SendinBlue ülevaade: e-posti turundusteenus eelarvega

Enamik alustavaid ettevõtteid ei mõista e-posti turundusteenuse väärtust. Kuid tühja koha pealt nõustub iga e-kaubanduse ekspert, et see on hästi õlitatud masin, mis võimaldab klientidega ühendust saada ja müügivihjeid koguda. See annab teile platvormi, kus saate oma postkasti kaudu otse klientidega rääkida. Pole tähtis, kas nad on potentsiaalsed, olemasolevad või isegi koos varasemate klientidega, sõltub e-posti turunduse väärtus suhete loomisest igal ajal, mis on neile mugav.


Pole kahtlust, et e-posti turundusteenus on üks tõhusamaid viise oma uute klientide ja olemasolevate ostjateni jõudmiseks. E-kirjade kasutamine on ka odavaim viis oma profiili ja toodete reklaamimiseks.

Alustajana soovite taskukohast e-posti turundusteenust või isegi võimaluse korral tasuta, eks?

Kas olete kuulnud SendinBlue’ist? Kui ei, siis uurin selle funktsioone, hinnakujundust ja tuge, et teada saada, kas need võivad teid aidata taskukohase lähenemisviisiga ainulaadse e-posti turundusstrateegia loomisel.

Mis on SendinBlue?

SendinBlue on populaarne tööriist, mis pakub e-posti turundusteenuseid. See on spetsiaalselt loodud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kus see pakub kasulikke funktsioone alustajatele.

SendinBlue eesmärk on aidata ettevõtjatel e-posti teel luua lihtne, kuid tõhus viis müüja ja klientide vaheliseks suhtlemiseks..

See pakub tasuta plaani, mis sobib suurepäraselt algajatele, et nad saaksid keskenduda oma ettevõttele ja salvestada oma investeeringud mõne olulisema profiili parandamiseks..

SendinBlue pakub ka SMS-kampaaniaid, et edastada müüja sõnum oma klientidele ilma aegumiskuupäevata.

SendinBlue parimad omadused

1. E-posti kujundaja lohistamine

Selle tööriista abil ei pea te muretsema ainulaadse e-posti kujunduse loomise pärast. See on väga kasutajasõbralik tööriist, kus saate luua oma e-posti kampaaniaid, muretsemata tehniliste keerukuste pärast.

Selle pukseerimistööriista abil saate mõne klõpsuga isikupärastada oma e-posti kampaaniaid sõltuvalt valitud paigutusest. Sellel on ka rikaste tekstiredaktor ja oma eelistustena saate kasutada HTML-koode.

See võimaldab teil valida ka eelkujundatud e-posti paigutuste hulgast. Pukseerimisredaktori abil saate värve, kaasatavaid tekste, isikupärase puudutusega fotode ja logode lisamist ümber korraldada..

SendinBlue’il on palju erinevaid malle, mille hulgast saate oma e-posti turundusstrateegia täiustamiseks ja siht adressaatidele meeldejäävaks muuta..

2. Turunduse automatiseerimine

Turunduse automatiseerimise funktsioon on saadaval ka tasuta tellimiskontol. See funktsioon võimaldab teil saata värskendusi oma uutele toodetele, tutvustustele ja ostetud üksustele ja muudele sõnumite seeriatele kohandatud kontaktloendisse..

See tööriist võimaldab teil jälgida ka oma lehe külastajaid ja sihtida konkreetset e-kirja ning saata selle otse oma lehe vaatajatele.

SendinBlue võimaldab teil valida olemasoleva eelvalmis turunduse automatiseerimise hulgast või saate luua oma e-posti strateegia vastavalt teie vajadustele. Turundusautomaatika loomine on ka kasutajasõbralik tööriist, mida SendinBlue pakub. See pakub kasutajatele samm-sammult protsessi, et kiiresti oma turunduse automatiseerimise ülesehitamisega kurssi viia.

Selle turunduse automatiseerimise tööriistade õppimine ja kasutamine võimaldab teil hoida oma klientidega ühendust ja neid uue tootega kursis hoida. Samuti on müüjale kasulik oma profiili vaatajate jälgimisel ja neile automaatselt e-kirja saatmisel..

3. Tehingulise e-posti funktsioonid

SendinBlue tehingute e-posti funktsioon on väga mugav nii müüjale kui ka ostjale. See on kasulik mõlemale poolele, kuna müüja saab iga ostja ostu korral automaatselt e-posti teel turundusteenuse seada.

Seda saab kasutada ka saadetise oleku jälgimiseks, kus ostja saab saata tellimuse jälgimiseks e-kirjaga kinnituse. Mugav ka teie ostjatele, eks? Nad saavad jälgida kõiki teie veebipoes tehtud tehinguid.

Sellel on ka kontaktihaldusfunktsioonid, A / B testimine, kontaktide segmenteerimine ja palju muud, mida saab ka tasuta pakkuda!

Hinnakujundus

Saate kasutada SendinBlue’i tasuta ning saate ka tasuta e-posti funktsioonide abil oma e-posti turundusstrateegiat nautida ja maksimeerida. See võimaldab teil salvestada piiramatu arvu kontakte, kuid päevas saate saata maksimaalselt 300 e-kirja, mis pole halb algajatele.

SendinBlue pakub teile 5 erinevat plaani, mille hulgast saate valida vahemikus 0 USD / kuu kuni 66 USD / kuu!

Sellel on tasuta, Lite, Essential, Premium ja Enterprise plaanid pakkuda. Kui soovite iga päev saata piiramatut e-kirja, on see juba saadaval selle lihtsustatud plaanis, mis ei maksa uute ettevõtete omanike jaoks palju.

Kui soovite juurdepääsu SendinBlue domineerivatele funktsioonidele, saate kasutada selle Premium- või Enterprise-kava, kus tal on piiramatu automatiseerimise töövoog, sihtlehe ehitaja ja saata aja optimeerimise funktsioone.

SendinBlue tellimused võimaldavad teil vastavalt oma vajadustele kohe uuele versioonile üle minna ja teil pole konkreetsest plaanist puudust. Võite oma plaani igal ajal alandada.

Toetus

SendinBlue pakub oma kasutajatele laiendatud tugisüsteemi. Kui kasutate selle ettevõtte plaani, saate oma tugikonto halduri, kes aitab teil luua ainulaadseid e-posti reklaame ja strateegiaid, et meelitada rohkem kliente, kampaania mõõdikuid ja palju muud.

Iga konto jaoks pakub see tuge kõigi teie kasutatavate plaanidega. Tasuta saab 60 päeva telefoni ja vestluse tuge nii 60 päeva jooksul kui ka Lite-plaani kasutajatega. Ülejäänud kolme mainitud kava puhul saab kasutada piiramatut telefoni- ja vestlusteenust.

Samuti on sellel veebilehed, kus saate külastada õpetusi ja ajaveebid, mis võivad teid visuaalide loomisel aidata.

OptinMonster + SendinBlue

Müüjana soovite oma e-posti nimekirja võimalikult hõlpsalt laiendada, eks? Kui jah, võiksite proovida OptinMonsteri ja SendinBlue koos kasutamist.

OptinMonsteri abiga saate luua oma ainulaadseid hüpikaknaid. See pakub ka palju hüpikmalle, mida saate kasutada, sõltuvalt teie vajadustest.

OptinMonster kavandas konkreetsed mallid, mis on kassade, kupongide, allahindluste, puhkusepakkumiste ja paljude muude jaoks kasulikud. Samuti saate luua oma kohandatud hüpikakna ja omada täielikku kontrolli selle üle.

SendinBlue pakub hüpikvormide koostajat, kus saate ka oma hüpikuid kujundada. Kuid OptinMonsteri abiga saate oma hüpikuid täiustada ja e-posti loendit laiendada.

OptinMonsteri suurepärane omadus on see, et sellel on väljapääsu-hüpik, kuhu teie lehe külastajad võiksid teie veebisaidil tagasi tulla. Tagasipöördumise hüpikaknad on teie saidi külastajate jälgimisel suurepärased, kui nad just teie saidilt lahkusid ja saadavad neile sihipärase hüpikakna täpselt kellaajal.

Järeldus

SendinBlue on suurepärane tööriist e-posti turunduseks, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikele. See pakub tasuta suurepäraseid funktsioone ja te ei pea muretsema oma ettevõtte reklaamimiseks kampaaniate täiustamise üle kulutamise pärast.

SendinBlue võimaldab teil keskenduda oma ettevõtte kasvule, andes kasutajatele selle parimad omadused. Saate hõlpsalt oma kontot täiendada, et pääseda juurde muudele hämmastavatele funktsioonidele, kui teie ettevõte on selleks valmis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map