Najlepsza platforma e-commerce

Rynek platform e-commerceCzy jesteś zmęczony codziennym grindem? Może marzysz o tym, by wreszcie móc przekształcić swoją tajną pasję w karierę.


Jest to jednocześnie ekscytująca i przerażająca perspektywa, ale potencjalne nagrody są tego warte. Ponadto dzięki Internetowi rozpoczęcie działalności gospodarczej może być łatwiejsze i bardziej przystępne cenowo, niż można sobie wyobrazić.

Nie oznacza to, że założenie firmy internetowej nie jest trudne lub nie wiąże się z wieloma trudnymi wyzwaniami. Tak, ale dlatego stworzenie udanego przedsięwzięcia jest tak niesamowicie satysfakcjonujące.

Jeśli Twoim marzeniem jest sprzedawanie jedynych w swoim rodzaju produktów online, potrzebujesz fantastycznej, przyciągającej uwagę strony internetowej. Będziesz także potrzebował niezawodny gospodarz za pomocą którego można przechowywać tę stronę, a będziesz chciał skorzystać z najlepszej platformy e-commerce, na którą Cię stać.

Jeśli nie jesteś nawet pewien, czym jest „platforma e-commerce”, to dobrze trafiłeś. Nie tylko zdefiniujemy platformy handlu elektronicznego, ale również ujawnimy nasze oferty najlepszych i najbardziej niezawodnych usług na rynku.

Co to jest platforma handlu elektronicznego?

Zasadniczo platforma e-commerce to oprogramowanie, którego potrzebuje Twoja witryna, aby móc sprzedawać produkty klientom. Pomyśl o tym jak o witrynie sklepowej, która zawiera możliwości przeglądania towarów, umieszczania ich w koszyku i dokonywania płatności. Wszystko to wymaga szerokiego wyboru funkcjonalności, a cała transakcja musi być bezpieczna od początku do końca.

Zamiast zmuszać webmastera do samodzielnego złożenia wszystkich tych pojedynczych komponentów, platforma e-commerce zapewnia ofertę pakietową. To w znacznym stopniu upraszcza proces, a naprawdę dobra platforma wciąż pozwala na wiele dostosowań, dzięki czemu możesz zbudować fantastyczną tożsamość marki na swojej stronie.

To, czego chcesz, to platforma, a nie host e-commerce. Jeśli chcesz tego drugiego, przeczytaj naszą recenzję najlepsi gospodarze e-commerce.

Jak zdecydowaliśmy

Poniższa lista pięciu platform handlu elektronicznego jest wynikiem wyczerpujących badań. Ponieważ każdy z nich dokładnie przetestowaliśmy, możemy polecić je naszym czytelnikom.

W naszej kompleksowej recenzji przyjrzeliśmy się dziesiątkom platform handlu elektronicznego. Wiele z nich po prostu nie sprostało wyzwaniu. Najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji na platformie jest niezawodność oprogramowania innych firm.

Strona trzecia Co? ��

Co sprawia, że ​​App Store lub Android jest tak dobry??

To miliony aplikacji i usług stworzonych specjalnie dla tej usługi. Bez tego nie mielibyśmy miejsca w pobliżu opcjonalności. To samo dotyczy platform eCommerce. Niektóre platformy zachęcają zewnętrznych programistów do tworzenia świetnych dodatków, które zapewniają DUŻO lepsze wrażenia zarówno dla sprzedawców detalicznych, jak i klientów.

Po przejrzeniu wszystkich opcji, wyłoniliśmy pięciu finalistów, z których każdy jesteśmy pewni, że polecimy naszym czytelnikom.

Uwagi dotyczące cen ��

Nasza recenzja przetestowała każdą platformę e-commerce na podstawie kilku wskaźników. Przyjrzeliśmy się planom cenowym i metodom płatności, ponieważ wiemy, że koszty mają znaczenie, jeśli chodzi o prowadzenie firmy online. Cena zawsze będzie bardzo ważnym czynnikiem, ale to nie znaczy, że musi ona zdominować wszystkie inne względy.

Mobile = Must ��

Kolejną krytyczną cechą jest to, czy platforma e-commerce ma zintegrowane funkcje mobilne. Coraz więcej konsumentów robi zakupy na telefonie komórkowym, tablecie lub innym urządzeniu mobilnym. Oznacza to, że zoptymalizowanie strony internetowej e-commerce do wyświetlania w tych formatach jest niezwykle ważne. Niezastosowanie się do tej optymalizacji może oznaczać, że Twoi potencjalni klienci zdecydują się na konkurencję.

Obawy dotyczące bezpieczeństwa ��

Bezpieczeństwo było głównym problemem podczas naszej recenzji. W końcu konsumenci stają się coraz bardziej sprytni i nie chcą podawać numeru swojej karty kredytowej żadnej stronie internetowej. W związku z tym wszystkie nasze najlepsze typy musiały obsługiwać certyfikaty HTTPS i SSL, aby zapewnić bezpieczne możliwości realizacji transakcji. Sprawdziliśmy również, czy wybrane przez nas platformy były zgodne z branżą kart płatniczych.

Przeprowadzając naszą recenzję, nie zaniedbaliśmy możliwości SEO. Pozostaje to najlepszą miarą, dzięki której witryna zyskuje na widoczności na stronach wyników wyszukiwania, więc żadna witryna e-commerce nie może sobie pozwolić na ignorowanie SEO. Nasze najlepsze typy mają świetne funkcje SEO, takie jak możliwość dodawania bloga do Twojej witryny, użyj własnej nazwy domeny oraz zdolność klientów do wystawiania recenzji.

Pro WskazówkaWybór rozwiązania eCommerce, które pozwala na sprzedaż między platformami to sprytny ruch. Platformy takie jak Shopify pozwalają sprzedawać na Amazon, Etsy i innych platformach handlowych, co znacznie zwiększa twoją zdolność do generowania sprzedaży.

Najlepsze oferty na platformy e-commerce

1. Shopify – Best All Around

Kluczowe cechy
 • Ponad 100 motywów
 • Pełna platforma blogowa
 • Gotowy na handel mobilny
 • Twoja własna nazwa domeny
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 70 bramek płatniczych
Plusy
 • Prosta organizacja i edycja
 • Idealne dla początkujących użytkowników
 • Kompatybilność aplikacji
Cons
 • Trochę droższe

Bez wątpienia Shopify jest obecnie najlepszą dostępną platformą handlu elektronicznego. Firma osiągnęła ten status, koncentrując się na jednej rzeczy i robiąc to dobrze. Sukces ten pochodzi z początków Shopify, które obejmują grupę trzech innowatorów, którzy byli niezadowoleni z platform e-commerce, które były dostępne w tym czasie.

Upraszcza rzeczy dla Ciebie

Shopify ma wiele mocnych stron, aby go polecić. Jednym z najważniejszych z nich jest system ekwipunku. To naprawdę upraszcza proces organizacji i edytuj produkty na swojej stronie. Jeśli musisz dodać nowy produkt lub usunąć wycofany produkt, nie będziesz miał problemu z wykonaniem tego z tym systemem.

System ekwipunku usprawnia nawet proces posiadania wielu centrów realizacji. Możesz organizować produkty według grup, dzięki czemu bardzo łatwo możesz tworzyć kategorie intuicyjne dla Ciebie i Twoich klientów.

Jedną z innych rzeczy, które naprawdę doceniamy w Shopify, jest to, że umożliwia sprzedaż za pośrednictwem wielu kanałów. Jest to ogromna zaleta, ponieważ większość konsumentów odwiedza rynki takie jak Amazon czy Etsy, kiedy zaczynają szukać produktu. Dzięki Shopify możesz łatwo zintegrować swoją obecność na rynkach z witryną.

Łatwy w użyciu

Shopify jest również niezwykle łatwy w użyciu nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie zarządzały witryną e-commerce. Zasadniczo Shopify zapewnia użytkownikom kompleksowe ramy do budowy sklepu internetowego. Możesz dokonać różnego rodzaju dostosowań, aby uzyskać gotowy produkt, który jest idealną wizytówką twoich produktów.

Dostępnych jest kilka atrakcyjnych szablonów, jeśli nie chcesz wiele robić na drodze dostosowywania. Każdy szablon jest zoptymalizowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli robić zakupy zawsze i wszędzie. To jednak nie koniec opcji mobilnych. Shopify jest skonfigurowany tak, abyś mógł dokonywać wszelkiego rodzaju modyfikacji w swojej witrynie e-commerce za pomocą urządzenia mobilnego. Dzięki stylowi życia poza domem nie ma powodu, aby zadowolić się czymś mniejszym.

Ludzie, którzy nie chcą płacić za motyw, mają szczęście. Oferty Shopify prawie tuzin darmowych motywóws które mają na celu sprzedaż niektórych produktów lub usług. Przedsiębiorcy, którzy szukają bardziej luksusowego lub zindywidualizowanego motywu, mogą wybierać spośród wielu innych płatnych szablonów.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy konfigurowaniu sklepu internetowego, Shopify udostępnia go Tobie. Poproś o pomoc zatwierdzonego przez Shopify programistę, który może dokonać ostatnich poprawek w Twojej witrynie, aby była idealna.

Kompatybilny z wieloma aplikacjami

Jedną z rzeczy, która naprawdę odróżnia Shopify od konkurencji, jest liczba aplikacji, z którymi jest kompatybilna. Obecnie są ponad 2000 aplikacji z którego do wyboru. Naprawdę podniosą one funkcjonalność Twojej witryny i umożliwią Ci zaoferowanie jeszcze lepszych usług swoim klientom.

Oczywiście ważne jest również, aby uzyskać doskonałą obsługę ze swojej platformy e-commerce, i właśnie to zapewnia Shopify. Wsparcie jest dostępne 24/7 przez telefon, e-mail i czat na żywo. Ponadto możesz polegać na bardzo zaangażowanej społeczności, która oferuje jeszcze więcej rozwiązań.

Shopify oferuje podstawowy pakiet w przystępnej cenie 29 USD miesięcznie. Stamtąd ceny rosną do 79 USD i 299 USD miesięcznie, przy czym każdy kolejny poziom obejmuje więcej kont personelu, zniżkę na wysyłkę, karty podarunkowe, obniżone opłaty za płatności i inne. Twoje miesięczne koszty mogą wzrosnąć w zależności od korzystania z płatnych motywów, wtyczek i dodatków.

Ogólnie jesteśmy przekonani, że każdy będzie zadowolony z funkcjonalności, obsługi i wsparcia oferowanego przez Shopify.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja Shopify tutaj.

2. WooCommerce – 100% za darmo

Kluczowe cechy
 • Nowoczesny i przejrzysty interfejs
 • Integracja treści WordPress
 • Fabrycznie zainstalowane bramki płatnicze
 • Pełna kontrola procesu realizacji transakcji
 • Ustaw domyślną walutę
 • Obsługa geolokalizacji
 • Wsparcie / Hosting
Plusy
 • Deweloperzy to uwielbiają
 • Jest wolne
 • Integracja z WordPress
Cons
 • Możesz potrzebować pomocy programisty

WooCommerce oferuje pełną personalizację, jednak jeśli dopiero zaczynasz pisać kodowanie lub WordPress, musisz zatrudnić programistę, który może kosztować całkiem sporo.

Ta platforma e-commerce nie jest tak wysoce zalecana jak Shopify, ale to nie znaczy, że ludzie nie będą zachwyceni ich usługą. Być może największą wadą korzystania z WooCommerce jest to, że naprawdę jest przeznaczony do użycia z WordPress. W związku z tym, jeśli jesteś wielbicielem tego CMS, prawdopodobnie przekonasz się, że WooCommerce daje ci wszystko, czego potrzebujesz i czego potrzebujesz. Gdyby WordPress to nie twoja sprawa, musisz szukać gdzie indziej.

Wybór programistów

Fakt jest taki wielu programistów przysięga przez WooCommerce. Jeśli profesjonaliści, którzy projektują strony internetowe na życie, mogą stać przy tym produkcie, to jest to bardzo proste.

Dodatkową atrakcją WooCommerce jest to to jest darmowe. Trudno w to uwierzyć, ale naprawdę możesz korzystać z tej platformy bez ponoszenia kosztów. Dla tych z was, którzy rozpoczynają działalność gospodarczą i nie mają dużego kapitału, może to stanowić ogromną zachętę. Oczywiście blokuje to korzystanie z WordPress, ale i tak wiele osób chętnie korzysta z tego popularnego CMS.

Wydaje się, że WooCommerce uznaje, że wiele firm internetowych zaczyna jako blogi. W związku z tym robią to łatwa do zintegrowania sprzedaż z blogiem niezależnie od tego, czy sprzedaż odbywa się za pośrednictwem podmiotów stowarzyszonych, czy sprzedaży bezpośrednio na samym blogu.

Bezbłędna integracja WordPress

Jedną z głównych zalet WooCommerce jest to, że tak jest doskonale zintegrowany z WordPress. Jeśli masz już blog WordPress i chcesz zacząć sprzedawać, dodanie WooCommerce do miksu będzie niezwykle łatwe. Już rozumiesz, jak działa WordPress, a WooCommerce działa na tych samych zasadach. Oznacza to, że możesz uderzyć o ziemię.

Niestety, WooCommerce nie jest idealny. Krzywa uczenia się może być bardzo stroma, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz przygodę z WordPress. Ci, którzy znają WordPress, będą mieli łatwiejszy czas, ale jeśli chcą zrobić coś bardziej wyrafinowanego niż tylko oferować garść produktów, być może będą musieli zanurzyć się w nauce więcej kodu.

To powoduje jedną z innych wad WooCommerce: jest to czasochłonne. WooCommerce jest w stanie tworzyć najbardziej zindywidualizowane, wysoce spersonalizowane witryny sklepowe z dowolnej innej platformy na tej liście. Aby jednak jak najlepiej wykorzystać te możliwości, zainwestujesz ogromną ilość czasu.

W rzeczywistości może się okazać, że potrzebujesz pomocy programisty podczas tworzenia witryny sklepowej. Może to stać się kosztowne i może oznaczać, że będziesz potrzebować kogoś innego do pomocy w okresowej konserwacji, dopóki nie przyśpieszysz.

Duży wybór tematów

Jeśli chodzi o motywy, WordPress ma kilka naprawdę wyjątkowych opcji. Niektóre z nich są specjalnie zaprojektowane do użytku z WooCommerce. Dostępnych jest wiele bezpłatnych motywów, ale możesz uzyskać dostęp do tysięcy innych, jeśli chcesz zapłacić trochę pieniędzy. Prawie każdy motyw WordPress można ulepszyć za pomocą kodu, ale nie jest to konieczne, jeśli jesteś zadowolony z gotowej funkcjonalności wybranego motywu.

Niektóre z tych motywów umożliwiają przeciąganie i upuszczanie, dzięki czemu projektowanie witryny sklepowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Inni będą wymagać bardziej intensywnej, praktycznej pracy. To, jak łatwy lub trudny jest ten proces, zależy od ostatecznej wizji sklepu internetowego.

WooCommerce wyróżnia się na tle konkurencji, udostępniając ponad 50 000 wtyczek i aplikacji WordPress. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz śledzić zapasy, czy usprawnić marketing, znajdziesz aplikację do wykonania zadania.

WooCommerce to darmowe oprogramowanie, którego obsługa może być hitem. Wysyłasz zapytanie do zespołu wsparcia i czekasz na odpowiedź. Alternatywnie możesz poprosić zespół wsparcia WordPress. Tak czy inaczej, nie masz wielu opcji kontaktowania się z pomocą techniczną.

Jak już wspomniano, jednym z największych plusów WooCommerce jest to, że jest bezpłatny. Firma zarabia na sprzedaży wtyczek, więc jeśli jednym z głównych czynników jest koszt, może to być właściwy sposób.

3. Squarespace – Best for Ecom

Kluczowe cechy
 • Wysokiej jakości szablony branżowe
 • Futurystyczny design
 • Układy siatki i przewijanie 3D
 • Ponad 100 darmowych i premium wzorów
 • Hosting wliczony w cenę
 • Kanały RSS i sekcje komentarzy
Plusy
 • Wybór szablonu
 • Prosty w użyciu
Cons
 • Nie jest to najlepszy wybór, jeśli szukasz możliwości dostosowania

Byłaby to świetna platforma dla nowego biznesu internetowego, który ma tylko kilka produktów do sprzedania. Konfiguracja jest niezwykle szybka i prosta. Na pewno nie musisz mieć dogłębnej wiedzy technicznej na temat tworzenia stron internetowych, aby stworzyć witrynę, która wygląda świetnie.

Squarespace jest pełen liczne atrakcyjne szablony. Ponieważ jest to w zasadzie kreator stron internetowych, otrzymujesz edytor „przeciągnij i upuść”, z którego nawet początkujący użytkownicy mogą łatwo korzystać. Niemniej jednak prawdopodobnie będziesz zadowolony z tego, jak dopracowana i profesjonalna jest Twoja witryna.

Nie najlepsze do dostosowywania

Należy pamiętać, że Squarespace jest najlepszy dla osób, które nie szukają dużo możliwości personalizacji. To jest naprawdę prosta, prosta platforma niekoniecznie nadaje się do indywidualizacji poza wykorzystaniem własnej kopii i zdjęć. W rzeczywistości Squarespace to świetny wybór dla fotografów. Ich oprogramowanie przoduje w wyświetlaniu obrazy wysokiej jakości.

Niestety Squarespace nie jest najbardziej niezawodną i bogatą w funkcje platformą handlu elektronicznego. Przede wszystkim oferują tworzenie stron internetowych. Ich funkcje e-commerce są raczej dodatkiem o ograniczonej funkcjonalności. Jeśli spodziewasz się, że twoja strona będzie rosła wykładniczo, Squarespace będzie miał trudności z skalowaniem się z tobą.

Na korzyść Squarespace, jest niezwykle łatwy w użyciu. Szablony są intuicyjne i elastyczne. Przy tak prostej obsłudze rzadko jest wymagana obsługa klienta. Jest to jednak dostępne przez telefon, e-mail i czat na żywo.

Pakiety biznesowe Squarespace mają dodatkowo nieograniczoną pamięć i przepustowość Bezpieczeństwo SSL. Ceny miesięczne wynoszą od 18 do 40 USD, z których wszystkie są przystępne. Oczywiście ten niski koszt pochodzi z pozbawionych kości funkcji e-commerce.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja Squarespace tutaj.

4. Wix – Best Site Builder

Kluczowe cechy
 • Spersonalizowane galerie zdjęć
 • Łącza wideo i graficzne
 • Aktualne szablony
 • Potężne narzędzia do tworzenia stron internetowych
 • Ponad 100 wzorów
Plusy
 • Przyjazny dla początkujących
 • Sztuczna inteligencja projektowa
 • Konkurencyjne ceny
Cons
 • Nie zbudowany z myślą o eCommerce

Podobnie jak Squarespace, Wix jest przede wszystkim Kreator strony internetowej zamiast platformy e-commerce. W rzeczywistości, jeśli chodzi o twórców stron internetowych, Wix jest w rzeczywistości bardziej niezawodną alternatywą. Jednak funkcje e-commerce są na równi z Squarespace. Oznacza to, że prawdopodobnie będziesz chciał użyć tego jako platformy e-commerce, jeśli oczekujesz, że Twój sklep będzie sprzedawał tylko kilka produktów.

Wix to świetna opcja dla początkujących, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej. Edytor „przeciągnij i upuść” jest fantastyczny, a każdy szablon jest wystarczająco elastyczny, aby można go było w dużym stopniu dostosować.

Podczas gdy handel elektroniczny nie jest głównym celem Wix, mają wystarczająco dużo narzędzi, aby zbudować wyjątkowy sklep. Artyści i fotografowie są szczególnie zainteresowani tą platformą. Wix jest bogaty w funkcje. Jeśli potrzebujesz funkcji estetycznej lub funkcjonalności, możesz ją znaleźć tutaj.

Sztuczna inteligencja projektowa

Jedną z najciekawszych funkcji Wix jest jego sztuczna inteligencja projektowa. Jeśli nie chcesz sprawdzać wszystkich motywów, aby znaleźć taki, który Ci odpowiada, pozwól oprogramowaniu zrobić to za Ciebie. Zawsze możesz dodawać elementy do tego, co projektuje oprogramowanie.

Minusem korzystania z Wix jest to, że nie ma on najbardziej niezawodnych funkcji e-commerce. Z Shopify możesz zrobić znacznie więcej. Ponadto niektórzy uważają, że Wix ma prawie zbyt wiele opcji. Są przytłoczeni, gdy próbują wybrać szablony i dodatki. Niemniej jednak liczba dostępnych wtyczek nie jest szczególnie duża.

Wix oferuje wyjątkową obsługę klienta, a ich ceny są konkurencyjne. Ceny miesięczne wynoszą od 20 do 35 USD miesięcznie. Chociaż koszt jest atrakcyjny, pamiętaj, że nie zyskujesz dużej głębi funkcjonalności e-commerce. To jest naprawdę przeznaczone tylko dla firm sprzedających jeden lub dwa produkty.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja Wix tutaj.

5. BigCommerce

Kluczowe cechy
 • Nieograniczone produkty, pamięć i przepustowość
 • Nieograniczone konta pracowników
 • eBay i Amazon połączone
 • Integracja z kanałem społecznościowym
 • Wbudowany blog
 • Portfel mobilny (Amazon Pay i Apple Pay)
 • Responsywne strony internetowe
 • Bezpłatny HTTPS na całej stronie i dedykowany protokół SSL
Plusy
 • Niesamowite narzędzia do zarządzania
Cons
 • Nie tak dobry jak Shopify

Pod wieloma względami BigCommerce przypomina Shopify. Jednak nie ma prawie tak wielu funkcji. BigCommerce pozostaje konkurencyjny dzięki Shopify, zapewniając doskonałe narzędzia do zarządzania, które pomagają radzić sobie z analizami i raportami oprócz produktów i zamówień.

BigCommerce również osiąga dobre wyniki w zakresie narzędzi marketingowych. Jeśli chcesz skorzystać z kuponów lub wzmocnić swoje SEO, znajdziesz wtyczki i dodatki pomóc. Użytkownicy doceniają także skalowalność BigCommerce. W miarę rozwoju firmy nie będzie problemu z dostosowaniem witryny do ruchu i sprzedaży.

Nie tak proste jak Shopify

Mimo to BigCommerce nie jest idealny. Nie jest tak łatwy w użyciu, jak Shopify. Możesz poczuć się kilka razy, jakbyś potrzebował programisty współpracującego z tobą podczas tworzenia witryny. Co więcej, nie ma aplikacji mobilnej. Jeśli nie spędzasz dużo czasu przy biurku, może to być poważna wada.

Kolejną wadą korzystania z BigCommerce jest to, że masz tylko siedem bezpłatnych szablonów do wyboru. Oczywiście potrzebujesz tylko jednego, ale jeśli naprawdę chcesz, aby Twoja witryna wyróżniała się z tłumu, będziesz mieć trudności.

Każdy z tych darmowych szablonów wygląda podobnie do innych. Możesz kupić szablon, ale są one stosunkowo kosztowne, od 150 do 250 USD. Miesięczne opłaty mogą być również drogie. Zaczynają od 29,95 $, ale szybko podnoszą do 249,95 $. Schematy cenowe BigCommerce opierają się na wielkości sprzedaży. Tak długo, jak Twoja sprzedaż jest mniejsza niż 150 000 USD rocznie, możesz obniżyć koszty, ale uzyskasz również lżejsze wsparcie.

Często zadawane pytania dotyczące platform e-commerce

Której platformy handlu elektronicznego należy używać w mojej małej firmie?

Najlepszą wszechstronną platformą handlu elektronicznego jest Shopify. Jest łatwy w użyciu, ma solidne funkcje i jest skalowalny do wzrostu. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, przeczytaj mój przewodnik po najlepszych gospodarzach małych firm.

Czy można utworzyć sklep internetowy za darmo??

Wix jest jedyną platformą, która pozwala stworzyć przyzwoity sklep internetowy bez ponoszenia żadnych kosztów. Otrzymasz atrakcyjny motyw i wystarczającą funkcjonalność do sprzedaży garści produktów. Konieczna może być zmiana platformy, jeśli Twoja firma rozwija się, ponieważ Wix nie jest szczególnie skalowalny.

Jeśli szukasz bezpłatnej trasy, być może tani hosting jest czymś, na co warto zwrócić uwagę.

Która platforma handlu elektronicznego jest najlepsza dla WordPress?

Jeśli masz witrynę WordPress, WooCommerce jest naturalnym wyborem dla platformy Twojego sklepu. WooCommerce jest w pełni zintegrowany z możliwościami WordPress i działa w ten sam sposób, co ułatwia przejście.

Aby zapoznać się z innymi przydatnymi opcjami, zapoznaj się z głównym przewodnikiem po 10 najlepszych internetowych hostach w Australii.

Która platforma e-commerce oferuje najlepszy SEO?

WooCommerce to platforma, która jest najlepiej zoptymalizowana pod kątem SEO, ponieważ działa na WordPress. Alternatywy, takie jak Shopify i BigCommerce, zawierają wiele wtyczek do pomocy w SEO.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map