša e-komercijas funkcijām.

Lasiet visu mūsu Pārskats par kvadrātu šeit.

4. Wix – labākais vietņu veidotājs

Galvenās iezīmes
 • Personalizētas attēlu galerijas
 • Video un attēlu saites
 • Jaunākās veidnes
 • Spēcīgi tīmekļa veidošanas rīki
 • Vairāk nekā 100 dizainu
Plusi
 • Iesācējiem draudzīgi
 • Mākslīgā dizaina intelekts
 • Konkurētspējīgas cenas
Mīnusi
 • Nav izveidots, paturot prātā e-komerciju

Tāpat kā Squarespace, Wix galvenokārt ir a vietņu veidotājs nevis e-komercijas platforma. Faktiski, ciktāl tas attiecas uz vietņu veidotājiem, Wix faktiski ir spēcīgākā alternatīva. Tomēr tā e-komercijas funkcijas ir aptuveni vienādas ar Squarespace. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, vēlēsities to izmantot tikai kā savu e-komercijas platformu, ja sagaidāt, ka jūsu veikals pārdos tikai dažus produktus.

Wix ir a lielisks variants iesācējiem, kuriem nav daudz tehnisko zināšanu. Vilkšanas un nomešanas redaktors ir fantastisks, un katra veidne ir pietiekami elastīga, lai to varētu ļoti pielāgot.

Kaut arī e-komercija nav Wix galvenā uzmanība, viņiem ir pietiekami daudz rīku, lai izveidotu izcilu veikalu. Mākslinieki un fotogrāfi ir īpaši piesaistīti šai platformai. Wix ir bagāts ar funkcijām. Ja jums ir nepieciešams estētisks elements vai funkcionalitāte, to varat atrast šeit.

Mākslīgā dizaina intelekts

Viena no Wix visinteresantākajām funkcijām ir tā mākslīgais dizains. Ja nevēlaties izskatīt visas tēmas, lai atrastu sev piemērotāko, ļaujiet programmatūrai to izdarīt jūsu vietā. Jūs vienmēr varat pievienot elementus papildus tam, ko projektē programmatūra.

Wix lietošanas negatīvie ir tas, ka tam nav visspēcīgākās e-komercijas iespējas. Ar Shopify jūs varat darīt daudz vairāk. Turklāt dažiem cilvēkiem šķiet, ka Wix ir gandrīz pārāk daudz iespēju. Viņi satriec, mēģinot izvēlēties veidnes un papildinājumus. Neskatoties uz to, pieejamo spraudņu skaits nav īpaši plašs.

Wix piedāvā izcilu klientu atbalstu, un viņu cenas ir konkurētspējīgas. Mēneša cenas svārstās no 20 līdz 35 USD mēnesī. Kaut arī izmaksas ir pievilcīgas, paturiet prātā, ka pārāk maz izmantojat e-komercijas funkcionalitāti. Tas tiešām ir paredzēts tikai uzņēmumiem, kas pārdod vienu vai divus produktus.

Lasiet visu mūsu Wix apskats šeit.

5. BigCommerce

Galvenās iezīmes
 • Neierobežots produktu, krātuves un joslas platums
 • Neierobežots personāla konts
 • eBay un Amazon savienots
 • Sociālā kanāla integrācija
 • Iebūvēts emuārs
 • Mobilais maks (Amazon Pay un Apple Pay)
 • Atsaucīgas vietnes
 • Bezmaksas vietējais HTTPS un speciālais SSL
Plusi
 • Pārsteidzoši pārvaldības rīki
Mīnusi
 • Ne tik labi kā Shopify

Daudzējādā ziņā BigCommerce ir kā Shopify. Tomēr tam nav gandrīz tik daudz funkciju. BigCommerce saglabā konkurētspēju ar Shopify, nodrošinot lieliskus pārvaldības rīkus, kas palīdz papildus produktiem un pasūtījumiem tikt galā ar analītiku un pārskatiem..

BigCommerce arī darbojas labi attiecībā uz mārketinga instrumentiem. Ja vēlaties izmantot kuponus vai palielināt savu SEO, jūs atradīsit spraudņi un papildinājumi palīdzēt. Lietotāji turklāt novērtē BigCommerce mērogojamību. Tā kā jūsu bizness aug, jums nebūs problēmu atvērt savu vietni, lai tā atbilstu jūsu trafikai un pārdošanai.

Ne tik tieša kā Shopify

Tomēr BigCommerce nav perfekta. Tas nekur nav tik viegli lietojams kā Shopify. Vairākas reizes jūs varat justies tā, it kā jums būtu nepieciešams izstrādātājs, kas strādā ar jums, veidojot savu vietni. Turklāt nav nevienas mobilās lietotnes. Ja jūs netērējat daudz laika pie sava galda, tas var būt būtisks trūkums.

Vēl viens BigCommerce izmantošanas trūkums ir tas, ka jums ir tikai septiņas bezmaksas veidnes, no kurām izvēlēties. Protams, jums ir nepieciešams tikai viens, taču, ja jūs patiešām vēlaties, lai jūsu vietne izceltos no pūļa, jums radīsies grūtības.

Katra no šīm bezmaksas veidnēm izskatās līdzīga pārējām. Jūs varat iegādāties veidni, taču tā ir salīdzinoši dārga, sākot no 150 līdz 250 USD. Mēneša maksa var būt arī dārga. Tās sākas ar tikai USD 29,95, bet ātri palielinās līdz USD 249,95. BigCommerce cenu shēmas ir balstītas uz jūsu pārdošanas apjomu. Kamēr pārdošanas apjomi ir mazāki par USD 150 000 gadā, jūs varat samazināt savas izmaksas, bet saņemsit arī mazāku atbalstu.

E-komercijas platformu FAQ

Kuru e-komercijas platformu vajadzētu izmantot savam mazajam biznesam?

Vislabākā e-komercijas platforma ir Shopify. Tas ir ērti lietojams, tam ir spēcīgas funkcijas un tas ir pielāgojams izaugsmei. Lai iegūtu vairāk informācijas par šo, izlasiet manu ceļvedi labākajiem mazo uzņēmumu saimniekiem.

Vai ir iespējams izveidot tiešsaistes veikalu bez maksas?

Wix ir vienīgā platforma, kas ļauj izveidot pienācīgu tiešsaistes veikalu, neradot nekādas izmaksas. Jūs iegūsit pievilcīgu tēmu un pietiekamu funkcionalitāti, lai pārdotu nedaudzus produktus. Var būt nepieciešams mainīt platformas, ja jūsu bizness paplašinās, jo Wix nav īpaši pielāgojams.

Ja jūs vēlaties doties pa bezmaksas ceļu, tad varbūt ir vērts izpētīt lētu tīmekļa mitināšanu.

Kura e-komercijas platforma ir vislabākā WordPress?

Ja jums ir WordPress vietne, WooCommerce ir dabiska izvēle jūsu veikala platformai. WooCommerce ir pilnībā integrēta ar WordPress iespējām un darbojas gandrīz tādā pašā veidā, padarot vieglu pāreju.

Par dažām citām parocīgām iespējām skatiet galveno ceļvedi Austrālijas desmit tīmekļa tīmekļa mitinātājiem.

Kura e-komercijas platforma piedāvā labāko SEO?

WooCommerce ir platforma, kas visskaidrāk ir optimizēta SEO, jo tā darbojas WordPress. Tādas alternatīvas kā Shopify un BigCommerce piedāvā daudz spraudņu, kas palīdz SEO.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map