Ettevõtte e-posti kontode loomine: lihtsad sammud oma @ Domain.com e-posti aadressile

Pärast oma domeeninime ostmist peaksite proovima oma domeeninimega seotud e-posti aadressi. Ja kui kasutate oma domeeniga sama nimega e-posti aadressi, delegeerib see professionaalilt tugeva mulje. Pole vaja geeniust, et aru saada, et ettevõtluses ei tohiks te suhelda kellegagi, kellel on „[e-posti aadress on kaitstud]‘e-posti aadressina.


Veel sensatsioonilisem on see, et saate luua meeskonna liikmetele e-kirja ettevõtte nime kuvamiseks! Säästke tõsiasja eest, et domeeni.com e-posti aadress on ka teie brändi jaoks atraktiivne turunduse näpunäide.

Ärikasutajatele on tungivalt soovitatav luua Gmaili asemel teie domeeninimega seotud e-kiri, mis muudab selle rohkem isiklikuks kasutamiseks.

Vaadake oma domeeninimega e-posti abil järgmist näidet:

Domeeninimi: www.closet.com

Sinu email: [e-posti aadress on kaitstud]

Selle saavutamiseks oleme teie ülesandeks ja suuname teid läbi kogu protsessi nii seest kui väljast.

1. Registreerige domeeninimi ja veebimajutus

Domeeninime ostmiseks saate oma domeeni saamiseks kontrollida ükskõik millist domeenide registripidajat (nt., GoDaddy on suur domeenide registripidaja, kes pakub ka hostimist). Need registripidajad soovitavad ka teie ettevõttele sobivaid domeeninimesid, mille hulgast võite valida, eriti kui te ei saa enam kunagi Amazon.com või eBay.com omada!

Järgmisena peate oma ettevõtte e-posti kontode loomiseks ühendama oma domeeninime valitud veebimajutuse kontoga. Soovitan oma veebisaidi majutamiseks kasutada saiti SiteGround.

Kui olete nii registripidaja kui ka host ühendatud, logige e-kirjade loomiseks sisse oma veebimajutuskontole.

Külastage saiti SiteGround

2. Logige sisse oma cPanelisse ja looge oma e-posti kontod

Kui kasutate oma hostimisteenuse pakkujana saiti SiteGround, logige sisse oma cPaneli armatuurlauale ja näete jaotist „E-post”. Klõpsake e-posti kontosid.

Täitke järgmised väljad:

  • E-post
  • Parool
  • Kinnita salasõna

Kui soovite lisada postkasti kvoodi, saate seda teha. Vaikimisi on kvoot seatud 250 MB, mis pole halb. Pidage meeles, et sõltuvalt teie hostimiskavast saate e-posti limiite vähendada ja suurendada.

Protsessi lõpuleviimiseks klõpsake nuppu Loo konto. Oma domeeninime jaoks saate luua mitu e-posti kontot, korrates ülaltoodud samme. See selleks!

3. Juurdepääs oma e-posti kontole

Pärast oma e-posti kontode loomist saate nüüd sellele juurde pääseda, klõpsates veebiaadressil.

E-posti aadressile pääsemiseks klõpsake lingil Logi sisse veebimeili.

Valige vaikeveebipõhine rakendus ja sealt näete oma postkasti.

E-kirjade saatmist ja vastuvõtmist saate alustada veebipõhise rakenduse kaudu.

E-posti saate erinevates seadmetes ühendada, seadistades eelistatud rakenduses või seadmes konfiguratsiooniskriptid.

Seadistage oma e-posti konto G Suite abil

Pärast oma e-posti kontode loomist saate need G Cloudiga Google Cloudiga ühendada. Seda on lihtsam kasutada kui veebimeilirakenduse kasutamist. Veebipost ei paku ka muid rakendusi peale ainult e-kirjade saatmise ja vastuvõtmise. G Suite pakub aga kõiki populaarseid Google’i rakendusi, nagu Gmail, Google Photos, Docs, Drive jne.

G Suite’i plaan võib olla ainult 5 dollarit kasutaja kohta kuus ja pääsete juurde kõigile selle pakutavatele rakendustele ja funktsioonidele.

Kuidas oma e-posti kontot G Suite’is registreerida

Minema G sviit veebisaidil ja valige oma valitud plaan.

Kui olete plaani valinud, sisestage jätkamiseks vajalikud andmed oma ettevõtte kohta.

Pärast seda küsivad nad, kas olete juba domeeni ostnud. Kuna olete seda juba varem teinud, valige suvand “Mul on domeen” ja võite klõpsata “Järgmine”.

Sisestage oma ettevõtte nimi või domeeninimi. Kui see on valmis, klõpsake nuppu „Järgmine”.

Sisestage oma kasutajanimi ja parool. See kasutajanimi on teie e-posti konto nimi ja see lisatakse teie domeeninimele.

Kui olete need toimingud lõpetanud, ilmub hüpikteade.

Häälestusprotsessi lõpuleviimiseks klõpsake nuppu “Mine häälestusse”.

Uute kontode loomiseks alustage seadistamise ekraanil oma meeskonna liikmeid. Märkige ruut „Lisasin kõik kasutaja e-posti aadressid, mis kasutavad praegu seda domeeni]” ja klõpsake nuppu „Järgmine”.

Oma domeeni omandiõiguse kinnitamiseks kopeerige metasilt või laadige HTML-fail oma hostikontole kinnitamiseks. Domeeni omandiõiguse kontrollimiseks kasutage ainult ühte neist meetoditest.

Logige sisse oma veebisaidile ja installige Sisestage päiste ja jaluse pistikprogramm.

Kui olete installinud, minge jaotisse Seaded, seejärel „Lisa päised ja jalus” ja sisestage metasilt tekstialasse „Skriptid päises”. Klõpsake nuppu Salvesta.

Pärast kõiki seadistusi vajate oma domeeninime jaoks MX-kirjeid, et muuta G Suite teie e-posti kontode jaoks funktsionaalseks.

Kuidas luua MX-kirjeid:

Minge oma cPaneli ja külastage e-posti jaotist. Klõpsake valikul MX Entry. Pange tähele, et mõned terminid või jaotised erinevad teistest hostingu pakkujatest. Ma kasutan SiteGround. Peate lihtsalt välja mõtlema, mis sellele vastab või sarnaneb.

Valige oma domeeninimi ja klõpsake käsul Määra Google MX.

Teiste hostingu pakkujate puhul peate võib-olla minema tagasi G Suite’i veebisaidile ja kontrollima valikut „Olen ​​avanud oma domeeni juhtpaneeli“. Vaadake MX-kirjeid, mida saate Google’ilt oma cPanelisse kopeerida. Minge tagasi oma hostikontole ja sisestage MX Records. Klõpsake nuppu „Lisa kirje”

Minge G Suite’i veebisaidile ja märkige ruut „Ma lõin uue MX-kirje“. Kustutage kõik olemasolevad MX Recordsi kirjed, mis osutavad teie domeeninimele. Kui olete kõik MX-kirjed kustutanud, salvestage MX-kirjed käsitsi ja kontrollige suvandit „Salvestasin MX-kirjed”. Klõpsake nuppu „Kinnita domeen ja seadista e-post” ja protsess on valmis.

Nüüd saate administraatorina oma Gmaili või G Suite’i kontole sisse logida ja saate seda hõlpsalt erinevate seadmete kaudu kasutada.

Järeldus

Kui teil on kaubamärgiga e-posti konto, tundub see õigustatud ja professionaalne. Teie usaldusfaktor teie potentsiaalsete ja olemasolevate klientide vastu tõuseb, kuna see on suurepärane võimalus suhelda ettevõtlusega seotud teemadel, kui teate, et te ei tegele lendude kaupa olemisega.

Domeeninime ja ettevõtte e-posti aadressi hankimine on odav ning iga ettevõte, kes seda põhimõtteliselt teha ei saa, ei peaks tagama kellegi usaldust. Kontaktide kasvades saate seda teha kasutage pistikprogramme e-posti loendite loomiseks või võimendada meiliturundust tarkvara abil oma ettevõtte visiooni edendamiseks.

Alustage kohe ja looge oma ettevõtte e-post, et turundada usalduslikke suhteid kliendisuhetega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector